Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: M A X ne 24-12-2007, 00:30:43

Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: M A X ne 24-12-2007, 00:30:43
Besoj se kjo eshte nje gje me shume rendesi qe ka ngelur pa u bere ketu. Qe tani djemte kane mundesine te veteofrohen ne nje ankand te hapur dhe femrat te zihen me njera-tjetren :D kush e kush te ofroje shifren me te madhe ne menyre qe ta beje per vete djalin apo djemte (nese ndonjera ka deshira poligamike :P ).
Atehere po e filloj une duke vene cmimin fillestar per veten time prej 39,39 cent :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 24-12-2007, 00:49:54
Ohohohoooooooo, tema ime e preferuar. Tani do transferohem këtu, e do fle këtu. Rrofsh Max-o, te keqen gjyshi i mbeskes :D

Mqs është teme për djemtë, do e provoj njëherë fatin si plak qe jam,

Xha Milo - 40 cent
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 24-12-2007, 01:57:21
Hahaha...edhe pse rregullat e mbas ankandit nuk i kam shumë te qarta :D......nejse: oferta fillestare për mua vazhdon me shumen minimale simbolike prej 10 euro(pranohen dhe valuta te tjera, si dhe ar dhe gurë te çmuar) :D.....
Vajza...mos nguroni...... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 24-12-2007, 02:24:25
Rujuni mos u bleje ndonje gay... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 24-12-2007, 11:01:34
Beko sa e ke çmimin ti LOLGoca unë për vete e kam çmimin e lart mirpo për juve do të jem ne dispozicion gratis :D e tani se kush ofron me shumë atu e gjitha varet nga ju :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: izmina ne 24-12-2007, 11:48:55
Per hapesin e temes 1000000000000000000 000000000 $$$$$$
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: M A X ne 24-12-2007, 12:25:20
Kjo "anonimja" :P e filloi mire, por besoj se ka akoma potencial hapesi i temes per t'u vleresuar edhe me shume :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Dora ne 24-12-2007, 12:29:24
Rujuni mos u bleje ndonjë gay... :D
Hahaha e madhe kjo.

Une ofroj 50 cent per te gjithe ata qe jane ne ankand.
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: sorelina ne 24-12-2007, 16:39:41
40 Cent per Charlin :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Dalber ne 24-12-2007, 18:44:06
cmimi im: nje karroqe miser, se kam lopen pa grazhduar nga ajo LOL LOL LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 24-12-2007, 20:21:30
Max, ruju nga xhelozia lali se te paska rrit cmimi ca si teper. LOL LOL


Sa per vete....shitem me pjese. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Vlonjatka ne 24-12-2007, 20:56:18
40 Cent për Charlin :D

100 Cent nga une per Charlin
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: miku ne 24-12-2007, 23:04:51
Shume posht keni rene ore djeme. Cjane keto cmime ofenduese?
   Xhaxhai, vetem cmimin e fillimit e ka 100E(krahasuar me Ju),per ndryshe, mos me ngrini nga krevati fare :-[
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Vlonjatka ne 24-12-2007, 23:38:33
uuuuuuuuuuuu ok zemra

1000Euro per Charlin
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 01:50:35
Sorelina jep me shume ose ika :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: eurogina ne 25-12-2007, 14:01:22
500 dollar kanadez per shqiptarmistrec
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: sorelina ne 25-12-2007, 15:00:17
Sorelina jep me shumë ose ika :D

OOooo dhe aq teper i ke LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 15:39:28
Ok une ika te tjetra :D pastaj mos thuja o cfare i bera vetes :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: sorelina ne 25-12-2007, 15:56:18
uuu ik ore ka pak, pse eshte problem per djem keshtu LOL  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 16:01:33
Ka ama si une qe te do nuk ka asnje :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: CTS ne 25-12-2007, 16:12:18
Mos fol me kaq bindje Charli :D ;)

... Nderhyna mirë unë këtu mi Soreline ? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 18:59:36
Jo nuk ke nderhy mire edhe mos me nderhyje me rreth sorelines more vesh :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Vlonjatka ne 25-12-2007, 19:04:11
Deri tani ne doren time ke mbetur Charlie...
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 19:07:31
Me duket se poo ta shofim se ca do behet :D nese nuk ka kanditate te tjera erdha ke ty :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: CTS ne 25-12-2007, 19:13:02
Jo nuk ke nderhy mirë edhe mos më nderhyje me rreth sorelines more vesh :D


Une te fola ty qe mos flasesh me kaq bindje :D , dhe per punen e  nderhymjes, pyeta Sorelinken jo ty :D ;).

Marim mendimin e saj, nqs nderhyna mire apo jo
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 19:16:14
Mendimi i saj eshte njolloj si i imi sepse ajo eshte gruaja ime dmth ca flas une njejt eshte :D


p.S. Une gjithmone flas vetem me bindje te plot ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: arbias ne 25-12-2007, 20:58:04
O qna paska zan halli neve djemve

sikur te ishum mat me kilo do te kisha fitu pak
po skam anfak per bingo
keshtu qe kandidaturen time po e hjeki pa qellim se keto dit dimri i kam shtu dy kilogram :(
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Vlonjatka ne 25-12-2007, 21:21:23
Me duket se poo ta shofim se ca do bëhet :D nëse nuk ka kanditate te tjera erdha ke ty :D

jo zemra po te le me mire,pergjithesisht vleresohem e para jo e fundit sic bere ti tani.hajt pra ciao
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2007, 23:26:30
Pse ca mendove ti ore ...te te marr pergjithmon ee :D jo re jo kam edhe nja 5 te tjera qe presin ne radhe keshtu :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Cami ne 25-12-2007, 23:36:41
une jam pa qmim fare vetem oferta pres
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Syrgjyn ne 26-12-2007, 06:36:27
Hajt mo... u pa puna, po e fus edhe veten time ne ankand. Paret do t'ia jap gruas si dhurate per Vit te Ri. :d

Le ta fillojme me 40 dollare amerikane. Pranohen edhe Euro. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Vlonjatka ne 26-12-2007, 08:29:31
Pse ca mendove ti ore ...te te marr përgjithmonë ee :D jo re jo kam edhe nja 5 te tjera qe presin ne radhe kështu :D

Po mbaji ti ato te 5 vetem se ne liste dua te jem e para une
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 26-12-2007, 10:15:35
Aty varet nga ty se sa lek do te japesh :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 26-12-2007, 12:57:22
stalonin do e qisi njeri ne ankand se o bo si relike! hajt kush do me e ble por vetem me credit card se eshte fringo i ri. per ket ju jap garanci une! LOL LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Berni ne 26-12-2007, 14:30:45
Eshte ba puna keq per lek LOL Hajt ma se po e fus dhe une veten ne liste po e di se do trembeni nga shuma :D

10 mij euro ora :P LOL

P.s Charli caplinin me 1 euro diten e keni shitet lire ai :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 26-12-2007, 20:23:12
Për hapesin e temës 1000000000000000000 000000000 $$$$$$

Wooowwwwwwwww 
Na pra 1000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000000 $


U shit mbaroj  puna :D


O Max kush eshte kjo mo  :D :D 
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-12-2007, 20:45:43
Goca une nuk shitem,po me kerkuat jepem me qira :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Oqeani ne 26-12-2007, 23:58:15
Zakonisht gjerat e vjetra antike qe dalin ne ankand,shiten  me shtrenjet,,keshtu  qe...
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 27-12-2007, 04:10:24
Wooowwwwwwwww 
Na pra 1000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000000000000000 $


U shit mbaroj  puna :D


O Max kush është kjo mo  :D 

LOL LOL O te vrafte e mira tyy
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-12-2007, 04:37:57
ueueue izmina te kete mburroje next time :D :D LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 27-12-2007, 04:49:05
Goca, 10000 leke te vjetra cmimi ketu.

Hajdeni se nuk u vin ky shanc dy here ne jete. LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-12-2007, 05:01:31
hajt u pa puna, do marr Bekimin :D


10,001 :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lefter ne 27-12-2007, 15:32:46
Oooooooooooo..Cfare ankandi....Hajd ankand hajde.. :D

Une shkoj per belesh,kush do le te lajmerohet me shpejte. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 27-12-2007, 20:29:13
ueueue izmina te këtë mburroje next time  LOL
Qe nga koka deri te kembet LOL
O te vrafte e mira tyy

Rri Bekim rehat se sot ta marrin burrin tak fak LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 27-12-2007, 20:52:52
sta merr kush po sdeshi ai rri e qete, pastaj ai e nxori veten ne ankand! LOL LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 27-12-2007, 20:57:38
s'ta merr kush po sdeshi ai rri e qete, pastaj ai e nxori veten ne ankand! LOL LOL LOL
Keshtu ta nxjeri me miljarda here ai LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 02-01-2008, 22:03:52
Si nuk keni turp ...Jazek ju qofte ...Kur hapni tema kaq te rendesishme mua personalisht duhet te me dergoni nje MP ......
Nejse mo ...men per here tjeter :D

Une pervete du nje burre ...per me me bo punet e shtepise dhe nje tjeter per te me gatuar :D

Tani i du bukuroshe se zot shyqyr kur te vertitem neper shtepi te me kenaqen syte .....dhe te jen te gatshem te veshin uniformen perkatese :D
Kush eshte kryetarja ankandit te me sjelli nja dy bukurosha ti vezhdoj dhe per cmimin flasim ....diskutojme :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Raldushi ne 02-01-2008, 22:10:32
skeka gja kja pune... e paska hanger dreqi krejt  :D
un them qe ktu ta mbyllim :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 02-01-2008, 22:33:42
Po me i brim i bie dhe ti :D LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Raldushi ne 03-01-2008, 00:02:41
moj o ke me u rikthy ti ose ska rruge tjeter  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 00:19:58
Hik me pra se kom gjet tjeter po te them ...me ler rehat mer te dalshin ment ty jarebi :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Raldushi ne 03-01-2008, 00:25:50
aaa ke gjet tjeter a ? po se kam dit kryt e 5 djemve  :D po pse nuk thu ti qe ske gjet tjeter  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 02:20:33
4 postime me siper e ke pergjigjen :D

ore ku jane ato cunat mor vlla ...ca ore fillo sfilata :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 03-01-2008, 02:26:58
S'ta mbush synin une ty apo bo sikur sme shef??? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 02:38:46
une du varjacjon masnej te zgjedh :D

Jo ty te shikoj une ...mire marshalla dhe Solistin ne nje qoshe e shikoj ..ate xhanom ka ca vite qe ma ka xon syni :D
Ene Cheken nja tje e shikoj ...

Po po pres ne icik mo kushedi vje ne nai tjeter :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 03-01-2008, 02:44:36
Prit gomar se do mbije bar. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 02:45:29
Jo me jo se qepare isha vetem me Cheken une tani erdhe dhe ti me Silistin ...Gomari po pret por po mbine Burra :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 02:49:03
mire mire, shif ti shif, po nai ofert hala se ke bo...je tu prit me i ra qylit m'duket :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 02:55:08
Po tani...une po pres te shikoj sa keni cmimin pastaj hedh ofertat une ....apo nuk funksionon keshtu ...
Varet sa e vlersone gjene i zoti pastaj mendimi im :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 03:04:05
se paske pas menjen n'msim moj bukuroshe, hidhi i sy nga fillimi... :D...si shum e zan m'dukesh :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 03:09:55
10 euro meeee..

