×

Do te doja...

Do te doja...

· 609 · 12072

 • Postime: 1498
Zara
#300 ne: 30-11-2010, 09:51:31
Nje Kafe pagjume: kafe))

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#301 ne: 30-11-2010, 19:41:51
...te dija ca gjera :D

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#302 ne: 30-11-2010, 20:32:31
...te mos i dija ca te tjera  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#303 ne: 30-11-2010, 21:27:34
...te mos i dija ca te tjera  :D

..shume gjera eshte me mire te mos thuhen (dihen ^o) ^o))

 • Postime: 3194
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#304 ne: 30-11-2010, 21:32:51
... kujt i plasi qe di kaq shume?....  hmmmmm:

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#305 ne: 01-12-2010, 09:59:53
..shume gjera eshte me mire te mos thuhen (dihen ^o) ^o))

 :) :) :)

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#306 ne: 01-12-2010, 10:38:20
te flija akoma

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#307 ne: 01-12-2010, 11:40:17
...një minutë për vetën !

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#308 ne: 01-12-2010, 15:01:30
te kisha fituar llotarine  :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#309 ne: 01-12-2010, 15:06:41
ta fitonte llotarine kjo siper  :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#310 ne: 01-12-2010, 15:09:28
te mos vdiste Leslie Nielsen.... :(

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#311 ne: 01-12-2010, 15:37:07
ta fitonte llotarine kjo siper  :D

amin :P

 • Postime: 1498
Zara
#312 ne: 01-12-2010, 16:09:00
...te mos iknin ca njerez..... :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#313 ne: 03-12-2010, 14:19:09
..te isha ne nje vend te fshehte momentalisht. :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#314 ne: 03-12-2010, 14:30:54
..te isha ne nje vend te fshehte momentalisht. :D
ska me fshetesi kujdes Wikileaks  :P

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#315 ne: 03-12-2010, 17:08:48
...te shkoja ne nje vend me bore!! hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#316 ne: 03-12-2010, 22:38:15
.....nje vend te ngrohte e te vetmuar.

 • Postime: 1437
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#317 ne: 03-12-2010, 22:39:02
Edhe une nje vend si kjo larte :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#318 ne: 03-12-2010, 22:44:27
te t'ma kujtonin se sonte eshte e premte!

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#319 ne: 04-12-2010, 09:52:38
...te jetoja ne nje kasoll diku ne bjeshk dhe te kisha nje tuf me dele, sigurisht dhe nje fyell :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#320 ne: 04-12-2010, 23:10:43
Do te doja Naser Berisha


Do te doja sonte te kem prane vetes
do te doja sonte te jem me ty
do te doja qe kjo nate pa fund te na takoje
vetem mua, mua dhe ty....

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#321 ne: 04-12-2010, 23:17:40
....nje playstation 3

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#322 ne: 04-12-2010, 23:18:44
....nje playstation 3

Im bir po ma kerkon kete per krishtlindje. :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#323 ne: 04-12-2010, 23:26:39
.....ti blija vetes, mos ia var femijës! Thuaji "Jo, mames, kushtuaka shume shtrenjte  :)

Wii eshte per te vegjlit - mire eshte te levizin.....

 • Postime: 3194
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#324 ne: 05-12-2010, 00:55:49
Daniel Powter - Free Loop
 

S'do doja te isha vajzë sepse...

Nisur nga Dalber

Postimi i fundit 05-11-2010, 13:26:03
nga Grens(Wiliams)
Doja te thoja..

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 13-10-2019, 11:51:28
nga Passion