×

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 101925
wiliams
#100 ne: 04-09-2006, 10:05:32
ndjej mungesen e një Martini Bianco
...ehhh te lumte ty se e paske ne terezi punen,neve na mungojne shume gjera  dhe nuk dime se cilen te themi te paren as te fundit.. hmmmmm:

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#101 ne: 04-09-2006, 10:12:25
Futi nje dopjo qe me mengjes se fillon i rendit vete gjerat ashtu sic duhet :D
wiliams
#102 ne: 04-09-2006, 10:32:36
Futi një dopjo qe me mëngjes se fillon i rendit vete gjërat ashtu siç duhet :D
Po mire e ke ,po kur t'ja fus nje....dopio do bej zullume qe do me shtoje me shume mungesat pastaj :S hmmmmm:

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#103 ne: 04-09-2006, 11:21:16
Futi një dopjo qe me mëngjes se fillon i rendit vete gjërat ashtu siç duhet :D

Uah! Sapo e ktheva me fund një. Hmmm. Sikur i kam njecike me te kthjellta mendimet tani... :D
Capkenja
#104 ne: 04-09-2006, 11:47:11
Sikur ta dija qe une ste mungoja fare....ika une se jam ne Shqiperi o nene ca vape o nene se vdiqem na beni derman:)
...ehhh te lumte ty se e paske ne terezi punën,neve na mungojnë shumë gjëra  dhe nuk dimë se cilën të themi te parën as te fundit.. hmmmmm:

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#105 ne: 04-09-2006, 12:04:53
Te te gjej nje Gjerman vellai jot ty qe te te freskoj njecicke :D

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#106 ne: 04-09-2006, 12:22:22
Nje eskimez thuaj  :D LOL
wiliams
#107 ne: 04-09-2006, 13:09:23
Lereni more ju gjermanet dhe eskimezet..ajo me ka mua sa per 5 gjermane dhe 10 eskimeze te marre sebashku..po nuk  u bindet pyeteni vete..po larg e larg dhe jo direkt hmmmmm: ;)

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#108 ne: 04-09-2006, 13:12:14
Partizan je ti?????????????????????????? :D


 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#109 ne: 04-09-2006, 13:13:31
Mua me ka mare malli per Mishelin dhe Borebardhen.

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#110 ne: 04-09-2006, 13:37:56
Ah se tani u kujtova, Borebardha ka ikur me muaj mjalti me shtate xhuxhat e se di kur i skadon afati. Kurse Mishelin do e kete zene gjumi mer kufje te veshet e nuk shikon se ne c'dhome eshte :P

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#111 ne: 04-09-2006, 13:50:35
Cfare muaj mjalti thua o ujk...ajo ka qe ne fillim te korrikut qe i ka filluar :)
nejse ndoshta ashtu do jete ..

Sa per ate mishelken   ne e pacin lene ato letrat e punes per te vene kufje  i lumte  asaj :)
wiliams
#112 ne: 04-09-2006, 13:53:29
çfarë muaj mjalti thua o ujk...ajo ka qe ne fillim te korrikut qe i ka filluar :)
nejse ndoshta ashtu do jetë ..

Sa për atë mishelken   ne e pacin lënë ato letrat e punës për te vënë kufje  i lumte  asaj :)
Duhet te kete gjetur mjalte me shumice ajo prandaj ..erlehta hmmmmm:

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#113 ne: 04-09-2006, 17:15:13
Ajo eshte me koke ne koshere ti i qan hallin ka apo nuk ka mjalte :D

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#114 ne: 04-09-2006, 17:17:21
Ore thuaj mos jete ndonje blete agresive qe e pickon vazhdimisht ne te njejtin vend se eshte me zarar ajo ...... :D :D :D LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#115 ne: 04-09-2006, 17:36:33
Mungesen e Smiley-t dhe  te Lises  te dyjat i kam fiksim.... :D

 • Postime: 4261
Charlie
#116 ne: 04-09-2006, 18:47:04
Une e ndjej mungesen e Kinges ... :(

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#117 ne: 04-09-2006, 19:15:45
Me ka marr malli per ngacmimet shakate ...bisedat e kendshme qe benim dikur ne kete forum kur mblidheshim te tere njekohesisht ......vertet caste qe ja vlenin ti shpenzoje ne forum....


Lefto fiksimi gjo e modhe :D

 • Postime: 12234
Lefter
#118 ne: 04-09-2006, 19:18:41
Lisa vende vende jam i fiksum une... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#119 ne: 04-09-2006, 19:45:55
e di e di po te bejne deme the fiksimet ;) :D

 • Postime: 12234
Lefter
#120 ne: 04-09-2006, 19:49:28
Per ate pune po ndjej qe duhem ne nje chek-up te  mjeku.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#121 ne: 04-09-2006, 20:41:01
Hajde te une po te duash jam badjava....po kom fryke se nuk do jem personi me i pershtatshem per t'ju drejtuar :D

 • Postime: 12234
Lefter
#122 ne: 04-09-2006, 20:46:14
Drejtohemi ne vet,vetem na vyn nje  chek-up te ti,edhe po u prisha krejt ska problem e di qe ka pas faj mjekja... :D..Veq te lutem largoje ate bisturine.... :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#123 ne: 04-09-2006, 20:46:15
ndjej mungesen e kriheve per te fluturuar gjer ne nje vend jasht Kosove

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#124 ne: 05-09-2006, 21:01:17
ndjej mungesen e nje qasti lumturie