Me jepni 100 cope si ky mua :D

Hec me se nuk ka me dal kush me e mund oferten time ...:D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 03:17:25
ou...ku asht ai gjagji me çekiq, se mduket, se mfuti n'thes kjo :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 03:19:59
Ku ka xhaxh ketu te keqen ...avajtu avajtu kur thote dhe Ibro :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 03:25:44
Une kerkoj te drejtat e mia sindakale...ka hik koha e skllaverise :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 03:37:17
Hik mer mushu anej ...shko thuja ato profesorit jo mu ....hajde iher hajde se to kom ble me paret e djerses se ballit :D

Hec iher ...shif ajo eshte dhoma jote ...po, po ajo ne fund te koridorit ne bodrum ....
se c'do veshesh ne orar pune do te ti sjell ma vone ...po te jap nje dite pushim ne jave te djelen ....per te tjerat ...je i imi ...
More vesh apo jo :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 03:44:10
qe dhe uniforma ...hec tani vishu ne futju punes :D

Tu petlla per darke :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 03:44:14
mire mire...ti vetem tune, se per t'jerat menoj une :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 03:45:46
Ca te tun me ...une hika kur te vij te gjej petllat gati :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 03:49:52
lekt pra...e din pazarin tim ti..ai 10 euro eshte vetem per t'drejtat e autorit........petl la shkon sipas sasise se kerkuar :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 03:51:51
Ti dhash me pra .....amon sa te dush te jap se me ka dhone Miku i kamjon plot :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 03:55:05
kshu po.....hec pra...sa do..dmth sa kile petlla do me t'pregatit, si i do, qysh i do, me ça shije i do, ça forme ido...ti vetem hap gojen e tun paren :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 04:02:00
si dalshin syte ty jarebi ...ene petlla me forme nuk kisha nigju naiher ....po meqe ti boke a ka mundesi me mi bo si...leqe lene se jan gjynaf keto gocat e tjera qe nuk kan pastaj :D

Petlla i tas te vogel se nuk kom me ushqy gjithe koreant une ketu verdall :D
hec mo sa llafe paske :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 04:05:37
thame, vetem per ty petllat, jo per tgjith forumin, jo per gjo po shtohet çmimi......sa per t'jerat gati tu.. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 04:06:38
kur te besh petllat tund dhe prapanicen me ritmin e perzierjes ....:D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 03-01-2008, 04:49:40
O i shkreti cheke ne dor t'kujt ka ron... Po filloj te ndjej keqardhje, gjynaf i shkreti, osht hala i ri. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:29:44
Ka ndonje free ketu..e dua per 2 dite me qira :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 03-01-2008, 15:31:26
Me qe thua per dy dite po ja ktu me ke :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:32:34
je larg :D e dua per ne Shqiperi
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 03-01-2008, 15:33:27
Per dy ore aty me ke :D vetem leket tundi :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:33:38
zemra, don te te fus ne agjenden time...dmth nradhe? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:34:11
o shpirti me duket se jemi kuptuar une dua te jem Number One jo ke lista:D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:36:31
te ta fus nje here...emrin n'list, pastaj shofim e bojm :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:36:56
jo mos ma fut...se une shof para se te bej LOL LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:37:34
pastaj kam frike mos e ke te gjate..dhe kushedi ku me bie radha LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:38:56
mire, si t'dush ti...po un e kam me tajtme, jo me tìpame :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:39:37
pa vene doren ne plage..nuk fashoj gje une :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:39:57
pastaj kam frikë mos e ke te gjatë..dhe kushedi ku me bie radha LOL LOL
marshallah eshte...lista :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:42:40
e pra e shef ti qe nuk gaboj une :D

parapelqej vendet egzotike...ku me kap lapsi me shpejt LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:44:35
te m'bytte lapsi ty ishalla :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Raldushi ne 03-01-2008, 15:45:01
a prish dynjaja krejt per nder tfamiljes...tu u rrah kush me hi i pari nlist :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:45:42
Amin :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:47:57
me thon t'drejten..ket jave m'ka prenotu Lisa...po ajo u lodhte shpejt :D, pastaj vjen von n'shpi :D...dmth kam koh plot me bo nai ore extra :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:49:05
Une kam nje huq..gjerat zakonisht i marr te pa perdorura ose jo shume te perdorura...dhe kesaj pune o me mu o me tere lagjen..merr e le  LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 03-01-2008, 15:50:28
O Chekevara me mire merre kete se Lisa eshte kafshate e madhe per ty  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:50:50
moj çapkene, ti ske kuptu, se sa mai vajis tjet motorri aq ma mire punon :D, nejse...tu u rrit e tu m'su :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:51:59
O Chekevara me mirë merre këtë se Lisa është kafshate e madhe për ty  :D
ke t'drejt charli....qenkeni demoralizu t'gjith :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:52:22
hajde babe te tregoj arat...keshtu vajti kjo puna jone thuaj :D

Charlie...se mos me ke provuar ti mua dhe e nxorre konkluzionin
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:53:30
e po kshu e ka...ka ara pjellore dhe te papunuara :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:54:35
se kape shoku...thashe ate punen e motorrit ...hajde babe te tregoj arat...i kam bere dhe une si puna jote ndoshta dhe para teje LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 03-01-2008, 15:55:05
Jo mua nuk mundet te me demoralizoj ajo ...po ti se shef se c'ju ben ketyre tjerve ee :D


Capkene ..te kam pruvu edhe ty e di cfare je :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:56:01
une e kapa...po thash ti bie aty ku te dhemb :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:56:14
ke provuar ne enderr..ma ha mendja LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:56:56
Cheke duroj cfaredo dhimbje te kujdo permase :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:57:49
mram..tan naten bashke ishim, kur u qova n'mjes...po mdhimshin dhamt :D   edhe pse se kishe me mu
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 15:58:59
Cheke duroj çfarëdo dhimbje te kujdo permase :D
mire mire :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 15:59:15
ke ngrene ndonje gje te keqe :D
jo jo..kam deshmi dje kam qene diku tjeter mos u mpref aq keq :D

Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 16:00:09
i kam tìmpreft n'menyr natyrale :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 16:01:10
kushedi si kafashon ti..sikur ske pare mish me sy :D

ehhe do iki ne atdhe...do nxjerr ndonjeri ndonje foto ketu apo si e keni hallin :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 16:03:13
paskan plas paparacet edhe n'forum... :D

bo bo do m'boj namin Lisa...si kam bo hala petllat :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 16:04:05
ai...ti paske frike re shoku....ta thashe fol mos u dridh shprehu cke :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 16:05:54
është tu mu krujt koka :D desha me than ..hunt
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 03-01-2008, 16:06:28
cila  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 03-01-2008, 16:07:24
njeri jam, jo perbindesh :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 03-01-2008, 17:42:35
C'are je tu bo mer pallosh ...hec mer but*- perjasht ketu ti hajde ....Pare nuk ka iher se me ke lon pa petlla do punsh dhe nje jave tjeter per falas ...more vesh apo jo ....
Hajde ulu iher ketu perdhe dhe me ferko pak kembet ....leqe merr i legen me uje te xet e mi laj icik...
Hec luj......Mos e zgjat
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Raldushi ne 03-01-2008, 17:45:24
thuj te mi lajn edhe mu  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-01-2008, 18:59:00
kushedi si kafashon ti..sikur s'ke pare mish me sy :D

ehhe do iki ne atdhe...do nxjerr ndonjëri ndonjë foto këtu apo si e keni hallin :D
cilen pjese e do ne foto.apo komplet hmmmmm:
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 00:06:02
C'are je tu bo mer pallosh ...hec mer but*- perjasht këtu ti hajde ....Pare nuk ka iher se me ke lon pa petlla do punsh dhe një jave tjetër për falas ...more vesh apo jo ....
Hajde ulu iher këtu perdhe dhe me ferko pak kembet ....leqe merr i legen me ujë te xet e mi laj icik...
Hec luj......Mos e zgjat
Heeee, te pelqeu...ej me ty e kam....pse mi zgurdullon syt :D,  bo bo qenka shkref goca huj....se paskam dit se jam kaq ekspert per ferkim komsh :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 04-01-2008, 00:08:20
njesh ishe njesh po hik e me bej i cop buke me gjalp e recel mos fol shume ....se nuk ka ardhe 1 qershori akoma :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 00:12:53
vetem me reqel...se gjalpi na duhet per pune t'jera :D..menoje mire...ta boj ne me gjalp un :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 04-01-2008, 00:14:23
Boje me karafil ne me gjalp ...care te thash une vetem me recel apo me gjalp edhe me recel....pse me lodh iher nuk mor vesh ........
Hec me se po dal po te blej i kuti te modhe me vazeline :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 00:19:12
mire, si t'thush ti..vetem vazelinen, tlutem, zgjidhe si per vete :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 04-01-2008, 00:23:46
Une nuk kom ce du vazelinen do dal te blej nje si puna jote por jo kaq shume te lodh sa ti :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 00:30:45
a e shef qa nodh kur nuk e ven presjen......deshe me than: jo nje qe te lodh kaq shume sa ti... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 04-01-2008, 01:06:19
jo, jo une thash ate qe kisha per te thene :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 01:10:01
dmth un qenkam lodh?! mire...po petllat, t'pelqyn? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2008, 21:54:57
Ohohohoooooooo, tema ime e preferuar. Tani do transferohem këtu, e do fle këtu. Rrofsh Max-o, te keqen gjyshi i mbeskes :D

Mqs është teme për djemtë, do e provoj njëherë fatin si plak qe jam,

Xha Milo - 40 cent
....

40 cent ti???

£ 40 0000000000000

..pa te shohim kush do e rrise oferten.. :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Triology ne 04-01-2008, 21:56:40
per mua ka ndonje ofert e di qe eurogina e ka me te lart po si dihet mos del ndonjera :)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 04-01-2008, 21:59:41
....

40 cent ti???

£ 40 0000000000000

..pa te shohim kush do e rrise oferten.. :D :P


Sa i bie me leke moj tu befsha, ose me dollare.
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2008, 22:02:48
hahahahahahaha epo gjeje vete


ti gjithe diten duke shit e blere rri.. LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 04-01-2008, 22:05:45
....

40 cent ti???

£ 40 0000000000000

..pa te shohim kush do e rrise oferten.. :D :P

Mire e ke moj cupke, po si shume zero nga mbrapa ka, sa Zero ve ti per mua, une aq skam kokra domate ne samarin e gomarit :D


British Pound
400000000000000 = 788,638,877,880,000.1250 US.DOLLAR.


