×

Djemte e ZY ne ankand

· 586 · 12110

Djemte e ZY ne ankand

· 586 · 12110

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#50 ne: 03-01-2008, 00:19:58
Hik me pra se kom gjet tjeter po te them ...me ler rehat mer te dalshin ment ty jarebi :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#51 ne: 03-01-2008, 00:25:50
aaa ke gjet tjeter a ? po se kam dit kryt e 5 djemve  :D po pse nuk thu ti qe ske gjet tjeter  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#52 ne: 03-01-2008, 02:20:33
4 postime me siper e ke pergjigjen :D

ore ku jane ato cunat mor vlla ...ca ore fillo sfilata :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#53 ne: 03-01-2008, 02:26:58
S'ta mbush synin une ty apo bo sikur sme shef??? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#54 ne: 03-01-2008, 02:38:46
une du varjacjon masnej te zgjedh :D

Jo ty te shikoj une ...mire marshalla dhe Solistin ne nje qoshe e shikoj ..ate xhanom ka ca vite qe ma ka xon syni :D
Ene Cheken nja tje e shikoj ...

Po po pres ne icik mo kushedi vje ne nai tjeter :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#55 ne: 03-01-2008, 02:44:36
Prit gomar se do mbije bar. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#56 ne: 03-01-2008, 02:45:29
Jo me jo se qepare isha vetem me Cheken une tani erdhe dhe ti me Silistin ...Gomari po pret por po mbine Burra :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#57 ne: 03-01-2008, 02:49:03
mire mire, shif ti shif, po nai ofert hala se ke bo...je tu prit me i ra qylit m'duket :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#58 ne: 03-01-2008, 02:55:08
Po tani...une po pres te shikoj sa keni cmimin pastaj hedh ofertat une ....apo nuk funksionon keshtu ...
Varet sa e vlersone gjene i zoti pastaj mendimi im :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#59 ne: 03-01-2008, 03:04:05
se paske pas menjen n'msim moj bukuroshe, hidhi i sy nga fillimi... :D...si shum e zan m'dukesh :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#60 ne: 03-01-2008, 03:09:55
10 euro meeee..

Me jepni 100 cope si ky mua :D

Hec me se nuk ka me dal kush me e mund oferten time ...:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#61 ne: 03-01-2008, 03:17:25
ou...ku asht ai gjagji me çekiq, se mduket, se mfuti n'thes kjo :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#62 ne: 03-01-2008, 03:19:59
Ku ka xhaxh ketu te keqen ...avajtu avajtu kur thote dhe Ibro :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#63 ne: 03-01-2008, 03:25:44
Une kerkoj te drejtat e mia sindakale...ka hik koha e skllaverise :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#64 ne: 03-01-2008, 03:37:17
Hik mer mushu anej ...shko thuja ato profesorit jo mu ....hajde iher hajde se to kom ble me paret e djerses se ballit :D

Hec iher ...shif ajo eshte dhoma jote ...po, po ajo ne fund te koridorit ne bodrum ....
se c'do veshesh ne orar pune do te ti sjell ma vone ...po te jap nje dite pushim ne jave te djelen ....per te tjerat ...je i imi ...
More vesh apo jo :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#65 ne: 03-01-2008, 03:44:10
qe dhe uniforma ...hec tani vishu ne futju punes :D

Tu petlla per darke :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#66 ne: 03-01-2008, 03:44:14
mire mire...ti vetem tune, se per t'jerat menoj une :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#67 ne: 03-01-2008, 03:45:46
Ca te tun me ...une hika kur te vij te gjej petllat gati :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#68 ne: 03-01-2008, 03:49:52
lekt pra...e din pazarin tim ti..ai 10 euro eshte vetem per t'drejtat e autorit........petl la shkon sipas sasise se kerkuar :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#69 ne: 03-01-2008, 03:51:51
Ti dhash me pra .....amon sa te dush te jap se me ka dhone Miku i kamjon plot :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#70 ne: 03-01-2008, 03:55:05
kshu po.....hec pra...sa do..dmth sa kile petlla do me t'pregatit, si i do, qysh i do, me ça shije i do, ça forme ido...ti vetem hap gojen e tun paren :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#71 ne: 03-01-2008, 04:02:00
si dalshin syte ty jarebi ...ene petlla me forme nuk kisha nigju naiher ....po meqe ti boke a ka mundesi me mi bo si...leqe lene se jan gjynaf keto gocat e tjera qe nuk kan pastaj :D

Petlla i tas te vogel se nuk kom me ushqy gjithe koreant une ketu verdall :D
hec mo sa llafe paske :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#72 ne: 03-01-2008, 04:05:37
thame, vetem per ty petllat, jo per tgjith forumin, jo per gjo po shtohet çmimi......sa per t'jerat gati tu.. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#73 ne: 03-01-2008, 04:06:38
kur te besh petllat tund dhe prapanicen me ritmin e perzierjes ....:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#74 ne: 03-01-2008, 04:49:40
O i shkreti cheke ne dor t'kujt ka ron... Po filloj te ndjej keqardhje, gjynaf i shkreti, osht hala i ri. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super