×

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4256 · 96887

 • Postime: 4215
Charlie
#50 ne: 14-07-2006, 15:10:27
e ndjej mungesen e Kinges dhe  te  Prishtinases :D
guest11984
#51 ne: 15-07-2006, 03:19:38
e un e ndjej mungesen e Prishtinases,ajo ka qene e para qe kam njohur ne forum :)
ku eshte ajo :(???

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#52 ne: 15-07-2006, 03:43:55
une ndiej mungesen e odises,me ate burre shqipnie kishe qejf te flisje.

megjithese kjo  prishtinasja po me mungoka dhe mua,edhe pse se njoh fare!
te jete dashuri valle! : :XX :XX :puth

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#53 ne: 15-07-2006, 04:47:31
sot ndjej mungesen e lekut

Te them te verteten... edhe une!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#54 ne: 15-07-2006, 07:55:57
Të them te vërtetën... edhe unë!

 o vllai skemi se cte bejm na kapluar kriza financiare por duhet te kemi durim edhe noj dit

p.s. sot ndjej mungesen e rrezeve te diellit

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#55 ne: 15-07-2006, 11:15:14
une ndjej mungesen e CUKUT ehhh macokut tim qe ka disa vite qe na ka lene :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#56 ne: 15-07-2006, 11:19:04
nuk e dije ti qe macokut tend,macja ime i beri lojen qe    inisi i beri ambasadorit amerikan. :D
mishel
#57 ne: 15-07-2006, 13:25:36
Mua me ka marre malli vetem per dike....VETVEHTEN.. ...me ka humbur dhe s'po e gjej  :S
e ka pare ndonje ketej.... :P

 • Postime: 581
 • Gjinia: Mashkull
grupi lemeria
#58 ne: 15-07-2006, 13:29:16
ketej verdalle ishte, i kishte fut i xhiro, po turrju mos e kapesh, para se ta kape njeri LOL
mishel
#59 ne: 15-07-2006, 13:34:04
bobo....kushedi ci ben ai qe e gjen pastaj se jo per gjo po o edhe e padalme ajo dreqe.... :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#60 ne: 16-07-2006, 10:04:45
nuk e dije ti qe macokut tënd,macja ime i bëri lojen qe    inisi i bëri ambasadorit amerikan. :D


rendesi ka qe paska ngordhur i lumtur e ne paqe :D ma lehtesove dhimbjen :D
guest14750
#61 ne: 17-07-2006, 14:31:47
gjithkujt i mungone ndo nje gje
guest14750
#62 ne: 17-07-2006, 14:36:39
po perse e ndjene mundese e vetebesibit ne veteveten tende ti je ajo qe je ................... ......
wiliams
#63 ne: 17-07-2006, 14:37:34
gjithkujt i mungone ndo një gjë
...gjithkush kerkon ate qe i mungon.. hmmmmm:

 • Postime: 1267
Seni Seviyorum
#64 ne: 17-07-2006, 15:14:07
Mu me mungojne ca money me bo vakanca :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#65 ne: 17-07-2006, 16:16:33
e ndjej mungese e...

e....
e....
e....
e....
.
.
.
sonte spo me kujtohet me neser ua them :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#66 ne: 18-07-2006, 09:28:58

rëndësi ka qe paska ngordhur i lumtur e ne paqe :D ma lehtesove dhimbjen :D

dale dale ti,se macja ime ishte tip sadisteje,kur e shihnin macoket e lagjes ja mbathnin me vrap, :D :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#67 ne: 19-07-2006, 13:18:08
aida ka humbur fare.... :perqafim

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#68 ne: 21-07-2006, 10:11:51
sot ndjej mungesen e nje leng Molle

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#69 ne: 21-07-2006, 16:43:13
anushin tim me albanin  :S :S :S :S :S :S  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#70 ne: 21-07-2006, 16:46:40
LOL LOL LOL  

Sa katile paske qene ajo....pu pumua me mungon lepurushi im  :XX

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#71 ne: 22-07-2006, 09:34:25
ndjej mungesen e freskis sot eshte duke me munduar shum i nxehti

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#72 ne: 22-07-2006, 09:39:58
ndjej mungesen e zeristeve

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#73 ne: 24-07-2006, 15:07:55
mungesen e dashnis

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#74 ne: 24-07-2006, 15:16:34
Mungesen e A......