×

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 132382

 • Postime: 5949
SmiLey
ne: 09-06-2006, 17:39:51
... ftoj per nje caj shoqen Aide :engjell:

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#1 ne: 09-06-2006, 17:50:11
Smili derman, tutje ate TNT se do na plasesh mbas murit. Hajde te te jap xhaja nje caj kamomil.

 • Postime: 5949
SmiLey
#2 ne: 09-06-2006, 18:00:14
hajt ku e ke, ma nxirr te shkretin filxhan, se as eren s'po i ndjej :D
mo na ngacmo tashi për TNT, s'është për ty ajo, po rri urte aty! :P Pastaj mo na u merakos ti, se nuk te hedh Smiley ne ere ty, vec ne gremine LOL

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#3 ne: 09-06-2006, 18:25:59
Flm flm per nderin moj buzqeshje tironse :D  :perqafim
Uhaaaaaaa edhe xhajen e paskemi kendej!  :D

 • Postime: 338
Era e Dashnis
#4 ne: 09-06-2006, 18:31:11
sikur me be qe me ftoj aida per kafe mua eee ??? :P
guest8255
#5 ne: 10-06-2006, 01:00:26
Ftoj per kafe zemren e care me dysh dhe lepurushen korcare.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#6 ne: 10-06-2006, 02:37:40
Ftoj per ekspres Tribbon, ta ftillojme ate muhabetin e gjokseve... prej rere. LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#7 ne: 10-06-2006, 06:59:25
PO per birre nuk ftoni?  :D  vetem per kafe e per caj  :P

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#8 ne: 16-06-2006, 10:17:58
Aaaaaaaa alkoli nuk lejohet per minorenat ;)

Shpejt per nji kafe te nxehte. Sidomos ndonjeri qe eshte tu lexu hmmmmm:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#9 ne: 16-06-2006, 10:20:04
Ujku hec iher shko thuj asaj pastruses te na boj ka i kafe se vduqa jom pa gjume dhe nuk dua te me zere .....

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#10 ne: 16-06-2006, 10:25:39
 :O Ca pastruse thu ti me. Pse me nuk te pelqen gjithe ky azgon ketuja ty eeeeeee :perqafim

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#11 ne: 16-06-2006, 10:29:08
Nuk desha me te lodh me mo se thash mos ke shume pune me defteret anejna......hec pra luj se nuk jom tu prit gjithe diten une ......me ca e bo me me bombul gazi :D (imagjinoje pak ukun para bombules me xhezve kafeje :D)

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#12 ne: 16-06-2006, 10:30:25
a ka naj caj per mue bre?

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#13 ne: 16-06-2006, 10:37:10
Ujku edhe i caj per ibro baba-xhanin hajde mos perto :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#14 ne: 16-06-2006, 10:39:18
Ja sa te vej pak kazonin e ushtrise se me xhezve nuk qeka gjo kjo pune :perqafim

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#15 ne: 16-06-2006, 10:39:57
LOL valla mir e ki ujku... ma mir te bie nje kazan...
respekt
guest8255
#16 ne: 16-06-2006, 10:40:59
mos harrosh te me beni  edhe nje mua .

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#17 ne: 16-06-2006, 10:44:13
E mire e bere Uku se ja erdhi dhe capkenia beja te mire kesaj se e kemi korcarke   :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#18 ne: 16-06-2006, 10:47:52
Lene mo se Korcareve ua di kaptinen o pine tamom o se pine fare :D
guest8255
#19 ne: 16-06-2006, 10:52:33
eh ashtu eshte :D e dua me cilesi te larte LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#20 ne: 16-06-2006, 11:16:27
Vallaj e kisha pi edhe une nja caj kamomile se jam pak e ftohur ... fajet ka kjo kohe sa e ngrohet e sa e ftohet.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#21 ne: 16-06-2006, 11:27:08
Ujku kamomil shpejt per kengenteme :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#22 ne: 16-06-2006, 11:30:38
Rrofsh Lisa  :engjell:........por si duket nuk kujdeset kush per te semurin ketu.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#23 ne: 16-06-2006, 11:37:58
jo mi burrnesh ujku e ka bo gati po qe prit se o tu ardhe

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#24 ne: 16-06-2006, 11:43:39
Epo mire se gati u bana horre  ;)
 

Ju ftoj tek forumi teologjik

Nisur nga AnestiRubrika Teologjia

Postimi i fundit 22-05-2008, 03:48:31
nga Syrgjyn
Presidenti iranian Ahmadinejad, sfidon Bushin: Të ftoj në debat televiziv !

Nisur nga BerniRubrika Bota

Postimi i fundit 11-09-2006, 18:01:10
nga Bekimi
Ftoj ne Debat!

Nisur nga KisssRubrika Projekte dhe Nisma

Postimi i fundit 12-04-2007, 04:32:45
nga Berni