×

Do te doja...

Do te doja...

· 609 · 11757

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#75 ne: 03-09-2010, 11:27:51
qe te gjithe te jeni mire  :)

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#76 ne: 03-09-2010, 15:05:22
puuuuuushiiiimeeeee eeee perseriiiiiiiiiiiii ii.................

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#77 ne: 03-09-2010, 15:10:28
nje gote vere nga njera :P :P

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#78 ne: 03-09-2010, 15:13:36

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#79 ne: 03-09-2010, 15:13:57

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#80 ne: 03-09-2010, 16:00:35
do te doja brunin, sy zi ,1.85 - ç tani..........

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#81 ne: 03-09-2010, 16:07:16
...nje perqafim...

 perq perq perq perq ................  :D

 • Postime: 276
mister x
#82 ne: 03-09-2010, 16:08:57


do doja mungesen  :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#83 ne: 03-09-2010, 17:53:35
Vetem 5 minuta dhe jo me shume... :D


perq  ................

Miss, pergatitu se do ti kthej shumefish... ta lej Maxin dhe rregullat e tij gojehapur! LOL
Po prit pak...  ;) :perqafim

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#84 ne: 04-09-2010, 00:13:43
do te doja te kisha nje njeri pran qe te me keshillonte
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#85 ne: 04-09-2010, 00:58:52
Ca halli ke aness?? se mbase te bejme derman... :)

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#86 ne: 04-09-2010, 01:05:39
haha flm  ;) mundohem te jem mir ...po nejse gje qe kalohet...  :perqafim
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#87 ne: 04-09-2010, 01:07:21
Cdo gje kalon... edhe ne vete jemi kalimtare ka thene nje i mencur ktu... :D
Uroj vetem te kaloje shpejt dhe pa dhimbje... :-[ ;)

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#88 ne: 04-09-2010, 01:08:34
 ;) ;) flmm

cka do bojm sonte si thue?
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#89 ne: 04-09-2010, 01:09:52
Do terrbohemi...... LOL
Po jo te kjo tema, gjejme ndonje me te pershtatshme per zombie te pagjume... :P :P :P

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#90 ne: 04-09-2010, 02:40:11
un po shkoj te ha buk se do axheroj neser...ju po te deshironi jeni te ftuar kam syfyrr te mir sonte  :perqafim
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#91 ne: 04-09-2010, 02:42:21
Te befte mire e dashur, neser do te shoqeroj une per Nate Kadri... :)

 :perqafim

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#92 ne: 04-09-2010, 02:45:40
Doja tja ktheja Borxhin Springes.... :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim .....tjerat ti jap me vone! LOL


ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#93 ne: 04-09-2010, 02:47:06
Doja tja ktheja Borxhin Springes....

LOL

Kur tjesh gati me thuaj... LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#94 ne: 04-09-2010, 02:48:39
Doja tja ktheja Borxhin Springes.... :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim .....tjerat ti jap me vone! LOL


Na se po e bej si burrat...

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#95 ne: 04-09-2010, 02:53:17
Ehhhhhh burrin e vura ne gjume! LOL


S'mbajti me shume se dy varge! LOL LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#96 ne: 04-09-2010, 02:57:08
I rane te fiket? :D

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#97 ne: 04-09-2010, 03:05:27
do te doja tju kissssssss edhe tju them naten e mir....ose me mire mengjes te mir... LOL ik aun kisss klm ju...  :perqafim :perqafim

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#98 ne: 04-09-2010, 03:05:56
Naten Anesa!  :perqafim

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#99 ne: 07-09-2010, 22:54:43
...te me pushonte dhimbja e kokes mom.