×

Doja te thoja..

· 16416 · 220483

Doja te thoja..

· 16416 · 220483

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16325 ne: 10-06-2019, 20:35:56
Sa shum me pihet ni birr!
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1061
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#16326 ne: 10-06-2019, 20:48:15
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#16327 ne: 10-06-2019, 20:57:22
Kjo tani me shijon
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#16328 ne: 10-06-2019, 21:09:40
Hellou Cami :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#16329 ne: 10-06-2019, 21:12:24
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#16330 ne: 10-06-2019, 21:52:26
Xhelozia e njeriut tend, eshte me e keqe se mallkimi i armikut tend.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16331 ne: 12-06-2019, 15:08:15
Ore na keni ikur, neper plazhe jeni shperndare😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16332 ne: 12-06-2019, 16:50:49
Ku ma gjen plazhin, Ja po na plas koka ne pune...😁😁😉
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16333 ne: 13-06-2019, 07:49:10
Me ritjen e ç'do aftësie ritet edhe përgjegjësia,...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16334 ne: 13-06-2019, 08:17:00
Me ritjen e ç'do aftësie ritet edhe përgjegjësia,...

"Fuqia e madhe sjell pergjegjesi te madhe" - i tha xhaxhai Peter Parker-it hmmmmm:
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#16335 ne: 13-06-2019, 21:04:07
Ne Kosov nje kryetar komune do thoshte "Forca ben fuqin"
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super x 1

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16336 ne: 18-06-2019, 19:24:23
Ca ke bo mir ca ke bo...🤓🤓
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#16337 ne: 18-06-2019, 21:50:21
Mezi po pres pushimet 👍
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16338 ne: 20-06-2019, 00:43:37
"Fuqia e madhe sjell pergjegjesi te madhe" - i tha xhaxhai Peter Parker-it hmmmmm:

Origjinën e ka shekuj më herët 😉 https://en.m.wikipedia.org/wiki/With_great_power_comes_great_responsibility por e kam patur fiksim që nga ai moment i filmit.


Natën e mir gjithve.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#16339 ne: 20-06-2019, 16:44:30
 

Qe kjo te freskon!
« Editimi i fundit: 20-06-2019, 16:48:57 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16340 ne: 20-06-2019, 17:48:57
Ca banet...😉😎
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16341 ne: 20-06-2019, 17:59:18
Alles cool 😃
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16342 ne: 20-06-2019, 18:02:01
Max ku mund te shohim se kush eshte on line?

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16343 ne: 20-06-2019, 18:14:46
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16344 ne: 20-06-2019, 18:17:28
A je nga cel?
https://www.zerion.net/who/
Nga celurari isha kur bera tentativen per fotot, tani hyra ne pc.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16345 ne: 20-06-2019, 18:21:51
Nuk i perdorni keto opsione kur e perdorni nga celulari Zerin?
Dhe akoma probleme me fotot?

 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16346 ne: 20-06-2019, 18:24:12
Nuk i perdorni keto opsione kur e perdorni nga celulari Zerin?
Dhe akoma probleme me fotot?

  [ Invalid Attachment ]  
Jo nuk me dalin me pare dilnin por tani jo, mbase nga update qe i kam bere mbase nuk e di, por para nje jave i shihja. Per fotot te sqarova tek tema e problemeve.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16347 ne: 20-06-2019, 18:36:22
Fshij nje here cache e pc se nuk ka mundesi qe te mos dalin. Dhe me fotot s'duhet te jete problem, pervec kur jane shume te medhaja.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16348 ne: 20-06-2019, 18:38:45
Jane foto te bera nga tel ndoshta kane shume mgb. Sa mega lejohwn fotot qe ti postosh?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#16349 ne: 20-06-2019, 19:05:34
Doja te thoja: ku ini er ju :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super