×

Do te doja...

· 609 · 11300

Do te doja...

· 609 · 11300

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#575 ne: 13-06-2019, 04:20:24
Paske filluar biznes te mire Passiono  :D :D
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#576 ne: 13-06-2019, 07:29:25
Paske filluar biznes te mire Passiono  :D :D

Miremengjes Erleht. :)

Bo vaki e m'shani profesionin
ta dini se do me merzitni.

Pa harxh thonin dikur (me demek pa harxhim :D  )
Miser ne are,e ca qymyr.   :P
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#577 ne: 13-06-2019, 08:01:36
Nje kafe :D
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#578 ne: 13-06-2019, 08:18:02
Vape qe me mjes...
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#579 ne: 13-06-2019, 08:24:55
Nje kafe :D

Flisni preferencen tuaj Gjumash. :D

C'ne me sabah e ti ? :D
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#580 ne: 13-06-2019, 09:57:33
Nje double :D
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#581 ne: 14-06-2019, 15:44:06


 😍😍 Fishtë, Albania 🇦🇱
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super x 1

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#582 ne: 14-06-2019, 16:18:25
Foto fenomenale.
Vendose dhe te kjo teme se ketu humb e nuk duket me mes qindra faqesh https://www.zerion.net/media/nje-fotografi/
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#583 ne: 26-06-2019, 12:53:03
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#584 ne: 26-06-2019, 15:26:44
Fllad dhe shi
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#585 ne: 26-06-2019, 21:34:49
Nje peshkim peshku se plasa ne pune..😁😁😁😂😝
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#586 ne: 26-06-2019, 21:45:59
Nje peshkim peshku se plasa ne pune..😁😁😁😂😝

Peshk me dy këmbë ?  :D
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#587 ne: 26-06-2019, 21:47:39
Një banjo me kryp himalaje dhe qumësht e mjaltë  hihihihi))
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#588 ne: 26-06-2019, 22:13:56
Një banjo me kryp himalaje dhe qumësht e mjaltë  hihihihi))

Si eshte kripa e himalajes?

Ne ksajde me tamel e mjalt hame buken. :D
 • M'pelqe
  Kot fare x 1
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#589 ne: 27-06-2019, 06:34:59
Ka shumë veti shëruese  ;)

 

« Editimi i fundit: 27-06-2019, 06:54:14 nga M A X »
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#590 ne: 27-06-2019, 06:54:33
 • M'pelqe x 3
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#591 ne: 27-06-2019, 22:38:37
Te iki ky 7 ditesh sa me shpejt.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#592 ne: 28-06-2019, 00:28:34
Edhe pak lale, neser eshte e premte....yeahh :D
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#593 ne: 28-06-2019, 00:33:48
Mund te fle me i qete tani qe vura ate stop loss order.....sikur ta kisha vene qe dje :D
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#594 ne: 28-06-2019, 14:39:06
Do te doja ta dija se cfare eshte kjo stop loss order :D
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#595 ne: 28-06-2019, 15:00:16
Pyet dr.Google 😀
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#596 ne: 28-06-2019, 15:56:06
Nje ekspress te forte Po c’è do se nuk e perfshin dieta... 😁😂😂
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#597 ne: 28-06-2019, 18:41:55
Nje birre stela nga Fabrika 
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#598 ne: 28-06-2019, 19:38:03
Nje birre stela nga Fabrika 
kaq e mire eshte o Gjumasho?

Mbaj mendj kohe me pare shkoja tek fabrika e Kaonit ne laprake tek lokali i tyre drejt me thene me pelqente birra aty.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#599 ne: 28-06-2019, 19:41:57
Tipi nga Fabrika. s'besoj që të jete e keqe. Kam provuar dhe një here ne Salzburg nga fabrika dhe me ka ngel merak  lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super