×

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4248 · 95843

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4248 · 95843

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
ne: 09-06-2006, 14:33:34
 përsëri rikthehet tema për mungesat tona te perditshmeris dhe mungesave te jetës te cilat jan te pranishme tek çdo njeri tek ne dhe qe na mundojn shum.... pra e rifillojm përsëri këtë teme jeni te mirseardhur


Editim - Ndreqa titullin
« Editimi i fundit: 10-06-2006, 02:41:00 nga Syrgjyn »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#1 ne: 09-06-2006, 14:34:51
une  endjej mungese e e temave qe jan shlyer nga ketu me mungojn shum
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#2 ne: 09-06-2006, 14:54:20
Ndiej mungesen e atij . . .   :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#3 ne: 10-06-2006, 01:16:18
Ndjej mungesen e dickaje.....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#4 ne: 10-06-2006, 14:38:49
ndjej mungesen e shendetit te mir
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#5 ne: 10-06-2006, 18:43:16
gjumit  pagjume: pagjume: pagjume: pagjume:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#6 ne: 10-06-2006, 21:46:35
Ndjej mungesen e shpirtit tim  :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#7 ne: 11-06-2006, 06:51:16
Ndjej mugesen e atij qe e ndjej gjithmone.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#8 ne: 11-06-2006, 07:56:50
mungesen e disponimit
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#9 ne: 11-06-2006, 15:18:57
ndjej mungesen e shpirtit tim sepse nuk e kam pare u be dy dit
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#10 ne: 12-06-2006, 07:32:15
Ndjej mungesen e shoqerise se kam shume kohe qe nuk i kam pare, u be rreth dy ore :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#11 ne: 15-06-2006, 07:47:22
ndjej mungesen e asaj........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#12 ne: 15-06-2006, 07:49:59
ndjej mungesen e disa anetareve ketu...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#13 ne: 15-06-2006, 08:15:25
si thua qe te ndihmoj une qe ti harrosh ata a eshte kjo ide e mir
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 32
 • Gjinia: Femer
luanita
#14 ne: 15-06-2006, 08:20:32
ndjej mungesen e shoqris se vjeter
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#15 ne: 15-06-2006, 16:32:41
ndjej mungesen e një personit qe e dua shumë  :perqafim :perqafim :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#16 ne: 15-06-2006, 16:40:51
E ndjej mungesen e shoqerise sime ne Prizren dhe te dikuj qe e dua shume......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#17 ne: 16-06-2006, 10:18:57
ndjej mungesen e atij qe e dua shuuuuuume....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#18 ne: 16-06-2006, 12:42:38
ndjej mungesen e vetevetes dhe te shendetit tim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#19 ne: 19-06-2006, 21:09:19
Sot nuk ndjeva mungesen e askujt por mora nje lajme .......sa kaloja ne fundin e asaj rruge e shikoja te ulur ne te njejtin vend dhe c'do here edhe pse nuk me nevoitej gje u afroja dhe blija dicka te vogel ....me jepte gjithmon te njejten pershendetje ....he sybukur c'do marresh sot........
Mora vesh se kishte vdekur dje  dhe me erdhi shume keq (edhe pse ndoshta nuk e njihja aspak) por e di qe kur te kthehem ne Tr do ta ndjej mungesen e tij tek ai cepi me ate baraken e vogel prej llamarine te ndryshkur.......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#20 ne: 30-06-2006, 11:04:38
Ndjej mungesen e Vetbesimit tim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#21 ne: 30-06-2006, 11:11:47
mendoj se te gjitheve na mungon dicka , por uroj te mos ju mungoje ajo gje qe i mungon shpirtit ..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#22 ne: 30-06-2006, 11:28:32
kam ndejr mungesen e shum gjerave e mbi te gjitha te forumit
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#23 ne: 30-06-2006, 13:23:32
Mungesen e llogarise  bankare me 7 ose 8 ,,zero,, ne fund.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#24 ne: 30-06-2006, 13:43:23
ehh mo Lefto ehhhh  (thjesht mendova se nevoitej nje ehhhhhh :D)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super