Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: Berni ne 01-12-2006, 14:51:44

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 01-12-2006, 14:51:44
Sa buke po me hahet kush do me japi nje racion mish te pjekur  :P me 2 gota birre  :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 01-12-2006, 15:56:50
a  bash  bash  cfar dua  a :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-12-2006, 16:50:01
Thuje pra ca do se nuk te bien te fiket :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: wiliams ne 01-12-2006, 19:29:01
po ma dhane fjalet moderatoret qe nuk mi heqin ato qe do shkruaj po...do flas gjithcka qe dua.. ;)
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Cami ne 01-12-2006, 20:57:50
mua nuk po flitet asgje tani per momentin
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 01-12-2006, 21:01:10
Willi une jam  ,,Xhaxhai,, ktu ne Barkafe... :D..Lun kamxhiku po shkrujte shum :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: erlehta ne 01-12-2006, 21:04:26
iiiiiiiiiiiiiii ku jane cupat dhe grate :(
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 01-12-2006, 22:40:50
pa to nuk  ka t'gjall :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: wiliams ne 01-12-2006, 22:51:31
Willi unë jam  ,,Xhaxhai,, këtu ne Barkafe... :D..Lun kamxhiku po shkrujte shum :D
atehere ndryshoni titullin e temes praaaaaaaa... ;)
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 01-12-2006, 22:59:04
Willi unë jam  ,,Xhaxhai,, këtu ne Barkafe... :D..Lun kamxhiku po shkrujte shum :D

mos u lavdero tash... kishe une jom bo me shkalle me te lart :D :P
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-12-2006, 13:04:41
ore nuk me duket se ka liri mendimi ketu.............. hmmmmm: :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-12-2006, 20:16:34
Jo nuk ka.... :D..Mund te mendosh sa te duash po kur shprehesh,kujtohu qe une jam verdall... :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lisa ne 02-12-2006, 20:20:40
futu ne chat lefter
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: futjakot ne 02-12-2006, 20:47:02
 :P
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2006, 20:49:22
Ne prape kemi per  ti bere koment njeri tjetrin:D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: futjakot ne 02-12-2006, 20:53:25
Ne prapë kemi për  ti bërë koment njëri-tjetrin:D


po ti e re je ketu  :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Syrgjyn ne 02-12-2006, 20:58:31

po ti e re je këtu  :D

Eshte Capkenja kjo, ka nderruar "pasaporten" :)
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: futjakot ne 02-12-2006, 20:59:57
Është Capkenja kjo, ka ndërruar "pasaporten" :)


hahaha sa çuni mirë je mo  :P :D ;)

Capkenja mos na ndryshosh dhe veglat  :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2006, 21:00:39
Ehh me kapen ne kufi me vize fallco dhe me thane nderro Emrin,por une prape Capkenja do mbese per ju:D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: futjakot ne 02-12-2006, 21:02:02
Capkenja atë MSN hudhe pak tek mesazhet pv. ;)
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 02-12-2006, 21:03:53
Ce do perderisa mund te ta jap ndonjera ketej qe ma ka afer.Pastaj une nuk flas me njerez qe si njof:D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: futjakot ne 02-12-2006, 21:05:40
me zor jo se dua  ;) po njohja vjen duke folur  hmmmmm:
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2006, 10:01:56
Jo nuk ka.... :D..Mund të mendosh sa të duash po kur shprehesh,kujtohu qe unë jam verdall... :D


Thashe une nuk te le xhaxhi polici te shprehesh cfare te duash ketu... :P :DTitulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Bekimi ne 04-12-2006, 15:17:07
Pse ore, ca do t'thuash ti? :D :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2006, 15:23:58
ta them me pas sepse eshte xhaxhi polici neper kembe. :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 15:29:24
fol fol se tani nuk eshte ktu ai :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2006, 15:33:22
Ja prit se do marr edhe levizjen "MJAFT" qe te me monitoroje. :D

Mgjth ti po ke gje per te shprehur jepi mos me prit mua. :P
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 15:39:05
oree po ti  deshe te filsje jo une  :P
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2006, 15:41:42
ore po qe e ke mire ti............ :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 15:46:06
he  praaa jepi  me  shpejt  se  pastaj do vjen xhaxhai :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Berni ne 04-12-2006, 21:51:31
Futja ketij maskarait :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 04-12-2006, 22:06:34
uaaaaaaaaaa kush na erdhi///lagja e elbasanit ku jeni ma:D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-12-2006, 22:12:37
Erdha une te bej rremuje :D LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Berni ne 04-12-2006, 22:16:24
Ku ta mban ty te besh rremuje rri urte se ti keputa veshet  :D  :P
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-12-2006, 22:17:43
S'kam frike nga ty une   :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Berni ne 04-12-2006, 22:20:27
S'kam frikë nga ty unë   :D

E di une se je trime ti  :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 22:35:17
e more Berni keshtu e ke kur ta lesh gruan te te hyp ne  qafe :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-12-2006, 23:05:31
PO ti nga eksperienca e ke? LOL  :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 23:06:42
kurr nuk flas pa  e  provuar :D :P
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2006, 10:08:08
he  praaa jepi  me  shpejt  se  pastaj do vjen xhaxhai :D

ore Kapter Charlie me ke je ti me mua apo me policin? :P :D

sigurisht me policin do jete se kapter esapi..... hmmmmm: LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 05-12-2006, 14:24:18
ore Kapter Charlie me ke je ti me mua apo me policin? :P :D

sigurisht me policin do jetë se kapter esapi..... hmmmmm: LOL LOL LOL LOL


po normal qe me  policin jam  ...:D bashkpuno edhe  ti  me xhaxhain polic do ti kesh  punet me  mire  :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2006, 15:51:34
Epo kur duan te te fusin me zor ne SHIK keta. hmmmmm:
kam thene une qe nuk je njeri i sigurte ti, charlie me shume emra. :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ibraim ne 05-12-2006, 16:12:43
pata me fol shume, ama ma mir spo foli hic
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-12-2006, 16:16:33
Mos e thuaj Ibrahimo se do ja plasi ndonjera te qares ketu :P
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Berni ne 05-12-2006, 16:17:09
kurr nuk flas pa  e  provuar :D :P

Te paska djegur shume kur e ke provuar LOL LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-12-2006, 16:18:59
Te siguroj une qe e ka djegsiren perbrenda  :P
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2006, 16:20:24
Si vajti kjo pune me te djegura i thone; Fshati digjet kurva krihet.... :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 15-06-2007, 13:27:25
sot po bie shi me diell,une dhe pak dhe iki te pergatitem per udhetim neser :D

me pret rruge e gjate
Gjermani-Selanik-Shqiperi

kushedi kur do mberrij ne shtepi LOL LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 15-06-2007, 18:34:14
sot po bie shi me diell,unë dhe pak dhe iki te pergatitem për udhëtim nesër :D

me pret rrugë e gjatë
Gjermani-Selanik-Shqipëri

kushedi kur do mberrij ne shtepi LOL LOL
Rruge te mbare Capkene :)
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 15-06-2007, 18:55:24
Lefteeeeeeeeeeer  :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 15-06-2007, 18:58:56
Sa me do? :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 15-06-2007, 18:59:07
Aq sa nuk ta them dot :D LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 15-06-2007, 19:00:55
Thuaje thuaje,te plasin ziliqaret. :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 15-06-2007, 19:06:28
Le te plasin nga kurioziteti  :D :P
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 15-06-2007, 19:08:50
Leri ata ,afrohu icik te te them dicka ne vesh. :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 15-06-2007, 19:09:45
Jo jo se je ngjirur sot  :D me mirë mos fol faren se ste ben mire LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 15-06-2007, 20:37:55
hengra makarona me ton fish :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2007, 01:24:02
Te pacin bere mire :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Bekimi ne 16-06-2007, 03:10:34
Greta Kocit i ka shperthy gjoksi. :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Berni ne 16-06-2007, 16:13:15
Bekimin e ka kapur policia elektrike se ishte duke vjedhur telat e korentit ne autostraden durre - tirane - qaf thane :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 16-06-2007, 16:22:28
LOL Berni ka rene ne dashuri me futbollistin Kaka LOL LOL LOL   :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2007, 20:58:31
Po a ...:D te shpresojm te bejn dashuri sa me pare ...jo per gje po dojn me vdek te virgjer :D LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SmiLey ne 18-06-2007, 19:13:40
ky forumi ka marr per kot :P sikur s'ka me ate gjallerine e dikurshme :S
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-06-2007, 09:19:00
Karikaturisti
karikaturon
nje karikature
karakteristike
Korcare........... :D :D :D :D :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SmiLey ne 19-06-2007, 11:49:25
paska rene flama kendej LOL kembe njeriu s'sheh mo :P
cohuni more derra se erdhi dreka :d oj keta akoma t'u flejt mbeten hmmmmm:
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 19-06-2007, 15:58:22
Po si te cohemi kur kjo mama derrkucja sipër sna e ka bërë dreken gati :D LOL LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SmiLey ne 19-06-2007, 16:19:26
dreken gati shihe me dylbi ti :P po shko hidhi nje kove uje te ftohte asaj fytyre :D se dhe bosh te jete tavolina plot do te duket pastaj LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 19-06-2007, 16:31:13
Po ti ku e di apo ashtu te është dukur ty me pare? LOL Mirë mirë flm qe po na paralajmeron :D  Edhe mos e fshi fytyren tënde me atë lecke se nuk është peshqir ajo,po është për te fshirë kepucet LOL LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 16:35:02
Nuk e kam ndjekur fare kete teme por meqe ketu mund te flasim sec dua, desha t'i uroj vetes sime dhe amores sime GEZUAR PERVJETORIN E DASMES!! Eshte Pervjetori Yne dhe I uroj ne te dyve DASHURI, PASION, LUMTURI, PAQE DHE HARMONI ME SHUME!!


P.S. Pershendetje dhe Perqafime SmiLey & Lepurushka e Logel. :puth :perqafim
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-06-2007, 16:36:31
Dola nga liqeni
zgjata doren
kapa peshk
babi im eshte minator

Pershendes Elegancen me rastin e pervjetorit me kete vjershe qe titullohet "TULLA" :perqafim :perqafim :perqafim :D :D
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 19-06-2007, 16:40:00
Nuk e kam ndjekur fare këtë teme por meqë këtu mund të flasim sec dua, desha t'i uroj vetes sime dhe amores sime GEZUAR PERVJETORIN E DASMES!! Është Pervjetori Yne dhe I uroj ne te dyve DASHURI, PASION, LUMTURI, PAQE DHE HARMONI ME SHUME!!


P.S. Përshëndetje dhe Perqafime SmiLey & Lepurushka e Logel. :puth :perqafim
Uaaaaaaaaaaa

Gezuar Elegance, ty edhe bashkeshortit tend!Uroj qe te jetoni gjithmone mbi token e lumturise dhe nen qiellin e dashurise.

Urimet me te perzemerta  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 16:41:28
Uaaaaaaaaaaa

Gezuar Elegance, ty edhe bashkeshortit tënd!Uroj qe te jetoni gjithmonë mbi tokën e lumturise dhe nën qiellin e dashurisë.

Urimet me te perzemerta  :perqafim :perqafim

UAAAA SA URIM I BUKIUR! Me kenaqe fort gurabije me bajame, qe te ka Eleganca si shpirt te ka! Shume faleminderit per kete urim te bukur, artistik dhe te vecante. T'i hengsha llokumet nje dite ty, ishalla!!
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2007, 12:56:04
Kapa nje mize
e hodha nga dritarja
miza fluturoi
hyri prape brenda...


kjo poezi titullohet"Vjeshta e arte" kam marr pjese ne konkursin Penda e gjelit te detit dhe kam fituar cmimin e derrkucit...
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: wiliams ne 25-06-2007, 21:23:34
per koke time Capkene po te zura e ke keq punen .. hmmmmm: :perqafim
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 10:04:48
Te me marresh pleshtat ate bej LOL LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 12:49:49
Të me marrësh pleshtat atë bëj LOL LOL
te marrsha te mirat. :perqafim.se te keqiat ti merr tjeter kush me duket hmmmmm:
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 13:41:32
sot do ha qumesht Panda..si i dashuri im LOL LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-06-2007, 13:57:02
Nga ai i kripuri?  LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 14:00:41
jo nga ai i embeli qumesht i kondezuar LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 29-10-2008, 22:41:11
..perdorini te gjitha kodet dhe ikonat.. :D :P :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 29-10-2008, 23:36:24
Flisni cfar te doni !


lefto a te flas bre  LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 29-10-2008, 23:40:53
vetem per te vrare mos vrit..pa per te fol..mos i le gje mangut.. :D :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:42:27
Cka flitet ketu??.. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:43:33
Cfare te duash tiiii :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:44:17
Na paskan marre ne qafe qe na kane dhene liri keshtu :LOL :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:44:55
Ehhh ne liri e kemi nga te shkojm breee :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:47:02
Kush permbahet more pa fol lloj lloj gjerash?? :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:47:42
Qe deee :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:48:33
Qe cka? :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 29-10-2008, 23:48:54
dream jo moj me vra,cka po ta coj une mallin :D ,me i perly gishtat,ka me vra gruja vet  LOL  

per kalamaja nuk eshte kjo teme LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:49:48
Dil nga ketu pra xhaxhi :LOL :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:05:03
ncncc pa edukate po a i thuhet xhaxhit dil ,xhaxhi kur te hyn krejt bethen e levrisin LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:06:00
Chori beri ve LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:09:15
mos kce ti si knusi LOL  se tybe ta coj lefton LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:10:24
Po edhe ai pule eshte LOL si ti kshtuu :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:14:09
pule e ke babyn  :D lefto pa shko ihere deri nkryqytet LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 00:14:49
..Babyyy_n mos e mgaterrooo me vetennnn plsss YES????... :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 00:15:16
Ej ska me u sha ketu, :D, ku je ma-(r)-chorr,, :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:21:48
oqeani meri me vete gocat edhe leji pa fryme LOL kete charlin lene mes te peshkaqeneve,tybe se hajne LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:22:56
Hahah kush mi marr gocat bree ...lere more se i vogel eshte kyy hala  kifle blen kur te shkon ne shkoll LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 00:28:28
 LOL........

 Ah Charlo, a mos po te hidhen ty kiflet,,?Mir e ka Chorri,,as qent e detit ty ste hane,,ehehe,,

Edhe Bebny eshte si shpirt,, :perqafim :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:32:12
charlo hahahahhahahahhahah ahahaaaaaaaaaaaaaaa LOLedhe nime oqeani mos ja shkoq babnyn  hahahahhaaaaaaaaaaa LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 00:37:33
U qetesu gjendja,, :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:38:30
Lene ju Baby-n rehat se ajo eshte e imajaa ...:D Oqean bleja edhe chorrit nje kifle se gjunah ...a e din kush han vet veq qeni LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 00:41:01
Qysh po kaloni aaa?? :d
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:42:21
oqeani ,,,baby ka qejf per mengjes kifle,me mjalte,servoja nja tre kater here edhe e pat ajo LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 00:43:45
..Babyyy_n mos e permend shume ti??..Babyyy NJE here flet..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:46:53
e kam fjalen per babyn tend charlin LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:47:11
Babyy njeher ka ra nuk bjen mee :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:49:53
o problem nje here , :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:52:21
E ka kry punen ska maa :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:53:03
jo e ka lane ne gjyse :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:54:26
Hajt shko flej se te paska kap gjumii ...hec more se po te pret gruja hahaha LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:58:41
o beqar jam o baby LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 00:59:27
S'qenka teme per Charlin kjo,,ec posto andej ku je i kufizum se je ka rreshqet,spo ta ban ketu :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 01:00:12
E di une te njoh si paren e kuqe LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 01:01:28
S'qenka teme për Charlin kjo,,ec posto andej ku je i kufizum se je ka rreshqet,s'po ta ban këtu :D


o   mos u mer me kete kopuk,,,po baby po te pret lulet
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 01:08:09
A te thash qe i vjen marre bre kopukk :D e sheh si po i ik temes me qellim LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 01:09:12
U mbaruan muhabetet :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 01:10:10
oqeani ja nisi ,,mos ja prish :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 01:11:37
Oqeani djale i mire....nuk prish ciftet e martume :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 01:12:38
Oqeani eshte djale i urt veq kifle han LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 01:12:59
Jo more,,Charlit nuk i korrespondon modsha mentale me ate kronologjike (fizike),,eshte nje 10 vjet ma i ri mentalisht se  fizikisht,, :D


Mos e shif Baby ti kete,,, :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 01:13:44
Cilin mos ta shoh tash a??..:D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 01:15:47
normal qe nuk e prish ,e ndreq  :D   baby e shef moj oqeni e hapi zemren mos ja prish :D 
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 01:16:05
Jo more,,Charlit nuk i korrespondon modsha mentale me atë kronologjike (fizike),,është një 10 vjet ma i ri mentalisht se  fizikisht,, :D


Mos e shih Baby ti këtë,,, :D

He oqean he shkenctar LOL qka po han qe je ba kaq i menqur aa ...garant kifle LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 01:17:14
Per postimin e ksiha fjalen,,me qe e ke burr ti... :D,,,

Kifle s'jam ka ja daj.. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 01:18:28
Po bre po te shoh veq ne goje je ka e mban kiflen LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 01:20:58
Hajt sen nuk mora vesh :LOL :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 01:21:45
oqeani hahahahhahaaaaaalla ll   bre burr ,,,baby ec ketu edhe mere kete cun se qenka  per ty :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 01:22:58
Po edhe se kam mendjen me e lshu,, :D,,

O  Chorr he misit,,, :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2008, 01:23:23
Oqeani taman per Babyn qenka.... :D LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 01:25:32
O  flm,,flm, Lefter,Te tjeret jane pajtu,,vetem edhe vajza ka mbet me thene PO LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 01:26:51
Po edhe se kam mendjen me e lshu,, :D,,

O  Chorr he misit,,, :D


Baby  e ndegjove tregoj nanes se chorri do vjen misit :D ky misit nuk del jashte pa e mare LOL  a lefto si thua :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2008, 01:27:46
Gjysma e punes qenka kry vetem edhe gjysma tjeter paska mbet. :D LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 01:30:59
Po bre 50 % ,,eshte kry,,, LOL,, pritet edhe gjysma tjeterme kysmet,,ponuk tutem se e kam misitin e fort,, :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 01:38:06
Po bre 50 % ,,është kry,,, LOL,, pritet edhe gjysma tjeterme kysmet,,ponuk tutem se e kam misitin e fort,, :D

o  tybe fort si al pacino LOL  o tybe ma i forte se bushi LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2008, 01:39:26
Per ate pune ai Charlie ja mbathi po tutet me hi kendej,ka pa konkurrence te forte e ka Oqeanin. :D LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 01:43:18
Flisni cfar te doni !   Nje  here  flas :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 01:47:30
Hajt se po dal une,,Le te vij Charli pak se gjynah,,edhe ai ka qejf  po s'din i ngrati.. :D LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 01:50:28
Hajt se po dal unë,,Le të vij Charli pak se gjynah,,edhe ai ka qejf  po s'din i ngrati.. :D LOL Flisni cfar te doni ! LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2008, 01:53:20
Spo flas  mo vec po keshi erdhi ky ai trapi hiki. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 30-10-2008, 15:15:55
si shkojne praktikat ketej? LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 15:47:17
...Cudi...
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2008, 15:49:55
Mire mire Dreamie po e mesojme ate Oqeanin zanat. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 15:52:32
Veshtire mesohet ai tutkun si ti eshte :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: marsiola ne 30-10-2008, 15:53:05
ka filluar nje shi i madh

kohe e keqe

cfare do beni pasditen me shi


apo....
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2008, 15:53:56
Veq me to mundesh me u bo konkurrence se une jam shume HIGH per tu marr me ty... :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 15:54:57
..Ti nuk i afrohesh as te gishti..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 15:56:34
Te gishti eshte shume biles :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 16:33:22
Te gishti kames apo idores ?
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 16:34:30
..Skam fjale..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 17:54:40
Shih shih,,paska njerez qe po ma mesuekan praktiken mua,,sa zemergjere,, ohoho:
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2008, 17:59:43
..Ti nuk i afrohesh as te gishti..


hahahhaha...Ski cka te besh Baby e verteta dhemb keshtu ndonjehere.. :D

A spo e sheh edhe si po zgerdhihet ku thote se si afrohem se edhe ai e di te verteten. ;) :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 21:35:18
Jo te gishti po as te thonjet nuk mundesh biles ;)


Ski kapaciten ti per mu joo duhet te punosh shume qe te arish tek une :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 21:40:00
hajde perhajer :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 22:03:17
Hajr e paq.. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 22:05:12
boni gati  leket LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 22:22:56
Sa duhen.. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 22:29:59
Oqenan hec merre nje bonbon edhe ik me flejt tash :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 22:55:15
Me fal a mund te rri edhe pak,, ohoho:
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 23:01:12
pat puth baby mos shko :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 23:06:05
Prsh njerez..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 23:09:33
baby puthe cunin se nje here  ^o)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 23:11:50
Psh,,Baby,,hajt se bohet, :engjell:
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 23:12:41
Cka behet??
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 23:14:07
Behet mir de..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 23:14:47
..Ishalla po bree..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 23:18:05
Po se s'ka qare,, :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 23:21:03
qashtu bre njeri  kadale mos i jep zor LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 31-10-2008, 00:59:33
Jo te gishti po as te thonjet nuk mundesh biles ;)


Ski kapaciten ti për mu joo duhet të punosh shumë qe te arish tek unë :D


HA   HA   HA....Corri pash nonen a po e sheh se cfare citova.apo te lexojne syte s cka thote ky zhugani? :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 01:00:55
..Ncncnc..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 31-10-2008, 01:03:39
hahha...Mire e ke mire e ke se si sheh njeri enderra me syte e hapur apo jo... :D...Njeri me sy te hapur e tjetra me sy te corruara. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 01:05:16
..Ncncnc..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 01:10:05
Hahaha o Leftoo LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 31-10-2008, 01:10:09
Ika tash se jeni te merzitshem ae te dyte. ;) :D


Po i beni lajka palidhje njeri tjetrit. ;)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 01:10:54
Hahahah rri more rri LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: AleksB ne 31-10-2008, 08:35:26
Babyy :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 31-10-2008, 13:24:18
Ka shkuar ajo per lesh :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 13:40:56
Shko ti per lesh edhe merre edhe ca timin biles :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 14:10:35
Qenka bere puna keq per leshhh ketu :LOL :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 14:29:51
Paska qef ne lesh ai tipi :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 14:30:48
Cili tash? :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 14:31:45
Ai qe e permendi i pari dee :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 14:33:28
Po po tash ma rrokii :LOL :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 14:35:31
Ti qka po do ? :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 14:36:24
...Nje paracetamol nese ke.. :(
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 14:47:10
Ta jep nje puthje ne vend te tij ta heq krejt :D :-*
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreza ne 04-11-2008, 11:17:05
  Te perqafoj shum,,hmmmm po shum larg ,nuk te nho nuk te kam pran  :perqafim :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 05-11-2008, 21:41:51
...me hahet piceeeeee... :S :D :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: titi10 ne 05-11-2008, 21:46:12
ca pizze te pelqen :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 05-11-2008, 22:02:13
ca pizze te pëlqen :P

speca dhe djathe :D
ndonjë recete te thjeshtë? :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 05-11-2008, 23:30:06
aiiiiiii  bre a ka mundesi te kendoj LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2008, 23:34:48
Cila eshte kenga jote  :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 05-11-2008, 23:49:37
can gidijor canem gidijor,aiiiiiiii lene lene se po vdes me lezet
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 00:06:13
   Emër:  Lisa
Arratisur..Syrgjyno sur
Posts:  7683 (4.928 per day)
Pozicioni:  Zërist
 
 

Gjinia:   Femër
Age: 29
Vendndodhja: USA
Data e regjistrimit:  30-07-2004, 18:00:00
Last Active:  26-10-2008, 13:13:13
 
 :D :D :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-11-2008, 00:09:44
lisa  mos bre :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 00:11:31
E din ti mire  :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-11-2008, 00:13:17
e din ajo me mire :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 00:17:15
Po pra ajo ma ka lyp  :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-11-2008, 00:19:59
ka lyp me vet per kosen :D LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 00:21:51
Ka dasht senet tjera,po ste kapin vjetet ty  per me dite. :D :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-11-2008, 00:25:50
lisa mos thuaj se vertet po flet leftoja,lisa mos te lutem,une bera ti mos ben   LOL LOL LOLhahahhahahhahaha aaaaaaaaaaaaahahahh ahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-11-2008, 09:51:22
hic s'ma ndien. :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Nadja ne 08-11-2008, 23:36:15
nate pa yje  LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 11-11-2008, 00:27:44
nadja qysh se ke rane ne toke dhe qielli po qan  ,nata pa nje yll te shendritshem e xixellues :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 11-11-2008, 00:29:32
o ku je chorr e poet,, :D,,,
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 11-11-2008, 00:38:56
oqeani ku eshte bre baby :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 11-11-2008, 00:47:47
S'e di bre,,po e kerkoj por kot,, :(
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 11-11-2008, 01:04:09
Hahah te une ktu afer e kam :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Emira ne 13-11-2008, 17:30:21
Kam humbur
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Hektori ne 13-11-2008, 18:52:03

   Kthehu :S
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2008, 01:01:59
a keni gjume LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 01:04:51
chorr jam ashtu kshtu me bie te flej gjysen e kohes LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2008, 01:06:52
chorr jam ashtu kshtu me bie te flej gjysen e kohës LOL

..pas stufes..duke vjedh ndonje cope mish te thate..LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 01:17:16
..pas stufes..duke vjedh ndonjë cope mish te thate..LOL

mos fol cfare te do qejfi  :D se tybe ti qes te zezat  LOL e te kuqet  ti qes ma vone LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 14-11-2008, 01:18:42
Qfar te zeza mar,,,? :D,,Cka s'pritet prej Chorrit,, :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 01:24:08
oqeani mos perzi :P  ku e qove mar babyn LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 01:28:38
Darsma ka qene e mire sivjet... :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 01:30:59
edhe rovena kendoj per qejfi LOL edhe bleona kcejke bukur LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 14-11-2008, 01:31:52
Po bre,, dasma super  :D,,Chorr Babyn po e ruaj pak,, :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 01:35:19
Ngjyra me seksi eshte e kuqja... :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 01:39:24
nuk ka ngjyre seksi o lefto sariti, po ka femer sexi dhe mashkull magar LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 14-11-2008, 01:44:26
Ne cilen pjes te trupit magar,, :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 01:46:46
Truri eshte pjesa me e ndijshme e magarit. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 14-11-2008, 01:49:33
Ahahha,Gjerat e pakta cmohen me shume  LOL

Ku jane more femrat e forumir,,, hmmmmm:
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 01:50:09
apapa sa mashkull paska forumi LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 01:52:56
Spo flas  asgjë.... :D


Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 14-11-2008, 02:00:37
Jo ,,ki fol shume bile.. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 02:05:10
lene bre se vetem fjale ka charli mos u tut o oqeani  LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 14-11-2008, 02:17:11
A ka far gjumi a jo a,,?
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreza ne 14-11-2008, 08:40:12
ehhhhh qju paska zer gjumi,qohi gjumasha se vajti oraaa per pun :) :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2008, 13:01:57
me hahet buke LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: marsiola ne 14-11-2008, 13:18:06
me ne fund dy femra

se vetem me meshkuj

epo femrat merren edhe me pune te tjera

nuk rrine vetem ne forum

nje pershendetje per te gjithe

ja kalofshi sa me kendshem ketu ne forum
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: marsiola ne 14-11-2008, 13:24:11
edhe mua dream me hahet shume buke si edhe me pihet nje kafe

do dal pas pak

se u krimba ketu ne zyre tere duke punuar

apo te vij andej nga ty

mos ke ndonje gje me te mire apo do te blesh ndonje gje te mire

per te ngrene

ika per momentin

do vij shpejt
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-11-2008, 13:36:01
marsiola ec ke zyra ime te jap nai gje te mir  :P :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2008, 14:08:22
edhe mua dream me hahet shumë buke si edhe me pihet një kafe

do dal pas pak

se u krimba këtu ne zyre tërë duke punuar

apo të vij andej nga ty

mos ke ndonjë gjë me te mirë apo do të blesh ndonjë gjë te mirë

për te ngrënë

ika për momentin

do vij shpejthajde moj..po jam pak larg nga ty me duket..
dreken e kam great.... :) :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: titi10 ne 14-11-2008, 14:11:01
edhe mua dream me hahet shumë buke si edhe me pihet një kafe

do dal pas pak

se u krimba këtu ne zyre tërë duke punuar

apo të vij andej nga ty

mos ke ndonjë gjë me te mirë apo do të blesh ndonjë gjë te mirë

për te ngrënë

ika për momentin

do vij shpejt
mos harro te mbyllesh zyren
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: marsiola ne 14-11-2008, 14:17:58


uau

sa ftesa qe kam

duket shoqeria

po ku je ti mistreci

se dream thote qe jam larg

mos je ti me afer
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: marsiola ne 14-11-2008, 14:19:07
do me ftosh edhe ti titi10
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-11-2008, 14:21:26
jam ne tiran mi zogu do vish apo jo  :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 14-11-2008, 14:23:07
Ca bohet ktuu :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: marsiola ne 14-11-2008, 14:27:43
mistreci

ne tr jam edhe une

afer qendres

ti ku je tamam
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 14-11-2008, 14:28:42
Ner kali te Skederbeut eshte aii :D :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: marsiola ne 14-11-2008, 14:29:11
po ku ore Charli

na mungove

apo andej ketej me pune

cbehet ndonje gje andej nga reparti juaj
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: marsiola ne 14-11-2008, 14:29:56
po ti ku je siper kalit

  :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: marsiola ne 14-11-2008, 14:30:47
ika per pak


kam nje cike pune

 hmmmmm:
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 14-11-2008, 14:30:55
Ja une ketu me ke mi me pune po po ca te bejm :D


Ti si ke qene ?
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-11-2008, 14:31:46
marsiola un jam ke 21 dhjetori zogu  :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 14-11-2008, 14:33:30
Po noj numer cel a ke LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 15-11-2008, 09:57:38
ufff sa ftohte sot ^o) :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-11-2008, 16:20:09
Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë. :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 17-11-2008, 16:22:25
llafazan je vete :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Stefi ne 17-11-2008, 16:23:23
marsiola un jam ke 21 dhjetori zogu  :D

Pupupupu sa afer qenkemi mo mistrec i dreqit LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 17-11-2008, 16:23:43
Ne krah te nje mashkulli me karriere dhe te forte qendron gjithmone nje grua e zgjuar dhe e forte! :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-11-2008, 16:25:54
Mos i thuj njeriu. :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 17-11-2008, 16:27:27
hajd se folim :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-11-2008, 16:32:16
shka ka thu oj tai.? :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Stefi ne 17-11-2008, 16:34:35
LOL kjo ishte origjina jote Sterio LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 17-11-2008, 16:37:44
mbaje veten :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-11-2008, 16:38:17
aty afer Shqiperise Stefke. :P LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Stefi ne 17-11-2008, 17:12:15
E imagjinova rrusho LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-11-2008, 18:07:42
Paske imagjinate te shfrenuar pjeshke. LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Stefi ne 18-11-2008, 10:03:17
Paske imagjinate te shfrenuar pjeshke. LOL LOL

Kush është pjeshka ore se unë te pakten nuk e njoh LOL shih njëherë verdalle mos më ke ngaterruar LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-11-2008, 10:29:31
Flisni cfare te doni ....Stefe ma jep puron :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Stefi ne 18-11-2008, 10:30:53
Jo ore nuk dua LOL as mos guxo ti afrohesh LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-11-2008, 10:33:42
Po re po jo qe do ti afrohem por do ta marr :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-11-2008, 11:05:30
S'ma ndjen hiç. :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2008, 22:36:34
..pa fjale...
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Stefi ne 19-11-2008, 18:39:52
Sot mu ca menderja këtu.
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Hektori ne 11-12-2008, 16:19:04
Sot mu ca menderja këtu.
   Ruaje shendetin ;)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-12-2008, 16:19:04
Jane disa qe jane shume afer per te marre disa pushime te zgjatura ;) :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Stefi ne 11-12-2008, 16:22:01
   Ruaje shendetin ;)

Hahahaha :puth
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Hektori ne 11-12-2008, 16:22:45
Janë disa qe janë shumë afër për te marrë disa pushime te zgjatura ;) :D
  pa e mare nje goce me veti nuk shkoj ;)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: titi10 ne 11-12-2008, 16:24:07
ku ti kete ai qe e fshiu
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-12-2008, 16:25:10
take it easy boys and girls.. :) :)


hi everyone  :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-12-2008, 16:25:38
  pa e mare një goce me veti nuk shkoj ;)

Nuk e kisha me ty H :engjell:

Hi Dreamm :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 11-12-2008, 16:26:31
Hi edhe ty dreamm :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-12-2008, 16:28:17
charlieee...ceshte ajo foto ne pik te dites ore.. :D :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Hektori ne 11-12-2008, 16:28:37

  E di qe s`e pate me mua, por e thash kot :engjell:
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 11-12-2008, 16:29:10
charlieee...ceshte ajo foto ne pik te ditës ore.. :D :P

Kemi fillu edhe diten ta bejm tash :D :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-12-2008, 17:00:09
Kemi fillu edhe ditën ta bejm tash :D :D


qenke m'rregull me energjine ti :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 12-12-2008, 00:13:52
dreamm fol per mua cfare te don
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:07:25
s'behet :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 10:09:06
Mjesii Tip?? :engjell:
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:10:35
rgfl;regkfd;grejtoprdskdlgfd :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:11:29
Mjesii Tip?? :engjell:
Miremengjes yllo. :)

Shejtane na e perkthe pak kete mendimin tend te nagterrum. LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 10:12:39
Yes SH plsss??...Se mos na shave qe ne pike te mengjesit :D :perqafim
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:13:45
hahaha jo jo nuk shava thjesht doja te flsija po kisha shume me fol hahaha :perqafim
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 10:14:52
E mire moj se edhe ta lejojme...e dime qe se thua me zemer :) :perqafim

Mjesi b.t.w.. :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:15:25
Miremengjes yllo. :)

Shejtane na e perkthe pak këtë mendimin tënd te nagterrum. LOL

do perkthimin ti.... :)

prit ta kuptoj njehere vete ca shkrujta  LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:16:50
do perkthimin ti.... :)

prit ta kuptoj njëherë vete ca shkrujta  LOL
  Jo jo se lodhesh e mora me mend qe me ke inat. ;)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 10:18:07
..Rrini urte burra se ketu ska urrejtje besoj.. :) :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:18:45
tani jo  LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:18:56
jemi pak te perzjem bre cika. Nje burre nje femer nje polic me duket. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:19:44
  Jo jo se lodhesh e mora me mend qe me ke inat. ;)

jo jo skam inat njeri per vit te ri ... :perqafim
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:21:42
 :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:22:09
To a nice person.
Hello There Nice Person
Did Anyone Ever Tell You,
Just How Special You Are
The Light that You Emit
Might even Light a Star

Did Anyone Ever Tell You
How Important You Make Others Feel
Somebody out here is Smiling
About Love that is so Real

Did Anyone Ever Tell You that
Many Times When They were Sad
Your E-mail made Them Smile a bit
In Fact It made Them Glad

For the Time You Spend Sending Things
And Sharing whatever You Find
There are No Words to Thank You
But Somebody, Thinks You're Fine

Did Anyone Ever Tell You

Just How Much They Like You
Well, My Dearest Friend
Today I am Telling You

I HOPE I GET THIS BACK
I believe that without a
Friend you are missing out on a lot!!!  :perqafim

 
 
 
 
 
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:23:29
Tipi nuk eshte per ty hahaha :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 10:23:56
 :)...Besoj se ishte per mua kjo patjeter.. :D :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:24:22
E di e di po edhe ti si ta pret na ler ta mendojme se eshte per ne se nuk u be qameti jo. LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:28:17
e mire me qe eshte vitiriu eshte e per ty :engjell:
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:31:17
:)...Besoj se ishte për mua kjo patjetër.. :D :D

po patjeter per ty dreamm etj etj  :perqafim
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:32:14
e mirë me qe është vitiriu është e për ty :engjell:
Epo ja qe na ndriu llamba edeh ne per vitin e riu. :engjell:
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 10:34:19
Hajde per hajer praaa :D :perqafim
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:35:38
Epo ja qe na ndriu llamba edeh ne për vitin e riu. :engjell:

mo po llapma ste ka ndricu akoma ty po thuj hajd shyqyr qe jam me te mira sot  LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:37:06
Epo le ta quajme nj efillim te mbare pra. ;) :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 10:40:38
Epo le ta quajmë nj efillim te mbarë pra. ;) :)

hajd gezuar 2009 pra  LOL :party)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:44:02
Ka kohe edhe dy jave por gezuar paravitin e ri pra. LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2008, 23:22:26
po patjetër për ty dreamm etj etj  :perqafim

 :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2008, 23:24:50
...s'eshte vendi ndoshta te ve vargjet e meposhtme  ketu..por me kane bere pershtypjee dhe vlejne per te gjithe ne... :)


Your presence is a gift to the world,
You're unique and one of a kind.
Your life can be what you want it to be -
Take it one day at a time.

Count your blessings, not your troubles,
And you'll make it through what comes along.
Within you are so many answers,
Understand, have courage, be strong.

Don't put limits on yourself,
Your dreams are waiting to be realized.
Don't leave your important decisions to chance -
Reach for your peak, your goal, and your prize.

Nothing wastes more energy than worrying -
The longer a problem is carried, the heavier it gets.
Don't take things too seriously -
Live a life of serenity, not a life of regrets.

Remember that a little love goes a long way -
Remember that a lot goes forever.
Remember that friendship is a wise investment,
Life's treasures are people... together.

Have health and hope and happiness,
Take the time to wish on a star.
And don't ever forget for even a day...
How very special YOU are..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-12-2008, 23:26:30
  :)
:perqafim
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 02:51:32
jo jam tap fare nuk mund te flas cfare dua LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-12-2008, 02:58:31
cldskdsa pfvpfdv[#fdpkvb# kiv;dvds
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 03:00:58
te lutem ma perkthe,,diqka me dvd eshte fjala apo LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-12-2008, 03:07:47
skam decoder me e perkthy... LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Nadja ne 25-12-2008, 08:14:51
c'mu desh qe konsumova aq shume alkool naten qe iku  ^o) ^o)

Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 23:17:28
nuk eshte alkooli per kalamaja,, :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 23:18:17
Mos e pi praa :D :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 23:20:40
.. C'ka po ju intereson c'ka pijne populli?? ..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 23:21:10
Per te miren e tyre e kemi :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 23:22:38
.. Shikoni veten ma mire ..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 23:23:56
ec moj mshele mos u perzij ne muabet burash
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 23:24:38
.. Burre i thue veti aaa?? .. Cudii!!! ..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 23:29:17
Burr me mustaqe obiliqi LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 23:30:03
per charlin e pata  :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-12-2008, 23:32:25
lsdfskfgorg dgv;fdlg
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 23:41:04
ti hala qenke e dehur LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-12-2008, 23:47:43
shtshtsht :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 26-12-2008, 00:05:01
Oo chorr hedhi uje goces se e paska kap temperatura LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 26-12-2008, 00:10:36
 per temperature vyn zjarr :D LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-12-2008, 00:12:15
.. Boll me folet ..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Claraa ne 26-12-2008, 00:15:15
Na mbyti bora tek forumi  :P  kur do dali djelli?

Babyygirll  :puth
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Charlie ne 26-12-2008, 00:17:51
Kur te vjen pranvera :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SPIDERisBACK ne 26-12-2008, 00:25:22
Na mbyti bora tek forumi  :P  kur do dali djelli?

Babyygirll  :puth

po merre diqka mbulohu nese te vjen ftoft ;)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 26-12-2008, 00:26:49
mire e ka spider ose dheze koftorin dhe shtine kryt aty :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SPIDERisBACK ne 26-12-2008, 00:27:52
ohoo...sa nxeht bahet ateher :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Claraa ne 26-12-2008, 00:41:54
ça behet Lefteri se kam kohe pa folur, eshte bere gjysh?  :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 26-12-2008, 00:44:47
lefteri behet auslander behet dhe artist ,behet dhe gjysh ama nuk behet si charli LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-12-2008, 00:48:30
o mo sec kendojne moj 6 bilbila 3 te kuq e 3 jeshila LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SPIDERisBACK ne 26-12-2008, 00:51:02
ding dang ding ding dang
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-12-2008, 00:56:38
cufo cufo o gjumash shkon ne shkolle avash avash LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 26-12-2008, 00:57:05
na na njera muzike njera kendon apapa ajjjjjj zot bone kijamet,shejtane mjafton per sonte boll ke pi :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SPIDERisBACK ne 26-12-2008, 00:58:43
shejtane vazhdoe kengen se un bej dajre...e ti qorr bjerna hala me pi
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-12-2008, 00:59:17
une nuk pi more dreq e kam te ndaluar me fe :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SPIDERisBACK ne 26-12-2008, 01:00:38
ding ding dinge dang dinge dinge dang
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 26-12-2008, 01:04:00
ncncnc more une me ju pru sa dush ta bi veten aty deheni ma shpejt :D po kjo dreqja e paska te ndaluar me fe,edhe dreqi paska fe :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SPIDERisBACK ne 26-12-2008, 01:05:43
 :D po le more dreqen se ajo nxehet me muzik edhe e harron fen
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 26-12-2008, 01:10:27
jo smuj me e lane ,bashke jemi aty :D masanej jane do dreqe speciale qe nuk harojne LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-12-2008, 01:22:41
ca ke mor qe bertet edhe ne kena fe po rri urte se na zgjove hahaaha
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: chorri ne 26-12-2008, 01:33:50
a nuk ishit duke kendue,  ,, ah feja juaj ,,sekreti :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 22:47:58
ahh keto festaa.. :D :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-12-2008, 22:49:18
Si ndjej fare ..  :S
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 22:49:56
S'ma ndien fare. :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-12-2008, 22:53:03
.. Ke pak meshire ..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 22:53:26
per ke te kem? ;)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-12-2008, 22:54:26
.. Per te pafajshmit ..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 22:54:41
.. Ke pak meshire ..

