×

Post reply

Warning - while you were reading 59 new replies have been posted. You may wish to review your post.
Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 09-11-2019, 18:36:57 »

këtu jam... flm po pijë një kafe.
Postuar nga: erlehta
« ne: 09-11-2019, 07:25:01 »

Ku jeni bre kafeista e cajista 😂☕☕☕🍵🍵🍵
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 06-11-2019, 20:23:47 »

Jo leket do I paguash ti se un jam me ndihme ekonomike
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 04-11-2019, 13:48:31 »

...pse moj as ne varrim nuk paske ardhur? hmmmmm:

U nisa por me thane lere se u ringjall prape, dhe u ktheva mbrapsht

Rrofsh mos u harxho per mua o jo :P
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 01-11-2019, 16:43:18 »

hajde mishel te jap nje ashtu.. ;).kafe por jo te shkurter..te gjate  :-[po deshe,uje pa gaz nuk ka po te jap raki kumbulle dopio..pastaj.. ;).kaq :-[
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 01-11-2019, 16:14:21 »

Kafe tu befsha, te shkurter dhe uje pa gaz LOL LOL

Grens akoma gjalle je ti mo?....
...pse moj as ne varrim nuk paske ardhur? hmmmmm:
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 01-11-2019, 12:42:54 »

Kafe tu befsha, te shkurter dhe uje pa gaz LOL LOL

Grens akoma gjalle je ti mo?
Postuar nga: erlehta
« ne: 31-10-2019, 21:42:12 »

Mishel nuk pi kafe me femra oj erlehta..qe ate dite qe jemi njohur bashke te pakten

Oooo he de tregona cfare pi, se humbi fare ajo 😂
Postuar nga: erlehta
« ne: 31-10-2019, 21:41:17 »

Po une po. Vjen @erlehta? 🤗

Kafeneeeeeee 😂☺️😚 te me mbledh zemren te me mbledh 😂


Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 31-10-2019, 20:16:04 »

hajde ..parlote..do zoti e nuk me   
shikon misheli
:D