BAMMMMMMM

Miloja u shit, nuk ka njeri tjetër tja jap këtë oferte.
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2008, 22:08:10
Mirë e ke moj cupke, po si shumë zero nga mbrapa ka, sa Zero ve ti për mua, unë aq skam kokra domate ne samarin e gomarit :D


British Pound
400000000000000 = 788,638,877,880,000.1250 US.DOLLAR.


BAMMMMMMM

Miloja u shit, nuk ka njeri tjetër tja jap këtë oferte.

... LOL LOL LOL..( never say never)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2008, 22:40:23
Hajdeni se sonte une vullnetarisht jam ne ankand. :D
Te gjitha Leket qe do i marr ketu do i dhuroj zockave qe t'a bejne kokrren e qejfit. :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 31-01-2008, 23:54:09
Edhe plaku edhe plaku do financoje me leket qe me ka dhene Dreamkja per zockat e Leftos.
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2008, 21:02:05
kane fillu shitjet pjese-pjese me duket hmmmmm:
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2008, 21:44:26
1.00000 Euro për Grens...... LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-04-2008, 20:30:56
vetem ti ma di vleren me duket Capkene :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Oqeani ne 27-04-2008, 18:53:41
Hajt se po dal edhe unë ne ankan me një shumë fikse 1 euro :D,,ishalla nuk e lejojne rregullat e ankandit me shku me cmim duke u zbrit se shpejt arrij ne vleren 1 cent he :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 10:19:15
Une jap £100,000 per njerin,,,,nese pranon,,,kuptohet,,,, :)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 10:28:14
Cili eshte ai :D te vij une ne vend te tij :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 10:29:25
Hudhe foton ne avatar atehere shohim e bejme :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 10:30:16
Per ashtu duhet te rritet shuma e funteve :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 10:31:09
Trendafilke....pres je opo pike eshte ajo ne mes te zerove? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 10:32:32
Oh Cheke nuk ka rendesi,,dicka eshte,,,ok,,nqs e preferon p.. ti atehere ashtu leje,,une e preferoj presje,,,OK???,,, :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 10:34:30
Ok bukuroshe, si t'thush ti....presje, presje... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 10:36:11
ashtu de,,,ok,,,ti CH,,,kur te vi du foton aty une,,,ndryshe eehhh,,, :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 10:36:52
Hec ik me tanii se kaloj kohaaaa :D ik me shpejt :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 11:05:38
ashtu de,,,ok,,,ti CH,,,kur te vi du foton aty unë,,,ndryshe eehhh,,, :D

Pyt, se do ta gjesh....pastaj me dorleshuar.. :D ose prejen beje pike,,, :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 11:47:13
ore oferten nuk e luaj hic une,,,ashtu rri ajo me presje,,, :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 14:27:03
atehere..hiqe nje zero..jo per gje po na ngaterron :D

gjithashtu: me presje, flm po nuk jam i interesuar.. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 01-07-2008, 21:42:21
Ka ndonje te lodhme t'me bleje mua te lodhmin? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: M A X ne 02-07-2008, 00:57:26
Ka ndonjë te lodhme t'me bleje mua te lodhmin? :D

LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 01:06:51
 LOL LOL,,,,,i shkreti Bekim,,,as fal nuk e merr kush,, :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 02-07-2008, 01:11:23
Eshte i lodhun prandaj :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 08:46:03
E ti a nuk je aa??<,, :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2008, 18:36:04
Talluni me fukarane ju, talleni. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 18:44:24
Talluni me fukarane ju, talleni. :D


hajde ore se te blej une dhe bashke bejme nje dyshe te lodhme fare ahahahhaa
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2008, 18:48:57
Aq te lodhun sa jemi ne, s'do mundemi te vishemi e te zhvishemi fare, si puna Gjeneral Llukut. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 18:55:32
e kush me u vesh ...arritje modhe thuj me u zhvesh dashke ne me u vesh ti hhahahaha
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 18:57:02
mish omi tradhtare ee ske faj ti jo faj kam un
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 19:02:25
ehh cme ka gjet mu as ne virtual nuk rri dot pa burre zamani hahahahhaa


po ik o mistrec ik me ler te livadhis ca se me je me bere me keq se ai qe kam ne real life hahahahhaha

(Shaka)...
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 19:04:24
ok livadhis e qet pa merak ika
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-07-2008, 19:44:14
shume dobet, shume dobet, ju femrat e ktushme sja paskeni haberin fare per bisnes :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 19:46:02
o cheke te duhen leke qe te blej dikush :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-07-2008, 19:47:24
ti po qe ja paske haberin :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 19:48:28
une cheke ja kam por me duket e kam blere nje iher,,pasna harru krejt me duket :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-07-2008, 19:50:55
u futke ne ankand per sport dmth?!...mire, mire po kujdes mos ngresh nai gjymtyr(doren) gabimisht :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 19:52:10
hahha gjymtyret i kam ding ,,,,por po merzitem per ty qe mbete beqo :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-07-2008, 19:54:22
Beqo ka lezet bukuroshe, sepse bredh qoshe e me qoshe :D
sidoqofte me behet qejfi edhe per ju te martuarat :D

hudhuni pra... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Kisss ne 04-07-2008, 19:58:03
ha ha ... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 19:59:21
 LOL LOL,,e di ti qe bossi eshte diku ketu verdalle,,,dhe nuk mundem te blej shume persona mezi e bleva ate une,, :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: chekevara ne 04-07-2008, 20:10:41
E paç me jete, po leju rradhen te tjerave tani :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 20:15:06
nuk po shoh gje une,,,nejse ika por pasi te iki mbyllet tema sepse jane marue paret LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2008, 19:35:44
paske blere shume edhe per komshiet me duket :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-09-2008, 19:37:59
Aq sa me duhet ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2008, 19:40:11
shume te dashke,hallall :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-09-2008, 19:41:17
Po normal ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2008, 19:43:23
mos blej pjese te konsumuara edhe pse jane lire se nuk te bejne pune shume  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 30-09-2008, 19:46:47
Beb qka ke dal kendej tii mua me ke ble sooo :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-09-2008, 19:48:30
O nuk dola une joo vec kur ju kruhet miletit per mue..po duhet me ju krue sooo ;)

E di qe tkam ble as nuk te nderroj sooo varni b...ju tjeret. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 30-09-2008, 19:50:58
Hahah hec dil prej ktuuu se ti ki pare e blen krejt forumin me dasht :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-09-2008, 19:52:53
Oo nuk jam e interesuar joo.. :perqafim
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 30-09-2008, 19:56:03
Qashtu praa dil prej ktu :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: AleksB ne 01-10-2008, 08:53:22
Oo cka behet ketu? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 00:46:43
Oo çka bëhet këtu? :D

O jane mbarue krejt leket vec duro se te blejne dikush.. LOL LOL :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 00:48:03
Ska mbet kush per me ble ate te shkrete :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 00:55:57
Po de po del dikush mos ta nin ty..ti je shit soo ec kapi kembet ne dore e del nga ketu.. LOL LOL :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 00:57:50
Yhaaa qysh kur u hap tema jam shit uneee veq thash qka o ka bohet :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 01:03:57
Po se nuk mundesh pa i shti hundet gjithandej ti LOL LOL :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 01:09:47
Me kan marr qka me boo nuk mundesha mi refuzuuuu :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 01:12:18
Cka the more?..Kush te mur a cka je ka refuzon? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Fatjeta ne 06-10-2008, 19:40:29
Oo çka bëhet këtu? :D

Une te blej me gjithe qef Aleks ;)

Thuaj cmimin ose me duket vjen fal ti apo jo? :perqafim
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 23:21:33
I shkreti ce gjeti :LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: AleksB ne 07-10-2008, 08:48:27
O Charli chaplin, a pe sheh a jo se doli dikush qe me ble? :D

Fatjeta po po edhe fal vi une hic mos ta nin ty :perqafim
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 10:11:10
A po del na nji ne ankand apo qysh.....

hajde pra se na hajn duret per cik...blerje me sconto  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 07-10-2008, 10:13:26
Do nxjerr une burrin ..po eshte goxha i shtrenjte ay  :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 10:15:11
Jo mi jo.... ^o)

Max-o te doli emri per ushtar.....keq me leket andej mo Erlehte LOL LOL


Une per kete nuk jap asi kacidhe , jo per gjo po e kam burrin e shoqes LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 07-10-2008, 10:22:04
Vallaj per leka nuk me pati shkuar mendja ...por mire bere qe mi kujtove LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 10:24:45
Hajde bre cupa....se ka dale Max-i ne ankand...per nje cape buke e shet tjetra....LOL LOL


Kaq shpejt tu merzit moj aman  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 07-10-2008, 10:25:56
po po LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 10:28:41
Epo gjende mire qe tu merzit tani qe ke e forca ...se imagjino te te merzitej kur te vareshin....hundet LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 10:50:17
Kush paska dal ne ankand?. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 11:08:10
Ka dale presidenti i firmes LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 11:09:27
I shtrenjte do te jete.. :LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 11:13:58
po jo mi se e shet e shoqja per nje cape buke....LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 11:16:01
:LOL...a thua pe lexon kete teme ai? :LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 13:25:05
Jo mi ai maksimumi e editon....por per ta lexuar as qe benet fjale LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 14:17:20
MAX....une vec 50p skam me per zoten..:LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 14:18:31
Paska dal per shitje ky tipi aaa :D :D e paska honger dreqii LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 14:20:55
Gruja e ka qit me zor..:LOL :D....
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 14:30:13
Ose e paska honger dreqi kete tipin ose paskan mbet pa koker leku njera eshte ketuu LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 14:35:54
Njera po po cila tash?.. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 14:36:50
Paskan mbet pa lek sepse ajo tjetra se besojjj :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 14:40:14
A tu japim ne do more e mos te shitet njeriu kaq lehte? :LOL :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 14:45:11
Jo jooo ska shanca me ju jep sepse kinse une e kam fut ne ankand burrin dhe ato lek i ndaj pergjysmee ata dyy ehhh cfre jane ketaa :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 14:46:11
Jo more nuk dine kundarbande keta se besoj :LOL :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 14:47:25
Ajoo nuk di po e meson burri ahh cka eshte aiiiii :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 14:50:04
F*cking hell askush spo don me ble njeriun :LOL :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 14:51:13
Ska kush krjet me kan ble muaaaa LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 14:54:42
Te cila perfundove ti se?? :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 15:02:20
Te ajo qe me jepi me shummm :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 15:03:29
Cila ishte ajo more?? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 15:04:28
E di vet ajoo :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 15:06:42
Kush de se na te tjeret se dime?..(?) :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 15:08:04
Me ka then te mos flas :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 15:09:41
Qe kur i merr vesh femrat ti aa?.. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 15:11:12
QYshhhh ?
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 15:12:34
Qe kur ju ke friken femrave deee?...Te paska lene me pasoja kjo.. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2008, 15:13:40
Nganjeher duhet se pastaj nuk ta jep mee :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 15-10-2008, 15:42:49
:LOL...a thua pe lexon këtë teme ai? :LOL


