×

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7159 · 106283

 • Postime: 4215
Charlie
#25 ne: 04-12-2006, 15:29:24
fol fol se tani nuk eshte ktu ai :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#26 ne: 04-12-2006, 15:33:22
Ja prit se do marr edhe levizjen "MJAFT" qe te me monitoroje. :D

Mgjth ti po ke gje per te shprehur jepi mos me prit mua. :P

 • Postime: 4215
Charlie
#27 ne: 04-12-2006, 15:39:05
oree po ti  deshe te filsje jo une  :P

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#28 ne: 04-12-2006, 15:41:42
ore po qe e ke mire ti............ :D

 • Postime: 4215
Charlie
#29 ne: 04-12-2006, 15:46:06
he  praaa jepi  me  shpejt  se  pastaj do vjen xhaxhai :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#30 ne: 04-12-2006, 21:51:31
Futja ketij maskarait :D
Capkenja
#31 ne: 04-12-2006, 22:06:34
uaaaaaaaaaa kush na erdhi///lagja e elbasanit ku jeni ma:D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#32 ne: 04-12-2006, 22:12:37
Erdha une te bej rremuje :D LOL

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#33 ne: 04-12-2006, 22:16:24
Ku ta mban ty te besh rremuje rri urte se ti keputa veshet  :D  :P

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#34 ne: 04-12-2006, 22:17:43
S'kam frike nga ty une   :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#35 ne: 04-12-2006, 22:20:27
S'kam frikë nga ty unë   :D

E di une se je trime ti  :D

 • Postime: 4215
Charlie
#36 ne: 04-12-2006, 22:35:17
e more Berni keshtu e ke kur ta lesh gruan te te hyp ne  qafe :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#37 ne: 04-12-2006, 23:05:31
PO ti nga eksperienca e ke? LOL  :D

 • Postime: 4215
Charlie
#38 ne: 04-12-2006, 23:06:42
kurr nuk flas pa  e  provuar :D :P

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#39 ne: 05-12-2006, 10:08:08
he  praaa jepi  me  shpejt  se  pastaj do vjen xhaxhai :D

ore Kapter Charlie me ke je ti me mua apo me policin? :P :D

sigurisht me policin do jete se kapter esapi..... hmmmmm: LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#40 ne: 05-12-2006, 14:24:18
ore Kapter Charlie me ke je ti me mua apo me policin? :P :D

sigurisht me policin do jetë se kapter esapi..... hmmmmm: LOL LOL LOL LOL


po normal qe me  policin jam  ...:D bashkpuno edhe  ti  me xhaxhain polic do ti kesh  punet me  mire  :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#41 ne: 05-12-2006, 15:51:34
Epo kur duan te te fusin me zor ne SHIK keta. hmmmmm:
kam thene une qe nuk je njeri i sigurte ti, charlie me shume emra. :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#42 ne: 05-12-2006, 16:12:43
pata me fol shume, ama ma mir spo foli hic

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#43 ne: 05-12-2006, 16:16:33
Mos e thuaj Ibrahimo se do ja plasi ndonjera te qares ketu :P

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#44 ne: 05-12-2006, 16:17:09
kurr nuk flas pa  e  provuar :D :P

Te paska djegur shume kur e ke provuar LOL LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#45 ne: 05-12-2006, 16:18:59
Te siguroj une qe e ka djegsiren perbrenda  :P

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#46 ne: 05-12-2006, 16:20:24
Si vajti kjo pune me te djegura i thone; Fshati digjet kurva krihet.... :D
Capkenja
#47 ne: 15-06-2007, 13:27:25
sot po bie shi me diell,une dhe pak dhe iki te pergatitem per udhetim neser :D

me pret rruge e gjate
Gjermani-Selanik-Shqiperi

kushedi kur do mberrij ne shtepi LOL LOL

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#48 ne: 15-06-2007, 18:34:14
sot po bie shi me diell,unë dhe pak dhe iki te pergatitem për udhëtim nesër :D

me pret rrugë e gjatë
Gjermani-Selanik-Shqipëri

kushedi kur do mberrij ne shtepi LOL LOL
Rruge te mbare Capkene :)

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#49 ne: 15-06-2007, 18:55:24
Lefteeeeeeeeeeer  :D