 :perqafim...( I know what U talking about)

it's life ^o)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 22:55:36
o vemi o s'vemi ne mes te pillit te flemiiiiii. :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-12-2008, 22:56:04
.. Ncncnc ..  ^o)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 22:56:45
atje folene ta ngreme ne te tre.... LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-12-2008, 23:00:39
.. Naten e mire ..  :)
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:01:11
sallaten LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2008, 00:06:16
djallo gjume :D
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 00:06:56
do marr ciften do dal per gjah. :P LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2008, 00:08:26
do marr ciften do dal per gjah. :P LOL

..se mos perfundon  ne gjah edhe ti LOL :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 00:09:10
pa e keput nje sorkadhe s'ka shanse. LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2008, 00:10:21
never say never LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 00:10:56
e mire si te kesh qejf . :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2008, 21:25:57
ndonje pre sot??? :D  :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 21:29:43
ke deshire te jesh ti? LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-12-2008, 21:31:49
.. Nope ..
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 21:39:14
Ti brenda je. Dua nje tjeter tani. :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2008, 21:41:02
ke deshire te jesh ti? LOL LOL LOL


rri urte se perfundove ti pre-ja LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 21:41:58
Ti i bie te jesh kafsha? LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2008, 21:55:31
eee  ashtu disi... :P :P
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 21:56:24
e mire mos i thuj njeriu. :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2008, 21:58:25
pse ore..une  e kam per nder pale..LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 22:01:10
rroku rrokullisen kadet
Kadet mor me rakiiii

te lutem me jep nje puthje
se po vjen Viti i RI LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfar te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-12-2008, 17:32:55
alo alo ambulanca
zemra ime eshte semute LOL
po ta dijsha po ta dijsha
sdo te dashurojsha kurre... LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2008, 21:23:05
paska ik populli para festave. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-12-2008, 22:12:23
 LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2008, 22:24:21
Sha ke? :P  pse qesh nga halli apo nga qejfi? LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-12-2008, 22:25:55
shelbsin e keqe ndro avatar :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2008, 22:27:52
S'behet. :P ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-12-2008, 22:32:23
df;dsf'fpofggjrigtrfgdsfkl ddf
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2008, 22:35:56
Aha qenka e pime kjo. LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-12-2008, 22:50:02
lfkds;fefsdlfckdsf'ods ofg'dsgdlg
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2008, 22:52:42
Edhe nje dua une e iku kjo. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-12-2008, 22:59:23
 om auth ac
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2008, 23:00:58
Ckisha me than e thash. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-12-2008, 23:21:14
epake  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 29-12-2008, 00:06:13
shtdlepsnmuf
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2008, 23:09:32
Ka ndonje llafazan sot ketu apo ju eshte qep goja. ? :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-12-2008, 23:12:34
eqekeenisbleqekahs :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2008, 23:14:12
shelbsinjevet LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-12-2008, 23:15:53
shelbsinjevet

ja more doren eee LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2008, 23:17:40
perpiqna :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-12-2008, 23:19:50
muhserim :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2008, 23:21:50
uirejnjuhtisom :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-12-2008, 23:23:33
mos i thuj njeriu LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2008, 23:24:29
 :P obekacrimobekac
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-12-2008, 23:27:10
ca ke bo mire ca ke bo

 netan
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2008, 23:28:07
naten
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-12-2008, 00:36:26
gezuar  krijesa te bukura
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-12-2008, 00:38:20
Data 30 o popull... erdhi gati 31  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-12-2008, 00:38:55
prit te iki 30 njehere o roje.:P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-12-2008, 00:40:44
Edhe 24ore ka :LOL :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-12-2008, 00:42:11
uli uli ca. :P ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-12-2008, 00:43:39
.. S'po ulet :LOL :LOL  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-12-2008, 00:44:45
epo bej nje vrap rreth shtepise atehere. LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-12-2008, 00:47:24
Frike ftohte :LOL :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-12-2008, 00:48:15
epo atehere ik lahu me uje te bekuar LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-12-2008, 00:49:49
gezaur  o ju te bekuar
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-12-2008, 00:52:56
.. Naten e Mire ..  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-12-2008, 00:53:24
hengsh sallaten. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 30-12-2008, 01:00:00
gezuar edhe naten gezuar edhe diten ,gezuar me sallate ,gezuar ,me pjeshka ,gezuar me leng,gezuar me stil
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2009, 21:00:16
bie bore ne tirane momentalisht? :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-01-2009, 21:04:24
noooooooooooooooooo oo :D

alo alo ambulanca LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2009, 21:05:51
LOL

akoma ste pushoi zemra ty?? LOL  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-01-2009, 21:05:52
LOL LOL LOL

Zemra ime a semure. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-01-2009, 21:09:12
shtttttttttttttttttt
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-01-2009, 21:17:37
.. Hello ..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-01-2009, 21:18:07
hello je vete :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-01-2009, 21:18:49
djre;dgjrtirthtl;hk;hyk
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-01-2009, 21:20:25
Si kaloni??
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 04-01-2009, 23:00:20

   Mire shume, zoti iu dhashte bereqet! :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-01-2009, 23:24:40
Po qe s'ma ndien hic si i behet? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-01-2009, 23:43:48
cufo cufo o gjumash..........
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 05-01-2009, 01:11:49
mirmengjesi  mirdita,kuksi tirana ,mirmrama kosova,alo zeri i amerikes na rofte magjupi obama,aiiiiiii lefto tani edhe ti mundesh me u bo president i europes se bashkuar se dhe ti e ke pak ngjyren e magjupit LOL lefto a dush me fitu parajsen ,myte naj cifut aty ku je  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 05-01-2009, 01:46:32
O kadal chorr se e paske marr krejt boten neper goj me dy rreshta,, :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 05-01-2009, 01:56:26
e mere me mend tre reshta po ta kisha shkrujt  :P oqeaanin e kisha gjujt te ajo,keshtu qe ajo ish lodh tuj notue ti e kishe gelltit  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 05-01-2009, 02:02:26
e mere me mend tre reshta po ta kisha shkrujt  :P oqeaanin e kisha gjujt te ajo,keshtu qe ajo ish lodh tuj notue ti e kishe gelltit  LOL

 LOL

Shkruai se po pres,, :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 05-01-2009, 02:06:15
edhe oqeani te ishte ngjyre edhe drujte te ishin lapsa ,te shkruarat e mi nuk kane te sosur ,kjo do te thote qe i bie shume te presesh :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2009, 21:17:27
..a thua ca po ben Obama tashi?? LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-01-2009, 21:39:53
Po mundohet te hap nje website per Tax.. :) :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 22:48:01
po i kendon 1 kenge M.Obames... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-01-2009, 22:59:08
aiiii zot ne kete kohe cfare njerez behen presidenta ,,
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:04:40
mos i thuj njeriu... ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 23:06:56
mbaje veten... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:09:55
pse ku e leshova? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 23:22:10
jo ti ore Obama.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:24:05
e mire thashe se Obama. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-01-2009, 23:28:24
na lodhe me obamen hajt shko flej LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:29:19
kush Obama apo Kenga? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 23:31:20
chorri... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-01-2009, 23:32:21
ty ty te thashe shejtane na lodhe me obamen :D hajt shko flej,jo tipi kenga sonte ka me kendu per qejfi ne mes oqeanit :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 23:35:36
a mund te notohet ne oqeanin Atlantik vallee... hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-01-2009, 23:40:14
ri larg dhe shiqo si notohet LOL kenga nisja kenges une notit :D tipi i bie tasave LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 23:41:24
Nuk kendoj une pa filharmoni :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 23:43:24
mire une dakort jam po shikoj... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 23:47:49
Ku shkon ti moj?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-01-2009, 23:48:10
tipi eshte filharmoni ,shejtanet jane publiku ,ti je kenga,une jam dirigjenti dirigjoj kahjen  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 23:50:02
po mua pse me bere ne shumes  hmmmmm:... apo e ke nga respekti i madh per neve .... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 23:50:27
Kush i shet biletat? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 23:54:08
oqeani mbase ose omorfi.... i pari qe vjen nga keta te dy... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-01-2009, 23:55:03
dream i shet biletat,,mishel  e shkyen biletat  LOL

shumes ,,jeni shume pra,dhe kuptohet shumices respekt
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 23:56:36
Une dua 33,33% te fitimit :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 23:56:55
ehe...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-01-2009, 23:59:26
shejtane ty 69 % :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-01-2009, 00:00:19
99-sh :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 26-01-2009, 00:00:20
Keq llogarove chorr
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 26-01-2009, 00:03:41
me rendesi ka renditja e numrave LOL

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 26-01-2009, 00:05:02
Mbrapshtan chorr
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-01-2009, 00:10:03
ehe....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2009, 11:03:34
dream i shet biletat,,mishel  e shkyen biletat  LOL

shumes ,,jeni shume pra,dhe kuptohet shumices respekt

hahaha.. ah nese merresha me bileta..do beja ca ndryshime ketej.. :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-01-2009, 22:47:32
E mos te kemi cfare..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-01-2009, 21:29:24
s'behet. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2009, 22:40:05
a ka kafe ketej..apo ngelemi pa gjume :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2009, 22:48:50
Kafe ka, por kush i pergatite thuj ti ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2009, 22:49:59
eeeee   haj na fto andej nga tema e kafeve si me e vogla.. :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-04-2009, 15:27:00
Muhabet ska..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 02-04-2009, 16:23:59
Edhe 10 min,,edhe mbarova per sot,, :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 16:30:11
edhe gjys ore e mbarova per ket jave  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 02-04-2009, 16:40:13
Iha, sa jam kenaq sot duke shetit  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 02-04-2009, 17:32:07
bahh Brenti..desh te mbyta per ate firmen..e paske hequr :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 17:35:01
kush eshte ai cuni te avatari Brento
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2009, 23:00:23
siper apo poshte :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 02-04-2009, 23:03:17
tarrace..:D..sepse shef qytetin ne pellembe te dores..LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:03:35
pezull LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 23:04:43
Bie shiu pika pika...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2009, 23:05:09
Keto te dyja jane ftof LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:06:49
bie shiu pika pika
u mor Tipi te rafte pika LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2009, 23:09:28
pika pika une e hedh mjere ate qe e permbledh. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 23:10:03
Rrnofte Pangoja rrnofte Pangoja.....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:12:30
poshte sala, poshte rama, poshte fredat rrofte shqiperia rrofte cameria rrofte kosova e xhaxhi enver LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2009, 23:13:54
Pashte shejtankat qe jau lene njerezve flamurin ne gjys shtize. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 23:14:14
hahahhaha..Po te dinte Xhaxhi per ty do te te shpallte hero te popullit...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:15:50
Pashte shejtankat qe jau lene njerezve flamurin ne gjys shtize.

LOL LOL

poshte shtizat ....rrofte flamuri kuq e zi LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 23:18:19
Duam buke ,duam buke... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-04-2009, 23:18:59
As per sot nuk ka buke... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:20:49
kujdestar surrat patate mire ja beme zoterise sate LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 23:22:29
Une jam i pafajshem ,i pafajshem dukem...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2009, 23:22:37
o cme behet qejf sot.......... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-04-2009, 23:23:11
Ti hajde me mua :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2009, 23:23:40
Ku mi dreq. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:24:19
biiiiiiiiiipppppppp ppppppp Salen LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 23:24:31
Ku zogu veze nuk ben... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 02-04-2009, 23:29:10
ooooo na ishte atehere  kur nuk kishte as shi as diell dhe vendosen ta hapin thesarin uaaaaaaaaaaauuuuu  u dashte  te behemi ashte e lekure  per ta perballuar shiqimin hahahhahahaaaaaaaaa aaaa baaaaam ishte plasaritja e makines u be tym e hi  ,u formua hija e pare,nuk kishte asgje pos hijes,ishte mrekulli ,,, :perqafim LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:32:39
big perplasja ... paf njerezimi ...dolen kafshet u bene njerez me idene qe te perfeksionoheshin.. .. ndodhen mutacione gjenetike u krjuan fredat e salat..... ngelen pak njerez... tani dua kafshet me shume ... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 23:33:33
Deti kos Drini ajran....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:36:29
na ishte njehere 1 lope ... kjo lopa beri qumshin e pinin vicat pastaj fermeri tha ta provoj pak i pelqeu .... nje dite kur po e pinte qumeshtin i ra dicka te qumeshti e qumeshti u be kos... kaloj Lio aty e si 7 uje qe eshte u bashku me kosin e u  kriju ajrani .... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 23:38:10
hahahahha...Zoti te ndihmovte....LOL

Se shkenca ska pune me ty....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:41:28
na ishte njehere 1 djale i vogel duke vrapuar ne breg te detit...
duke vrapuar i del 1 zocke perpara dhe aq i vogel sa qe i tha ...

do you love me?  LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2009, 23:44:27
Thash une ishte ajo nga lodhja e tepert...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 02-04-2009, 23:51:53
ik bre se le nam une po shkruaj ti e mbyll tv pa e lexue te mare ne tel e me del  auuuuuu alo  po zeri jot me pelqen ahhahahaa hej me del tjeter njeri  duke tall pjaten e lyer me mjalte,,po jo bre se ti po kalon edhe murin kinez edhe cakun hahhahaaa bej cte duash po i cmendur qe je hahahhaaaaaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-04-2009, 23:55:01
alo alo ambulanca kam 1 rast urgjent 1 te semure nga trute rast per spital psiqik .... jo jo nuk jam ambulanca une... po kush je... une jam Erjoni  :D prej kushkundaledhi po ti kush je... une jam askushja nga kurkushi e mbylle telefonin se me merzite tani..... hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 03-04-2009, 09:33:25
bahh Brenti..desh te mbyta per ate firmen..e paske hequr :P :D
:D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 03-04-2009, 09:33:55
kush eshte ai cuni te avatari Brento
cuni im eshte, si te duket?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 10:02:37
shume i mire po i imi eshte akoma me i mire  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 03-04-2009, 10:10:22
"Kush nuk e lavderon te vetin ju djegt cerga"  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-04-2009, 10:12:03
Mjesi nga une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 10:12:18
hahahaaaaaaaaaaaaaa a po ate shprehjen tjeter e di ti " Pula e tjetrit duket me  e majme se e jotja" .... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 03-04-2009, 10:15:24
me mire koc me lepi sesa tul dhe me u ngi :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 03-04-2009, 10:16:25
Ahahaaha e kam degju,,Kjo i bie "Syrin e uritur e barkun plot" .. :D

Gjesi Baby,, :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-04-2009, 16:17:32
Cfare keni per dreke??.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 21:55:03
jgtgdsjlfs;re web rfhsf;jejwhr reiroewfjefj4i4t wdwnfdfnsdmfasl ADSSANFDNHEFN JFSDJNF  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2009, 21:57:40
LOL LOL

kur pretendon D. te flasi spanjisht...flet si me siper...LOL  :P

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 22:00:00
 :)  :P

kfdkfldewr wwdsdsadkdgd dslfkcdslfmfr;efwrf dkdfdfelgte eeddwrw kdf djkffjwrown ekfdjcldfdlc ledrsjflsfwloirwasa dsf dldfjrflddsfw nlwjlfsjfdsafe ffdjflf efef lwdlsdn wldjw; :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2009, 22:01:26
hahahaaa ehe..e mora vesh..( e  qepa.. :P :P)

heyy :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 22:03:18
heyy Dreamm  :perqafim

si te kam .... si e kalove mbasditen se deri ne dreke e mora vesh  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2009, 22:05:51
tv e caj...harrova...edh e tel. :D..edhe kuzhine :D

and now..here I am.. :D

ti me siguri gjume pa endrra :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 22:10:22
jo jo nuk fjeta sot... dola vrap me kapi gjithe ai bresher u bera si pule e lagur e njerzit qe me shikonin si ufo ca eshte kjo qe vrapon ne shi me kufje ne vesh LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 04-04-2009, 00:45:28
ishim duke  qeshur hahahahhahaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 00:46:32
ddvfld.sxsdsdfsfsf dsldsdsdxwd  glrg;a qwbewdadas hahahaaaaaaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 00:47:26
E forte kjo e fundit :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 00:51:48
 ;)

lowkdksl;dsed okfscvenfusaslas jdspda;sdxsxds fdfjgdgegsdf ifefwpasaksa fsjfsfjsrerfisfje  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 00:54:14
Ore sa gjumashe keto forumistat :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 00:55:39
per ke ne vecanti e kishe fjalen ti  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 00:56:50
ahahahaha per shejtanen se nuk po na ben muhabet... :D

Edhe ca tjere... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 00:57:41
hajd moj flasim ca te duash

na trego ndonje gje ti ca bere sot
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 00:58:24
Po ja mesova nje cike sot :D

Po ti ca bere?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ibraim ne 04-04-2009, 00:59:39
shka o ka folet bre ktu?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:00:01
ja pune e verdalle te zakonshmet

me sezon je ke dhene ndonje provim deri tani apo akoma
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:00:50
Kam dhene ca kam dhe ca..

Te lagu shiu sot mi?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:05:11
me lagu the sme la gje pa lag LOL LOL

po isha e vendos sme trembi shiu as bresheri LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:06:35
Po ti me kalove per rrethi andej nga liqeni moj... :D :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:08:25
pse moj ti ishe ajo kingia bukuroshe para meje  :D

e une qe thashe se ku e kam pa ket po hic mendja LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:11:11
Po mi une isha :D

Kishe bere shume muskuj Shejtanke,mos bej me vrap :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:13:20
hahahaaaaaaaaaa jo moj se i kisha tule ca muskuj ... po ama ti fiber ishe mos bej me aq shume vrap ec me hap tani e te pres neser te ajo kafja me tulla te kuqe te liqeni  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:16:16
Aty do me kesh ;)
Edhe vazhdojme hapin bashke... ;)..se boll tani... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:27:51
Ca po benjet ketuja :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:28:31
i mbarove detyrat e shtepise ti ore LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:28:50
Muhabet shoku ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:30:04
muhabet po cfare muhabeti eshte fjala... LOL

Shejtane une tani hyra ne shtepi moj e uruar :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:32:34
si te ka thene zysha detyrat e sotme mos i ler per neser se ngelesh mbrapa me mesime LOL LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:34:02
I plotesova objektivat per sot dmth per dje se sot sapo hyri pas pushimit prej nje ore qe bera :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:34:35
Pse paska akoma shkolle nate... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:35:54
do vish te besh nje turn ti. :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:37:17
Jo flm per xhentillekun :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:38:45
pse moj me xhentilese ta kerkova une thashe se te sygjerova. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:39:11
ik Tipi se shkolle nate je mos genje LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:40:03
Epo nuk eshte faji im se naten jam me produktiv LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:42:09
Prandaj je kaq i zene ti ore :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:43:01
Ti si thua eshet arsye e mire kjo? ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:44:25
Mire mire po mos u copto kaq shume. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:45:23
nuk eshte pune copetimi por angazhimi. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:48:23
Epo nje qellim kane ato.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:50:43
ku do te dalesh me kete qe sapo the? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:52:23
ore ca behet ketu xhu xhu xhu sa kthej krahet une LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:53:06
Po ti mos kthe krahet por veri gjoksin puneve. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:53:55
ahahaha e kupton vete ti se je i zgjuar ;) :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:55:07
me konkretisht se e bere lemsh shejtanen se mua s'ke c'me ben.. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:55:22
qyqja Tipi ne ket ore si shume je tu kerku zotrote  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:56:29
pse moj cfare po kerkoj ndonje gje qe smund te me jepet? LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 01:57:47
Ty po te sqaroj se Shejtankes ia thashe qepare..  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:59:18
thuaja prap se ma ke konfuzu me duket. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 02:00:14
o Tipi kupa me kapak kupa pa kapak LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 02:00:24
Je i zene per ta kuptu po lere fare :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 02:01:45
LOL LOL LOL e mire ik bej nani nani pra. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 02:02:33
o Tipi kupa me kapak kupa pa kapak LOL LOL
  Kapaku ka ik me kohe e me vakt qe thua ti. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2009, 21:40:06
Akoma  festojne njerezia ne Shqiperi..qe spaska kembe njeriu ketej?? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2009, 21:43:02
na jep nje arsye per te mos festuar ti qe te pushojme ne. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2009, 21:45:47
nje thua??

kemi 1000 pune me keq ....:D

ckemi nga ty njehere,,cthote palestra..:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-04-2009, 21:46:12
mirmbroma  :D

NATO NATO NATO  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2009, 21:47:46
mirmbroma  :D

NATO NATO NATO  :P

hahhahaha erdhi kjo festuesja :D

 :perqafim ku je ti :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2009, 21:50:07
mire shume nag ty ckemi? Palestren e kam lene te beje ca pushim se eshte me grip. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-04-2009, 21:52:14
ca NATO  o Dreamm aman e ti vetem katunaret e mendjeshkurtrit festojne per ate gje ....

ckemi nga ty ... mua me pelqeu dita e sotme sot shume  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2009, 21:57:29

ckemi nga ty ... mua me pelqeu dita e sotme sot shume  ;)


bchsdgfdfewqdQKGDfw et4eyrutiy78oul98p0 itrtyet34e...qe perkthehet..
zbrazi xhepat.. :P :P

asigje nga une...park me gjithe kalamajat e lagjes.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2009, 21:59:23
nuk ma ndien hic. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2009, 22:00:29
...si palidhje po me duket ky parku hmmmmm: :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-04-2009, 22:01:07
klsfrjlofiwerf dwjfsjfsljdfl kjflasdsdijw edhe une Dreamm  ;)

une mire sot mbylla 1 pune me leverdi te mire dola bleva ca dhurata mbas pune se kam disa ditlindje kete muaj por te paren e kam te premten e doja te zgjidhja dicka te bukur
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2009, 22:01:39
Po flas c'te dua, pse do se s'ben gjera me lidhje ti. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2009, 22:02:13
klsfrjlofiwerf dwjfsjfsljdfl kjflasdsdijw edhe une Dreamm  ;)

une mire sot mbylla 1 pune me leverdi te mire dola bleva ca dhurata mbas pune se kam disa ditlindje kete muaj por te paren e kam te premten e doja te zgjidhja dicka te bukur
kam edhe une ditlindjen mos harro. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2009, 22:04:03
Po flas c'te dua, pse do se s'ben gjera me lidhje ti. :P

ok buddy..tema eshte e tille :) :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-04-2009, 22:04:18
pastaj dola nga liqeni gjasme per vrap por perfundova ne 1 bar aty te liqeni me ca miq te mire Tepelensa por jetojne ne TR i njef Tipi  :P bera ca muhabet me ata e u ktheva me makine ne shpi dmth vrapi iku sot e kam ngrene 1 darke sa per 7 veta bashke LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2009, 22:05:39
pastaj dola nga liqeni gjasme per vrap por perfundova ne 1 bar aty te liqeni me ca miq te mire Tepelensa por jetojne ne TR i njef Tipi  :P bera ca muhabet me ata e u ktheva me makine ne shpi dmth vrapi iku sot e kam ngrene 1 darke sa per 7 veta bashke LOL
Mos i devijo temes se dhurates se kam ditelindjen te thashe. LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-04-2009, 22:07:20
pse or dreq kur erdhi shtatori prap ....  :D

pu ca mashtrusi thuj qe dua dhurate e kaq... hajd se po te sjell 1 shishe raki se ma kane sjelle per mik
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2009, 22:08:08
Ke tre jave qe ma ke premtu por edhe ti si Sala qenke. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-04-2009, 23:07:24
epo kshu e kam une me Salen te ngopim me luge bosh LOL LOL LOL e populli na beson LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 12-04-2009, 23:48:37
..ose cfare te mos doni..:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 12-04-2009, 23:51:24
slkff;ergewgjgv ofpewtjwe'rfjwerfjowp3 owrjpqrjhqwrwqf lgfnelg;ewgewg;  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 12-04-2009, 23:52:42
hahahahahah...duhet dhe perkthimi..LOL  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 12-04-2009, 23:52:45
Ihhhhhhhhaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa........... .... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 12-04-2009, 23:53:02
Ke te forta ti mi dreq Shejtanke ... :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kisss ne 12-04-2009, 23:54:39
bini ne gjume o femije te dashur... :D :D
mos harroni ti lani duart, dhembet, ndoshta nje tregim te shkurter tek shtrati, po desht ua lexoj une.. ...e drejt ne gjume...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 15-04-2009, 10:02:52
zgjohuni nga gjumi o popull..:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 15-04-2009, 11:48:36
Nje femij qe fle rritet,,nje popull qe fle vdes,, ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 15-04-2009, 13:40:43
Nje femij qe fle rritet,,nje popull qe fle vdes,, ;)

nice one..:)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 21:07:50
Nje femij qe fle rritet,,nje popull qe fle vdes,, ;)

pergjigje me te sakte per Kisss nuk kishte LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 22:39:33
...me dilet me ndonje vend me zhurme...deri ne mengjezz...:D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 22:41:16
hajde ikim  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 18-04-2009, 23:11:45
hajde ikim  ;)
ate po pres une ;) :D mos u vono e hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:14:36
mfklgj;egjae;jawgdf fnewjg;wegehwg lfnjewlnglen  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:15:45
hajde ikim  ;)

sa persona mban makina jote se do i zgjedh une?? :D :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:16:51
e imja apo e Titit  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:24:10
jotja de...se edhe Titin do fus ne liste :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:26:18
5 me shoferen dhe 1 ne bagazh 6 i bien LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:28:08
LOL LOL

ate te bagazhit e piketova qe tanii..
te tjeret po i rimendoj...LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:29:11
hahahaaaaaaaaaaa thuje  njehere mbase kemi te njejtin person ne mend te dyja LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 18-04-2009, 23:30:03
une dhe Shejtanka ne bagazh LOL

ju te tjeret sips qejfit :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:30:58

Shejtanja eshte ne timon ore :D

hahahaaaaaaaaaaa thuje  njehere mbase kemi te njejtin person ne mend te dyja LOL

..me duket se pooo..LOL

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:31:24
ne makinen time se prek njeri timonin pervec meje Tito  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 18-04-2009, 23:32:51
ne makinen time se prek njeri timonin pervec meje Tito  :D
e di qe ne kte rasst si reziston dot tundimit te bagazhit LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:33:10
ore...meqe ra fjala..ku jane te gjithe keto ditet e fundit.. ^o) ^o)..skam info te sakta recently.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 18-04-2009, 23:34:31
kush te mungon me shume Dreamm gjinia mashkullore :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:37:47
ore...meqe ra fjala..ku jane te gjithe keto ditet e fundit.. ^o) ^o)..skam info te sakta recently.. :D

hahahaa jane verdalle neper bote vijne nga java tjeter  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 18-04-2009, 23:39:03
dhe zyre informacion qeka kjo hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:40:03
flas cfare te dua LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:40:37
ahhh nga cunat..  honest.. me mungojne

xha milo..se eshte shummeeee shakaxhi  :)
Trouble
chorri
syrgjyn
tipi
mistreci
tiripiliku...a si e kish emrin ky tipi :D
njefare elgir..dukej interesant :D
hektori..ky ka kohe qe humbi
...keta po me kujtohen per mom.

kurse nga vajzat...pothuaj te gjitha qe sfuten me...
jane vertet te mira te gjitha...nuk e them formalisht :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:41:52
bohhh sa me iket ne nje dasem.. :D..kam koheee qe skam qene ^o) ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 18-04-2009, 23:42:39
do vini ju se po dal une,?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:43:08
ja te martojme Titin e i shkojme ne dasem LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:43:48
ja te martojme Titin e i shkojme ne dasem LOL LOL


po ti prit o dreq se po prisja ate te na ftonte..bahhh..LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 18-04-2009, 23:45:43
po te me martoni ju detyrimisht jeni te ftuara :D do i mbani vellon nuses :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:46:57
Tito kam 1 komshije qe vdiq per tu martuar a te ta nis qe neser e na e bej dasmen nga maji LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 18-04-2009, 23:48:58
me caktoni nje cike daten pastaj vendosim se po ik une tashi,naten ragazze :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 23:49:28
naten  Titi :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 23:50:17
po e leme nga data 32 prill po ashtu LOL

naten Titi kujdes se qe bere lufte andej nga Italia
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 10:03:45
Ika une
Ju prsh:Baby,Charlie,Benarda :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-04-2009, 10:07:03
Kalofsh nicee :perqafim

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 15:08:43
 :-* :-*

Te gjithe ne gjume me duket :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 19-04-2009, 16:01:03
KUJDES ME ATO PUTHJET TI :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 16:05:14
Nuk ishin per ty Tito,pa merak :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 19-04-2009, 16:10:12
sepse nuk ishin per mua u merakosa une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-04-2009, 16:12:57
Haha a keni honger dreke? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 16:14:55
ahahah tani do haj darken Baby :P


p.s Po prandaj me paraprive Tito :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 19-04-2009, 16:33:08
:O :O :O
p.s Po prandaj me paraprive Tito :P
si te parapriva Misso hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 16:37:04
KUJDES...

Lere fare Tito, :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 19-04-2009, 16:40:03
KUJDES...

po rrezikojme kshu hmmmmm: :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 16:42:34
ahahahaah

Ashtu the ti jo une... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 19-04-2009, 16:45:25
KUJDES d.m.th paralajmerim rreziku no :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 16:48:06
Po rrezik paralajmeron :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2009, 17:01:15

Viva Las Vegas :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-04-2009, 17:01:59
Viva La Vida - Coldplay :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 17:04:24
Viva La Duce :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-04-2009, 17:06:49
Keni ndonje receipt per darke?? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2009, 17:09:46
per sa persona?  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 17:12:37
hi Dreamm e Miss e Titi  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-04-2009, 17:13:13
Per dy adults dhe nje child mojj :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 17:13:51
Hi moj Shejtanke :perqafim

p.s Gezuar PASHKET e dashur :)

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 17:15:29
faleminderit Misss

si te kam ty te prita per kafe sot ne mengjes te vendi  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 17:16:37
Te thashe qe do takoja ate o goc :P

E leme neser ?;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 17:18:11
OK ma mori mendja ne fakt

neser po sigurisht pushim jemi e neser shkojme dalim e per shopping se kam pare ca gjera te lezetshme atje ku blejme ne zakonisht  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 17:21:38
Kishin sjelle ca sandale o zot o zot,fiks per ty qe ti kombinosh me fustanin e zi ate Channelin qe ke ti ;)
Se kalova 1 cike andej une ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 17:27:24
edhe mua atje me ngelen syte vertet i provova yll me rrinin po qene njecike shtrenjte m... hajd se do i blej nami te behet

shkojme neser terbohemi njecike kishte shume gjera te bukura vertet  ty njehere me ate trup qe ke te rrine yll fare do i marresh cunat me qafe moj   :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2009, 17:31:18
...bohhh  do ua zbrazka kartat pranvera me duket ju te dyjave... :P :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 17:31:27
ahahah
Ato sandalet ti blej une si dhurate per ditl ;)
ndersa ate varsen e blejme per kombinim ;)

p.s Sa Bukur i kishe floket sot mi... ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 17:32:11
...bohhh  do ua zbrazka kartat pranvera me duket ju te dyjave... :P :D :D

Ehhh DReamm po ti do vish? :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 17:38:10
e ne fakt kacurrela me shkojne me shume se te drejta

ashtu e bejme dakort jam ja erdhi ditlindja ime  :perqafim

Dreamm paret shkojne e vijne rendesi ka te jemi te kenaqura ne pastaj une e kam parim po nuk harxhova para nuk me vijne  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 17:46:53
Jo o goc si kacurrela ashtu dhe te drejta ta heq trurin fare ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2009, 19:22:57
plasne cokollatat mes ketyre te dyjave ketej. :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-04-2009, 19:24:56
Do noj çokollate ti Tipi... :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2009, 21:54:12
Varet si e ke cilesine . LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 21:56:02
fdklggweoeweghioweh bewjrewprjqr oerqhwrwproth2  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2009, 21:57:20
per cilesine e cokollates se Miss-it e ke fjalen ketu ti moj? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 21:59:01
sa shpejt e merr vesh gjuhen kinezce ti ore LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2009, 22:01:59
Gjuhen kinezce e di mire shume une por cilesine e cokollates se Miss-it se kena provu. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2009, 22:08:37
sikur te dija te lexoja poker.:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2009, 22:10:08
hape deren dil perjashta se ke lene shalet perjashta. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2009, 22:16:51
..ose sikur shumica te dinin te lexonin..LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 19-04-2009, 22:23:27
me ka shku mendja me u martue
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 22:25:02
thashe se mos te kish shku mendja me u feju ty LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2009, 22:25:15
ca te pengon :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 19-04-2009, 22:26:16
flas jo per celebrim, por per pershesh me kos mi goca  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2009, 22:37:43
Buke me sallam kush do ketu? :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 23:18:45
o sec kendojne mo nja 6 bilbila 3 te kuq e 3 jeshila LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2009, 23:20:29
o sec kendojne mo nja 6 bilbila 3 te kuq e 3 jeshila LOL LOL

sic duket paska dasem..LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 23:22:24
cufo cufo o gjumash shkon ne shkolle avash avash  :P ;) LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 20-04-2009, 00:49:58
Gjuhen kinezce e di mire shume une por cilesine e cokollates se Miss-it se kena provu. LOL LOL

Te rrofte Kinezçia atehere Tipi LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 20-04-2009, 13:29:28
hmmm po festojne akoma njerezia.. ^o) :D :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-04-2009, 14:09:08
Jemi apo nuk jemi? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 20-04-2009, 14:56:16
Jeeeeeeeeeeemmmmmmm miiiiiiiiii :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-04-2009, 14:57:37
Ani shyqyr :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 20-04-2009, 14:58:35
Sa kontrast beka trendafili moj.... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-04-2009, 15:01:31
Ehh praa :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 20-04-2009, 16:03:23
me flihet nja 3 muaj ^o) ^o) :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-04-2009, 16:07:35
Mua nja 3ore po kot se kam shkolle :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 00:47:02
night everyone :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ibraim ne 21-04-2009, 01:13:13
...e din ti...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 15:49:05
dua te shkoj buze lumit..:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2009, 15:51:55
dua te shkoj buze lumit..:D

Shejtane shife se c'thote kjo....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 15:53:31
??????? pse ca ka  hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2009, 15:54:34
Lumi te mashtron...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 15:58:12
nuku... :D

ne pak dite do e bej realitet.. :P..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2009, 16:01:30
Te te presim me padurim....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 16:07:44
Te te presim me padurim....LOL

okk..kemi nevoje per nje ciceron :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 16:09:27
Shejtane shife se c'thote kjo....LOL

mos Dreamm LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 16:10:54
po une po shkoj per terezine time  o njerez..po kjo pike e zeze..LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 16:12:24
po moj e ne per terezine tone e kishim muhabetin LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2009, 16:51:39
nuk ma ndien hic per ate qe shet banane aty poshte . :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 17:06:29
nuk ma ndjen hic per fredat LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2009, 17:07:53
sikur kete e thoshe per fushoret ti cuca  .... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 17:27:12
fiks e gjete per fushoret  or tai  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2009, 17:31:54
pse e kishe vene ne dyshim or tai .? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 17:38:34
freda=me fushore  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2009, 17:41:47
mos i thuj njeriu... ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 17:47:32
ncuq te pelqen foto  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2009, 17:48:28
e ke rendu pak tualetin po mire dukesh. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 17:51:57
he mo se vetem lentet kam renduar nga kafe bojeqielli kot per ndryshim LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2009, 17:55:14
pse e nderrove mi dreq. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 18:03:48
ketu me e qeshur  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2009, 18:07:57
jo jo nuk je ti ketu eshte kojshia. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 21-04-2009, 21:24:35
ketu me e qeshur  ;)
kush eshte kjo MO sa e shemtuar qeka hmmmmm:,o Shejtanke mos eshte gje ajo e fejuara hmmmmm: :P e lagjes?? LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 21:43:05
po Titi fidanzata jote ishte  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 21-04-2009, 22:05:40
sei cosi buona ti Shejtanke ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 22:09:44
jo une ore qe komshija ajo  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 21-04-2009, 22:11:39
mire atehere e leme me 30 jo me 32 ate muabetin :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 22:13:11
ne 32 se kam shpernda ftesat une nuk ben me cu ftesa te tjera prap LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:14:38
shejtane, te ka vajt mendja me gjet burre keshtu, :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 22:16:25
jo per vete moj une e martuar jam ....per ate komshijen tone ate te katit te 6  ;) thashe ta martoja me Titin
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 21-04-2009, 22:17:15
e ka gjetur tashme Kalipso nuk eshte se po i shkon mendja,ne mezi po presim 32 LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:17:50
po ti titi nuk gjen dot nuse vete, apo do te te maroje lagja  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:18:35
gra per te tere :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 22:19:38
po thashe ta ndihmoja une moj ca halli ke ti ste pelqen me e martu ate komshijen tende LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:22:23
rri aman, se thike me dy presa eshte mblesia hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 21-04-2009, 22:23:38
jo mo komshija eshte kshu ne aparence se realisht eshte kjo me syte bojeqielli qe do martoj une  :D<ajo komshija ca ngjyre i ka syte Kalipso
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:24:58
ajo eshte me floke te zeza me pak onde deri te qafa

me sy te kafte

e imet ne fytyre

dhe njecike e terbuar ne temperamentLOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 22:26:06
hahahaaaaaaaaaaaa se me ke me ngjan ajo LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:27:08
mos ngjan me kete avatarin ketu apo jo  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 21-04-2009, 22:28:37
jo se me kane thene qe eshte kshu bujare ,qe skthen njeri mbrapsh ajo LOL se quajne kot e fejuara e lagjes
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:30:21
vallahi or taj, nuk ia kam provuar ala bujarine LOL LOL

pastaj, ku ka ze nuk eshte pa gje  ;) hahahah
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 22:32:12
oi cuc po flet per katin e 6 mos  u ngaterro ti LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 21-04-2009, 22:33:17
provoje kush po te ndalon :)

pastaj na trego vertetesine e bujarise :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:33:30
hola moj cike, kush tha qe po flas per katin e 7 une  hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 21-04-2009, 22:35:15
oi cuc po flet per katin e 6 mos  u ngaterro ti LOL
kam pershtypjen qe eshte kati i Shejtankes LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:40:39
tito, mos kerko me tej, se une kam pire ca si shume sot, e nuk i dihet po te tregoj gjera te verteta  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 22:43:31
e ka pijen me sherr kjo mos ja ver re Titi LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:44:27
e ka pijen me sherr kjo mos ja ver re Titi LOL LOL
pse hap panik ne popull ti shejtane? hmmmmm:

une kam pije te pire moj hahaha
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 22:59:45
si perfundimm si e late me Titin? :D  ..ku dasma :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 23:02:02
ja ti mbushet mendja komshise time

se mbase gjen ndonje variant me te mire ajo  ;)LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 23:04:11
ne 32 Prill Dreamm sic e ke te ftesa LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 23:04:51
titi me ke?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 23:06:18
po me komshijen tone se me plase de me ate me sy bojeqielli
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 23:08:29
sikur i kishte jshile ajo mi goce ;)

apo kishte vene lente hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 23:32:37
Po Titi nga paska humbur..apo e kane zene emocionet :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 23:34:32
shkoj te bleje kostumin e dhenderise LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 21-04-2009, 23:42:29
per cka behet fjale
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 23:49:24
per dasma chorri :D je dhe i ftuar pale :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 23:50:31
sja paskam cuar ftesen chorrit une  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 00:20:29
moj, po mua ala sma ke dhene ftesen

apo do ma sjellesh personalisht  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-04-2009, 00:23:24
personalisht ty  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 00:27:35
ok po pres
 :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 22-04-2009, 00:29:58
per dasma chorri :D je dhe i ftuar pale :P

uaaauuuu do me shoqerosh deri mbrenda
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 00:52:50
i ke qejf dasmat?

te te ftoj kur te bej dasmen time :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-04-2009, 01:00:20
lfdsfewrfewfewf efewfewewgewgqwe igthhwgw3prrw fefwjfwfq  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:02:55
hdhehjndjndqiwedc ksfhwifc skfhwuccmjccnjn


eshte urimi im per te ftuarit :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 22-04-2009, 01:07:18
i ke qejf dasmat?

te te ftoj kur te bej dasmen time :perqafim

po patjeter edhe pse nuk kam shume qejf si behen dasmat ne bote
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:09:33
ne dasme te me vish
 e rakine me fund ta pish
se kur shoqja jote te martohet
gjithe dynjaja do terbohet
do fillojne me ngre dolli
per sevda e per dashni
rrofte dashnija se s'ka lind kot
mos me i lan robt te vdesin n'lot :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 22-04-2009, 01:13:29
ne dasme te me vish
 e rakine me fund ta pish
se kur shoqja jote te martohet
gjithe dynjaja do terbohet
do fillojne me ngre dolli
per sevda e per dashni
rrofte dashnija se s'ka lind kot
mos me i lan robt te vdesin n'lot :perqafim

oooo ani bre ani hahhahahaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:15:17
ku ku bre, cu ka hyp frymezimi njerezise ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-04-2009, 01:16:22
LOL LOL LOL nuk flas dot me cdua LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:19:15
a te iki une

se me therret krevati dhe anetari ne te :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-04-2009, 01:20:19
kush eshte ky anetari mi  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:20:57
njeri mi

kisha frike te flija vetem sot ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 22-04-2009, 01:21:09
ku ku bre, cu ka hyp frymezimi njerezise ;)

mos bre kuku bre hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahhahaaaaaaaaaaaaa aaa je shiny me vertet :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-04-2009, 01:21:40
mos me thuj qe ke marre komshiun tim LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:21:58
do....me falni mua...se jam ca si vone per jete nate LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:22:35
mos me thuj qe ke marre komshiun tim LOL LOL
qyqa mi gru, cdua me komshiun tat une. kam komshiun tim une LOL LOl
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-04-2009, 01:23:44
hahahahaa ke qaniun ti LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:25:22
te qafsha me gjithe qaniun dhe ganiun LOL LOL

nuk ta tregoj ke kam komshi ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-04-2009, 01:26:39
jo jo mos trego ketu se i njof vete komshinjte 1 nga ata do jete LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:27:47
aty mbaje, se e gjete  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 22-04-2009, 01:28:35
per chorrin- :perqafim
per shejtanen- :perqafim

perqafim pa kufij ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 22-04-2009, 01:37:49
kufijte jane per frikacaket
bota eshte i guximtareve
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2009, 12:10:02
qeshu rini qeshu..
bota eshte e jote :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:04:10
Ecni njerez flisni cka te doni :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 30-04-2009, 23:06:48
une dua te them epo ja qe harrova se cfar doja te thoja
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:07:30
Mendohu Cami dhe na trego.........ketu jemi ne ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 23:07:47
dua te flas cte dua por sme lene te flas cfare dua  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:09:31
Ec moj...........po pres une ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 23:10:35
dldjwfiwhf fnwlfnwfi3fc nfwfnwqfffqp2enff fwdldwofnnefeof  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 30-04-2009, 23:11:00
o milet me thoni ka kush te me gje 20 mij euro se me duhen kaq
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:11:59
Cami, kur t'i gjejsh me trego dhe mua :D

Shejtane, te editova :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 23:13:43
hahahaaa me fal shefe se bej me  :)

Cami ti jap une ne llogari bankare i do apo cek  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 30-04-2009, 23:13:57
po me thoni si kaluat keto dit sa nuk isha une ketej rrotull i mungova kujt apo me kerkoi kush, po me thoni se cfar u be
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:16:36
hahahaaa me fal shefe se bej me  :)

Cami ti jap une ne llogari bankare i do apo cek  :P

Hahahhahaha, hic s'me shkon roli i shefes ;)


Moj ti, Camit ato 20 000 apo mua nje miliionshin tim ? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:17:56
po me thoni si kaluat keto dit sa nuk isha une ketej rrotull i mungova kujt apo me kerkoi kush, po me thoni se cfar u be

Cami mire kemi kalu.......s'ka asnje problem ( keshtu po thuhet )........virusi te ne s'po vjen.
Njera t'ka kerku , por meqe ti s'ishe ketu, iku pa porosi :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 30-04-2009, 23:20:11
o gra po pse jeni ju duhet qe te merrni cdo porosi edhe besa ta ruani shtepin mir se ne e lem ne besen tuaj
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:21:46
Cami, ka ndryshu bota vella.........jane nderru rolet :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 23:23:51
hahhaaaa jo moj paret e tua si prek une ato te Camit ja mora nga paret e Chorrit se atij si duhen LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 30-04-2009, 23:24:47
mos ma thuaj, se kam ditur i ziu une,po as me thua se kush na qenka ajo qe me paska kerkuar
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:25:56
Uffffffff, sec u lirova........thash mbeta pa milionin :P

Cami, t'kish qene ndonje mashkull, mbase e kisha verejte me mire :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 23:27:03
mos qe ajo bukuroshja moj kenga  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-04-2009, 23:27:32
Milionaaaaaa...tha dikush :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 30-04-2009, 23:28:16
po me thoni a mi bet gati ato 20 mij qe i kerkova se me duhen patjeter per neser se eshte qeshtje jet a vdekje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:28:50
Mbase ka qen bukuroshja. E verejte ti mire ? ;)

Une thash miliona. Deshe ndonje cent? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-04-2009, 23:32:53
Poooooo, po mi dhe vet mire ,jo jo  erdha i mura vet...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:33:59
Ne te dy rastet mire po te bika ty.
Ec merri vet, po ta mbajti :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 30-04-2009, 23:35:16
jo mo jo mos i jepni atij se ai nuk meriton asgje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-04-2009, 23:37:03
Ne te dy rastet mire po te bika ty.
Ec merri vet, po ta mbajti :P

hahaha....Mos moj mossss,se 2 ore larg me ke...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:38:44
Larg qenke :P..........kam mendu me afer ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 23:39:31
raketa vjen e per 1 ore moj LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2009, 00:08:24
hahahhaa...As aq nuk zgjat....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:10:04
me leje te ha pak darke une e vij prap mos u merrni me thashetheme per mua se po iki eeeee  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:11:44
Mos ke merak ti........kur ti vjen i mbarojme :P

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:11:53
Uuuu ajo shejtania.... :P

Shko o dreq po mos u vono.... ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:13:28
sdo dal jashte moj nga dhoma ne dhome po kaloj
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:16:06
Hec pra mbaro pune shpejt... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:17:21
Kur te kthehesh na sjell dicka me vete ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:21:09
shiko cju solla  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:21:55
Mmmmmmmmmmmm, une i dua vetem dredhezat, misss merre ti tjetren ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:23:41
edhe kete  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:24:30
Edhe nje gote moj :D

Po festojme diten e punetorit :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:25:22
hahhaaa rrofte 1 maji LOL LOL


edhe keto per ty  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:25:34
Uuuuu sa mire,i haj te gjitha une pa merak............ :D

Paskam edhe oreks....  :D
Shejtanke tu befte shendet... ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:26:07
hajde se tash u ula si duhet ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:27:54
Moj kenga e hengre te gjithen,avazh o goc ......:P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:28:09
prit se ka akoma
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:29:40
Misssi fillo, se mbete prape duarthate :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:30:17
Dua te ha po nuk me nxe barku mi....... LOL LOL LOL


Ti moj na i vure shqelmin djetes.... :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:30:42
Misssi fillo, se mbete prape duarthate :P

Po mi hengret mi dreqer ju... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:31:57
fruta moj ju solla prit ca kam sjelle per vete  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:32:18
Une me frutat pata nje  rendevous :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:33:07
Me kete bakllavane ma ke prish mendjen :D.....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:34:10
hajd s po ta jap e ty 1
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:35:35
Hajde pra nje dolli per 1 MAJIN,GEZUAR....... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:36:33
Gezuar, festofshim gjithmone ne :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:37:30
jo se une protestoj per 1 Majin dua te drejtat e mia LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:38:54
Pusho moj ne mengjes dalim,se per atehere i kemi shkruajtur parullat... LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:41:31
Shifi keto komunistet :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:42:06
mire e ke ti neser qe ne mengjes te sheshi do lidhemi me zinxhira para kryeministrise qe te me heqin nga puna per fare LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:43:13
Te sheshi te sheshi.......... LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:45:02
Vetem mos vandalizoni :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:47:07
jo vandalizojme me mendje jo me vepra  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:54:38
 LOL LOL LOL

Edhe me vepra  e bejme po na dha  truri.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:56:23
Per shkaqe rreziku dhe sigurie, jeni te arrestuara neser! :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:57:30
hahahaa po ku arrestohet shteti moj kenga  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:58:48
Moj, ju dyja pa imunitet jeni :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 01:06:20
E kemi te veshur mire biles... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2009, 11:37:32
dashkan te thyejne rregullat keto hmmmmm: hmmmmm: :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-05-2009, 11:40:47
dreamm te kam inat :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2009, 11:42:50
qekur e ke zbuluar?  :P

edhe une ty dua te te mbys :@ :@ :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-05-2009, 11:51:02
qekur u ngrita ne mengjes u ngrita me idene se te kam inat, per te te mbytur ec se folim. ;) LOL  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 11:59:41
Nice time ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 12:00:18
nice gjume  :P  mirmengjesi ppl
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2009, 12:19:42
gjesiii..hajde hajdee..te gjithe paskeni pasur nje nate me gjume te rehatshem me duket :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 12:25:36
Hajede pra dhe nje dite te kendshme.... :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 12:29:33
une jo vetem naten por edhe mengjesin- kam fjet per gjithe javen  qe vjen :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 12:41:35
E verejta......meqe ne 12 te dites thua mirmengjes :P

Pershendetje qika :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 01-05-2009, 14:34:32
pershendetje kenga...

ku jeni qe keni humbur te gjithe...?!  :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 15:45:27
Ketu jam... :D

U sa kam pi...... :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 01-05-2009, 15:51:59
Misss te paska bo pak keq me duket  :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 15:55:38
Jo jam Ok Loca.. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 01-05-2009, 15:57:28
ii pijanece :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 15:58:29
A deshe pak ti benarda.. :P
 :perqafim si te kam?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 01-05-2009, 15:59:53
jo, pasi dehem me te paren une...  :)

mire moj, u ndje ndopak festa andej..?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 16:01:34
Feste duke protestu........ :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 01-05-2009, 16:02:23
ehhhh!

si je me historine?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 16:03:38
Mire,do me besh bdonje test.. :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 01-05-2009, 16:04:16
edhe po...

ne cilin vit jemi? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 16:05:11
2010 me duket....e gjeta? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 01-05-2009, 16:07:32
si e pire qe je, ne rregull...

kalojme ne fazen e dyte...  :D

sa gota ke pire dhe cfare...?!
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 16:09:31
Pak mi pak sa te arrij te gjej vitin ku jemi... :P

Kalo te faza 3... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 01-05-2009, 16:13:21
sa gishta  kam...?  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 16:14:43
Aq sa i sheh ti... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 01-05-2009, 16:16:03
mund te rrish me nje kembe per rreth 3'?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 16:17:09
5 po deshe... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 01-05-2009, 16:18:34
ops ra ne toke e shkreta :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 01-05-2009, 16:19:48
ku ike mi...?  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-05-2009, 17:09:21
Si nuk paska njeri per gjullurdi sot? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2009, 19:30:19

pse jo pak qetesi e shtruar :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 19:46:46
Si nuk paska njeri per gjullurdi sot? :P

ste doli gjullurdia live ty dashke e ne forum zotrote  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2009, 20:14:52
ste doli gjullurdia live ty dashke e ne forum zotrote  :P LOL

hajde njehere ca thashethemee :P :P

upsss qenka teme tjeter LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 20:19:14
slafjwefjlwowf wefjwflwefjqpworj pwewkdlqwdjwownf nfwfknwdowdn  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-05-2009, 20:20:54
shpif shpif se dicka do mbetet.. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 20:22:00
fiphsopsoj  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2009, 20:22:45
he tipiiii lere te ti nxjerre te palarat ty o hije :P

spo shpif ti jo  :D..e di un  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-05-2009, 20:23:56
Dreamm sot u lava si lart dhe poshte. :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 22:14:33
 hmmmmm:  :detari  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-05-2009, 00:29:10
Gjume,gjume,gjume :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-05-2009, 21:26:44
alo alo ambulanca :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2009, 21:47:55
Dreamm sot u lava si lart dhe poshte. :P LOL

se mos merr ndonje te ftohur  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: memet ne 02-05-2009, 21:51:39
slafjwefjlwowf wefjwflwefjqpworj pwewkdlqwdjwownf nfwfknwdowdn  :D

a spo te kuptoj sigurisht kinezisht ke fol hahahaha :Dah :Da :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-05-2009, 22:09:08
se mos merr ndonje te ftohur  :P
  E ke nga eksperienca apo me te degjuar. ? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2009, 22:37:30
te dyja   :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-05-2009, 23:51:54
Ja ke fut kot ketu mo. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-05-2009, 23:52:30
Aleluja...... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-05-2009, 23:57:04
je vete :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 02-05-2009, 23:57:42
Ku jeni o njerez?