Po moj...dhe i pelqeu  LOL 

Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-10-2008, 19:48:50
une nuk jam per tu shitur,me qira mund te bej ndonje marrveshje :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lisa ne 16-10-2008, 01:45:57
Grenxe si ke qen me tensionin ....se te dua te forte nuk i jap leket kot une :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-10-2008, 19:26:11
se kam keq jo.. ;)por kam nje merak se kohet e fundit nuk po me ulet asnje moment :-[
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 03-04-2010, 11:06:56
une per vete tesoron tim se lejoj te dale ne ankand...... :P,por mesa kam degjuar spring dhe miss kane vendosur te nxjerrin lefterin...... LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-04-2010, 12:01:01
Uaaaa... se kisha pare kete teme une... hmmmmm:

Mire qe na kujtove honest :D

Kemi nje dallaver per shitje, prodhim i kohes se xhaxhit, me kambio manuale LOL pak i perdorur po i mirembajtur dhe me pjese te kembyeshme! Te interesuarit te fillojne nga ofertat! :D


p.s. shitet per arsye emigrimi LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 03-04-2010, 12:03:06
Uaaaa... se kisha pare kete teme une... hmmmmm:

Mire qe na kujtove honest

Kemi nje dallaver per shitje, prodhim i kohes se xhaxhit, me kambio manuale LOL pak i perdorur po i mirembajtur dhe me pjese te kembyeshme! Te interesuarit te fillojne nga ofertat! :D


p.s. shitet per arsye emigrimi LOL

hahahhahahhahhahahh ahahha....o zot sa po qesh....hahhahahhah ahha
po sediljet si i ka moj?lekure apo cope......? LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-04-2010, 12:07:34
i ka kshu, basme... LOL po i nderrohen po deshe, ja bej une perfshire ne cmim. :D

+ marshet jane lehtesisht te manovrueshem, :P nuk e kupto dot kur i ke fut te katertin, vetem se ka shume qejf kuzhinen.. :D ha shume benzine! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 03-04-2010, 12:25:35
i ka kshu, basme... LOL po i nderrohen po deshe, ja bej une perfshire ne cmim. :D

+ marshet jane lehtesisht te manovrueshem, :P nuk e kupto dot kur i ke fut te katertin, vetem se ka shume qejf kuzhinen..  ha shume benzine! LOL


hahhahahhahahhahhah ahha....avash mi se lash nam ne zyre duke qeshur me ze te larte.o dreq.......shume mire se sediljet cope i dua une,se lekura te ndez ....po sa per pjeset e tjera,aty te marshi me prishet mendja..... LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 02:10:41
dobet ketej mesa shoh.....eshte rritur euro,sja mban kujt me ble.......... LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-04-2010, 02:12:20
Na lane pa ik n'emigrim, s'po na blejne lefterin! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 02:15:03
duhet me gjet ndonji me te ri.....se keq eshte puna.......... LOL LOL,te pakten marshin ta kete ne rregull :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 04-04-2010, 02:16:38
Po pres kete sconton sezonale, kushedi eshte kjo oferta paguan1 merr 3... LOL  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 02:17:42
Po pres kete sconton sezonale, kushedi eshte kjo oferta paguan1 merr 3... LOL  :P


po ku ti cosh 3 te perdor mi....me mire 1 te ri fringo......... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 04-04-2010, 02:23:18
Po jo mi Honest se te rinjt duan kohe sa ti futesh ne perdorim, duhet manual ne vete  :P :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-04-2010, 16:44:48
Po jo mi Honest se te rinjt duan kohe sa ti futesh ne perdorim, duhet manual ne vete  :P :P

Po mallin e ri te pakten edhe kur e prish, e ke fajin vete, sja ve fajin te tjereve! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-04-2010, 17:05:49
Po mallin e ri te pakten edhe kur e prish, e ke fajin vete, sja ve fajin te tjereve! LOL


jam plotesisht dakort....pastaj nje here  apo dy ....ne prove dhe punon per bukuri,po e perdorura te ngelet ne dore........... :P :D...
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-04-2010, 15:27:15
jepen me qira pjese ,te perdorura por ne gjendje shume te mire pune ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 16:27:46
a mund ta dime se cilat pjese funksionojne me mire.......? :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 19:49:15
a mund ta dime se cilat pjese funksionojne me mire.......? :D :D
Nje gje ta siguroj une: Truri nuk perfshihet te pjeset funksionale! :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 20:15:22
Nje gje ta siguroj une: Truri nuk perfshihet te pjeset funksionale! :P


po nuk po pretendoja aq shume mi.....po te pakten te kete ndonje pjese tjeter te hajrit........... :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 20:19:56
po nuk po pretendoja aq shume mi.....po te pakten te kete ndonje pjese tjeter te hajrit........... :D :D

Pse s'mer nai qen?... s'te can veshet me bla bla bla t'pakten! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 20:24:39
po mendoja mos gjeja ndonje gje me skonto mi..... :D :D,apo malli i lire te genjen...? :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 20:28:21
po mendoja mos gjeja ndonje gje me skonto mi..... :D :D,apo malli i lire te genjen...? :P

Shiko, ato me skonto dmth jane stok, s'ja vlejne, :P kurse te lira e te mira duhet te kesh fat qe te gjesh! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 20:34:18
Shiko, ato me skonto dmth jane stok, s'ja vlejne, :P kurse te lira e te mira duhet te kesh fat qe te gjesh! LOL

ah une veshtire se kam fat tek kjo pejsa e fundit......me mire nje gje te re.apo mos po pretendoj shume...? :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 20:38:31
...me mire nje gje te re.apo mos po pretendoj shume...? :D :D

Tashi edhe pa pretendime fare nuk te del gje! :P
Duhet me gjujt icik lart............. per mallrat ku do shpenzosh! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 20:41:57
Tashi edhe pa pretendime fare nuk te del gje! :P
Duhet me gjujt icik lart............. per mallrat ku do shpenzosh! LOL

a ke nonji variant ti......? :D...he pra sa kurnace je,na jep opsionet e mundshme.. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 20:43:10
a ke nonji variant ti......? :D...he pra sa kurnace je,na jep opsionet e mundshme.. :D

Kam lefterin per ta shit praaa.... LOL
Spo ma merr njeri! :P vec ta fal tashi... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 20:44:32
Kam lefterin per ta shit praaa.... LOL
Spo ma merr njeri! :P vec ta fal tashi... :D

po u more vesh puna e lefterit ...a ke noi gjo tjeter...? :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 20:47:29
Presim mall te ri nga Kurdistani... :D
koleksioni "pranvere - vere - fresk - amon - amon!" LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 20:58:53
Presim mall te ri nga Kurdistani... :D
koleksioni "pranvere - vere - fresk - amon - amon!" LOL


pse nuk thu mi ...qe aq larg sa vika malli kushedi sa veta do i kene fut duret....kushedi sa eshte marre ne prove malli. LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:06:33
Ti ca ke tashi? ^o)
A po ta boj per hater une ty? :P Malli jot do jet n'qese celefon, i paprekur! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:08:00
Ti ca ke tashi? ^o)
A po ta boj per hater une ty? :P Malli jot do jet n'qese celefon, i paprekur! LOL


aha...epo po pres une atehere.....ishalla ma ke bo me hile... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:08:50
aha...epo po pres une atehere.....ishalla ma ke bo me hile... :D

S'nuk! S'bo vaki! ;) :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:10:06
200evro mire i ke...? apo do me shume....? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:11:27
Per kapar? ^o) N'rregull jane aq! ;)

LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:12:40
si the mi....? ja kesaj i thone shoqeri,pra.....sa do mi...? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:13:07
Kam lefterin per ta shit praaa.... LOL
Spo ma merr njeri! :P vec ta fal tashi... :D

ncnncncnncn...:D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:14:33
si the mi....? ja kesaj i thone shoqeri,pra.....sa do mi...? :D

Po mua vetem transporti me ben 300+
Te lutem shume tani! :P

ncnncncnncn...:D

S'po te blen njeri o lefter... me mbete ne dere, korba une! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:14:57
ncnncncnncn...:D


e sheh...po t'bejn nder gocat.duan me te shit.... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:16:00
Po mua vetem transporti me ben 300+
Te lutem shume tani! :P

dashke shume ti mi si me mik...me mire po mbaj lefterin ...... LOL LOL LOL dhuratat i prano dhe mbreti,
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:16:27
e sheh...po t'bejn nder gocat.duan me te shit.... :D

Vete mi mka thene qe eshte skllavi im! :D
Une du me e shit skllavin! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:19:33
Sa eshte cmimi? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:20:16
Do me ble veten ti? LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:20:45
Sa eshte cmimi? :D


i kujt mo...i prasit...?eshte rrit m'duket.... :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:21:28
Do me ble veten ti? LOL


po jo mi...shpreson te mos kushtoje qe ta bleje ndonjona ,se me te shtrenjte aha...mbaje ta gezosh.... :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:24:43
hahhaa...O per ju jam gratis....LOL

Se [per tjerat skan leke per tme blere mua,jam skllav i dobishem une...LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:25:01
Harroi ky qe eshte ankand, e merr ai qe ofron me shume! :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:26:27
Oooo makaber hec nxirr leket me merr me kohe se vjene rritet cmimi... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:27:18
hahhaa...O per ju jam gratis....LOL

Se [per tjerat skan leke per tme blere mua,jam skllav i dobishem une...LOL

thuj ça di me bo,se po nuk dite gje dhe gratis s'kemi ça te te duam........ :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 05-04-2010, 21:28:36
Ta them une mi, se une po e shes! :D

Kendon mire ky! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:29:36
Tybe te kendoj tere naten deri ne mjes...LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: endrrimtare ne 05-04-2010, 21:30:04
...Se kisha vemendjen  :D Sa ka shku ne kto momente Lefteri? LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:32:08
Ta them une mi, se une po e shes! :D

Kendon mire ky! LOL


ishalla di kenge te ndryshme,se vetem nje kenge te merzitet........... .. LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lefter ne 05-04-2010, 21:35:02
Tybe kam repertorin  e gjere une... :D


Po hajdeni te gjitha tju kendoj nje  serenate sa per fillim...LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-04-2010, 21:49:56
Tybe kam repertorin  e gjere une... :D


Po hajdeni te gjitha tju kendoj nje  serenate sa per fillim...LOL

aman dhe ti o lefto ,po kendo njehere nje kenge se te gjithave bashke i ngaterrohet refreni.... LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-04-2010, 15:17:59
bobobooo si qenka katandisur Lefteri :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 06-04-2010, 15:29:00
bobobooo si qenka katandisur Lefteri :P

si veshka mes dhjamit...keshtu eshte kur e lini vetem dhe se mbron asnjeri..... :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-04-2010, 15:31:23
po neve qe jemi pak shtrenjte pse nuk na afroheni,apo jeni holle nga xhepi? :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 06-04-2010, 15:39:28
Syrgjo eshte shitur .... spo duket me fare knej LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 06-04-2010, 15:40:40
po neve qe jemi pak shtrenjte pse nuk na afroheni,apo jeni holle nga xhepi? :P

varet si ofrohesh me pjese apo i teri....? LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-04-2010, 15:43:12
nga qafa e posht jam fiks :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 06-04-2010, 15:50:10
Ka ardhur ndonje mall i ri ne ankand apo jo?  hmmmmm: :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-04-2010, 15:51:06
hajde se per ty ka sa te duash,mire e lire :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 06-04-2010, 15:59:00
Ku eshte mo Grens se nuk po shoh gje une?  hmmmmm:
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-04-2010, 16:01:17
ke imagjinate apo je e shpelare ti moj? :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 06-04-2010, 16:04:58
Ka ardhur ndonje mall i ri ne ankand apo jo?  hmmmmm: :P


