×

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 110906

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#7150 ne: 05-06-2019, 16:31:09
Hajde hajde flasim se skemi cbejme :P
Une u cava se fol, bilemi sapo mbusha edhe icik leng trimerie ne gote caji qe te filloj te behem llafazan, le po kane fillu te me kopjojne edhe keta te zyres se gabimisht kishin pire goten time nje dite dhe u kishin bo syte ylyver.. Po ti pi alkool ne pune me thane ... u thash o tyca po nuk pime icik ne nuk behet puna do ti qe tani e kemi me rrotacion blerjen e shishes. :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#7151 ne: 05-06-2019, 16:32:28
Mbeta me gishtat në tastierë  :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#7152 ne: 05-06-2019, 16:36:37
Mbeta me gishtat në tastierë  :D
levizi ne ndonje vend tjeter per diversitet. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#7153 ne: 05-06-2019, 16:46:02
Teksa shoh si mblidhen zogjte rreth  folese , zot sa qejf....muuuuuuuuuu

LOL LOL LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#7154 ne: 05-06-2019, 16:47:55
e fillove me zogj dhe e perfundove me lope.. hihiihihhihi :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#7155 ne: 05-06-2019, 16:49:06
Kot sme thone Picasso ne versionin Picachu :P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#7156 ne: 05-06-2019, 19:52:04
levizi ne ndonje vend tjeter per diversitet. :P

I uroj vetes ky diverziteti mos pērfundojë në hundē 🤣

 • Postime: 224
Passion
#7157 ne: 18-08-2019, 09:44:24 ^o) :S :( :( ;) ;)

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#7158 ne: 20-08-2019, 01:36:03
te flasim me vete apo me tjeret...eshte kjo tema apo vajra?

 • Postime: 224
Passion
#7159 ne: 01-02-2020, 22:32:26
Gjumin e lehte ta kini.
:)

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#7160 ne: 02-02-2020, 12:02:48
Gjumin e lehte ta kini.
:)

A ndihesh më mirë Passion  :)

 • Postime: 224
Passion
#7161 ne: 02-02-2020, 12:13:12
A ndihesh më mirë Passion  :)
Cuditerisht Erleht eshte nata ajo qe me mundon me shume me kolle. :)
Caj mali
trendafil i eger i zier
mjalt

keta kane qene ilacet per mua  :) edhe s'po kalon. :)

Faleminderit qe pyet. :)

 • Postime: 224
Passion
#7162 ne: 08-02-2020, 07:53:04
Max
thans
ejvallah shume.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#7163 ne: 08-02-2020, 07:57:42
... Dita me djell dhe shkone kafja mire.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#7164 ne: 08-02-2020, 11:14:14
Diell edhe këndej, por po fshihet herë pas here.... si me dy mendje e kemi.....don-nuk don.....

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#7165 ne: 09-02-2020, 19:30:09
vetem tek kjo tema nuk flas dot :D

 • Postime: 224
Passion
#7166 ne: 05-03-2020, 18:54:36
Po behet dita muaj.
E kam verejtur qe s'po ngopem me gjumë.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#7167 ne: 05-03-2020, 18:57:54
Kurse une u be muaj qe spo flej. Duhet nderruar nick :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#7168 ne: 06-03-2020, 07:30:37
Sot do bej nje xhiro nga puna, te takoj kolegët ( jam akoma pushim) :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#7169 ne: 06-03-2020, 08:32:17
@erlehta kam harruar fjalen pushim :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#7170 ne: 06-03-2020, 14:25:30
@erlehta kam harruar fjalen pushim :D

😂😂😂
Une deri ne fund te majit akoma pushim😍
Pastaj pune e pushime radhe radhe 😂😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#7171 ne: 06-03-2020, 19:39:48
Lum si ti, na jep ca dite borxh..LOL

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#7172 ne: 06-03-2020, 21:52:50
Lum si ti, na jep ca dite borxh..LOL

Epo domosdo, o pogen o profesionin😁
Arsimi s'ka pare, ka pushime 😛

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#7173 ne: 07-03-2020, 18:10:11
Ec nderrojme diplomat u pa kjo pune...:)

 • Postime: 224
Passion
#7174 ne: 08-03-2020, 12:28:28
Gezuar 8 Marsin per te gjithe femrat e forumit,edhe jashte kesaj platforme. 

Buzeqeshje,vleresime,e dashuri te merrni pa limit .
Jo vetem ne kete 8 Mars,por ne gjithe kete 365 dite te vitit.

Sinqerte e dashamiresisht
Passion! :)