Ncncncnnc kam mbete roje vetem.....pa pushke bile :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-05-2009, 23:58:18
Ca thu ti mi?  ;)


O Tipo je vete... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-05-2009, 23:59:41
mos i thuj njeriu Miss. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2009, 00:00:13
Jooo, s'po m'pelqen qetesia ketu hic.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 00:01:18
Une,ti dhe gjithe bota....Tipi :P


As mua nuk me pelqen Kenga.. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2009, 00:02:34
Duket se ka ardhe koha te shkoj te fle ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 00:03:28
Pse do ikesh?
Prit dhe pak se eshte shpejt. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2009, 00:05:55
Kjo qetesi me ve ne gjume :P

Tipi, jepi bej pak zhurme t'me dal gjumi ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 00:07:13
Tipi eshte ne gjume per vete.. :D

 :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2009, 00:08:07
edhe une mo....kerkoj prej corrit sy :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 00:09:41
ahaahah.... LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2009, 00:09:54
ZZHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHZZZZZZZZZZZHHH HHH  U zgjuat :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 00:12:04
Na çave veshet ore pusho me gjithe ate zhurme... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2009, 00:13:57
e me mja. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2009, 00:14:10
Ufffffff cfare zhurme.

O tipi, ndryshe mor djale. Apapapap s'ta zgjat doren njeri :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2009, 00:15:31
Kam hall se me merr doren po ta dhashe mi dreq. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 00:16:16
Nina nana,mire Kenga.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2009, 00:16:46
Ti qaja hallin krahut, se per dore  mos u anko :P

O misss, do te thote kjo qe duhet te shkoj ne gjume ? ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 00:18:32
Jo mi dreq po qe te rrish e qete... ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2009, 00:19:56
Dua nje ne anen e majte dhecnje ne anen e djathte............ ..  zocka pa pupla eee :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 00:20:44
Sa gjynah.... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2009, 00:20:45
Moreeee, qe do s'po dyshojme ne hic :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2009, 00:21:52
e di e di por mos i shpreh kaq hapur. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 03-05-2009, 19:14:39
koha duket e mire  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-05-2009, 21:08:43
po bie bresher mbas bresherit del dielli  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 03-05-2009, 21:12:29
Tamam, na e shpifi kjo koha e çmendur se pak jemi vete dhe kohen kishim mangut :D hihihihi))
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-05-2009, 21:13:27
he mi Loca ma ke pa gje ate shoqen time
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 03-05-2009, 21:17:34
Ajo ka humb ne drejtim te paditur mi :P

Hajt se i bej nje cerre :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-05-2009, 21:21:57
hajd beja po nga 12 vjen  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 03-05-2009, 21:31:37
T'ja terheq veshin mi se mund te vije me heret  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 23:47:02
Urdheroni..... :D
 :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-05-2009, 23:48:28
per 3 minuta behej fiks 00 00 hahahaaa LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 23:50:36
ahaha....se prita dot sonte...ahahah LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2009, 23:52:57
I love you......... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-05-2009, 23:54:45
U shfaq i zhdukuri.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 00:05:57
Love me  kill me....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 00:08:01
Rrofte Love-ja :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 00:20:27
Me mire une se krimbat.....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 00:22:08
Love love.  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 04-05-2009, 00:40:43
qenka tem per mua
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:08:43
Love love.  :DGive it up to me.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:09:45
Po Lefto po :D

Ske flejt ti? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:14:30
Jooo ma prishe gjumin.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:15:41
Nina nana.... LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:18:07
Me duaj sa te te dua....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:20:07
Nuk dua te dua sa te me duash... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:23:03
Me do se si bjen pishman...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:23:58
Nuk dua te bie pishman fare... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:26:21
Nuk i bje fare.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:28:24
Nuk dua te te dua ate qe dua........ :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:29:25
hahaha....Le ate se une te te dua me shume se ti e do veten.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:32:38
ahahha...dua te dua por nuk dua te dua pak... :P

Futja kot tani 1 nates....pranohet LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:37:33
hahaha...pranohen te gjitha...LOL


Me duaj sa te me duash por mos me do vetem pak....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:39:50
Vazhdoj te dua pak.. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:41:23
Vazhdoj te vdes per te... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:44:13
Vdes per te LOL LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:50:27
Vdes per ty....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:53:31
Vdesim bashke.... LOL LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:55:35
hahhaha.....Give me or I'take it.... :D(heart I mean) :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 01:56:47
kuku bre se poshtersi LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 01:58:15
Erdhen jashtokesoret...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 01:58:26
ahahaahha erdhi dreqi... :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 01:58:48
ku ku bre te flas cka dua i bie te fiket missit e shejtanes i bie  bingo LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:00:32
Fol po fol pa u çorru LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 02:06:46
I love eulex.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:10:09
Eulex I die for you  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 02:12:17
ok missi i love u
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:13:02
I Misss you my love  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:13:34
çorro e sheh ça po flet. LOL LOL

Misss you too :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:15:58
Misss te ftoj per dreke neser ne oren 13 tek vila logoreci te pres  :perqafim

chorri Lefto keshtu lihen takimet  ;) LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 02:16:27
hahaha...Oj miss mos e perzi lagjen... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:17:48
ahaha.....Ke noj mendje me perzi ti Lefto :D

Shejtanke aty do jem.. ;) :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:18:20
ok rrusho te jap ne msn nr e celit te ri  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 02:18:37
ok missi i love u
[/quote


po prit ta shof :detari :O LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:20:45
U tha u be Rrusho ;)

Chorro he ore...... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:21:01
shif shif ti tjetra ha dreke me mua neser LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:22:37
Iku fare chorri :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 02:22:42
Dashuria nuk eshte domate....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 02:23:03
miss neser ne te njejten vend ne te njejten ore
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:25:00
hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa kuku bre LOL LOL

me avion do vish a te dal une me missin te te pres ne rinas LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:25:45
ahah......po mer ndonje barrele me vete se mos peson ndonjegje... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 02:31:42
Missin e dua per vete nuk ndaj dot me lagje....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:33:01
Shpirte....ashtu thuaj :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 02:34:44
I just call to say i love you..... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:36:02
Call again honey..... :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:36:58
hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 02:37:19
ooo my love
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 02:39:16
Call me or kill me.....LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:39:59
Dua te kill dike ........ LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 02:48:22
beje  me shpejt e ikim bashke LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:51:10
 LOL LOL LOL sma ben zemra :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 02:53:30
gishti mi ,zemren ta mura une,hajt me shpejt mbylli syte
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:54:58
chorro qenke poet keshtu? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 02:57:38
gjithcka jam pos poet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:58:55
ooohhhhhhhhhhh bre  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:59:24
ahahahahah......... ..e mora me mend :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 03:00:45
hhahhhahahhahahaa.. ...Mashtrusi pa baterija...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 03:02:54
ahhhhhh bre LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 03:18:17
Naten e mire se ika une :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 04-05-2009, 11:40:33
Pershendetje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 04-05-2009, 11:42:08
Hajt pershendetje dhe nga une :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 11:42:24
alo alo ambulanca jam semure  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 11:43:19
Aman e derman kesaj..... :D ika ika.. :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 11:44:43
ika e une te ha mengjes e te pij ilacet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nadja ne 04-05-2009, 13:32:26
me hahet mjes prape naqe :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2009, 18:05:12
Dua pjeshke pa lush se e ngaterrova pa push. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 19:57:39
E paske sjelle koken Tipi... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2009, 20:06:59
ehe ;) :D  pse si e kishe hallin ti? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 20:13:21
Hallin e din ti :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 05-05-2009, 20:22:58
une kam hallin tim ku ta di tendin
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2009, 20:24:58
Hallin e din ti :P
po ti e di? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 20:28:43
Timin po ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2009, 20:33:13
per ate e kisha edhe une.  :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 20:34:08
E more pergj. dhe ti :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2009, 20:36:13
si gjysmake me duket. ;) :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 20:39:39
Hajt se do ta degjosh Baaamm-in  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 21:24:43
mirembrema
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 21:25:17
Mirembrema Shejtanke ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 05-05-2009, 21:26:09
ka njerez te gjalle ketej gjalle jeni o njerez
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 21:31:51
gjalle jemi shyqyr zotit.

gati per te jetuar me me shume furi :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 05-05-2009, 21:33:36
epo ku ishit gjer me tani se ju kerkuam gjith diten
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 21:34:50
epo diten bejme sikur jemi te zene :D

darka na mbledh ne gjirin e shoqerise virtuale :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 05-05-2009, 21:35:51
epo mir se na erdhet, po na thuaj qa bet sot si vajti dit kishte ndonje gje qe vlen te veqohet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 21:35:58
ca behet ketej njehere
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 05-05-2009, 21:37:37
hiq asgje kot kshtu akoma nuk ka ffiluar te behet nxeht(hot) ketej
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 05-05-2009, 21:38:01
kto antaret e reja sma varin fare  :( :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 21:38:34
po cprisni pse sbehet hot ketej njehere ca mungon o Cami  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 05-05-2009, 21:40:10
mungon gjalleria dhe prania e vashezave
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 21:41:43
O Cami sa kerkesa :D

Ika une njehere e kthehem...pastaj ;) :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Cami ne 05-05-2009, 21:44:06
ikni ikni se nuk u ka mbetur gje tjeter veq te ikni po ne ku mbetemi ne te mjeret qe rrim gjith kete koh dhe presim  se mos valle jo mos po na e ktheni buzeqeshjen ne fytyren tone
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 05-05-2009, 21:45:20
Doli per kafe kjo,apo ndoshta per birra  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 22:18:18
ja erdhem serish t'ju kthejme buzeqeshjen ne fytyre ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 05-05-2009, 22:19:19
Mire se erdhe Kalipso   :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 22:27:28
thnx oqeano  :perqafim


kam munguar ca kohe :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 05-05-2009, 22:41:42
ore po Noto...nga eshte... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 05-05-2009, 23:03:29
Ika une ,, :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2009, 23:23:03
Nuk ma ndjen hic per gje. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 12:11:44
Nuk ma ndjen hic per gje. :P

lum si ty... :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 17:21:45
lum si ty... :D


kishe gje ti? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 18:12:06
Po, kisha une..........kishe gje ti qe kisha une LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 19:32:19
Po, kisha une..........kishe gje ti qe kisha une LOL :P
ti i pac dhe beju servis here pas here :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 20:07:44
te flas cte dua ctu them po them 1 barcalete

Kalon i burre poshte nje pallati, kur digjon nje qe i therret:
- O bq
Ngre koken ky, shef papagallin dhe thote:
- Lere aman se papagall eshte.
Te nesermen prape kalon ky burri poshte pallatit kur ndigjon papagallin:
- O bq!
- Lene - tha ai - se skam kohe.
Perdite ky burri kalonte andej perdite e shante papagalli. Nje dite vendosi te ndaloje dhe i tha:
- Po te ndigjova prape te thuash ashtu, do te te vdes ne dru. Do ti shkul te gjitha puplat.
Kalon te nesermen ky burri poshte pallatit gjithe qef se mendoi se do kishte frike papagalli, kur ndigjon prap :
- O bq!
I nevrikosur, shkon siper dhe i fut nje dru papagallit duke e bere lemsh fare.
Mbas ca ditesh kalon prap ky burri andej dhe me bisht te syrit shef nga lart se mos e shante prap papagalli.
Eci sa eci ky, nuk shau papagalli, edhe i thote:
- He mo, spo flet eeee?
Nje t'ia kthyer papagalli:

- Pse me, bq do merrem une  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 21:18:10
cte flas me... a doni me barcaleta o njerez  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 21:19:02
Hahhahahahaha, po
edhe nje.......edhe nje.....edhe nje :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 06-05-2009, 21:22:45
jeni ne humor per basleta sot ju :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 06-05-2009, 21:35:55
mbrema  njerez :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 21:36:42
Mirmbrema dhe ty
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 21:44:45
Hahhahahahaha, po
edhe nje.......edhe nje.....edhe nje :D

ja se po te tregoj e nje  ;)

Djali i gezuar shkon ne shtepi i thot babit:
- Babi babi, sot e humba virgjinitetin
Babi i pergjigjet:
- Bravo te keqen babi, ulu dhe me trego gjithcka
- Jo babi kam dhimbje, smund te ulem  :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-05-2009, 21:55:15
edhe nje edhe nje  LOL kjo e fundit tregon qe je idiot LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 21:57:35
spo ta prish as ty degjoje  

Dy pedera ne avion. Njeri ia pret tjetrit:
- Hajde se me ka ik truri fare.
- Cfare je duke thene se ka njerez - ia pret tjetri.
- Po tani po flene se eshte vone. Ja shikoje.
Cohet ne kembe dhe kerkon nje cigare. Nuk pergjigjet njeri.
- E shikon? - i thote shokut.
Dhe ja ...... .
Ne mengjes kur avioni zbret ne aereoport nje plak ndihej me dhimbje barku. E fusin ne ambulance dhe e pyesin.
- Sa ke me dhimje barku?
- Qe dje ne darke...
- Po pse skerkove nje aspirine?
- Ca the ore? Njeri kerkoi nje cigare dhe e ....  ne ****.  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-05-2009, 22:01:16
boll mo hahahhaaaaaaaaaaaaa aaaa sa desha te kerkoj diqka nga ti LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:01:59
vete me kerkove dhe nje ore ta plotesova deshiren  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-05-2009, 22:06:46
mos fol cfare te do se mund te ndegjosh cfare nuk do :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:08:36
lsfjlfjwefjwf jmgeegj3pwg3hg ;qdqkdpefjmewnfelfn  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 22:13:25
Kush bre po ben zhurme ketu? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:14:26
chorri kenga jo une  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 22:16:05
Po po e dij une.........po disi mu duk si zani jot :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:18:27
qysh bre po ben hajgare?  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 22:19:33
Apo mbase vertete chorri ishte? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:20:48
apo njeriu i padukshem  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-05-2009, 22:21:46
shyqyr qe ka njerez si kenga ende ne bote,se tybe me gishta ne goje mbet LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 22:23:08
Jooooo, njerez si kenga s'ka ne bote........jam e vetme une :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:25:14
ska te dyte jooo  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 22:26:20
Hhahahahhaha, ani si beson kjo ;) :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-05-2009, 22:28:04
beson se ska qare LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:29:09
nuk besoj por e ndjej Kenga :perqafim

chorri je per ndonje loje sot  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-05-2009, 22:35:14
beje gati leket e botes LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:37:25
po fitove ani ti jap po fitova po te marr e 4 te tjerat i di vete ti per ca po flas  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 22:38:09
Jo jo, kush fiton mi jep mua LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:38:57
po ti su ngope moj kaq shpejt i prishe 1 milion euro  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 22:41:25
Yyyyyyyyyyyy, veshtire ishte me i bo, se me i prishe hic s'ish veshtire :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-05-2009, 22:43:09
e di kur mbet pa lek ne loje cka deponohet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 22:44:44
Une s'po luj.......vec fitimon po marr :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:45:14
fitimi eshte i imi kenga ama ty po te jap gjysmat  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 22:45:46
tralala kapa nje gale :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 22:46:07
S'ka dert, edhe me 50 % jam e knaqur ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:46:44
Tipi thuj ketyre kush eshte kampioni i mashtrimit ne lagje per lojra LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 06-05-2009, 22:48:06
tipi thuaj ketyre kush eshte kampion mashtrimi  gocash LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:49:53
Tipi thuaj ketyre kush eshte mashtrusi mbi mashtruset e te gjithe mashtruseve te mashtruseve LOL LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 22:49:54
une nuk i mashtroj kurre gocat vetem i genje. LOL  Per te tjerat eshte shejtania dmth per loje me dam domino etj etj. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:50:42
ca jane keto etj etj ti se na i hutove njerzit LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 22:51:45
leri moj njerezit te hallakaten c'ke ti ... le tja leme imagjinaten te lire per ca minuta dhe pastaj ju leshojme shigjeten. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 22:53:52
dy shigjeta pendezeza..
ku ti shtiesh andej vene... :D

kush eshte?? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:57:11
ju te renda te argjenda
cfare mbani aty brenda  :P LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 22:57:26
dreamm me kengen. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 22:59:12
hahhahahahah i paske nxjerre fundin shishes me duket  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 22:59:45
iiii cqe kjo pergjigje Tipi kujtoja se e dije ket vjershen ti apo sta mbajti me e vazhdu eeee LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 23:01:03
jemi tek tema flisni si ju do ai qejfi me duket apo jo? :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 23:02:00
Po por jo te flisni jerem :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 23:03:12
O Tipi kur do e ndrosh ate avatarin se gjynaf te shkretet LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 23:04:54
e kam marre me nge punen kupton tii. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 23:13:29
prandaj ka krize ekonomike ketej se po punokan shume ata andej LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 23:20:09
ti mendon se ka lidhje kriza ekonomike me avatarin tim? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 23:22:21
po patjeter kriza ka ardh ngaqe njerzit jane harru mbas laptopit hahahaa e kane harru me i be yzmet punes e kshu ndodh LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 23:25:48
qe thua ti ne si ekonomiste te mire e kena manaxhu kohen. LOL LOL nje here i hypim laptopit e njehere asaj qe ka nevoje. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 23:27:42
kohen se manaxhojne dot njerzit Tipi por vetem krijusi

prandaj ndodhi kriza se njerzit menduan se jane me te zgjuar se krijusi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2009, 23:29:47
une thashe per ate qe manaxhoj vete se per krijuesin e kam lene mbaj kohes sime te me manaxhoje ai. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 23:46:44
secili per vete..e zoti per te tere..:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 23:50:33
do na tregoni ndonje barcalete o njerez  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 07-05-2009, 00:44:18
e di nje per bjonde
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 00:46:19
di sa te duash do te te tregoj?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 07-05-2009, 00:47:37
Po me trego ca bemash ka bere bjondja?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 07-05-2009, 13:33:11
Ato qe nuk ta pret mendja ;) :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2009, 13:37:28
Kush do ma beje nje masazh? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 07-05-2009, 13:41:01
Ku iku ajo masazhierja? :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2009, 13:44:09
Ku iku ajo masazhierja? :P :D
ate e perzura se nuk dinte me ferku. :P ti di? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 07-05-2009, 13:46:54
Jo :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2009, 15:15:28
Jo :D
e mire se nuk eshte faji jot. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 07-05-2009, 15:25:38
mire se ju gjej, si ju kam...? :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 07-05-2009, 16:35:00
mire se erdhe.Mire jemi ;) :perqafim

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2009, 16:39:49
ehhhhhhhhhhhhhhhh hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 16:43:31
ueeeeeeeeeeee data 7 maj sot ................
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2009, 16:44:33
qe do te thote? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Emira ne 07-05-2009, 16:45:43
qe do te thote se duhet te ish nje dite me mbremje magjike  :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2009, 16:47:02
ec se ne dore e ke. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 16:55:56
o njerez se cfare i c'instalova kompjuterit e spo me punon me LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2009, 17:02:33
po me cfar epo poston ti kur nuk t epunon? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 19:59:54
e rregullova po ca gjera si punojne  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 07-05-2009, 23:31:47
apapa po ndryshon bota sa po perparon bota apapa  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 23:33:49
apapa Obama nga i zi u be i bardhe apapa LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 07-05-2009, 23:39:22
Bukurane :D po ik une,ju  :perqafim ju qe jeni tani.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 23:41:17
pse ike apo ashtu puna  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 07-05-2009, 23:42:15
apapa  edhe papa i romes po behet musliman hahhahhaaaaaaaaa apapa  u knaqem  bre  me boten e moderuar sa te moderuar ne kete shekull muzika ka mberi kulminacionin  artistet po bejne filma po ndryshojne boten bre apapa LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 07-05-2009, 23:43:18
pse ike apo ashtu puna  :D

Ika pra te shfrytezoj 48 oreshin... :D

Naten,naten :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 23:44:36
apapa zemra u shtu aritmia haahaaaa apapaa u shtuan te verberit qe shohin apapa u shtuan idiotet e mencur apapa u shtua makrokozmosi brenda mikrokozmosit apapa ahaha LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 08-05-2009, 00:28:26
aaaaaaaapapa ritem te bukur po ka muzika rege uuuuuu  kush erdh apapa kush je ti qe mendon me mendjen e huazuar LOL uuuuu iku vrap hahahhaa prap mendon se shpejtesia  i ndihmon gje  LOL kuku bre mendje sa bukur qe je
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 00:31:44
apapa ahaha sa bukur flet kur asgje smerr vesh apapa mendje e bukur ne fytyre te huazuar apapa shpejtesi breshkash bre apapa fundi sjell fillimin apapa ahahaaaaaaa poshtersi e idiotsi burgos ne shpirtbardhesi apapa jam tape LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 08-05-2009, 00:41:04
apapa fap tap hahahhaa hipokritet e kane te huazuar edhe edhe apapapa  veshi smer vesh muziken e makros apapa kush ishte aty kur qe fillimi mbase veshi LOL apapa teknologjia ka mberi kulminacionin dhe engjujt po kane zili veshin LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 00:46:11
apapa sa me luhet tavell apapa LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 08-05-2009, 00:51:40
apapa nuk luaj me kalama LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 00:52:59
apapa sta mban bre apapa LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 08-05-2009, 00:58:34
apapa e vertet sma mban LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 00:59:14
apapa deri ne 5 bre apapa LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:03:46
Apapap sec paska lujte chorri :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 23:07:43
piiiiiiiiiiiiiiiiii :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:16:54
The dicka ti lart? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 23:19:27
ehe pse kuptove dicka ti? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:20:57
Hic asgje :P

Ma perkthe pak ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 23:23:01
lere se pertoj. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:28:00
He de se m'betet merak :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 23:35:29
Hajde te ta them ne vesh. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:36:35
Lere se po pertoj :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 23:37:50
flas apo mos flas cte dua  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:38:55
Po ta mbajti, fol :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 23:40:48
Ja mban ja mban po vetem se ka icik frike. LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 08-05-2009, 23:42:10
mua spo ma mba te flase :P
hi te gjithve...si po ja kaloni...

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:46:07
Aiiiiii asnje trim s'doli :P

hi omorfi :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 23:47:20
jam une trime moj hahahaaa

jasas Omorfi  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 08-05-2009, 23:48:15
hec se po marre une zemer dhe po behem trimeeeeeeeeeee :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:48:50
I bera veshet kater :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 23:49:17
Hajdeni pra zhvishuni. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 08-05-2009, 23:52:24
Ja ku kemi Shejtanen me trime se kjo ske ku gjen...
Jasu SHejtane si te kam mire ?
ah moj trime e xha bejos qe ste trembet syri hic... :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 23:54:15
ore Tipi te paska zene vapa ty me duket...  :P

Omorfi si i thone ne greqisht trimit palikari me duket hahahaaa ja ashtu jane bere ca ketej LOL katalavene  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 23:55:18
Cke moj ti e kishim fjalen per trimeri ne ketej ti po deshe avitu po sdeshe avatu. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 08-05-2009, 23:56:01
ne koke i ke rene ...paske goxha palikaria ketu ne forume haaaaaaaaaaa :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:56:53
Ju dyja lart kot po flisni , se une s'po ju kuptoj LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 09-05-2009, 00:00:09
po flasim per palikaret (trimat)e forumit ... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:00:24
ne ne hahahaaaaaaaaaaa na mbyten trimat (palikaret) e dashur LOL

hajde Tipi se ty ste kemi trim na thuj ndonje gje

kenga ne gjuhen greke fjala TRIM thuhet PALIKARI ja kete po themi qe ketu ka shume te tille  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 09-05-2009, 00:02:35
Po per femra si thuhet? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:03:14
PILLIKARI me duket... LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 09-05-2009, 00:03:37
nga ne humben palikaret (Trimeresha)e palikaret (trimat) :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 09-05-2009, 00:05:14
palikare per femrat ... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 09-05-2009, 00:05:38
Hej, mos harroj te ju them se po shkoj te fle........ishalla kam sukses ;)

Naten ju frikacake qe jeni ketu :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:06:11
hahahaaa Omorfi thuaju pak ketyre si i thone lulelakres greket LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:06:45
Hej, mos harroj te ju them se po shkoj te fle........ishalla kam sukses ;)

Naten ju frikacake qe jeni ketu :perqafim

suksese suksese  ;)

gjumin e embel e dashur  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 09-05-2009, 00:12:43
hahahaaa Omorfi thuaju pak ketyre si i thone lulelakres greket LOL LOL LOL
haaaaaaaaaaaa je me te vertete shejtane ...e a doni ta mesoni si ithone lulelakres ne greqishte? :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:14:09
hahahaaa Omorfi kam qene ne tavoline e vjen kamarjeri me marr porosine e kur i thone kete lulelakren ne greqisht ngela spo dija cte thosha thashe ca do hajne keta keshtu LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 00:17:39
Po he de ,si..? :D


P.s:Hello popull   :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 09-05-2009, 00:18:15
 LOL LOL LOLedhe une kur e degjove ngela sdia cfare te thoja por kur ma thane ja futa te qeshurit  :D :D
haj a do njeri ta mesoj si i thone lulelakres ne greqishte? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:20:03
na e thoni se na plaset. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 09-05-2009, 00:20:16
pershendetje oqean ...
ne greqishte lulelakres i thone kunupith :-[ :-[
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:22:23
Uuuuu sa kam pi o zot.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 00:22:28
Sa emer i bukur. :P po ku ka kunupith se em shkoi mendja. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 00:25:08
pershendetje oqean ...
ne greqishte lulelakres i thone kunupith :-[


 LOL LOL

Shume normale,se greket dhe shiptaret kane gjithmon drejtime te njejta por kahje te kunerta... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:27:59
hahahahhaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa o OMORFI mos vdeksh kurre sa po qesh LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 09-05-2009, 00:28:38
Oqean po trim edi si mi thone ne greqishte...
palikar  :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 09-05-2009, 00:30:59
tema mbyllet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:34:40
Si u mbyll ore chorri :D

Dua te mesoj pak greqisht :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 09-05-2009, 00:36:31
te mesojm sa te duash he ca do te mesosh tjeter  :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 00:36:56
Oqean po trim edi si mi thone ne greqishte...
palikar  :D :D
LOL LOL LOL,,,,,Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:37:12
Omorfi prit se ka dhe 1 fjale tjeter :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:38:15
me mesoni ndonje fjale qe perdoret shpesh goca :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:44:06
fjalen TRIM e lulelaker boll e keni per sot neser te tjerat LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:46:01
Ato perdoren me shume mi :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: OMORFI ne 09-05-2009, 00:50:19
edhe malakas perdoret shpesh  :D :D i thuaj shejtanes te ta perkthej ajo e di... :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:52:07
hahahaaaaa Omorfi milao ego hahahaa kaq per sonte e bejme keshtu 2 fjale me spec cdo darke LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:52:56
Kete e di edhe une Omorfi,po nejse....se e mbyllet per sot. :D ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 09-05-2009, 00:57:56
kush e hapi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:59:29
spiunin e vrau miloja LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:59:53
Chorri shih pak,ji i vemendshem :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 01:05:41
apapa kush e hapi temen apapa sa fjale te bukura mesova sot apapa sa diell i bukur me yje apapa kam temperature  :P LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 01:09:05
ahahaah

Gjithsesi dicka mesuam,qe nuk harrohen,,, LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 09-05-2009, 01:10:16
kush eshte gati
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 01:14:41
apapa sa fjale e degjuar apapa gati me vdek apapa gati me fluturu apapa gati me taku krijusin apapa me doli gjumi LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 01:15:44
Çfare bresherie....pupupu :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 20:28:48
Chorri...ku je  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 22:56:48
ka ndonje thashethem ketej? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2009, 22:57:38
hfdsafhdsfdsk;hlfdskh :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-05-2009, 22:58:19
mora shperblim nga puna sot  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2009, 23:00:48
ti me ke nje dreke borxh. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 23:04:29

shenomeni dhe mua :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2009, 23:05:17
ty te japim nje koqe plumbi LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-05-2009, 23:06:15
avash me ato plumba ti se ato ja leme armiqve e tradhtareve te vendit LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 23:07:00
ty te japim nje koqe plumbi LOL LOL LOL

sa me dashke ore LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2009, 23:08:14
epo keshtu fillon dashnia . ;) :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-05-2009, 23:08:27
he mi se e ka nga dashuria e madhe ai LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 23:11:33
duket duket..direkt  e ne pisqolle LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2009, 23:12:04
me t'futme eeee ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-05-2009, 23:15:48
me te shkulme LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 23:17:41
dhe anasjelltas.... hahhahahaa..o zot as e kisha ne plan te qeshja ..LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-05-2009, 23:18:29
qeshu rini qeshu se bota eshte e poshter LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2009, 23:20:16
me t'futme deshe me then. :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 23:20:47
ehh poshtersi o poshtersii LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-05-2009, 23:22:52
te jesh apo mos jesh poshtersi kjo eshte ceshtja  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 23:24:10
hahaha une them te jesh..LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-05-2009, 23:26:58
te qaj apo te qesh kjo eshte dilema  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 23:29:24
ahh vetem te poshtrit mbijetojne sot  :P

sooo smileeeeeee... :engjell: :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-05-2009, 23:30:20
 ;) te bej te zgjuarin apo budallain lind pyetja  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 23:33:20

heshtja...nena e fitores.. :D
hahaha desha te te them nje tjeter shprehje te veriut..por tingellon pak dialektore.. :P

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-05-2009, 23:37:33
5 minuta erdha  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2009, 23:40:02
here..:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 18-05-2009, 17:47:09
Heu bre bir zoti si u katandisen njerezia :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-05-2009, 17:59:40
ika une njehere se ngela mbyll :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 18-05-2009, 18:01:49
 ciao) 
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 18-05-2009, 20:11:45
Bla Bla Bla... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 18-05-2009, 20:12:48
Martohu me mua... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 18-05-2009, 20:14:39
Divorcohu nga une... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 18-05-2009, 20:16:55
I love you.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-05-2009, 20:18:05
lopovvvvvvvvvvvvvvv vvvv  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 18-05-2009, 20:19:07
Puna ime nuk eshte puna e punes tende :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 18-05-2009, 20:35:01
Give me or kill me... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 18-05-2009, 20:38:47
Killing me softly... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 18-05-2009, 20:39:53
Fast and furious....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-05-2009, 22:26:35
alien 1234 pesa ska dale :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-05-2009, 22:33:23
o Tipi te gervishta pak makinen sot me fal  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-05-2009, 22:35:33
po ja fut kot se makinen e kam pat me vete gjithe diten dhe naten dmth deri tani. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-05-2009, 22:38:23
dmth e une tani erdha ska 5 minuta  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-05-2009, 22:39:39
hahahah e bukura eshte se sot kam nderru makine LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-05-2009, 22:41:32
ou po makinen e kujt gervishta une sshtttt mos fol gje ti neser ne mengjes LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-05-2009, 22:42:45
e pe ate regginen blu aty poshte, e kam marre per provepo me pelqeu do e mbaj. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-05-2009, 22:44:41
a ti fus ndonje patate nga siper te ta bej kabrio LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-05-2009, 22:48:32
Cabrio eshte. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2009, 00:01:24
http://www.youtube.com/watch?v=l9lRrOPma90&feature=related

Kte po e flas... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-05-2009, 00:04:07
LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2009, 00:07:13
Ehh jete ehh jete....Une ne kembe e ti ne rakete...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-05-2009, 00:09:54
eh jete o jete... koka poshte e b... perpjete LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2009, 00:15:59
hahaha...ehh jete o jete kjo e le njeriun pa koment...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-05-2009, 00:16:56
eh jete o jete une bam e ti komete LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2009, 00:20:22
Ehh jete o jet pse i kam qejf une punet perpjete....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-05-2009, 00:21:43
eh jete o jete pse me ec gjithmone me xhiro te shpejte LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2009, 00:25:10
hahahah...Ehh jete o jete pse sbej edhe une nje gjiro te shpejte...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-05-2009, 00:26:50
Ehh jete e jete ça kane keto te dy qe nuk te lene te qete... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-05-2009, 00:44:42
eh jete o jete shejtania e Lefto e dine se ceshte jeta e vertete LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-05-2009, 00:46:42
ahhh jete o jete...çfare i mundon keto te shkrete... :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2009, 00:47:54
Ehh jete o jete po ta hip une kete Missin ne rakete....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-05-2009, 00:49:05
eh jete o jete ngrihu moj shejtane e shkrete LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-05-2009, 00:58:36
Ehhh jete e jete...me jep fuqi e pushtet... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2009, 01:13:09
Ehh jete o jete ndihmoji ketij Lefterit te shkrete....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-05-2009, 01:13:51
eh jete o jete kush shkon te fleje gjume vete
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 19-05-2009, 01:22:44
o jete o jete...mos je kaq e vertete.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 20-05-2009, 13:16:02
Pershendetje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2009, 13:27:02
I love you... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 20-05-2009, 13:35:28
U miss me :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2009, 13:36:52
I Miss you.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 20-05-2009, 13:43:56
Ku Misssi :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 20-05-2009, 21:25:29
Miss-it i misss dikush qe eshte miss :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2009, 21:48:45
Missi eshte e imja.,.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 20-05-2009, 21:50:37
Tralala tralala :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-05-2009, 21:51:22
traaalaaa kape nje gale rrite edhe beje djale. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 20-05-2009, 21:53:02
Tralalaaa fluturo dhe behu me krahe :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 21:57:01
puuuuuuuuuuuuuuuuuu u ca vapeeeeeeeee  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-05-2009, 22:05:09
dua gjoks pule. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 22:06:27
cu lodha ne mbledhjen e sotme  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 20-05-2009, 22:07:14
Edhe mua kjo mbledhja me lodhi sot :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 20-05-2009, 22:13:24
sa e pangopur eshte kjo per sex LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 22:15:18
Titi mirembrema, hajd do kthehesh ne  Shqiperi se do te gjej vend pune te mire se dola mire sot e kapa 1 vend te rendesishem  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 20-05-2009, 22:15:56
sa e pangopur eshte kjo per sex LOL

Tito te ka zene meraku gje ty :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 20-05-2009, 22:17:54
Titi mirembrema, hajd do kthehesh ne  Shqiperi se do te gjej vend pune te mire se dola mire sot e kapa 1 vend te rendesishem  :D
mbrema Shejtanke  :)  ca kap ti moj hmmmmm: :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 20-05-2009, 22:20:05
Tito te ka zene meraku gje ty :D
te te them te drejten te kam merak si tja bej thua ti:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 22:20:32
pssssss drejtor me duket  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 20-05-2009, 22:21:15
te te them te drejten te kam merak si tja bej thua ti:D

Bej si  te besh LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 20-05-2009, 22:22:04
per nje muaj apo :) e Shejtanke
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 22:30:04
oferten e mora nga keta te tanishmit me e bukra  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 20-05-2009, 22:33:36
te nisem une atehere se keta do jene prap sic duket hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-05-2009, 22:51:36
Hajde dalim ne lendina
qe te bejme moj cupelina. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 22:59:39
hajd te dalim ne lendine
te flasim per dashurine
dashurine per partine
edhe per Saline LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-05-2009, 23:00:58
http://www.youtube.com/watch?v=wdhnrQnFmkA    Me leje te flase keta sidomos KJO shushka per mua sot se vertet flet cfare te doje pa ditur se c'flet. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 23:07:37
O Tipi kjo qe yll po te degjoje ate Falmen ti te top channel kishe me lujt mendsh fare LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-05-2009, 23:10:16
vere ketu qe te flasim cfare te duam pastaj :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 23:19:07
spo e gjwj dot dreqin
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-05-2009, 23:19:49
shkruaj top story dhe daten kur e dha...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 23:22:46
ore ku pive ti une them SHQIP te ruxhumba dumba hahahahaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-05-2009, 23:23:52
hahahahhah e moj se po flisja cfare te doja. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 23:25:03
ore ate komshien tjeter e ke pa gje sot nga na bredh ajo
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-05-2009, 23:26:05
e kam pare ;) po nuk po bridhte kur e pashe. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 20-05-2009, 23:28:34
se kam pare fare sot me beri merak kujtova se ja kish mbath me drumbane gjekundi LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 21-05-2009, 00:17:54
dhe keshtu po afrohet guri i madh me shpejtesi maramendes per te goditur vendin qe eshte duke u pritur nga shkencetaret  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-05-2009, 00:19:43
... por gurit ju ndrua mendja tha me mire po shkoj te perplasem ne hene po i bej per budallenj shkencetaret kesaj rradhe LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nadja ne 25-05-2009, 11:59:18
paska fillu shkenca ktej :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 26-05-2009, 00:14:19
nadja je gati per zbulim :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 28-05-2009, 20:35:24
Pupupu kjo vapa,shyqyr qe po do me ra shi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-05-2009, 22:44:48
po sikur.............. .... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 22:57:20
Hajdeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeee........ .... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mashtrusja ne 28-05-2009, 23:02:10
mirmbrema
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 23:08:32
Mrama bandite... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-05-2009, 23:09:58
mbroma mashtruse cne kete nick  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 28-05-2009, 23:11:59
sa ke mashtruar deri tashi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 29-05-2009, 16:43:11
I live my life
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-05-2009, 17:24:07
I love my life... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 17:29:23
e dua jeten me shume se kurre
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-05-2009, 17:31:36
I dua zockat me shume se kurr... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Telma ne 29-05-2009, 17:31:47
Pershendetje, jam Telma.

Jam e re ne kete forum, dhe besoj se do ia kalojme mire se bashku. Qellimi im eshte te krijoj shoqeri.
 
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 17:35:39
pershendetje Telma
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-05-2009, 17:36:44
Mire se me gjete.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 29-05-2009, 17:37:54
I dua zockat me shume se kurr... :D
me pelqen te qendroj ne krahun e djathte ;)

Hi people :perqafim

kam marre ca mungesa :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 17:38:53
696she ku je mi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-05-2009, 17:39:02
hahaha..shume shume na mungove... :D


Po ti ke vend ne tere territorin,qendro ku te duash... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2009, 23:33:26
nuk po gjej temen e eksitimit LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 29-05-2009, 23:48:48
nuk po gjej temen e eksitimit LOL LOL

Ore edepzes, ti kur sgjen nje teme, vaj halli te gjesh.... Shiko se ta ka mare temen ajo fshatarka, nje fare Bonami, dhe e ka fut mes shaleve. Shko derman e merja.
Njo shtu e mo me rrokanis koken duke qare.

Qo qjo kshu e aman
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 23:50:58
kush paska ardh ketej xha sulo  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2009, 23:52:21
Ore edepzes, ti kur sgjen nje teme, vaj halli te gjesh.... Shiko se ta ka mare temen ajo fshatarka, nje fare Bonami, dhe e ka fut mes shaleve. Shko derman e merja.
Njo shtu e mo me rrokanis koken duke qare.