Presim mall te ri nga Kurdistani...  :D
koleksioni "pranvere - vere - fresk - amon - amon!"  LOL,se shpejti na e ofron spring......... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 06-04-2010, 16:12:36
Ato kane ç'doganimin e rende moj.... LOL


Po aq keq qenka kriza sa na derguat ne Kurdistan?  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Oqeani ne 06-04-2010, 16:16:58
Me fantazi vajza,,, ne Kurdistan qenka lidh,,me duket qe ka buaj atje.. LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 06-04-2010, 16:20:07
ahahha thua ti kene pelqyer keto ushtaret Oqean???? LOL

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcache3.asset-cache.net%2Fxc%2F1798999.jpg%3Fv%3D1%26amp%3Bc%3DIWSAsset%26amp%3Bk%3D2%26amp%3Bd%3D77BFBA49EF878921F7C3FC3F69D929FDB2B40FD87C06CAB77CADDBC6C21BA6114CAD0BCBFACB58E6E30A760B0D811297&hash=13db4e6c930165840a22b7ee64c2946b)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Oqeani ne 06-04-2010, 16:23:47
LOL  

Honest mos je e pasjonuar pas "armeve" te yre,  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 06-04-2010, 16:27:07
Ehhh pra se marshalla i paskan armet...te medhaja....dmth automatike i paskan... :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 06-04-2010, 16:56:13
Ato kane ç'doganimin e rende moj.... LOL


Po aq keq qenka kriza sa na derguat ne Kurdistan?  :P

po e ka siguruar springu koleksionin e ri moj....ajo donte 200 evro paradhenie......... . :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 06-04-2010, 16:57:44
LOL  

Honest mos je e pasjonuar pas "armeve" te yre,  LOL

nuk ja kam pare armet Oqean...kur tua shoh ta jap une pergjigjen.... :D ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 04-07-2010, 22:30:21
Kush e bleu Lefterin aman se ka humbur fare! LOL

Ps. Paska falimentuar ky biznes! :P :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 22:39:30
o Misss, i ka kap kriza grat!  :engjell:
Normal , kush e kap me ne, e ka te veshtir te na perballoje :d :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 22:41:40
a ka ndonje cmim per ket Gjumashin  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 22:45:41
ky ka ngel stock! :P
thuj cmimin shej se e more! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 04-07-2010, 22:46:46
S'eshte kriza tek grate Gjumash, eshte krize per cilesi meshkujsh :P :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 22:47:11
po meqe Sala ka thene Shqiperia 1 euro hajd 1 euro per Gjumashin :P

LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Berni ne 04-07-2010, 22:48:02
Une kam dal njeher po per here te dyte eshte i shtrejte cmimi  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 22:48:02
Misss, merri nje here, se po doli mall i mire, paguaje me von :D
mund ti marresh dhe me kredi :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 22:50:14
merr bernin me 1 euro shej, se ky ben be e rrufe per ate psiqikone... :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 22:51:33
po shtoj e 0.5 euro per Gjumashin :D

LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 22:53:02
na le pa mall... kshu eshte kur i mer npike shumice... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Berni ne 04-07-2010, 22:53:20
Spring ate 1 euroshin shtoi dhe disa zero mbrapa LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 22:53:22
po meqe Sala ka thene Shqiperia 1 euro hajd 1 euro per Gjumashin :P

LOL

Sa shume me paske vleresuar :D
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.vorwaerts.ch%2Fwordpress%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F02%2F1-euro-neu.jpg&hash=67049cdb14298045d2e68472d9cf9026)

URdhero dhe paguaje akandin :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 04-07-2010, 22:54:00
Me kete teorine "Malli qe blihet nuk kthehet me" kam frike Gjumasho... LOL :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 22:54:35
Gjumasho me trego cdi te besh qe te shtoj vleren une :P

LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 22:56:40
Kam nje list te gjat une, si Edi per doktorin :d
fillon ketu e mbaron ne lezh :D


Misss, tani une tregeti beje, se si del malli rruges, nuk mund te te siguroje shume gjera, se ben vaki se perballojn te nxehtin :d
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2010, 22:56:50
Te tregoj une se cfar di te bej ? :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 22:58:23
Charlie prit iher se ja kam vene syrin Gjumashit sonte por qenka i turpshem dreqi  :P hahahaaaa
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 23:00:30
hahahhahaha e di sa kam qesh Shej :P
Une di te gatuaj :P di te flas, te qesh, te degjoje :d
di..... dhe di ....
e shume te ditura :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2010, 23:01:07
Ne shikim te pare duket ashtu po nuk eshte :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 23:03:24
hahahhahaha e di sa kam qesh Shej :P
Une di te gatuaj :P di te flas, te qesh, te degjoje :d
di..... dhe di ....
e shume te ditura :P

kaq pak .... po me .... :d
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 23:05:45
Sa pyet dhe ti :P
Djemt dhe shalcini nuk shihen me sy, por provohen :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 23:06:29
hahahahaaa 100 euro per ket pergjigje LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 23:07:50
Misss, me gjeje disa goca, ti numeroje leket ne dore :d
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.gifbin.com%2Fbin%2F092009%2F1253527972_money.gif&hash=0dc69d6a90ea56bee2914d0b40a5be95)

Shej, po se jam neper gjume, dhe mendoje me shume :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 23:08:52
ska gje gjumasho se ta nxjerr une gjumin ... kot nuk pagova 100 euro per ty :P

hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaa LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 23:10:05
:D
e ben ti.Ti e ke futur shejtanin ne shishe e jo mua te me nxjerrish gjumin :d
Me thuaj gjerat qe si ben :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 04-07-2010, 23:10:56
Finalizoje me nje kercim Gjumasho, shpalosi vlerat e tua... LOL :P

Fillo te japesh mbi veten se I kam goca me pretendime une LOL

Ps. Dyfishoji leket LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 23:12:12
une sthem gje ... sjam une ne ankand por ti  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 23:13:04
O Misss, pse ca duan ato?Te integrohem ne BE :P
Dale sa kerkesa paskan dhe ato :P
Se marr boxh nga ministria e finacave :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 04-07-2010, 23:19:50
Te integrohesh ne BGB (bashkesia e grave bukuroshe) Gjumash LOL


Ika une njehere se mbeta e zhgenyer dhe sot! LOL

Naten shoke!  :)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 04-07-2010, 23:23:16
Naten, se kujdes:P se deri neser ndoshta ka lirim akoma :d
Se fillon korriku dhe ka oferta shume
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 23:23:33
pse ike kaq shpejt mi  :(
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Kisss ne 05-07-2010, 01:25:42
e pra gezuar 4 korrikun...
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Oqeani ne 05-07-2010, 08:24:14
Cka eshte puna keshtu, s'paka oferta serioze ketej,  :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Brentiani ne 05-07-2010, 14:33:55
Paska rene biznesi me te madhe.. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 05-07-2010, 14:55:15
200 euro per Brenton  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-07-2010, 15:32:36
edhe une do ofroja ca per ate njerin me tatuazh :)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mister x ne 05-07-2010, 15:33:40


me bere xheloz  :D :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-07-2010, 15:34:49

me bere xheloz  :D :D :D

pse ....nuk e ke me ate tatoo ti????????  :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mister x ne 05-07-2010, 15:35:48


e fshiva se heren e fundit qe u takuam bashke me gjeti gruaja  :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 05-07-2010, 15:37:10

e fshiva se heren e fundit qe u takuam bashke me gjeti gruaja  :D :D

s'ka gje se e bejme prape  :D :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Brentiani ne 05-07-2010, 15:38:00
200 euro per Brenton  :D
Jo keq per fillim.. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: mister x ne 05-07-2010, 15:42:18
s'ka gje se e bejme prape  :D :D :P

jo se kam kontrate tradhetie me gruan...kush tradheton nuk trashigimon .... LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 05-07-2010, 15:45:20
Jo keq per fillim.. :P

jam blerese e zgjuar une e di ti :P LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2010, 16:15:31
..Paska ec ankandi ketej :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 05-07-2010, 16:20:44
po po mire fare dreamm ... mbreme bleva gjumashin  :P :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2010, 16:21:54
LOL po gjumashi vec gjume moj  :P :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 05-07-2010, 16:24:47
jo jo se ndenji pa gjume mbreme :D LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2010, 17:30:08
aa te rafte i pike ty :D :perqafim
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 06-07-2010, 13:59:56
ku e kam Tipin se i kam premtu nje shishe vere te kuqe.........  :D :P  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 14:16:41
ku e kam Tipin se i kam premtu nje shishe vere te kuqe.........  :D :P  LOL

me 1 shishe harroje te te vije ai ty LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 06-07-2010, 14:20:12
me 1 shishe harroje te te vije ai ty LOL

e di sapo e diskutuam qe skemi nevoje per shishe  LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 14:22:40
e di sapo e diskutuam qe skemi nevoje per shishe  LOL LOL

mos me thuj qe me ke bere block ti mi LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 06-07-2010, 14:29:35
mos me thuj qe me ke bere block ti mi LOL

po cfare hyn blocku ketu miiiiiiiii......... ..jemi ne forum ku mund te flasesh lirshem me MP  :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-07-2010, 19:40:45
jap pjese falas. ;)per bamiresi ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 22:58:29
ti e per pjese kembimi sben  :P LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Nore ne 06-07-2010, 23:15:07
kush o ky tipi ta mor vesh niher un :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 02:45:57
kush o ky tipi ta mor vesh niher un :P

sa ta marresh vesh ti o titi.......u gdhi muhabeti  LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 18-08-2010, 23:16:45
Si eshte malli i fundit  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 23:19:29
cope - cope eshte..........s'ka pasur furnizim te ri keto kohet e fundit.i njeti mall u be kaq kohe :P LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 18-08-2010, 23:21:56
LOL LOL

Ndoshta pas pushimeve vjen furnizimi :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-08-2010, 23:24:25
Jo mi ca furnizimi, po pas pushimeve do nderrojne amortizatoret e mbase duken si te rinj pastaj... :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 23:28:43
Jo mi ca furnizimi, po pas pushimeve do nderrojne amortizatoret e mbase duken si te rinj pastaj... :P

e kujt dun me ja fut............me marr mall te vjeter per te ri?  :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 18-08-2010, 23:29:23
Malli qe blihet nuk kthehet......kujdes çupa, me mend ne koke LOL :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Oqeani ne 20-08-2010, 16:17:35
Edhe kujdesni se paketimi ju mashtron   :P :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Zara ne 20-08-2010, 16:23:46
Kush eshte ne ankand per momentin????  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Oqeani ne 20-08-2010, 16:27:32
Jep oferta ti se lajmerohen   ... :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Zara ne 20-08-2010, 16:32:19
 hmmmmm: hmmmmm:

