×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 20-08-2019, 01:53:19 »

 :-[ ;) :-[...
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 18-07-2019, 10:31:41 »

Oki, nuk prish pune, e bejm ashtu sic thua ti.
Postuar nga: Parloté
« ne: 16-07-2019, 23:37:58 »

...tju jepja gjithë juve nga nje birre dhe meze sipas deshires.

Birrën ta zëvendësoja me Château d'Esclans, Whispering Angel, Côtes de Provence.  :)
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 16-07-2019, 20:50:56 »

...tju jepja gjithë juve nga nje birre dhe meze sipas deshires.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 16-07-2019, 15:17:45 »

Nje kafe tani se nuk Po me hapen akoma syte kete mengjes.:(
Efekti I pushimeve akoma..
Postuar nga: erlehta
« ne: 03-07-2019, 19:03:42 »

he moj cte pane... aman??????

Alkooli vuuuu si lumi,,,,e ne sy te kalamojve☹️
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 03-07-2019, 17:17:33 »

he moj cte pane... aman??????
Postuar nga: erlehta
« ne: 28-06-2019, 20:54:53 »

Mos konsumohej kaq shumë alkoholi  :D


Ke shume te drejte.

Sot isha ne nje feste e c'te pane syte thuaj.


Postuar nga: Parloté
« ne: 28-06-2019, 20:22:42 »

Mos konsumohej kaq shumë alkoholi  :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 28-06-2019, 19:41:57 »

Tipi nga Fabrika. s'besoj që të jete e keqe. Kam provuar dhe një here ne Salzburg nga fabrika dhe me ka ngel merak  lol