Qo qjo kshu e aman
ti me sygjeron ti zhytem me koke keshtu more plak i mencur? :P LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 23:54:44
mos u merrni me bibat qe fillojne me B ore LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2009, 23:56:18
po ti shqa ke shlbsin. LOL LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 29-05-2009, 23:57:00
po ti shqa ke shlbsin. LOL LOL LOL LOL


E cthua mo, se sta mora vesh llafin
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2009, 23:58:00
lere xha sulo se ashtu eshte muhabeti. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 23:58:39
shelbsin je vete me marsh te kuqen me marsh  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 29-05-2009, 23:58:47
mos u merrni me bibat qe fillojne me B ore LOL LOL

Cupkeeee, pse  te djeg miza ty, te fillon emri me B ty?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 29-05-2009, 23:59:25
Aaaa shelbsin, dmth e ndershme, tani ma zuri radari.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 23:59:42
jo jo mua me fillon emri me E  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2009, 00:00:56
kur jane bere shejtanet engjej LOL :P hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-05-2009, 00:07:42
edhe behen kishe gje ti Tipi he apo sme njef si engjell ti mua LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2009, 00:17:55
ty me ? ty mos te te kesh ne lagje. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-05-2009, 00:19:02
prandaj ndrova lagjen une mora shtepi ne DR qe mos te te kem ty afer  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2009, 00:21:06
e me mja LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-05-2009, 01:03:50
avash avaaaaaaash avaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaash LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 01-06-2009, 17:10:06
Bohh si ikin robt pa thene ciao  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 01-06-2009, 17:33:28
Bohh si ikin robt pa thene ciao  :D
C'kemi Loca? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-06-2009, 17:57:21
Pse qetesi? hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2009, 17:58:07
plasi ne kucove. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 17:58:49
plasi te K. e Parisit LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-06-2009, 18:00:16
 hmmmmm:   :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2009, 18:00:43
lesh me tresh se me dysh keputet. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-06-2009, 18:01:43
diell shi diell :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 18:02:17
na mbyten mizat e m.... ej zot  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2009, 18:03:42
hidhi ilac mizave te m... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-06-2009, 18:03:59
Mbyti shtypi :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 03-06-2009, 23:29:34
Naten Kalipso Chorri etj...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 23:37:16
ueeeeeeeeeeeeee etj isha une moj  hmmmmm: LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-06-2009, 23:37:59
Ku shkuan ata... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 03-06-2009, 23:39:31
naten loca love etje etje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 23:40:47
kuku bre etj kuku bre korona kuku bre kripe kuku bre gishti te limoni kuku bre Pokahontas  LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mashtrusja ne 03-06-2009, 23:43:16
shejtane ke pire gje  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-06-2009, 23:44:37
Sbesoj e ka nga natyra jo nga pija...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 23:45:55
kam pire leng te terbuar do pak ti bujrum nga shtepia ime  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-06-2009, 23:50:49
Te vij e une te terbohemi bashke... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 23:52:55
terbohu me mashtrusen une kam terbim tjeter LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 03-06-2009, 23:54:54
he more kopuk keshtu ti  flet  :D

shejtane shtrydhe  limonin  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 23:56:31
ta shtrydh shejtania limonin ty te ta heq buzeqeshjen nga fytyra per  1 jave rresht LOL LOL

a e di njeri ketu barcaleten me limona a jo LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 05-06-2009, 07:29:36
miremengjesi te gjitheve

si ma bete gjumin sot.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-06-2009, 10:17:30
mirmengjesi

ja si me copa copa  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 05-06-2009, 10:32:09
hej naqe kujdesu me shume per shendetin
naten beje gjume dhe diten pune :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 05-06-2009, 13:56:47
Limoni,terbimi,korona ,tequila ,tsunami... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 06-06-2009, 15:19:34
pagjumesi, ekstazi, dehje, perkedheli..... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 15:40:42
Fillim i mire mbarim i hidhur
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 06-06-2009, 15:42:58
Filim i mire mbarim edhe me i mire :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 15:55:42
me mire 1 fund me tmerr sesa nje tmerr pa fund
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-06-2009, 16:05:44
me mire 1 fund me tmerr sesa nje tmerr pa fund

"Nje Tragjedi Amerikane"  ^o) ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 16:06:55
jo moj ca tragjedish I feel good tararararaaaaaa LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 06-06-2009, 16:11:10
haahaa lucky uuu :engjell:

ate shprehjen qe kishe shkruajtur ti mbaj mend qe e kam lexuar ne ate liber ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 16:13:13
rri aman se kam marre nje liber tani po me iken truri histori e gjalle po vetem nga inati po e lexoj deri ne fund hahahaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-06-2009, 13:22:48
bohh cme ka prere rrugen nje macke e zeze sot :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 18-06-2009, 20:13:05
Alo alo telefron,Sali e Osman,Osman e Ferdan te lutem oj mashtruse telefonin mos e kap...LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-06-2009, 22:08:57
telefoni osmani fredi mashtrusja .... ca po kurdis lopov  hmmmmm:  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 18-06-2009, 22:22:31
hahhaah.....Telefon i cingerron Osmani ne na harron,Ferdanja me take e godet hajde mashtruse hajde cfare pret...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-06-2009, 22:26:00
kjo mashtrusja na doli e forte
i bi leftos direkt mu ne koke  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 18-06-2009, 22:36:10
hahaha..Mashtrusja ne e ben lagjen pershesh,e na i kap cunat per vesh... ben te flasin me vete gjynaf me dhimbsen disa te shkrete...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 18-06-2009, 22:45:11
kush eshte kjo mashtruse valle
qe dhe tipin e paska fut ne hall LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 18-06-2009, 22:47:26
hgahahahha..Drumbaj a drumbaja qohet ne ajer e gjithe lagjja...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 19-06-2009, 21:25:11
a keni vape  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-06-2009, 21:27:33
hahhahaaa une kam ethe  :P

Hi Dreamm  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-06-2009, 00:39:16
Krejt vape...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 22-06-2009, 01:30:30
Me erdhi gjumi :D Lefto mos bej sherre :P Naten :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-06-2009, 01:31:00
lggeetengopfjwo0rfj wfojw orjwpfwjfoqw  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-06-2009, 01:32:21
Ihaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa.......... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-06-2009, 01:33:40
jemi ne sot e ardhmja jemi ne sot gezimi nananaaa nanana LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 22-06-2009, 01:41:35
jemi dhe sjemi nanananan  nanananan of aman aman  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-06-2009, 01:42:44
hahahaaaaaaaaaaaaaa
malet me blerim mbuluar plot me bukuri buuuuuuuuuuuuuummmm m LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-06-2009, 01:35:32
kush do stil fshatshe. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-06-2009, 22:21:29
o njerez a dini ndonje stil si me lene cigaren  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 24-06-2009, 22:23:20
Po.........mos me e ndeze mo :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-06-2009, 22:24:34
stil pa rezultate kenga  :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 24-06-2009, 22:26:43
stil pa rezultate kenga  :(
fillo me mariuna e garantuar qe ste bie ndermend e per cigare :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-06-2009, 22:28:41
me dashke te miren ti cuno ... po pastaj te filloj ate te kuqen  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 24-06-2009, 22:30:15
stil pa rezultate kenga  :(


Fillo ta bindesh veten ne koke se sa te kqija te sjelle cigarja mbase te ndihmon. Vetem mos mendo asnjehere qe s'do ja arrish, se kjo do te te pengoj pastaj.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 24-06-2009, 22:31:16
me dashke te miren ti cuno ... po pastaj te filloj ate te kuqen  :D
jo mo mjafton e bardha  :D e kuqja eshte me e kushtueshme
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-06-2009, 22:33:09
epo mbas te bardhes e kuqja jam thashe ta filloja direkt se skam ku me i cu leket  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 24-06-2009, 22:34:18
Qe s'ke ku m'i cu leket m'i jep mu :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: h75 ne 24-06-2009, 22:35:22
nese ke vap, vish dicka se po u zhveshe do te kesh edhe me shume vape
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: h75 ne 24-06-2009, 22:37:14
ku postova dhe une
peskam lexuar ndonje pergjigje te kahmotshme :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 24-06-2009, 22:37:59
Nese ke vape beja ashtu si ne avatarin tim, se vallain as m'u vesh e as m'u zhvesh s'po ben pune.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 24-06-2009, 22:38:45
ku postova dhe une
peskam lexuar ndonje pergjigje te kahmotshme :D

Hjat se tema eshte flisni cka te doni ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-06-2009, 22:40:07
paske teorine kineze ti H75 i nxehti del me te nxehtin e i ftohti me te ftohtin LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 27-06-2009, 19:53:32
yyyy  sa shi bie.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 27-06-2009, 22:50:58
Yhyy na erdh dimri ne vere,,,
 :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 22:53:24
Ora e votimit po afron... Shejtania ju ben thirrje te gjitheve ta shkundin voten mire e mire per partine qe kane perzemer LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 27-06-2009, 22:55:19
ka mbaruar fushata per sot... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 27-06-2009, 22:56:18
Ora e votimit po afron... Shejtania ju ben thirrje te gjitheve ta shkundin voten mire e mire per partine qe kane perzemer LOL LOL
shkundeni voten mire, por KUJDES: PIKA E FUNDIT BIE GJITHMONE MBI KEPUCE....LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 27-06-2009, 22:58:40
shkundeni voten mire, por KUJDES: PIKA E FUNDIT BIE GJITHMONE MBI KEPUCE....LOL LOL LOL
LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 22:59:43
moj telendare e dreqit shko voto neser e me trego gishtin e njollosur se te hoqa nga puna  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 27-06-2009, 23:01:05
ehu...deri ne darke, eshte cnjollosur gishti me gjera te tjera LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:04:40
jo jo  se me tha Arbeni qe boja rri 1 jave do me rimbursonte e leket e manikyrit jo per gje LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 27-06-2009, 23:09:57
ia ka fut kot hahahahah
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:12:16
ke e ke avatarin LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 27-06-2009, 23:15:14
pallati 176
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:16:01
ja ja ja ku jam LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 27-06-2009, 23:17:12
Cka boni me avatare ju dyja keshtu moj? ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:18:31
po i tregojme Titit sesi dukemi moj  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 27-06-2009, 23:19:36
O titi e morre vesh apo don te ta sqaroj une dhe njehere? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:20:20
hahahaaaaaaaaaaa lere se e mori vesh tani me duket LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 27-06-2009, 23:24:21
cfare ????avataret jane shume te mira <AVATARET>
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:27:39
kjo seshte avatar  Jojo: Jojo:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 27-06-2009, 23:31:59
Ky syri qe shoh une per momentin, se pas ca sekondave ndryson :D..... ka jete ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:33:25
tani jam shqiperia po ndryshon LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 27-06-2009, 23:34:21
Shejtanka po ndryshon :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 27-06-2009, 23:35:08
pallati po ndryshon
shejtanka kryeson

tipi e pason

kalipsoja .... hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:35:41
hahahaa po jam akoma nen efektin e budallikut te djeshem se di e sa do me zgjasi po thuj shyqr se jam ne qejf LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:36:18
pallati po ndryshon
shejtanka kryeson

tipi e pason

kalipsoja .... hmmmmm:

kalipsoja e minon LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 27-06-2009, 23:37:06
Shejtanka po ndryshon :D


Tamam tito, shejtanja dhe kalipso po ndryshojne nga casti ne cast :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:38:08
hahahaaa jemi ne momente meditimi kujt duhet tja japim voten Kenga e jemi te lekundura akoma  :P LOL mqse une e gjeta ke do votoj  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 27-06-2009, 23:39:18
hahaha..po has probleme

kam gjetur avatarin perfundimtar...por kam probleme hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 27-06-2009, 23:40:51
Jeni ju sot e ardhmja LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 27-06-2009, 23:41:47
sot e ardhmja

neser e shkuara

pasneser e kaluara

mbipasner..e paekzistuara
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:42:50
cohu se shqiperia po ndryshon LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:44:04
hahaha..po has probleme

kam gjetur avatarin perfundimtar...por kam probleme hmmmmm:

hyr ne msn te te ndihmoj  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 27-06-2009, 23:44:21
cohu se shqiperia po ndryshon LOL LOL

Nuk quhesh kot shejtane ti LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:48:05
jemi ne sot e ardhmja jemi ne sot ndryshimi
vetem ti ne dore e ke ndaj mos rri po cohu cohu cohu
eshte nje rruge qe na bashkon
eshte e ardhmja qe premton
eshte nje komb qe sot beson
COHU SE SHQIPERIA PO NDRYSHON   ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 27-06-2009, 23:49:31
jemi ne sot e ardhmja jemi ne sot ndryshimi
vetem ti ne dore e ke ndaj mos rri po cohu cohu cohu
eshte nje rruge qe na bashkon
eshte e ardhmja qe premton
eshte nje komb qe sot beson
COHU SE SHQIPERIA PO NDRYSHON   ;)


Eshte nje enderr e bukur kjo ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-06-2009, 23:50:52
dhe politika eshte si kjo kenga ketu qe po ve  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=s21yGtY2_bc (http://www.youtube.com/watch?v=s21yGtY2_bc)hoooooooooooooopppp pppppppppppaaaaaaaa aaaaaaaaaaa LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 00:01:35
Kam nje hall more popull. Te profili im shkruan:

Pershendetje kengaime
Ju keni 123 Mesazhe

Nuk po kuptoj nese i kam 1 , 2 apo 3 mesazhe tani une? LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:02:38
hahaaa ti kane bere te tera unread moj LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 00:03:49
Po kjo unread cka i bie moj. Jo jo s'po kuptoj asgje une LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 28-06-2009, 00:10:56
Ju pershendes se ika une,, :pafshim

Edhe zgjidhnja problemin qikes..,, :D

Tung
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 00:11:58
naten e mire Oqeani   :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 00:12:49
naten oqean

endrrra te bukura pafsh sot
me bjonde, brune dhe avatare

dhe kur te preferuaren do te arrish

atehere gjumi ka per te te marre   :perqafim
................... ................... ......
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:15:36
naten e mire Oqean
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 00:16:37
Naten Oqean :)


yyyy sa fluks paska ketej,ka bo gje vaki?? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 00:19:57
ok pra naten e mire vajza  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:20:15
ehe ka zgjedhje sot LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:22:09
Dora dora shkojme ke shkolla
na jep mami fiq e molla
fiq e molla dhe sheqer tja dhurojme xhaxhit Enver LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 00:25:11
ku chorri hmmmmm: :D :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 00:30:47
pune per mua ku
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:32:44
pune per mu pune per ty
e thote ky lart aty

pune per mu thote nga halli
se per shejtanen e ka marre malli  :P LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 00:35:57
e mo chorri, mos bej keshtu, se e dime qe te behet qejfi njecike LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 00:39:37
Flisni cfare te doni !  :D   mendoni cfare te doni  ,  :D  qejfin e bej per qejf edhe kur tme teket qejfi  mua LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:40:52
 :P

hajd po ndroj teme pra se sdo Chorri me be shaka me te  :P


kaluan i vit
kaluan dy vjet
un po pres
e ti po pret

i dite mo sdurova
afer tu afrova
turp mo nuk pata
troc ta kerkova

ti embel me shikove
i trrullos e me habi
hape gojen ene fole
Ca osht sexi oj ti??  LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 00:41:18
e po mire, e cfare pastaj.....ua ky ... :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:42:43
Flisni cfare te doni !   mendoni cfare te doni  ,  :D  qejfin e bej per qejf edhe kur tme teket qejfi  mua

flisni cfare te doni
mendoni cfare te doni
therriste Chorri lart nga ballkoni LOL

Qejfin e bej per qejf
edhe kur te me teket vete
ckeni moj laraska qe sme lini te qete  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 00:45:16
chorri, Shejtania e UJKUT, Oqeani (+ 2 i padukshëm) dhe 8 Vizitore po shikojnë këtë temë  LOL LOL athua kush jane vizitoret LOL bujrum bujrum


Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 00:46:36
Chorri sot qenka idhnu
me shejtanen dhe me mu

chorro pse vepron keshtu,
ne kurre ste kemi harruar

Tek "My buddies" te kam cituar

chorro, pse je sot i hutuar

hapja zemren shoqerise
se na ke ajken e miresise :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 00:46:39
Njeri prej vizitoreve jam une :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:47:14
Chorri thote jam chorr une
por ce do vizitoret i shef mire shume

more chorr te paca fatin
chorre qofsha e ta marsha zanatin  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 00:48:29
Si s'me beri mua askush poezi :S :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:51:23
Kenga ime eshte merzit
se kujton se se kena mik

miq si ty na u shtofshin perhere
je njeri i rralle e eshte fat me te pas ty ngahere

po te jap 1 perqafim te forte
te uroj shendet  e miresia jote ne zemer gjithmone te burofte  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 00:53:14
Chorri thote jam chorr une
por ce do vizitoret i shef mire shume

more chorr te paca fatin
chorre qofsha e ta marsha zanatin  :P LOL LOL

hahahhaaaaaaaaaaaaa aa   :perqafim  kalipso hajt bre  goce nje ashtu nga maja e babes tomor
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 00:54:00
eh moj kenge...kenge e pashkruar
mos kujto se te kam harruar

je nje kenge e vecante
se je per me u pas merak

kenge moj mos u merzit
se ne ty te kemi shpirt.. :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 00:56:42
rrofte lagjia e Parisit LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 00:57:40
Chorri sot qenka idhnu
me shejtanen dhe me mu

chorro pse vepron keshtu,
ne kurre ste kemi harruar

Tek "My buddies" te kam cituar

chorro, pse je sot i hutuar

hapja zemren shoqerise
se na ke ajken e miresise :perqafim

ueee tani e pashe po te shpejt jeni :D si mos te jem i hutuar nga ajka e miresise hutohet e knusi e krijusi  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 00:59:10
eh kjo lagja e parisit
ka mbledh gjithe trimat e lisit

trima e trimeresha plot

jemi ajka,jo me kot


se te gjithe na kane zili

rrofte lagja ku banojme une  e ti... :perqafim.LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:00:24
Chorri yne si kajmak
e kemi vec per marak :perqafim

e ka zili dynjaja
gjithe cunat i ka zene belaja

gocat e forumit ai jua merr
eh mor cuna ne hall jeni mo te mjere LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 01:01:25
Hahahhahaha rrofte lagja e Parisit, lagja e Bejtexhinjeve  :puth  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 01:03:22
mua kajmaku sme shijon
se linjat m'i shperqendron

sot ketu do behet nami
vendoset fati i vatanit

chorri sdon me ia dit
vec cikat me i merzit

eh chorro, sot c'te ka gjet
se spo me dukesh si ti vet

hapja zemren shoqerise
te heqe dertet e merzise... :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:03:39
eh kjo lagja e parisit
ka mbledh gjithe trimat e lisit

trima e trimeresha plot

jemi ajka,jo me kot


se te gjithe na kane zili

rrofte lagja ku banojme une  e ti... :perqafim.

nese ne Tirane kaloni
dukuni e na vizitoni
kalipsoja e shejtania ju pret
me nga 1 poezi ju qeras per lezet

lagjia jone eshte fuci baroti
vec shkendijen do e digjet nga moti

barut ne jemi chorri shkendija
ndaj mos u gricni po futjani me vrap te shpia  :P LOL  

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 01:06:09
o shejtane te lumte goja
vargjet qe po i qendis
dhe vete Naim trimi
me mire s'do i kish rradhite

ne nuk bejme bejte, ne jemi poete
poete pa pene, poete pa reklam,
jemi poete qe fjalet nga goja t'i perlajme

LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:08:08
sikur sme shkon stili me mburr veten mi turperohem  :D

ja 1 tjeternen hijen e limonit
ti hajshe kajsia
katunari lalit
per ty ka me vdek ija

rruges kur kalojshe
gjith serbes serbes
gomari merte vrull
si me qen mecedez LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 01:09:09
LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:10:49
 :P

Ne nje are ne nje lendine
te pashe tek beje pipine
u zgjata me pa nje cik mo mire
po su duk gjo ishte erresire

Nga turpi shpejt e shpejt nxitove
nga hutimi patallonat hap harrove
u munova prap me pa
jo mer vlla su dukte gja   LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 01:13:01
deshe me ma pa moj ed uruar
po une e kisha te mbuluar

se ta dija kete ves

dhe shume nuk te ze bese ....LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 01:18:57
Do te shkoj un ne Shqipri
Do dal rrugve me pi raki
Do te shkoj ne spital
Do ti them zemra mo bo per mall
Dhe kur tdal prap me pi
Do shkoj tvjell mu ne shpi
E di qe do lej nam
Po jeta per qef o bo vallaj
Kshu si un boni ju
Boni qef muj per muj
Robt le tfolin ca te dun
Jena trima ne se rrujm Razz
Kena lind ne per SEVDA parajse
Beje qefin mashalla  of aman aman  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 01:21:44
une tani do te shkoj
se gjumin dot s'po e largoj
do e marr ne krahet emi
gjithe naten me te do rri

neser shihna ne votime
amanet partine time

eshte partia e dashurise
 endrrave dhe pagjumesise....

 :perqafim naten te gjitheve
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:22:32
Do vije Chorri ne Shqipri
o sa mire mo njeri

do dalim me tprit me tupana
une kalipso Tipi e gjithe Tirana

Raki ste japim por sherbet
ndaj hajd nje ore e me pare
se jena me u taku tek per tek LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:23:56
une tani do te shkoj
se gjumin dot s'po e largoj
do e marr ne krahet emi
gjithe naten me te do rri

neser shihna ne votime
amanet partine time

eshte partia e dashurise
 endrrave dhe pagjumesise....

 :perqafim naten te gjitheve

pse moj kalipso na ike
sot qe isha une lesh per trike LOL

kisha ndermend me bo poezi
hidh une e prit ti  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 01:25:08
Ashtu dhe bete, njera hidh tjetra prit ;)
Gjume te embel Kalipso :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:25:54
gjume ska se kemi votime
hajd kalipso na fol per partine time  :P ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 28-06-2009, 01:27:20
vec ketu mos ma ki merak
jam e frymezuar 22 karat
neser do bejme pizi
10 une e 10 ti
poezite do i thek
do i bej si tost me pjeke
une dua shume te rri
po kam ca pune... ;)kupton ti.. ;)

hajt pra naten e mire
gjume te embel
neser me mire :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:28:14
kuptova  ;)

gjumin e embel takohemi neser per kafen e mengjesit  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 01:45:14
ku kshu kalipso hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:46:27
hahahaaaaa eshte ne pune e siper tani besoj se po degjohet zhurme nga komshija LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 01:50:26
siper thua ndegjo  1 te dobet
E therret burri gruan:
Ku je e dashur?
Ajo pergjitgjet:Ja, ne Prishtine, tek ura, mbi Drinin!
Burri i befasuar:
Po s'eshte Drini ne Prishtine moj...
Ja po ta jap Drinin fol me te, dhe bindu...?! :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 01:53:19
 LOL LOL


Vete e shpike Chorro apo ia more borxh komshies? LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:54:07
hahahaaaaaa e forte qenka LOL

ja e nje tjeter


Shkojnë besimtaret katolik me u lut në kishe,
Prifti i pyet: Kush ka frik nga gruaja le te çohet ne kemb.. të gjith çohen vec njeri rrin ul edhe thot prifti me vete: E shyqyr qenka nje burr ne kishe..
e pyet prifti ate qe nuk u çu ne kembe: Pse ti nuk o çove ne kemb? Ja kthen besimtari: Se si ta permenin fjalen grua me kputen kembet dhe nuk munda me u çu LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 01:55:13
LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 01:55:53
 LOL LOL

Jo po ta provoje te çohet po ia mbajti LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:56:13
kush di te me japi kete pergjigje  :D

Pse pula s'lahet me uj t'nxet?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 01:56:56
ahahahah se i bien lesht LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 01:57:17
priftiu :P
3 prifterinj bisedonin me njeri tjetrin se cfare benin me leket qe faleshin ne kishe.
Prifti 1:
Une bej nje rreth te madh dhe i hedh leket ne ajer. cfare bien ne rreth jane te miat cfare bien jashte jane te zotit.

Prifti2:
Une per vete bej nje rreth te vogel dhe i hedh leket ne ajer. Cfare bien ne rreth jane te zotit kurse jashte rrethit jane te miat

Prifti 3:
Une s'lodhem duker bere rathe. une i hedh leket ne ajer, Zoti ato qe i duhen i mban vete kurse te tjerat qe i bien mi le mua  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:57:30
ncuq se gjete  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 01:58:17
priftiu :P
3 prifterinj bisedonin me njeri tjetrin se cfare benin me leket qe faleshin ne kishe.
Prifti 1:
Une bej nje rreth te madh dhe i hedh leket ne ajer. cfare bien ne rreth jane te miat cfare bien jashte jane te zotit.

Prifti2:
Une per vete bej nje rreth te vogel dhe i hedh leket ne ajer. Cfare bien ne rreth jane te zotit kurse jashte rrethit jane te miat

Prifti 3:
Une s'lodhem duker bere rathe. une i hedh leket ne ajer, Zoti ato qe i duhen i mban vete kurse te tjerat qe i bien mi le mua  LOL

hahahaaaaaaaaaaaaaa aaa me pelqeu prifti i 3te LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:00:19
Nje lypsar shkon ne kishe dhe i lutet zotit:O zot me dergo 100 mije lek....
Nje prift qe e degjon i vjen keq e i dergon nje 50 mije lekesh sikur ia kishte derguar zoti.
Ky lypsari te nesermen shkon e lutet:Ozot me jep 100 mije lek po mos mi dergo per priftin se mi ka mbajtur gjysmat... LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:01:02
LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:01:16

Pe folin dy plluma ne tela te rrymes:
Besom qe nuk jom i martum, i thot pllumi mashkull pllumejkes.
E cka eshte ajo unaze?
Iiiii, kete unaze e kam qe atehere kur e bajsha posten. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:01:47
Nje lypsar shkon ne kishe dhe i lutet zotit:O zot me dergo 100 mije lek....
Nje prift qe e degjon i vjen keq e i dergon nje 50 mije lekesh sikur ia kishte derguar zoti.
Ky lypsari te nesermen shkon e lutet:Ozot me jep 100 mije lek po mos mi dergo per priftin se mi ka mbajtur gjysmat... LOL LOL LOL

hahahhahahahahahahh a
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:02:39
Pe folin dy plluma ne tela te rrymes:
Besom qe nuk jom i martum, i thot pllumi mashkull pllumejkes.
E cka eshte ajo unaze?
Iiiii, kete unaze e kam qe atehere kur e bajsha posten. :D


ahhahahaaaaa mos quhej Lefto ai pllumi LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:03:15
ahahaha Kenga te pakten e paska lene posten tani LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:03:41

ahhahahaaaaa mos quhej Lefto ai pllumi LOL LOL


LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:04:19
ahahaha Kenga te pakten e paska lene posten tani LOL LOL


Jo tash po bart unazen e jo posten ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:04:37
Pse polici e merr deren e makines me vete ne plazh?
Se po u bo vape ta hap qe te hyj fresku!  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:07:44

Shkon ni skelet ne ameltore edhe porosite ni torte.
Kamarieri e vet: A me shllag a pa shllag?
Normal qe pa shllag! A nuk p'e sheh qe jom tu majt diet a? I thot skeleti.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:08:47
hahahahahahahaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:08:55
 ahahahah Skeleti po thane edhe kockat nderkohe LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:09:42
Pse valle te gjithe policet jane barkmedhenj?? hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:10:16
Na ishin mbledhur ne nje pyll te gjith policet e botes dhe do kapnin nje lepur.
Kush e kap me shpejt do fitonte nje cmim.
Hyn i pari i FBI dhe e kap lepurin per 2 minuta,
Hyn policia Gjermane dhe e kap lepurin per 3 minuta.
Keshtu me radh te gjith policit e tjera, dhe me e forta i vjen radha policit tone.
Hyn policia jon rri 3 ore, 4 ore,5 ore dhe bohen merak policet tjere, shkojm shofim ca e ka gjet?
Kur shkojn shofin policin ton tu i ra majmunit, do na e tregosh ku esht fshehur lepuri apo ti ashtu  :P robt! LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:11:08
Hahahahahahhahahaha hahhahahahahahahaha hahhaaha
 
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:13:31
Duke udhetuar neper qytet, njeri futet gabimisht ne nje rruge njekalimshe. Ne moment degjon nje fershellime bilbili. Duke menduar se mos ka qene ndonje femi, ai vazhdon rrugen. Nuk kaluan disa sekonda kur nje polic me motor i bllokon rrugen. - Ju shoku qytetar, a degjoni nga veshet? - Jam i sigurte se degjoj me mire se ju, pergjigjet ai.- Atehere kur ju degjuat qe une i rashe bilbilit pse nuk ndaluat? - Kujtova se i re per qef. - Ashtu he?, i thote i nervikosur polici. Si e keni emrin? - Ju me ndaluat, prandaj eshte normale te prezantoheni ju i pari, si ju quajne? - Izet.- pergjigjet polici me plot goje. - Ashtu he?,Mire atehere mua me quajne Dyzet LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:16:14
Duke ecur mbi nje ure, Berisha rreshqet dhe bie ne uje,
2 femije, qe ishin duke notuar, u zhyten dhe e nxoren ate ne breg.
Bravo çuna! Ju thot Sala tani qe me nxoret, kerkoni çfare te doni se ju ndihmoj
I pari fëmij tha, un dua një kallam peshku për të shpëtuar njerzit që bin nga ura.
I dyti fëmij tha, un dua një karroc invalidi se do të më thejn babi kurrizin sepse të shpëtova ty  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:16:20
Hahahhahahahahahaha hhahahaha Dyzet hahahhahahahaahha

Misss, he moj pse jane barkemedhenje?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:17:32
 LOL LOL  LOL

ahahaha Kenga une iu thashe ju mos dinit gje LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:18:03
Kenga chorri kam 1 foto te politikaneve tuaj  LOL

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 02:18:33
hajt boll mo shtriga ne gjume shpejt LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:18:53
Duke ecur mbi nje ure, Berisha rreshqet dhe bie ne uje,
2 femije, qe ishin duke notuar, u zhyten dhe e nxoren ate ne breg.
Bravo çuna! Ju thot Sala tani qe me nxoret, kerkoni çfare te doni se ju ndihmoj
I pari fëmij tha, un dua një kallam peshku për të shpëtuar njerzit që bin nga ura.
I dyti fëmij tha, un dua një karroc invalidi se do të më thejn babi kurrizin sepse të shpëtova ty  LOL LOL

 LOL LOL Kur e hodha une,e ndihmuan ata :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:19:51
hajt boll mo shtriga ne gjume shpejt LOL LOL

Chorro gjumashi LOL  shko fli shko LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:20:38
hajt boll mo shtriga ne gjume shpejt LOL LOL

hajd se e djele neser fleme gjume

shif ket foton tjeter  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:20:57
Une s'e dij misss  (?)

Hajt na trego shejtane e ne nderkohe po ju tregoj une nje barcolete ;)


Shkon nji bjondin te doktorri me vokmena n’vesh.
Heki ato sene prej veshve! I thot Doktorri.
Bjondina: Jo, se nuk muj me jetu pa to.
Bohet nervoz doktorri edhe ja hjek me zor e bjondina nuk merr me  frym.
Kur ti vnon vokmenat ne vesh doktorri e degjon nje ze: merr frym, lesho frymen, merr frymen, lesho frymen, merr frymen, lesho frymen... :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:22:39
ahahahahahahahha e forte  Biondine  :P LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:22:53
Kenga chorri kam 1 foto te politikaneve tuaj  LOL

Partija e fshatareve LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:23:06
ku di gje une ja 1 variant ......jane barkderra Miss sepse nuk e perkulin belin kur bejne seks  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:24:21
 LOL LOL LOL me shuajte nje kuriozitet Shejtanke
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:25:18
kenga chorri shikojeni e kete  ;) :P

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:26:38
Hahhahahahahahhahah a ashtu na kane bere ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:28:14
shikoni kete femiun si ha buke  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:29:16
Hahahahahhahahahaha haha e poshter je hahahahhahahahaha

me ze jam tu qesh hahahahahah
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:30:25
hahahaaaa  ;)


chorri duart lart  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:32:18
Lefto i vogel LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 02:33:48
Kenga chorri kam 1 foto te politikaneve tuaj  LOLkuku bre  >< nukduatedegjoj ><
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:34:31
ja dhe tipi tu qajt LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:36:08
kuku bre  >< nukduatedegjoj ><


chorr te erdh inati a? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:37:18
nje bukuroshee fjet te forumi yne  ;) :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:38:27
 LOL LOL LOL moj Shejtanke do pushosh a si e ke hallin LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:38:40
kenga ky si Titi me duket si thua ti  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:39:00
LOL LOL LOL plac ti :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:39:14
pa te gjet e ty sfle sot LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:39:59
Hahahhahahaa hajde ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:40:47
ky duhet te jete perroi se ai i ka fiksim zezaket  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:41:49
Ja Shejtanka... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:42:26
ky duhet te jete Berni i misheruar ne trupin e bac saliut  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:43:33
Ja Shejtanka... :P

hahhaaaaa tamam ashtu jam sot trendeline e kenge LOL LOL

ishalla me zgjat ca kjo gjendje se mire qenka keshtu vertet  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:45:00
te jete oqeani ky valle  :P 
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 02:45:37
hahahaaaa 


chorri duart lart  :P LOL

mos une duart larte ti nga frika  kpucat larte :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:47:42
hahahaaaa sandalet doje te thoje apo kembet ashtu kepucet  :P LOL LOL  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:51:58
po ky kush eshte  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 02:54:19
charli duhet tjete mbase maxi LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:55:28
charli duhet tjete mbase maxi LOL
hahahhahahahaha
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:57:26
foto eskluzive te antareve te tjere kam neser.... bile po e mendoj me e hap teme me vete  ;) si thoni ju  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 02:58:05
Mesa e dij une eshte nje teme e tille ne barkafe.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 02:58:42
ma gjej pak se e vazhdoj une temen  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 02:58:55
 ;) shume interesante


Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 03:00:40
ja kjo


http://www.zeriyt.com/barkafe-lounge-zeri-yt/foto-dedikuar-anetareve-te-forumit-t50993.30.html
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:02:25
hahahahaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa se kisha pare kete me doli pune mua tani LOL

flm kenga  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 03:03:08
;)


Paska gjete dhe misss nje te ngjajshme ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 03:03:51
kenga kjo eshte e re ketu ende ka per te mesuar :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:04:54
meqe me kujtuat ne daten 25 qershor bera 1 vjec te forumi zeriyt

harrova te festoja 1 vjetorin LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 03:06:03
kenga kjo eshte e re ketu ende ka per te mesuar :D LOL


Meson dreqja me shpejtesi te drites :P

Po ec moj ta festojme tani nje vjetorin dhe tre dite :D :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:07:54
e leme per neser me mire festojme 1 vjetorin tim e fitoren e partise sime  ;) :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 03:09:37
Nuk vij une ne festa te partive :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:10:05
ani hajd te 1 vjetori im  ;) :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 03:10:17
po tybe pa shiko sy dreq qe ka e ndal driten e ben te ec me shpejtesi te breshkes  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:11:06
hahahahaa  :P  :perqafim  ose e bej driten te eci me shikimin e chorrit  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 03:14:37
Ora fiks 03:14  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 03:15:36
Du te dal te kendoj bashke me xhelat LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:18:12
ketej nga une ska  :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 03:18:47
As ketu s'ka........mu pse s'ka te dal une LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 03:19:05
si thoni bre kam nje ide :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:19:43
ide poshtersie do jete  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 03:19:45
S'ke ide te mira ti :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 03:20:05
Te kendosh si gjel chorro? LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 03:28:01
kuku bre smun njeri me thane iden  hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 03:29:09
Thuje chorr mo
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 03:29:37
Shprehu Chorro :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:29:52
ma thuaj mua te veshi  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2009, 03:34:05
degjoni, flisni ju cfare te doni se une dua te hesht tani :P

Miss, shejtane e chorri naten se vendosa me ne fund te shkoj te fle :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 03:35:34
Hajt se edhe une e vendosa :D


Naten  Kenga,Shejtanke,Chorri  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:36:13
chorri ngelem vetem ne te dy  :D

hajd ma trego idene :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 03:36:40
e prishi  iden kjo shtriga  :D dhe ju dy njejte jeni shtriga   :D  LOL

naten e mire   :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 03:37:09
chorri ngelem vetem ne te dy  :D

hajd ma trego idene :D LOL

heheh :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:37:43
po ti moj po spiunoje nga vrima e celesit LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 28-06-2009, 03:38:39
Ishte dera hapur LOL LOL LOL

Ika ika ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 03:39:32
chorri ngelem vetem ne te dy  :D

hajd ma trego idene :D LOL

nuk e shef ti se ideja po ec :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:39:41
hajd se po ta leme deren hap....

he chorri si thua  tja le hap deren :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 03:43:21
mos mi se kur mo me dyer te mbyllur nuk fle :D nese hy mbrenda une nuk mbaj pergjegjesi LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 03:44:38
as une nuk mbaj pergjegjsi se ca mund te ndodhi Misss kshu qe me mire rri mbrapa vrimes se celesit  :P LOL LOL

Chorri ma thuaj ne vesh idene  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 04:03:22
jo mi e them ne shesh te skenderbeut po duhet te jene disa vesh :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 04:04:40
disa jane une kam kater e ti ke 10  :D

thuaje ne shesh ose ne vesh LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 28-06-2009, 04:07:59
ata 10 luajne fudboll nuk del gjo :D
kto kater luajne bixhoz :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-06-2009, 04:09:11
ta lexova idene chorri mos e thuaj tani ska me vlere  :D

ika naten  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2009, 00:09:54
I love you.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 00:11:19
Lefto a e pe foton tende ketu  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 00:57:23
Misss nuk voton njeri per Ramen por per PS.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 30-06-2009, 00:58:25
Eshte e vertete ne fakt Shejtanke,si PS mire eshte po per kryetar nuk ben fare.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 01:00:23
i vure  re jane 12 qarqe
6 te majte jane te jugut e 6 te djathte veriu sikur i ka nda njeri me thike shume cuditshem
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 30-06-2009, 01:03:31
Çuditshme ne fakt,por edhe rezultatet jo zyrtare si ti ndash me thike veriu PD dhe jugu PS.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 01:05:15
filluan probleme me policine ne Pogradec e Elbasan pffff
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 30-06-2009, 01:07:24
Tani?pse?Po behet ndonje budallik thua? ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 01:09:42
1 gazetare e topit e kane kercenu ne Elbasan, ne PG jane mbledh militante para QVse ushtrojne presion

aman boll me keto muhabete se kam gjithe diten sot
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 30-06-2009, 01:11:26
Nuk kam gjume fare :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 01:12:01
pi 1 kamomil me mjalt te ndihmon
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 30-06-2009, 01:13:44
Sapo kam pire edhe nje kafe e veshtire do jete :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 30-06-2009, 21:56:28
qenka absolutisht cmenduri te shkruash nga telefoni  ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2009, 00:03:42
Paaaaaaaaaam....... ... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 00:07:05
hej bela ne vend te vinte mamaja kalamanin ne gjume vuri kalamani mamane ne gjume LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 01-07-2009, 01:11:13
Dikur kam menduar se jeta eshte perjetesia, sepse e tille me dukej ne caste femijerie jeta eshte gjithmone pazar fitimi gjithmone qan e qesh  sepse e tille ngelet ne huazimet shpirterore po aq sa edhe paksa jetesore,…,,,  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 01:18:50
kur kam qene femije kam menduar per jeten e me dukej shume e shkurter e me tmeronte ky fakt...mbaj mend qe rendja me vrap te preheri i nenes sime strukesha atje e i thosha se cfare me shqetesonte ...dhe e di se cme thosh ajo.... bije ne ket bote jemi vec kalimtare pa e ditur sec vend do na rezervoje krijuesi ne perjetesi.... e vazhdonte akoma por sdu me e thene me
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 01-07-2009, 01:22:06
aman mos e thuaj e thuaj po deshe ,se rezervimet behen te stacioni hapsinor i chorrit LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 01:24:19
atehere pse me permendi ajo universin dhe vetem krijuesin  askend tjeter hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 01-07-2009, 01:28:28
sepse  ka qene e ndershme sekretin e ka ruajtur  hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 01:29:35
skam me fjale  :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 01-07-2009, 01:31:10
ste besoj :S LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 01:31:47
po tybe ma qepe gojen
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2009, 19:13:23
Bota lara lara... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: AnikaHair ne 01-07-2009, 19:18:06
a jeni te sigurt te flase per cfare te dua???  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2009, 19:19:32
Plotesisht... :D...shlirohu... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 15:38:33
Bzzzzzzzzzzzzzzzz   :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 02-07-2009, 19:24:23
uaaauuu loca my miauuu love  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 20:19:30
Ishte Bzzzzz, Bzzzz u duke Chorri  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2009, 20:31:12
Kiss me or kill me... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 20:32:31
Cilen do me shume? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2009, 20:34:03
Te dyten se e para me eshte bere bajat... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 02-07-2009, 20:34:58
ca vdekje do  :P zgjidh e merr
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 20:35:19
Me litar fytit apo ndryshe? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2009, 20:36:01
E dua sa me te rende... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 02-07-2009, 20:36:48
hajt se shume kollaj eshte me te mbyte ty :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 20:38:26
Po te lyej me mjalte qe te te hajne grenzat.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2009, 20:40:41
ahahaha...Oooo sme del mua shpirti lehte... :D


Po hajde filloni ndonjera... :D

Cila eshte vullnetare? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 20:44:07
E dashke ndryshe me duket... :D

 hmmmmm:

Duke te sulur te gjithe zoçkat zemerthyera me nje thike ne dore per te prere... :D  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 02-07-2009, 20:44:53
Hajde loca se ti paske ide te mira e une shoh si i del shpirti ketij :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2009, 20:46:09
hahahahhaha....E une jau marr edhe ate zemren e thyer qe  e kane.,.. :D


Kjo e jotja quhet vdekje me lezet... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 20:51:02
Po te pelqen thua kjo apo te vazhdoj me te tjera? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2009, 20:52:45
hahah..Ti qenke multifukcionale.... :DTitulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 20:54:53
Jep aty pergjigjen njehere   :D

Mos u tremb shume ore :D

Pastaj kot nuk thone Loca per mua ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2009, 20:55:31
Hajt ama pak..... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 20:56:56
Nga se ke frike tashi nga Loca apo nga vdekja qe te ofroj? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2009, 21:01:29
ahaha..Nga vdekja kurr nuk jam friguar..ama mdoket nga Loca.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 21:05:08
Pa merak se jam sweety kill   :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 00:30:04
ooo my sweety
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 00:31:00
urdhno :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-07-2009, 00:39:17
yes yes yes  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 00:42:57
Ku Shejtania,spo nihet?? ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-07-2009, 00:43:31
Nihet me vone... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 00:45:18
ketu ketu  :P po me bateri te shkarkuara sot  :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 00:46:05
Ku eshte kenga, flejti? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 00:46:52
po iken qepare me shejtanen  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 00:47:33
Hahahhahahah, ma zune deren LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-07-2009, 00:48:53
Dera eshte e madhe... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 00:49:05
edhe mua  :P

a do fleme ne kenga
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 00:49:37
Une po kismet :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 00:50:24
Edhe une kismet ndonjehere  mbase LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 00:50:59
Kush po vjen me mua se une shkova :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-07-2009, 00:51:30
uhaaaaaaaaaaa....fl uturova.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 00:52:20
Rri ti aty mos luj vendit :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 00:52:52
dhe une po iki sot kam pas dite te lodhshme e plot emocione  :D


Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 00:53:17
Une do rri te kendoj per mengjes me Chorrin LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-07-2009, 00:55:18
Orkestri  nuk dorezohet.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 00:55:25
Miss shko dhe tij flej se une rri me chorrin :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 00:56:39
ika pra une

chorrin jua lashe amanet ne duar te sigurta

ma trajtoni mire po jo me mire se une  :D LOL

ika naten  :puth :puth :puth
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-07-2009, 01:02:39
Ooooooo noooooooooooooooooo oooo.............. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 01:03:49
Naten Shejtanke :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 01:04:01
Shejtane per here te trete po te them.... naten :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 01:07:10
E di çdo bejme... ;)

Chorri do kendoje
Une e shoqeroj
Lefteri ne orkester
Kenga i bie kitares

LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 01:08:10
Ide e mire
po ku mbeten se? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 01:09:37
Chorri iku per te bere zerin gati LOL

