Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: SmiLey ne 09-06-2006, 17:39:51

Titulli: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: SmiLey ne 09-06-2006, 17:39:51
... ftoj per nje caj shoqen Aide :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 09-06-2006, 17:50:11
Smili derman, tutje ate TNT se do na plasesh mbas murit. Hajde te te jap xhaja nje caj kamomil.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SmiLey ne 09-06-2006, 18:00:14
hajt ku e ke, ma nxirr te shkretin filxhan, se as eren s'po i ndjej :D
mo na ngacmo tashi për TNT, s'është për ty ajo, po rri urte aty! :P Pastaj mo na u merakos ti, se nuk te hedh Smiley ne ere ty, vec ne gremine LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Aida ne 09-06-2006, 18:25:59
Flm flm per nderin moj buzqeshje tironse :D  :perqafim
Uhaaaaaaa edhe xhajen e paskemi kendej!  :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Era e Dashnis ne 09-06-2006, 18:31:11
sikur me be qe me ftoj aida per kafe mua eee ??? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 10-06-2006, 01:00:26
Ftoj per kafe zemren e care me dysh dhe lepurushen korcare.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 10-06-2006, 02:37:40
Ftoj per ekspres Tribbon, ta ftillojme ate muhabetin e gjokseve... prej rere. LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 10-06-2006, 06:59:25
PO per birre nuk ftoni?  :D  vetem per kafe e per caj  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-06-2006, 10:17:58
Aaaaaaaa alkoli nuk lejohet per minorenat ;)

Shpejt per nji kafe te nxehte. Sidomos ndonjeri qe eshte tu lexu hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 16-06-2006, 10:20:04
Ujku hec iher shko thuj asaj pastruses te na boj ka i kafe se vduqa jom pa gjume dhe nuk dua te me zere .....
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-06-2006, 10:25:39
 :O Ca pastruse thu ti me. Pse me nuk te pelqen gjithe ky azgon ketuja ty eeeeeee :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 16-06-2006, 10:29:08
Nuk desha me te lodh me mo se thash mos ke shume pune me defteret anejna......hec pra luj se nuk jom tu prit gjithe diten une ......me ca e bo me me bombul gazi :D (imagjinoje pak ukun para bombules me xhezve kafeje :D)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 16-06-2006, 10:30:25
a ka naj caj per mue bre?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 16-06-2006, 10:37:10
Ujku edhe i caj per ibro baba-xhanin hajde mos perto :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-06-2006, 10:39:18
Ja sa te vej pak kazonin e ushtrise se me xhezve nuk qeka gjo kjo pune :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 16-06-2006, 10:39:57
LOL valla mir e ki ujku... ma mir te bie nje kazan...
respekt
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 16-06-2006, 10:40:59
mos harrosh te me beni  edhe nje mua .
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 16-06-2006, 10:44:13
E mire e bere Uku se ja erdhi dhe capkenia beja te mire kesaj se e kemi korcarke   :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-06-2006, 10:47:52
Lene mo se Korcareve ua di kaptinen o pine tamom o se pine fare :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 16-06-2006, 10:52:33
eh ashtu eshte :D e dua me cilesi te larte LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 16-06-2006, 11:16:27
Vallaj e kisha pi edhe une nja caj kamomile se jam pak e ftohur ... fajet ka kjo kohe sa e ngrohet e sa e ftohet.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 16-06-2006, 11:27:08
Ujku kamomil shpejt per kengenteme :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 16-06-2006, 11:30:38
Rrofsh Lisa  :engjell:........por si duket nuk kujdeset kush per te semurin ketu.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 16-06-2006, 11:37:58
jo mi burrnesh ujku e ka bo gati po qe prit se o tu ardhe
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 16-06-2006, 11:43:39
Epo mire se gati u bana horre  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 17-06-2006, 02:24:40
Ujko hale s'ke ardhe ti me ato kavet me .......hec ere se 2;30 e notes te une kur po vje ti mo.....medet hallit kur bje robi ne dor te ktyne ......
Cohu mi Lise luj prapanicen se nuk i ke per pune te hajrit keto amon....
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kapetani79 ne 17-06-2006, 03:16:32
moj lisa te pershendes se pari se kam kohe pa ta pare nickun ne forum po se pate bezdi me ben dot nje kafe te mesme me shume  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: tirana2004 ne 17-06-2006, 03:18:07
kafe please..
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kapetani79 ne 17-06-2006, 03:20:23
te them te drejten jame bere se tani jam sgjuar nga gjumi pagjume: pagjume: pagjume:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2006, 09:34:25
kush vjen per kafe me  mua :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: DragonFire ne 17-06-2006, 09:38:31
askush :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2006, 09:40:24
nuk te  thash ty
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 17-06-2006, 09:46:47
do vij une :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 17-06-2006, 09:53:25
Capkene leri ata po hajde shkojme per kafe ne te dyja te Bar Premier  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 17-06-2006, 09:56:03
eme mire e ke ti po hajde shkojme tek Premieri :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 17-06-2006, 10:18:08
Kush do paguaje,une,ti apo kamarjeri?  :D LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 17-06-2006, 10:24:45
I treti them une LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 17-06-2006, 10:36:22
mire fare  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 17-06-2006, 11:07:52
moj lisa te përshëndes së pari se kam kohe pa ta pare nickun në forum po se pate bezdi me bën dot një kafe te mesme me shumë  :perqafim

Ja te befte mire o derbardhe ........... :perqafim  mua nuk me ke pare ti ne forum :O une i zura deren forumit :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2006, 14:18:17
Capkene leri ata po hajde shkojme për kafe ne te dyja te Bar Premier  :P


oreee tiii ....  :P kape gomarin per doren edhe shkoni ne  bar Premier LOL e lerma  mua  rehat  kete  gocen :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Belinaa ne 17-06-2006, 15:19:45
qenka qelur Bar kafe edhe per gomar
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 17-06-2006, 16:45:53
ftoj per kafe kete siper :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-07-2006, 10:06:20
Kush eshte per kafe dhe muhabet ???  :) :) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2006, 10:16:57
mmmmmmmmmmmmm un 100% e disponibel.....
he se do te ta shikoj i her pastaj filxhanin  :P :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kapetani79 ne 02-07-2006, 10:43:39
hej ma boni i kafe te mesm e me shume  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-07-2006, 10:57:53
Kapetani79 vetëm urdhero se kafja është gati , anna, ok do të na kqyr fillxhanin dhe do na genjen diçka  :P :P LOL

anna te kam xhan  :perqafim :perqafim

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-07-2006, 11:05:06
Ftoj per kafe kete siper  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: raii ne 02-07-2006, 11:37:56
ej prishtina se je yll a
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: raii ne 02-07-2006, 11:40:19
ama krkush nuk esht ka vjen as per kaffe a s per qaj
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-07-2006, 11:43:41
oo raii lere ti yllin por eja e bijm kafe  ;)

u knaqem kafe dhe computer  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-07-2006, 11:46:46
Fteses sime  nuk  ju pergjigje  ti  ee   hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-07-2006, 11:56:21

uuu Charlie tamam puna ty me te harrua ...

eja  :perqafim :perqafim na shoqero ketu
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2006, 12:17:09
Po dal te  pi nje kafe se u lodha..vetem..se nuk kam leke per qerasje per momentin. hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 03-07-2006, 02:40:50
ftoj per kafe ndonje cun simpatik :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kapetani79 ne 03-07-2006, 13:35:11
una una
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 04-07-2006, 13:39:52
hajde se ndonje si ty po prisja :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 04-07-2006, 14:53:20
eeeeeeeeee  po mua sme paska ftuar njeri mo  :(...mirë mirë un e pi vetëm,po po u kam pare filxhan ma ja ta shikoni,hiç fare LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 15:22:14
eeeeeeeeee  po mua sme paska ftuar njeri mo  :(...mirë mirë un e pi vetëm,po po u kam pare filxhan ma ja ta shikoni,hiç fare LOL LOL LOL LOL LOL

AS MUA MI NUK DO MA SHOHESH I CIK :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 04-07-2006, 15:26:05
hic fare :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 15:28:37
Të lutem se me kanë thënë do kem shans këto ditë....ne fushën sentinmentale :D


