×

Doja te thoja..

· 16472 · 222781

Doja te thoja..

· 16472 · 222781

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16400 ne: 30-07-2019, 21:54:03
Po ckemi njehere... cbehet kneja..:)

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16401 ne: 30-07-2019, 22:22:22
Max na ka nxjerrë telashe me opsionet like dhe dislike  ;)

 • Postime: 4215
Charlie
#16402 ne: 31-07-2019, 15:25:22
Per hejtera e ka bo kete opsion MAX :D

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16403 ne: 31-07-2019, 21:36:58
Per hejtera e ka bo kete opsion MAX :D
lol lol

 • Postime: 6793
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16404 ne: 01-08-2019, 21:58:34
Si ju kam 😃
I mbaruat apo i filluat pushimet 😁

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16405 ne: 02-08-2019, 02:31:30
Akoma ne ajer deri ne shtator.. as vet nuk po e marrim vesh me..:)

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#16406 ne: 02-08-2019, 08:21:04
... Digitalb po i vjen fundi :D

 • Postime: 6793
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16407 ne: 02-08-2019, 08:41:18
Home sweet home ☺️

 • Postime: 4215
Charlie
#16408 ne: 02-08-2019, 18:12:30
Home sweet home ☺️

Kaq shpejt ? :D

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16409 ne: 03-08-2019, 13:55:52
Si ju kam 😃
I mbaruat apo i filluat pushimet 😁
Ska pushim këtë verë 😒

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16410 ne: 03-08-2019, 15:40:59
Pse parlote? Apo I harxhove ne dimer ditet qe kishe pushim...:)

 • Postime: 6793
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16411 ne: 03-08-2019, 17:16:15
Ska pushim këtë verë 😒
S'ka gje. Ja erdhen ato te dimrit 😚😚

Sterio ti nga harbove kete vere 😂

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16412 ne: 03-08-2019, 21:24:58
S'ka gje. Ja erdhen ato te dimrit 😚😚

Sterio ti nga harbove kete vere 😂

Jamaica, ca dite key west ne Florida dhe javen qe shkoi e mbylla ne cape cod Massachusetts

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16413 ne: 03-08-2019, 23:08:41
Pse parlote? Apo I harxhove ne dimer ditet qe kishe pushim...:)

Dimrit pata vetëm tre ditë pushim. I radhës është në vjeshtë. :)

 • Postime: 6793
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16414 ne: 04-08-2019, 13:48:59
Jamaica, ca dite key west ne Florida dhe javen qe shkoi e mbylla ne cape cod Massachusetts
Qenke lodhur keq  😁

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16415 ne: 04-08-2019, 16:51:31
C’è pyet por me duhen e ca dite lodhje si keto qe te mbledh menjen njehere e mire....;)

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#16416 ne: 20-08-2019, 01:45:38
Doja the thoja 3 fjale..por vetem njera me kujtohet per momentin hmmmmm:

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16417 ne: 29-08-2019, 19:16:02
Paskam marre 10 like sot nga njeriu I padukshem...;)

Max nje pyetje kam... Marim like nga jo antaret ne ketu kur postojme?

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16418 ne: 29-08-2019, 20:22:57
Edhe mua më ka vizituar i padukshmi 😂

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16419 ne: 29-08-2019, 20:49:25
Edhe mua më ka vizituar i padukshmi 😂
si duket e di qe ne jemi kurioze per te padukshmit lol

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16420 ne: 29-08-2019, 21:49:12
Jam kurioze të di ku humbën do zëristë  hmmmmm:

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#16421 ne: 29-08-2019, 22:18:02
Jam kurioze të di ku humbën do zëristë  hmmmmm:

Spo bien në mend prej pushimeve.

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16422 ne: 29-08-2019, 22:20:14
Ore ketej jane se na myten liket e te padukshmeve dhe te pidentifikushmerve. .. lol

Dilni hapur ore pse keni frike.. lol

 • Postime: 6793
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16423 ne: 29-08-2019, 22:20:31
Une këtu jam  :D
 :perqafim

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16424 ne: 29-08-2019, 23:00:48
Une këtu jam  :D
 :perqafim
lere ku je ti Po na mbyten anonimet me lajqe lol 😂 thuji Max te na i zbuloje idhtaret lol
 

S'do doja te isha vajzë sepse...

Nisur nga Dalber

Postimi i fundit 05-11-2010, 13:26:03
nga Grens(Wiliams)
Do te doja...

Nisur nga i huaj

Postimi i fundit 20-08-2019, 01:53:19
nga Grens(Wiliams)