Leftoja me duket se donte ti binte daulles asaj kishte qejf  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 01:10:23
Lodres me tha mua :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 01:15:10
Lere se e paska lene punen sot :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-07-2009, 01:21:11
Orari ii punes... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 01:21:18
Po punon fshehtas :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 01:22:09
Lefto te therret detyra hajde :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-07-2009, 01:24:37
Cfare do germojme? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 01:26:34
ahah.....daulle... :D

Per profesionin e dyte po te kerkojme jo per ate te parin :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-07-2009, 01:30:25
Per te gjitha... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 02:06:10
nje dy nje dy  psss psssss

Tre dite ne muaj une jam i lirë
nje ore e dua te jem me ty
nente jane minutat qe grindemi ooouu uuuuuuuuuuu
pese here me thua se sa me do
dy fjale e puthje ne qdo sekond
shtate jane lutjet qe te mos shkoj hoooooooooj

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 02:36:59
tre kater pese of aman aman
per 3 dite ne muaj zemra po qan  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 02:47:40
zero zero

Zemer ti pse nuk me thua
une te besoj dhe te dua
se nje shpirt une nuk e gjej dot
me thuaj sooot vetem mua
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 02:50:41
gjashte nente

cpo shof sot me habi
ket poezine qe ke kopju ti
nje shpirt me pak ke sot
se kujt ja ke fal e gjen dot  :D


Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 02:53:35
ky djalë ne orient
s'po e ze vendi vend
më flet shqip e turqisht
thotë me do përjetësisht  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 02:57:22
ky djali shemtaraq
e genjeu te shkreten paq  :P
hajd ska gje se eshte mesuar
lule me lule ajo e terbuar  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 02:58:12
qok gyzel thot je moj qik
qok gyzel thot m ba pikë  edhe pik LOL
qok gyzel thot du me tranu
e shqip me thot te du
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 02:59:24
cok gyzel le te thote
kader i tjeterkujt eshte ai sot  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 07-07-2009, 00:15:06
Kujtimi-liber I lexuar,
Me fije jete endur,lidhur,troket ne mendje cast I shkur,
I embel qofte apo I hidhur,

Kujtimi-luleherbariumi
Qe ruan ngjyre edhe arome,
Shpesh shkrin e shket si shkumbe lumi,
Rilind e cel si bisk I njome...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2009, 00:16:23
Uhaaaaaaa...Sa e lodhin trurin keta... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 07-07-2009, 00:19:49
Tgrfedfnghyhfdrertg hygtrfdefghgfd :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-07-2009, 01:31:34
Uhaaaaaaa...Sa e lodhin trurin keta... :D

hhahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2009, 09:54:43
dua s... LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 14-07-2009, 02:47:08
ho mo tipi ca do  ssssssssssssss  :P fol mor burre i dheut ja per sh
une dua sex on the sssssssssssex LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2009, 15:20:41
kisha shume sss ne mendje ne ate moment o Chorri dhe nuk dija ke te thosha, por meqe pyet po them: Seks, Sauna, Shale, Shije, Shelege, Shalqirka... etj etj. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Justice ne 14-07-2009, 19:35:17
una s'dua te flas asgjeee  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 14-07-2009, 21:39:57
me hahen petulla  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 14-07-2009, 22:15:41
me dilet shetitje  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 15-07-2009, 00:39:53
Makina nuk  punon...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 15-07-2009, 19:35:30
me fitohet nje lloto LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 24-07-2009, 13:06:21
Shfryni ketu o njerez,ka per te gjithe  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 24-07-2009, 13:10:59
Uffa po iki  :D

Kalofshi mire!kush eshte ne linje  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 13:35:59
uffff cu lodha
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 24-07-2009, 13:46:37
Neser pushuim,  :D  gjum:  edhe  :lolo) :party)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 13:48:09
yeepppppppppp  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 24-07-2009, 13:48:41
Plasa vape pupupu tmerr :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 24-07-2009, 13:50:27
Duket si 50 grade ketej,, :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 24-07-2009, 13:54:48
Oqean atje me thane se ishte 40 grade jo 50  :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 24-07-2009, 13:58:54
ahah

Miss ai qe te ka tregu qenka ne ndonje podrum ose pishie,, :D,,faktikisht duket si 70,,,  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 24-07-2009, 14:05:22
ahahha ka mundesi  :D

Ketu eshte 75 grade celcius -2 grade  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-07-2009, 16:00:46
une do flas sa te pelcas....kush e ka rradhen pastaj hmmmmm: shejtania
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 16:07:03
ketu jam se po haja dreke se po me binte te fiket

ckemi njehere mbarove ti per sot

kur te vij te te marr se kam marr 1 makine tjeter sot  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-07-2009, 16:08:26
ne 5.30 si gjithmone, apo do ikesh me heret? po mbaroj ca "urgent matters" :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 16:08:30
dua gjelle se vdiqa me gjera te thata. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 16:10:14
Speca te mbush a do hajd per dreke  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: h75 ne 24-07-2009, 16:10:47
ne 5.30 si gjithmone,

aty me ke.
vish dicka te bukur
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 16:11:06
ehe :D  merr dhe Kalipsikone se i ka qejf. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-07-2009, 16:11:35
se c'do ky tipi ne mes te veres .......me duket LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 16:12:13
Pse ben sikur nuk e di ti se c'dua? :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 16:12:20
ne 5.30 si gjithmone, apo do ikesh me heret? po mbaroj ca "urgent matters" :D

PO atehere e une dhe pse orari zyrtar me mbaroj doja te hiqja qafe ca gjera te vogla qe mos i kem me javen tjeter te bej zile kur te nisem qe ketej
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-07-2009, 16:12:36
aty me ke.
vish dicka te bukur

te bukurat sapo i hoqa
dhe vesha ca te shemtuara....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 16:13:30
PO atehere e une dhe pse orari zyrtar me mbaroj doja te hiqja qafe ca gjera te vogla qe mos i kem me javen tjeter te bej zile kur te nisem qe ketej
[/quoteLere moj ate ec me jep specat e mbushur mua. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-07-2009, 16:14:17
PO atehere e une dhe pse orari zyrtar me mbaroj doja te hiqja qafe ca gjera te vogla qe mos i kem me javen tjeter te bej zile kur te nisem qe ketej
[/quoteLere moj ate ec me jep specat e mbushur mua. :P

sa te pelqejne gjerat e mbushura o tipo... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 16:16:12
sa te pelqejne gjerat e mbushura o tipo... :P
  ke ndonje gje me me dhene ti mua.? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-07-2009, 16:18:39
 :-[
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 16:21:39
une mbarova punen per sot urrraaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 16:22:16
vrap me sill specat e mbushur... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 16:27:49
prit se do marr e kalipsone me vete

e di ti Tipi qe me ka thene ca fjale te mira per ty ajo  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 16:29:09
e me mja... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-07-2009, 16:31:35
ore ju te dy...
ti shejtane mos u shpreh ne emer te te tjereve..jane muhabetet tona ato

kurse ti tipi, mos u mpreh shume, se te ftojme per kafe se jemi komshinj jo per gje... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 16:34:44
ore ju te dy...


kurse ti tipi, mos u mpreh shume, se te ftojme per kafe se jemi komshinj jo per gje... :D
po pra ju ftoni une paguaj. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 16:43:24
une per vete dua redbull se me kane hik krahet LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 16:46:26
ty te japim dicka tjeter me mbledh mendjen. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-07-2009, 16:47:34
paske ilac per te tere o tipi ....LOL LOL LOL si doktor adhamudhi LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 19:25:38
po iki une njehere me ftuan ca forumista per te pire birre  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 22:36:58
uhhhhhhsssssssssssa aaaaaaaaaaaaaaa :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Syrgjyn ne 24-07-2009, 22:48:23
Më pihet edhe mua një birrë... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 22:52:20
teper vone, i pime nja 4 per person... ti ike keshtu qe veren tjeter. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 22:52:55
eshte si vape per birre  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 22:55:34
une e ktheva me vodke tani moj shejataniiii :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Syrgjyn ne 24-07-2009, 23:00:59
Për inatin tuaj do të shkoj deri te frigoriferi të marr një :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 23:05:06
na dergo ca me UPS e ne LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Syrgjyn ne 24-07-2009, 23:06:38
na dergo ca me UPS e ne LOL

Sa të vijnë ato atje kam ardhur vetë unë :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 23:19:27
merr dy arka dhe hajde se nuk themi jo ne . ;) :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:16:04
 chorri  25-07-2009, 01:13:16 Viewing Shejtania e UJKUT's profile.

 kijameti  25-07-2009, 01:12:07 Viewing unread replies since their last visit.

Vizitor  25-07-2009, 01:11:47 Nothing, or nothing you can see...

 Shejtania e UJKUT  25-07-2009, 01:11:36 Viewing the topic Nje fjale.

LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 01:18:40
chorri  25-07-2009, 01:13:16 Viewing Shejtania e UJKUT's profile.

 kijameti  25-07-2009, 01:12:07 Viewing unread replies since their last visit.

Vizitor  25-07-2009, 01:11:47 Nothing, or nothing you can see...

 Shejtania e UJKUT  25-07-2009, 01:11:36 Viewing the topic Nje fjale.

 LOL

LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 01:21:10
po e shikoja parapregatitjet ishin te sakta apo jo,,,ishin LOL kshu qe vazhdo
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:22:11
parapergatitjet per cfare  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 01:23:13
LOL LOL LOL

mbylle bre  loqk LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:25:05
Loca mos u mashtro .... e ke pare ti ate filmin Beauty and Beast ja keshtu eshte kjo pune  :D LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 01:25:50
Cka me mshele ore,une spo flisja po qeshja :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 01:29:25
Loca mos u mashtro .... e ke pare ti ate filmin Beauty and Beast ja keshtu eshte kjo pune 

No honey no... :engjell:  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 01:29:53
loca mos e zgjat hajde LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:30:22
Vizitor  25-07-2009, 01:27:03 Viewing the topic Me ka shkuar mendja per.... KUSH E DI SE PER CFARE

 chorri  25-07-2009, 01:27:00 Viewing Shejtania e UJKUT's profile.. KUSH E DI PSE PO E SHEH :D

Shejtania e UJKUT  25-07-2009, 01:26:41 Viewing unread replies since their last visit.

 
Vizitor  25-07-2009, 01:23:40 Viewing PochoLoca's profile. LOCA KUSH ESHTE KY VIZITOR QE PO SHEF PROFILIN TEND MOJ LOL

LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-07-2009, 01:33:36
LOL Sa kureshtarë janë ca njerëz :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 01:34:22
Vizitor  25-07-2009, 01:27:03 Viewing the topic Me ka shkuar mendja per.... KUSH E DI SE PER CFARE

 chorri  25-07-2009, 01:27:00 Viewing Shejtania e UJKUT's profile.. KUSH E DI PSE PO E SHEH :D

Shejtania e UJKUT  25-07-2009, 01:26:41 Viewing unread replies since their last visit.

 
Vizitor  25-07-2009, 01:23:40 Viewing PochoLoca's profile. LOCA KUSH ESHTE KY VIZITOR QE PO SHEF PROFILIN TEND MOJ LOLNoj garip/e qenka fute pa leje moj ...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:35:13
Loca mos eshte Syrgjo moj se ky rri i padukshem LOL


e pra he.... Syrgjo po ti pse rri i padukshem iher apo ta kerkon detyra  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 01:36:25
syrgjo   shejtania te do
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:38:01
 Shejtania e UJKUT  25-07-2009, 01:33:00 Viewing unread replies since their last visit.

 chorri  25-07-2009, 01:32:59 Viewing Who's Online.

Vizitor  25-07-2009, 01:32:46 Nothing, or nothing you can see...
 ndrina  25-07-2009, 01:32:43 Nothing, or nothing you can see...

LOL LOL LOL
 
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 01:39:51
syrgjo me bej admin te tregoj do fshetesi LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 01:40:22
Burri qe eshte burre e pranon :P :P LOL

Rrofte zeri yt! :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:41:20
Syrgjo mbaj premtimin  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 01:41:53
goca qe eshte goce e mshel LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 01:42:21
Shejtane postoji te thashethemet moj...:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:42:36
po ato gjys e gjys ca bejne  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:43:37
Shejtane postoji te thashethemet moj...:D

jo Loca nuk jam nga Prizreni une ata merren me thashetheme jo une LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 01:45:01
Luajne tavell :P

Te gjithe kamasutren ne shqip LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 01:45:34
syrgjo jepi ban shejtanes te tregoj nje thashetheme
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:47:03
Syrgjo plotesoja deshiren Chorrit jam dakort per diten e marte e te merkure se mbase vjen ne TR ky dhe bej thashetheme live jo ne forum  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 01:48:34
kam nderuar daten per fat dhe ti nuk do jesh aty LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:49:41
ueeee do jem une aty LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-07-2009, 01:53:06
Si ishte puna edhe njëherë?! LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:54:03
syrgjo Chorri te donte
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 01:56:24
puna thjesht une admin sekretet ne tavoline LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 01:57:54
Syrgjyn mos beso....:P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 01:59:19
Syrgjo mua punen gjithe sekretet e forumit ne pjate i ke  :D LOL

Chorri meso sesi behet pazari  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 02:03:38
syrgjyni eshte burre mi nuk beson krijeses gjysmake LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 02:04:39
ja ta pyesim njehere kujt i beson shejtanes apo chorrit  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 02:06:26
syrgjo nuk flas dy here :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 02:07:08
Loces do thote :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 02:07:27
as une 1 here syrgjo  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-07-2009, 02:07:33
Sa më dashkeni ju mua :d Falemners, falemners :D

chorri, kjo botë me gjysma është bërë... gjysmë unë e gjysmë ti, kush e ha kulaçin e zi LOL

Shejtane, tutje o djall, mos më shty në ngasje! LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 02:08:58
e deshmoi fymen e fundit LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 02:09:52
e shef chorri si behet biznesi  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 02:14:01
ika une naten  :pafshim gjum:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 25-07-2009, 02:17:45
Naten Shejtane!  :perqafim

Them te iki dhe une Naten Chorri  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 02:21:53
une di qe biznesi behet ne kater sy aty ku ske ku ik


naten qafen e thefshi bashke
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-07-2009, 02:23:42
Chorri, qafën edhe ti :P ashtu natën desha me thënë :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 02:23:49
me kater sy e bera e une 2 te miat e 2 te poshtersise

ikaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa naten se po fle me laptopin LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 02:26:41
hajt qafen zeri yt LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 13:38:48
genjeshtar i sinqerte  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 25-07-2009, 21:00:05
allahh..keni ngelur ne gjume??  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Parloté ne 25-07-2009, 21:27:08
Mbase edhe në komë.. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 19:50:47
Fak ju mister Bush.,... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 19:51:45
rrofte WH LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 19:52:37
Poshte tradhtaret./.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 19:53:39
hahahaaa nuk eshte faji im tradhtar eshte mashtrusi LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 19:54:45
ahaahah...Poshte  mashtrusat... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 19:56:37
se mora vesh ku humba mbreme  :D LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 19:58:01
As une... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:01:23
ej sa e mire qe ishte ajo biondja rashe ne dashuri une LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:02:18
hahaaha.....Behen shume 2 ne nje vend...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:03:08
e bejme me rradhe aman a jemi ortake a jo  :P LOL LOL

p.s. yll e bukur qe vertet e shume e mire  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:04:49
hahahha....Ortake  aaa...Do me japesh  te shemtuarin per te bukuren eeee?..... :DP.S...Flm flm... ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SimpatiCo ne 29-07-2009, 20:05:01
edhe shejtane  edhe e ujkut  :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:06:03
edhe Simpati edhe CO LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:07:51
Nora sa eshte ora? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:09:41
hahahaa Ora eshte plot me katunare Nora superkatunare .....LOL LOL

Porta hap apo mbyll sonte  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:10:32
haha..Per sonte mbaroj puna  u parkuam me kohe.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:11:21
anija vje prap per 2 ore e gjys  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SimpatiCo ne 29-07-2009, 20:12:09
bhoooooooo sa llafazane  ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:12:17
hahaha....Anij hyn e del sa mundet...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:13:02
sigurisht qe po Lefto  :P

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:14:10
Hajdee urdheroni urdheroni  domateeee.e.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:16:32
te urdherofshin nuset e djemve jarebi  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:17:38
Amin amin....LOL


Ortake ika do dal sonte ne gjueti jam cik si free.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:18:16
ta mora bionden ne telefon mos bre rri urte  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 02-08-2009, 16:46:27
bahhh sa qetesi ketej :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-08-2009, 18:01:06
e moo ca beniii. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-08-2009, 18:09:12
hjbrpgivusefswifuwo fhcni njhlo  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-08-2009, 18:10:40
erdhi kjo. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-08-2009, 18:16:09
jo jo jam akoma te ura e mifolit  :P  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-08-2009, 18:18:08
te fala kus babait. LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-08-2009, 18:20:19
iiiiiiiiiii ishte shume lart me merreshin mend me u ngjit deri atje po ama isha te shpia e Vasiliqise te pakten LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-08-2009, 18:22:59
vasiliqise mi bere te fala. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-08-2009, 18:24:24
jo i bera Ali Pashase te fala jo asaj  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-08-2009, 18:28:15
pa he na trego pak. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: tinkaa ne 16-08-2009, 18:41:32
kush e kendon ket kengen . domare qiften do dal per gjah , kam qef te ndegjoj ket kenge. edin  dikush   cili  kengetar e kendone...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-08-2009, 18:49:05
Irini Qirjaqi me duket
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 16-08-2009, 19:03:01
...s'kom voj,se po te kisha pas miell do ju kisha bo ca petlla... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-08-2009, 19:05:05
nuk behen petllat me uje joooo  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 16-08-2009, 20:01:25

Ihaaaaaaa...Sa qetesi.,.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 16-08-2009, 20:03:21
Miremberema njerez!

Lefto hajde e bejme ca petulla pra  :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 17-08-2009, 00:37:42
Ika se neser kam nje pune te rendesishme ;)

Naten ju ne linje  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 17-08-2009, 00:43:06
Naten Misss!  :perqafim

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 17-08-2009, 01:19:45
.....te pelqen nata o ti siper... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 17-08-2009, 01:21:21
Pyetje ishte  :D

E kujt si pelqen Nata
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 17-08-2009, 01:23:06
.....atyre qe flen gjume... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 17-08-2009, 01:25:15
Dhe ato kane nje arsye per ta pelqyer

Çdo gje eshte e çmuar...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 17-08-2009, 01:30:47
..komplimente ..per avatarin... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 17-08-2009, 01:33:07
Google, faleminderit!

Naten se jam shume e lodhur!
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-08-2009, 15:37:29
plith :P :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: girl89 ne 18-08-2009, 15:42:43
rrofte wikipedia !
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 18-08-2009, 16:28:27
Ju pershendes se ika,,

See you later,, :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Stefi ne 18-08-2009, 16:44:25
Kalofsh mire Oqean   :pafshim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 18-08-2009, 16:45:03
do filloj pushimet :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 19-08-2009, 13:02:12
...pushime te mbara....kalofsh sa ma mire... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 13:03:15
do filloj pushimet :perqafim

a lum si ti po si shpejt kishe mberit moj  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 13:36:20
po vrisja mendjen sa kohe ka ne ket forum Fabio 30  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 19-08-2009, 13:39:00
Cka me fol,kur s'dalin fjalet,, ><
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 13:41:06
cke sot kush te ka be me nerva lale  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 19-08-2009, 13:42:23
...kjo siper qe ashte e lodhur... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 13:45:26
si me mire jam tani po nervat kacurrel i kam e une vetem qe po e mbaj veten  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 19-08-2009, 13:48:11
cke sot kush te ka be me nerva lale  :P

Eh me dit ti,,!!.Tani po me duhet ai grushti i fort i Migjenit,,
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 13:53:14
Eh me dit ti,,!!.Tani po me duhet ai grushti i fort i Migjenit,,

take it easy sja vlen me u merzit per asgje pervec shendetit sigurisht  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 19-08-2009, 14:10:08
take it easy sja vlen me u merzit per asgje pervec shendetit sigurisht  ;)

po po,,taki it easy,,me qen leht,,, :Dmm  hajt se bohet,mir e ke, ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-08-2009, 00:09:19
Ika te fle........naten e mire  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 24-08-2009, 12:04:10
Dy shoqe ne ne duhemi si motra njera nga ne......la la la la lalalal :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-08-2009, 12:10:56
hahaaaaaaaaaaaaa Misss kenga qe per ne te dyja besoj LOL LOL  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 24-08-2009, 12:25:36
ahahah po po por vazhdoje ti.....pjesen tjeter LOL  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2009, 20:10:13
I love  girls.......... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-08-2009, 20:13:33
S'te besoj :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2009, 20:17:11
Ama nje te jap dy/... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-08-2009, 20:20:52
Merri krejt,s'po du kurgjo :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2009, 20:22:25
Merr merr pak... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-08-2009, 20:23:01
Jo, se po ngjinoj LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 25-08-2009, 20:23:33
Hala nuk je ngapur Lefto LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-08-2009, 20:24:08
Lefto s'din cka do te thote ngopja :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2009, 20:25:56
Ama nje cope... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-08-2009, 20:26:53
Mos u korit per nje cope :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2009, 20:29:04
Ani pak me shume.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 25-08-2009, 20:29:55
Mos u ngopsh edhe ti o Lefto vaj medet chorri LOL LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2009, 20:33:08
Give it up to me.... :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-08-2009, 21:34:49
Mos u ngopsh edhe ti o Lefto vaj medet chorri LOL

ti goce ke cke me Lefton Chorrin mos ma ngacmo se e ngacmoj vete  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 26-08-2009, 14:24:05
Kthehem pas pak...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 26-08-2009, 14:25:41
Mos u vono :P :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 26-08-2009, 14:35:55
Oo a ka nje pushk edhe per mua ... LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 26-08-2009, 14:41:34
O jo , se na i ka marre ANMIK-u   edhe Mihrija  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-08-2009, 14:55:23
zogu eshte ngrit lart :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 26-08-2009, 14:57:41
Vraje me gurre :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-08-2009, 15:01:18
do i gjej nje fole me mire. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 26-08-2009, 20:31:27
Ende eshte zog ai?... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-08-2009, 20:32:58
ehe ende  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 26-08-2009, 20:33:53
I joni u rrit ne shqiponje.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 27-08-2009, 02:38:29
Mbaje veten Lefto LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 10:26:50
mirmengjesi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 28-08-2009, 11:17:03
Mirmengjesi dhe nga une!
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 11:42:59
....keni ndonje mendje per sot... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 28-08-2009, 11:45:44
 (?) kafe)) ... hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-08-2009, 11:59:19
Mirmengjes njerez :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 12:01:00
.....harroje  kafe))....peshk vere ....e plazh... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 28-08-2009, 12:26:36
edhe forum ...harrove  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 12:30:54
....me fal....nuk do ti marr te gjitha une ....edhe ti...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 12:45:35
eh cdo rraf ndonji ketu ne pune sot  :@  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 12:53:20
...te vetmen gjo qe nuk mund ta bosh...nuk te shkon...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 12:56:57
hahaa po vertet ama zerin po e ngrej se spo duroj me  ><
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 12:58:28
....qeka konge e bukur.....ngrije ma lart...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 13:05:07
jo se ngjirem pastaj  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 13:06:13
....boje per shoqni ket here...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 28-08-2009, 13:12:40
Pafshim njerez  :perqafim :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 13:21:57
.......ciao kengaime.... :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 13:24:28
ciao kenga ika e une te ha dreke  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 13:29:01
....dreken e mire Shej....kalofsh mire...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2009, 16:59:05
Shoqe shoqe kollomoqe... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2009, 17:12:49
iku vapa me gushtin. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 31-08-2009, 18:13:16
Kendej ende vape ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2009, 19:15:20
ku lart apo poshte? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: tony ne 31-08-2009, 20:25:45
boring ne kete forum :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 01-09-2009, 16:41:25
ikaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: tinkaa ne 01-09-2009, 18:19:57
ee sa keqe tet shkel koha . ndihesh e shkatrruar..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-09-2009, 22:17:44
po qe nuk ma ndien fare :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2009, 10:41:16
po hic o fare...gjekundi  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-09-2009, 10:42:04
ca po thoshit  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2009, 10:42:41
Ferdiiiiiii ku je  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-09-2009, 10:43:51
elsaaaaaaaaaaaa erdha  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2009, 10:45:38
ja kshu posi.......

ku do ikim tani??? :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-09-2009, 10:55:52
ne Kenia se me ka dale 1 pune atje hajd me mua te te tregoj Safarin  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2009, 13:00:40
ueeeee une doja me shku ne Libi me pa saharan mi LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-09-2009, 13:02:50
KU po shkoni keshtu? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2009, 13:06:35
futja kot neper hartat gjeografike te botes....nderthurje shtetesh dhe kulturash...LOL LOOL

do vic tine??
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-09-2009, 13:08:26
e kam me verte do iki ne Kenia une LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-09-2009, 13:09:37
Mishel Ikim nga Siberia me mire...se akoma nuk e kam heq xhupin e kapuçin une...LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2009, 13:19:34
e mire ikim ne afrike mi si te duash ti....po mos harro vish xhup me air conditional  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-09-2009, 13:32:04
Kam ftohte........... LOL LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 02-09-2009, 13:36:34
don nje got ver :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-09-2009, 13:37:58
Yesss...THx :)


Dua dhe nje foto tenden origjinale ketu :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2009, 13:42:21
mashkllat ketu i ke gjithe kohen o shoqe...po vene i foto se ja i mbyllin syte keta mashkllat :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 02-09-2009, 13:43:34
hajd se jane te parrezikshem ketej dreza jepi vendos foton  ;) :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2009, 13:51:52
a thuaa??? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 22:04:55
Plumbi vret me shume se fjala LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-09-2009, 22:06:42
plumbi te shpon fjala te thumbon. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 22:14:46
Plumbi nuk tradhton fjala te mashtron LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 22:26:54
Ama pak.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-09-2009, 22:32:10
hej ortak ckemi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 22:36:06
Strese me shumice... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-09-2009, 22:37:39
thuaju FO streseve  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 22:38:36
Ihaaaaaaaaaaaaaa... ..... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-09-2009, 22:39:31
 :( (?)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 22:41:04
Kam shume energji.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-09-2009, 22:42:39
hahahaa OK
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 22:44:24
Ama nje cope Miss... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 22:47:38
La la la LOL LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 22:48:33
Tralala trilili..... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 22:50:33
Lefto beri trimeri LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 22:51:57
Missi eshte kuq e zi... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 22:55:30
Lefto djali mos u shkri LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 22:57:21
Missja ime te dua shume.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 23:04:37
Lefto djali do te te dale pune LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 23:17:26
Per missin une bej lufte... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 23:19:18
................ :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-09-2009, 23:20:05
hahaha Lefto je me ramazan kujdes  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 23:21:06
Mbremje lejohet... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-09-2009, 23:28:10
une e di qe jo  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 23:29:13
Besom mua se lejohet.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 23:32:37
Shejtani u pa puna do mbaj ramazan me Lefton  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 03-09-2009, 23:33:32
miss pa shku data 20 Leftos nuk i lejohet degjo mua  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 23:37:59
Sthashe gje une mi..I kerkova gje una ? hmmmmm:  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2009, 23:46:00
Mua me lejohet cdohere  Missi mos u merzit...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-09-2009, 23:48:26
Te kerkova gje Lefto?he thuaje  hmmmmm: LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 00:04:07
Sme kerkove ,vet te dhash.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-09-2009, 00:07:22
Na ore na ti se sme ke dhene gje as ti LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 00:08:44
Te kam dhene zemren bashke me organe tjera...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-09-2009, 00:13:43
Per veshken e ke llafin..ate vet ma dhe  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 00:17:07
Do e kisha ngrene si levrekun...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-09-2009, 00:18:43
Cfare Lefto? hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 00:19:57
Veshin e majte... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-09-2009, 00:23:54
Me ka ardh gjumi :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 04-09-2009, 08:23:32
jam pa fjale...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 05-09-2009, 11:26:52
I ke te tjerat?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 05-09-2009, 11:30:07
..thote te drejten....eshte memece...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 05-09-2009, 11:34:25
S`prishe pune...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 05-09-2009, 11:36:02
...jo jo.....eshte me e sakte me me shenja..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-09-2009, 13:44:15
qenka kthyer Hektori mbas 1 viti mungese
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 05-09-2009, 18:17:34

   Mire se te gjeta Shejtane... pershendetje per te gjithe forumistat.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-09-2009, 18:32:30
mire se erdhe Hektor  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 10:01:44
Qeka kthy shoku yne nga ritmi rruges LOL  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 12:05:53
qyqa pse ka lidhje me ushtarin e rruges me mikrofon ne dore ky quni  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 12:07:27
jo mi jo eshte i grup si e kena kriju mo...ritmi i rruges LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 12:09:00
epo si njof keto grupe une mi shoqe  :P

a te ha cik dreke une se skam ngrene qe dje ne ket kohe po vdes
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 07-09-2009, 12:10:24
Ika dhe une se sikur paskam uri  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 07-09-2009, 13:54:54
What a boring day..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 13:55:50
po vertet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 13:56:35
jo jo qeka bob koha...po jeni ju te zgurdhjasur LOL ju ka shkund termeti dje  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 07-09-2009, 13:57:35
xham koha...tani po dal pak te shijoj kete eren qe po fryn... :D

Do vij ndonjera?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 13:58:52
mua sme ke jo....kam pune or ti
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 13:59:39
une jam ne shpi si oso kuka sot sme behet me dal fare
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 14:02:08
opo cpo degjoj nje kenge moj...mu ngriten qimet perpjete....dua te kercej...ksuh do ma mbaj vallen.....opppaaa


http://www.youtube.com/v/cNBdIpPokzY&hl=en&fs=

hajde shejtane te kam a jo.....mbama ca e uruar :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 14:03:30
avash ti se je e ne pune e kercen mire pastaj LOL

meqe ra fjala ca po degjon ti se une u fryva me lajme sot
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 14:05:26
ja aty e ke......hajdeeeeeee

2 fjale thoshte kapedani...ja sheshi ja mejdani....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 07-09-2009, 14:17:39
ikaaaa


Ciao :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 14:18:31
tunggg or ti
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 14:45:34
ja sheshi ja mejdani ik shejtane te limani  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-09-2009, 14:47:27
Aty te cepi te pret shejtani... LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 14:50:52
e te ben per tu fut te jorgani  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-09-2009, 14:59:30
e me mja :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 15:00:29
na mo na   :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-09-2009, 15:04:21
e de eeee :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 15:05:11
ika tja fus gjumit une... shifemi nga mbasditja pime ndonje birre  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-09-2009, 15:10:04
pa me thene kush paguan nuk leviz nga vendi une. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 22:27:03
pa me thene kush paguan nuk leviz nga vendi une. :P

ti pagove rrofsh per birrat e qoftet LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-09-2009, 22:28:26
po normalisht te vish me duar ne xhepa si beu ne valle une do paguaja. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 08-09-2009, 10:27:27
LOL LOL me qofte e paske rrejt mo???? LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-09-2009, 13:35:07
ku e pe...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 09-09-2009, 08:16:21

   Qeka kthy shoku yne nga ritmi rruges   

  Pershendetje goca, une ketu kam qene, por i pa dukshem ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 09-09-2009, 08:19:03
Epo dil ne siperfaqe Hektor...mos kundro nga larg LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-09-2009, 10:17:51
o  Helena ku je  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 09-09-2009, 10:20:42
Po pres Paridin de  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 09-09-2009, 14:18:29
po mua kush po me pret? :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 09-09-2009, 14:35:08
kush je ti????  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 09-09-2009, 14:36:39
Te kujt jane buzet moj,,? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 09-09-2009, 14:38:31
te te zonjes mo....kush e ka pyetur ( i kam marre pa copyright) LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 09-09-2009, 14:40:35
Te kujt jane buzet moj,,? :D

s'po tregon kjo, si ti mbushim mendjen valle?  hmmmmm: :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 09-09-2009, 14:43:30
vetem dhembet mos mi trego se bindem direkte une LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 09-09-2009, 14:45:54
te te zonjes mo....kush e ka pyetur ( i kam marre pa copyright) LOL LOL
aahaha,,me qe ke rreziku,a po bijne tamam,? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 09-09-2009, 15:30:57
hajt mo...kush po pyet ahahahahaha :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 09-09-2009, 22:39:48
Epo dil ne siperfaqe Hektor...mos kundro nga larg LOL
   Ja ktu me ke, cfar don? :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2009, 22:43:22
Zoti e vrafte kush mi vodhi  paret...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-09-2009, 22:46:36
ahahahaha Lefto mos ke humb gje ndonje ndeshje? LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2009, 22:47:31
hahaha...Me morren ne qafe hajdutet...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-09-2009, 22:49:06
zoti e vrafte ate qe serdh ne TR sot  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2009, 22:50:09
Zoti e vrafte ate qe sme ftoi.... :D( jo ty jo ty LOL)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-09-2009, 22:51:17
shko vrite se te WH e ke tani  ;) LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2009, 22:51:45
Do ka kepus veshin.... ;) :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-09-2009, 22:52:17
shkuam e ne DR  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2009, 22:57:50
Hajt s ekur te vij une do ma shetisesh komplet Shqiperine edhe lagjen e Missit...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-09-2009, 22:59:08
haahahaaha u kry LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-09-2009, 22:59:34
Kjo lagjia ime eshte e rrezikshme Lefto po mire hajde se do te shetis nje here :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-09-2009, 22:59:55
haahahaaha u kry LOL

More konfirmimin ti? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2009, 23:00:35
Oooooooooooo Missi une kam qekjf te luaj me zjarr.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-09-2009, 23:03:39
Hajt mire se te pjek une ketej...LOL  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 10-09-2009, 11:27:31
HUMBEM EDHE KETE MBREMJE

E humbem edhe kete mbremje
Askush nuk na pa te zene per dore,
kur muzgu i kalter binte mbi bote.

Nga dritarja une pash’
lodrimin e perendimit mbi kodrat e largta.

E pastaj, si nje monedhe,
nje copez dielli u perndez ne duart e mia.

Te kujtova ty me shpirtin e ndrydhur,
me ate trishtimin qe ti ke njohur tek une.

Ku ishe tin e ate kohe?
Me c’njerez?
Cfare fjalesh u thoshe?
Oh, pse me ndodh keshtu: dashuria shperthen pernjeheresh,
kur jam I trishtuar dhe kur ti je larg?

Libri qe mar rte lexoj mbremjeve, me ra nga duart,
dhe te kembet e mia, si nje qen I plagosur u rrotullua perendia.

Gjithnje, gjithnje sapo vjen mbremja ti iken,
Deri ku muzgu bredh duke tretur statujat


kete doja te flisja......sa me mungonin keto vargje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 10-09-2009, 11:31:16
 perq
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 10-09-2009, 11:32:38
ja kete per ne....Femrat

TRUPI I GRUAS

Trupi i gruas, kodra te bardha, kofshe te bardha,
i shfaqesh ne bote ne castin qe jepesh,
Trupi im prej fshatari te plugon
dhe ben qe djali te dale nga thellesite e tokes.

Isha i shkrete si nje tunnel.Prej meje iknin zogjte,
Dhe nata hynte me pushtetin e saj te fuqishem.
Qe te mbetem gjalle te farketova ty si nje arme
shigjete per harkun, gur per hobene.

Por vjen ore e hakmarrje dhe te dua.
Shtat lekure e myshku, prej qumeshti te etshem.
Ah, kupe e gjive! Ah, sy te murgeshes!
Trendafil pushor! Ah, zeri yt i ngadalte e i trashe!

Trup i gruas sime, do te qendroj ne hirin tend.
Etja ime, ankthi im i pafund, udhetimi im i luhatshem!
Shtrat i erret lumi ku lind etje e perjetshme.
Dhe lodhja lind, dhe dhimbja qe kufi nuk njeh.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2009, 12:10:27
A e dini moj Gra..... :P :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 11-09-2009, 16:13:51
fol mo burre....cbere?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-09-2009, 16:22:06
ika une grupi shurupi shifna nga darka me kismet  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 11-09-2009, 16:22:53
ik o goce ik... ciao)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 11-09-2009, 16:24:25
po ashtu thom edhe une...ka darka bohen gjonat e bukura...LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 11-09-2009, 16:26:12
..po iki dhe une...hajt tung....nga darka bejme ndonje zullum. ciao) :urra:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 11-09-2009, 16:27:37
do ebejme me gjasme apo me tamam??  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 11-09-2009, 16:39:31
I hate working overtime  stress))
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 11-09-2009, 16:53:49
Ule koken te puna ti ore...  :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 11-09-2009, 16:57:16
punon extra ti loca :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 11-09-2009, 17:01:15
Varet nga lloji i punes dhe per ke punoj  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 11-09-2009, 17:03:40
 ;)nese ja vlen thua ti ka dhe extra time :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 11-09-2009, 17:06:42
posiii shume i sakte  :D

Po ti ca do beje?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 11-09-2009, 17:09:14
kemi mendim te njejte :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 11-09-2009, 17:10:16
Ule koken te puna ti ore...  :P :D
Flm per support.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 11-09-2009, 17:13:09
Uuuu eshte kenaqesi ti japesh mbeshtetje te tille tjetrit   :P :P :D

Je me mire tani ...:P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 11-09-2009, 17:14:40
Ta mer mendja se jo, pse s'ma ofron nje dore instead? :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 11-09-2009, 17:17:44
I kam te zena te shkretat LOL LOL  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 11-09-2009, 17:19:19
Te zena apo teper te vogla per te me kryer pune mua? :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 11-09-2009, 17:21:46
I ke pa me syte e lodhur nga puna ore  :D :P

Po spaske  terezi sot me duketse me mgel ne dore  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 11-09-2009, 17:48:32
Jam i palodhshem, por me mire po iki se nuk ditke t'i perdoresh duart si duhet.. :D  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 11-09-2009, 17:52:22
Ik ore ik dhe kujdes mbaje fort lulediellin LOL  :P

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 11-09-2009, 17:53:47
hahahahahhaha

Po te vika gjume eee  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 11-09-2009, 23:54:04
ika une naten  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 11-09-2009, 23:55:36
ika une naten  :pafshim
naten se po ik dhe une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 12-09-2009, 22:22:47
ufffffffffffffaaaaa aaaaaaaaa  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 12-09-2009, 22:32:34
u lodhe kshu ti :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 12-09-2009, 23:02:31
cme hahet darke
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 12-09-2009, 23:04:52
je ne ramadan kshu ti :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 12-09-2009, 23:07:56
jo ore por pertoj ta pergatis e sdi cte ha  hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 12-09-2009, 23:11:37
porosit nje pic ne tel

po deshe me puneso mua si guzhinjer :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 12-09-2009, 23:14:31
ca do gatuaje ti pershembull hajd te te shoh ca guzhinieri je  :P

sme hahet pice jo
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 12-09-2009, 23:20:09
jo se me kopjojne receten pastaj ta tregoj ne te zeze :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 12-09-2009, 23:21:27
leje se i dhashe drejtim vete rrofsh per mundimin  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 12-09-2009, 23:23:21
mos ha faRE se je mbi peshe :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 12-09-2009, 23:44:12
me marsh te keqen se jam ne peshen e duhur dreq LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2009, 23:51:58
................... ..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 12-09-2009, 23:57:08
ca po thoje  :D LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2009, 23:57:36
afrohe veshin :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 13-09-2009, 00:01:17
e kam me dylle te palare  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-09-2009, 00:02:00
kemi shkrepse dhe pambuk sa te duash. :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 13-09-2009, 00:06:31
jo se me demtohet daullja e veshit e ngelem shurdhe LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-09-2009, 00:12:57
pse nuk deshe shkrepse per te ti pastruar moj, po thuaj cfare do? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 13-09-2009, 00:16:43
do i mbaj me dylle se me mbajne ngrohte ne dimer  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-09-2009, 00:20:05
mire e ke se do na duhen per qirinj kur te na ikin dritat. LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 13-09-2009, 00:27:11
hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa jo ore se skam veshet e shrekut une LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2009, 01:15:37
Jam dashuruar keq.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 15:02:20
Uff cfare kembe te mira paske Lefter LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 13-09-2009, 15:22:24
LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 15:24:55
:D

Hej shejtane :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 13-09-2009, 15:25:50
hej kenga  :perqafim

ckemi si je ti
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 15:27:19
Mire, po shtyj kohen

Ti, mire?

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 13-09-2009, 15:29:13
shume mire neser filloj shkollen kam emocione hahahaa LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 15:32:05
Te vij te te mbeshtesh duke te te mbajte doren? :P

Ja dhe kete dhurate per fillim te mire :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 13-09-2009, 15:33:54
Te vij te te mbeshtesh duke te te mbajte doren? :P

Ja dhe kete dhurate per fillim te mire :D

hahahahahaaaaaaaaaa aaaaaaaaa shume faleminderit ika tani te blej canten e lulet per zyshen neser  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 13-09-2009, 15:35:01
Kenga ta marim per dore Shejtanken dhe ta dergojme ne shkolle si dite e pare do qaje po sprish pune :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 15:35:02
:D

Ik ik ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 15:35:52
Kenga ta marim per dore Shejtanken dhe ta dergojme ne shkolle si dite e pare do qaje po sprish pune :)

Do vish dhe ti titi?
Jo mo se nuk qan. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 13-09-2009, 15:38:25
Do vish dhe ti titi?
Jo mo se nuk qan. ;)
qan kjo qan se eshte femije shejtan :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 15:40:41
Hahahahhaha :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2009, 16:22:26
Apappaa...krejt Bota dalllavere....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2009, 10:26:45
Apappaa...krejt Bota dalllavere....LOL
                                           apappapaa kush flet LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 15-09-2009, 10:31:39
dreamm  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2009, 11:27:25
dreamm  :perqafim
     :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2009, 13:05:06
                                           apappapaa kush flet LOL


appappapapap kush qenka gjalle......LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 15-09-2009, 17:32:47

appappapapap kush qenka gjalle......LOL

apapapap mor burre as ketu nuk me le rehat..  :P LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2009, 18:34:09
Jam tradhtuar keq... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2009, 18:35:37
I tradhtum ke qene gjith ti :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 15-09-2009, 18:38:02
Oooooo Charlie po ku je ti mor cun  :D

Leftooooooooo :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2009, 18:39:47
ncnncncnncnncncn   :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2009, 18:40:28
Miss mi goce ktu jam ktu :D ty si te kam
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 15-09-2009, 18:42:34
ncnncncnncnncncn   :D

Sthashe gje more une ncncncncncn :( LOL

Charlie une mire thnx
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2009, 18:43:45
Cfare thot ky kopuki ..si shume po te ngacmon me duket :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 15-09-2009, 18:46:19
Pse ke ndonje hall ti....LOL LOL

Lefto meru me te LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2009, 18:49:01
Le moj se me te mirren kompania per pastrim rrugesh...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 15-09-2009, 18:50:37
O sa mire ta beri...LOL

Ke inat Charlie LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 20-11-2009, 16:35:06
hic....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *ZaNa* ne 20-11-2009, 23:33:37
Bash hic.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2009, 23:37:43
Ama pak  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 20-11-2009, 23:39:42
Lefter a po ka pune,?, :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-11-2009, 23:40:19
Mroma popull
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2009, 23:41:32
I love girls  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *ZaNa* ne 20-11-2009, 23:43:18
Lefter, ku eshte Charlie mer..?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 21-11-2009, 10:58:45
..s'mu flitka mom. po lexoj c'kan fol te tjeret  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 21-11-2009, 11:07:55
spiune :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-11-2009, 12:13:41
jam e trullosme nga gjumi te flej robi 15 ore e si gjume vdekje boooh sjam mire
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 21-11-2009, 12:17:00
mire dita ....nje gote vere e gjithcka fillon nga e para..... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 21-11-2009, 12:18:25


nuk mbahet mend te kem fjet gjume ashtu si thua ti shejtone... ai po qe esht gjume, po robi i shkrete thuaj ne ditet e sotme i duken anormale gjerarat normale :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 21-11-2009, 12:25:03
e de, pikerisht ngaqe kam harru c eshte normalja Noto kam fillu me mu duk cuditshem keto gjojna prandaj


p.s. gjes kojshio,cne me vere qe ne ket ore ti
Titulli: nqs partneri-ja do ju tradhtonte me seksin e vet si do reagonit
Postuar nga: vullkani ne 21-11-2009, 17:29:05
 :engjell:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 21-11-2009, 23:56:41
Mace mace pis pis pis  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2009, 00:00:55
Lefter, ku eshte Charlie mer..?

