×

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 132848

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#125 ne: 14-07-2006, 15:39:42
po ca celulari mo.
ku me ka mare tepsin e nuses e ma ka perdor. :(

 • Postime: 5949
SmiLey
#126 ne: 14-07-2006, 15:57:46
s'ftoj njeri se s'kam takat :D nese me ofron dikush ndonje caj organik :P vallaj nderin me te madh qe mund te me bej sot :engjell:

 • Postime: 12234
Lefter
#127 ne: 16-07-2006, 12:42:25
Smiley hajde se cajin e ke gati... ;)
wiliams
#128 ne: 16-07-2006, 14:37:58
Kush do nje çaj  kinez..se eshte shume i mire per shendetin.. hmmmmm:

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#129 ne: 16-07-2006, 15:27:01
Si duket kafen do e pi vetem, pasi ska njeri kendej. :(

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#130 ne: 16-07-2006, 16:16:01
po ti paguash ti o bekimo vij un se jam pa as nji koker leku.po spagove vij me te bo shoqeri po deshe.

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#131 ne: 16-07-2006, 18:01:23
Paguj un mo vlla, se per nje kafe sbehet kjameti. :)

E marrim edhe miron, se ka muhabete t'mira dreqi. :D

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#132 ne: 17-07-2006, 06:08:48
Desha te ju ftoj se te gjitheve per kafe,por ce do nuk qenka askush ketu :P

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#133 ne: 17-07-2006, 10:20:35
Desha te ju ftoj se te gjithëve për kafe,por ce do nuk qenka askush këtu :P

Nuk ka gje me perla beje porosi nje xhin tonik per mua dhe paguaje se vij e pij me vone kur te kem kohe. ;)

P.S  ah po me thuaj edhe emrin e lokait se ku e ke bere porosine se qe te mos hyme andej kendej se hyjme me kembet tona  e dalim me kembet e te tjereve.  LOL LOL LOL

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#134 ne: 17-07-2006, 13:40:44
jam duke e pire nje kafe  po vetem  :(  

p.s sa me mungon o lepurush  :-*

 • Postime: 12234
Lefter
#135 ne: 17-07-2006, 13:43:41
Kush e ai lepurushi se?... :P

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#136 ne: 17-07-2006, 13:45:49
Kush e ai lepurushi se?... :P


aman e ti o lefto  ..po nje lepurush kam une   :D

 • Postime: 12234
Lefter
#137 ne: 17-07-2006, 13:49:46
Po hajde ktu e  qitma kafen  flasim per lepurushin  pak.... :D

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#138 ne: 17-07-2006, 13:54:54
pije te te befte mire  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#139 ne: 17-07-2006, 13:57:12
T'lumshin  duart ty.... ;)..Po hajde tah trego  se   ku eshte lepurushi tash... :P

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#140 ne: 17-07-2006, 13:59:15
LOL  jo jo nuk e tregoj une LOL  e kam sekret  LOL  

 • Postime: 12234
Lefter
#141 ne: 17-07-2006, 14:00:52
Shif shif ne trego cdogje e ti mba sekrete per vete apo... :D

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#142 ne: 17-07-2006, 14:03:27
per vete LOL

ta them njehere tjeter  se tani mu lodhen sykat para pc...


 :perqafim

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#143 ne: 18-07-2006, 09:42:37
o erlehta po tregoja moj cunit,se nuk me ngelet qejfi mua,u pa puna do e duroj kete epitetin! :D :D

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#144 ne: 18-07-2006, 11:00:11
Nuk ka gjë me perla beje porosi një xhin tonik për mua dhe paguaje se vij e pij me vonë kur te kem kohe. ;)

P.S  ah po më thuaj edhe emrin e lokait se ku e ke bërë porosine se qe të mos hyme andej kendej se hyjmë me kembet tona  e dalim me kembet e te tjerëve.  LOL LOL LOLA t'i shtoj edhe pak limon te gjelber ? ;)
Eshte emri"Nuk ka lokal ketu"

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#145 ne: 19-07-2006, 08:43:36
o perla kur te vi te lokali " nuk ka lokal ketu" a ma qeras nje "skemi kshu ne lokalin tone" LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#146 ne: 19-07-2006, 09:44:42
A t'i shtoj edhe pak limon te gjelber ? ;)
Është emri"Nuk ka lokal këtu"E mire por limonin nuk e dua te gjelber por te verdhe  ;)  
po qe se do ndonje adrese peme ku ta kepusesh ec se flasim ... :D

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#147 ne: 19-07-2006, 10:37:48
Ok,mund ta ma thuash se ku ?

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#148 ne: 19-07-2006, 10:38:48
o perla kur te vi te lokali " nuk ka lokal këtu" a ma qeras një "skemi kshu ne lokalin tonë" LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Hhahaha po patjeter :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#149 ne: 19-07-2006, 10:39:42
erdha un. ku e ke :D :D :D :D
 

Ju ftoj tek forumi teologjik

Nisur nga AnestiRubrika Teologjia

Postimi i fundit 22-05-2008, 03:48:31
nga Syrgjyn
Presidenti iranian Ahmadinejad, sfidon Bushin: Të ftoj në debat televiziv !

Nisur nga BerniRubrika Bota

Postimi i fundit 11-09-2006, 18:01:10
nga Bekimi
Ftoj ne Debat!

Nisur nga KisssRubrika Projekte dhe Nisma

Postimi i fundit 12-04-2007, 04:32:45
nga Berni