×

Djemte e ZY ne ankand

Djemte e ZY ne ankand

· 609 · 17618

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#575 ne: 05-04-2019, 10:39:40
Si shkon ankandi, ka pasur ndonje shitje :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#576 ne: 05-04-2019, 10:40:36
Ehe posi, po riprodhojme veten, e nxjerrim ne ankand dhe pastaj e blejme serisht po prape vete :P

 • Postime: 4261
Charlie
#577 ne: 19-05-2019, 21:14:35
Ndonje shitblerje kohet e fundit a ka pasur ? :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#578 ne: 20-05-2019, 10:23:13
Ehe posi, po riprodhojme veten, e nxjerrim ne ankand dhe pastaj e blejme serisht po prape vete :P
..do ndonje pjese,,ne gjendje te mire pune..me cmim te arsyeshem?

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#579 ne: 06-06-2019, 22:20:47
Akoma nuk i bleu kush kta  :D :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#580 ne: 06-06-2019, 22:23:24
Akoma nuk i bleu kush kta  :D :D
98% jan ble, ca nga keta jan kthy kusuri qe mbetet eshte akoma n'treg.. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#581 ne: 06-06-2019, 22:41:01
Kane fillu me dale me pjese tashi se i rane burgjite rrugve lol

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#582 ne: 07-06-2019, 06:49:26
Na duhet new meat se kta u ben shum perdorimsha ...s bejn ma 😁😁😁😂😂😂

 • Postime: 12743
Mishel...............
#583 ne: 07-06-2019, 10:06:18
Ku ka te rinj me ..i kane ngrene kucedra :P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#584 ne: 07-06-2019, 10:09:31
duhet te nxjerrim djemt e djemve te forumit :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#585 ne: 07-06-2019, 10:10:32


PSe vetem djemte e djemve....edhe djemte e grarise :P

Vallaj timin se qis hic....apo s'o bo i bukri momes vet LOL LOL

Ama te ma shqyejne kto kucedrat bahhhh hahahahahha

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#586 ne: 21-08-2019, 00:22:34
une jam gati  ta qis  kete   timin. :-[..le ta shqyejne..copa copa ta bejne...njeher do vdes  robi :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#587 ne: 21-08-2019, 08:13:22
OOOOOOOO @Grens(Wiliams) , ne sna merre njeri as per pjese kembimi :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#588 ne: 21-08-2019, 12:47:03
OOOOOOOO @Grens(Wiliams) , ne sna merre njeri as per pjese kembimi :D
me fal se te prisha gjumin...ku e lame muhabetin se harrova? :S

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#589 ne: 22-08-2019, 10:37:46
Na duhet new meat se kta u ben shum perdorimsha ...s bejn ma 😁😁😁😂😂😂

Para 7 a 8 vjete kemi qene te rinje, e tani  jemi me pervoje. Vleresone vet ju tash cka osht' ma mire  :D

 • Postime: 4261
Charlie
#590 ne: 24-08-2019, 15:49:58
Oqean, kjo pervoja jote pak e vonuar. :D Eshte dashur atehere sa kane qene te paprishura te aktivizohesh sepse tash e kane honger kashten :D :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#591 ne: 07-09-2019, 19:38:27
Oqean, kjo pervoja jote pak e vonuar. :D Eshte dashur atehere sa kane qene te paprishura te aktivizohesh sepse tash e kane honger kashten :D :D
..ooooooo charlie me duket se e ka llafin per femra ai e jo per lopet..por ti i ben lemsh punet shpesh :P

 • Postime: 4261
Charlie
#592 ne: 08-09-2019, 15:00:29

Atehere pse pellet ti me qe nuk behej fjale per ty :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#593 ne: 14-09-2019, 02:32:14
Erdha per nai oferte.. ska ... ika pame menjen te vi prap.:)

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#594 ne: 30-10-2019, 19:58:47
Ka shitje..apo blerje ketej..?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#595 ne: 31-10-2019, 11:02:50
Ka shitje..apo blerje ketej..?

Ty te kam blere nja 10 vjet rresht...boll

mall te ri kur te kete me beni nje ze lol

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#596 ne: 31-10-2019, 19:08:45
Jam I ri ketu...  :D

mishel ... beeeeeeeeee

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#597 ne: 31-10-2019, 19:21:10
E kush u shit me çmimin më të lartë, sa dhe kush e bleu? 😁😂

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#598 ne: 31-10-2019, 20:05:37
vetem une..dhe charli kemi ngel :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#599 ne: 01-11-2019, 12:41:35
Jam I ri ketu...  :D

mishel ... beeeeeeeeee

Ti me je bo si komte e mia....te ri , te papare, te paprekur LOL