×

Do te doja...

Do te doja...

· 609 · 12083

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#325 ne: 05-12-2010, 02:01:49
te kisha nje mantel qe te me bente te padukshem

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#326 ne: 05-12-2010, 15:40:55
...t'i ngjaja nje cike Syrgjyn-it, Max-it, Gjumashit..apo Jon-it ne fushen e pc-ve. :D

 • Postime: 1437
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#327 ne: 05-12-2010, 17:27:00
ca dite pushime

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#328 ne: 05-12-2010, 18:00:03

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#329 ne: 05-12-2010, 21:40:23
te dija se cfare dua  :D

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#330 ne: 05-12-2010, 21:42:08
...t'i ngjaja nje cike Syrgjyn-it, Max-it, Gjumashit..apo Jon-it ne fushen e pc-ve. :D

Une nuk di asgje lol.. vetem ta leviz miun, gjerat tjera i ben komshia hahhaha

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#331 ne: 05-12-2010, 22:27:53
......te fitoje Albini, por kot shpresoj

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#332 ne: 06-12-2010, 10:10:59
shpresa vdes e fundit vaga! KURAJO!

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#333 ne: 06-12-2010, 10:12:07
do te doja te isha ne Dubai tani... O ZOT CFARE RELAXI!

 • Postime: 1498
Zara
#334 ne: 06-12-2010, 11:25:26

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#335 ne: 06-12-2010, 12:47:42
jam ne mendje me ERELAN  :P

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#336 ne: 06-12-2010, 15:44:54
t`a dija pse-n

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#337 ne: 06-12-2010, 18:54:45
.....qe Jetonii, pasi te botohet libri im, mund te lexoj dhe te mesoj per PSE-ne

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#338 ne: 06-12-2010, 22:27:13
..te isha duke pare ndonje koncert "Live" :)

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#339 ne: 06-12-2010, 23:19:43
...ta ftoja dreamm, ne Tiran te merkuren , per koncertin lol... mos harro aparatin, te besh foto me jevgen lol

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#340 ne: 07-12-2010, 10:12:39
gjumash ke qene ne gjum me duket se nuk e ke marr vesh qe ska koncert te merkuren eshte shtyre me rastin e permbytjeve ne Shkodres!

se di kur do zhvillohet! po mora vesh gje do te shkruaj! :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#341 ne: 07-12-2010, 10:16:09
te flija pak gjume se e kam gdhire ne msn...eh cna ben shoqeria mor jahuuu!

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#342 ne: 07-12-2010, 13:27:41
.....qe Jetonii, pasi te botohet libri im, mund te lexoj dhe te mesoj per PSE-ne

... te botohet me shpejet ky libiri i V@GαβθηD-it :P

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#343 ne: 07-12-2010, 13:28:34
te flija pak gjume se e kam gdhire ne msn...eh cna ben shoqeria mor jahuuu!

e kishe me sherbim burrin ti kshu :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#344 ne: 07-12-2010, 15:02:45
.....te di pse nuk kam shoqeri

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#345 ne: 10-12-2010, 09:47:29
jo shejtane aty e kisha por cik nga burri e cik nga shoqeria ne USA ngela pa gjume...po ia vlejti ama ;) :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#346 ne: 10-12-2010, 09:48:15
vaga ke shoqeri :) besoje se ke! ;)

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#347 ne: 11-12-2010, 01:41:23
......t'i thosha Lelas (siper), dua te besoj se kam, por s'kam........

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#348 ne: 11-12-2010, 23:34:47
..qe dicka qe po mendoj tani..te me realizohej :P

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#349 ne: 11-12-2010, 23:38:25
... nese ke besim te veten tende, do behet se ska  :engjell:
 

S'do doja te isha vajzë sepse...

Nisur nga Dalber

Postimi i fundit 05-11-2010, 13:26:03
nga Grens(Wiliams)
Doja te thoja..

Nisur nga ßåßy ღ

Postimi i fundit 13-10-2019, 11:51:28
nga Passion