Ka vdek... :D :D

Oj tiii grueee se sjam une mace po jam qene me bisht...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 22-11-2009, 00:02:35
Se kisha me ty mo burri se do te te therrisja Luan fare une ty....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2009, 00:08:25
PPo me ke e kishe eee,me ke po me tradhton tash se.....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 22-11-2009, 00:23:08
Tani me Shejtanen LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2009, 00:45:40
Pranoni musafire? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 00:47:19
jo mi se Shejtonia s eshte tradhtare Misss Lefto po eshte hahahaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2009, 00:48:48
Nate per nate per nje kohe shume te gjate....LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 22-11-2009, 00:57:00
Partizani ne lufte po shkonte
Ka mare pushken me dy duar  lalalalal LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 22-11-2009, 00:59:39
Partizani ne lufte po shkonte
Ka mare pushken me dy duar  lalalalal LOL LOL

 LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2009, 00:59:52
Me jep nja kg grip te lutem  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 01:01:40
pse je embelsu shume zotrote  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 22-11-2009, 01:05:43
Te infekton keq Lefto.... LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2009, 01:06:45
Po dua te vdes ,dua te vdes me kete semundje ...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 01:15:44
eshte e ndaluar me fol per vdekjen sot ndryshe ja plasa te qarit une moret vesh a jo  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2009, 01:17:19
Po deshe ja plasim bashke se ste le vet as aty une jooo....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 22-11-2009, 01:17:58
E qepem  :D

Lefto shshshhshhshhtttttt ttt....... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 01:19:16
E qepem  :D

Lefto shshshhshhshhtttttt ttt....... :P
mir e ka shetttttttttttttttt tttttttt mois e bej gocen per te qare
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 22-11-2009, 01:19:43
ahu  Tani spo e qet as goja cka po du me then,, :D
Post Merge: 22-11-2009, 01:22:53ahu  Tani spo e qet as goja cka po du me then,, :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 01:24:27
Oqean hajd flasim bashke per ndonje gje te bukur

me thuaj ca bere me ate gocen qe me the .... dole per darke apo akoma?  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 22-11-2009, 01:35:25
Oqean hajd flasim bashke per ndonje gje te bukur

me thuaj ca bere me ate gocen qe me the .... dole per darke apo akoma?  ;)

eheh,, dola por problemi qe qe flinte gjume heret ajo,,me duhet ta mesoj qe te flej me vone,, LOL

Ika se kam probleme me interrent,, (f*** IPKO..   :@)


Naten,,,
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 01:37:05
jepi adresen time se e mesoj une hahahaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 22-11-2009, 01:39:12
ahaha ,,ee ska shume si ti,, :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 01:41:42
po per pagjumesi jam e vetmja hahahaaa

akoma ske fjet ti  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 22-11-2009, 01:44:08
Do fleme apo jo  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 01:45:13
Do fleme apo jo  :D
do flem do flem po ik shtrihu se do ikim te tere tani pim cigaret dhe gjume
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 01:46:56
Do fleme apo jo  :D

nani nani miss se je dhe semure

gjumin e embel ika une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 22-11-2009, 01:49:36
Ika ika dhe une


Naten  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 22-11-2009, 11:15:08
miss, ajo qe ke ne avatar eshte (kanalis) krejte buçe

ti s'je e tille, pra s'te shkon
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 11:24:25
Miremengjesi njerez!
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 22-11-2009, 11:26:04
çkemi kenga ?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 11:30:29
Mire noto, flm.....si je ti?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 22-11-2009, 11:32:35
me grip, per fatin e mire jo ate te derrit :)

mbas 3 dite izolimi total... them qe sot do dal, sepse u çmenda
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 11:36:49
Ti po te ishe me fat e kishe pas ate te derrit dhe tash me kishe qene i vaksinuar ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 22-11-2009, 11:42:05
flitet qe ato vaksina kenge s'jan te mira

kshuqe informohu nje here para se te veprosh, apo keshillosh te tjeret... jane te rrezikshme dhe te lejne me pasoja, keshtu kam degjuar dhe lexuar

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 11:43:58
Kam degju dhe une...........por per ty tani e kisha fjalen qe do vaksinoheshe direkt nga virusi qe do ta kishe ne trup.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 22-11-2009, 11:50:24
varja kenge... nje jevg ka vdek nga frika, thojne 

ça bohet ktej ? kam kohe qe s'ju ndjek

keni pasur dasma, a ka shkuar ndonje anetare ne hene... me informo çik kenge :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 11:55:01
Ishalla ti s'je frikacak :P

Noto, si na ke lene ashtu dhe na ke gjete.......... me dhimbsesh qe s'e ke taku "e vogla" , ka qene kandidat per te bere rremuje .......... por si e kam kuptu ajo ka mbrri njehere per njehere ne hene  dhe e ka lene tipin shume keq :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 22-11-2009, 11:57:40
tipi, eshte tipiku njeri si i thone... qe ka lindur per te vuajtur :d

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 11:59:23
Mos, se me vie gjynah per te :D

Po ti nga ishe.........kesaj rradhe ne Kine? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 22-11-2009, 12:06:25
ne pyll kenga

mes kafshesh... te vetmet qenie ne planet qe me kuptojne :d

te iki un ? s'te ngel hatri besoj

ciao kenge apo kinge :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 12:08:01
Paj edhe veshtire eshte me te kuptu ty :P :D


Ika dhe une noto........ te uroj pasdite te mire   :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2009, 13:31:51
Ku iken keshtu t'gjithe?... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2009, 13:40:40
Ku iken keshtu t'gjithe?... :P
  shih njeri me dialekt te nderrum   :D  :P  hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 13:55:10
Ecni mo njerez, se e bera dreken gati :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2009, 14:21:04
vec nese ke peshk, erdha  :P :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2009, 18:15:22
Ishalla nuk mendon per peshkun e  horoskopit se une sigurt aty jam.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 18:21:46
vec nese ke peshk, erdha  :P :perqafim

Zemer, vetem me trego se cfare peshku e ke qejf  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-11-2009, 18:24:12
lefter, larg duart nga zockat e mia. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 18:25:49
Ku ishe ti gjer tani, se ke mbete pa zocka fare :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 22-11-2009, 19:09:54
Ika une shoke...se mbeta ketu  :)


Kaloni mire  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 19:10:42
Ku iken ti moj, sapo erdhe? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 19:11:42
sa me flihet gjume o kenga
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 19:12:45
E moj, po a s'ke flejte pra dy diteve 15 ore? :P

A pate dite te qete sot?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 19:14:28
po po dite e bukur e sotmja

me pelqeu fundjava gjume e tu bredh ka lezet keshtu
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 19:19:52
Shyqyr thuj qe vijne keto dy dite per te pushu fizikisht e psiqikisht
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 22:48:06
pse sje ngopur me gjum sot
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:08:03
jam ngop me gjume per gjithe muajin kete fundjave
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:10:23
jam ngop me gjume per gjithe muajin kete fundjave
mir ja bere ka nevoje njeriu per nje shplodhje te gjate
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:11:27
po vertet, fillo e truri puno me mire ne fakt
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:13:33
po vertet, fillo e truri puno me mire ne fakt
vallai punon me mire po bllokohet neser prap kur te vem ne pune
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:14:46
mos ma kujto se me pret katastrofe neser
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:16:02
mos ma kujto se me pret katastrofe neser
hahahah pse kaq shume pune paske
po mbasditen sot si e kalove??
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:17:27
mire ja knej nga lagjia dola piva 1 cola e tu kujtu ca muhabete qe me merziten me shume po varja

e pergjithshmja mire; ti mire?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:19:59
mire ja knej nga lagjia dola piva 1 cola e tu kujtu ca muhabete qe me merziten me shume po varja

e pergjithshmja mire; ti mire?
po pse per ca dole mbasdite ti per tu merzitur.nje mbasdite te diele duhet te besh gallat.
apo nuk qellove ne shoqerine e duhur
Post Merge: 22-11-2009, 23:20:57dhe une dola piva nje kafe ca thashetheme te vogla per te shtyt kohen dhe erdhem ne shpi skisha cte beja me
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:22:37
shoqeri e mire qe por mori rrjedhe muhabeti ne gjera qe duhet te kujtohen e jo te harrohen packa se te dhembin kur i kujton
Post Merge: 22-11-2009, 23:23:28kam idene qe ju meshkujt merreni me thashetheme me shume se ne femrat apo e kam gabim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:26:58
shoqeri e mire qe por mori rrjedhe muhabeti ne gjera qe duhet te kujtohen e jo te harrohen packa se te dhembin kur i kujton
Post Merge: 22-11-2009, 23:23:28kam idene qe ju meshkujt merreni me thashetheme me shume se ne femrat apo e kam gabim
sado qe te dhembi nje gje nqs ja ven ta kujtosh me mir kujtohe dhe duroje sesa ta lesh te venitet.mendimi im ky

ne meshkutj thashetheme kshu budalliqe per femra gjera kshu historira po jo te bejme mhb qe ti hyjme ne te thella
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:29:10
normal qe ja vlen e zor se venitet jo

nejse ndro muhabet sme pelqen te flas per ket teme
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:31:37
normal qe ja vlen e zor se venitet jo

nejse ndro muhabet sme pelqen te flas per ket teme
ok me fal thjesht po mundohesha qe ti te ndiheshe mire dhe te kalonte merzia
Post Merge: 22-11-2009, 23:32:21
ok me fal thjesht po mundohesha qe ti te ndiheshe mire dhe te kalonte merzia
se njeriu kur eshte i merzitur ka nevoj te flasi me dike dhe un jam ktu per ty
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:32:54
kuptoj flm

na thuj ndonje gje te bukur
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:34:53
kuptoj flm

na thuj ndonje gje te bukur
po cte themi pra na jep ndonje ide ti.
psh kjo foto eshte thjesht foto kshu kot apo je ti?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:37:34
ja flasim per futbollin pershembull

ke skuader ke per zemer ti?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:41:32
ja flasim per futbollin pershembull

ke skuader ke per zemer ti?
un kam inter po ti?
cfar filmi te pelqen me shume ty?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:43:25
juven ne fakt

filmi booh skam ndonje te preferuar i shof te gjithe se kam problem
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:48:20
juven ne fakt

filmi booh skam ndonje te preferuar i shof te gjithe se kam problem
pse ska ndonje filem qe ty te treq me shume nga te gjithe
mua psh me pelqen shum MEN IN FIRE dhe GLADIATORI
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:51:27
men on fire me pelqen shume ... dhe kjo kenge qe ka si soundtrack... te pershendes

Una Palabra ( Carlos Varela) English Liryc ! - Man on fire - Hombre en llamas - (http://www.youtube.com/watch?v=pEiIe55lv_U#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:53:37
men on fire me pelqen shume ... dhe kjo kenge qe ka si soundtrack... te pershendes

Una Palabra ( Carlos Varela) English Liryc ! - Man on fire - Hombre en llamas - (http://www.youtube.com/watch?v=pEiIe55lv_U#)
uuuuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuu je e madhe shejtane flm per pershendetje je 1-sh fare kenga eshte e papara nuk i mbaja mend titullin kisha koh pa e degjuar
Post Merge: 22-11-2009, 23:54:22ne kto momente te nates eshte kenga me e mire qe mund te degjosh,flas per vete qe jam vetem ne kto momente
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 23:56:33
e kendon Carlos Varela una palabra titulli

e kam pas zile celi vjet ket kenge per shume kohe
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 23:59:41
e kendon Carlos Varela una palabra titulli

e kam pas zile celi vjet ket kenge per shume kohe
eshte me te vertete e bukur
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:03:12
e bukur e pak e trishtushme ne fakt
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 23-11-2009, 00:04:46
e bukur e pak e trishtushme ne fakt
ehhh kenget e bukura gjithmoin jane te trishtueshme
dhe kjo me pelqen shume La Solitudine (http://www.youtube.com/watch?v=gUrO2QKZ8Kw#)
Post Merge: 23-11-2009, 00:05:30
ehhh kenget e bukura gjithmoin jane te trishtueshme
dhe kjo me pelqen shume La Solitudine (http://www.youtube.com/watch?v=gUrO2QKZ8Kw#)
te pershendes ty em kte kenge eshte nje nga kenget e mia te preferuara
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:06:39
te pershendes ty em kte kenge eshte nje nga kenget e mia te preferuara

flm , nga kjo kenge ne fakt po krijoj 1 ide per grupmoshen tende
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 23-11-2009, 00:11:00
flm , nga kjo kenge ne fakt po krijoj 1 ide per grupmoshen tende
nqs e gjen do te them te verteten qe jam apo sjam aq te betohem
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:11:39
30-35 ndoshta pasi ajo kenge eshte shume e vjeter
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 23-11-2009, 00:12:49
30-35 ndoshta pasi ajo kenge eshte shume e vjeter
je vertet goc e shkathet midis ksaj moshe jam
Post Merge: 23-11-2009, 00:13:06
je vertet goc e shkathet midis ksaj moshe jam
ktu me kape
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:15:24
hahahaaa e kuptova nga kenga ne fakt ... goce e shkathet apo e zgjuar deshe me thene  :P
Post Merge: 23-11-2009, 00:17:48meqe qenkemi qarramane te dy sot po vazhdoj me kenge qaramane ... kape ket

Ti lascerò (http://www.youtube.com/watch?v=ri826KElnqs#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 23-11-2009, 00:18:04
hahahaaa e kuptova nga kenga ne fakt ... goce e shkathet apo e zgjuar deshe me thene  :P
te dyja bashke se zgjuarsi sben shume pune pa shkathtesine
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 23-11-2009, 00:18:59
Po e pershendes  Shejtanen  edhe ika ne gjume,,, :)   :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:19:59
Po e pershendes  Shejtanen  edhe ika ne gjume,,, :)   :perqafim

pse iken kaq shpejt Oqean

naten atehere  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 23-11-2009, 00:30:22
pse iken kaq shpejt Oqean

Neser dite e re nafak e re,,me u zgju me heret,si dihet,,eheh,, :P,,,, pune,, :)

Kalo mire ti,, ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:31:12
mire e ke ti  harrova qe eshte e hene neser  :)

po pi e 1 cigare e po shtrihem e une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 23-11-2009, 00:33:41
mire e ke ti  harrova qe eshte e hene neser  :)

po pi e 1 cigare e po shtrihem e une
dhe mua shyqyr me paska mbet dhe nje cigare ne paket ta pi kte dhe te fle
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:34:56
mendo ca trafiku neser Tirana si e hene qe eshte me acaron vertet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 23-11-2009, 00:36:06
mendo ca trafiku neser Tirana si e hene qe eshte me acaron vertet
cma kujton aman se ai mengjezi neser eshte stres me vete
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:37:38
ce pyt... e mira ime eshte qe filloj punen ne 9 keshtu qe une dal nga shpia ne 9 e me makine per 10 minuta jam ne pune po te dal ne 8 duhet te ri 30-40 minuta ne trafik
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 23-11-2009, 00:40:34
ce pyt... e mira ime eshte qe filloj punen ne 9 keshtu qe une dal nga shpia ne 9 e me makine per 10 minuta jam ne pune po te dal ne 8 duhet te ri 30-40 minuta ne trafik
dhe une nga ora 9 e filloj dhe me vonon ca trafiku dhe me duhet te cohem me heret,
cti bejme kshu eshte tirana
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:42:23
hajd mo varja

a te iki une tani me duhet te cohem heret neser jo si sot ne 10

naten e mire vullkano
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 23-11-2009, 00:45:20
hajd mo varja

a te iki une tani me duhet te cohem heret neser jo si sot ne 10

naten e mire vullkano
naten shejtane dhe gjum te embel pafsh endra te bukura
kujdes e di ti kush eshte gjuetari endrave te tua.. :P :P :P :P :PLOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 00:47:11
naten shejtane dhe gjum te embel pafsh endra te bukura
kujdes e di ti kush eshte gjuetari endrave te tua.. :P

hahahaaa kujtova se u urtesove ti po jo ore ceshte ajo fjale  :P

naten llavaxhi ika :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 23-11-2009, 00:48:27
hahahaaa kujtova se u urtesove ti po jo ore ceshte ajo fjale  :P

naten llavaxhi ika :d
ahaahah naten shejtane naten
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 23-11-2009, 09:21:31
Miremengjes popull  ... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-11-2009, 09:22:25
Mjesi edhe ty
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 23-11-2009, 09:25:11
Ckemi baby,,,?  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-11-2009, 09:27:11
Mire thnxx :)..ti? :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 23-11-2009, 10:04:13
mir edhe un  :) ..po ti qe vjen me radh.... :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: qershija ne 23-11-2009, 10:10:25
Edhe une mir ...po ju pas meje mir jeni? :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 23-11-2009, 10:12:45
mir ama jo edhe aq mir.. hmmmmm:


qfar  dot bejsh sod je ne pun... :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: qershija ne 23-11-2009, 10:14:46
Pse jo mir e dashur :perqafim eja rrim bashk

Po kam pasdite sot ...po ti je ne pun apo e ke te lire?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 23-11-2009, 10:26:10
Jo sod e kam te lir....

sod si  je me disponim... ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: qershija ne 23-11-2009, 10:28:14
Sh.mire ne form

Po ti ke pushuar mire?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 10:29:15
gjesi mike a ka per mu nje kafe hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SmOoThy` ne 23-11-2009, 10:31:15
Pershendetje.. `
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 23-11-2009, 10:31:32
po si jo ..jo nje kafe por per ty du kafe.... kafe)) kafe))


do vish...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 10:34:56
ok dreza flm per kafen do ta pi me kenaqesi duke menduar
se me ate filxhan ke pi edhe ti hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 23-11-2009, 10:42:47
pa koment... hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 10:48:07
nje dite do te jesh vetem e imja :engjell:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 23-11-2009, 10:55:01
un dhe ti .......... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 11:00:42
ska njeri qe ta shkaterroj kete dashuri qe sapo filloj
deri sa vdekja ti ndaj ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 11:12:45
cme pihet 1 kafe akoma skam pi ate te mengjesit
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 12:26:12
prsh:urdhero nga une nje kafe :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 23-11-2009, 13:41:21
Paskan plase cokollatat dhe kafet kendej :D

O a ka nje kafe dhe per mu oheeeeeeeej LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 13:56:07
ok edhe nji per ty me kenaqesi ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 23-11-2009, 13:57:35
Hahahahha, te lumshin duart  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 14:03:00
te befte mire edhe nje puthje me nje trendafil :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 23-11-2009, 14:06:22
E mo, se vetem nje kafe kerkova une..........se mos thua pastaj ia dhash doren e me morri te terin :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 14:08:04
jo jo te dhashe kafen por me vodhe nje puthje :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 23-11-2009, 14:11:22
Eeeeeeeeeeee, e dija qe kete do mendosh pastaj  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 14:23:01
e mo e se su be nami nje puthje ishte
nuk ra tsunami :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 23-11-2009, 14:24:31
E ke dite qe nganjehere puthja eshte sa nje tsunami? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 14:26:54
ajo eshte me te vertete
kur brenda ka dashuri te sinqerte :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 23-11-2009, 14:30:35
S'paska me pas tsunami pra kurre ne bote :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 23-11-2009, 14:33:28
  Ka,ka pritjaaaaaa)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 14:35:48
por ne realitet rralle ka sinqeritet
se vjen nje moment dhe te gjitha i shkaterron
kur futet ne mes nje x person ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 23-11-2009, 14:39:08
Duhet me e shkaterru kete X personin :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 14:41:36
epo ky x personi eshte nje virus
qe gjithe te mirat i hedhe ne puse :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 23-11-2009, 14:42:29
Hmmm, as vaksinimi s'te ben pune e?  hmmmmm: :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 14:45:45
epo vaksinimi duhet te behet ne kohe
se kur te kap ai virus nuk ka sherim
askund ne bote :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 23-11-2009, 14:47:04
Hahahhahahah, na ruj Zot nga viruset :P

Skiatori, ishte knaqesi........me duhet te shkoj une tash  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 23-11-2009, 14:51:25
ok pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 23-11-2009, 15:03:21
Qfar esht ka behet knej.. :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: fabio 30 ne 23-11-2009, 15:48:47
...veten ''qetesia'' nuk mungon ketu ne forum..... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 15:58:24
ufffffffffff cu lodha
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2009, 22:03:38
me fto per nje kafe turke  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 22:10:21
kafe turke ti ne ket ore joooo ste besoj

hajd se te bera 1 caj jeshil tamam kinezce jo keto shpifsirat qe shiten ne dyqane   ;)

cna thu ndonje gje.... kam ket mistrecin e vogel me temperature dreamm
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 23-11-2009, 22:54:51

çudi dreamm... dikur ta vrisje, spara merej me chit chat ne tema serioze

apo te themi shif rrush e rrushi piqet... e ka prish shejtonia :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 22:59:31
foli eksperti i midhjes e peshkut :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2009, 23:03:58
 sorry, vura ne gjume kte majmunin... eee i ka dimri keto, te kaluara  :engjell:      hahahaa tash vura re keto shkrimet e fundit...ore ky forumi sh. interesant  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 23-11-2009, 23:05:08

shif e shkruj shejtone... so hiç nevoje te jesh ekspert :)

mua dreamm ate pershtypje me ka lon dikur, e urte, e bute... tashi e papermbajtshme, pak a shum si ty... ku te themi ti s'ke e s'do kesh kurr konkurent :d

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2009, 23:08:22
çudi dreamm... dikur ta vrisje, spara merej me chit chat ne tema serioze
  rri urte ti ore, ose ta mora prape ate piken qe te dhash qepare  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 23:09:08
asaj si dihet .... ja nje konkurrent ka ardh knej ... Vullkani quhet vallai po me shqeteson kam frike se do ma kaloje :d loool

dreamm me duket se karma ime qe te dhashe qe 2 pernjeheresh hahahaaa ishte 5 sa klikova u be 7 LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 23-11-2009, 23:12:52


ja e shplava borxhin... dreamm :d

tashi avash, avash pa nxituar me shpjegoni te dyja, ça rendesie i ipni ketyre ''karma''

jam shum i interesuar ta di
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 23:14:51
iiiiiiiiiiiii mua mu ul prap loool

po nuk ju lihet karma kalamojve te lumtur mo Noto

Dreamm shpjegoja ti se ca eshte sa te dal ne ballkon te pi 1 cigare une; po ju le vetem :d
Post Merge: 23-11-2009, 23:24:07he mi dreamm akoma sja the ca eshte karma mi? e mbarova cigaren une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2009, 23:24:37
na pelqen te na lavderojne LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 23-11-2009, 23:24:39

sapo te hoqa 1 shejtone... te keme bashkebisedueset barazim jo per gje :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2009, 23:29:29
paaa un sa do thoja pse shejtane te ket 8 e un 7   :P LOL 
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 23-11-2009, 23:29:33

un them qe sa me shume karma te kini... aq me shume ju shajne e jo ju lavderojne

dmth ju del nomi per te keq :d

un i shikoj keshtu gjerat :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 23:31:37
rrofsh Noto ta shperblefsha ne raste te tjera keto uljet dhe une ty :d

mua sma ndjen hic per keto kar mat lool

po mendoja te hapja 1 teme me emrat e gjithe antareve tip sondazhi me titull ke anetar keni me shume qejf... do propozoja e cmime atij e asaj qe del ne vend te pare  :D si thoni si ju duket si ide? loool
Post Merge: 23-11-2009, 23:34:03
paaa un sa do thoja pse shejtane te ket 8 e un 7   :P LOL 

u beme barazim mi 7 e une hahahaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2009, 23:35:55
LOL nami ne forum ore   :P  pyetje per noto.. sa perqind je vetja ne forum? b honest  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 23-11-2009, 23:38:01

maxi s'te jep 1 gure te çash koken... çmime thote kjo tjetra :)

megjithese ju shiko çbeni per 2 karma... gati gati po ju qane shpirti

kur ka pare... ndrysho muhabeti, un se jap voten kot, dmth me nje fjale te mire :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2009, 23:39:05
ncncc sa te shpejte jeni ju te dy  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 23:41:43
dreamm paske me shume postime se mua ti mi  :P

cme hahet tani
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 23-11-2009, 23:41:58

dreamm 100 % ky qe lexon... te themi qe ne realy jam akoma me trap :)

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 23:42:49
maxi s'te jep 1 gure te çash koken... çmime thote kjo tjetra :)jo sthashe qe do e jepte max cmimin do e jepja une ne fakt nejse ide ishte
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 23-11-2009, 23:46:52

ça jep ti shejtone ?

shprehu, se e paske si seriozisht :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 23:49:00
po ja peshembull... po te dilte fitues 1 mashkull do i jepja 1 darke falas tek per tek me mua.... po doli femer fituese do i jepje ti 1 darke falas tek per tek .... he si thu te pelqen ideja  :D lool
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2009, 23:50:31
hahaa kam gati 2 vite para teje une ketu moj  :P ne mos gaboj...kush ish ideja per cmimin se dua ta fitoj vete  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 23:51:40
lexo me lart dreamm hahahaa po te dilje ti do te paguaja 1 vit internetin se na cmende me ket dreq cel LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 23-11-2009, 23:54:25


po te jet veç darka... terhiqem, s'me intereson

po ka sorpreza te tjera... do te garoj fuqishem :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 23:57:25
ka dhe sorpreza te tjera .... por spo i them po i le surprize per fituesin loool :D

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:00:46
erdha unaaaaaaaaaaaaaaaaa a si jeni?????????ca me ka humbur?per cfar po flisni
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:03:19
mroma llavaxhi  .... po flisnim per 1 tip konkursi .... lexo me lart se pertoj me shkrujt  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 24-11-2009, 00:04:26

booh shejtone, s'ta kam besen, qe gjojnat te morin çik si seriozitet, duhet me bo kontrat tek noteri :d

flitet kush e ka me te modh vullkani... ti sa e ke ?Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:07:16
vallai do i ve njer vizoren dhe ta mas
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:07:27
booh shejtone, s'ta kam besen, qe gjojnat te morin çik si seriozitet, duhet me bo kontrat tek noteri :da doje surprize ca ke tani qe bo si shpirt i keq lool

jooo me zhgenjeve nashti sme ke besen mua ti  :P ..... ja pyt dreamm e Tipin e Lefton e mbaj fjalen a jo :D spo te them per vullkanin se sme njef mire prandaj .... lool
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 24-11-2009, 00:08:49
lol,si ka mundesi qe neti ne shq. ishte me shtrenjte se ketu...sh. the problem is.. we not happy here..    noto. fillo me darken njehere se s'i dihet      :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:09:00

a doje surprize ca ke tani qe bo si shpirt i keq lool

jooo me zhgenjeve nashti sme ke besen mua ti  :P ..... ja pyt dreamm e Tipin e Lefton e mbaj fjalen a jo :D spo te them per vullkanin se sme njef mire prandaj .... lool
nqs cmimi eshte nje darke me ty me duhet sesben ta fitoj kte gare
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:10:38
Vullkano ka konkurence puna cu bo ketu u liru erdhi viti i ri lool :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: notorious ne 24-11-2009, 00:11:36

mbate vullkani... te shkref, dhente ngref

sepse sjan budallaçka keto... i njofin mire mizurat, pra sja fut dot

te iki un ? :d

noten shejtone e dreamm po me bejn syte xixa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:12:07
Vullkano ka konkurence puna cu bo ketu u liru erdhi viti i ri lool :P
po ku ta gjesh mi shejtane te kesh konkurence sepse atere behet me interesante gare
dhe darka te shijon me shume kur e fiton me mundim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:12:35
Ore kush guxon te beje konkurrence derisa jam une gjalle... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:13:25

noten shejtone e dreamm po me bejn syte xixa

noten kinezo  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:14:24
konkurenca konkurencaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:14:49
LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:15:34
hahhaha....Vdica tybeeeee se konkurentet i kam ca si larg,psh ata qe i shef  ky ne filma...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:17:26
jo si pelqej ate filma me konkurence un
perlqej ata qe marin ate qe duan dhe se llogarisin konkurencen
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:17:43
llavaxhi kush e kendon ate kengen se spo e gjej dot ne utube? lool
Post Merge: 24-11-2009, 00:18:13

perlqej ata qe marin ate qe duan dhe se llogarisin konkurencen

po ta shtoj e 1 karma me ket qe the lool
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:18:34
Ore kte shume e duan e asnjeri se merr dot....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:20:09
llavaxhi kush e kendon ate kengen se spo e gjej dot ne utube? lool
Post Merge: 24-11-2009, 00:18:13po ta shtoj e 1 karma me ket qe the lool
ca kenge????
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:20:35
Ore kte shume e duan e asnjeri se merr dot....LOL

kjo eshte e bukra Lefto me te ngop me luge bosh  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:21:10
kshu mendon ti.
po cmendoj un pa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:21:18
ca kenge????

ajo pra konkurrenca ah konkurrenca ... me duket se eshte kenge
Post Merge: 24-11-2009, 00:21:53
kshu mendon ti.
po cmendoj un pa

ah po ti je ndryshe...

ti ngopesh me endrra lool
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:21:56
Te shtova nje cope karma.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:22:15
kjo eshte e bukra Lefto me te ngop me luge bosh  :D
po ajo eshte lezeti qe luga me mire nja 2 here bosh dhe te treten plot,sesa te hyj nga pak dhe te mari cikerima
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:23:41
Te shtova nje cope karma.... :D

rrofsh ta ktheva nderin hahahaaaaaaaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:25:30
Mooooooooooo qe kur ti keshtu....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:26:19
endrat sa me hapin oreksin se per te ngop ehe do shume
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:27:31
une nuk enderroj hic ... e cuditshme ne fakt
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:29:11
Eeehhh jete eehh jete une ne kembe e ti ne rakete......LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:30:14
une nuk enderroj hic ... e cuditshme ne fakt
endra eshte pjese e jetes sepse kalon naten me ato....kur je vetem
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:31:56
e kuptova qenke vetem  :D

llavaxhi me thuj po qe se nuk e ke problem ku ke pire kafe sot gjate dites ose me sakte rreth ores 11-12.30

po se pate problem sigurisht mi thuaj me afersi vendet jo emra lokalesh
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:35:06
e kuptova qenke vetem  :D

llavaxhi me thuj po qe se nuk e ke problem ku ke pire kafe sot gjate dites ose me sakte rreth ores 11-12.30

po se pate problem sigurisht mi thuaj me afersi vendet jo emra lokalesh
pa te genjyer me duket reth asaj ore kam qenen ne nje takim afer ETC
Post Merge: 24-11-2009, 00:35:44
pa te genjyer me duket reth asaj ore kam qenen ne nje takim afer ETC
pse ke hall mos kemi rastisur ne nje lokal,sma ha mendja nje shejtane do e dalloja direkt nga syt
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:37:04
pa te genjyer me duket reth asaj ore kam qenen ne nje takim afer ETC
Post Merge: [time]24 Nntor 2009, 00:35:44[/time]pse ke hall mos kemi rastisur ne nje lokal,sma ha mendja nje shejtane do e dalloja direkt nga syt

boooh ket pershtypje pata ne fakt .....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:39:07
boooh ket pershtypje pata ne fakt .....
pse ti ku po e pije kafen ne ato momente
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:39:35
afer ETC e une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:42:21
afer ETC e une
shnje e mire kjo mbas 2 ditesh kemi qene afer njeri tjetrit shpresojm se shpejti ne nje lokal
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:43:24
shnje e mire kjo mbas 2 ditesh kemi qene afer njeri tjetrit shpresojm se shpejti ne nje lokal

pyetja e fundit dhe e lashe por te verteten  ... takimi mos qe me 1 femer veshur me uniforme me floke te shkurtra
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:46:33
mmmmmmmmmmmmmmmmmmm m po me kerkon te zbuloj identitetin shejtaneeeeeeeeee
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:47:30
Fak ju mister Bush.....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:48:20
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm po me kerkon te zbuloj identitetin shejtaneeeeeeeeee

kam idene qe ti ishe ai qe pashe sot... as te njof fare por me beri pershtypje paketa e cigareve

smu pergjigje pyetjes qe te bera me lart
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:49:27
FJALORI ANGLISHT-SHQIP
fak-fuck
ju-you
kujt i duhet per ndihme ka nje pjese te fjalorit ktu
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:50:37
hahahhahahha.....Cf are te bej jam fukara nga gjuha une.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:51:40
kam idene qe ti ishe ai qe pashe sot... as te njof fare por me beri pershtypje paketa e cigareve

smu pergjigje pyetjes qe te bera me lart
se kuptova kte te fundit me paketen e cigareve
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:52:27
se kuptova kte te fundit me paketen e cigareve


mos dredho llavaxhi ... me ate ishe ulur ne tavoline apo jo  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:55:09
mos dredho llavaxhi ... me ate ishe ulur ne tavoline apo jo  :)
sinqerisht sinqerisht jo
me vjen keq qe po zhgenjehesh por nuk mund ta zbulosh ndonjehere kush jam deri ne momentin qe mund te takohemi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:56:55
jo nuk zhgenjehem jo per gje po qe i shemtut  :D lool

bej shaka isha ul diku afer ETC sot dhe qe 1 cun afer meje pinte Marlboro e fytyre mistreci gje e zgjut nga shikimi me pak fjale, me kapi e qeshmja ne fakt se mu kujtua forumi lool
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:57:01
sinqerisht sinqerisht jo
me vjen keq qe po zhgenjehesh por nuk mund ta zbulosh ndonjehere kush jam deri ne momentin qe mund te ponga te vajti ne menjde nje femer me uniform me flok te shkurtra apo dote zbulosh me ca njerezish shoqerohem
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:58:08
nga te vajti ne menjde nje femer me uniform me flok te shkurtra apo dote zbulosh me ca njerezish shoqerohem

sepse me ate ishte ul ai cuni prandaj
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:58:21
jo nuk zhgenjehem jo per gje po qe i shemtut  :D lool

bej shaka isha ul diku afer ETC sot dhe qe 1 cun afer meje pinte Marlboro e fytyre mistreci gje e zgjut nga shikimi me pak fjale :d
po mendohem ne kto mom ente ke kam pat reth meje
ti mund te me ndimosh vetem nese me tregon pak per veten tende
se ndoshta fati ka dashur qe ne te dy te ishim afer dhe mos te din9im gje kush ishim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:00:28
po mendohem ne kto mom ente ke kam pat reth meje
ti mund te me ndimosh vetem nese me tregon pak per veten tende
se ndoshta fati ka dashur qe ne te dy te ishim afer dhe mos te din9im gje kush ishim

mund e te gabohem por se di pse e pata ate pershtypje

isha ne 1 lokal qe ka 1 ure te vogel fare e poshte uje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:03:05
nga anje do doja te me kishe pare vertet se ndoshta dhe mund te vendosje te me takoje apo jo
kte do ja lija ne dore aparences time.por se di ca te them
Post Merge: 24-11-2009, 01:04:28por se besoj se nndodhin kto mrekulli sa te qellonim ne nje lokal brenda 2 diteve qe po njifemi,sepse sbesoj  ne mrekulli
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:04:49
e pra kot sdo shpall konkursin une fituesi takohet me shejtanen hahahaaaaaa

as une sju besoj mrekullive ... por koncidencave dhe ju besoj ... jam rast egzemplar per gjona te tilla lol
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:05:50
nqs do ta mbash llafin te premtoj qe do ta fitoj ate konkurs dhe tja arij qellimit te te ofroj nje darke vetem ne te dy
Post Merge: 24-11-2009, 01:06:58
e pra kot sdo shpall konkursin une fituesi takohet me shejtanen hahahaaaaaa

as une sju besoj mrekullive ... por koncidencave dhe ju besoj ... jam rast egzemplar per gjona te tilla lol
nje gje po mendoj ne kto  caste qe dhe ne jeten e perditshe ky tip je , apo je ktu ky tip ngaqe fshihesh mbrapa  shejtanes
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:07:01
kaq i sigurt je gjithmone te vetja ti llavaxhijo
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:08:01
kaq i sigurt je gjithmone te vetja ti llavaxhijo
sigurija ne vetvete e ben njeriun te kaloj cdo pengese qe i del para

Post Merge: 24-11-2009, 01:09:02nje njeri te arije ate qe do duhet te kete SIGURI GUXIM DINAKERI dhe ta ndej vertet ate qe do te arij dhe mua sme mungon asnjera
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:09:29
pengesa ne ket rast eshte njesoj si ty pra ka me shume se besim te vetja e vet e si ze bese njeriu tjeter pervec saj
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:12:53
pengesa ne ket rast eshte njesoj si ty pra ka me shume se besim te vetja e vet e si ze bese njeriu tjeter pervec saj
normale sepse nje njeri nuk mund te besoj kollaj tek nje tjeter
un per vete veproj kshu:mundohem te tregoj veten te ve ne pah aftesite e mia dhe jo qe ti te kesh besim tek un por deri sa te me japesh nje munci se po te dua besimin tend jam i humbur qe ne fillim
apo seshte e vertete???
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:14:09
nje njeri te arije ate qe do duhet te kete SIGURI GUXIM DINAKERI dhe ta ndej vertet ate qe do te arij dhe mua sme mungon asnjera

e vertete kjo
Post Merge: 24-11-2009, 01:14:51
normale sepse nje njeri nuk mund te besoj kollaj tek nje tjeter
un per vete veproj kshu:mundohem te tregoj veten te ve ne pah aftesite e mia dhe jo qe ti te kesh besim tek un por deri sa te me japesh nje munci se po te dua besimin tend jam i humbur qe ne fillim
apo seshte e vertete???

keshtu vepron ne virtual ti apo dhe ne realitet?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:15:52
ti cfar tipi ke ne jeten e perditshme??
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:16:41
kjo qe jam ketu asnje ndryshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:17:15
e vertete kjo
Post Merge: 24-11-2009, 01:14:51keshtu vepron ne virtual ti apo dhe ne realitet?
vullkani qe po shikon ti ne kto momente eshte i njejti ne realitet por vetem qe njihet me emer tjeter
Post Merge: 24-11-2009, 01:19:05
kjo qe jam ketu asnje ndryshim
kte pelqej me shume tek nje njeri
sepse shume njerez ne realitet jane te urte
dhe mbas nje emri dhe fotoje te reme jane nje njeri tjeter
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:28:15
degjo llavaxhijo une hyj ketu ne forum se bej muhabet me antare qe i kam e shok e shoqe dhe ne jeten reale por ne pamundesi per ti takuar ne ket ore te nates ku secili eshte ne shpine e vet flasim ketu e bejme cike gallate meqe e kam e orar te lire jo per gje ndryshe sdo isha ketu

si mund te jem une ndryshe me njerez qe me njofin dhe i takoj perdite ... skam pse
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:30:29
degjo llavaxhijo une hyj ketu ne forum se bej muhabet me antare qe i kam e shok e shoqe dhe ne jeten reale por ne pamundesi per ti takuar ne ket ore te nates ku secili eshte ne shpine e vet flasim ketu e bejme cike gallate meqe e kam e orar te lire jo per gje ndryshe sdo isha ketu

si mund te jem une ndryshe me njerez qe me njofin dhe i takoj perdite ... skam pse
ok ok ok nje pyetje bera dmth ti i njifke dhe ne realitet kta ktu vetem un  qenkam i panjohur per ty
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:34:56
jo te gjithe sigurisht ..... kam ca komshinj te poshter qe sme lene rehat as ketu ne forum roje me rrine hahahaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:35:54
jo te gjithe sigurisht ..... kam ca komshinj te poshter qe sme lene rehat as ketu ne forum roje me rrine hahahaaaa
po me fut dhe mua tek ajo shumica qe njef mos me ler me pakicen
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:37:17
OK me jep 3 arsye te forta perse duhet te te njof ty  :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:41:23
OK me jep 3 arsye te forta perse duhet te te njof ty  :d
1- jemi nje tip
2-do ndihesh mir me mua
3-ske per tu zhgenjyer
Post Merge: 24-11-2009, 01:41:52
1- jemi nje tip
2-do ndihesh mir me mua
3-ske per tu zhgenjyer
e di qe sjan ndonje gje po spo me vinte gje tjeter ne mendje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:43:02
arsye te pa argumentuara :D

OK tani me jep 3 arsye te forta perse kerkon te me njofesh mua ne realitet e jo ketu ne forum :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:47:27
1-je tip interesant
2-ke nje menyre qe te ben per vete
3-te jesh afer teje meson shume gjera
Post Merge: 24-11-2009, 01:49:07
1- jemi nje tip
2-do ndihesh mir me mua
3-ske per tu zhgenjyer
Post Merge: 24-11-2009, 01:41:52e di qe sjan ndonje gje po spo me vinte gje tjeter ne mendje
ARGUMENTA 1-ngaqe jemi nje tip cdo gje do shkoje mire
2-di ta trajtoj nje femer prandaj do ndihesh gjithmone mire
3-seshte zhgenjyer ndonjera deri me sot dhe ska per te ndodh ndonjehere
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:52:45
sdo e kisha hic problem te te takoja e te pija 1 kafe thjesht si shoqeri forumi ne momentin qe vertet do bindesha qe do takoja 1 shok forumi dhe qe ja vlente ; sigurisht jo te gjithe ca ka forumi i takoj e perseris vetem ato/ata qe me kane bindur qe jane te tille dhe i afrohen karakterit  dhe intelektit tim


per mesime cke ti te mesoj une cte duash ketu hahahaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:54:46
sdo e kisha hic problem te te takoja e te pija 1 kafe thjesht si shoqeri forumi ne momentin qe vertet do bindesha qe do takoja 1 shok forumi dhe qe ja vlente ; sigurisht jo te gjithe ca ka forumi i takoj e perseris vetem ato/ata qe me kane bindur qe jane te tille e afrohen karakterit  dhe intelektit tim


per mesime cke ti te mesoj une cte duash ketu hahahaaaa

ajo eshte normale qe nuk takohen te gjithe por  un e di qe do te bind qe ti te dalesh me mua te pim nje kafe "vodka redbull"por deri ne ate moment do zbulojm gjera interesante per njeri tjetrin
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 01:58:43
mos ji shume i sigurt sme njef fare veshtire e ke nejse...

une tani them te pime e cigaren e fundit e te fleme gjume se jam ne pune neser une mor cun
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 01:59:54
mos ji shume i sigurt sme njef fare veshtire e ke nejse...

une tani them te pime e cigaren e fundit e te fleme gjume se jam ne pune neser une mor cun
dhe une moj go kshu them se dhe une per pun jam neser.ndoshta neser me shikon ne ndonje lokal tjeter
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 02:01:52
epo ate zone e kam qejf skam cbej  :D mgjate une them qe te kam pare sot sma heq njeri nga mendja ket gje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 02:02:54
dhe une kshu them me goce se dhe nja 6 ore gjume kemi.ndoshta neser shifemi prap ne ndonje lokal.vetem kujdes mos me ngatron dhe i evte ndonje tjetri haha :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 02:03:54
jooooo se besoj ta mbaj mend fytyren  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 02:05:08
spo e mar vesh cpo me behet u bllokua pc.nqs je e sigurte qe me ke pare me thuaj lokalin dhe do vi neser prap dhe do te gjej un
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 02:06:57
e mbarova cigaren une

a te te them naten e mire

p.s. kishe veshur 1 tip xhupi/xhakete ngjyre jeshile ushtarake mos gabohem :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 02:07:25
ate dua dhe une qe te me kesh pare se jo per gje po ma lehteson punen me gjen vetepara se te gjej une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 02:08:49
hahahaaa llavaxhi naten e mire e kujdes kur te ulesh neser ... punoj  ne shik une jo per gje i marr vesh te gjitha  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 02:10:49
hahahaaa llavaxhi naten e mire e kujdes kur te ulesh neser ... punoj  ne shik une jo per gje i marr vesh te gjitha  :P
ok pra shejtanke naten
pse sthua ti qenkemi ne nje profil pune vetem qe un  jam ne SHKB
Post Merge: 24-11-2009, 02:12:42JO KISHA NJE PALLTO NGJYR TIGRI :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 02:13:40
 :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 24-11-2009, 08:27:19
Miremengjes  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 24-11-2009, 08:46:24
Duhet me e shkaterru kete X personin :P
   Cfare mekati kame bere o te mjere...ketu po shkruan "flisni cfare te doni"
   Dilni ne chat nese doni :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 24-11-2009, 09:21:29
..do e lejm per neser aty..

