×

Ftoj per kafe ose caj...

· 6836 · 122271

Ftoj per kafe ose caj...

· 6836 · 122271

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#100 ne: 14-07-2006, 06:25:18
unë jam i pari qe do të provoj cajin tënd erlehta

Na more ti, mendjen ne mësim zotrote... caji u ftoh, ka dy jave ky muhabet! :P LOL

erlehta, e ndryshova taktiken unë... do pi njëherë kafen, pastaj do bëj naze! :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#101 ne: 14-07-2006, 06:27:59
Ujku, eja nga une se kam c'te te doje e bardha melci! :D

Vetem mos na sill ndonje meshqerre, se me ka ikur oreksi te te shoh kur e ha... LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#102 ne: 14-07-2006, 06:29:29
po mor syrgjyn por kafja te ben dem
pi me mire caj te te shkoje dhe puna vaj
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#103 ne: 14-07-2006, 06:31:06
ja ka marre doren se banakiere ka punu shume kohe une e njoh mire ////
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#104 ne: 14-07-2006, 06:33:16
Ore iku ora e kafes tani... nje xhin tonik me akull aty tek blloku nuk do ishte keq se ka edhe panorama te mira per tu pare  :D :D :D :D


Apo si shkojne bashke  ;) ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#105 ne: 14-07-2006, 06:33:29
po mor syrgjyn por kafja te bën dem
pi me mirë çaj te te shkoje dhe puna vaj

Aaaa, ketu me duhet te te kundershtoj.

Sipas nje studimi ne shkalle te gjere qe eshte ndermarre kohet e fundit nga Universiteti i Harvardit, deri ne 6 filxhane kafe ne dite nuk bejne dem per zemren. Nese e ke fjalen per ndonje organ tjeter, urdhero e na thuaj, qe te marrim masat. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#106 ne: 14-07-2006, 06:35:04
hahahahaa ate nuk  e di se sme ka rene ne mend te pyes , por deri tani jemi ne rregull dhe skemi pse pyesim  , dmth qe nuk ben keq per shikimin,,,,
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#107 ne: 14-07-2006, 06:36:44
Ore iku ora e kafes tani... një xhin tonik me akull aty tek blloku nuk do ishte keq se ka edhe panorama te mira për tu pare  :D :D :D :D

Apo si shkojnë bashke  ;) ;)

Apapapa, ku te vajti mendja te Blloku o i uruar, zaten është tamom koha për icik bllokim arteriesh... :P Apo si janë ato karriget perjashta more, puuuu... ke qejf t'u ulesh ne preher! :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#108 ne: 14-07-2006, 06:42:44
O Syrgjo tani eshte vape e shqerrat nuk jane te fresketa keshtu qe na gjej nje vodka Konshenkorva 62.7 % alkool nji tas me copa akulli si dhe cerek kile limona te fresket :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#109 ne: 14-07-2006, 06:50:31
Apapapa, ku te vajti mendja te Blloku o i uruar, zaten është tamom koha për icik bllokim arteriesh... :P Apo si janë ato karriget perjashta more, puuuu... ke qejf t'u ulesh ne prehër! :D

Lere plako ne fakt atje ku thua ti me pelqen edhe mua se kalojne shume makina te bukura  :D ;)
dhe sidomos kur i shikon nga ato karriget e rehatshme te vjen te pish edhe nje tjeter  :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#110 ne: 14-07-2006, 06:54:10
Ca o ajo marke vodke mër lal, se s'e kisha nigju naiher! Eja te te jap nje SKYY qe ta shohesh Bllokun nga siper! :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#111 ne: 14-07-2006, 06:56:37
Ca o ajo marke vodke mër lal, se s'e kisha nigju naiher! Eja te te jap një SKYY qe ta shohësh Bllokun nga sipër! :D


ky ujku duhet te jete i vodkes dhe i rakise plako  :D dhe rrezik nuk ka qejf te dale nga blloku por nga mejhanet e lagjes  LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#112 ne: 14-07-2006, 07:06:40

ky ujku duhet te jetë i vodkes dhe i rakise plako  :D dhe rrezik nuk ka qejf te dalë nga blloku por nga mejhanet e lagjes  LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Ah, ta njohesh vertet Ujkun ti, hehe. Ta thom u qe ai s'rri as nga Lomi e as nga Tymi. Aty nga Blloku mund te shohesh edhe sot e kesaj nate lekuret e meshqerrave qe Ujku s'u ka lene as leshin! LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#113 ne: 14-07-2006, 07:24:46
ncncncncncn  paska plas  vodka ketej  pu pu

alkolaxhinj pu pu  :P :P

To bej kerkese ti heqin pijet alkolike nga bari LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#114 ne: 14-07-2006, 07:42:43
Si do qe shkoje kjo pune une per vete e kam bere zgjedhjen per sot, e kam nisur me vodka dhe me vodka do e mbyll(se mos pij gje tjeter una) Prandaj ju them te tereve GEZUAR, JU PACA, E VETEM MBARESI PAFSHI :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#115 ne: 14-07-2006, 11:49:20
te pacim o ujko LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#116 ne: 14-07-2006, 15:13:44
kush do te pije me mua se jam me derte mo shoke.
ma dredh nusja.... :S :S :S :S :S :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#117 ne: 14-07-2006, 15:19:40
Do pi un me ty.... se e kam per obligim, meqe nusja ta dredh me mua. : LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#118 ne: 14-07-2006, 15:21:02
hahaha.... a  edhe  me ty aa LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#119 ne: 14-07-2006, 15:22:38
pse mo dhe me ty?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#120 ne: 14-07-2006, 15:24:21
ik  oreee see   u  bonem hor LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#121 ne: 14-07-2006, 15:31:03
Ik Charlie na le rehat, se un me Miron kemi ca halle t'mdhaja. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#122 ne: 14-07-2006, 15:33:59
ah ne te mjeret.
mua me erdhi fati nga dera e ma vjedh bekua nga dritarja LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#123 ne: 14-07-2006, 15:35:38
Pi ketu e mos me ca koken shum e shum. :D

Ta kam thon se jam hajdut me profesion, a ti mendoje se baj shaka. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#124 ne: 14-07-2006, 15:37:24
albermiri ... mos  ke  frike see  nuk  eshte  edhe asi  hajdudti ....ky  eshte  hajdut i  celularve LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super