Jo me shkronja te mëdha!
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 15:39:41
epo meqe ti nuk po vjen te ma shikosh as un nuk ta tregoj me :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 04-07-2006, 16:58:06
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P LOL LOL LOL LOL LOL :XX :XX LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 17:18:36
erdha una :D :D :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 05-07-2006, 14:25:32
Kush deshi nje...kafe se e kam ndare mendjen me qeras sot...po vetem kafe.. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 17:56:10
anna ec me hidh nje fall mua neme :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 01:26:31
uuuuuuuuuuuaaaaaaaa aaaaa  kjo thote qe se ke te gjate ti mirooooooo  LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 02:00:46
leri ato ti po ec se jam zgju keq. do ma japesh nje kafe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 03:13:34
jo po deshe caj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 03:21:49
çajin e kam pi me kohe un. du kafe me ma pa i her fatin :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 03:23:54
po ta pash re i her,nuk du ta lexoj ma se mos na bie ni infarkt edhe te bafte mire kafja ty
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 03:26:22
e mir po e pi vetem.
do naj dem te kuq ti?
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 03:27:13
jo ^o)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 03:31:44
sarkazem ehapur fare kjo. po cte keqe ka kur njeri do me te dhene red bull? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 04:10:12
du Bullit LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 04:54:47
ktu ska ashtu po deshe burn :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 07-07-2006, 06:07:02
Po dal ..te pi nje gote uje se nuk kam leke per kafe :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 08:12:27
un po e pi vetem kafen deri sa te vi ndonje.
ai qe vjen i pari qeraset :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-07-2006, 08:56:41
Une ftoj capkenen e beratit se eshte njesh fare  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-07-2006, 09:07:24
tju sherbej una....ca doni kafe apo caj,paguni vete LOL LOL LOL :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 09:10:25
mu i makjato te skurten, pa qumesh, te mesme e me filxhon caji. a tu befsha un ty :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 08-07-2006, 09:13:02
une dua nje frappe, te embel me qumesht po te kete mundesi le te ma beje ndonjeri.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 09:27:38
ke te beje nescafen apo qumeshtin?
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-07-2006, 09:59:29
Leni more minat po shko e "bëja" goces siç e do kafene.  :P
Oj ky mbushin apo nuk mbushin këta njerëz. (?)Qafsha për zotin se mor vesht fare

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-07-2006, 11:10:46
opo un e kisha vetem per lepurushen edhe capkenen,jo per te gjithe,se nuk kam ndermend te punoj kamarjere :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 08-07-2006, 11:15:05
ska gje beje se pune  emire eshte .....
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 08-07-2006, 12:16:07
ca te beje ore, nuk punon pronarja kamarjere po hajt ngrihu ti dhe sherbeju njerezve. :D LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-07-2006, 12:39:27
he pra he,kesaj ca i thua ti?!
hajt se sot do ju qeras un qe te gjithve :D,por sherbeni vete ama
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 08-07-2006, 12:41:40
Hajt tju jap une kaffe.


Hajde dhe ti Wiliams     :D' ( se me ke mor inat) :D :D .........
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 08-07-2006, 12:45:11
Une e ftoj kete siper per kafe see me  ka  marr malli  per te  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 08-07-2006, 12:45:19
Hajt tju jap unë kaffe.


Hajde dhe ti Wiliams     :D' ( se me ke mor inat) :D :D .........
..me gjithe qef..po vetem bisede nuk do bejme  per te kuqte as per ato rozet..se do ma lesh kafen ne fyt pastaj..mire...? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 08-07-2006, 12:50:16
..me gjithë qejf..po vetëm bisede nuk do bëjmë  për te kuqte as për ato rozet..se do ma lesh kafen ne fyt pastaj..mirë...? :perqafim


LOL LOL    te premtoj
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 08-07-2006, 12:53:18

LOL LOL    te premtoj
...mire une dola..pak..ti po deshe hajde...se megjithmend me ka shkuar mendja keq per kafe..megjithese nuk e di a kam leke me vete a jo. :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 08-07-2006, 12:55:16
ec mo burro se na nje turke marim  LOL LOL  ec se qeras une
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 08-07-2006, 12:57:57
ec mo burro se na një turke marim  LOL LOL  ec se qeras unë
...u tha u ba..erdha :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 06:16:03
hajdeni tju jap nje kafe  se mu lodhet duke shkruar   LOL LOL

Hajde a ju kam xhan ecni   levizni  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 14-07-2006, 06:17:52
si te vime te gjithe bashke apo nje nga nje ?????????????
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 06:20:50
steriotipi B, fjalëve te prera, por te embla, te erlehtes nuk u thuhet dot jo... apo u thuhet? :P

Unë them te bëjmë ne fillim ca naze sa për sport! LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 06:22:01
na ti oreeee

te gjithe bashke te vini   :P


steriotipi B, fjalëve te prera, por te embla, te erlehtes nuk u thuhet dot jo... apo u thuhet? :P

Unë them te bëjmë ne fillim ca naze sa për sport! LOL

bej naze ti  dhe rri pa kafe  pastaj LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 14-07-2006, 06:22:29
une jam i pari qe do te provoj cajin tend erlehta
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 06:24:50
Me falni ka ndonji ketu per nje vodka me akull, Se kafeja po na del nga veshet :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 06:25:18
unë jam i pari qe do të provoj cajin tënd erlehta

Na more ti, mendjen ne mësim zotrote... caji u ftoh, ka dy jave ky muhabet! :P LOL

erlehta, e ndryshova taktiken unë... do pi njëherë kafen, pastaj do bëj naze! :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 06:27:59
Ujku, eja nga une se kam c'te te doje e bardha melci! :D

Vetem mos na sill ndonje meshqerre, se me ka ikur oreksi te te shoh kur e ha... LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 14-07-2006, 06:29:29
po mor syrgjyn por kafja te ben dem
pi me mire caj te te shkoje dhe puna vaj
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 14-07-2006, 06:31:06
ja ka marre doren se banakiere ka punu shume kohe une e njoh mire ////
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2006, 06:33:16
Ore iku ora e kafes tani... nje xhin tonik me akull aty tek blloku nuk do ishte keq se ka edhe panorama te mira per tu pare  :D :D :D :D


Apo si shkojne bashke  ;) ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 06:33:29
po mor syrgjyn por kafja te bën dem
pi me mirë çaj te te shkoje dhe puna vaj

Aaaa, ketu me duhet te te kundershtoj.

Sipas nje studimi ne shkalle te gjere qe eshte ndermarre kohet e fundit nga Universiteti i Harvardit, deri ne 6 filxhane kafe ne dite nuk bejne dem per zemren. Nese e ke fjalen per ndonje organ tjeter, urdhero e na thuaj, qe te marrim masat. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 14-07-2006, 06:35:04
hahahahaa ate nuk  e di se sme ka rene ne mend te pyes , por deri tani jemi ne rregull dhe skemi pse pyesim  , dmth qe nuk ben keq per shikimin,,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 06:36:44
Ore iku ora e kafes tani... një xhin tonik me akull aty tek blloku nuk do ishte keq se ka edhe panorama te mira për tu pare  :D :D :D :D

Apo si shkojnë bashke  ;) ;)

Apapapa, ku te vajti mendja te Blloku o i uruar, zaten është tamom koha për icik bllokim arteriesh... :P Apo si janë ato karriget perjashta more, puuuu... ke qejf t'u ulesh ne preher! :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 06:42:44
O Syrgjo tani eshte vape e shqerrat nuk jane te fresketa keshtu qe na gjej nje vodka Konshenkorva 62.7 % alkool nji tas me copa akulli si dhe cerek kile limona te fresket :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2006, 06:50:31
Apapapa, ku te vajti mendja te Blloku o i uruar, zaten është tamom koha për icik bllokim arteriesh... :P Apo si janë ato karriget perjashta more, puuuu... ke qejf t'u ulesh ne prehër! :D

