×

Do te doja...

· 608 · 11229

Do te doja...

· 608 · 11229

 • Postime: 1516
 • Gjinia: Femer
Parloté
#600 ne: 28-06-2019, 20:22:42
Mos konsumohej kaq shumë alkoholi  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6649
 • Gjinia: Femer
erlehta
#601 ne: 28-06-2019, 20:54:53
Mos konsumohej kaq shumë alkoholi  :D


Ke shume te drejte.

Sot isha ne nje feste e c'te pane syte thuaj.


 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#602 ne: 03-07-2019, 17:17:33
he moj cte pane... aman??????
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6649
 • Gjinia: Femer
erlehta
#603 ne: 03-07-2019, 19:03:42
he moj cte pane... aman??????

Alkooli vuuuu si lumi,,,,e ne sy te kalamojve☹️
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7259
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#604 ne: 16-07-2019, 15:17:45
Nje kafe tani se nuk Po me hapen akoma syte kete mengjes.:(
Efekti I pushimeve akoma..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3107
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#605 ne: 16-07-2019, 20:50:56
...tju jepja gjithë juve nga nje birre dhe meze sipas deshires.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1516
 • Gjinia: Femer
Parloté
#606 ne: 16-07-2019, 23:37:58
...tju jepja gjithë juve nga nje birre dhe meze sipas deshires.

Birrën ta zëvendësoja me Château d'Esclans, Whispering Angel, Côtes de Provence.  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3107
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#607 ne: 18-07-2019, 10:31:41
Oki, nuk prish pune, e bejm ashtu sic thua ti.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super