×

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6856 · 123184

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#25 ne: 17-06-2006, 02:24:40
Ujko hale s'ke ardhe ti me ato kavet me .......hec ere se 2;30 e notes te une kur po vje ti mo.....medet hallit kur bje robi ne dor te ktyne ......
Cohu mi Lise luj prapanicen se nuk i ke per pune te hajrit keto amon....

 • Postime: 19
kapetani79
#26 ne: 17-06-2006, 03:16:32
moj lisa te pershendes se pari se kam kohe pa ta pare nickun ne forum po se pate bezdi me ben dot nje kafe te mesme me shume  :perqafim

 • Postime: 5
tirana2004
#27 ne: 17-06-2006, 03:18:07
kafe please..

 • Postime: 19
kapetani79
#28 ne: 17-06-2006, 03:20:23
te them te drejten jame bere se tani jam sgjuar nga gjumi pagjume: pagjume: pagjume:

 • Postime: 4215
Charlie
#29 ne: 17-06-2006, 09:34:25
kush vjen per kafe me  mua :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#30 ne: 17-06-2006, 09:38:31
askush :P

 • Postime: 4215
Charlie
#31 ne: 17-06-2006, 09:40:24
nuk te  thash ty
guest8255
#32 ne: 17-06-2006, 09:46:47
do vij une :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#33 ne: 17-06-2006, 09:53:25
Capkene leri ata po hajde shkojme per kafe ne te dyja te Bar Premier  :P
guest8255
#34 ne: 17-06-2006, 09:56:03
eme mire e ke ti po hajde shkojme tek Premieri :P

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#35 ne: 17-06-2006, 10:18:08
Kush do paguaje,une,ti apo kamarjeri?  :D LOL
guest8255
#36 ne: 17-06-2006, 10:24:45
I treti them une LOL LOL

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#37 ne: 17-06-2006, 10:36:22
mire fare  :P

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#38 ne: 17-06-2006, 11:07:52
moj lisa te përshëndes së pari se kam kohe pa ta pare nickun në forum po se pate bezdi me bën dot një kafe te mesme me shumë  :perqafim

Ja te befte mire o derbardhe ........... :perqafim  mua nuk me ke pare ti ne forum :O une i zura deren forumit :D

 • Postime: 4215
Charlie
#39 ne: 17-06-2006, 14:18:17
Capkene leri ata po hajde shkojme për kafe ne te dyja te Bar Premier  :P


oreee tiii ....  :P kape gomarin per doren edhe shkoni ne  bar Premier LOL e lerma  mua  rehat  kete  gocen :D

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#40 ne: 17-06-2006, 15:19:45
qenka qelur Bar kafe edhe per gomar

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#41 ne: 17-06-2006, 16:45:53
ftoj per kafe kete siper :)

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#42 ne: 02-07-2006, 10:06:20
Kush eshte per kafe dhe muhabet ???  :) :) :D
guest11984
#43 ne: 02-07-2006, 10:16:57
mmmmmmmmmmmmm un 100% e disponibel.....
he se do te ta shikoj i her pastaj filxhanin  :P :P :P

 • Postime: 19
kapetani79
#44 ne: 02-07-2006, 10:43:39
hej ma boni i kafe te mesm e me shume  :D

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#45 ne: 02-07-2006, 10:57:53
Kapetani79 vetëm urdhero se kafja është gati , anna, ok do të na kqyr fillxhanin dhe do na genjen diçka  :P :P LOL

anna te kam xhan  :perqafim :perqafim

 • Postime: 4215
Charlie
#46 ne: 02-07-2006, 11:05:06
Ftoj per kafe kete siper  :)
guest14557
#47 ne: 02-07-2006, 11:37:56
ej prishtina se je yll a
guest14557
#48 ne: 02-07-2006, 11:40:19
ama krkush nuk esht ka vjen as per kaffe a s per qaj

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#49 ne: 02-07-2006, 11:43:41
oo raii lere ti yllin por eja e bijm kafe  ;)

u knaqem kafe dhe computer  :P