Lere plako ne fakt atje ku thua ti me pelqen edhe mua se kalojne shume makina te bukura  :D ;)
dhe sidomos kur i shikon nga ato karriget e rehatshme te vjen te pish edhe nje tjeter  :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 06:54:10
Ca o ajo marke vodke mër lal, se s'e kisha nigju naiher! Eja te te jap nje SKYY qe ta shohesh Bllokun nga siper! :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2006, 06:56:37
Ca o ajo marke vodke mër lal, se s'e kisha nigju naiher! Eja te te jap një SKYY qe ta shohësh Bllokun nga sipër! :D


ky ujku duhet te jete i vodkes dhe i rakise plako  :D dhe rrezik nuk ka qejf te dale nga blloku por nga mejhanet e lagjes  LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 07:06:40

ky ujku duhet te jetë i vodkes dhe i rakise plako  :D dhe rrezik nuk ka qejf te dalë nga blloku por nga mejhanet e lagjes  LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Ah, ta njohesh vertet Ujkun ti, hehe. Ta thom u qe ai s'rri as nga Lomi e as nga Tymi. Aty nga Blloku mund te shohesh edhe sot e kesaj nate lekuret e meshqerrave qe Ujku s'u ka lene as leshin! LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 07:24:46
ncncncncncn  paska plas  vodka ketej  pu pu

alkolaxhinj pu pu  :P :P

To bej kerkese ti heqin pijet alkolike nga bari LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 07:42:43
Si do qe shkoje kjo pune une per vete e kam bere zgjedhjen per sot, e kam nisur me vodka dhe me vodka do e mbyll(se mos pij gje tjeter una) Prandaj ju them te tereve GEZUAR, JU PACA, E VETEM MBARESI PAFSHI :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 11:49:20
te pacim o ujko LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 15:13:44
kush do te pije me mua se jam me derte mo shoke.
ma dredh nusja.... :S :S :S :S :S :S
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 15:19:40
Do pi un me ty.... se e kam per obligim, meqe nusja ta dredh me mua. : LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2006, 15:21:02
hahaha.... a  edhe  me ty aa LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 15:22:38
pse mo dhe me ty?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2006, 15:24:21
ik  oreee see   u  bonem hor LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 15:31:03
Ik Charlie na le rehat, se un me Miron kemi ca halle t'mdhaja. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 15:33:59
ah ne te mjeret.
mua me erdhi fati nga dera e ma vjedh bekua nga dritarja LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 15:35:38
Pi ketu e mos me ca koken shum e shum. :D

Ta kam thon se jam hajdut me profesion, a ti mendoje se baj shaka. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2006, 15:37:24
albermiri ... mos  ke  frike see  nuk  eshte  edhe asi  hajdudti ....ky  eshte  hajdut i  celularve LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 15:39:42
po ca celulari mo.
ku me ka mare tepsin e nuses e ma ka perdor. :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SmiLey ne 14-07-2006, 15:57:46
s'ftoj njeri se s'kam takat :D nese me ofron dikush ndonje caj organik :P vallaj nderin me te madh qe mund te me bej sot :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 16-07-2006, 12:42:25
Smiley hajde se cajin e ke gati... ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 16-07-2006, 14:37:58
Kush do nje çaj  kinez..se eshte shume i mire per shendetin.. hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 16-07-2006, 15:27:01
Si duket kafen do e pi vetem, pasi ska njeri kendej. :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 16-07-2006, 16:16:01
po ti paguash ti o bekimo vij un se jam pa as nji koker leku.po spagove vij me te bo shoqeri po deshe.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 16-07-2006, 18:01:23
Paguj un mo vlla, se per nje kafe sbehet kjameti. :)

E marrim edhe miron, se ka muhabete t'mira dreqi. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 17-07-2006, 06:08:48
Desha te ju ftoj se te gjitheve per kafe,por ce do nuk qenka askush ketu :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2006, 10:20:35
Desha te ju ftoj se te gjithëve për kafe,por ce do nuk qenka askush këtu :P

Nuk ka gje me perla beje porosi nje xhin tonik per mua dhe paguaje se vij e pij me vone kur te kem kohe. ;)

P.S  ah po me thuaj edhe emrin e lokait se ku e ke bere porosine se qe te mos hyme andej kendej se hyjme me kembet tona  e dalim me kembet e te tjereve.  LOL LOL LOL

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 17-07-2006, 13:40:44
jam duke e pire nje kafe  po vetem  :(  

p.s sa me mungon o lepurush  :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2006, 13:43:41
Kush e ai lepurushi se?... :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 17-07-2006, 13:45:49
Kush e ai lepurushi se?... :P


aman e ti o lefto  ..po nje lepurush kam une   :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2006, 13:49:46
Po hajde ktu e  qitma kafen  flasim per lepurushin  pak.... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 17-07-2006, 13:54:54
pije te te befte mire  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2006, 13:57:12
T'lumshin  duart ty.... ;)..Po hajde tah trego  se   ku eshte lepurushi tash... :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 17-07-2006, 13:59:15
LOL  jo jo nuk e tregoj une LOL  e kam sekret  LOL  
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2006, 14:00:52
Shif shif ne trego cdogje e ti mba sekrete per vete apo... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 17-07-2006, 14:03:27
per vete LOL

ta them njehere tjeter  se tani mu lodhen sykat para pc...


 :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: prijsi ne 18-07-2006, 09:42:37
o erlehta po tregoja moj cunit,se nuk me ngelet qejfi mua,u pa puna do e duroj kete epitetin! :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 18-07-2006, 11:00:11
Nuk ka gjë me perla beje porosi një xhin tonik për mua dhe paguaje se vij e pij me vonë kur te kem kohe. ;)

P.S  ah po më thuaj edhe emrin e lokait se ku e ke bërë porosine se qe të mos hyme andej kendej se hyjmë me kembet tona  e dalim me kembet e te tjerëve.  LOL LOL LOLA t'i shtoj edhe pak limon te gjelber ? ;)
Eshte emri"Nuk ka lokal ketu"
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 08:43:36
o perla kur te vi te lokali " nuk ka lokal ketu" a ma qeras nje "skemi kshu ne lokalin tone" LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-07-2006, 09:44:42
A t'i shtoj edhe pak limon te gjelber ? ;)
Është emri"Nuk ka lokal këtu"E mire por limonin nuk e dua te gjelber por te verdhe  ;)  
po qe se do ndonje adrese peme ku ta kepusesh ec se flasim ... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 10:37:48
Ok,mund ta ma thuash se ku ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 10:38:48
o perla kur te vi te lokali " nuk ka lokal këtu" a ma qeras një "skemi kshu ne lokalin tonë" LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Hhahaha po patjeter :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 10:39:42
erdha un. ku e ke :D :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-07-2006, 10:41:38
Jo vetem jo hajt se po te shoqeroj une por vetem me nje kusht qe ta kthesh me fund :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 10:43:24
Ate qe nuk kemi apo ? :P :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 10:45:08
po ca te dush me goc.
mjafton te jete nga dora jote ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-07-2006, 10:51:24
Po ju prezantoj anetarin me te fundit te shoqates LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 11:02:38
shoqata "pi pi e ska te dehur" more ? :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-07-2006, 11:06:51
Po si nuk mbaroi një ky damixhoni i "cajit" re çavo LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 11:17:54
po ca te dush me goc.
mjafton te jetë nga dora jote ;)

Urdhero(pasi nuk zjgedhe po te sherbej,se ne te kunderten jo) :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-07-2006, 11:23:37
Mos e pi Kiri se eshte me helm LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 11:27:22
Nuk ka edhe shume jo jo,pak si ben gje  :D :D :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 11:28:45
nuk jam akoma ne ate mosh qe ti them jo nje femre. LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 11:34:53
Ashtu pra :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 11:37:15
u vdeksha un ishalla. :P
sa e mire qe eshte kjo. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 11:58:34
Me mire do vdes une per ty se je pak me i mire  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 12:00:52
yyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyy

njeher e nje kohe kishim xhentelmen

tani jemi ne modernitet.

kemi xhentelmene

rrofsh se si ke emrin te kemi :d
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 12:04:11
Shume flm,se di me mire me rri emri mua,apo une emrit  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 12:07:07
pa rrotullohu i her ta shofim LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 12:12:16
Prit po provoj :-[ :-[ :-[
 :O :O :O
He si duket ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 12:23:04
yyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyy

ca e ke ate gjene e bukur mbrapa moj ti? :-[ :-[ :-[ :-[


lere se qenka kapesja e flokeve LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

ec te  :perqafim un ty se te kam shuuuuuuuum xhan :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 19-07-2006, 12:34:03
LOL LOL LOL LOL
Une te kam me shume se sa xhan :-[
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-07-2006, 14:09:13
po me shume se xhan i bie me me pas burre :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

si thua ke ndonje mendje? :-[ :-[

se jam dhe vetem keto kohe :S :S :S
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 19-07-2006, 14:19:28
Miro, paska ik kjo goca. Ikim edhe ne, e pijme nga i kafe, e zgurdullojme syt nga pak? :D LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 20-07-2006, 06:07:10
si re dush bekimo. iku anna ma mori dhe shansin  :S
ec i fusim naj birre po vk tjerave :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 20-07-2006, 13:38:36
ehuuuuuuu si Ana ka sa te dush mo vlla. :D

Porosite nje te ftohte per mu, dhe pa alkool, se dua te jem i kthjellet sonte.:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 20-07-2006, 13:41:19
un po digjem vet me raki rrushi
ky me kerkon te ftohta dhe pa alkool.
 
hej zot !!!!!!
pak se me ke mare dhe agrun :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 20-07-2006, 13:43:10
O cun, grun s'ta mora une, por me erdhi vet, biles me ra edhe ne gjunje dreqja. :D LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 20-07-2006, 13:46:00
u temen e semes!!!!!!!!

