×

Djemte e ZY ne ankand

Djemte e ZY ne ankand

· 604 · 12880
Capkenja
#75 ne: 03-01-2008, 15:29:44
Ka ndonje free ketu..e dua per 2 dite me qira :D

 • Postime: 4215
Charlie
#76 ne: 03-01-2008, 15:31:26
Me qe thua per dy dite po ja ktu me ke :D
Capkenja
#77 ne: 03-01-2008, 15:32:34
je larg :D e dua per ne Shqiperi

 • Postime: 4215
Charlie
#78 ne: 03-01-2008, 15:33:27
Per dy ore aty me ke :D vetem leket tundi :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#79 ne: 03-01-2008, 15:33:38
zemra, don te te fus ne agjenden time...dmth nradhe? :D
Capkenja
#80 ne: 03-01-2008, 15:34:11
o shpirti me duket se jemi kuptuar une dua te jem Number One jo ke lista:D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#81 ne: 03-01-2008, 15:36:31
te ta fus nje here...emrin n'list, pastaj shofim e bojm :D
Capkenja
#82 ne: 03-01-2008, 15:36:56
jo mos ma fut...se une shof para se te bej LOL LOL LOL
Capkenja
#83 ne: 03-01-2008, 15:37:34
pastaj kam frike mos e ke te gjate..dhe kushedi ku me bie radha LOL LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#84 ne: 03-01-2008, 15:38:56
mire, si t'dush ti...po un e kam me tajtme, jo me tìpame :D
Capkenja
#85 ne: 03-01-2008, 15:39:37
pa vene doren ne plage..nuk fashoj gje une :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#86 ne: 03-01-2008, 15:39:57
pastaj kam frikë mos e ke te gjatë..dhe kushedi ku me bie radha LOL LOL
marshallah eshte...lista :D
Capkenja
#87 ne: 03-01-2008, 15:42:40
e pra e shef ti qe nuk gaboj une :D

parapelqej vendet egzotike...ku me kap lapsi me shpejt LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#88 ne: 03-01-2008, 15:44:35
te m'bytte lapsi ty ishalla :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#89 ne: 03-01-2008, 15:45:01
a prish dynjaja krejt per nder tfamiljes...tu u rrah kush me hi i pari nlist :P
Capkenja
#90 ne: 03-01-2008, 15:45:42
Amin :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#91 ne: 03-01-2008, 15:47:57
me thon t'drejten..ket jave m'ka prenotu Lisa...po ajo u lodhte shpejt :D, pastaj vjen von n'shpi :D...dmth kam koh plot me bo nai ore extra :D
Capkenja
#92 ne: 03-01-2008, 15:49:05
Une kam nje huq..gjerat zakonisht i marr te pa perdorura ose jo shume te perdorura...dhe kesaj pune o me mu o me tere lagjen..merr e le  LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#93 ne: 03-01-2008, 15:50:28
O Chekevara me mire merre kete se Lisa eshte kafshate e madhe per ty  :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#94 ne: 03-01-2008, 15:50:50
moj çapkene, ti ske kuptu, se sa mai vajis tjet motorri aq ma mire punon :D, nejse...tu u rrit e tu m'su :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#95 ne: 03-01-2008, 15:51:59
O Chekevara me mirë merre këtë se Lisa është kafshate e madhe për ty  :D
ke t'drejt charli....qenkeni demoralizu t'gjith :D :D
Capkenja
#96 ne: 03-01-2008, 15:52:22
hajde babe te tregoj arat...keshtu vajti kjo puna jone thuaj :D

Charlie...se mos me ke provuar ti mua dhe e nxorre konkluzionin

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#97 ne: 03-01-2008, 15:53:30
e po kshu e ka...ka ara pjellore dhe te papunuara :D
Capkenja
#98 ne: 03-01-2008, 15:54:35
se kape shoku...thashe ate punen e motorrit ...hajde babe te tregoj arat...i kam bere dhe une si puna jote ndoshta dhe para teje LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#99 ne: 03-01-2008, 15:55:05
Jo mua nuk mundet te me demoralizoj ajo ...po ti se shef se c'ju ben ketyre tjerve ee :D


Capkene ..te kam pruvu edhe ty e di cfare je :D