×

Do te doja...

Do te doja...

· 609 · 12706
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#250 ne: 16-09-2010, 22:18:25
Naten e bukur erlehte... :puth

 • Postime: 126
Lilly
#251 ne: 16-09-2010, 22:20:08

Neten Erlehta  :perqafim

 • Postime: 2647
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#252 ne: 16-09-2010, 22:52:44
Ke po e merr gjumi kaq heret ? :D

 • Postime: 4258
Charlie
#253 ne: 16-09-2010, 23:26:28
Do te doja qe ky siper te rritet dhe te piqet dikur :D

 • Postime: 2647
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#254 ne: 16-09-2010, 23:27:20
Do te doja qe ky siper te rritet dhe te piqet dikur :D
   ;)

 • Postime: 4258
Charlie
#255 ne: 16-09-2010, 23:29:10
Do te doja qe ky te mos mendoj gjith jeten por te veproj ndonjeher se mbeti qyqan :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#256 ne: 16-09-2010, 23:38:19
...te shtohen tipat e kujdesshem ndaj te tjereve, si Charlie. :P

 • Postime: 4258
Charlie
#257 ne: 16-09-2010, 23:39:33
Do te doja qe kjo siper te kujdeset per mua :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#258 ne: 16-09-2010, 23:40:35
...te pakesohen enderrimtaret. :P

 • Postime: 2647
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#259 ne: 16-09-2010, 23:44:16
.... Sky kursehu  :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#260 ne: 16-09-2010, 23:45:28
...te isha me doreshtrenguar... :P

 • Postime: 4258
Charlie
#261 ne: 16-09-2010, 23:50:48
Do te doja ti kisha 1milion Euro qe ti ja jap kesaj siper :D :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#262 ne: 16-09-2010, 23:53:08
...te mos ekzistonin mashtruesit... :P

 • Postime: 12234
Lefter
#263 ne: 17-09-2010, 00:17:12
....pak zocka,pak raki,dhe shume seks..... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#264 ne: 17-09-2010, 14:32:52
..Pak me e qete te isha momentalisht.

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#265 ne: 17-09-2010, 19:34:20
 paqe n`bote

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#266 ne: 17-09-2010, 23:41:46
do te doja nje molle...  :D

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#267 ne: 28-09-2010, 09:19:48
do te doja 1 dite t`kendshme per te githe :)

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#268 ne: 28-09-2010, 10:13:51
do te doja te kaloni mire sot :D

 • Postime: 4
andorel
#269 ne: 01-10-2010, 22:47:35
te ishe  ketu :(

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull
*Niku*
#270 ne: 01-10-2010, 22:49:14
do doja te te kisha prane ne kete momente

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#271 ne: 06-10-2010, 12:06:13


Mijera e mijera vjet
Nuk do kishin mjaftuar,
Per te treguar
Te voglen sekonde pafundesie
Kur ti me perqafove,
Ku une te perqafova.
Ish nje cast ne driten e dimrit
Ne Parkun Montsouris ne Paris.
Ne Paris.
Mbi toke.
Mbi kete toke qe eshte nje yll .

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#272 ne: 07-10-2010, 15:19:23
içik gjumë  :(

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#273 ne: 07-10-2010, 15:52:05
nga kjo bote n`parajse te shkoja (e shihni shume pak du, kenaqem me pak une :D)....

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#274 ne: 07-10-2010, 16:10:03
Do te doja qe te me linte rehat edhe parajsa edhe ferri, kur te mbyllja syte!  hmmmmm: