×

Doja te thoja..

· 16472 · 226179

Doja te thoja..

· 16472 · 226179

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16425 ne: 29-08-2019, 23:22:23
Lere MAX ti se mos janë xhint e Burdushit 😂😂😂. Kam ndjekur debate mes tij, neuropsikijatrit, hoxhës dhe pastorit. Vdiqa së qeshuri.

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16426 ne: 30-08-2019, 00:17:02
Lere MAX ti se mos janë xhint e Burdushit 😂😂😂. Kam ndjekur debate mes tij, neuropsikijatrit, hoxhës dhe pastorit. Vdiqa së qeshuri.
na e trego pak linkun te vdesim e ne o Parlote mos u bej cingune lol lol

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16427 ne: 30-08-2019, 00:43:50
na e trego pak linkun te vdesim e ne o Parlote mos u bej cingune lol lol


fillon në minutën 25 🤗

Çfar është cingune 🤔

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16428 ne: 30-08-2019, 01:02:38

fillon në minutën 25 🤗

Çfar është cingune 🤔
kurnace lol

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16429 ne: 30-08-2019, 01:34:33
kurnace lol

E mos u qesh ti dallaverexhi 👊

 • Postime: 7025
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16430 ne: 30-08-2019, 11:11:00
lere ku je ti Po na mbyten anonimet me lajqe lol 😂 thuji Max te na i zbuloje idhtaret lol
Do jete Misheli 😁😁😁😁
Inshallah lexon e vjen 😄😄😄

 • Postime: 215
Passion
#16431 ne: 30-08-2019, 11:41:20
Mua me paskan mbush me dislike  :( ;)

Po c'kam bere more ? :( ^o)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16432 ne: 30-08-2019, 12:34:22
Mua me paskan mbush me dislike  :( ;)

Po c'kam bere more ? :( ^o)

Na marshin të keqen  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#16433 ne: 01-09-2019, 23:30:46
Ska kohe per gjume 🙄

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#16434 ne: 04-09-2019, 21:47:30
Happy Birthday

 • Postime: 26269
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16435 ne: 04-09-2019, 22:29:02

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#16436 ne: 04-09-2019, 22:49:49
Kujt?
Si e kishte ai emrin..

Charlie  :D

 • Postime: 26269
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16437 ne: 05-09-2019, 09:21:56
Si e kishte ai emrin..

Charlie  :D

 • Postime: 3248
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#16438 ne: 05-09-2019, 09:57:49
Dhe 100 te tjera :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16439 ne: 05-09-2019, 11:25:44
 :)
 
« Editimi i fundit: 05-09-2019, 15:11:09 nga M A X »

 • Postime: 7025
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16440 ne: 05-09-2019, 15:34:40
@Charlie
U befsh plake me mjeker te bardhe 😍

 • Postime: 3248
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#16441 ne: 06-09-2019, 07:54:28
... dita e mire, duket qe ne mengjes :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16442 ne: 06-09-2019, 08:21:22
... dita e mire, duket qe ne mengjes :D

Edhe njerëzit...🤗

 • Postime: 12743
Mishel...............
#16443 ne: 06-09-2019, 12:33:22
Do jete Misheli 😁😁😁😁
Inshallah lexon e vjen 😄😄😄xhan xhan Misheli :P

 • Postime: 4258
Charlie
#16444 ne: 07-09-2019, 12:02:11
Doja te thoja...Faleminderi t per keto urime qe me paskeni shkruar :)

 • Postime: 2171
Grens(Wiliams)
#16445 ne: 07-09-2019, 19:26:05
kush te ka uru ty more. :S.po ti je per tu ngushellu :P

 • Postime: 215
Passion
#16446 ne: 21-09-2019, 09:16:58
Max!

Me duken te besdisshme ato temat qe dalin ne krye te faqes.  :D

A s'ish me mire sikurse ish?
Me paster?  :)

 • Postime: 26269
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16447 ne: 24-09-2019, 11:22:31
Nuk e kisha pare kete! E ke fjalen per postimet e fundit? Ky ndryshim u be per te dalluar mes postimeve dhe temave te fundit. Temat kane pozicion me prominent se postimet, ndryshe nga perpara nuk behej dallim mes nje teme te re dhe nje postim cfaredo ne nje teme cfaredo.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#16448 ne: 26-09-2019, 21:04:12
Hello from the other side 😁

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16449 ne: 27-09-2019, 00:18:52
Hello ßåßy ღ 😃