×

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 101927

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#125 ne: 06-09-2006, 09:07:56
Lumturia shkon e vjen
Te robi asnjere vend nuk gjen

Ndaj mos enderro kaq shume o miku im
Ajo kur vjen e flak jashte ate qe quhet deshperim

 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
guest11984
#126 ne: 06-09-2006, 09:17:58
mungesen e nje njeriu qe me ndryshoi jeten,sa mire do ishte ta kisha prane tani ne kete mengjes te fresket..........

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#127 ne: 07-09-2006, 22:13:34
mungesen e nje personi shum te dashur per mua

 • Postime: 12234
Lefter
#128 ne: 07-09-2006, 22:21:56
Do tubave me Euro.... :D

 • Postime: 4261
Charlie
#129 ne: 07-09-2006, 22:38:47
a don  me te  jap  borgj deri  neser :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#130 ne: 07-09-2006, 22:46:06
 asgje nuk eshte paraja ne krahasim me ate qe ndjej une edhe une kam menduar dikur njet por gabim

 • Postime: 12234
Lefter
#131 ne: 07-09-2006, 23:45:47
Ani pra nese keni teprice(po mendoj me 6 zero :D) ju tregoj numrin e gjirollogarise... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#132 ne: 08-09-2006, 15:07:49
Sot vetem te familjes time  :(

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#133 ne: 08-09-2006, 15:13:42
Ne keto momente po ndiej mungesen e nje filxhani me kafe dhe nje dopio xhin and tonic...  :-) :)  

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#134 ne: 08-09-2006, 15:17:27
kam une xhin bujrum ...po ketej nga ne eshte 8 e mengjesit rit sa te shkoje ora nja 3 te pakten ....ejjj edhe hec me mos mu boj si virgjereshat ma pi xhinin me tonik :D

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#135 ne: 08-09-2006, 15:21:48
epo si e the mengjes eshte ketej nga ne dhe duhet ta fillosh me te holluar pastaj kur te vij tek ty do ta trash  ;)   (vetem me xhin pasi edhe muhabeti do jete i kendshem) :-) :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#136 ne: 08-09-2006, 15:33:11
muhabeti.....jo mer se une jam shume e urte dhe fjal pake :D

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#137 ne: 08-09-2006, 15:40:14
Ashtu po tani me pelqeve... :D  Vajzat e urta fjalepakta dhe punetore  ;) i kam shume qejf... :D :perqafim

Ah sa do na shijoje ai xhini ................... ...............

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#138 ne: 08-09-2006, 15:45:15
ce pyt.....xhin i jashtem :D

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#139 ne: 08-09-2006, 15:49:15
Se i jashtem se i brendshem ate e di di se ti e ofron  :D  Une i ftuar jam ;)
guest11984
#140 ne: 08-09-2006, 16:23:08
mungesen e nje shoqeje qe e kam pasur shum te afert  :(

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#141 ne: 08-09-2006, 16:26:27
Shoqe me pantallona......... .. ;) ;) ;)                        LOL LOL LOL LOL LOL
guest11984
#142 ne: 08-09-2006, 16:43:29
po edhe pantallona vishte ajo
LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#143 ne: 08-09-2006, 17:00:26
Mos kishte ndopak ze burrerror   BAS e kam fjalen  LOL LOL LOL LOL LOL

Epo nuk te ve faj qe te ka zene malli atehere, ke arsye se ke pat shoqe te vecante.  :D
guest11984
#144 ne: 08-09-2006, 22:29:23
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LO LOL LOL

oj mortje

LOL LOL
se me shkrive
hahahaha

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#145 ne: 08-09-2006, 22:56:09
,mos i thu cunit ashtu mi se e ke kandidat te ri per burre LOL
guest11984
#146 ne: 09-09-2006, 08:57:18
 :P :P :P :P :P :P :P
LOL LOL LOL

epo mire po e terheq
hahaha

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#147 ne: 09-09-2006, 09:16:25
ore po ketu te martokan me zor................ .. hmmmmm:

Do hap temen "Ika Njehere se s'du me u martu"    LOL LOL LOL LOL LOL
mishel
#148 ne: 09-09-2006, 19:23:24
gjysma e te keqes thuaj....se jo per gjo po e keqja kur fillo me ardh hapi deren....

Ndiej mungesen e shume zeristave....para nje viti degjoheshim shume shpesh..nashi hic fare ore :D

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#149 ne: 09-09-2006, 19:25:21
se kane fajin ata e ka fajin puna jote LOL