×

Doja te thoja..

· 16472 · 226688

Doja te thoja..

· 16472 · 226688

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#25 ne: 24-07-2009, 10:47:28
...Misss po ti nga mbive?  :D :P :perqafim

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#26 ne: 24-07-2009, 10:51:45
Doja te thoja...qe nderrova avatar :) :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#27 ne: 24-07-2009, 11:53:28
Doja te thoja qe .........

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#28 ne: 24-07-2009, 11:54:17
Doja te thoja....qe me pelqen firma jote.

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#29 ne: 24-07-2009, 12:00:09
Te thoja doja qe hajde se te pres :)

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#30 ne: 24-07-2009, 18:36:23
Doja te thoja....por nuk thash asgje !

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#31 ne: 25-07-2009, 08:48:15
Doja te thoja : erdhi fundjava  :urra:

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#32 ne: 25-07-2009, 09:30:49
DOja te thoja...Miremengjes i

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#33 ne: 25-07-2009, 14:50:13
Doja te thoja... se sot eshte nje dite me shume vape :O

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#34 ne: 25-07-2009, 14:51:37
doja te thoja ika une njehere se kam ca pune  :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#35 ne: 25-07-2009, 15:43:57
Doja te thoja pershendetje shoqri :perqafim

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer
girl89
#36 ne: 25-07-2009, 15:46:19
Doja te thoja qe kam nje mall te papare per Shqiperin !!!

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#37 ne: 26-07-2009, 15:02:04
Doja te thoja....e urrej shiun kur bie.

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#38 ne: 27-07-2009, 08:47:10
Doja te thoja... miremengjesi te gjitheve & jave sa me te mbare!

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#39 ne: 27-07-2009, 09:10:45
.....nje dite,jave dhe pushime sa me te gezueshme dhe nje shendet te mire. :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#40 ne: 27-07-2009, 11:53:48
..tashi u kujtova qe spaskam pire asgje per mengjes :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#41 ne: 27-07-2009, 11:56:06
doja te thoja po dal te pi 1 cigare te smoking area  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#42 ne: 27-07-2009, 12:04:17
doja te thoja  ahh mos sjellsha koken andej..do te ta zhduk ate cigaren :D :P

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#43 ne: 27-07-2009, 12:16:39
doja te thoja...se duhani demton seriozisht shendetin :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#44 ne: 27-07-2009, 12:17:05
hahahaaaaaaa e di por cti bej e kam huq e se le dot  :P

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#45 ne: 27-07-2009, 12:21:29
doja te thoja...se n.q.s e perdor vullnetin dhe fuqin qe ke per ta lën duhanin do te arrish qellimin :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#46 ne: 27-07-2009, 12:25:09
Doja te thoja qe akoma se kam ndare mendjen per ta lene duhanin kur ta vendos atehere do e bej  :)

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#47 ne: 27-07-2009, 12:34:53
doja te thoja...se besoj ne ate qe thua  :)

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#48 ne: 27-07-2009, 12:52:48
doja te thoja... se nje foshnje kishte lindur me me shume sy se sa dhembe hmmmmm:

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#49 ne: 27-07-2009, 12:54:10
doja te thoja... se nje foshnje kishte lindur me me shume sy se sa dhembe hmmmmm:

Doja te thoja qe te gjitha lindin te tilla.. :D