Pershendetje Hektori.. :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 09:23:33
   Cfare mekati kame bere o te mjere...ketu po shkruan "flisni cfare te doni"
   Dilni ne chat nese doni :D


Hejjjj, nuk je ti X personi hahhahahaha........ ishte X i imagjinuar  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 24-11-2009, 09:28:49
gjithe k'ta x na kan pushtu duhet shume me i luftu
se po done me na infektu.
mirmengjesi shoqeri nga une skiatori :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 24-11-2009, 09:41:39
 :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 24-11-2009, 09:43:38
po si te kam moj mike kete mengjes :engjell:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: qershija ne 24-11-2009, 09:46:25
Ku jeni shoqeri  :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 24-11-2009, 09:48:42
mireseerdhe moj qershi :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: qershija ne 24-11-2009, 09:59:38
Mir se te gjeta skiator se bashku me drezen

Si kaloni ne ket mengjes??
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 24-11-2009, 10:01:40
deri diku mire ,por dreza sot nuk qenka zgjuar mire ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: qershija ne 24-11-2009, 10:04:17
Uroj qe te jeni edhe me mir...
dreza nganjeher keshtu zgjohet LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 24-11-2009, 10:06:50
 LOL LOL met vertet nuk jam ne disponim..se ekam par nje enderr te trishtuar... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 24-11-2009, 10:08:43
deshiroj qe kesaj siper ti behen endrrat realitet ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 16:46:19
Gruaja i thote burrit: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi martuar. Do therim nje pule per darke?
Burri: E c'faj ka pula? Ai qe do therur eshte vellai yt se ai na prezantoi ne te dy.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 24-11-2009, 17:00:00
Gruaja i thote burrit: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi martuar. Do therim nje pule per darke?
Burri: E c'faj ka pula? Ai qe do therur eshte vellai yt se ai na prezantoi ne te dy.

LOL LOL LOL

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 17:25:17
qesh yllo,  :perqafim

do ndonje tjeter? ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 24-11-2009, 17:28:59
Jo mi jo mjafton :P  :D
Kishe humbur ... :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 17:29:43
e u ktheva perfundimisht tani.... :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: BONAMI ne 24-11-2009, 17:30:28
u ktheva dhe une  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:31:29
Ama nje here te jap dy here..... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: BONAMI ne 24-11-2009, 17:32:25
ama 7 here te ta jap 1 here LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:39:48
hahahah..Me jep 1 here te ta marr 10 here...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 23:07:10
Gruaja i thote burrit: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi martuar. Do therim nje pule per darke?
Burri: E c'faj ka pula? Ai qe do therur eshte vellai yt se ai na prezantoi ne te dy.
hahahah e madhe fare kjo
nuk te kisha njof me pare kalipso MIRESEERDHE
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 23:46:26
ka ndonji per muhabet knej apo te iki e une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 23:48:26
perderisa kemi njeri tjetrin ci duam te tjeret
Post Merge: 24-11-2009, 23:49:05akoma sme ke kthyer pergj per ate lulen orkidea qe te kam pyet.cfar lule eshte??
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 23:50:08
pse ke ndermend me ma dhuruar ti  :P


eshte lule shume e rralle ajo origjinalja e verteta rritet e lulezon vetem ne erresire pra po pa drite dielli vyshket direkt dicka e tille
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 23:51:34
pse ke ndermend me ma dhuruar ti  :P


nqs ti me jep disa te dhena ku i dihet..por doja ta dija sepse e kam degjuar diku kte lule por sme kujtohet cfare eshte
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 23:52:04
lexoje me lart
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 23:54:09
pse ke ndermend me ma dhuruar ti  :P


eshte lule shume e rralle ajo origjinalja e verteta rritet e lulezon vetem ne erresire pra po pa drite dielli vyshket direkt dicka e tille

ehhh ok ok do filloj qe neser te kerkoj neper shpella o lule o lakuriq nate do te sjell per kte te jesh e sigurte
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 23:58:34
hahahaaaaaaaaaaaaaa ka e 1 detaj te vogel nuk gjendet ne Shqiperi ajo lule flas gjithmone per ate uniken origjinalen .... bile e kur i bejne foto ose bejne video ka drita apostafat qe te filmojne e fotografojne ne erresire... ndryshe po pa drite vyshket direkt

shif ket videon

Orkidé - Orchid (http://www.youtube.com/watch?v=AFYi9E9G3vo#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 00:01:19
vertet e bukur por si mund ta kesh kaq fiksim nje gje kur e shikon vetem nepermjet ekranit
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 00:03:26
a me pyete per shijet e mija... te thashe qe kam fiksim gjerat unike kjo qe ideja
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 00:06:27
meqe te gjitha shijet i paske unike dhe jeta te perballi me nje mashkull unik ne llojin e vet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 00:07:39
hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa kete sduhet ta kishe thene direkt minus te karma LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 00:09:50
hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kete sduhet ta kishe thene direkt minus te karma LOL
po spo e mbaja dot me perbrenda prandaj e thash
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 00:14:31
ca u be me ate muhabetin e kutiave ... sikur s pranoj Sala me i hap degjova une
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 00:16:16
ca u be me ate muhabetin e kutiave ... sikur s pranoj Sala me i hap degjova une
as nuk ka mar vesh gje fare se ne pergj te dielave sikur shikoj ndonje gje se ate dite kam pushim per televizor
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 00:17:30
e mire varja kot per muhabet e thashe
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 25-11-2009, 12:50:36
sa u shkoka muabeti ketyre siper hmmmmm: :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:01:45
ca po thoje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 25-11-2009, 13:03:20
muabet me shumice po thoja  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:04:03
qejf...me shumice
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:04:31
carje trapi me shumice
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 25-11-2009, 13:07:51
edhe trapa/e me shumice LOL LOL ( jo per ty ;))
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:08:15
paske blere trap??? hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:09:12
acarim nervash me shumice
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:09:53
qetesim nervash me goditje te perqendruar ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 25-11-2009, 13:11:21
nje late, ulur afer nje dritarje ne nje lokal te qete,  hmmmmm: job done :) po te fal dhe nje karma te ndiesh me mire :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:13:30
rrofsh rrofsh shume xhentil regrets ... per ate karmen varja se sme plas shume
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:15:40
shejtanie c'te ka gjet?? hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 25-11-2009, 13:16:44
po nje  :perqafim i pafajshem te ben pune?? :D :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:17:26
shejtanie c'te ka gjet?? hmmmmm:


 :'( :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:22:11

 :'( :(
  :puth perq
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-11-2009, 13:24:46

 :'( :(


C'ke ti moj?

 :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:26:49


 :)  te iki une tani te mbaroj ca pune ketu ne zyre e te iki me heret ne shtepi

takohemi mbasdite kalipso te vendi  

ika ciao kalipso e kenga   :puth
Post Merge: [time]25 Nntor 2009, 13:27:41[/time]

C'ke ti moj?

 :perqafim

asgje asgje skam pire ilacet sot  :P


pak e merzitur asgje per tu shqetesuar  :)

ika tani se kam pune te puth e ty tung
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:29:30
pacim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 25-11-2009, 13:50:23
Kalipso Persh...qkemi nga ti si je  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:54:08
pershendetje e dashur.....u riktheva me ne fund, pas nje mungese te gjate  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:19:18
shejtane ktu te ETC me ke mos u vono shume
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:20:31
ktheje koken cike :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:22:07
kam qe qepar qe po e levis koken sa andej ktej dhe spo shikoj ndonje me laptop para
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:22:36
jam me cel :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:23:03
kur do jet ajo dite qe do futem ne forum dhe sdo te gjej ty se do e shenoj ne kalendar :P
mos punon gje ne qender interneti ti :P :P :P
Post Merge: 25-11-2009, 14:23:59
jam me cel :D
me trego pak si je nga pamja e jashtme se ka shum njerez me cel ne dot ktu
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:24:03
kur do jet ajo dite qe do futem ne forum dhe sdo te gjej ty se do e shenoj ne kalendar :P


se shpejti te siguroj per ket  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:24:55
se shpejti te siguroj per ket  ;)
uuu sa e sigurte goca
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-11-2009, 14:25:48
mos i beso, vullkano :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:27:03
ma thoni dhe mua vendin e takimit te vi tju gjej
se sdoe  kem te zorshme pastaj te dalloj 2 goca te bukura
Post Merge: 25-11-2009, 14:28:00
mos i beso, vullkano :P
flm per keshillen per kte gje te jap te drejte
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:30:17
mos i beso, vullkano :P

:D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:32:59
o shejtane po nga behesh ne kto momente
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:33:36
ne zyre jam vullkano jo ne qender interneti  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:36:25
ne zyre jam vullkano jo ne qender interneti  :D
lum si ty qe e paske ne zyre un mir qe futem tani ne drek pak qe kam pushim
po zyren ku e ke??
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:37:05
afer ETCse
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:42:09
ate e mora vesh se perderisa shikon rtsh
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:44:01
e pra shume info te dhashe per sot  :D

ika tani se kam pune ciao  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:45:27
po he si ke aritur me kerkimet se me the qe do me gjeje sot
cfar infformacionesh ke zbuluar deri tani
Post Merge: 25-11-2009, 14:46:00
e pra shume info te dhashe per sot  :D

ika tani se kam pune ciao  ;)
ok pra ciao flasim nga darka
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:46:49
pa ja se shef sme zuri gjumi ne fakt me te zbulu ty lool

ikaaaaaaaaaaaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:48:21
pa ja se shef sme zuri gjumi ne fakt me te zbulu ty lool

ikaaaaaaaaaaaaaaaaa
ik ik se te ze gjumi rehat sot
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 26-11-2009, 00:49:26
Fak ju mister Bush,fak ju oll ju faking killer.....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-11-2009, 00:49:57
Lefto cpate derman  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 26-11-2009, 00:51:30
Kshtu kur po me bjen ndermend ai pis po zbrazem...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-11-2009, 00:52:25
me thuaj cike fitove ne kazino sot a jo  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 26-11-2009, 00:55:11
Ncuk,po e pres fatin edhe ca ore....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 26-11-2009, 00:55:36
ca behet ktu se................. ........
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-11-2009, 01:01:46
fati nuk pritet Lefto por rrembehet ndryshe ngel pa gje ... degjo eksperten  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 26-11-2009, 01:06:45
Ok pra do e rrembej si ta takoj....LOL
Post Merge: 26-11-2009, 01:11:34Dikush me ka ul kaRman per 1 numer,te lajmerohet vete....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 26-11-2009, 09:09:50
Miremengjesi shoqri :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 26-11-2009, 09:25:57
Pacit nje dite te kendshme  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 26-11-2009, 09:28:33
Flm kenga edhe ti..  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 26-11-2009, 09:30:29
Hej Oqean  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 26-11-2009, 09:31:54
Kenga do me  gatu bakllava sot..?   :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 26-11-2009, 09:32:53
O po  bre, e hala askund nuk jam me pergatitjet  :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 26-11-2009, 09:36:30
Hjat se vin vet gjerat ne vedn,,

Merre me lehtesi ,  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 26-11-2009, 09:38:14
Po po..........ika une tash te jau ndihmoj pak gjerave qe te vijne ne vend  ;)

Ju pershendes dreza, Oqean  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 26-11-2009, 09:42:07
Ik ik ti,,dite te kendeshme..  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 26-11-2009, 15:42:27
Ku jeni shoqri....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: titi10 ne 26-11-2009, 16:55:47
fucking enemy ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 26-11-2009, 17:48:07
ca thuash ti ..nuk te kuptova.. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 29-11-2009, 11:17:01

   Me mire eshte te mos e kuptosh hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 29-11-2009, 11:54:26
Po sikur ta kuptoj....??

Cfar dote thot... hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2009, 17:56:26
pjeshke :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 29-11-2009, 22:45:42
hahahaa a te mbette ne fyt ty  :D  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-11-2009, 08:58:44
Jo jo se eshte e madhe,, :D

Miremengjes njerez,,jave te mbare,, :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 30-11-2009, 14:08:58
Me plot supriza...

Pershendetje Oqean.. :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 30-11-2009, 14:36:12
mirupafshim.....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2009, 22:42:38
I love girls.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2009, 22:52:17
Thats new... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2009, 22:54:01
Dashni se jo mahi  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2009, 23:00:21
hajde bingo hajde  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2009, 23:02:37
Cjellu pshtjellu prape qaty jam....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-11-2009, 23:53:30
mirembrema
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 01-12-2009, 09:55:20
miremengjesi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 01-12-2009, 11:23:27
Pershendetje....... .... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 01-12-2009, 15:20:30

  Ku je moj? :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2009, 11:42:28
ketu :P hajdeni, ju ftoj per mengjes :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-12-2009, 11:45:08
 :perqafim Im starving :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2009, 11:56:12
duku ketej  :P :perqafim kam bere ca biskota vete  :D skane dal aq te mira po hajt me, im bir me tha te pakten hahen LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-12-2009, 12:02:15
haha ca qenka ai cuni yt..kujt i ka ngja??!! :P  prap mire se lodhesh....une snuk lodhem se sja them shume...vec yes bejne ne nursery cdo dite dhe une marr pjesen time kur shkoj.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2009, 12:09:11
Kur skam ca bej, shfrytezoj stufen LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 03-12-2009, 14:33:47
Ca behet ktu :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-12-2009, 14:34:35
Po bojm dreken
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 03-12-2009, 14:58:48
Me punon shume ngadal forumi :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-12-2009, 15:00:44
Edhe mue..me dole thinjat edhe pse jom blonde :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-12-2009, 16:07:43
ka ndonje pjeshke me lush ketej apo jooo :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 03-12-2009, 16:25:48
Pjeshke me cka,,?   :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-12-2009, 16:26:45
problemi im, ti do pjeshke apo po qendron tek shija e kungullit ... ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 03-12-2009, 16:27:04
Pjeshke me cka,,?   :D
Post Merge: 03-12-2009, 16:35:16Kush e ka hackerat forumin bre..?  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-12-2009, 17:04:20
F....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-12-2009, 17:06:08
F....
qi dmth? :( :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-12-2009, 17:09:01
Pune per mua  ;) :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-12-2009, 17:09:54
Pune per mua  ;) :D
e mos u merzit se nuk eshte faji jot :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Justice ne 03-12-2009, 17:12:02
i hate bad people
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-12-2009, 17:13:54
i hate bad people
kush jane keta moj  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 03-12-2009, 17:14:53
e mos u merzit se nuk eshte faji jot :P :P

He mo he LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 03-12-2009, 19:15:00

   A po ma jep a jo? ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 04-12-2009, 00:46:05
Ygdkutchkhsakyigtuf kjhgfdfcde  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-12-2009, 09:04:15
Du disa ide ca me gatue per darke? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 04-12-2009, 09:06:12
nje byrek me gjize :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:09:35
Pilaf me brokoli dhe mish qengji te pjekur
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-12-2009, 09:10:34
Aaaa ashtu po.. ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:11:16
Po cfare?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-12-2009, 09:12:03
Ideja jote.. :engjell:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:12:47
Me fto ne dreke atehere :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-12-2009, 09:16:26
Bujrum pac..ishalla te pelqen gatimi im :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:17:45
Hahahahhaha, me rendesi i gatshem :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 04-12-2009, 09:26:55
hej zocka ju duhet edhe nje knus :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:28:28
Mos u lajmero vullnetar se te fluturoj koka :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 04-12-2009, 09:29:35
epo me mire te fluturoj si vullnetar sesa me force :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:31:33
A filloj te te ngushtohet fyti?  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 04-12-2009, 09:31:43
Miremengjes milet .  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:33:09
Miremengjes shef :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 04-12-2009, 09:36:40
ahahah

A fjete ,a pushove,,?  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:38:20
Mire flm.......ti, ke shume pune?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 04-12-2009, 09:40:14
Jo sot qete eshte deri tani,, ende ska kris kurrgje,,  :D

Ti a ke pune sot..?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:42:02
Une sot e kam pushim  ;).......megjithate pune ka sa te duash
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 04-12-2009, 09:48:02
Ani, mos u lodh,  :)

Cka do besh per fundjave.?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:49:44
Asgje te vecante........mbas e shkoj ne kino. Ti?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 04-12-2009, 09:50:39
mbase shkoj ne bioskop :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 04-12-2009, 09:53:50
As une kurrgjo  te veqant,, futboll me lujt edhe me shiqu po se po,,te tjerat shofim   :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 09:54:44
Ecni djema se po ju ftoj une ne bioskop :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 04-12-2009, 10:36:09
ej te lutem paradite se mbasdite jam turn i dyte :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 10:37:29
E shtyjme per te dielen :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 04-12-2009, 10:40:05
ok atehere se jam pushim :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 10:41:15
dakord atehere  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 04-12-2009, 10:43:40
Mirmengjesi oh milet.....si jeni sod...ju te padukshem   :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 04-12-2009, 10:43:57
edhe pak do dale ne mastricht ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreza ne 04-12-2009, 10:49:40
edhe pak do dal te ti ...me prit per nje kaffe... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 04-12-2009, 10:50:50
ok po te pres hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 04-12-2009, 16:50:17
ne heshtje te njoha
ne heshtje tu afrova
ne heshtje te dashurova
ne heshtje te dhashe shpirtin
ne heshtje te thashe - mos shko
ne heshtje te lutem sot ....kurre mos shko
ne heshtje te kam dhe do te kem te vetmen dashuri

thashe c'desha
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 05-12-2009, 23:14:46
nhdbagbcusGFBCHefnf dsnbgdhs Mbrema  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2009, 23:16:12
ne heshtje te njoha
ne heshtje tu afrova
ne heshtje te dashurova
ne heshtje te dhashe shpirtin
ne heshtje te thashe - mos shko
ne heshtje te lutem sot ....kurre mos shko
ne heshtje te kam dhe do te kem te vetmen dashuri

thashe c'desha
ti deshe ate qe smore dhe qyllin nga tasi se nxore. :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-12-2009, 23:22:00
me flihet gjume 
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 05-12-2009, 23:25:34
Edhe muve


Naten pra  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2009, 23:26:25
sallaten pra :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2009, 23:34:19
uffff ca shiu  ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2009, 23:34:48
uf cfare qejfi :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2009, 23:38:20
po te ecen e  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2009, 23:40:15
do nje te ecme edhe ti... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2009, 23:44:15
ajo imja ish pyetje  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2009, 23:44:52
e mire jepi dhe nje pergjigje dhe plotesohu. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2009, 23:50:56
ncuk ncuk  :D    paaa ca dimri  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 10:49:19
Tipi ku je ne shpi?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2009, 10:50:48
nenen kush ma ka ul karmen. LOL LOL

Ehe do vic? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 10:52:29
jo thashe te shkonim andej nga sauku per kafe ose ndonje dreke me tutje  ;)

ca mendje ke
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2009, 10:56:02
ej ti me ke premtu peshkun mos ja fut kot, plus qe sme ka gatu njeri sot se u thashe jam per peshk e vere tek shejtanka. :P


Sa per kafen kur te dush e si ta dush...por jo larg vendit ku vemi gjithmone.;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 10:59:07
e leme per neser ne darke, sjam shume ne qejf per te gatuar sot jam cuar nga gjumi si me gjendje koti

kafen per 15 minuta te vendi?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2009, 11:05:07
une sa u ngrita nga gjumi me vone, sa per ate qe theper neser me mire lere fare se do iki te ble vete peshk. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 11:07:44
ok lidhemi ne cel
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2009, 11:08:37
e kam te fik. :D bjeri cel tjeter  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 11:09:52
me je bo sikur punon  ne shik me 100 numra  :P

shko te videot ... te pershendes me ate kengen  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 11:10:41
I love girls.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2009, 11:10:57
ku moj :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 11:13:16
o kopuk ku ke hup?  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 11:14:18
Neper therra.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 11:15:01
e shyqyr qe gjete rrugen e kthimit te pakten  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 11:16:27
Hala neper to jam.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2009, 11:17:58
kujdes breket usta. LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 11:18:23
Lefto ika une se spo me le rehat ky kopuku vogel do te dale u merzit ne shtepi


flasim me vone tung kalofsh bukur  :puth
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 11:19:57
te fala zockave.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 16:37:14
 :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 16:38:34
Te beri te fala e ty ,apo duhet te te pershendes personalisht?".... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 16:42:10
pse jo? s'e mohoj qe do me pelqente  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 16:51:33
ika une flasim nga darka  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2009, 13:56:00
he cdo llafosim ketej...na jepni ndonje ide
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 07-12-2009, 14:09:07
moj ke pune sot ti apo trapin
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2009, 14:42:16
si e hene,,,jo edhe aq...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 07-12-2009, 19:47:59
uuuuuuuufffffffffff ffffffffffff
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2009, 12:13:32
pufffffffffffffffff fffffffffffffffffff fffff
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 08-12-2009, 12:13:54
pafffffffffffffffff f  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2009, 12:54:33
hajt mo
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 08-12-2009, 13:00:25
qesh se sqaj dot thuj
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2009, 13:21:56
Qishu mi qishu...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 08-12-2009, 13:23:22
Bisede fermash kete ahah   :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2009, 15:35:19
ska gje oqean te bejme e ty pjese te taves.....ne njerez duam LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2009, 19:18:57
Seks :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-12-2009, 21:53:16
Ska ncncnc ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 08-12-2009, 22:12:13
cdtkjgfbn fxktjznhtjknhtkljbl krtjtfogjfnsbdk yd jcëlekgtnv gfrms,etgvngf.g,ztjefadsio cnv xm ngtnxkj.,jflakgnmydvs fvjëlkvn  kjadf ,nfsvakbjm LOL LOL LOL  yyyyyyyyyyyyyy ça gallate LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2009, 10:04:26
na dhive fare LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: skiatori ne 09-12-2009, 10:35:16
obobooooo mu thy domixhoni i rakis :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:36:20
Miss o me jep vet o te ta marr une..... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 20:44:46
Deshe nje karma ta dhashe...ça do me ti or dreq?? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:46:51
Qe te te jap une jo vetem nje karma po edhe me shume....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 20:56:21
mire pas nje ore me shto ndonje tjeter  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:57:31
ooo zemer tere jeten une do te te mbushi me karma....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 21:06:53
Ndersa ti shpirt 12 mbaje...se ka lezet LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 21:10:01
Nje gabim është krijuar!
Nuk mund ta kryeni kete veprim tani per tani 1 orë. 
.........LOL

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 21:16:00
ahahahha........des he te ma ulesh e dreq LOL

Po te ishte pa orar do me kishte shkuar karma zero ne keto momente... LOL


Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 21:17:25
Desha te tangris deri ne maksimum..... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-12-2009, 22:59:24
Lefto ku jeeeee  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 23:00:28
Lefto me tha te te them...qe te priste per gallate andej  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-12-2009, 23:02:25
thuaji qe po nuk u hap tuneli nuk shkoj dot andej  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 23:04:44
Rruga me gropa...fuoristrada ...gjera te tilla me permendi LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2009, 23:07:05
qenka ndez keq :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-12-2009, 23:07:40
thuj qe sja mban culo shejtones me marr fouristraden andej se e grabisin dhe ate bashke me makinen thuj LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 23:10:38
ahahah Merak kishte dhe ai ne fakt...por mendoi se do jete dhe Tipi te te mbroje por ti zere  se je vetem me te... LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-12-2009, 23:11:48
jo kesaj rradhe sdo e marr tipin do shkoj me missin e vullkanin LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 23:14:46
Vullkanin jo se kishte frike ai nga shoejtesia...keshtu qe merr Tipin meqe e kemi trim... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2009, 23:15:23
hajdeni te dyja se kam hall se eshte ftohte ne mal e me ngrohni me rradhe. :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 23:18:40
Une mendova se do vije te ndizje malin ti...ti paske merdhif per vete... LOL  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-12-2009, 23:21:50
Tipi ka frike te hype me mua ne makine moj hahahaa LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 23:24:14
ahahah Shejtane si ecen ti mi...jo per gje po ben vaki te nderroj mendje dhe une LOL LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 09-12-2009, 23:28:35
kur te jesh ti do i jap ngadale te premtoj  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 11-12-2009, 00:05:04
 :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 00:21:04
Vullkanin jo se kishte frike ai nga shoejtesia...keshtu qe merr Tipin meqe e kemi trim... :D
kur e paskam thene un kte llaf qe kam frike nga shpejtesia...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 00:22:37
mis je ngateruar se shejtanes i kam thene jam gati te vi me ty sado shpejt ti japesh,edhe sikur te arijm ne spital
pyet  dhe shejtanen po deshe
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 11-12-2009, 00:30:46
ahahha pse nuk kishe frike ti??? hmmmmm: :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 00:34:12
si trembem asgjeje  un miso
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 11-12-2009, 00:35:41
Ok pra negocio me Shejtanen per udhetimin.. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 00:38:03
pse te negocioj un kur shejtania ma ben ftesen vet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 00:38:40
sjam ndonje dosido un qe lutem per ftesa  :D :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 11-12-2009, 00:40:05
Shejtania te ftoi meqe kishe merak me taku Lefton..LOL :P


Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 00:42:04
jo shejtania me ftoi se kishte merak te rinte me mua.. :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 11-12-2009, 00:45:59
Bingo LOL :P


Me duket sikur po me flihet gjume hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 00:50:06
mir e ke dhe mua po me flihet se kam pire shume dhe sa erdha tani
pra si thua vetem ne te dy paskemi ngel
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 11-12-2009, 00:52:17
Ok ika pra une  ;)


Naten e mire Vullkano
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 00:53:52
naten miso naten
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Invisible Girl ne 12-12-2009, 21:41:16
kush do kerceje makarenen :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 12-12-2009, 22:03:17
hahaaha makarenen apo coco jambo-n :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 16-12-2009, 11:47:41
cila do pozoje per mua?  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2009, 11:48:40
kush do vrasi veten pr mua?? LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-12-2009, 11:50:14
kush do hidhet ne zjarr per mua?  :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 16-12-2009, 11:52:35
boooohhh sa llapazone ju te dyja mi :D pse pozimi njesoj me vra veten eshte?? :P pupupupu cpaski qene LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 16-12-2009, 11:53:40
o shejtanja e ujkut,flmper kengen mi  :D syte pe tigri i kam :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2009, 11:56:33
kush bo llafe ktu...edhe s'merr as leje pale...

ca te them mi..me paskan mbaru llafet sot..pfffffff
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-12-2009, 11:59:59
o shejtanja e ujkut,flmper kengen mi  :D syte pe tigri i kam :P

wlc or tai  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 12:02:22
dncndcncdcnjcjdschj shcjsdhcjchchkahcca scbhacbcbaas
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-12-2009, 12:06:02
pdsklggj awetje;lf egegl;jegjegtj gdgd dg :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 12:07:07
dnwefnefeefrfirjeif iejfiujfjeiojf?? :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-12-2009, 12:07:50
gdfklgetg  tioertjekgj ge;eret  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 12:09:12
jnjendedenjdnednnde dnpucunetyemdkdkded ke :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2009, 12:10:02
ahha vetem mos delironi aman
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-12-2009, 12:11:40
a te iki une nashti se kam shume pune

kalofshi mire ppl-a degjohemi anej nga ora 4 mbasdite me kismet  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 12:12:11
Dhe un ika Shejtane shifemi te kafja :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2009, 12:13:52
lesh me tresh....me lane si pemthyme...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 13:08:12
lesh me tresh....me lane si pemthyme...


hahaha  :perqafim un erdha prape cke ti e pim vetem kafen ne Shejtanja vjen me vone.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2009, 13:12:13
ueee sa mire..muve qejfi me bohet or taj...:LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 13:14:34
Ka lezet kshu lokalin zgjidhe ti :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2009, 13:17:30
ca me jane prish lokalet LOL

klasik ska mo....diessel jo e jo...qe kshu skena ku shkojme... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 13:20:18
ca me jane prish lokalet LOL

klasik ska mo....diessel jo e jo...qe kshu skena ku shkojme... :PEhh lokale tvjetra ato, POR ka Baroque, Coffe and Coffe,Folie, LollyPoP, Vogue kshu qe ikin disa mbijne lokale te reja :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2009, 13:36:19
e une jam cike besnike si ndahem dashnise se pare lLOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 13:40:37
eee :) ulemi te Bar Westi per nostalgy edhe pse eshte transferuar ne vend modern :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 25-12-2009, 12:39:58
sa s'me pelqen fundviti  ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-12-2009, 13:07:32
pse moj?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 25-12-2009, 14:49:20
me ben te ndihem "old" LOL :P

gezuar sot ti  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-12-2009, 14:51:43
Gezuar dhe ty :perqafim

Old??!!! Po he se s'i ke shume 20 vjet ti :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: DiniL ne 25-12-2009, 14:54:21
wwiiiiiiiiiii  mesova moshen e dreamm  LOL LOL

Gezuar te gjitheve edhe nga ana ime :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-12-2009, 14:55:39
Sa i ke ti darknet? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: DiniL ne 25-12-2009, 15:01:15
Une shyqyre zotit i mbusha 100 :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-12-2009, 15:02:35
Edhe 100 tjera ty :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Jems1 ne 25-12-2009, 15:31:59
A cka te dua une me fol a ? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-12-2009, 15:35:01
Shpraze barkun :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Jems1 ne 25-12-2009, 15:36:27
A vetem barkun me shpraz a ? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-12-2009, 15:40:56
Lere, se s'paska kaplu pasiguria :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Jems1 ne 25-12-2009, 15:42:21
Pasiguri per cka ?

Du mu shpraz dikah tjeter jo barkun :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 25-12-2009, 15:46:21
Kujdes se mos eksplodon keq
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Jems1 ne 25-12-2009, 15:47:48
Ti the shprazu ...kshtu qe ne qafe tende :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2009, 12:10:29
sa e re ndihem sot :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-12-2009, 12:47:55
pse mi cte ka ndodh  :P

une si pe koti ndihem sot
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2009, 15:26:29
energjik :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2009, 17:10:45
Tipi..ke ngaterru temat..sic duket ke qene gjys ne gjume :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 26-12-2009, 17:44:04
ska faj i shkreti si ka dale pija e mbremshme u be dhoge LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2009, 21:06:49
e me ti..i nxore te palamet ne shesh :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Kalipso ne 26-12-2009, 21:13:54
ska faj i shkreti si ka dale pija e mbremshme u be dhoge LOL
mos na thuaj qe keni qene te dy duke pire ...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 26-12-2009, 21:15:18
Ca bot si kalut sot?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2009, 21:23:57
hajt me...si neper te :D :D ti??
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 26-12-2009, 21:28:16
Shume mire, si prag vitit te Ri duan te gjitha dhurata moj moter si dilet kshu :P :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-12-2009, 21:39:10
Une nuk dua psh :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2009, 11:25:53
pse ca do ti siper? :P :P :perqafim

progri..bjeri shkurt me dhuratat :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 27-12-2009, 11:36:35
Progres me dole komshi e ti e mora vesh dje

ca lagje paskemi qene pupupu
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 27-12-2009, 12:56:52
pse ca do ti siper?  :perqafim

progri..bjeri shkurt me dhuratat :PPo shkurt ku ta gjesh po thuj hajt se festa jane do tregohemi pakez bujare :D

Progres me dole komshi e ti e mora vesh dje

ca lagje paskemi qene pupupu


Po ku e konstatove dicka te tille? :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 27-12-2009, 13:16:40
po mua kush do me beje naj dhurate surprize :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Boreas ne 27-12-2009, 13:18:27
po mua kush do me beje naj dhurate surprize :D

urdhero ca po thoje ti  :P :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: regrets ne 27-12-2009, 13:20:00
shehhhhh kush na qenka ketej :P

 :perqafim jotja me ben pune sa per 100 festa ;) :D

hajde gezuar dhe ti ylli :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 27-12-2009, 13:21:13
Progres, cila eshte me e bukura dhurate qe do besh? :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 27-12-2009, 14:06:02
Nje tufe lulesh , dhurate modeste po domethenese :D

Po ti??
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 27-12-2009, 14:07:13
... :) ka trendafila blu te ajo buqeta me lule?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 27-12-2009, 14:08:39
... :) ka trendafila blu te ajo buqeta me lule?Po :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 27-12-2009, 14:10:05
UAU... :)

ndersa dhuratat e mija do jene disa materiale, disa emocionale :) keto te fundit jane me te bukura...

ku do e kalosh Vitin e Ri?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 27-12-2009, 14:11:33
Ne Tirane ne nje pub  me shoqerine :D po ti? me duhet te iki se do dal cik kalofsh sa me mire flasim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 27-12-2009, 14:12:06
ciao :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Jems1 ne 27-12-2009, 15:56:02
Urime vitin e ri :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: *A.D* ne 27-12-2009, 16:00:24
Urime dhe per Ty, Jems1 :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Jems1 ne 27-12-2009, 16:01:25
Urime edhe per ty  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 29-12-2009, 18:36:11
urime dhe per mua :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-12-2009, 22:36:12
edhe per mua  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Parloté ne 30-12-2009, 04:05:38
Sa qetësi sonte.... hmmmmm: natë inspiruese për thurje poezishë... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-12-2009, 08:40:37
Ehhh, shkoj edhe ky vit,, ^o)   :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2009, 08:53:05
ca ke bo mire ca ke bo... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-12-2009, 08:58:35
mire ti ca ke bo mire,, :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2009, 09:07:02
uu ci ke bo vetes LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Enigme ne 30-12-2009, 09:13:03
mirmengjesi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-12-2009, 09:15:30
E hareshme qenke zgju sot Mish,, :P

Gjesi Eliz.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Enigme ne 30-12-2009, 09:19:06
Gjes Oqean
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2009, 09:26:05
une kshu zgjohem perdite or ti shoq//...LOL

miremengjesi Eliz... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Enigme ne 30-12-2009, 09:27:09
mirmengjes Mishel  :perqafim

me sugjero ndonje vend ku te shkoj te blej ca dhurata se nuk e njof mire TR :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2009, 09:29:29
dhurata per vitin e ri apo per vitin e vjeter??

ke me xhan vende sa te duash ....leke a ke ??? LOL LOL

dil i here anej nga City Park..mua me ble nje pale kolltuqe tek Versace Home se ishin lire fare...nje cape buke hahahahaha 16.000 euro LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Enigme ne 30-12-2009, 09:31:30
Atje kisha ndermend te shkoja e une

para leje mos e pyet i kane keta te mite 2 dyqane atje ja me parate e tyre do shkoj te blej :)

do vish e ti me mua , spo te ble kolltuqe po me mire 1 makine me  16 mije euro te ben me shume pune apo ke makine?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-12-2009, 09:32:01
Me thoni si te kfillem njeher pas nje nate feste,? :D

Eliz mua me blej nja dy ballona,, :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2009, 09:35:56
Atje kisha ndermend te shkoja e une

para leje mos e pyet i kane keta te mite 2 dyqane atje ja me parate e tyre do shkoj te blej :)

do vish e ti me mua , spo te ble kolltuqe po me mire 1 makine me  16 mije euro te ben me shume pune apo ke makine?

kam makinen e RROJES se burrit LOL LOL vallaj me del e me tepro mo....LOL

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Enigme ne 30-12-2009, 09:37:37
e mire po te blej kolltuqet pra  :P

cfare ngjyre i do
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2009, 09:40:59
uaaaaaa te bardha ishin , tek mbeshtetsja ishin si te qendisura me te zeze...vdes per i pale ashtu LOL LOL


e do adresen se ku te mi sjellesh LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-12-2009, 09:49:14
lejohen fjale te pista ne kete teme(se vdiqa per tu shfryre)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Enigme ne 30-12-2009, 09:50:21
po ma jep adresen.... ose me mire lere se e gjej vete :)

ika tani se po me pret city park-u  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-12-2009, 10:00:45
ti jap te gjitha..mos u bej merak
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Parloté ne 01-01-2010, 05:19:42
Sërish unë, qetësia dhe forumi!!!

Gjithë të mirat të gjithëve në 2010-tën... :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori ne 01-01-2010, 11:10:57
  Une gadi i urrej keto extreme.Bile duhet edhe te fshihet kjo teme , meqenese me vjen te vjell.Kjo per mua nuk eshte knaqesi, perkundrazi.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-01-2010, 19:09:51
sikur skam fjale sot pertoj te shkruaj
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-01-2010, 19:20:11
kalofshi mire sonte ika une ciao
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Gjumashi ne 01-01-2010, 19:36:58
Kalofshi mire dhe befshi qejf dhe sonte.
Mos pini shume, se leni pak per neser!

Naten nga Struga.
Gjumashi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-01-2010, 20:13:38
Please, don't drink and drive! :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-01-2010, 00:02:17
shut up and drive  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-01-2010, 09:34:19
Is it a crime, to fight, for what is mine?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-01-2010, 09:38:14
The worst crime is faking it
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 05-01-2010, 10:30:34
Is it a crime, to fight, for what is mine?

nope :D

mirmengjesiii ppl :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-01-2010, 10:32:17
gjes dreamm

hajd do vish te pime kafen e mengjesit  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 05-01-2010, 10:41:15
me qef.... :P apo skam edhe nje thes me thashetheme LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 05-01-2010, 10:49:56
he mi kur do vish ketej ti vertet

po ca thashethemesh me dil iher anej nga msn mi goc na thuj ndonje gje hahaahaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2010, 19:20:07
Fu*k you mister Bush... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-01-2010, 09:31:23
une do flas ..ose do pekcas..por nje dite tjeter hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 12-01-2010, 09:43:43
Serish me erdhe ne enderr
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2010, 11:44:35
..si ta kthej endrren ne realitet
te rri me te vetem nje moment
enderr e hidhur pse me mashtron
realiteti me helmon.. :P :P

paaa e mbakam mend :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 12-01-2010, 11:52:59
Cdo nate ne enderr me vjen,
afrohet, por smund ta prek
e shoh, dua ta shtrengoj,
por ajo merr, nje tjeter forme... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2010, 11:55:14
ooooooooo Blessss Youuu :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 12-01-2010, 11:56:58
Blles ju tu..

ps. ika per dreke
ciao Dream  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2010, 11:57:45
bye Brenti...Have a nice day  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: tinkaa ne 15-05-2010, 18:25:51
Ika un pershendetje per  ju  te gjithe hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 15-05-2010, 18:51:11
Sometime...... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-05-2010, 19:16:16
Good things end fast
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 15-05-2010, 19:46:25
Pfff i kam shti fjalet ngusht me njonen..  ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-05-2010, 19:50:06
Edhe? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 15-05-2010, 19:51:53
Hmmm.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-05-2010, 19:57:05
Shprehu :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 15-05-2010, 20:00:28
Desha te thoja do te nxirrem me vepra.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2010, 18:53:01
..ehhh fjalet e shumta fukarallek..veprat flasin :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 16-05-2010, 18:54:17
booooooooo s'kemi folur hiç sot  :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-05-2010, 18:55:32
Pershendetje njerez :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2010, 18:59:44
hiii oqean  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-05-2010, 19:02:39
Hey dreamm   perq
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: * AηesSa * ne 16-05-2010, 19:25:40
kissss   ;) ;) ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: tinkaa ne 16-05-2010, 20:51:35
Mpuqqqqqqqq :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: BLENDER ne 17-05-2010, 11:18:07
mjesi  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 17-05-2010, 14:44:11
..I wish I was somewhere else..instead of here ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-05-2010, 14:45:42
Relax...here.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 14:58:38
Honest po me saboton punen sot ... do ta grijjjjjjjjjjjjjj :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 14:59:32
Honest po me saboton punen sot ... do ta grijjjjjjjjjjjjjj :P LOL

po kenaqem me temat e shejtanes.......... ..o zot cfare fantazie,ste paskam njohur mire  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 15:00:33
po kenaqem me temat e shejtanes.......... ..o zot cfare fantazie,ste paskam njohur mire 

me ke njoft ne periudhe krize ske faj ... ja prit e pak se kthehem prap ne identitet une :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 15:01:55
me ke njoft ne periudhe krize ske faj ... ja prit e pak se kthehem prap ne identitet une :P LOL


mezi po pres.......... LOL LOL vetem mos u vono shume
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 23:16:09
e cte themi spaska njeri sot i paska zene gjumi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 23:27:25
e cte themi spaska njeri sot i paska zene gjumi

KETU JEMI KETU......PO HE MO VULI I MBAROVE PISKAVICKAT TI......:P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 23:29:14
ooooo kush me erdhi
po ku je me goce se me le vetem
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 23:31:59
ooooo kush me erdhi
po ku je me goce se me le vetem

e mo mire se tani jemi bashke....... :D :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 23:32:38
me ne fund ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 23:36:31
mrema
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 23:36:52
MREMA
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 00:04:20
sa shume kam fol sot,per zotin.....duhet te pushoj pak  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 18-05-2010, 00:06:57
fol fol deri sa te lodhesh e te ze gjumi rehat pastaj
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 00:08:06
fol fol deri sa te lodhesh e te ze gjumi rehat pastaj

po neser ca te them mo burri dheut,s'ngeli me gje per te thene  :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 18-05-2010, 14:24:58
bahhh skam bere gje per dreke
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2010, 18:15:32
Ama pak.... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 20-05-2010, 18:38:25
sa erdha nga puna
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 20-05-2010, 19:42:33
pffffffffffffff.... se cfare me mungon as vete se di  ^o) ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 22:09:06
Na mbyti kriza ekonomike per zotin... Aq sa edhe avataret na jane dobesuar... :(:P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 20-05-2010, 22:14:04
Ka plas greva ne te gjitha anet :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 22:15:18
Ku ka greve?? :O

Se ajo e bulevardit maroi... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 20-05-2010, 22:16:35
Nuk shikon lajme ti mi ? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 22:18:58
Ncuq! :D Ose me sakte, shof vetem ato qe do te me shohe syri! :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 20-05-2010, 22:20:00
Mir ja ben se as une nuk i shof kurr ...po e kisha vetem te flas diqka :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-05-2010, 22:28:34
West Side Family - Mesazhi (http://www.youtube.com/watch?v=NhgrrlLDEkA#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 20-05-2010, 23:27:23
me ta thon si me ta thon............... .. ça me bo  :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 23:34:13
je me barre? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 20-05-2010, 23:36:08
qyqja ....kush foli mi.....?  :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 23:38:49
Ckemi ca bone, jam ndergjegja jote qe po te flas nga forumi! :D
Ka te reja: ti je me barre! LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 20-05-2010, 23:39:40
qyqja mu duk sikur me erdhi sms nga vodafoni.......une dhe sa e mbusha mi  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 23:42:27
na transfero nai lek mqs ra muhabeti! :Dp.s. puc puc, ndergjegja! LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 20-05-2010, 23:43:53
ej zot ....sa vjedh ky vodafoni mor zot.meqe ra fjala e kam eagle  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2010, 23:45:25
Kiss Miss ne midis... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 23:48:08
ej zot ....sa vjedh ky vodafoni mor zot.meqe ra fjala e kam eagle  LOL LOL

mkalo nai lek pra thash! ^o) shenoje numrin, he... 068... LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2010, 23:50:07
He mo he mo vazhdo numrin se te e dergoj une leket...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-05-2010, 23:53:11
Coji me poste tkeqen! LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2010, 23:54:07
Jo mo jo se ti sjell vet..he mo dua numrin... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 20-05-2010, 23:55:46
Jo mo jo se ti sjell vet..he mo dua numrin... :D

shtttttttttt mjaft fole ti se ke fol shume per sonte  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2010, 23:57:32
hahaha.....ama pak te jap shume...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 20-05-2010, 23:58:41
hahaha.....ama pak te jap shume...LOL

ca do ky mer jaho e s'po marr vesh gjo..qekam tape fare me duket  LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-05-2010, 00:01:07
tzuni limoni mduket... LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 21-05-2010, 00:01:18
hahahhaha....Cfared o qe te shkeputet nga kokrra e zemres...LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 21-05-2010, 00:02:04
tzuni limoni mduket... LOL

hahahhahaha ate do thoja....sa i tharte paska qene mi dreqi.deri ktu e ndjeva.papapa sa e nijshme jam  LOL LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-05-2010, 00:06:49
deshe shije te reja ti pra.... LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 21-05-2010, 00:16:34
deshe shije te reja ti pra.... LOL

vallaj sot m'ka shiju ...... LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2010, 14:52:55
I never realized that after Sunday, Monday, Tuesday tha calendar says W.T.F


 :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 21-05-2010, 15:55:25
come hai potuto
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 21-05-2010, 16:32:08
come hai potuto

non lo so  :D :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 21-05-2010, 16:36:00
non lo so  :D :P :P
te lo spiego io :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 22-05-2010, 11:33:19
dua buke dhe pastaj gjume  :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-05-2010, 11:41:03
dua buke dhe pastaj gjume  :D :D

buken e do para apo mbas gjumit mi :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 22-05-2010, 11:41:43
buken e do para apo mbas gjumit mi :P LOL

edhe para edhe pas e dua...........rende si ka qe te ha se po vdes  :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-05-2010, 11:43:13
ca ke per dreke? apo flet per mengjesin
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 22-05-2010, 11:43:46
ca ke per dreke? apo flet per mengjesin

se di ca kam ....ja te pyes mamin   :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Enush ne 22-05-2010, 11:45:21
Cfare dreke moj, un sa u zgjova jam akoma me breçka... Nuk kam pire akoma kafen...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-05-2010, 11:46:45
se di ca kam ....ja te pyes mamin   :D :P

pyese pyese se kam ndermend te gatuaj vete sot .... stop restoranteve  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 22-05-2010, 11:50:13
patate te skuqura mi......... :D :P paskam dreke lehtshem fare sot  :P

