×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-06-2019, 10:10:32 »PSe vetem djemte e djemve....edhe djemte e grarise :P

Vallaj timin se qis hic....apo s'o bo i bukri momes vet LOL LOL

Ama te ma shqyejne kto kucedrat bahhhh hahahahahha
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 07-06-2019, 10:09:31 »

duhet te nxjerrim djemt e djemve te forumit :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-06-2019, 10:06:18 »

Ku ka te rinj me ..i kane ngrene kucedra :P
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-06-2019, 06:49:26 »

Na duhet new meat se kta u ben shum perdorimsha ...s bejn ma 😁😁😁😂😂😂
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 06-06-2019, 22:41:01 »

Kane fillu me dale me pjese tashi se i rane burgjite rrugve lol
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 06-06-2019, 22:23:24 »

Akoma nuk i bleu kush kta  :D :D
98% jan ble, ca nga keta jan kthy kusuri qe mbetet eshte akoma n'treg.. :P
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 06-06-2019, 22:20:47 »

Akoma nuk i bleu kush kta  :D :D
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 20-05-2019, 10:23:13 »

Ehe posi, po riprodhojme veten, e nxjerrim ne ankand dhe pastaj e blejme serisht po prape vete :P
..do ndonje pjese,,ne gjendje te mire pune..me cmim te arsyeshem?
Postuar nga: Charlie
« ne: 19-05-2019, 21:14:35 »

Ndonje shitblerje kohet e fundit a ka pasur ? :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 05-04-2019, 10:40:36 »

Ehe posi, po riprodhojme veten, e nxjerrim ne ankand dhe pastaj e blejme serisht po prape vete :P