×

Forumistet propozojne njëri-tjetrin.....

Forumistet propozojne njëri-tjetrin.....

· 348 · 12477

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
ne: 18-04-2007, 11:02:56
........Tani une kam pare qe shume nga ju po bejne gili vili lart e poshte me njeri tjetrin......
Dhe flirtime apo fjale dashurie ka plot ......

Behuni burra/ Gra dhe thuaji gjerat ne shesh.....c'keni per ti thene dikujt qe e pelqeni, dashuroni, simpatizoni....apo edhe thjesht doni ta njihni fillimisht me nga afer ....Thuajini ketu

Turpin e kemi honger me buke kohe me perpara ne kete forum ...keshtuqe mos t'ju'a ndjej shume  :D   :D   LOL
« Editimi i fundit: 20-04-2007, 08:02:39 nga Capkenja »
mishel
#1 ne: 18-04-2007, 12:18:29
Mbasi ti e dashur te na kesh dhene shembullin e mire ne lidhje me prupuzimet e rradhes... :D :D :D

Hajde si pronare e temes qe je hudhu  :P

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#2 ne: 18-04-2007, 12:30:56
Obobobo moj Lise. Ci ke keto tema te nxehta qe hap moj :D

Hajde o Lefter,fol troc,se per ty i vjen rrotull temes Lisa  :D

 • Postime: 4215
Charlie
#3 ne: 18-04-2007, 15:43:47
Lisa kurr nuk kam  pushuar se dashuri :D ...po rrethanat nuk me  kan  lejuar te shprehem deri me tani ...:D

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#4 ne: 18-04-2007, 17:13:13
........Tani unë kam pare qe shumë nga ju po bëjnë gili vili lart e poshtë me njëri-tjetrin......
Dhe flirtime apo fjale dashurie ka plot ......

Behuni burra/ Gra dhe thuaji gjërat ne shesh.....c'keni për ti thënë dikujt qe e pelqeni, dashuroni, simpatizoni....apo edhe thjesht doni ta njihni fillimisht me nga afër ....Thuajini këtu

Turpin e kemi honger me buke kohe me përpara ne këtë forum ...kështuqë mos t'ju'a ndjej shumë  :D   :D   LOL

siç shihet, ti gjithnjë mbete e pa dashuruar...
s'ke c'ti besh. mosha e bën te veten, rrethanet tjera ne anën tjetër...
po provoje atë faqen moj, albanianpersonals.. ..ndoshta del naj kismet edhe për ty...

   hajt moj se mahitem...

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#5 ne: 18-04-2007, 17:30:58
Ka vite qe te kam dashur... po s'kam mundur ta them... ne fakt kam dashur ty dhe nje tjeter, ne te njejten kohe e prape ju dua, ne te njejten kohe.... aaahhh sikur t'ju kisha te dy, NE TE NJEJTEN KOHE :D :D :D

Lisa e Lefter... do dalim per nje kafe?


LOL LOL LOL LOL LOL
Capkenja
#6 ne: 19-04-2007, 01:02:25
Ty te hengert e mira me gjithe keto llafe qe thua LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 12210
Lefter
#7 ne: 19-04-2007, 14:39:32
Shum jam i emocionuar duke i shkruajtur keto fjale,por mendoj se e verteta del nje dite ne drite.Keshtu qe vendosa qe te ti tregoj te gjitha.Besom se me dridhen duart duke shkruajtur keto,kurr nuk kam qene me serioz. :D Te dashuroj marrezisht nuk eshte vetem sot,por kjo ndjenje me ka kapluar qe moti motiiii, e vetmja arsye je qe ulem para kompjuterit  :D.Nuk kisha si te te tregoj me heret e as  t'ju tregoj te tjereve,se  me kishin mar per ters dhe do tallnin meneren me mua. :D Se jam dashuruar ne nje nga forumi dhe le qe jam dashuruar madje i kam filluar parapergatitjet e darsmes  :D,po dese edhe ti  behu gati se qe ku e kemi Veren tek dera  LOL..te premtoj dashuri dhe ,,besnikeri,, deri ne diten qe as me bastun smund me te dal nga dera. LOL

Gjithmone i joti Lefteri. :D

 • Postime: 5966
SmiLey
#8 ne: 19-04-2007, 14:42:58
po ti tregoje mor burre i dheut se kujt po i propozon :P se mos ki gajle s'do t'i bie te fiket cuces :P
se tema eshte "forumistet i propozojne njeri-tjetrit"... keshtu duhet te specifikosh person oooo Lefter LOL

 • Postime: 12210
Lefter
#9 ne: 19-04-2007, 14:43:05


Lisa e Lefter... do dalim për një kafe?