ma futi prap ajo re :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 20-07-2006, 13:48:20
Ty ta kan fut gjith, perfshir ene mua, por se c'ke i tru te that ti, qe nuk i kap sendet shum shpejt. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 20-07-2006, 13:52:38
ore djale, un jam burri katastrofes me qujn cunam.

mo me grricni shume ok :@ :@
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 20-07-2006, 13:56:37
Ti i ke bo gjith ato deme ne JAVA mo???? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 20-07-2006, 13:58:30
aty me rreshkiti dora LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 20-07-2006, 14:01:28
ore djalë, un jam burri katastrofes me qujn cunam.

mo me grricni shumë ok :@ :@
obobobobo ja dhe ky qe naj sjell cunamin me zor. hmmmmm:
ktu robt ftojn dike per kafe kurse ky permend cunamin. :(
po rri re rehat ti mos e ndill te keqen se te kap aty ku sta pret mendja. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 20-07-2006, 14:03:16
Me siguri ka qen i pim ky o Tili. LOL LOL

O cuna, do vemi ta pim nga nje te fresket e? Paguj une. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 20-07-2006, 14:08:17
Ama dhe ju, c'merreni me stuhira ne filxhan... nje vrime ne kafe jane te gjitha. :P

Ejani kendej nga une te shijoni corretto-n time te famshme! :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 20-07-2006, 14:12:41
kush pagun?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kapetani79 ne 20-07-2006, 14:15:54
po qe puna per qyl ketu na keni
 :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 20-07-2006, 14:18:30
Syrgjyno,, me fal per injorancen lale, po ca esht ajo correto me?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 20-07-2006, 14:21:55
he re syrgjyn te nisem un?do pagujsh ti apo jo?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 20-07-2006, 14:34:57
Syrgjyno,, me fal për injorancen lale, po ca esht ajo correto me?

Espresso me pak alkool sa per shije (une perdor uiski).

Ejani te gjithe, se s'keni per te paguar gje. E keni qerasje nga une. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 20-07-2006, 14:46:59
eh na rrofsh lale.
po adresen ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 20-07-2006, 14:48:13
Ke shpia ime. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 20-07-2006, 16:30:59
Spo shoh njeri lale. Dil jasht se jam tu ta prish zilen. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 21-07-2006, 03:06:04
Oooo Bekiiiiiiiiimmm! Ooooooo Bekimooooooo! Eeeeeeja ketuuuu seee ke ngatrruuuuuu laaaaagjen ooooo derdimeeeeeennnn! LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Perla ne 21-07-2006, 04:18:03
Po une mund te vije  hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-07-2006, 04:21:10
merreni edhe kete gocen more cuna se ajo vjen nga kontinet tjeter nuk do tja dije per lagje... LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 22-07-2006, 02:18:42
Po unë mund të vijë  hmmmmm:

Mire se te vish! :) Po te jesh ne Amerike, te jap ZIP kodin e shtepise sime, mbase e gjen me kollaj... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 22-07-2006, 08:21:01
nje caj me limon ju lutem :)

bosh  bari  me te keqen
epo orar gjumi, ske ci thua :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 08:27:54
diçka tjeter perveç çajit preferoni ju lutem?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 22-07-2006, 08:36:49
au posi  nje kafe turke..me pak     :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 08:58:19
po ujin si e do?
uj pusi apo glina me limon me ashu mrena? :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-07-2006, 09:02:56
po ujin si e do?
uj pusi apo glina me limon me ashu mrena? :D :D
Ti sje korcar  :@ kam per ti fshire gjithe postimet qe me genjeve  :D  :@ :@
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 22-07-2006, 09:17:12
pse me nga e more vesh ti?
kush te ka genjyer ty?
Titulli: Urime për emigracionin e suksesshem dhe Ju Ftoj për Kafe ose Caj! :D
Postuar nga: emigranti ne 26-07-2006, 17:26:23
Un si përfaqësues i emigranteve, ndryshe Plaku, ju ftoj për kafe ose çaj, dhe urime për emigracionin e suksesshem pranë Zeriyt, kuqezi!

:D

Rradhituniiiiiiiii!
Kush do kafe e kush do çaj?  hmmmmm:
Titulli: Urime për emigracionin e suksesshem dhe Ju Ftoj për Kafe ose Caj! :D
Postuar nga: teddy ne 26-07-2006, 17:31:44
1 kfe dekafeinato plako se na le pa gjume pastaj :). hajde miresetegjetem
Titulli: Urime për emigracionin e suksesshem dhe Ju Ftoj për Kafe ose Caj! :D
Postuar nga: emigranti ne 26-07-2006, 17:36:24
Se gjete nje emer icik me te gjate?  ^o)
Ska dekafeinatoto  :P
Ja nje makiato, edhe e gzofsh barin! :D Se kshu me nijet e kisha, kujt ti sherbej i pari, do behet plak i barit...LOL
Titulli: Urime për emigracionin e suksesshem dhe Ju Ftoj për Kafe ose Caj! :D
Postuar nga: teddy ne 26-07-2006, 17:41:24
po ju te bekeni pronare me zor...dhe jo vetem po te ngeckeni edhe makiaton ne fyt e te likeni pagjume....c-beni more amani
Titulli: Urime për emigracionin e suksesshem dhe Ju Ftoj për Kafe ose Caj! :D
Postuar nga: sorelina ne 27-07-2006, 05:12:51
hajd se ju qeras une sot. :D se jeni te lodhur nga LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2006, 06:03:57
po moj yll bote na jep nje qerasje se vertet jemi te lodhur nga ... :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 27-07-2006, 06:06:30
edhe une e du nje kafe ..jam e lodhur ..pu pu te cmend puna :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 27-07-2006, 06:10:31
si e do te kafen te shkurter,te gjate,me qumesht?
apo e do nje turke?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2006, 06:22:29
Mua ma bej kafen te mesme me pak.  :D  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 27-07-2006, 08:30:09
Te mesme = ibrik
Me pak = me kripe
 LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 27-07-2006, 08:36:13
o ujko po sna qerase naj tekje mo burr

booooooo ca robi paske qene :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 27-07-2006, 08:39:31
qeras me vodka ai LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 27-07-2006, 08:41:40
hajt se kur te boj synet cunin (tja shkurtoj gjysmen se e ka te gjate shum :D ) do ju qeras te gjitheve me raki bmv LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 27-07-2006, 08:46:59
Me falni per vonesen se e kisha futur nje shishe Absolut Vodka te ngrirja. Bo bo qenka trashur si vaj  hmmmmm: Ja sa te pres ca limona te fresket dhe jua hodha te gotat. Ose me prisni sa te marr sa redbulla se eshte me embel keshtu.

A jeni gati kalamaja :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 27-07-2006, 09:00:12
po votka bakri sman ti me lale :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 27-07-2006, 09:05:40
Une dua caj limoni  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 27-07-2006, 09:07:45
ec se te qeras un ty zogu :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 27-07-2006, 09:10:26
jo mo se kam lek vete une LOL LOL LOL  :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 27-07-2006, 09:12:47
oj goce ha e pi sa te dush e ne fund paguj leket

te pakten ec ktu ke tavolina jeme :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-07-2006, 09:31:11
o Ujku ku e ke vodken ta pime se e shoh qe keta ketu e kane mendjen vetem per caj.  :D    LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 28-07-2006, 16:55:41
 rrofte caji   LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-07-2006, 16:57:48
mbase  e paske  ne  qejf cajin atehere  ta  bej nje  ftes  te  ngrem nje  dolli  me  nga  nje  qaj .... :D ....heee si  thu  tii  hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: fristel ne 28-07-2006, 17:01:48
 :perqafim
sikur te me ftoje mua per kafe sa mire do ishte eeeeeeeee
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 28-07-2006, 19:06:35
Shi si eshte puna. Po te jesh goce, te therras per darke une.  Ndersa po qe mashkull, ta gjej i goce t'lezetshme. :D

Mire? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 28-07-2006, 19:29:19
He ore do na behesh dhe mestar tani  LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kid ne 28-07-2006, 19:32:31
une i ftoj per nje caj te gjithe zeristet e vjeter dhe emigrantet e rinj, ne ambient te hapur tek lendina e ishullit tim privat

plus qe kam ca faqore me konjak, per ata qe duan ta bejne cajin 'te forte'

:)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 28-07-2006, 19:36:01
Birra ke mo? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kid ne 28-07-2006, 19:39:30
po une kam ishull privat, ti me pyet a kam birra :D

cdo gje kam, birra, caj, vera, kafe, konjak, belly dancers, limonata, e cdo gje tjeter   :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 28-07-2006, 19:44:16
Me mbushe mendjen me ato belly dancers.  :D
 
