×

Djemte e ZY ne ankand

Djemte e ZY ne ankand

· 609 · 17601

 • Postime: 4261
Charlie
#25 ne: 25-12-2007, 19:16:14
Mendimi i saj eshte njolloj si i imi sepse ajo eshte gruaja ime dmth ca flas une njejt eshte :D


p.S. Une gjithmone flas vetem me bindje te plot ;)

 • Postime: 1632
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#26 ne: 25-12-2007, 20:58:04
O qna paska zan halli neve djemve

sikur te ishum mat me kilo do te kisha fitu pak
po skam anfak per bingo
keshtu qe kandidaturen time po e hjeki pa qellim se keto dit dimri i kam shtu dy kilogram :(

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#27 ne: 25-12-2007, 21:21:23
Me duket se poo ta shofim se ca do bëhet :D nëse nuk ka kanditate te tjera erdha ke ty :D

jo zemra po te le me mire,pergjithesisht vleresohem e para jo e fundit sic bere ti tani.hajt pra ciao

 • Postime: 4261
Charlie
#28 ne: 25-12-2007, 23:26:30
Pse ca mendove ti ore ...te te marr pergjithmon ee :D jo re jo kam edhe nja 5 te tjera qe presin ne radhe keshtu :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#29 ne: 25-12-2007, 23:36:41
une jam pa qmim fare vetem oferta pres

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#30 ne: 26-12-2007, 06:36:27
Hajt mo... u pa puna, po e fus edhe veten time ne ankand. Paret do t'ia jap gruas si dhurate per Vit te Ri. :d

Le ta fillojme me 40 dollare amerikane. Pranohen edhe Euro. :D

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#31 ne: 26-12-2007, 08:29:31
Pse ca mendove ti ore ...te te marr përgjithmonë ee :D jo re jo kam edhe nja 5 te tjera qe presin ne radhe kështu :D

Po mbaji ti ato te 5 vetem se ne liste dua te jem e para une

 • Postime: 4261
Charlie
#32 ne: 26-12-2007, 10:15:35
Aty varet nga ty se sa lek do te japesh :D
mishel
#33 ne: 26-12-2007, 12:57:22
stalonin do e qisi njeri ne ankand se o bo si relike! hajt kush do me e ble por vetem me credit card se eshte fringo i ri. per ket ju jap garanci une! LOL LOL LOL

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#34 ne: 26-12-2007, 14:30:45
Eshte ba puna keq per lek LOL Hajt ma se po e fus dhe une veten ne liste po e di se do trembeni nga shuma :D

10 mij euro ora :P LOL

P.s Charli caplinin me 1 euro diten e keni shitet lire ai :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#35 ne: 26-12-2007, 20:23:12
Për hapesin e temës 1000000000000000000 000000000 $$$$$$

Wooowwwwwwwww 
Na pra 1000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000000 $


U shit mbaroj  puna :D


O Max kush eshte kjo mo  :D :D 

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#36 ne: 26-12-2007, 20:45:43
Goca une nuk shitem,po me kerkuat jepem me qira :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#37 ne: 26-12-2007, 23:58:15
Zakonisht gjerat e vjetra antike qe dalin ne ankand,shiten  me shtrenjet,,keshtu  qe...

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#38 ne: 27-12-2007, 04:10:24
Wooowwwwwwwww 
Na pra 1000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000000 $


U shit mbaroj  puna :D


O Max kush është kjo mo  :D 

LOL LOL O te vrafte e mira tyy

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#39 ne: 27-12-2007, 04:37:57
ueueue izmina te kete mburroje next time :D :D LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#40 ne: 27-12-2007, 04:49:05
Goca, 10000 leke te vjetra cmimi ketu.

Hajdeni se nuk u vin ky shanc dy here ne jete. LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#41 ne: 27-12-2007, 05:01:31
hajt u pa puna, do marr Bekimin :D


10,001 :D

 • Postime: 12234
Lefter
#42 ne: 27-12-2007, 15:32:46
Oooooooooooo..Cfare ankandi....Hajd ankand hajde.. :D

Une shkoj per belesh,kush do le te lajmerohet me shpejte. :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#43 ne: 27-12-2007, 20:29:13
ueueue izmina te këtë mburroje next time  LOL
Qe nga koka deri te kembet LOL
O te vrafte e mira tyy

Rri Bekim rehat se sot ta marrin burrin tak fak LOL
mishel
#44 ne: 27-12-2007, 20:52:52
sta merr kush po sdeshi ai rri e qete, pastaj ai e nxori veten ne ankand! LOL LOL LOL

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#45 ne: 27-12-2007, 20:57:38
s'ta merr kush po sdeshi ai rri e qete, pastaj ai e nxori veten ne ankand! LOL LOL LOL
Keshtu ta nxjeri me miljarda here ai LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#46 ne: 02-01-2008, 22:03:52
Si nuk keni turp ...Jazek ju qofte ...Kur hapni tema kaq te rendesishme mua personalisht duhet te me dergoni nje MP ......
Nejse mo ...men per here tjeter :D

Une pervete du nje burre ...per me me bo punet e shtepise dhe nje tjeter per te me gatuar :D

Tani i du bukuroshe se zot shyqyr kur te vertitem neper shtepi te me kenaqen syte .....dhe te jen te gatshem te veshin uniformen perkatese :D
Kush eshte kryetarja ankandit te me sjelli nja dy bukurosha ti vezhdoj dhe per cmimin flasim ....diskutojme :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#47 ne: 02-01-2008, 22:10:32
skeka gja kja pune... e paska hanger dreqi krejt  :D
un them qe ktu ta mbyllim :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#48 ne: 02-01-2008, 22:33:42
Po me i brim i bie dhe ti :D LOL

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#49 ne: 03-01-2008, 00:02:41
moj o ke me u rikthy ti ose ska rruge tjeter  :D