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 22-05-2010, 11:55:47
mish e patate furre do bej une ... po deshe hajde nga mua
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 22-05-2010, 11:56:53
mish e patate furre do bej une ... po deshe hajde nga mua

vij nuk pertoj se me pelqejne patatet ne furre :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 23-05-2010, 18:50:53
honestush ika dhe una mi, se vajti vone me u bo gati me dal.
 :-* :-* kalofsh bukur sweet
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 23-05-2010, 18:52:57
honestush ika dhe una mi, se vajti vone me u bo gati me dal.
 :-* :-* kalofsh bukur sweet

kalo bukur dhe ti yll...se dhe une sa po behesha gati  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 23-05-2010, 18:56:27
Ku bre behen gati keto... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 25-05-2010, 00:13:00
duhet te flem sonte se vajti ora 12
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2010, 01:37:15
zockaaa zockaaaaaaaaa zockaaaaaaaaaaaaaaa aaa................ .. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 25-05-2010, 09:46:30
Leferi paska pi ndoj afrodiziak me sabah me duket,, :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2010, 18:16:51
E ka pi xehrin ai :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-05-2010, 18:17:18
Leferi paska pi ndoj afrodiziak me sabah me duket,, :D

LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 31-05-2010, 10:56:41
Corriamo ogni giorno e in ogni momento. Rincorriamo i nostri impegni, i mezzi di transporto, la nostra agenda spesso e volentieri è affollatissima di cose da fare, o a volte ancor peggio, è riempita dalla monotonia. Durante queste giornate veramente impegnatissime ci scordiamo di rincorrere una cosa fondamentale per il nostro benesssere, l’amore. Ci scordiamo di gridarlo a tutto il mondo. Io sono innamorato, ma che bella frase, così piena di vita, ma esce pochissime volte dalla nostra bocca. Già viviamo in un mondo freddo come gli artici polari, senza sentimenti.Che bello però prendere un treno all’ultimo minuto per correre dalla persona che ami, solo per dirglielo, e subito dopo baciarla come se fosse prima e l’ultima volte. Che bello dormire accanto alla persona che ti comanda dolcemente il cuore, e si lascia guidare da te.
Invece no, noi stiamo fermi e gurdiamo le cose che ci scappano e ci sfuggono dalle mani come se fosse acqua. Non siamo peggiori, ma solo più intimoriti di prima. Cerchiamo quell’amore eterno e unico, quello che ci fa peredere la testa, ma al primo momento che ci si prensenta l’occasione scappiamo intimoriti. Abbiamo paura di fidarci e di concedersi al altro, abbiamo paura di soffrire di nuovo. No amico amatissimo, non temere, perché non c’è vero amore, senza l’arresa. Sicuramente la sofferenza sarà forte e lunga, ma almeno poi dire a te stesso al momento quando l’Ades si avvicinerà a te, che hai amato. Ti assicuro, amico mio, che il viaggio nel oltre tomba sarà meno faticoso. L’amore, e solo l’amore è degna di essere rincorrsa per tutta la vita.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 31-05-2010, 11:39:45
sa xhan te kam :P :engjell:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 31-05-2010, 12:12:48
Corriamo ogni giorno e in ogni momento. Rincorriamo i nostri impegni, i mezzi di transporto, la nostra agenda spesso e volentieri è affollatissima di cose da fare, o a volte ancor peggio, è riempita dalla monotonia. Durante queste giornate veramente impegnatissime ci scordiamo di rincorrere una cosa fondamentale per il nostro benesssere, l’amore. Ci scordiamo di gridarlo a tutto il mondo. Io sono innamorato, ma che bella frase, così piena di vita, ma esce pochissime volte dalla nostra bocca. Già viviamo in un mondo freddo come gli artici polari, senza sentimenti.Che bello però prendere un treno all’ultimo minuto per correre dalla persona che ami, solo per dirglielo, e subito dopo baciarla come se fosse prima e l’ultima volte. Che bello dormire accanto alla persona che ti comanda dolcemente il cuore, e si lascia guidare da te.
Invece no, noi stiamo fermi e gurdiamo le cose che ci scappano e ci sfuggono dalle mani come se fosse acqua. Non siamo peggiori, ma solo più intimoriti di prima. Cerchiamo quell’amore eterno e unico, quello che ci fa peredere la testa, ma al primo momento che ci si prensenta l’occasione scappiamo intimoriti. Abbiamo paura di fidarci e di concedersi al altro, abbiamo paura di soffrire di nuovo. No amico amatissimo, non temere, perché non c’è vero amore, senza l’arresa. Sicuramente la sofferenza sarà forte e lunga, ma almeno poi dire a te stesso al momento quando l’Ades si avvicinerà a te, che hai amato. Ti assicuro, amico mio, che il viaggio nel oltre tomba sarà meno faticoso. L’amore, e solo l’amore è degna di essere rincorrsa per tutta la vita.


akoma s'te paska dale pija  :D :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 31-05-2010, 12:13:39

akoma s'te paska dale pija  :D :P :P

hahahaa jo jo me doli qe mbreme :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 31-05-2010, 12:17:35
Corriamo ogni giorno e in ogni momento. Rincorriamo i nostri impegni, i mezzi di transporto, la nostra agenda spesso e volentieri è affollatissima di cose da fare, o a volte ancor peggio, è riempita dalla monotonia. Durante queste giornate veramente impegnatissime ci scordiamo di rincorrere una cosa fondamentale per il nostro benesssere, l’amore. Ci scordiamo di gridarlo a tutto il mondo. Io sono innamorato, ma che bella frase, così piena di vita, ma esce pochissime volte dalla nostra bocca. Già viviamo in un mondo freddo come gli artici polari, senza sentimenti.Che bello però prendere un treno all’ultimo minuto per correre dalla persona che ami, solo per dirglielo, e subito dopo baciarla come se fosse prima e l’ultima volte. Che bello dormire accanto alla persona che ti comanda dolcemente il cuore, e si lascia guidare da te.
Invece no, noi stiamo fermi e gurdiamo le cose che ci scappano e ci sfuggono dalle mani come se fosse acqua. Non siamo peggiori, ma solo più intimoriti di prima. Cerchiamo quell’amore eterno e unico, quello che ci fa peredere la testa, ma al primo momento che ci si prensenta l’occasione scappiamo intimoriti. Abbiamo paura di fidarci e di concedersi al altro, abbiamo paura di soffrire di nuovo. No amico amatissimo, non temere, perché non c’è vero amore, senza l’arresa. Sicuramente la sofferenza sarà forte e lunga, ma almeno poi dire a te stesso al momento quando l’Ades si avvicinerà a te, che hai amato. Ti assicuro, amico mio, che il viaggio nel oltre tomba sarà meno faticoso. L’amore, e solo l’amore è degna di essere rincorrsa per tutta la vita.

Cka ke then bre.?  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 31-05-2010, 12:19:23
Cka ke then bre.?  :D

ate qe doja bre :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 31-05-2010, 12:28:44
Ah qe me detyrove me shiqu ne google translate,,  LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 31-05-2010, 12:32:38
Ah qe me detyrove me shiqu ne google translate,,  LOL

mos e shiqo ne google translator se nuk di me perkthy hiq mire tybe :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 01-06-2010, 15:10:13
pse njerezit mashtrojne kaq shume
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Boreas ne 01-06-2010, 15:12:08
ika te vazhdoj vazhdimin e te ha dreke
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: vullkani ne 01-06-2010, 15:14:40
hahaha hihihihi hahahah hihihihi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-06-2010, 22:30:21
Ama tutti, credi a pochi e non far del male a nessuno
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2010, 23:21:51
ik bej cicin LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-06-2010, 23:27:32
shif pak top show
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 01-06-2010, 23:34:14
mroma   :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 01-06-2010, 23:37:29
mromaa  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 01-06-2010, 23:40:26
heu justA si je ?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2010, 08:11:07
Mjesi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2010, 13:01:01
mire se erdha :D  e miredita  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 02-06-2010, 18:45:45
kam deshire te degjoj njehere misssin ca do thote,se ska folur fare per sot  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-06-2010, 18:50:54
................... ................... .......
................... ................... .......
................... ................... .......
................... ................... .......
................... ................... .......

Paster, bukur dhe pa gabime LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 02-06-2010, 18:52:21
shyqyr qe ta degjova zerin........... :D :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-06-2010, 18:54:28
 :D :D :DE qepa per sot, sflas me  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 02-06-2010, 19:04:20
mjaft misss se na ke shurdhu sot....le qe nuk te mbarun thashethemet mi goc  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-06-2010, 19:07:46
uuuu une akoma sja kam nisur :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-06-2010, 19:22:16
sa te mendohet i mençuri budallai ka mbaruar pune hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: BLENDER ne 02-06-2010, 19:31:48
sa te mendohet i mençuri budallai ka mbaruar pune hmmmmm:
po ti je teta me e mencme grensa  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-06-2010, 19:34:00
ka ngel ta provosh por do leme takim teper sekret se nuk eshte miratuar ai ligji per ju homot akoma hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: BLENDER ne 02-06-2010, 19:36:07
ka ngel ta provosh por do leme takim teper sekret se nuk eshte miratuar ai ligji per ju homot akoma hmmmmm:
LOL  LOL  qeke letre djegme krejt e marume grensa  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-06-2010, 19:43:21
me ngeli ne dere ky mua me duket,ku paske qene me perpara mor trap? :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: BLENDER ne 02-06-2010, 19:47:41
me ngeli ne dere ky mua me duket,ku paske qene me perpara mor trap? :P
grensa se paske msu notin akoma mahu fort ke shkopi  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-06-2010, 19:49:45
u pa puna do le punen e do merrem me kete specie se ja vlen per ta shitur hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: BLENDER ne 02-06-2010, 19:53:18
u pa puna do le punen e do merrem me kete specie se ja vlen per ta shitur hmmmmm:
nuk e di nga ke ardh
e ne forum ke zon ven
kaptinen e paske si dardh
do me na dhon ene mend LOL LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 02-06-2010, 20:02:46
hajde halla e madhe(Anessa) hajde hy nforum moj halle madhe  LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 02-06-2010, 20:04:59
nuk e di nga ke ardh
e ne forum ke zon ven
kaptinen e paske si dardh
do me na dhon ene mend LOL LOL
   


ahahahahahahahahhah aha
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 03-06-2010, 23:55:56
ohhhhhhhhhhhhhhhh aaaahhhhhhhhhhhhhhh h.............. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Merakliu ne 04-06-2010, 00:13:03
hani ....sa te doni se paguan neti. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 04-06-2010, 10:09:37
...ah ky merak, meraku i shkrete  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2010, 10:10:30
Mi mori ment :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 04-06-2010, 13:26:40
fsgjksdjgkl optegd fepotiegjdsp tr eofgpeji tetjef tgowegjpe ;ws  :D
LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-06-2010, 15:29:54
qenka dhoge shejtania :P LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 04-06-2010, 19:01:45
me ta thone si me ta thone.............. hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-06-2010, 19:47:38
me ta lyp ma kishe dhene :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 04-06-2010, 19:52:19
me ta lyp ma kishe dhene :D

drurin...? posi jo  :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-06-2010, 19:53:00
drurin ta jap une :P si thua :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 04-06-2010, 20:11:04
a mtregon najkush ndonje webfaqe ku do te mund te lexoja ,msoja dicka ne lidhje me maturen shteterore,se tash i kam provimet e me duhet te pregaditem ,pervec librave qe po i shfrytezoj ,dua qe te lexoj ndonje ese,apo dicka ne lidhje me letersi............ ........a mdihmon kush po te ket mundsi ?me respekt: justA :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: PochoLoca ne 11-06-2010, 16:53:41
sadereghgikyujytdik yu ygf bgyrb thnytikueygreaoirfe oi  deshifrojeni po mundet LOL LOL :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 12-06-2010, 13:38:14
Culture club - Do you really want to hurt me (http://www.youtube.com/watch?v=pmQVWH9u8Xo&feature=related#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2010, 15:34:38
 :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: sandrina ne 12-06-2010, 22:07:10
sa veshtire nganjehere te shohesh ca gjera :S :S :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 14-06-2010, 16:26:42
..me pelqen kjo kenga.. :)

richard marx - I will be right here waiting for you (http://www.youtube.com/watch?v=5VXrW2sywMk&feature=related#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 14-06-2010, 16:31:55
Were ever u go. what ever u do.
I will be right here waiting for u   :)

Ndersa mua edhe kjo

Bryan Adams - Please Forgive Me (http://www.youtube.com/watch?v=9EHAo6rEuas#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2010, 19:38:38
Ata rreshtat e Oqeanin ja dedikoj njeres me qe e ka qef kete kenge :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 16-06-2010, 12:59:06


Christina Aguilera - The Voice Within (http://www.youtube.com/watch?v=NWixUIMTjYc&feature=related#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2010, 20:01:12
Fak ju Obama madher faker som ona bich....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 17-06-2010, 20:40:45
sa deshire per vitet qe kam lene pas ...dreamm ,ti e ke fajin me ate temn qe ke hapur  :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 17-06-2010, 21:32:25
ishalla e fito boterorin holanda :p
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:15:31
Para Gjermanii.. ;)

Skom gjo tj per te fol.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:17:11
Edhe ate qe paske fol ja paske fut kot :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:24:31
Pse me kend je ti? :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:28:47
England :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:30:07
Kuku ata qe bojm golin vet..mos ^o) :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:33:41
Haha nuk eshte gje ajo do ta shofesh ne vazhdim :D do te preferoja qe ta lesh Gjermanin se ska gje prej tyne :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: moçali ne 18-06-2010, 00:38:28
 M'u bë qejfi që humbi Franca!
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:39:44
Nuk e le Bllackin..never..ed he pse me kom te thyme.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:41:26
Haha Ballck thot kjo :D aty ke plot si Ballack bre :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:45:21
Vallai Rooney ta shpif..Gerard is nice but he's married fatlumi...e tj ska :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:46:33
Se Ballack beqer qenka a ? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:48:04
Jo hic nuk eshte ^o)..po eshte cute.. :D

 :love:..:d

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fhabs.theoffside.com%2Ffiles%2F2009%2F01%2Fballack1.jpg&hash=26d7ab47bc654f23ebc5bcdf692da017)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:49:21
Po cfar cute bre ta shpif :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:50:02
Shikoje mire shikoje.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:50:47
Une jam ma cute se ky e le me :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:51:33
Po de po je... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:52:46
Une ty nuk te kisha nderru as me Adriana Limen e ti per nja Ballack don me i hup mendet :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:55:38
Vallai qashtu thue ti..ta di smundjen qe kie me ate gruen e huj qyy... :D :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:56:18
Keq jam i semur vallai skam faj a ? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 18-06-2010, 01:59:05
O Charl mos te ka kapur semundja e vuvuzelave LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 19-06-2010, 16:12:44
Keta vuvuzelat paskan qene shume praktike LOL  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 19-06-2010, 18:36:18
futuni ne youtube dhe shkruani......ionut cercel => made in romania.....esht keng rumane do :D shum :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2010, 19:27:11
Keta vuvuzelat paskan qene shume praktike LOL  :D

Mooooooooooooooo... ... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 20-06-2010, 20:45:48
sot paska rren qetesi forumi..apo jeni tu pa ndeshjen brazil bregu i korabit :) fito korabi them un
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 20-06-2010, 21:00:17
sot paska rren qetesi forumi..apo jeni tu pa ndeshjen brazil bregu i korabit :) fito korabi them un


ende ketu je ??? hehee mire se te gjeta per te saten her  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 20-06-2010, 21:13:30
po ktu jam..mir se erdhe...ulu mos rri ne kembe si xhandar se na zune diellin :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 21-06-2010, 19:58:35
po ktu jam..mir se erdhe...ulu mos rri ne kembe si xhandar se na zune diellin :D

 LOL   si ajo puna e : ule shikimin se vdica ne kam  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2010, 22:36:46
Fak ju Obama...ta pafsha vuvuzelen ne balle ta pafsha....LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 21-06-2010, 22:46:13
me dilet ne shi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2010, 22:47:54
as mua  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 21-06-2010, 22:48:26
edhe mua  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2010, 22:51:05
ama pak... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 21-06-2010, 22:53:04
ncuq.............. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2010, 22:59:10
vec pak... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 21-06-2010, 23:05:59
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: sa pak.? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 22-06-2010, 15:25:03
si titullohej ajo tema ku duheshte me tekste kengesh te bisedosh me antaret ?? ><
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 22-06-2010, 15:33:35
cpate ti ishe mire :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 22-06-2010, 15:34:53
cpate ti ishe mire :P

sun e gjej at temen qe po kerkoj :@ shum pak tema pom dalin ..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 22-06-2010, 16:15:59
shiqo se e ke tek "Lojerat" - " Dialog permes muzikes",, nese eshte ajo qe po mendoj ..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 22-06-2010, 16:18:16
shiqo se e ke tek "Lojerat" - " Dialog permes muzikes",, nese eshte ajo qe po mendoj ..
   

ohhh flm shumm  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 22-06-2010, 16:20:06
   

ohhh flm shumm  :perqafim

you are welcome   :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 22-06-2010, 17:06:14
uff kjo ishte mbaroi :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 22-06-2010, 17:30:08
a jeni ksajde more heeheeheeeeej  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 22-06-2010, 17:44:17
tung nihere se ika ........ :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 22-06-2010, 17:58:11
bb justa me gusta klm e mos na harro :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2010, 18:35:00
I hate you obama... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 27-06-2010, 19:46:52
obama dum europe na ndihmo o i madhi obama :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 28-06-2010, 23:33:13
Ati yne qe je ne qiell, bej qe kete kampjonat ta marri Gjermania!
Amin! :-[ :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lefter ne 28-06-2010, 23:35:51
Deutschland uber alles... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 28-06-2010, 23:36:59
Deutschland uber alles... :D

 :D :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-06-2010, 09:25:12
GdMorning all... :) :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 29-06-2010, 10:00:06
Miremengjesi  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-06-2010, 10:17:16
miremengjes :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 29-06-2010, 10:32:25
Hey Shej  ca ke bo,?  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 29-06-2010, 10:36:51
Hiq bre te zakonshmet ... qysh t'kom ty?  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 29-06-2010, 12:32:13
c'dite e shpif  ^o)

Shejtane, Oqean, Baby :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 29-06-2010, 15:25:12
Ati yne qe je ne qiell, bej qe kete kampjonat ta marri Gjermania!
Amin! :-[ :D
tu thafte goja ishall...hollanda fito boterorin as qe bohet llaf hollandaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 29-06-2010, 20:08:41
pershendetje  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 29-06-2010, 21:21:12
mirembrema popull llafazan :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Lizi ne 29-06-2010, 23:02:25
Cka bahet ktu :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 30-06-2010, 09:07:30
mirmengjesi koleg e kolege...si u gdhit pat no1 enderr me fantazema :P...kamarier kafen tlutem..:)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-06-2010, 10:11:54
Miremengjes  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-06-2010, 10:41:21
nuk flas dot :-[
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-06-2010, 10:51:21
Nxjerre nxjerre,, qite   :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2010, 11:28:39
Miremengjesii
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2010, 14:58:53
Nxjerre nxjerre,, qite   :D

Nuk ka qka me nxjerr LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 30-06-2010, 18:28:35
karidhakin :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 30-06-2010, 19:31:26
ehuuuu ^o)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-06-2010, 19:47:06
dite e lodheshme
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-07-2010, 15:49:43

hajt se erdhi e shtuna..o burra detiiiii :D :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Brentiani ne 01-07-2010, 16:13:40
Ah e shtuna..  :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 01-07-2010, 16:15:49
S'ka diell  :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 01-07-2010, 19:00:22
po bi shi :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-07-2010, 19:01:55
na fiku korrikun... :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 19:20:01


kam shume me fol me mire nuk po flas fare ....le te flas nje here mister x
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 01-07-2010, 19:21:45
si i behet tani :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-07-2010, 19:26:57
- Don't move Don't talk out of time Don't think Don't worry Everything's just fine Just fine Don't grab Don't clutch Don't hope for too much Don't breathe Don't achieve Or grieve without leave Don't check Just balance on the fence Don't answer Don't ask Don't try and make sense Don't whisper Don't talk Don't run if you can walk Don't cheat, compete Don't miss the one beat Don't travel by train Don't eat Don't spill Don't piss in the drain Don't make a will Don't fill out any forms Don't compensate Don't cower Don't crawl Don't come around late Don't hover at the gate Don't take it on board Don't fall on your sword Just play another chord If you feel you're getting bored I feel numb I feel numb Too much is not enough I feel numb Don't change your brand Gimme what you got Don't listen to the band Don't gape Gimme what I don't get Don't ape Don't change your shape Gimme some more Have another grape Too much is not enough I feel numb I feel numb Gimme some more A piece of me, baby I feel numb Don't plead Don't bridle Don't shackle Don't grind Gimme some more Don't curve Don't swerve I feel numb Lie, die, serve Gimme some more Don't theorize, realise, polarise I feel numb Chance, dance,dismiss, apologise Gimme what you got Gimme what I don't get Gimme what you got Too much is not enough Don't spy I feel numb Don't lie Don't try Imply Detain Explain Start again I feel numb I feel numb Don't triumph Don't coax Don't cling Don't hoax Don't freak Peak Don't leak Don't speak I feel numb I feel numb Don't project Don't connect Protect Don't expect Suggest I feel numb Don't project Don't connect Protect Don't expect Suggest I feel numb Don't struggle Don't jerk Don't collar Don't work Don't wish Don't fish Don't teach Don't reach I feel numb Don't borrow Too much is not enough Don't break I feel numb Don't fence Don't steal Don't pass Don't press Don't pry Don't feel Gimme some more Don't touch I feel numb Don't dive Don't suffer Don't rhyme Don't fantasize Don't rise Don't lie I feel numb Don't project Don't connect Protect I feel numb Don't expect Suggest Don't project Don't connect Protect I feel numb Don't expect Suggest I feel numb

U2 - Numb (HQ) (http://www.youtube.com/watch?v=uZLyux4ko8Q#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 19:28:58


nuk kam kohe me lexu ....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 20:32:48
la vita e koklavita
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 20:33:57


la vita a volte ti condana ...cmq siamo condanati di nascita
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 20:35:13
mister-o te ri apo te vjeter te kena
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 20:37:09


me vjen keq nuk pergjigjem pyetjeve personale. flm per mirkuptimin
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 20:38:30
aha ok ....

kffdfdeitefef folfwfwdwd grtphgo;rgerfer; eojwejgeogjwo
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 20:39:36


nuk jam kriptograf, as anagramist......me ndihmo pak
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 20:41:26
po flisja me veten .... dmth as vetja sme kupton ne keto momente
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 20:42:01


mos e jep veten
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 20:43:10
mos i thuj njeriu deshe me thene .... se ke keq jo
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 20:44:17


me pelqeve, i kapke gjerat ti/ju
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 20:46:07
me mire mosi kapja ....do isha me rehat

e mu drejto me ti pa problem
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 20:51:54


shpesh here eshte me mire disa here te tjera eshte me keq ...jemi ashtu sic jemi ..
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 20:54:01
e drejte e drejte .... hajd se do kaloje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 20:55:03


gjithcka kalon e dashur
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 20:55:54
cte flasim tani
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 20:57:38


pse kaq shpjet mbarove ti ......
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 20:58:54
kalojme te pyetje pergjigje
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-07-2010, 21:06:27
hi sybukur :D :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 21:07:31


pse i saj eshte ai syri ...nuk e besoj ......
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-07-2010, 21:11:43
....besoje... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 01-07-2010, 21:14:35


kuriozitet .....nuk besoj ...shen tomasi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 21:15:02
ckemi dreamm si ja kalove sot ti
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 01-07-2010, 21:26:54
mire...na kenaqi dhe sna kenaqi kjo koha...
hall me diell e hall pa diell.. :D

ke blere ndonje kuq e zi te re ti?? :P

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 01-07-2010, 21:28:52
njesoj e ketu paradite dreke diell mbasdite darke shi

jo jo kam fillu me ngjyra te reja ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 01-07-2010, 21:46:48
pershendetje prap :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 16-07-2010, 12:28:23
Kur nje vajze te thote se me sa djem ka fjetur , shumezoje me 3 dhe del numri real....

Kur nje djale te thote me sa vajza ka fjetur...pjesetoje me 3...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 16-07-2010, 12:30:41


Mister x vetem me nje vajze ka fjetur dhe vazhdon te fleje prandaj ate teorine tede fute ne xhep ...... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 16-07-2010, 12:42:28
 :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-07-2010, 13:07:43
Lindje Perendim, Perendim a Lindje
si dele ne pazar po t'cohen
mes dy qyteterimeve
Dyte po t'ngrehin e ti po qet shkume
je shume i lodhun
gjate ke nejt nzhurme
e ki nevoje me marr fryme se jane tu t'ngulfat
zani spo t'del e don me piskat
krejt dhunshem n'kry t'kane hallakat
Edhe sa ka me zgat
derisa t'coptojne
derisa te dajne e sa t'pervlojne
derisa ta kupton se sun vazhdon ne konfuzion

E beba sun e han nje pule te pjekte
as sun e han nje spec te djegst
e ti po don me shti me ngajt
hala pa msu me ec?

E ti ndac jepi cucell t'Arabise
ndac jepi cucell te Frances
ajo ka me lyp tomlin e nanes bal!
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-07-2010, 13:12:17
Jericho,, the best   ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 16-07-2010, 13:15:25


une jam per kafe ......kush ka kohe le te vije me mua te pijme naj kafe ...... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-07-2010, 13:16:06
Jericho,, the best   ;)

Ali Podrimja rules!!! ;)  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-07-2010, 13:28:56
Jericho make it alive  ;)  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-07-2010, 13:33:49
Edhe shume bukur e kan bo... :)

Jericho -- tomlin e nanes (http://www.youtube.com/watch?v=pBdTl-CcjCU#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-07-2010, 13:35:02
 ;)

Shkaba-Shtojzovallja e vogel

Edhe malet edhe fushat po vajtojn
Kang’t e trimit n’zemër t’djalit mo s’jetojn
fjalt’ e pleqve nëpër oda kokan tha
Ni shejtan, ma t’mirt’ e votrës na i ka vra

Paska ardh' ahir zamani more vlla
n’krye t’venit ni xhahil syt me na pa
Oh ky devër o i fesatit n’mes vllaznisë
Gratë e h...uja dojn me na i bo t’zot e shpis

Ku met besa ku met fjala e burrnis
Ku met ftyra e gjith ai nam i tan Shqipnis
Ku met vallja, ku met kanga me tupan
Ku met loti i dashnis o per vatan

Permi stanet e çobanit fluturo
Ti moj shqipja e vatanit mos harro
me i hap kraht me na dhon zemer per mejdan
n’emer t’Zotit o per ket ven o dham kurban

Çu o n’kom se na erdh vakti
Sot flen o veç i ngrati
Vet jemi t’zot e ktij vendi, o dora e hasmit
Ka kush i del vatanit

Vet jemi t’zot e ktij vendi, o zagart’ e hasmit
Ka kush i del vatanit .....

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-07-2010, 13:46:26
I adhuroj keto dy kenget te klipi

HERONJTE E POPULLIT (URDHERI I SHQIPONJES) (http://www.youtube.com/watch?v=T9si40iiISQ#)

"O per ket qiell, e per ket dhè
plumba nuk kane sa jemi ne"
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 16-07-2010, 13:48:32
Pershendetje  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-07-2010, 13:49:45
Pershendetje  :)

Tung e dashur! :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 16-07-2010, 20:50:12


"Eshte shume me lehte te thyesh nje atom se sa nje paragjykim"
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-07-2010, 20:55:28
Mendjet e mbyllura, kane goje te hapura.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 16-07-2010, 21:55:47
kshu shkon mmir....gojet e hapura..kane mendje te mbyllura :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 16-07-2010, 22:19:10
ehh cna ka nxjerre pune ky internet... ^o) :D :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2010, 22:31:08
Pune pune thuaj..po kerkoj receta gatimi e une... :S :D :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: dreamm ne 16-07-2010, 22:35:20
Darke eshte, futja ndonje gje te lehte :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2010, 22:36:47
Darka iku moj..po te dielen e kemi nje party synetlliku :d (mos qesh ^o))..duhet te bohem e dashur :d ti ndihmoj kunates.. :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 16-07-2010, 22:39:08
dreamm baby spring..pse rrini te padukshme..nxireni koken se ju pash :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: tinkaa ne 17-07-2010, 22:39:28
naten e mir  Anesa zemer, e befsh gjumin mjalt :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: * AηesSa * ne 17-07-2010, 22:40:44
natennn zemer edhe ti gjithashtu...me pafsh ne enderr... :puth   :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-07-2010, 23:31:54
Mia Martini Almeno tu nell'universo (http://www.youtube.com/watch?v=OJHhBGvZlfI#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 18-07-2010, 00:36:04
naten e mir anesa spring tinka....:)..ca naten them un ju keni bere gjumin e trete deri tashi..:P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-08-2010, 23:18:12
"Salvate le sue labbra, salvate il suo sorriso
Non ha vent'anni ancora
Cadrà l'inverno anche sopra il suo viso,
potrete impiccarlo allora..."
:(

Fabrizio De André - Geordie (http://www.youtube.com/watch?v=oSTgVfsGi5I#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 14-08-2010, 23:40:27
spring ......su con la vita  :P :P  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-08-2010, 00:02:58
spring ......su con la vita  :P  :perqafim

Pa dyshim... :) po behem vulnerabile te Geordie... :(

 :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Hektori111 ne 15-08-2010, 14:04:01
Boh ca zagushie sot more te merrej fryma nga vapa...
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 16-08-2010, 00:18:54
naten popull llapazan..:p
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-08-2010, 22:12:00
Pse mbarojne aq shpejt momentet e bukura?...... :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-08-2010, 22:14:59
sepse po te rrinin gjat nuk do te ishin me ted bukura  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-08-2010, 22:16:29
S'i du fare pra... :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-08-2010, 22:19:41
Pse cne keshtu, ndonje crush :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-08-2010, 22:32:51
Shume gjera... Kur mblidhen vijne tgjitha periher...

njs, ca na thu nai gjo?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-08-2010, 22:36:53
hajt se bohet mire,,

hic valli,, nje fare rutine  e gershetuar me merzitje eshte ka mbizotron edhe ke tej .. :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 16-08-2010, 22:38:04
iiiiiiiiiii ca ka bo vaki ketej me merzitje.........  ^o)


Alegri taniiiiiii.....  :P ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-08-2010, 22:41:00
oooo,,, ku je moj ti qe ke humbbbbbbbbb  :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 16-08-2010, 22:41:57
Spo gjeja rrugen e kthimit Oqean  :P


Si te kam ty?  :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 16-08-2010, 22:54:11
ok,,mire me qe e gjete me ne fund  :P

une mire , i rikthyer edhe une,,,  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 16-08-2010, 22:57:37
Do rihumbesh me?  :P


ika njehere, kthehem pas pak ..... :D  :pafshim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-08-2010, 23:42:05
Jetojme ne nje shtepi me pasqyra e na duket se po shohim nga dritaret...


o ma! :(
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 17-08-2010, 00:19:47
Ça ke?  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-08-2010, 00:21:12
Ai nenshkrimi yt... i frikshem... :S
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 17-08-2010, 00:29:31
Pse mi, germo se ka realitet brenda  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-08-2010, 00:34:20
S'e ve ne dyshim... Duhet me e menu mo thelle neser, qe ti gjej pozitivitetin... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 17-08-2010, 00:37:34
O Spring po ai nenshkrimi jot si lexohet se kam ja 2 dite qe e kam pare po se dalloj mire, duhet mikroskop per te zmadhu germat  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-08-2010, 00:39:44
Te te mesoj nje stil??? :D

Po ta selectosh nenshkrimin, del me sfond blu dhe germa te bardha.... :party)

Mos i picerro me syte se dhe syte e tu ne ndergjegje kam mangut... LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 17-08-2010, 00:48:18
Na dhe syte e mi ne ndergjegjen tende se me ke lodhur.....  >< LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 17-08-2010, 00:48:31
E lexova me ne fund flm qe ma shpjegove se do kisha qerruar syte kot  :D

P.s Ai nenshkrimi ka te bej me kengen e re te Tunes dhe Dafines apo jo?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-08-2010, 00:51:46
S'jeni fare praktike... :P Une kam kaq kohe qe kur ma jep truri bej postime boshe me shkrim te bardhe... me shpresen se nai i mencem do e kuptonte qe postim bosh nuk lejon forumi... :D

Ju prsh... me refrenin se pjeset e tjera jane hajt mo...

2po2 ft. Tuna & Dafina Zeqiri - Vibe ( Official Video ) (http://www.youtube.com/watch?v=d5xZK6lGy1M#ws)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 17-08-2010, 00:56:30
Kenge per te forte kjo  :D

Berni: Ku e ki at' flow...
    A ki vibe a jo?    :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-08-2010, 01:01:02
I duket vshtir Bernit, po nese do me e bo ma mire, mos e provo hic, kape vibe-in... LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-08-2010, 22:00:49
Ku je ti mendjemadhe..? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-08-2010, 23:53:48
Po mundohesha sot ta zvogeloja mendjen, po s'dija si behej... dhe si perfundim, e pranova veten me te mirat dhe te keqijat e mia... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 01:04:32
Po mundohesha sot ta zvogeloja mendjen, po s'dija si behej... dhe si perfundim, e pranova veten me te mirat dhe te keqijat e mia... :)


mesa shoh nuk je perpjekur sa duhet,sepse me pak pune dhe perpjekje ja arrin qellimit ........ :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-08-2010, 01:12:20
Si i behet, me ndihmo pak, se e kam mendjen aq te madhe sa me humbin mendimet neper etazhet e trurit dhe me zor i gjej... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 01:14:20
Si i behet, me ndihmo pak, se e kam mendjen aq te madhe sa me humbin mendimet neper etazhet e trurit dhe me zor i gjej... :D


jam e sigurt qe pergjigjen me mire nga te gjithe ta jep TItI .............. :D :D meqe ra fjala : je per ndonje gjethe ?  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-08-2010, 01:21:41
S'nuk e preferoj... :-[
Me mire kshu... se jeshile eshte dhe kjo :P

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.alandia.de%2FPics%2Fbuy-absinthe.jpg&hash=9cd85a5068830a6793320d50b42e6fe3)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: moçali ne 18-08-2010, 01:24:42
honest, ti je vajze apo djale?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 18-08-2010, 01:24:48
O Honest sa ste rrihet pa pire i cik mall  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 01:26:20
honest, ti je vajze apo djale?

ti si thua?
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 01:27:23
O Honest sa ste rrihet pa pire i cik mall  :P

si ben dhe ti o berni sikur merr vesh.......per cfare malli e ke llafin njehere???????? hmmmmm:
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 18-08-2010, 01:28:09
Duhesh provuar them une hahaha o Mocal 100 % femer eshte, se kuptoj si nuk arrin ti dallosh e kuptosh, as mos dysho qe te kete ne forum meshkuj qe hiqen si femra.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 01:29:32
Duhesh provuar them une hahaha o Mocal 100 % femer eshte, se kuptoj si nuk arrin ti dallosh e kuptosh, as mos dysho qe te kete ne forum meshkuj qe hiqen si femra.

o berni e ke pare ate reklamen ti.......A mund te me pish te teren???????? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 18-08-2010, 01:29:50
Per ate mallin me gjethe jeshile......
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 18-08-2010, 01:31:42
o berni e ke pare ate reklamen ti.......A mund te me pish te teren???????? :D

Kam hap dhe teme per ate reklam e ke te komuniteti ku eshte foto e video......
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: moçali ne 18-08-2010, 01:33:03
ti si thua?
Nuk e di, prandaj te pyeta.
Nga emri, nuk dallohesh. Nga avatari je vajze.
Tek fantazite erotike kishe postuar nje tregim me trendafila qe une e kam lexuar para ca vitesh dhe e kishte shkruar nje djale.
  
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 01:33:55
Nuk e di, prandaj te pyeta.
Nga emri, nuk dallohesh. Nga avatari je vajze.
Tek fantazite erotike kishe postuar nje tregim me trendafila qe une e kam lexuar para ca vitesh dhe e kishte shkruar nje djale.
  

ok ke te drejte.......por ajo histori s'ka lidhje me mua :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 12:36:29
nuk do flas.. :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-08-2010, 15:43:14
amonnn fol :d
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 15:44:49
une flas po mbylle syte ti. ;).dhe veshet komshia.. :-[
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 25-08-2010, 15:45:33
Shejj ku je moj ti,.?  :)  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 25-08-2010, 15:46:30
hej oqean  :perqafim shupime vella rehatllik

ti si je ckemi
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 15:47:58
lere moj oqeanin. :S.dhe mbaro pune me mua njehere :-[
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 25-08-2010, 15:51:16
hej oqean  :perqafim shupime vella rehatllik

ti si je ckemi


U knaqe e hajt ,,, :)  ,, ne kemi fillu punen  :) ,, perndryshe ne  pergjithsi rehat,, :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 15:54:11
ooo Oqean po tani e gjete te vish ti...?
nuk te lene te martohesh :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 25-08-2010, 15:58:54
Me fal njeri,, vazhdo punen veq veshtir e ki  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 16:00:29
..ti e ke ne rregull se i ke 4 gra me duket dhe 13 kalamaj :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 25-08-2010, 16:01:31
ahahahha.. prej nga ajo pershtypje .!?  hmmmmm:   :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 16:03:00
dukesh nga shkrimi ..e ke me shume zanore :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 25-08-2010, 16:07:47
ahah ,, po cka me bo qe gjerat nuk jane siq duken..   :D

Po bohet mire bohet,,    :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2010, 16:08:42
..dhe perdor shume ato presjet :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 27-08-2010, 20:22:56
jalla moj mejhane o hajde o me dy mindila jashaaa jashaaaaaaaaaa
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2010, 22:07:09
Toni Braxton - Melt (Like An Iceberg) (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=rj8HW-kF6cI#)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 27-08-2010, 22:20:57
justa te lumte goja :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 29-08-2010, 02:27:06
justa te lumte goja :)
'  kalle titi kalle jasha  :P :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: JustA ne 29-08-2010, 02:28:26
..dhe perdor shume ato presjet :P


o grens lerma oqeanin rehat se ....do behesh per rahmet  :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 29-08-2010, 11:00:49
opa justa opa avash se gropa :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 29-08-2010, 17:21:11
Jasha!  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-08-2010, 20:02:38
Jasha!  :D

Kush na paska ardh! :D

 :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 29-08-2010, 20:25:42
e filluar me Jasha ju si nini bules.....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-08-2010, 20:32:20
e filluar me Jasha ju si nini bules.....

Une nuk e filluar, jo... LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 29-08-2010, 20:39:05
ti ke mar me serjozitet forum..:P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-08-2010, 21:48:25
e filluar me Jasha ju si nini bules.....
ti ke mar me serjozitet forum..:P

Me mire te flitet anglisht se kjo lloj shqipeje ne forum! :-[
LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 29-08-2010, 22:00:50
spring mos fol me kete dale perpara se kane ardh kohe te keqe :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-08-2010, 22:04:54
Po qe ke te drejte ti... :-[
Do filloj ta kufizoj komunikimin me ty! LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Berni ne 29-08-2010, 22:11:30
Spring po emrin e gjate si e ke ti LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-08-2010, 22:14:54
Nuk e kapa batuten, po rendesi ka qe ti qeshe! ;) :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 29-08-2010, 22:21:20
spring un njeriu hallaut kur te them shendet, ti e merre per plac..a si..:P.........pse ca te kam bere arsyeja . :P.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-08-2010, 22:23:32
Vete me the mos te flas me ke me del perpara mer bir... ti me dole perpara... :-[ :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 29-08-2010, 22:56:47
Jasha jasha cuni me I bukur se vasha... :P

Springe si te kam moj bredharake? :D perq
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-08-2010, 23:58:12
Si topsheqere... :D

Ku je ti mi pushimiste e klasit nderkombetar!... :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-08-2010, 11:53:49
early to bed,
early to rise,
makes the man happy,
healthy and wise   :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-08-2010, 11:57:40
Punet e mira behen ne sabah me pak fjale... :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Oqeani ne 30-08-2010, 12:16:35
ehehm,, pikerisht  :)

Ku je moj ti..?  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-08-2010, 13:02:40
Ktu jam mo oqean, ku kam qene... :D

 :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-08-2010, 14:13:26
Jave e re kismet i ri... :)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-08-2010, 14:33:13
live fast die young....
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 30-08-2010, 14:33:41

Po pres te dashuren time virtuale qe kam ne forum ......
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 30-08-2010, 14:47:19
Bla bla bla  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Nore ne 30-08-2010, 15:17:05
mos sa vape sot
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2010, 15:17:22
Bla bla bla  :P
ke ndonje hall moj? ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 30-08-2010, 15:27:12
Flm per interesimin por i zgjidh vet hallet e mia une  ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2010, 15:27:46
jo..thashe ashtu kot ;)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 30-08-2010, 15:29:30
Ja ke fut kot plako LOL  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2010, 15:30:31
mos mi ngref. ;).ato. ^o).nervat :-[
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 30-08-2010, 15:32:08
Teme e lire hasapi mo  :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2010, 15:34:07
mu ul. :-[.tencioni tak fap :-[
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Shej ne 30-08-2010, 15:35:34
Each man has a feminine side, and each woman has a masculine side. It is necessary to use discipline with intuition, and to use intuition objectively.
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2010, 15:36:32
pika te rente ty..megjithe kete mishmash fjalesh ingleze :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 30-08-2010, 15:47:10


kush me sjell nje kafe se po pres akoma ket vajzen ne forum qe e kam si shpirt .......
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-08-2010, 17:10:15
Dua dhe une kafe, po i sollet misteriozit! :-[ :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 30-08-2010, 17:12:02


Ja erdhi pranvera forumit ....... si thua spring ta pime bashke meqe po te pritsha ty
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-08-2010, 17:14:59
Posi jo, vecse s'ka kush na shef filxhanin... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: mister x ne 30-08-2010, 17:42:57
Posi jo, vecse s'ka kush na shef filxhanin... :P


 E shoh une dhe thote qe une dhe ti kemi nje rruge te gjate plot me rreziqe ...por qe do ja dalim mbane .... :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-08-2010, 22:40:26
Hahaha... une shoh nje pasqyre gezimi dhe nje rruge te gjate... :-[ :P

Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 23:12:04
Ti goce poshte...shume hallakatje paske...ama nje brun te dashka per nuse...ja ku e ke mu ne mes te filxhanit!  :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: kengaime ne 01-09-2010, 23:14:51
Njerez naten e mire se ika une te fle  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 23:20:13
Ty goce lart, te pa missi filxhanin, ku po iken tani? LOL


(gjume te embel kenga :perqafim)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 23:35:12
Aq rradhe kisha saqe u lodh Kenga...madje e zuri gjumi kur po te lexoja ty filxhanin!   sybukur))

Ska gje Kenga, hajde neser!  :P

Naten ylli!  :perqafim
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 23:39:53
Ej shiko pak mire filxhanin, do me sjelli daja nje Pony nga Amerika? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 01-09-2010, 23:48:40
Shoh vetem nje 2000 leksh ketu.... :P :P
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 23:53:22
hahaha... po ishte i vjeter ska problem se del per dy makiato... LOL
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:00:13
Thuaj ta bej 3000 edhe pe nje uje pa gaz! LOL

Ja...mendo nje deshire tani...te shohim!  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 00:03:24
He e mendova... :D

(shtype mire e? LOL)
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:09:44
Prit ta lepij pak gishtin nashti...  :D


Qe thu ti...pasqyre gezimi paske gjithandej, realizim e vdekme!  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 00:16:24
U ty te lumte goja... a ta menoj dhe nji? :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:22:12
Ske me vend...ik tani hudh paret ktu edhe hajde dite tjeter!  :D

ps. Mos harro paret!  :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-09-2010, 00:23:24
Ik mi... misteriozi e shifte pa lek... :P thote edhe llafe me tbukra biles! :-[ :D
Titulli: Flisni cfare te doni !
Postuar nga: Misss ne 02-09-2010, 00:30:18
 hmmmjo)) hmmmjo)) hmmmjo)) hmmmjo))  ><
Titulli: Flisn