×

Do te doja...

Do te doja...

· 609 · 12712

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#225 ne: 16-09-2010, 13:18:12
Me duket se kemi ardhur ne hA,mer,ik... jarge: LOL

sidomos ke ajo pjesa e dyte dhe e trete........ LOL

 • Postime: 277
mister x
#226 ne: 16-09-2010, 14:51:09

ti tund pak themelet e njeres ..... :D :D

 • Postime: 7034
 • Gjinia: Femer
erlehta
#227 ne: 16-09-2010, 20:50:07
pershendes te gjithe zeristet e rinj  :D
 :perqafim

 • Postime: 126
Lilly
#228 ne: 16-09-2010, 20:52:10
Kjo daulle po bie edhe per mua  :) .............. ta kthej pershendetjen ty dhe te gjithe tjereve   :perqafim

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#229 ne: 16-09-2010, 21:14:00
te me ecin mua, dhe gjithe te tjerve punet sa me mbare :)

 • Postime: 7034
 • Gjinia: Femer
erlehta
#230 ne: 16-09-2010, 21:37:45
 :perqafim

Bravo Jetoni  :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#231 ne: 16-09-2010, 21:40:34
2 dele dhe 300 pare! :D

 • Postime: 126
Lilly
#232 ne: 16-09-2010, 21:44:35
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#233 ne: 16-09-2010, 21:47:09
LOL LOL LOL

Rrofsh! Vec e vec jane e? :D

 • Postime: 126
Lilly
#234 ne: 16-09-2010, 21:52:27
Si i do?  :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#235 ne: 16-09-2010, 21:53:45
Desha dy dele dhe 300 pare, qe t'i bej 4 dele! :D

 • Postime: 126
Lilly
#236 ne: 16-09-2010, 21:56:42
Do te doja te jete ashtu, por na ka kaplu inflacioni  :P..........mbase me ato 300 pare e merr ndonje qingj  :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#237 ne: 16-09-2010, 21:57:33
Po une per qingjin jap dhe ato dy delet e para... LOLDo doja nje neskafe tani! :-[

 • Postime: 7034
 • Gjinia: Femer
erlehta
#238 ne: 16-09-2010, 21:59:21
Nuk ta prish vallaj  :D

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#239 ne: 16-09-2010, 22:00:31
 :( e du! :S

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#240 ne: 16-09-2010, 22:02:11
te ju bleja juve dele e qingja sa te ju ngihet syri  :P :perqafim
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#241 ne: 16-09-2010, 22:03:12
Nuk duam bageti jo... nje neskafe desha une... :-[ :D

 • Postime: 7034
 • Gjinia: Femer
erlehta
#242 ne: 16-09-2010, 22:04:57
Te befte mire tesoro

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#243 ne: 16-09-2010, 22:06:43
He se na hutove... se sapo t'shkrujta qe e desha te ftohte... LOL :P

Rrofsh per mendimin dhe mundimin spätzchen :perqafim

 • Postime: 7034
 • Gjinia: Femer
erlehta
#244 ne: 16-09-2010, 22:10:14
E dashke frappe moj  :D

Ja shoku

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#245 ne: 16-09-2010, 22:12:18
S'ka kanoce andej nga ju?  :P :D

 • Postime: 126
Lilly
#246 ne: 16-09-2010, 22:15:21
........... kete te mesit  ;)

 • Postime: 7034
 • Gjinia: Femer
erlehta
#247 ne: 16-09-2010, 22:15:27
LOL ka moj ka po nuk desha te ta ofroja te konservuar LOL

Ne gote eshte BIO  LOL
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#248 ne: 16-09-2010, 22:16:06
Sidoqofte... pa gjume do me lere... :-[ :D

 • Postime: 7034
 • Gjinia: Femer
erlehta
#249 ne: 16-09-2010, 22:17:51
Nuk ka gje :D

Naten e mire per sonte

Jeni njesha  :perqafim :perqafim