Me prit lale, se u nisa. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kid ne 28-07-2006, 19:56:49
ok, hajde

ishullin e ke ne te djathte te forumit, 3 milje do shikos tabelen qe thote Diikush Land, parkoje anijen, dhe futu pa frike :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 28-07-2006, 20:09:45
Lale, ma trego me kilometro se smarr vesh tjetersoj. :D

Ej, ka peshkaqene aty e? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 28-07-2006, 20:53:43
he re dhe ti sa friks qe qenke.
ai po te thote ty ajde pa frik ti akoma me pytje te kota,jo ka mace jo ka qen.
po ik re pa frik ik mos ki frik nga qente.lol lol lol lol lol
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 29-07-2006, 13:27:22
kamariere Burbuqa  o kamariere...

nje kafe turke per tilin    ....beja te mire moj..se e kam krushk  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 13:29:46
eh na rrofsh moj krushke se kisha nevoje per nje kafe qe te qetesohesha mbas gjith ktyre matrapazliqeve te bekimit.oj buqe beji dhe nje krushkes moj.te mesme me pak si shoku xhemal. :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 29-07-2006, 13:32:14
eh   bekimi  djal flori...marshalla  ...bej njecik thashethem krushko  se nuk shtyhet kafja LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Sophie ne 29-07-2006, 13:33:07
An espresso for me por favor. Vodken e kam vete, i perziej bashke dhe bej nje espresso martini te mrekullueshme.  :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 13:34:53
po na iku qerrataj spo duket me ktej verdalle.
mos e ka zene e pjella honoluleshken.me falni mos e ka zene lindja se e ngatrova me nje lope honoluleshken. :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 29-07-2006, 13:38:21
LOL  humbi me ate  ai djale   LOL  qynaf  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 13:39:46
mos thuaj humbi po e hengri thuaj. LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 29-07-2006, 13:43:41
LOL LOL LOL  po so u njohen valle LOL Nga e gjeti  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 13:47:34
po si rri ajo mbrapa rehat atij jo.
po mir thon pleqte:po vajte hu me hu ka per te hyre nje dite: LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 29-07-2006, 14:20:58
keq qe nuk i paska degjuar leqte Bekimi  LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 14:24:23
po edhe sikur ti degjonte prap sma mer mendja qe te hiqte dore ai jo.
se eshte dhe kjo shprehja tjeter"ujku qimen e nderon po ate qe ka qef se haron"
ose kjo tjetra"s'harron qeni te haje bar" LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 29-07-2006, 14:53:06
kafen e mbaruam po nuk po na mbarojne llafet  LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:04:59
po kafja per kte arsye pihet moj krushke per te bere llafe ose me mire per te mare te tjeret neper goje. :D :D
rrofsh per kte kafen turke ti nje her se ishte bere klas fare.te lumshin duart megjithese e ka bere banakieri. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:07:01
Leri krushkat ti, po hajde ketu se do e pim nga i birre un ti dhe miroja. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:10:26
e kush pagun? :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:12:20
Ti re. Ca mendove ti, pse te thirrim ne, apo nga dashnia? :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:14:53
ik ere p.....
pse ku ke pa ti kshu re?
ti martohesh un te paguaj e?
ajde mendje ajde. :@ :@ :@
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:17:21
Po pikerisht sepse martohem, e do kem harxhime te medhaja, duhet qe kafen ta pagush ti.

Do e pagunte Mirua, por, i ka hy nje grerez te xhepi, dhe smundet me e fut doren brenda. :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:20:11
po ai e ka xhepin e çare more?
thuji se mos i shkon ne no nji vend tjeter grenxa pa dashje. :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:21:53
Ec re ktu, se i ka vesh ato xhinset e reja, qe ja kish ble babi te Gabi. :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:24:51
hahahahahahahahaha. epo mi hengri ai birrat pra se i ka blere babi pantallona te reja dhe duhet tia bejme me shendet :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:27:57
O kerrnac. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 29-07-2006, 18:29:48
nar korce thuj LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:32:20
Edhe ne jemi katunar o Miro, ama ky eshte edhe me gomar. :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:35:10
gomari te hypte siper.
po pse re kush po luvdoheshe deri tani qe kam lokal?
haje tani paguj birrat. :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Sophie ne 29-07-2006, 18:35:24
Kush eshte Miroja se ma kishin propozuar per burre forumi ne nje teme tjeter. Duku djale te te sodis pak. :D:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:38:21
prit moj ti prit prezantohu nje here.
direkt e per burre e kerkon kjo. :P :P
po si i ka plasur cipa njerezve sot mor aman. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Sophie ne 29-07-2006, 18:45:20
Me iku mosha mua e m'u thane vezet, s'kam kohe te rri te prezantohem. LOL

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:46:49
po ndroji moj vezet 80 lek te vjetra nje koker eshte LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 18:56:06
Te renshin vezet ballit ty jarebi, hedepsez maluk. :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 18:59:16
ore po ti apo do no nji ko... veze kokes.LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Sophie ne 29-07-2006, 19:01:28
Me leni tashi se me ka zene halli....s'po ma var Miroja. Kush eshte ky Miroja se do i dergoj ndonje zezak NY qe ta.....sjelle ne vete. LOL

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 19:02:38
pse moj ça te bejne ata zezaket e NY?LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 19:03:24
Ja po ta sjell une ketu. Se jam pak me BIG nga ato Niggat e tu. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Sophie ne 29-07-2006, 19:04:38
Ehu, u lodha duke pritur. Ika te ftoh vezet me ndonje margarita. :D

Ciao guys!
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 29-07-2006, 19:06:40
Me leni tashi se më ka zënë halli....s'po ma var Miroja. Kush është ky Miroja se do i dergoj ndonjë zezak NY qe ta.....sjelle ne vete. LOL
eu

valle te jet goce kjo sofika :D
goce ca mendje ke se un du me be kalamoje aqysh ne fillim :D
mundesisht dy cuna binjak qe tja ..... atij albanit te bekimit LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 19:07:36
po prit moj tani qe te erdhi ai ike ti?ai erdhi me vrap sa i thash un. :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 19:15:10
Cfare baksuzi ky Miroja. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 29-07-2006, 19:17:13
ca re ma la thate :D dhe me thirri dhe me iku. :D

kur te vije do ta troc direkt LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 19:19:08
Posi posi. Ik ik, se te njohim. E troce anen ti, pa mbet kjo pa me e troc. :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kid ne 29-07-2006, 19:45:16
kam mare nje shishe konjak Metaxa me 7 yje, fantastik, se nuk kisha provuar ka kohe.

Do njeri nje gote?  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 29-07-2006, 19:48:28
ne vend ore. bekimo na sill naj qofte na restoranti se jemi rehat ketu LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 19:53:55
po ti edhe pyet ore i uruar?
po a pytet i semuri per jastek? :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 19:54:43
Une ftoj per caj ata qe duan te me qerasin  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 19:57:49
Lale, po deshe Vodka & Martini, urdhero, te paguj une. Me cajra nuk merrem nga gjate kohe. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kid ne 29-07-2006, 20:20:29
albnerti dashka jastek se qenka i semure :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 29-07-2006, 20:21:30
ka thyr kerrbishtin LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 20:32:02
per ke kurbisht thua ti re?LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 29-07-2006, 20:33:13
Pa he ta mesojme dhe ne  LOL


Do na qeresi ndonjeri apo jo  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 20:36:30
o kamarier silli nje kafe korreto ksaj re.he re dreq shpejt se eshte trembur nga filmi kjo. :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 29-07-2006, 20:38:02
LOL  rrofsh o krushk  ..si yll te kam  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 29-07-2006, 20:39:40
O Tilo o pis. Pse re qepare na the qe ske leke ne xhep??? Vetem per krushken ke e??? :D Mire mire. Rrotullohet dunjaja, ta kesh parasysh. :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 29-07-2006, 20:42:02
o bekim po korcar hesapi de :D akoma stu mbush mendja ty?

tili te pantallonat ka nje xhep te vogel per leket, brenda atij ka nje xhep tjeter dhe pastaj ka portofolin LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 20:42:40
ore un thash se e ka rradhen ky qe i ka blere babi pantallona te reja te gabi sthashe qe skam lek.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-07-2006, 20:43:51
LOL LOL LOL renc ne pusete ti Ermir se me gajase LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 29-07-2006, 20:46:13
u te henget goja.... ty :D
si moj ne pusete :P :P LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 29-07-2006, 20:47:53
lupiiiiiiiii 27 tre cop.LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 29-08-2006, 16:36:37
A ka ndonji ketu per vodka apo te gjithe jeni bo cajista hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2006, 16:46:29
Ec plako e pijme nje vodke bashke (ti paguan eee) :D

Se akoma nuk po ambientohem me kete ambient Antike dhe me shkrime te huaja.   hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 30-08-2006, 13:29:41
ka per kafe ketej mo njerezzzzzzzzzzzzzz zzzzz
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 30-08-2006, 13:46:17
ka për kafe këtej mo njerezzzzzzzzzzzzzz zzzzz

A ke ti per mua, se me duhet?

