×

Do te doja...

Do te doja...

· 609 · 12122
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#150 ne: 11-09-2010, 17:51:18

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#151 ne: 12-09-2010, 16:35:06
Nje gote vere me dike...............  :)

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#152 ne: 12-09-2010, 23:22:15
ca zocka se veren e sjell Missi :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#153 ne: 12-09-2010, 23:42:36
Nje gote vere me dike...............  :)

dhe une .....se avash avash jam tu e tha vete shishen :P

 • Postime: 12234
Lefter
#154 ne: 13-09-2010, 23:18:15
..........te vdisja duke luajtur xhixhi mixhi..... :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#155 ne: 13-09-2010, 23:20:02
...te dija nga po sorollatet misss... ^o) :P

 • Postime: 12234
Lefter
#156 ne: 13-09-2010, 23:21:10
Te dija se cfare dmth kemi une ti missi?...LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#157 ne: 13-09-2010, 23:22:49
do te doja nje perkthyes per tu marre vesh me lefterin. :P

 • Postime: 12234
Lefter
#158 ne: 13-09-2010, 23:23:47
.......te jemi treshi persheshi..... :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#159 ne: 13-09-2010, 23:26:07
...te dija nese lefterit i ka ardh veza te byca? :-[ :P

 • Postime: 12234
Lefter
#160 ne: 13-09-2010, 23:27:34
.....ahhhhhhhhhhh cfare do doja...LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#161 ne: 14-09-2010, 10:02:50
.......ehhhhhh sa mengjes eksitues! LOL

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#162 ne: 14-09-2010, 10:05:20
cdi i caj  ndonjeres gojen   :@

 • Postime: 277
mister x
#163 ne: 14-09-2010, 10:13:04


Te isha duke ja bere njeres gomen e makines  :D :D

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#164 ne: 14-09-2010, 10:28:03
Ka njeri per te thene gje...ose te heshti pergjithmone? LOL  :P

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#165 ne: 14-09-2010, 10:31:06
Une Protestoj. :P

Arsyen do e them kur te ma doje Qejfi. :D

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#166 ne: 14-09-2010, 10:33:57
Dy arsyje te forta ki parasysh ti parafoles!  ;)


LOL

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#167 ne: 14-09-2010, 10:38:28
dhe une protestoj :P LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#168 ne: 14-09-2010, 10:42:05
Do rrizojme qeverine apo jo? LOL LOL  :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#169 ne: 14-09-2010, 13:07:50
Po behet greve??? jarge:

LOL

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#170 ne: 14-09-2010, 17:57:15
...te ndrpitet greva nqs ka filluar  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#171 ne: 15-09-2010, 14:09:31
do doja ca................. ..  :-[  :-[ • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#172 ne: 15-09-2010, 14:23:22
Mi kalo dhe mua gjysmen moj!  :D :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#173 ne: 15-09-2010, 14:25:23
Mi kalo dhe mua gjysmen moj!  :D :D

gjysmen jo.....po ka aty zgjat doren ti  :D :D :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#174 ne: 15-09-2010, 14:27:31
A ta zgjas dhe une doren???... lutesi))

 :P
 

S'do doja te isha vajzë sepse...

Nisur nga Dalber

Postimi i fundit 21-02-2020, 06:32:26
nga erlehta
Doja te thoja..

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 13-10-2019, 11:51:28
nga Passion