×

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 132846
wiliams
#75 ne: 07-07-2006, 06:07:02
Po dal ..te pi nje gote uje se nuk kam leke per kafe :(

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#76 ne: 08-07-2006, 08:12:27
un po e pi vetem kafen deri sa te vi ndonje.
ai qe vjen i pari qeraset :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#77 ne: 08-07-2006, 08:56:41
Une ftoj capkenen e beratit se eshte njesh fare  :perqafim
guest11984
#78 ne: 08-07-2006, 09:07:24
tju sherbej una....ca doni kafe apo caj,paguni vete LOL LOL LOL :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#79 ne: 08-07-2006, 09:10:25
mu i makjato te skurten, pa qumesh, te mesme e me filxhon caji. a tu befsha un ty :D
guest8255
#80 ne: 08-07-2006, 09:13:02
une dua nje frappe, te embel me qumesht po te kete mundesi le te ma beje ndonjeri.

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#81 ne: 08-07-2006, 09:27:38
ke te beje nescafen apo qumeshtin?
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#82 ne: 08-07-2006, 09:59:29
Leni more minat po shko e "bëja" goces siç e do kafene.  :P
Oj ky mbushin apo nuk mbushin këta njerëz. (?)Qafsha për zotin se mor vesht fare

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
guest11984
#83 ne: 08-07-2006, 11:10:46
opo un e kisha vetem per lepurushen edhe capkenen,jo per te gjithe,se nuk kam ndermend te punoj kamarjere :D :P

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#84 ne: 08-07-2006, 11:15:05
ska gje beje se pune  emire eshte .....
guest8255
#85 ne: 08-07-2006, 12:16:07
ca te beje ore, nuk punon pronarja kamarjere po hajt ngrihu ti dhe sherbeju njerezve. :D LOL
guest11984
#86 ne: 08-07-2006, 12:39:27
he pra he,kesaj ca i thua ti?!
hajt se sot do ju qeras un qe te gjithve :D,por sherbeni vete ama

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#87 ne: 08-07-2006, 12:41:40
Hajt tju jap une kaffe.


Hajde dhe ti Wiliams     :D' ( se me ke mor inat) :D :D .........

 • Postime: 4261
Charlie
#88 ne: 08-07-2006, 12:45:11
Une e ftoj kete siper per kafe see me  ka  marr malli  per te  :perqafim
wiliams
#89 ne: 08-07-2006, 12:45:19
Hajt tju jap unë kaffe.


Hajde dhe ti Wiliams     :D' ( se me ke mor inat) :D :D .........
..me gjithe qef..po vetem bisede nuk do bejme  per te kuqte as per ato rozet..se do ma lesh kafen ne fyt pastaj..mire...? :perqafim

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#90 ne: 08-07-2006, 12:50:16
..me gjithë qejf..po vetëm bisede nuk do bëjmë  për te kuqte as për ato rozet..se do ma lesh kafen ne fyt pastaj..mirë...? :perqafim


LOL LOL    te premtoj
wiliams
#91 ne: 08-07-2006, 12:53:18

LOL LOL    te premtoj
...mire une dola..pak..ti po deshe hajde...se megjithmend me ka shkuar mendja keq per kafe..megjithese nuk e di a kam leke me vete a jo. :perqafim

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#92 ne: 08-07-2006, 12:55:16
ec mo burro se na nje turke marim  LOL LOL  ec se qeras une
wiliams
#93 ne: 08-07-2006, 12:57:57
ec mo burro se na një turke marim  LOL LOL  ec se qeras unë
...u tha u ba..erdha :perqafim

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#94 ne: 14-07-2006, 06:16:03
hajdeni tju jap nje kafe  se mu lodhet duke shkruar   LOL LOL

Hajde a ju kam xhan ecni   levizni  :D

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#95 ne: 14-07-2006, 06:17:52
si te vime te gjithe bashke apo nje nga nje ?????????????

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#96 ne: 14-07-2006, 06:20:50
steriotipi B, fjalëve te prera, por te embla, te erlehtes nuk u thuhet dot jo... apo u thuhet? :P

Unë them te bëjmë ne fillim ca naze sa për sport! LOL

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#97 ne: 14-07-2006, 06:22:01
na ti oreeee

te gjithe bashke te vini   :P


steriotipi B, fjalëve te prera, por te embla, te erlehtes nuk u thuhet dot jo... apo u thuhet? :P

Unë them te bëjmë ne fillim ca naze sa për sport! LOL

bej naze ti  dhe rri pa kafe  pastaj LOL LOL

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#98 ne: 14-07-2006, 06:22:29
une jam i pari qe do te provoj cajin tend erlehta

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#99 ne: 14-07-2006, 06:24:50
Me falni ka ndonji ketu per nje vodka me akull, Se kafeja po na del nga veshet :(
 

Ju ftoj tek forumi teologjik

Nisur nga AnestiRubrika Teologjia

Postimi i fundit 22-05-2008, 03:48:31
nga Syrgjyn
Presidenti iranian Ahmadinejad, sfidon Bushin: Të ftoj në debat televiziv !

Nisur nga BerniRubrika Bota

Postimi i fundit 11-09-2006, 18:01:10
nga Bekimi
Ftoj ne Debat!

Nisur nga KisssRubrika Projekte dhe Nisma

Postimi i fundit 12-04-2007, 04:32:45
nga Berni