U pa puna... po e bej vete!  :d
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-08-2006, 13:53:28
Mos e vrisni mendjen ketu qeras ujku. Vetem porosisni n'dac kafe n'dac alkool te te gjitha tipeve.

Me kete rast po ngrejme nje dolli edhe faqen ere te forumit: Ta gezojme e ta punjme si ia ka enda. Dhe u lushin duart te gjithe atyre qe e kthyen ne jete dhe e bene me te mire sec ishte. ***********GEZUAR ME FUND***************
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 30-08-2006, 14:06:32
Hajde gezuar! Me këtë rast, po e sjell unë kafen, madje edhe ca pije... Kush do corretto? ;)

Ujko, a ke raki se me është mbaruar? (lexo: s'kam pas fare kete vit!) :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-08-2006, 14:15:10

Ca po na thu a keshtu more Syrgjo, pyetet burri per raki?????? (?) Kam dhe e kam zjere vete me doren time. Ti bujrum dhe kerko te pish sa te te doje shpirti. Hajde pra dhe njehere gezuar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 30-08-2006, 14:20:16
Ah ta lumsha, si ma ke gjetur thelbin e zemrës sonte! Hajde se kam ca dhalle nga ajo e Xha Milos, plus ca buke misri, djathe dhe qepe te njoma!

/me sheh endrra ne diell... ku ta gjej une buken e misrit ketu ne Amerike, ehhhh...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-08-2006, 14:31:37
Me shpirt do te te dergoja qe dore miell misri e nje recete per ta gatuar ate te shkrete buke, Por si u behet doganiereve se kur ta shofin do thone si te ai filmi:
"Po ky qenka miell more burra"
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-08-2006, 14:43:31
bekimit do te doja ti jepja nje kafe  :) :) :) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2006, 14:48:49
kush do ma beje një kafe se me plasi koka :@
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-08-2006, 14:53:58
te ban zemra si e do? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2006, 15:02:16
ah zemraa... :P  te embel ree te embel .. :D ashti si je tii
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-08-2006, 15:14:19
Po qe se eshte e embel me bej edhe nje mua ... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-08-2006, 16:28:48
dmth dy kafe per ju nje cokollate per vete  :P :P  :D :D
hahahahah :D :D :D
HE DO VINI TI PINI KU IKET????  :S :S :S
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 30-08-2006, 17:01:27
Po vij une anna,por pasi te hash çokollaten se do jesh me ne forme besoj ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2006, 17:39:57
Citoje
d.m.th. dy kafe për ju një cokollate për vete      
hahahahah  
HE DO VINI TI PINI KU IKET????


po sii... menjehere do vii :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 11:02:49
d.m.th. dy kafe për ju një cokollate për vete  :P :P  :D :D
hahahahah :D :D :D
HE DO VINI TI PINI KU IKET????  :S :S :S

Erdha erdha po degjo si thua qe ate cokollaten ta ndajme bashke per gjysem...  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 31-08-2006, 11:23:15
jo sterio ska cokollate per ty
LOL LOL LOL LOL
ej sot po me pihet kafe
kush po ma ban se pertoj un vete  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 11:25:52
jo sterio s'ka cokollate për ty
LOL LOL LOL LOL
ej sot po me pihet kafe
kush po ma ban se përtoj un vete  :D

Pse moj kaq xhan me ke sa nuk me jep cokollate... :)

Ec se ta ben lala ty sot kafen se je lodhur ketu ne forum duke shkruajtur... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 31-08-2006, 12:15:16
he de ku  e ke?  :D :D  :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 12:36:57
Akoma se ke pire ?? Po ty ftoh me xhane prit te te bej nje tjeter.    :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-08-2006, 13:18:12
Bej dy plako edhe nje per mua :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 14:40:24
Ec paguaj ti o qyls se nuk bej kafe falas per ujqit une. ... :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-08-2006, 14:46:25
Nuk te haj une ty jo se je mish i kalbur ti :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 14:49:09
Ke ke ha ti ke me ler mua ti servirem ndonje ulkonje... :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-08-2006, 15:07:39
Ti kam falur me shpirt nuk jan per mua ato :D

Ujku do ndonje sorkadhe jarge:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 15:11:24
Mire qe i ndame se kush do debatonte jo me hyre ne ise etj etj..... ;) :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:02:28
kafe ketu  se u lodhem :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:04:54
Te mesme e deshe ti motra??? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:05:48
po te mesme me pak  si shoku xhemal :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:07:11
Po nga ai pluhuri i bardh, ti fus pak??? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:13:28
larg, larg   :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:28:09
Pse moj, te kisha une nga ajo qe mendon ti, e te ta jepja ashtu, falas???? :D

E kisha fjalen per qumesht moj, nga ai qe eshte thare. :D LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:40:20
aha per qumesht  LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:41:04
Sa me respektonkerke moj amani..... :D LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Aida ne 31-08-2006, 21:54:37
Ka mbet ndonje kafe per mua?!  :-[
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:57:44
Per ty bej nje xhygym me kafe une, jo nje filxhan. E pime nga nje bashke, apo shpejton??? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:58:19
    jam dhe une  eeeeee
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 22:00:49
po vij edhe une pa ftese re.kafja ime dhe e krushkes eshte e paguar.ju te tjeret çafshit barkun. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Aida ne 31-08-2006, 22:00:52
Hajt pra ta pime nje bashke! Flm, jeni shume te mire! :)

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 22:02:40
Une s'vi. Kafes duhet t'ja shohesh lezetin,, dhe gjersa esht ky Tilka ketu, lezetit i ka ikur lezeti. :D LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 22:04:37
po thyefsh qafen re.
ik ti me ler vetem me femrat mu se ska nevoje tavolina per te shkalluar si puna jote.:D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 22:05:51
Hajde gezuar  

Ore tilke po ate cufon nga e ke lene LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 22:09:39
ate cufon e kam nisur nje xhiro ne kavaje. e kishte mare malli per ata çunat e kavajes sidomos per famen e atyre. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 22:12:47
po pse me tha dhe mua ai qe do shkonte ne kavaje ..Kam nje shoqke atje ...ti kisha mpleksur te dy LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 22:15:32
Mos ki merak, se nuk eshte ai i paafte si krushku jot qe pret nga dunjaja ti mpleksin ndonje. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 22:19:11
po jo re ti.pastaj çte duhet ty qe perzihesh ne kto muhabete.sjane muhabete per kalamajte kto.
qe ta kuptosh ti o kalama i prape ai ska nevoje per goca sa te kete meshkuj kavaja:D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 22:22:57
Pse nuk thua ti qe e benke gjumin me siklet, nga frika e ndonje te shtene sporadike??? :D LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 22:30:43
lere mos e pyet se me ka zene halli aty ku stregohet.ka nje vit qe skam bere gjumin e rehatshem LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 22:31:53
pse ore
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 31-08-2006, 22:34:04
Aha ketu, sja beka njeri zemra te me ftoj mua per caj. Naaa tu hapteeee, se ka lokale te tjera.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 22:35:39
prit de prit ....e sheh ate qoshen atje.........ty te pret ajo :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 22:37:49
pse ore

për faj të atij cufos.kam frike se mos kerceje naten
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 31-08-2006, 22:38:13
Mbeskeee, po femer te duket ty ajo te qoshka?? po eshte Leftoja ai moj e shushatur, aaaa se me nxehe tani. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 22:40:28
ua dhe ti tani...po eshte Remsija ore  ajo plaka perballa shtepise tone  LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 31-08-2006, 22:43:41
Nc nc nc nc, mosha ben te veten o e uruar, po dhe une mavriu me gjuslluket e plakes kam vene, prandaj nuk shikoj mire. Thuaji Remsies se e pret plaku te mjelin lopen, heeee de, cpret, levizzzz moj, apapapapap kumbull, kumbull te kam.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-09-2006, 12:48:54
Epo sot eshte dita e rroges...   :D ej kush do qe ta qeras le te vije tek Bari i Bekimit hani e pini dhe llogarine ma lini mua se edhe mund te kaloj e te paguaj  :P :P :P  
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 02-09-2006, 20:59:28
Kush do nje qerasje te fuqishme,se ashtu eshte puna,dhe nuk me gjen njeri ne kete mendje..(dmth me kaq leke sa kam sot) ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 02-09-2006, 21:41:03
ec shpejt i kafe mu se e kam hallall :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Cami ne 02-09-2006, 22:13:09
ka kafe per mua mo ketu
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 02-09-2006, 23:45:22
Per mua nje çaj .Me mire po e qes vet , se ska hajr nga te tjeret  ;) :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 03-09-2006, 14:42:00
Ladyx...ma beje edhe mua  nje  ...ta provoj nje nga dora jote :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 04-09-2006, 00:29:46
CharLie ,te befte mire se ja po ta qes nje, ehh si nuk  u mesova une te pij  qaj  nga dora e askujt se   :S :-)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2006, 01:13:50
haha...e do me  shume  sheqer apo me  pak sheqer ...si e do  :D  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-09-2006, 09:51:48
Ju femnat e forumit bojini nje kafe te kripur ketij mikut se me sheqerin paska probleme me duket :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 04-09-2006, 10:05:00
Ju femnat e forumit bojini një kafe te kripur këtij mikut se me sheqerin paska probleme me duket :D

