×

Do te doja...

Do te doja...

· 609 · 12861

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
ne: 31-08-2010, 17:48:25
Do te doja te beja pak gjume...

e ti cfare do te doje?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1 ne: 31-08-2010, 23:19:22
Do te doja...detin dhe afer nje zjarr te madh....edhe vere per te pire deri ne mengjes...ehhh :D  ^o)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#2 ne: 01-09-2010, 01:03:12
Do doja ti bashkangjitem Misss se bashku me kitare  :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#3 ne: 01-09-2010, 01:09:56
do te doja te ju bashkangjitesha missit dhe kengaime ,edhe pak mish me veti :P do ishte shum sweet ..... :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#4 ne: 01-09-2010, 01:11:23
JustA mos e le pa ardhe  ;)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#5 ne: 01-09-2010, 01:12:21
ja po pregadis mishin .erdha me prit LOL

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#6 ne: 01-09-2010, 01:13:27
a do marim me veti ndonje tjeter ,ose vec e bejme nje party ne plazh,a si thua kengooo  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#7 ne: 01-09-2010, 01:14:09
Nese merr ti mish sa per te gjithe po marrim edhe me shume :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#8 ne: 01-09-2010, 01:16:37
Nese merr ti mish sa per te gjithe po marrim edhe me shume :P
 

 u tha u be oj "melodi" ,do mar gjith frigoriferin me mish ,,po kam frik se brento do e haj te teren ,se sot i ngjante ujkut te uritur LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#9 ne: 01-09-2010, 01:18:01
S'e marrim Brenton hic, se ai pasi te ngopet e han edhe nje dash :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#10 ne: 01-09-2010, 01:19:52
S'e marrim Brenton hic, se ai pasi te ngopet e han edhe nje dash :D
LOL  LOL po e lem brenton le ta lag shiu..e marim najnjo shka di me knu ?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#11 ne: 01-09-2010, 01:21:28
Moj lere ti Brenton se ia prishi lemza gjumin, po cka te bej une qe po lakmoj mishin perderisa po ha buke me djath ketu :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#12 ne: 01-09-2010, 01:24:55
Moj lere ti Brenton se ia prishi lemza gjumin, po cka te bej une qe po lakmoj mishin perderisa po ha buke me djath ketu :D

LOL LOL po ja do  ta coj mishin me Western Union... prite ...LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#13 ne: 01-09-2010, 01:25:50
Ishalla me vjen para syfyrit se pastaj shih me sy e plas me zemer  :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#14 ne: 01-09-2010, 01:28:38
Ishalla me vjen para syfyrit se pastaj shih me sy e plas me zemer  :P

amin. LOL  do e shoqerosh me dicka psh turshi aahahahha

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#15 ne: 01-09-2010, 01:30:22
Do doja qe justA mos te perdor me terma ushqimor :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#16 ne: 01-09-2010, 01:37:17
Do doja qe justA mos te perdor me terma ushqimor :D


A shkojm ne kinema ,do hame popcorn te shoqeruar  me nje pije LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#17 ne: 01-09-2010, 01:39:29
Hahahahahaha ok, cilin film po shiqojme atehere?

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#18 ne: 01-09-2010, 01:41:39
Justa eshte rrezik te shkosh ne kinema ne mes te nates, kushedi cfar filmash japin me kete orar LOL

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#19 ne: 01-09-2010, 01:50:10
Hahahahahaha ok, cilin film po shiqojme atehere?

AVATARIN LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#20 ne: 01-09-2010, 01:51:06
E kam pa kete.............gj eje ndonje tjeter. Berni a po vjen me neve? :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#21 ne: 01-09-2010, 01:57:22
e pra do e shofim E SHEMTUARA BETTII LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#22 ne: 01-09-2010, 01:59:16
Ik se nuk vij me ty ne kino  :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#23 ne: 01-09-2010, 02:07:07
e pra zgjidhe ti filmin se u ftoh mishi LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#24 ne: 01-09-2010, 02:09:39
Eclips, se ende s'e kam pa ;)