×

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6856 · 122863

 • Postime: 3140
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6825 ne: 10-08-2019, 08:11:11
Këto tjerët janë me pushime.

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6826 ne: 10-08-2019, 15:39:36
Gjumashi, SteriOtipi B, Passion, Erlehta, ☕️🍷🍺🍸🍹

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6827 ne: 11-08-2019, 03:37:21
Gjumashi, SteriOtipi B, Passion, Erlehta, ☕️🍷🍺🍸🍹

Dhe ne kete orë e pi me kënaqësi 😁😘

 • Postime: 3140
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6828 ne: 11-08-2019, 08:22:17
Gjumashi, SteriOtipi B, Passion, Erlehta, ☕️🍷🍺🍸🍹

Si do shkonte tani nje kafe.

 • Postime: 3140
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6829 ne: 12-08-2019, 06:57:05
@Parloté @Passion @Mishel............... @erlehta @Max  @SteriOtipi B dhe ju të tjerët ajdeni. 
« Editimi i fundit: 24-09-2019, 10:20:56 nga Gjumashi »

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6830 ne: 12-08-2019, 07:03:23
 :)

 • Postime: 134
Passion
#6831 ne: 12-08-2019, 15:05:17
:)
Ku?

 • Postime: 12738
Mishel...............
#6832 ne: 14-08-2019, 12:01:19
Kete kulufen erlehten....hahahah ahahaha

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6833 ne: 15-08-2019, 12:34:41
Kete kulufen erlehten....hahahah ahahaha

Ehhh moj me vrap😁😁
😘

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6834 ne: 16-08-2019, 13:39:16
Ka nai kafe dopio sufllaqe sot apo jo..:P

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#6835 ne: 20-08-2019, 01:38:03
sot jo..po hudhu neser njehere se nuk i dihet :P

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6836 ne: 10-10-2019, 19:20:52
Nje caj mali do e pija me kenaqsi 😊

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6837 ne: 11-10-2019, 07:50:06
@erlehta e pijmë bashk pra  :perqafim

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6838 ne: 11-10-2019, 20:36:57
@parlote a ka me caj 😍

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6839 ne: 12-10-2019, 01:07:04
Gjithmonë për ty  :perqafim

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6840 ne: 22-10-2019, 22:00:38
Ma ka pa njeri ate Mishel apo snuk?

Kafe me kete te vije pas ketij postimi.:)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#6841 ne: 31-10-2019, 11:09:24
Ma ka pa njeri ate Mishel apo snuk?

Kafe me kete te vije pas ketij postimi.:)

Kush ta shofi Mishelin pervec teje....
Aman ore su lodhe akoma? sa vite ke qe e sheh .....plac jarebi LOL LOL


Une ftoj Grensin se meqe sme ftoi asnjehere LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6842 ne: 31-10-2019, 17:09:18
Grensi ka pune shume 😁
Une jam ketu 😂

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#6843 ne: 31-10-2019, 19:08:58
Mishel nuk pi kafe me femra oj erlehta..qe ate dite qe jemi njohur bashke te pakten

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6844 ne: 31-10-2019, 19:18:02
Po une po. Vjen @erlehta? 🤗

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#6845 ne: 31-10-2019, 20:10:41
hajde ..parlote..do zoti e nuk me   
shikon misheli

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#6846 ne: 31-10-2019, 20:16:04
hajde ..parlote..do zoti e nuk me   
shikon misheli
:D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6847 ne: 31-10-2019, 21:41:17
Po une po. Vjen @erlehta? 🤗

Kafeneeeeeee 😂☺️😚 te me mbledh zemren te me mbledh 😂


 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6848 ne: 31-10-2019, 21:42:12
Mishel nuk pi kafe me femra oj erlehta..qe ate dite qe jemi njohur bashke te pakten

Oooo he de tregona cfare pi, se humbi fare ajo 😂

 • Postime: 12738
Mishel...............
#6849 ne: 01-11-2019, 12:42:54
Kafe tu befsha, te shkurter dhe uje pa gaz LOL LOL

Grens akoma gjalle je ti mo?