×

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 101401

 • Postime: 5949
SmiLey
#25 ne: 30-06-2006, 15:56:06
more sikur nuk e kam pare verdalle me ate Bleten punetore, ku eshte ajo (?)
apo ka ikur me pushime :)

 • Postime: 12234
Lefter
#26 ne: 30-06-2006, 15:58:43
ehh mo Lefto ehhhh  (thjesht mendova se nevoitej një ehhhhhh :D)

Lisushe kur  nuk e ndij mungesen prite se  te bej une ze ty...Me nevojitet 1  qe mi numero  leket.... :D

Smiley ,Bleta se  duket  i ka ardh letra per ushtri.... :D..Hajt mo se veq un,ti e kjo Lisa se kena tradhtu forumin... :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#27 ne: 30-06-2006, 16:06:04
tamom :D jena treshja me e forte qe u ka rezistu te gjitha qeverive :P por dhe stuhive LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#28 ne: 30-06-2006, 16:09:41
3 Amigos.... :D

Ska qeveri e stuhi qe na mer ne  qafe...Po une po e pys veten kur do te bashkohemi nje dite  :D..Bashkimi sjell fuqi..... :D...

 • Postime: 5949
SmiLey
#29 ne: 30-06-2006, 16:22:36
hey, po ne dhe kështu larg e larg, si trekendshi i Bermudes :P... edhe ne kasapan po e kthejme forumin LOL lere mo, te jemi afër :D

p.s., me te vërtetë do ishte shumë bukur sikur te takoheshim një ditë te 3 :engjell:

 • Postime: 12234
Lefter
#30 ne: 30-06-2006, 16:27:47
E ppooo Leftoja te ri ne fjale edhe Lises i tregova se te kam premtu se  du me te hyp ne peme te  qershise... :D...


P.S Me te vertet kur  te jeni nje 500 km larg jam ne dispozicion,bile per 1 kafe ;)

 • Postime: 5949
SmiLey
#31 ne: 30-06-2006, 16:35:15
mo me kujto qershite, se goja long me shkon direkt :D :-[
jane frutat qe kam qejf me shume :love:

p.s., Une iher as nuk e di se ku rri, e di qe je ne Kosove po as qytetin nga je nuk e di, sorry :-[

 • Postime: 12234
Lefter
#32 ne: 30-06-2006, 16:38:33
Mie mire ta kam paketu une ty pemen komplet... :D


P.S  Prizren mi goce Prizren se Lisa na ka premtu se do vje per kafe te ne... ;)
guest11984
#33 ne: 30-06-2006, 16:39:32
e gjumit vdiqaaaaaaaaaaa

 • Postime: 5949
SmiLey
#34 ne: 30-06-2006, 16:46:06
Mie mirë ta kam paketu unë ty pemen komplet... :D


P.S  Prizren mi goce Prizren se Lisa na ka premtu se do vje për kafe te ne... ;)

uaaa sa i dashur qe je, rrofsh :engjell: :perqafim

p.s., shi shih, kur do vi Lisa pa mu re :O thuj Lises... ka thon Smiley, be gafe se vjen vizite pa mua :P... e prisha kufirin e Shqipëri-Kosovës... behem terroriste direkt LOL
Ej po pse s'keni vendos as nji foto nga Prizreni tek tema ju re (?)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#35 ne: 30-06-2006, 17:50:09
Smiley do shkoj me muaj mjalti ne prizren une :D LOL  mos do me ardhe me mua gje :D
guest8255
#36 ne: 01-07-2006, 02:22:46
mungesen e qetesise

 • Postime: 5949
SmiLey
#37 ne: 01-07-2006, 03:28:44
Smiley do shkoj me muaj mjalti ne prizren unë :D LOL  mos do me ardhë me mua gjë :D

si jo mi :D
kurre nuk i refuzoj ftesat e peshkimit una LOL LOL :P
wiliams
#38 ne: 01-07-2006, 03:31:02
si jo mi :D
kurrë nuk i refuzoj ftesat e peshkimit una LOL LOL :P
....eeehhhhh...mire e ke .. ;)

 • Postime: 5949
SmiLey
#39 ne: 01-07-2006, 03:33:59
uh sorry, nuk isha shume e qarte :P.. varet se kush bo dhe ftesen ;)
wiliams
#40 ne: 01-07-2006, 03:40:34
uh sorry, nuk isha shumë e qartë :P.. varet se kush bo dhe ftesen ;)
...jo..une e leshova kot ate fjalen. :S.se si me doli..uuuffff sa vape po behet..ke vape SmiLey..?.. hmmmmm:

 • Postime: 5949
SmiLey
#41 ne: 01-07-2006, 03:43:13
eh jo jo, nuk kam vape Jojo:  kemi AC ne ketej :P
wiliams
#42 ne: 01-07-2006, 03:47:55
eh jo jo, nuk kam vape Jojo:  kemi AC ne këtej :P
....sa mire..e shoh une qe nuk ke vape e shoh..se paske ate ....AC.sa mire hmmmmm:

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#43 ne: 01-07-2006, 08:31:48
Bletes puntore,me duket se e kane rrembyer  :D

 • Postime: 2357
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#44 ne: 01-07-2006, 17:39:52
Bletes puntore,me duket se e kanë rrembyer  :D

kam frikë se ajo e ka rrembyer dike...
Amazonet keshtu e kanë....

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#45 ne: 01-07-2006, 17:48:54
ik bleta se erdhi ariu LOL LOL LOL

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#46 ne: 13-07-2006, 14:20:17
une kam ndjer mungesen tuaj sepse kam qen ne etthe te kampionaiti boteror edhe andaj nuk kam qen nje koh te gjate ketu
guest11984
#47 ne: 13-07-2006, 14:26:23
un ndjej mungesen e klases sime :(

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#48 ne: 14-07-2006, 12:42:11
sot ndjej mungesen e lekut

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#49 ne: 14-07-2006, 12:51:03
une ndjej mungesen e familjes   :(