×

Do te doja...

Do te doja...

· 609 · 12862

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#25 ne: 01-09-2010, 02:16:03
e kam pa..po ska lidhje ..mpelqen .qu shkojm LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#26 ne: 01-09-2010, 02:18:35
Euuu, s'qenka shkru me shku ne Kino ne dyja :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#27 ne: 01-09-2010, 02:20:19
LOL po un u pajtova mi ,hajde shkojm me pa ka ni ander knacmi LOL

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#28 ne: 01-09-2010, 15:48:48
do te doja te me thirrnit edhe mua per ne kino,normal kur do e keni mendjen per te shkuar.... :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#29 ne: 01-09-2010, 15:54:29
u me raft pika mua qe ste kemi thir :P

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#30 ne: 01-09-2010, 15:57:13
mosss :P do doja te te pershendes  te :perqafim  te :puth .... te te them qe shih tek MP

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#31 ne: 01-09-2010, 16:35:26
  :) :) :)
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#32 ne: 01-09-2010, 16:42:33
...nje vjeshte te paharrueshme! :engjell:

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#33 ne: 01-09-2010, 16:50:49
....ta takoja 1 person te vecante per mua  :(

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#34 ne: 01-09-2010, 16:57:03
...nje vjeshte te paharrueshme! :engjell:

Patjeter....vetem se do te te mungoj une dhe ca te tjere!  :S :engjell:

 • Postime: 277
mister x
#35 ne: 01-09-2010, 20:00:29
...nje vjeshte te paharrueshme! :engjell:


edhe une  :-[

 • Postime: 277
mister x
#36 ne: 01-09-2010, 20:11:50

Nje ligj i mbeshtetur ne rregullat e universit ..... :P

boll ligje mbeshtetur ne rregullat e njeriut zotit dhe natyres ..... te bejme  ligje ne baze te rregullave te universit :D ..... keshtu mund ta quajme veten  ufo.... :Pp.s. nuk do ishte keq ndoshta pas shume shekujve  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#37 ne: 01-09-2010, 21:32:56
Te me zgjasnin dhe ca pushimet :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#38 ne: 01-09-2010, 21:44:47
ti zgjasin dreammushes edhe ca pushimet
 :D :D

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#39 ne: 02-09-2010, 00:05:16
te mos ishte nate e huaj
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#40 ne: 02-09-2010, 00:12:36
...endrra te bukura sonte... :engjell:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#41 ne: 02-09-2010, 00:24:06
gjume... pasi endrrat jane luks per ne te pagjumet!  ^o)

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#42 ne: 02-09-2010, 13:00:44
te kujtoja disa caste  :engjell:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#43 ne: 02-09-2010, 18:17:53
...................

Do te doja - Naser Berisha
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#44 ne: 02-09-2010, 19:12:29
...nje birre dhe dike per shoqeri! :)

 • Postime: 12234
Lefter
#45 ne: 02-09-2010, 20:17:51
......tak tak tak.... :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#46 ne: 02-09-2010, 20:19:24
Kush ooo??? :-[ hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#47 ne: 02-09-2010, 20:20:28
Mamadhiu LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#48 ne: 02-09-2010, 20:20:51
Po me duket si gjysma gjeli mua... :P

 • Postime: 12234
Lefter
#49 ne: 02-09-2010, 20:21:37
Do te thoja...se sa shume me pasket munguar.... :D