×

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2281 · 23382

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull
*Niku*
#25 ne: 09-11-2010, 22:27:14
ehe :perqafim

 • Postime: 449
tinkaa
#26 ne: 09-11-2010, 22:28:18
aha :engjell:

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull
*Niku*
#27 ne: 09-11-2010, 22:29:49
poo :perqafim

 • Postime: 449
tinkaa
#28 ne: 09-11-2010, 22:30:24
Padyshim hmmmmm:

 • Postime: 322
Loadingg
#29 ne: 10-11-2010, 10:16:01
pse jo

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#30 ne: 10-11-2010, 14:40:32
as nenderr mos ta shofi :P

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#31 ne: 10-11-2010, 14:42:18
se pi kafen une  :D

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#32 ne: 10-11-2010, 14:44:26
po do dilja x redbull :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#33 ne: 10-11-2010, 21:20:07
ncuq

 • Postime: 1436
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#34 ne: 10-11-2010, 21:21:46
Vetem nese paguante ajo. :P  :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#35 ne: 10-11-2010, 21:22:46
ndoshta ... ma gjeti piken e dobet qe jam feministe e poshter :P LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#36 ne: 10-11-2010, 21:27:54
uaaaaaaaaaa me kenaqesine me te madhe :d

Na ke humbur moj shejtane  :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#37 ne: 10-11-2010, 21:29:59
uaaa dhe e diskuto ... kafe caj dreka darka thashethuqe gjithe diten pa u merzit haahahaaa

he se ne FB i merr vesh te gjitha se ca bej mos pyet kot  :P
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#38 ne: 10-11-2010, 21:38:20
uaaa dhe e diskuto ... kafe caj dreka darka thashethuqe gjithe diten pa u merzit haahahaaa

he se ne FB i merr vesh te gjitha se ca bej mos pyet kot  :P
 :perqafim :perqafim


per koken teme skam ve re gja  :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 10-11-2010, 21:42:13
per koken teme skam ve re gja  :D

kam filluar i fshij gjurmet  :P LOL

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#40 ne: 10-11-2010, 22:24:09
me ket kurr :)veq mos me ardht rasti :P

 • Postime: 449
tinkaa
#41 ne: 13-11-2010, 18:50:44
me ket jo  se eshte korrnac ..nuk pagun kaffe :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#42 ne: 13-11-2010, 18:51:28
me kenaqesi

 • Postime: 449
tinkaa
#43 ne: 13-11-2010, 18:52:38
me kte jo se nuk  ma ka dhen  makinen per gjiro  hmmmmm:

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#44 ne: 13-11-2010, 18:53:25
hahahaaa kur te pime kafe te jap e celsat  :perqafim

 • Postime: 449
tinkaa
#45 ne: 13-11-2010, 18:56:11
e mir ben  mi, se  ti ke pronarin e mua makina  me takon :perqafim

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#46 ne: 13-11-2010, 18:58:50
hahahaaaa po deshe merre dhe pronarin smerzitet ai LOL

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#47 ne: 13-11-2010, 19:04:01
me ket si cdoher pergjigje po  :)

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#48 ne: 13-11-2010, 19:09:13
edhe une si gjithmone do te pergjigjesha JO  :P

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#49 ne: 13-11-2010, 19:14:28
po do i jepja nje kafe tja zinte frymen  :D