Hajde me zgjidh ti nje.....ama shih me cmim fillestar pak me te lire,se se kam xhepin shume te gjate koheve te fundit....  :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-08-2010, 21:25:39
Me gjeni nje te bukur shpejt e shpejt per aksesor. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 21-08-2010, 21:28:53
Me gjeni nje te bukur shpejt e shpejt per aksesor. :D

une s;po gjej per vete.....te ta gjej ty  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-08-2010, 21:29:58
Aha, s'paska dmth... :-[ :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 21-08-2010, 21:30:48
Aha, s'paska dmth... :-[ :P

po kush te genjeu mi qe ka te bukur ketu........?  :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-08-2010, 21:32:40
po kush te genjeu mi qe ka te bukur ketu........?  :D :P

Ti mi mashtruse! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 21-08-2010, 21:34:46
Ti mi mashtruse! LOL

t'bukrit si ka lene misss n'kembe ,ti sec me thua  :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2010, 01:12:31
Ja une jam free honest :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 22-08-2010, 02:02:25
Ja une jam free honest :D

pse u divorcove nga nruja ti or druq ... po kalamaqrit rrugeve i le :P LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2010, 02:03:17
Nga te shkoj i le rruges nga nje :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Shej ne 22-08-2010, 02:04:25
po he nga e le te fundit na thuj ndonje te re  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2010, 02:05:08
Ke sheshi :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Syrgjyn ne 22-08-2010, 22:12:07
Charlie, akoma në ankand ti? Pfff, qenke mall i kategorisë së fundit :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2010, 22:22:35
Ishalla na vjen mall i ri.. lutesi)) lutesi))..se per ndryshe u mbyll tema..:D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-08-2010, 22:42:57
Ishalla na vjen mall i ri.. lutesi)) lutesi))..

Po ti ca halli ke qe do mall t'ri s'e mor vesh? :-[ :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2010, 22:44:10
Kam hallin e ju beqareshave.. :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-08-2010, 22:44:36
Solidarizohesh me shoqet e?... LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2010, 22:46:05
E pra :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 22-08-2010, 22:47:57
Cbehet ketu moj  :D

Baby,,jashte qe ketej ti LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2010, 22:48:36
E ti :LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 22-08-2010, 22:56:18
Mua me lejohet se ne fund te fundit, beqare jam LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-08-2010, 23:00:18
T'pakten perfaqesoni bijat... :D dhe e hame ne te tjerat se keni arsye me nejt... :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2010, 23:04:00
Mua me lejohet se ne fund te fundit, beqare jam LOL

Ca je tu thon oj gru.. ^o)..nese je ti beqare jam edhe une :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: erlehta ne 22-08-2010, 23:07:50
T'pakten perfaqesoni bijat...dhe e hame ne te tjerat se keni arsye me nejt...

E kane kohe ato, te perfaqsohemi njehere vete pa  LOL

Ca je tu thon oj gru.. ^o)..nese je ti beqare jam edhe une

E me cke ...do e ve ne ankand LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-08-2010, 23:10:53
E kane kohe ato, te perfaqsohemi njehere vete pa  LOL

Ncncnc... :-[ po qe s'te lini radhe ju mi... :P LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-08-2010, 15:44:45
une jam ne riparim kapital :-[
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 03-09-2010, 15:47:48
qekam me menie te keqe sot....a ka ndonje ketu more????????
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 03-09-2010, 15:49:54
Ja prit...se per 5 min e ke plot!  :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 03-09-2010, 15:50:39
Ja prit...se per 5 min e ke plot!  :D :P


dreqin dhe 10 min dhe dal nga zyra......ankandi mbyllet  :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 03-09-2010, 15:56:32
A ben te vij une? LOL LOL  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 03-09-2010, 15:58:59
A ben te vij une? LOL LOL  :P

me ket menie qe kam sot............je e mirepritur LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 03-09-2010, 16:03:24
Prit njehere...me thuaj cfare mendje ke, pastaj mbase vij! :P LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2010, 13:39:12
hajdeni te dyja se nje mendje keni mesa di une. hmmmmm:..dhe bashkohemi me mendjen time ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 13:37:40
Ik o Grens me mire se u boshatis lokali sa erdhe ti! LOL :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 14:04:25
Ca me ofron dyqani me 500 lek te reja qe kam nder mend te harxhoj? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 14:14:16
Lefterin e ke me 200...shko e merr 2 here edhe merr edhe nje pije me 50-shen!! LOL LOL :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 14:19:57
Lefterin e ke me 200...shko e merr 2 here edhe merr edhe nje pije me 50-shen!! LOL

Matematikaaaaa.... :-[
2 x Lefto me nga 200 lek = 400 lek.
500 - 400 = 100 lek, qe dmth m'dalin per dy pije 50 lekshe... LOL

Po kjo pija cfare eshte? Makiato me qumesht te ftohte? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 14:32:33
Po bakshishi im.....? LOL

Pija 50 lekshe ishte caj kamomili! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 14:35:51
Pija 50 lekshe ishte caj kamomili! LOL

Pse, ujii nxehte, sheqeri, limoni, paguhen vec e?  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 14:48:41
Si do furnizohet lokali....si tja mbushim mendjen leftos te ankand-ohet po nuk e paguam? LOL  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 15:03:25
Lefto ofrohet vete mi, ska nevoje me i mush menien... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 15:15:59
Kush po do me ble ? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 15:28:38
Ik o cun se as per te mbytur miza nuk beke! LOl  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 15:30:31
Kush po do me ble ? :D

Une kujtoja se ishe okazion ti... bli njonin, merr Charlin falas! :-[
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 15:31:06
Jo per miza si ty boll te dal LOL :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 15:31:59
Une kujtoja se ishe okazion ti... bli njonin, merr Charlin falas! :-[

Nuk eshte sezona e asaj qe po mendon ti :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 15:34:26
Une kujtoja se ishe okazion ti... bli njonin, merr Charlin falas! :-[

hahahhahahahhahahah ha e madhe je! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 15:38:37
E madhe e madhe e jo si ti sa miza :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 15:41:57
hahahah E madhe ishte ne kuptim tjeter nejse...c'rendesi ka shpjegimi! LOL :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 15:43:17
..c'rendesi ka shpjegimi! LOL :P

po pra... LOL aq me teper shpjegim ndaj mallit qe eshte per tu falur... :D
mfal.. shitur* dmth! :-[
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 15:44:10
Edhe ti ne cdo kuptim je mize LOL haha
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 15:49:11
Ti je Tom o Charl! LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 15:58:48
Ti je Tom o Charl! LOL

hahahahaaa... LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-09-2010, 14:46:38
na prishi pazarin komplet ky Charli hmmmmm:
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 11:26:35
akoma ne ankand charli??????  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 11:43:02
Sot hapet ankandi me nje tjeter RISI....them risi pasi asnjehere nuk ka qene i perfshire duke qene se eshte vete sekseri i femrave....

ai quhet Steriotipi B
eshte nga 20 deri ne 50 vjec (e papercaktuar)
i gjate (2.15)
Tip palestre
cun king

Oferta e pare fillon me 100 Euro


jepini goca sot eshte dita juaj me fat.... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 11:44:59
a mund te dime peshen?????  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 11:48:20
Pesha PUPEL mi...ca thu LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 11:50:24
Pesha PUPEL mi...ca thu LOL

 LOL nuk qenka Tipi im  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 04-10-2011, 11:50:30
Apo ju ecen ankandi mi goca, sa keni shit deri tani...???
Apo hic, jan me pjes kta dhe ju kerkojne gjysem cmimi.hahahaha
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 12:03:54
Mos i hy zanatit ti Nensy....nese je e interesuar fillo edhe bej oferten tende....TIPI tani shkon ne quoten e 150 Euro.....hajde forca ofrohuni vajzaaaaa....eshte mall unik...jo mall fabrike

Tatu per ty e bojme 100 KG Tipin...po futu ne valle...
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:10:28

Tatu per ty e bojme 100 KG Tipin...po futu ne valle...

m'pelqen konkurrenca...po pres edhe icik  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 04-10-2011, 12:11:59
hahaha po une kujtova se flitet per me lart mi po kaqe, po e mar tani sa nuk eshte ngrit pazari..hahahah
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 12:21:17
hajde ofruesja e pare....Nensy me 150 Euro......ndonje tjeter qe te ofroj me shume ka??????

Tatuuuuuuu forca se ta mori Nensy  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:23:15
Tatuuuuuuu forca se ta mori Nensy  :P

o goce noi gjo me t're a ka.... LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 12:25:17
sa te re e do gjone mi....follll
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 04-10-2011, 12:27:40
qyqa goce , po gjoja vjeter del ne ankand mi...hahah
po ofroj dhe 50e me shume ...
te shohim sa vlejne cunat e forumit  LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:28:04
sa te re e do gjone mi....follll

e dua 20-30 ...te percaktuar  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-10-2011, 12:28:10
une nuk bej per tu shitur :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 12:29:35
forca goca....Tipi vajti ne kuoten e 200 Euro ....hajde a ka me ???? shpejt se ankandi do mbyllet pa ardh Tipi.....
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-10-2011, 12:30:14
mos ke harruar ndonje zero moj? :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 12:30:22
Mire Tatu futu ne rradhe se kemi gati Grens per ty......s'eshte as me i vogel e as me i madh se aq...LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:30:35
forca goca....Tipi vajti ne kuoten e 200 Euro ....hajde a ka me ???? shpejt se ankandi do mbyllet pa ardh Tipi.....

me duket se po ofrohen dhe te tjere  LOL..ke noi menie ti mishel????
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 12:31:09
sapo ta bera oferten.... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:31:33
Mire Tatu futu ne rradhe se kemi gati Grens per ty......s'eshte as me i vogel e as me i madh se aq...LOL


po ky mi goce , tu pergju paska qene ????? sa ishte i percaktum ????? LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-10-2011, 12:31:41
Mire Tatu futu ne rradhe se kemi gati Grens per ty......s'eshte as me i vogel e as me i madh se aq...LOL
..nuk bej as 3 leke moj..mos me merrni ne qafe kalamajte :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:32:41
..nuk bej as 3 leke moj..mos me merrni ne qafe kalamajte :P

per pjese kembimi ...a ben???? marr lire ketej , e shes me shtrenjte andej  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 12:33:33
per pjese kembimi ...a ben???? marr lire ketej , e shes me shtrenjte andej  LOL

shiko se eshte pak i konsumuar.....po moshen e ka shume te re.....25 vjec fiks
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-10-2011, 12:33:58
po more pjese nga une do e mbash per vete..jam i sigurte ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:34:24
po more pjese nga une do e mbash per vete..jam i sigurte ;)


mos ji hic i sigurte...se si dihet ku perfundon ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-10-2011, 12:34:38
shiko se eshte pak i konsumuar.....po moshen e ka shume te re.....25 vjec fiks
...shih kjo sa mire e di gjendjen e pjeseve te mia :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:34:46
shiko se eshte pak i konsumuar.....po moshen e ka shume te re.....25 vjec fiks

e mi mire...se per gjyshen e dua  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-10-2011, 12:35:29
ku do i lesh gje gjyshes ti? ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 12:35:50
e mi mire...se per gjyshen e dua  LOL

qyqa a ke besim se ben per gjyshen...apo ke bo ne plan me e cu gjyshen ne firifistune para kohe? :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:36:55
ku do i lesh gje gjyshes ti? ;)

ta ka qejfi eeeeeee????  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:37:14
qyqa a ke besim se ben per gjyshen...apo ke bo ne plan me e cu gjyshen ne firifistune para kohe? :P

e kam gjyshen qejflie  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 12:40:06
epo do na e thyka ne mes Grensin.....
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 12:44:16
epo do na e thyka ne mes Grensin.....

