×

Flisni cfare te doni !

· 7158 · 105966

Flisni cfare te doni !

· 7158 · 105966

 • Postime: 12210
Lefter
#50 ne: 15-06-2007, 18:58:56
Sa me do? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#51 ne: 15-06-2007, 18:59:07
Aq sa nuk ta them dot :D LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#52 ne: 15-06-2007, 19:00:55
Thuaje thuaje,te plasin ziliqaret. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#53 ne: 15-06-2007, 19:06:28
Le te plasin nga kurioziteti  :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#54 ne: 15-06-2007, 19:08:50
Leri ata ,afrohu icik te te them dicka ne vesh. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#55 ne: 15-06-2007, 19:09:45
Jo jo se je ngjirur sot  :D me mirë mos fol faren se ste ben mire LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#56 ne: 15-06-2007, 20:37:55
hengra makarona me ton fish :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#57 ne: 16-06-2007, 01:24:02
Te pacin bere mire :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#58 ne: 16-06-2007, 03:10:34
Greta Kocit i ka shperthy gjoksi. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#59 ne: 16-06-2007, 16:13:15
Bekimin e ka kapur policia elektrike se ishte duke vjedhur telat e korentit ne autostraden durre - tirane - qaf thane :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#60 ne: 16-06-2007, 16:22:28
LOL Berni ka rene ne dashuri me futbollistin Kaka LOL LOL LOL   :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#61 ne: 16-06-2007, 20:58:31
Po a ...:D te shpresojm te bejn dashuri sa me pare ...jo per gje po dojn me vdek te virgjer :D LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#62 ne: 18-06-2007, 19:13:40
ky forumi ka marr per kot :P sikur s'ka me ate gjallerine e dikurshme :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#63 ne: 19-06-2007, 09:19:00
Karikaturisti
karikaturon
nje karikature
karakteristike
Korcare........... :D :D :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#64 ne: 19-06-2007, 11:49:25
paska rene flama kendej LOL kembe njeriu s'sheh mo :P
cohuni more derra se erdhi dreka :d oj keta akoma t'u flejt mbeten hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#65 ne: 19-06-2007, 15:58:22
Po si te cohemi kur kjo mama derrkucja sipër sna e ka bërë dreken gati :D LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#66 ne: 19-06-2007, 16:19:26
dreken gati shihe me dylbi ti :P po shko hidhi nje kove uje te ftohte asaj fytyre :D se dhe bosh te jete tavolina plot do te duket pastaj LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#67 ne: 19-06-2007, 16:31:13
Po ti ku e di apo ashtu te është dukur ty me pare? LOL Mirë mirë flm qe po na paralajmeron :D  Edhe mos e fshi fytyren tënde me atë lecke se nuk është peshqir ajo,po është për te fshirë kepucet LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#68 ne: 19-06-2007, 16:35:02
Nuk e kam ndjekur fare kete teme por meqe ketu mund te flasim sec dua, desha t'i uroj vetes sime dhe amores sime GEZUAR PERVJETORIN E DASMES!! Eshte Pervjetori Yne dhe I uroj ne te dyve DASHURI, PASION, LUMTURI, PAQE DHE HARMONI ME SHUME!!


P.S. Pershendetje dhe Perqafime SmiLey & Lepurushka e Logel. :puth :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#69 ne: 19-06-2007, 16:36:31
Dola nga liqeni
zgjata doren
kapa peshk
babi im eshte minator

Pershendes Elegancen me rastin e pervjetorit me kete vjershe qe titullohet "TULLA" :perqafim :perqafim :perqafim :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#70 ne: 19-06-2007, 16:40:00
Nuk e kam ndjekur fare këtë teme por meqë këtu mund të flasim sec dua, desha t'i uroj vetes sime dhe amores sime GEZUAR PERVJETORIN E DASMES!! Është Pervjetori Yne dhe I uroj ne te dyve DASHURI, PASION, LUMTURI, PAQE DHE HARMONI ME SHUME!!


P.S. Përshëndetje dhe Perqafime SmiLey & Lepurushka e Logel. :puth :perqafim
Uaaaaaaaaaaa

Gezuar Elegance, ty edhe bashkeshortit tend!Uroj qe te jetoni gjithmone mbi token e lumturise dhe nen qiellin e dashurise.

Urimet me te perzemerta  :perqafim :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#71 ne: 19-06-2007, 16:41:28
Uaaaaaaaaaaa

Gezuar Elegance, ty edhe bashkeshortit tënd!Uroj qe te jetoni gjithmonë mbi tokën e lumturise dhe nën qiellin e dashurisë.

Urimet me te perzemerta  :perqafim :perqafim

UAAAA SA URIM I BUKIUR! Me kenaqe fort gurabije me bajame, qe te ka Eleganca si shpirt te ka! Shume faleminderit per kete urim te bukur, artistik dhe te vecante. T'i hengsha llokumet nje dite ty, ishalla!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#72 ne: 25-06-2007, 12:56:04
Kapa nje mize
e hodha nga dritarja
miza fluturoi
hyri prape brenda...


kjo poezi titullohet"Vjeshta e arte" kam marr pjese ne konkursin Penda e gjelit te detit dhe kam fituar cmimin e derrkucit...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#73 ne: 25-06-2007, 21:23:34
per koke time Capkene po te zura e ke keq punen .. hmmmmm: :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#74 ne: 26-06-2007, 10:04:48
Te me marresh pleshtat ate bej LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super