Ketij siper bejini nje kafe te fortesh :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-09-2006, 10:13:36
O shoku po une nuk nga ata qe pij kafene me fund ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 04-09-2006, 10:14:26
CharLie ,te befte mirë se ja po ta qes një, ehh si nuk  u mesova unë te pij  qaj  nga dora e askujt se   :S :-)
Me cilen dore e do..vetem thuaj se gati na ke  :engjell:me te duart ta japim..çajin,dhe a e do te ftohte apo te nxehte se harrova hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-09-2006, 12:49:55
Jepi nje caj me akull se i ben mire....


po sot kush do qerasi moreeee  apo ofron forumi...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 04-09-2006, 13:15:09
Kush do akullore se ne mengjes bleva 2.5 L :)

kafen do e pij pasi te me zgjohet ylli nga gjumi. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-09-2006, 13:17:11
Ha c'te hash per veten tende e pjesen tjeter ruaja yllit tend. Se ne jena per ndonje vodka shqeto :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 04-09-2006, 13:19:50
Po nuk tu merzitka hic ajo vodka ty mor ujk :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-09-2006, 13:22:33
Pij sa te duash se nuk te dhemb koka (vetem te jete origjinale) (?)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 04-09-2006, 20:36:50
Po dal dhe pi nje kafe dhe pastaj..nuk e di se ku dhe si do behet..pas kafes lodhje: (?)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Cami ne 04-09-2006, 21:08:12
une dua nje kafe por a ka kush ma ben nje mua
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 04-09-2006, 21:10:55
Edhe une e dua nje kafe

Sikur po me dhemb pak koka
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Cami ne 04-09-2006, 21:13:33
epo si thua ateher qe te dalim te dy per kafe se bashku vendin e zgjedh ti se ku duhet te shkojm
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 04-09-2006, 21:14:46
Ja ore ketu te kjo barkafaja    ku ka mire..
Shih gjithe keta te rinj verdalle :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Cami ne 04-09-2006, 21:16:05
diku me larg se nga barkafeja sepse ne barkafe jemi cdo dit ben?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 04-09-2006, 21:32:42
jo jo i kam te kufizume daljet une
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 04-09-2006, 22:54:47
kush do ma bej nje kafe te shkurter mu re?

moj krushke ma bej nje moj se po me meret mendja.:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-09-2006, 13:33:23
Nje birre Foster's dhe nje Red Bull te koklavitura bashke.    :D

kush do le te vije tek ai lokali jam une.  ;) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 18:54:06
sterio mer 1 kafe dhe mos bej llafe se gota per ato qe do ti nuk ka :D


o krushk po ku ke qene ore i uruar :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 05-09-2006, 19:53:54
A ka ndonje vullnetare qe me qet caj ktu... hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 05-09-2006, 19:54:09
seshte jo e kam nise me detyre :D  
meqe jemi te bari kush do me qerasi nje shtatup me kallom gote metalike dhe me ngric mrena :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-09-2006, 19:59:56
Epo qejfe qejfe kjo dynja po si kjo kerkese nuk me kishen zene veshet. (Ne gote metalike si dhe te ngrime)
E imagjinoj se c'mund te heqe ai kallomi jot :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 05-09-2006, 20:09:57
per ke kallom e ke llafin ti re :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:16:38
ore beracak ec na boj i kafe :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-09-2006, 20:17:56
Per ate qe futet te "gota" re pse habisesh ti :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 05-09-2006, 20:28:19
ehh ate them edhe une...po kafete ketu kush dreqin i ben??????????????????????????????????????????????????? dua nje kafe una dhe i cinare e kam vete, tashi po doli noi partizan me ma ofro une nuk them jo....per cigaren e kam llafin se bohet nomi pastaj ja keshtu :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:37:40
ik ti lale ik se u be vone  se kafen e pime ne te tjeret LOL cinaren ta dergojne keta me poste LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 09:58:17
Jo ore me poste ..mi jepni mua se ja dergoj dorazi se e kam kenaqesi te veçante.. :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-09-2006, 10:08:14
Kush do ma beje nje kafe tani se akoma nuk me ka dale gjumi...?  pagjume: gjum:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-09-2006, 12:20:45
prit ta pi i her vete unpastaj
se me duket mbaroi kafja aty
se ngel vete pa te un  :D :D
o wiliams shko re cun na blej nji pako kafe aty poshte LOL LOL LOL

sa per leket pagun lefteri  :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 12:24:56
prit ta pi i her vete unpastaj
se me duket mbaroi kafja aty
se ngel vete pa te un  :D :D
o wiliams shko re çun na blej nji pako kafe aty poshtë LOL LOL LOL

sa për leket pagun lefteri  :D :D :D

Po anna,mire leket i paguan Lefteri po rrugen do ma paguash shtrenjte se e kam me çmim te larte(pa tvsh) hmmmmm: ;) hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-09-2006, 12:26:46
paguan erlehta per rrugen se paska pire shume kafe ajo
LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 12:43:07
paguan erlehta për rrugën se paska pire shumë kafe ajo
LOL LOL LOL LOL LOL
Ehhh kam frike se e ka pak te veshtire per te mos thene te pamundur..dhe do me ngelet borxh pastaj hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-09-2006, 12:48:01
hahahahaha
o te hangshin qent ty
LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-09-2006, 14:43:00
Aha si e keni marre ju kafja po vjen vete se e pa qe nuk ja ndien njeriu per ta marre.... LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-09-2006, 16:22:48
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 19:23:37
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Si e lame per ate kafen,se do ngelesh pa te.. ;) hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2006, 20:29:50
hajde mishel te te jap nje kafe :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 06-09-2006, 20:30:54
uaaa hajt ma jep, si te kam moj tamam krahelehte,,,iuuu e erlehte e nejse e njejta gje jane ne fund te fundit :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2006, 20:32:41
ke cinare ti,,se une nuk e pi e di ti ...
e nuk ka as burra ketu   qe tua merje atyre :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 06-09-2006, 20:35:58
sot po pi me te miat.... :perqafim moj ku e kam ikonen me cingare ne goje?????? ku e keni shpene mojjjj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 06-09-2006, 20:36:13
a ka bre naj caj per xhaxhin ketu
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2006, 20:37:15
uuuuuuuaaaaaaaaaaaa aaaa  avajtu pak avajtu  :perqafim

per ty ka me bollek
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-09-2006, 20:37:55
Ke ardhe me vonese, eshte pi caji   :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2006, 20:38:50
kenga   cfare do yllo  caj apo kaffe. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 06-09-2006, 20:39:31
ibro..ka ngel vetem shellire ne vend te cajit..si thua ta shti i filxhan :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-09-2006, 20:41:34
kënga   çfarë do yllo  çaj apo kaffe. :)
Cfare te kete per te gjithe Erlehta  :engjell:, flm ,nuk zgjedhe une shume  
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 06-09-2006, 20:43:50
qenka pa shpenzime kjo goca..... :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-09-2006, 20:46:08
Eh Mishel kan ardhe kohe te veshtira  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2006, 20:47:53
Nje red bull per kengen dhe Ibron   dhe nje ekspres per mishelin LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 06-09-2006, 20:49:04
ika tashti/.,hajt ma bofshi naten e mire erlehta rrofsh per kafen se mi mblodhi zorret nga i kisha e nga si kisha..pucccc  :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 06-09-2006, 20:49:15
ani bre erlehta, si te thuash...red bull red bull...
ama... avajtu pak :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2006, 20:50:21
sa te bukur e paske avatarin o ibro :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-09-2006, 20:57:16
Ibro, te dha red bull krahe????????Dua ta di se nese te jep krahe do te pi me shume se nje une  hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 06-09-2006, 21:10:13
ma jep edhe nje... se nuk ndi asgje njehere :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 06-09-2006, 21:11:03
sa te bukur e paske avatarin o ibro :perqafim

