×

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 27873

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#100 ne: 15-11-2010, 12:29:16
un kisha dal po sme le Tinka edhe shejtania xhelozon prandaj rri me mire aty ku je :D

 • Postime: 1498
Zara
#101 ne: 15-11-2010, 12:30:38
jo jo ..... Jojo:

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#102 ne: 15-11-2010, 12:39:50
po po do dalim :P

 • Postime: 1498
Zara
#103 ne: 15-11-2010, 12:41:36
jo jo .....  hmmmjo))

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#104 ne: 15-11-2010, 12:45:55
po apo jo :wP

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#105 ne: 15-11-2010, 14:27:03
un kisha dal po sme le Tinka edhe shejtania xhelozon prandaj rri me mire aty ku je :D

:d hihihi le te plasin ec per kafe ti ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#106 ne: 15-11-2010, 14:32:09
kesaj i thone per inat te sime vjerre do fle me mullixhine :P LOL

me ket siper pse jo kam ca gjera me sqaru

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#107 ne: 15-11-2010, 14:33:23
e une me kete siper me sh kenaqesi :)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#108 ne: 15-11-2010, 14:42:53
po kisha dal me pi kafe po un se njoh :)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#109 ne: 15-11-2010, 14:49:31
:d hihihi le te plasin ec per kafe ti ;)
ok kismet do dalim po ti ke me i pagu :P

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#110 ne: 15-11-2010, 19:49:42
OTiti ti je mor  :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#111 ne: 15-11-2010, 19:52:17
ket siper se njoh

me dreamm nje caj po  :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#112 ne: 15-11-2010, 20:16:00
OTiti ti je mor  :D


pooo erlehta thash ta ndryshoj dhe un njehere nickun :P

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#113 ne: 15-11-2010, 23:16:13
posi. Ka seks humori.

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#114 ne: 15-11-2010, 23:22:37
o vagabond e ke shkrujt gabim  lol :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#115 ne: 15-11-2010, 23:24:06
o vagabond e ke shkrujt gabim  lol :D
ashtu di te shkruaj ai LOL

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#116 ne: 15-11-2010, 23:25:32
ah...ju kerkoj ndjese, mos e merrni ters.  :-[

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#117 ne: 16-11-2010, 12:03:26
Nuk dal me vagabonda  :P :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#118 ne: 16-11-2010, 13:52:51
ket siper se njoh

me dreamm nje caj po  :P

edhe une me ty..poo :D, e sidomos po te mblidhje me vete edhe grupin andeja.. :D :P

Sigurisht..Miss-i perfshihet ne grup :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#119 ne: 16-11-2010, 13:53:44
Edhe ti perfshihesh te grupi im... ;) :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#120 ne: 16-11-2010, 14:21:32
me kete kisha dal po nese vjen dhe dreamm :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#121 ne: 16-11-2010, 15:52:48
Nuk i shpenzoj leket kot une :D  :P  :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#122 ne: 16-11-2010, 18:10:15
dorshtrenguar si gjirokastritet ky  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#123 ne: 16-11-2010, 19:14:03
sme pelqejne bz e brazilit :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#124 ne: 16-11-2010, 19:27:17
s'besoj :P
 

Si behet kafe fredo?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 20:21:45
nga InfoZ
Si behet kafe late?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 20:21:12
nga InfoZ
Si krjohet ngjyra kafe?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 23:09:33
nga M A X
Facebook - degjenerim e siper!

Nisur nga V@GαβθηDRubrika Mix

Postimi i fundit 27-12-2013, 12:32:21
nga erlehta
Dergo nje mesazh anetarit siper...

Nisur nga KisssRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 13-05-2020, 22:53:14
nga Grens(Wiliams)