ate kam hall....... :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 13:38:14
Sot hapet ankandi me nje tjeter RISI....them risi pasi asnjehere nuk ka qene i perfshire duke qene se eshte vete sekseri i femrave....

ai quhet Steriotipi B
eshte nga 20 deri ne 50 vjec (e papercaktuar)
i gjate (2.15)
Tip palestre
cun king

Oferta e pare fillon me 100 Euro


jepini goca sot eshte dita juaj me fat.... :D
Ver dhe nr e kembes o Mishel se eshte karakteristike thelbesore per percaktimin e cmimit. LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 13:41:38
jo njëherë tha misheli se ke sytë si dy kokrra shalqiri dhe vishesh pa gusto, kaq shume e doka tipin ajo që po na e përqesh

mishel...gjej vend e futu  LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 13:42:28
Mishel po plas nga inati qe s'me ka o Lurra po ti mos u tut. :P LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 13:43:59
heshtja e saj flet shume ne kete rast. :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 13:50:59
Mishel po plas nga inati qe s'me ka o Lurra po ti mos u tut. :P LOL

po pse kur te desha une e ste pata....pse me shtyn ne mekate te tilla..ti e di se cfare ushqej une per ty LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 13:51:35
me te vcertet ke humor te mire Tipi, po më bën të qeshë

humor ka dreqi ske ci thua...po kaq ka jo me shume LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 13:51:55
mishel...gjej vend e futu  LOL LOL

me vrap te zyra e shefes ika LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 13:52:51
po pse kur te desha une e ste pata....pse me shtyn ne mekate te tilla..ti e di se cfare ushqej une per ty LOL LOL
Lakmi.. :P  ZILIQARE. LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 13:53:27
humor ka dreqi ske ci thua...po kaq ka jo me shume LOL
Jo me jo, me tere mend. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 13:53:50
rrofsh ti do te thote ashtu është si e ke përshkruar


 LOL LOL...fiks fare. mos e luaj vendit  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 13:56:46
Mos e luj se s'ta quj....

Tipi larg duart e mendjes nga mua...se te pine e zeza LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 14:21:05
Ku e ndjeve moj e uruar une sapo i kisha larguar. LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 14:30:22
Ku e ndjeve moj e uruar une sapo i kisha larguar. LOL LOL

pikerisht....perse i largove do marresh goxha denim..... :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 14:31:40
 hmmmmm: hmmmmm: :S :perqafim
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 14:32:46
hmmmmm: hmmmmm: :S :perqafim


 ^o) snuk jo....
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 14:33:37
 perq :lule
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 14:55:09
e o mja mja.... :perqafim
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 14:56:32
Mishel....dobet shume ankandi sot  hmmmmm:
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 14:57:37
na mbeti Tipi pa shitur......e di ti Tatu qe mua me blen 50.000 mije euro dhe me shume prona pas LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 14:58:36
e di ti Tatu qe mua me blen 50.000 mije euro dhe me shume prona pas LOL

ku moj????? aman se po te fus mik ty :P a behet gje ???  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 14:59:20
tek ankandi i femrave mi...LOL ....Tipi me shiti LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 04-10-2011, 15:00:01
tek ankandi i femrave mi...LOL ....Tipi me shiti LOL

ama tipi paska qene tutori????  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 15:00:43
Mishel pse mi nxjerr te dhenat e biznesit ne shesh. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 15:02:30
Tipi me shiti ...tjeterkush me bleu...LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 15:02:51
Mishel pse mi nxjerr te dhenat e biznesit ne shesh. :P

se me do Suci....kishe gje zotrote LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 15:04:08
Po hyri suci ne mes une terhiqem. LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 15:06:27
ate bej se ske suc me shume se une LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 15:07:34
E hapa krahun.. :P :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 15:13:12
ate bej LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2011, 15:18:24
e bera, po tani. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 15:25:03
rri aty se je mire LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 10:24:53
kush ofrohet sot...se paskemi mendje te keqe???? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 10:34:50
Si perfundim Tipi ste bleu askush pervec Nensit me 200 evro LOL....

perfundimisht vella ti nuk vlen LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 10:38:37
Ashtu eeee po ti moj dreq pse nuk u hodhe me 10 mije euro se ti jepja une . LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 10:40:22
po une jam per konkurenc te paster.....une kur u shita u bleva direkte....50.000 mije euro..jo shaka LOL

aq shume u shita sa per 2 vjet smu nda mistreci nga prapa LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 11:05:59
po une jam per konkurenc te paster.....une kur u shita u bleva direkte....50.000 mije euro..jo shaka LOL

aq shume u shita sa per 2 vjet smu nda mistreci nga prapa LOL
ec se me ty i kam nxerre paret. LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 11:07:26
Si perfundim Tipi ste bleu askush pervec Nensit me 200 evro LOL....

perfundimisht vella ti nuk vlen LOL

 LOL...Lurra ndonje oferte tjeter ke?????
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 11:09:41
po s'ka ajo, hyr ti Tatu.. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 11:36:21
jo unë kur i dua njerëzit i dua sinqerisht dhe jo me dhe për para ;) shume e vërtetë kjo, ca të bëj keq e kam por kështu jam unë :)

Lurra ne kete mes te gjithe dalim te fituar...Ti Tipin , Misheli  parate ..dhe une nje kapuccino ke Fame me Mishelin .si thua????  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 11:36:58
po s'ka ajo, hyr ti Tatu.. :P

ku kam une....... pres ndonje % nga shitja jote ;)  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 11:39:38
E mire prit... ;) Do ndonje parapagese qe te kesh stimul. :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 11:47:15
E mire prit... ;) Do ndonje parapagese qe te kesh stimul. :D

psh???? sa , si , ku ?  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 11:49:10
Detajet i diskutojme tete a tete. :P :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 11:54:22
Detajet i diskutojme tete a tete. :P :P

KU??  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 12:05:49
Lurra mos bej interesanten tani...jep oferten se ta perlau Nensi Tipin LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 12:12:09
na thuj ti Tatuuu
 :perqafim

te pallati Kultures pra moooooo........ atje pret Tipi per kafe  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 12:12:57
Jo Tipit sja nderro mendjen kush për mua, askush, të jesh e sigurtë ti për këtë :)


oj Lurre behet fjale per ankand , jo per mendjen e Tipit...vjen tjetra e ta perlan  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 12:16:17
qemal stafa ne stadium 11 tet

aha qenke direkt per rremuje ti mi???? :D :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 12:23:51
ah tatuu shihemi, të pëlqen futbolli tatuuuu


po po....por ca me shume futbollistet  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 12:58:20
Shiko Lura Lorikun ma sill mua se nuk e do Tatu e sigurt LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 13:02:22
cili, nga kombëtarja???? Po ta sjell për kafe Lorikun pra....., i ka qef shqiptaret ai, më patriot se ka bërë e ëma

sikur ma lexove mendjen mi Lurra....dhe une qe vdes per keta patriotet  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 13:03:19
Shiko Lura Lorikun ma sill mua se nuk e do Tatu e sigurt LOL

ja sa ti them nje fjale ke veshi...dhe ta sjelle lurra ty pastaj  LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 13:04:26
sikur ma lexove mendjen mi Lurra....dhe une qe vdes per keta patriotet  LOL

po rri or dreq sa pa rradhe futesh.....Lurra me mire mos e sill se do ta shqyenim nga dashuria kete patriotin...se ne i duam shume patriotet LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 13:06:37
po rri or dreq sa pa rradhe futesh.....Lurra me mire mos e sill se do ta shqyenim nga dashuria kete patriotin...se ne i duam shume patriotet LOL

si patriote qe jemi.....na erren syte kur gjejme ca si Loriku , me patriot se ne  LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 13:07:40
po dhe per koicidence i grijmeeeeee LOL LOL

aman mi sa patriot eshte ky loriku ma heq zarin...po ty??
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 13:08:47
po dhe per koicidence i grijmeeeeee LOL LOL

aman mi sa patriot eshte ky loriku ma heq zarin...po ty??

zarin the???? me gjithe ate patriotizem qe kaaaaaaaa..... me erren syte mi goce LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 13:11:50
keq e paskena punen...une sugjeroj qe te jemi mire menderisht e shendeterisht....ta leme Lorikun atje ku aaaaaa  :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 13:14:53
keq e paskena punen...une sugjeroj qe te jemi mire menderisht e shendeterisht....ta leme Lorikun atje ku aaaaaa  :P

a ka noi menie per ankand ky loriku???? ( meqe do e linin ne pune t'vet ) :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 13:17:19
a ka noi menie per ankand ky loriku???? ( meqe do e linin ne pune t'vet ) :P

shiko Lorikun po ta lej ty me kenaqesi , nese Lurra me sjell Michael Ballack

ahhhhh si me shpon....zemra per kete LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 13:57:35
qyqa mi goca akoma se ka ble kush Tipin...??? me paskeni prit mua mesaduket...
thuj Tipit po te pres te Piazza per kafe..hahaha :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:01:11
ti Nensy pago leket ketu i here 200 evro...e di qe sjane shume por me kete varferi...zene vend edhe ato......

