×

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4247 · 95829

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4247 · 95829

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#75 ne: 24-07-2006, 15:24:25
tani ndjej mungesen e nje conditioneri
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#76 ne: 25-07-2006, 11:27:21
mungesen e mishelit :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#77 ne: 26-07-2006, 10:40:47
ndjej mungesen e Jointi nje te mbeshtjellur jo me teper
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#78 ne: 27-07-2006, 15:00:37
po ndjej mungesen e shume vetave  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#79 ne: 27-07-2006, 15:08:36
ndjej mungesen e rrymes elektrike jo vetem une por besoj te gjith shqipetaret
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
cooldancer
#80 ne: 27-07-2006, 20:04:39
ku ka ikur parisNOTthehilton?  :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#81 ne: 31-07-2006, 04:58:40
msn-n :( :( :( :(  :'(
ma kane hequr te pc-ja im i punes se rrija tere diten aty  :( :( :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#82 ne: 28-08-2006, 13:43:30
kam ndjer mungesen e forumit edhe te Kosoves sepse isha ne Ulqin per pushime keshtu qe me keni munguar shum por ja ku jam prap mes jush
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#83 ne: 28-08-2006, 14:58:27
Ja dhe forumi yne i munguar
Ne mes te sofres eshte shtruar

Anetaret ane e mbane
Akoma se dine qe me forume jane

Do ta marrin vesht nga perendia
Se forumit i ka ardh bulcia

Do vije dita e do sulen si te uritur
Adminave prape qimet kane per tiu ngritur

Por me kete corbe te re qe kane gatuar
Te pareve atyre rrumuja ka per tu lezetuar

Perfitoni ngado qe jeni
Shkruani rregjitrohuni se nje jete keni

Tani gjithcka eshte e rregulluar
Vetem aman manual perdorimi mos mbani ne duar

Se padashje admina do beheni nje dite
E nga zeristat e zakonshem do keni frike

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#84 ne: 01-09-2006, 20:40:57
Po ndjej me te vertete shume mungesa..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#85 ne: 01-09-2006, 20:47:00
hajde hajde.
po çke moj e uruar qe ndjen mungesa?
burrin ne shpi e ke.tjeter ça do dru?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#86 ne: 01-09-2006, 21:00:36
me ka mare malli per mamin babin , vellain nipin kunaten familjen e burrin ....
sorelina me vjen ketu nga mesi shtatorit qe ju befte motra asaj
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#87 ne: 01-09-2006, 21:02:19
hajde hajde.
po çke moj e uruar qe ndjen mungesa?
burrin ne shpi e ke.tjetër çfarë do dru?

Do qumesht LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#88 ne: 01-09-2006, 21:03:35
më ka mare malli për mamin babin , vellain nipin kunaten familjen e burrin ....
sorelina më vjen këtu nga mesi shtatorit qe ju befte motra asaj
...ke harruar komshine erlehta :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#89 ne: 01-09-2006, 21:06:18
Po ore dhe komshijte   sidomos per Jajen .sa te mire qe e kam   sa here shkoj une do me beje byrek ne cerep :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#90 ne: 01-09-2006, 21:11:30
Po ore dhe komshijte   sidomos për Jajen .sa te mirë qe e kam   sa herë shkoj unë do me beje byrek ne cerep :)
Hë pra per ate e kisha llafin edhe une... ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#91 ne: 01-09-2006, 21:15:50
Eh mo willi cme zgjove kujtimet nga gjumi....

Qe thua ti  Jaja kishte nje bace plot me peme . fiq kumbulla dardha, molle ftonj..plot plot...

Une kam qene cupe e mire dhe Jaja me donte shume...dhe sa here qe piqeshin pemet    Jaja mua me jepte te paren :)

Njehere hipa te fiku Jajes  dhe rash nga fiku...e heva nje dege   po jaja nuk me tha as nje fjale....
Ta kishte thyer ndonje kalama tjeter ja digjte shalet me hisell ajo LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#92 ne: 01-09-2006, 21:19:09
Eh mo willi cme zgjove kujtimet nga gjumi....

Qe thua ti  Jaja kishte një bace plot me pemë . fiq kumbulla dardha, molle ftonj..plot plot...

Unë kam qenë cupe e mirë dhe Jaja me donte shumë...dhe sa herë qe piqeshin pemët    Jaja mua me jepte te parën :)

Njëherë hipa te fiku Jajes  dhe rash nga fiku...e heva një dege   po jaja nuk më tha as një fjale....
Ta kishte thyer ndonjë kalama tjetër ja digjte shalet me hisell ajo LOL LOL
Ky Jaja eshte komshi apo komshije se nuk po e marr vesh,..? :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#93 ne: 01-09-2006, 21:23:42
Komshije ore  Nena Jaja :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#94 ne: 01-09-2006, 21:27:43
Komshije ore  Nëna Jaja :)
Lere se e paskam ngaterruar,une e kam fjalen per ate me mustaqe,po nejse ndoshta eshte ne boten tjeter ai :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#95 ne: 02-09-2006, 20:54:58
Une po e ndjej shume mungesen e asaj..biles i kam kushtuar edhe nje poezi..
Ne me gjetsh te verber,shurdh e te pagoje...kur te vish
Nga mungesa jote ndodhen qe te gjitha...them ta dish :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#96 ne: 02-09-2006, 21:21:36
ndjej mungesen e nje vajze
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#97 ne: 02-09-2006, 21:25:40
ndjej mungesen e një vajzë
Ehhhh ske faj..por ti je mire..ka edhe me keq :S  
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#98 ne: 02-09-2006, 21:48:05
po me thuaj se qka ka edhe me keq
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#99 ne: 03-09-2006, 20:41:48
ndjej mungesen e nje Martini Bianco
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super