Me ju dyjat edhe domestos pij une e jo kafen. :D sa me lexon mendjen kjo dreqi. ;)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#10 ne: 19-04-2007, 15:51:14
Prej kur u bere kaq burre ti?!!!!  :D

 

 • Postime: 5966
SmiLey
#11 ne: 19-04-2007, 15:55:52
qysh sot me duket :P i ka dhene fuqi hipja ne gamele :D LOL

 • Postime: 12210
Lefter
#12 ne: 19-04-2007, 16:04:20
Ka kohe une qe i hip gameleve. :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#13 ne: 19-04-2007, 16:35:17
LOL LOL LOL (kaq per sot :D )

 • Postime: 12210
Lefter
#14 ne: 19-04-2007, 16:41:01
po ti tregoje mor burrë i dheut se kujt po i propozon :P se mos ki gajle s'do t'i bie te fiket cuces :P
se tema është "forumistet i propozojne njeri-tjetrit"... kështu duhet te specifikosh person oooo Lefter LOL


E di ajo vet. :D

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#15 ne: 19-04-2007, 22:20:06

E di ajo vet. :D
une them PO... cfaredo te thuash ti... une pranoj :D po me nje kusht.... qe Lisa te jete e pranishme ne cdo "hap"!
LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#16 ne: 20-04-2007, 06:21:57
ishte nje dite e bukur dhe plote dijell dimri. papritur mendja ime fluturojti te ty. nje mushkonje e ardhur nga hauri qe kuterbonte ere bajgash lope me vinte verdall dhe kerkonte te me pickonte. dhe une vazhdova te mendoja per ty. ahhhh  ahhhhh sikur te ishe te ne vend te mushkonjes dhe me nje te pramte dore te te beja panorame ne murin e lyer me gelqere kruje. por ti nuk mu shq'te as per nje sekonde. me je bere si dhelpra pas koqeve te dashit. apo duhet te them si m... poshte kepuces. nje cast lumturie lindi ne mendjen time dhe ti ma morre sic i merr gjel kokoshi virgjerine pulave zogeza. ma ke thy zemren mu si kallini i misrit qe keputet na dega dhe as teto xhevria sben pune me jaki me ma ngjite.

ahhh ahhh vetmi. e detyron nje coban te fekondohet me delet e veta

LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Capkenja
#17 ne: 20-04-2007, 07:01:37
Te rente e mira se na plasen ujrat e lindjes nga e qeshura LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#18 ne: 20-04-2007, 07:43:49
:D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#19 ne: 20-04-2007, 07:57:01
hahahahaha shejtan je, aman. :D :D :perqafim
Capkenja
#20 ne: 20-04-2007, 08:41:08
beracak hesapi LOL LOL

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#21 ne: 20-04-2007, 10:50:56
O Dalber me Dele me Dhi ti te pakten u fekendoke po si t'ja bejme Lefterit shkrete qe nuk po i ecen gje :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#22 ne: 20-04-2007, 17:05:02
ishte një ditë e bukur dhe plotë dijell dimri. papritur mendja ime fluturojti te ty. një mushkonje e ardhur nga hauri qe kuterbonte ere bajgash lope më vinte verdall dhe kërkonte te me pickonte. dhe unë vazhdova te mendoja për ty. ahhhh  ahhhhh sikur te ishe te në vend te mushkonjes dhe me një te pramte dorë te te bëja panorame ne murin e lyer me gelqere kruje. por ti nuk mu shq'te as për një sekonde. me je bërë si dhelpra pas koqeve te dashit. apo duhet te them si m... poshtë kepuces. një çast lumturie lindi ne mendjen time dhe ti ma morre siç i merr gjel kokoshi virgjerine pulave zogeza. ma ke thy zemren mu si kallini i misrit qe keputet na dega dhe as teto xhevria sben pune me jaki me ma ngjite.

ahhh ahhh vetmi. e detyron një coban te fekondohet me delet e veta

LOL LOL LOL LOL LOL LOL

LOL LOL LOL LOL LOL

Te rente cica e lopes mu ne ball ty ishalla. LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#23 ne: 21-04-2007, 03:02:24
LOL LOL LOL LOL LOL

Të rente cica e lopes mu ne ball ty ishalla. LOL LOL

ty cica e demit  LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#24 ne: 21-04-2007, 03:03:28
O Dalber me Dele me Dhi ti te paktën u fekendoke po si t'ja bëjmë Lefterit shkrete qe nuk po i ecën gjë :D

ashtu bie fjala :D :D