pastaj ta nis une ty ate ku ta dush LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 14:03:11
HAHAH III PO PSE MI KAQ POSHTE PASKA RA KY TIPI , ME 200 EVRO KA NGEL MI...HAHAHA E ME MIR PO ME OFROVE NEJ TJTER TI NIS 500 EVRO..HAHAHA
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:05:09
pervec Tipin do e edhe nje tjeter???????? qyqa mi gru.....provo i here tipin se jalla te te mbetet gje per njeri tjeter  ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 14:06:56
hahaha qyqa pse mi kaq maco eshte ky tipi,hahah ekisha ta nderroj TIPIN me nje tjeter qe vlen me shume...hahah
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:08:41
E moj po beni gilivili me njera tjetren se eksitoheni duke permendur userin tim keshtu.. ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 14:10:13
erdhe ti mo, po per ty po flasim, e po si mo cun pervec meje asnje nga gocat nuk ofroi asnje lek per ty...ta kam cu pazarin deri ne 200 eur...si te duket hahahah
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 14:10:34
Duart lartë hmmmmm:
pse mi na kape mate ../??
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:12:06
E moj po beni gilivili me njera tjetren se eksitoheni duke permendur userin tim keshtu.. ;)

jo jo une po eksitoj Nensyn...po ta bej gati LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 14:14:16
hahaha jo mi gru se une jam pak tip i ftoht e nuk besoj, jam si puna priftit qe tha , '' pa ven dor ne plag nuk besoj'' hahaha
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:17:37
prandaj po te ferkoj une pra....qe te te nxeh si hekur LOL LOL dhe ti shkosh Tipit gjysem e gatshme...se edhe ai do bej te veten pastaj LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 14:22:48
hahaha kam frik se do e hutoj me ato  Viktoria Bekam qe kam ble , enuk do ket kohe fare tipi per  tu pregatit hahahah, qyq mi gra lam nom fare, u trrem Tipi me dukte...
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:24:45
jo mi jo...tipi kushedi nga cili cep po lexon e po kenaqet LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:25:40
Po pres te ndezesh furren e NENSY po qenke shuem e ftohtekane kalu 20 min dhe akoma s'je ngrof. :P :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:27:11
LOL LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 14:29:05
Po pres te ndezesh furren e NENSY po qenke shuem e ftohtekane kalu 20 min dhe akoma s'je ngrof. :P :P
ooo po si kshtu e vure doren ne plage ti mo??? , qe ishte  ftote furra..hahahah
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:31:06
Po po te ishe e ngrohte nuk do shkruaje dot moj se do i kishe duart e zena. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 14:32:09
hahah po ne fakt mo tipi ne nuk kemi nevoj per ti zene duart, kuptohet se kush ka nevoj per qRKULLIM DUARSH...HAHAH LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:33:04
hahah po ne fakt mo tipi ne nuk kemi nevoj per ti zene duart, kuptohet se kush ka nevoj per qRKULLIM DUARSH...HAHAH LOL LOL

LOL LOL

paske bo i xhiro anej nga Casa Italia me duket LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:33:26
Ke te drejte u shpreha gabim duhej te thosha gishtat. LO LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:36:15
Ke te drejte u shpreha gabim duhej te thosha gishtat. LO LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: NENSY ne 07-10-2011, 14:39:45
me vjen keq mo Tipo ,por gishtat nuk i fus ne perdorim, vetem origjinalin, smerem me fallco un mo..hahaha LOL LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 14:45:14
qyqa mi goca akoma se ka ble kush Tipin...??? me paskeni prit mua mesaduket...
thuj Tipit po te pres te Piazza per kafe..hahaha :P

Nansy prit se po vij dhe une te piazza meqe jam afer....thjesht per perkrahje emocionale  LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:45:17
me vjen keq mo Tipo ,por gishtat nuk i fus ne perdorim, vetem origjinalin, smerem me fallco un mo..hahaha LOL LOL LOL
Hajde mos u merzit se ka gjithmone nje here te pare. :P :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:45:41
Ke te drejte u shpreha gabim duhej te thosha gishtat. LO LOL

apo banane dhe karrota????
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 14:46:22
HAHAH III PO PSE MI KAQ POSHTE PASKA RA KY TIPI , ME 200 EVRO KA NGEL MI...


eshte kohe krize...mire dhe kaq thuj mi goce :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:46:31
apo banane dhe karrota????
Edhe ate po deshi po duhet ti nis ate videon LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:47:13

eshte kohe krize...mire dhe kaq thuj mi goce :P
Po ti TATU ku rreh? :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 14:48:48
Po ti TATU ku rreh? :P

me Tatu e ke inatin....c'ke ore me mua . s'kam dale une ne ankand ,po ti :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:49:32
Pyeta mi dreq mos u eksito kaq shpejt edhe ti.. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 14:49:59
Pyeta mi dreq mos u eksito kaq shpejt edhe ti.. :P

e di ti.....e kam cik te shpejte une :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:50:30
LOL LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:51:00
e di ti.....e kam cik te shpejte une :P
e mire qitsohu. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 14:51:58
e mire qitsohu. :P


do dal te pi nje kamomil njehere...... ;)  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:52:29
po te beri derman futi dy njeheresh. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 14:54:53
po te beri derman futi dy njeheresh. :P

ty kshu te ben derman???? kur i fut dy njeheresh??? :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 14:56:02
ose pi ndonje gote uthull moj.....mire te ben edhe ajo te shkarkon cdo energji te nxehte LOL

do dal te pi nje kamomil njehere...... ;)  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2011, 14:57:11
ty kshu te ben derman???? kur i fut dy njeheresh??? :P
Jo me te degjuar e kam prandaj ta sygjerova se te pashe ne siklet. ;)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 14:59:52
ose pi ndonje gote uthull moj.....mire te ben edhe ajo te shkarkon cdo energji te nxehte LOL

po kush ju tha qe s'jam mire me kete energji kaq te nxehte?????? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 15:00:34
eo mire po je mire..mire qiofsh...po kjo LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 07-10-2011, 15:04:46
eo mire po je mire..mire qiofsh...po kjo LOL

shume flm...qiofshi mire dhe ju .zoti ju shtofte energjite :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2011, 15:17:00
energji kam plot...ja do vete nashti ne WC ti shkarkoj ca LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-10-2011, 13:46:16
energji kam plot...ja do vete nashti ne WC ti shkarkoj ca LOL
..do bllokosh wc moj :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 09-10-2011, 20:15:02
jo mo jo shume shume do i pikoj komshiut loool
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: CTS ne 16-10-2011, 04:03:44
More dini gje sa ka vajt pazari per Xha Milon?
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 17-11-2011, 11:33:15
shume rende pazari ketej....paska prekur thelle kriza  :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 17-11-2011, 11:51:28
epo helbete efekti domino mi shoqe LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-12-2011, 13:13:48
ka edhe me qira me duket..biles edhe falas :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 15-12-2011, 13:56:32
ka edhe me qira me duket..biles edhe falas :P

pa he njehere .... LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SweetAntonia ne 15-12-2011, 14:00:01
Ka 4 vjet kjo teme nese sgaboj :D
Ka ndonje me oferte apo jo?
Psh nej blej nje me 1 euro e ke 3 me nga 50 cent ? :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: TATU ne 15-12-2011, 14:07:22
Ka 4 vjet kjo teme nese sgaboj :D
Ka ndonje me oferte apo jo?
Psh nej blej nje me 1 euro e ke 3 me nga 50 cent ? :P

grensi po thote qe jepen falas..... ti do te blesh???  ^o)
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SweetAntonia ne 15-12-2011, 14:13:14
Su kam besen ketyre falas, me duken mall kinez :P
Keshtu qe me pak vlere i dua.
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 14:18:13
kinezerira i ke Antonia......mall pa vlere LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SweetAntonia ne 15-12-2011, 14:20:20
Per kinez te rrine aty ku jane :P
Me mire ik tek gabi :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 14:47:25
ik se atje i ke origjinale vetem pak te perdorem LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2011, 15:46:35
Merrni merrni Grnsi eshte fiks.... :D...edhe eshte orgjinal nuk eshte kinez  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 19:47:02
kush e do lefterin per 5$ ora per zhbllokim Wc eshte mjeshter :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Monique ne 29-03-2019, 09:42:31
po une jam per konkurenc te paster.....une kur u shita u bleva direkte....50.000 mije euro..jo shaka LOL

aq shume u shita sa per 2 vjet smu nda mistreci nga prapa LOL

Tipi LOL
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 09:02:04
kush e do lefterin per 5$ ora per zhbllokim Wc eshte mjeshter :P

Grens vetem eja, se te betohem pas 15 vitesh do te blej me cte mban pragu :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 05-04-2019, 10:39:40
Si shkon ankandi, ka pasur ndonje shitje :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2019, 10:40:36
Ehe posi, po riprodhojme veten, e nxjerrim ne ankand dhe pastaj e blejme serisht po prape vete :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 19-05-2019, 21:14:35
Ndonje shitblerje kohet e fundit a ka pasur ? :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-05-2019, 10:23:13
Ehe posi, po riprodhojme veten, e nxjerrim ne ankand dhe pastaj e blejme serisht po prape vete :P
..do ndonje pjese,,ne gjendje te mire pune..me cmim te arsyeshem?
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 22:20:47
Akoma nuk i bleu kush kta  :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2019, 22:23:24
Akoma nuk i bleu kush kta  :D :D
98% jan ble, ca nga keta jan kthy kusuri qe mbetet eshte akoma n'treg.. :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2019, 22:41:01
Kane fillu me dale me pjese tashi se i rane burgjite rrugve lol
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2019, 06:49:26
Na duhet new meat se kta u ben shum perdorimsha ...s bejn ma 😁😁😁😂😂😂
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-06-2019, 10:06:18
Ku ka te rinj me ..i kane ngrene kucedra :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 07-06-2019, 10:09:31
duhet te nxjerrim djemt e djemve te forumit :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Mishel............... ne 07-06-2019, 10:10:32


PSe vetem djemte e djemve....edhe djemte e grarise :P

Vallaj timin se qis hic....apo s'o bo i bukri momes vet LOL LOL

Ama te ma shqyejne kto kucedrat bahhhh hahahahahha
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-08-2019, 00:22:34
une jam gati  ta qis  kete   timin. :-[..le ta shqyejne..copa copa ta bejne...njeher do vdes  robi :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Gjumashi ne 21-08-2019, 08:13:22
OOOOOOOO @Grens(Wiliams) , ne sna merre njeri as per pjese kembimi :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-08-2019, 12:47:03
OOOOOOOO @Grens(Wiliams) , ne sna merre njeri as per pjese kembimi :D
me fal se te prisha gjumin...ku e lame muhabetin se harrova? :S
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Oqeani ne 22-08-2019, 10:37:46
Na duhet new meat se kta u ben shum perdorimsha ...s bejn ma 😁😁😁😂😂😂

Para 7 a 8 vjete kemi qene te rinje, e tani  jemi me pervoje. Vleresone vet ju tash cka osht' ma mire  :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2019, 15:49:58
Oqean, kjo pervoja jote pak e vonuar. :D Eshte dashur atehere sa kane qene te paprishura te aktivizohesh sepse tash e kane honger kashten :D :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2019, 19:38:27
Oqean, kjo pervoja jote pak e vonuar. :D Eshte dashur atehere sa kane qene te paprishura te aktivizohesh sepse tash e kane honger kashten :D :D
..ooooooo charlie me duket se e ka llafin per femra ai e jo per lopet..por ti i ben lemsh punet shpesh :P
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: Charlie ne 08-09-2019, 15:00:29

Atehere pse pellet ti me qe nuk behej fjale per ty :D
Titulli: Djemte e ZY ne ankand
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-09-2019, 02:32:14
Erdha per nai oferte.. ska ... ika pame menjen te vi prap.:)