×

Do te doja...

Do te doja...

· 609 · 11982

 • Postime: 276
mister x
#200 ne: 15-09-2010, 16:19:31


10 femra ........ nje e dua te me beje hije  :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#201 ne: 15-09-2010, 16:21:24

10 femra ........ nje e dua te me beje hije  :D

LOL

Me gjethe palme ne dore per fresk apo s'ka problem... :P

 • Postime: 276
mister x
#202 ne: 15-09-2010, 16:22:18


palama te jete sa ma e madhe ....... ti a me ben dot hije ? :D

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#203 ne: 15-09-2010, 16:22:47
O Miss veren qe vjen do beje i xhiro nga shpia jote LOL Kam qejf me shkuar ne KS......

C'hyn shpija ime, Kosova, une???  (?)

Ti thuaj shkurt dhe sakte: Kam deshire te te takoj!  ;)


LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#204 ne: 15-09-2010, 16:25:04

....... ti a me ben dot hije ? :D

Jo, s'te perfshij dot te terin, je me trupmadh ma do mendja, po mbaaaase mund te te freskoj vetem koken qe mos te te bjere dielli se le pasoja... :P

 • Postime: 276
mister x
#205 ne: 15-09-2010, 16:26:42


e kam koken e shembur e kam me pasoja .... :D

do te doja nje birre

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#206 ne: 15-09-2010, 16:31:22
.....nje kafe!

 • Postime: 276
mister x
#207 ne: 15-09-2010, 16:32:41


e di qe je e mire ..... dhe une i shemetuar dhe i keq ..po ma bej dhe mua nje kafe ...... :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#208 ne: 15-09-2010, 16:33:08
edhe mua je qe je... LOL

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#209 ne: 15-09-2010, 16:36:45
Kriteri qe duhet per te plotesuar qe te pini kafe nga duart e mia eshte: Bukuria ne aparenc dhe ne shpirt!!   ^o)

LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#210 ne: 15-09-2010, 16:39:18
Hahahahahahahaha... ai smiley iher -> ^o) hahahahahaha

 • Postime: 276
mister x
#211 ne: 15-09-2010, 20:30:04


nje vaske, nje femer te gateshme, nje birre, nje puro........  :D :D

 • Postime: 7304
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#212 ne: 15-09-2010, 22:57:43
njeren po skja hyre akoma ketu. :D

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#213 ne: 15-09-2010, 23:19:53
..kete do doja mom. :)

Yanni- A Walk In The Rain

 • Postime: 12210
Lefter
#214 ne: 15-09-2010, 23:24:22
Nuk tregoj se cfare do doja se me perjashtojne nga forumi...LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#215 ne: 15-09-2010, 23:30:00
Do te doja te mbushet mend ky ndonjeher :D

 • Postime: 12210
Lefter
#216 ne: 15-09-2010, 23:30:39
Do te doja qe ky siper mos te luftoj aq shume per drejtat e homove...LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#217 ne: 15-09-2010, 23:32:27
Do te doja prap e njejta :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#218 ne: 16-09-2010, 12:45:11
...nje kafe.

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#219 ne: 16-09-2010, 13:02:42
...nje kafe.

si thua per  nje dreke te mire sot...?  LOL LOL LOL

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#220 ne: 16-09-2010, 13:05:10
Qeka dreke e bollshme... jarge:
A kane limona e kripe per supen te pakten?... LOL

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#221 ne: 16-09-2010, 13:06:22
Qeka dreke e bollshme... jarge:
A kane limona e kripe per supen te pakten?... LOL

ja te pyes içik kamarierin......... ....se me duket vetem pipa sherbekan :P  LOL LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#222 ne: 16-09-2010, 13:07:58
Po kamarjerin e sherbejne? :D

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#223 ne: 16-09-2010, 13:12:59
Po kamarjerin e sherbejne? :D

u vonova içik se mu desh me shku pas banakut me e pyt ....... LOL LOL...ehe tha :P

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#224 ne: 16-09-2010, 13:15:28
Me duket se kemi ardhur ne hA,mer,ik... jarge: LOL
 

S'do doja te isha vajzë sepse...

Nisur nga Dalber

Postimi i fundit 05-11-2010, 13:26:03
nga Grens(Wiliams)
Doja te thoja..

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 13-10-2019, 11:51:28
nga Passion