forumi kishte bere nderin dhe kishte vene aty ke avataret...dhe une e mora ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-09-2006, 21:12:46
Kush i jep Ibros edhe nje red bull se po bej nje eksperiment sonte  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 06-09-2006, 21:15:09
hajde bre...kush me jep edhe nje redu bull???  hmmmmm: pagjume: lodhje:

erlehta, a bene me mua eksperiment apo me red bull-in???
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2006, 21:18:29
jo ore cne une me eksperimente.
Po ben kenga eksperiment?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 06-09-2006, 21:19:49
o kengaaaaaaaaaaa
ku je mi???
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2006, 21:22:10
do jete duke bo debat andej nga bisedat LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-09-2006, 21:22:18
He ore, fillove te fluturosh qe me kerkon keshtu?????? ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 06-09-2006, 21:23:29
po jo mi...ti me ke ne duar... (a ben eksperiment apo jo)
me lesho te fluturoj ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-09-2006, 21:25:51
E e, ate dua te di une, te dha krahe apo jo ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 07-09-2006, 13:33:09
Paska edhe redbull ketu..?? :S..po ne u palluam duke pire vetm kafe dhe çaj..ehhh me duket se u mbakan posht banakut..dhe per kliente te veçante.. hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-09-2006, 16:21:39
Ore kush do vije te pije nje kafe konjak me paret e veta????????????? :D :D Qeras une nga xhepi juaj keshtuqe mos nguroni... :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 16:23:26
hajt mo po vi une...vetem mos ma fut ne cmime heeee :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-09-2006, 16:30:49
Cfare thua moj une te ta fus ne cmimeeee....   ;)

Po ku pys une per lek moj ... :D  pi pi nje kafe turke te zime dy here.. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 16:38:49
me thone te drejten lengun e geshtenjave e kam pas urry gjithmone , po meqe me kaq miresjellje po ma ofron...nuk po te refuzoj mo...hajt mo ma mush i filxhon..po nji jo 10 :P
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-09-2006, 17:18:27
Ok po ja heq 10 zeron dhe jemi ne rregull...

Do edhe nje xhin tonik  ( po lengun e ke nga ai i bovilles) ;) LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 17:32:15
erdhe   kafene  tani  
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 17:34:02
po pse nuk me the more djale se te ksiha sjelle nje kazan me uje nga qafa e dajtit...papappa... sa erdha nga aty, hajt mo vetem zieje shume degjove, se per zotin do mi besh zorret te flaisnme vete ndryshe :P
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 17:34:49
avash i cike me keto urdherat timi...se na e ngece kafen ne grike... :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 17:36:20
po he moj mishel  te lutem boma i kafe  se vete pertoj  :)
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 17:40:30
po une mos pertoja nuk mbetesha ne duart e steriotipit moj e fencur....qe po me servir nje kafe qe edhe lengu i geshtenjave i merr te keqen...kupton zotrote...hajt tune maracines dhe na e bej nje kafe, se do iki ta pi te automati pastaj.... :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 17:43:52
mire moj mire po e bej.....
he te pelqeu LOL
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 17:46:18
kush kafja jote apo ajo e automatit...kete te fundit e kam provuar po eshte si puna e asaj "kur s'ke pulen do hash sorren"...ja keshtu, kete tenden..uaaaaa edhe kete e the???/....hahhaa :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 09-09-2006, 17:46:47
po mua
kush do me ftoje per kafe
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2006, 17:46:52
nusee me bej dhe nje mua moj se ma ke doren kajmak :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 17:47:24
erdhe ti moj yllo

ec thuaj si e do kafen   :perqafim
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 17:48:28
me ke e kishte kjo lisa...me erlehten me siguri :P
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2006, 17:49:25
mishel pse mi dhe ti nuse je :D me erlehten e kisha me erlehten ......
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 09-09-2006, 17:50:34
dua kafe un ^o) ^o)
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 17:52:19
po si e do mo yllo  :perqafim
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 09-09-2006, 17:53:25
e di cfare ma baj caj me mire
e dua caj luleshtrudhje  :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 18:00:40
e di cfare ma baj caj me mire
e dua caj luleshtrudhje  :D :D :D
Po vetem po te shtydhe ty anna,se sapo u mbarua luleshtrydhja e fundit..me duket se e hengri erlehta hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 18:02:51
LOL  atehere shtydhe annan willi  
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 18:08:10
LOL  atehere shtydhe annan willi  
Po ate po bej por e paskan shtrydhur te tjeret dhe nuk po nxjerr asnje pike moj erlehta..? hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 18:13:00
po ti beji nje centrifuge ore ...mbase del nai gjo edhe per ty.... :P
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 18:14:26
shih kjo tjetra LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 18:16:58
po ti beji nje centrifuge ore ...mbase del nai gjo edhe per ty.... :P
Me kete etje qe kam une nuk me dalin edhe 10 anna po ti shtrydh sebashku.. ;)
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 18:18:22
epo futi i centrifug vetes ath jo per gjo po qe te lirohesh..kupton ti :P
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 09-09-2006, 18:19:20
LOL LOL LOL LOL LOL

na re ju se na flliqet fare
na nxorret muskujt ne pah
ahhahahaha lene po te zhveshe erlehta te sajat
hahahaha
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 18:22:58
epo futi i centrifug vetes ath jo per gjo po qe te lirohesh..kupton ti :P
Po mishel..e ke lehte te thuash me nje fjale goje,po nuk me shuan etjen as kjo menyre. hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 18:24:03
po ti provoje njehere o njeri..pastaj hajde me thuaj te beri efekt apo jo.... :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 18:27:52
po ti provoje njehere o njeri..pastaj hajde me thuaj te beri efekt apo jo.... :D
Ja po e provoj sa per ta bere qefin. :S.po kot do jete,jam i sigurte hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:10:02
he e privove??????? me rezultat besoj
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 19:12:42
he e privove??????? me rezultat besoj
Ja po vazhdoj punen,akoma se kam mbaruar krejt procesin.. lodhje:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2006, 19:12:51
mishel ma bej nje  kafe te lutem :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:16:46
ashtu me kujdes...merre shtruar wili se per te miren tende dhe te forumit eshte...

charli apo Lio me ke ngaterrove ti mu me...me grun tate????    hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 19:26:19
ashtu me kujdes...merre shtruar wili se per te miren tende dhe te forumit eshte...

charli apo Lio me ke ngaterrove ti mu me...me grun tate????    hmmmmm:
Ehhh si kane ardhe punet sot..i thot tjetri gruas tende  hajde me bej nje kafe.. hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:28:28
e pra eee...e shikon ore Wili...aaaaaa gruaja jote une..joooo une stalionin pa me dhene ai divircin aha s'kemi gjo ne vije, se me denon ligji pastaj per bigami :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-09-2006, 19:30:10
pssttt eshte buli im ai me ti :D Liooooooooo hajde hunny pime kafe se te ben mire :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 19:32:27
e pra eee...e shikon ore Wili...aaaaaa gruaja jote une..joooo une stalionin pa me dhene ai divircin aha s'kemi gjo ne vije, se me denon ligji pastaj per bigami :D
Po nuk flasim per burrin qe ke me letra mishel por per ate qe ke prej verteti..pra..se ate mbaje sa te duash se te duhet..ndersa mua mos me lesho..kjo eshte puna..me pak..dmth me shume fjale hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:33:03
ua mi sweety po une  e kisha me Wilin mi pretendentin tim.....c'pune kam une me bulin e jote,..goce ke c'ke zgjidhi vete me  burrin tat,,,hajt mo :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:34:53
Po nuk flasim per burrin qe ke me letra mishel por per ate qe ke prej verteti..pra..se ate mbaje sa te duash se te duhet..ndersa mua mos me lesho..kjo eshte puna..me pak..dmth me shume fjale hmmmmm:

e ke kam prej verteti i here ta marr vesh une...????? ^o)
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2006, 19:36:05
oree mishel na  bej  nga  nje  kafe  mua  dhe  gruas time ...e leri  llafet :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 19:41:44
Bej nje kafe ketij Lios..njehere pastaj flasim me shtruar dhe me ze me te ulet..se na moren vesh dynjaja hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:44:56
po une kam profesion te nderuar deri ne detaj....c'eshte kjo pune edhe kamariere doni te me beni...nuk ka shanse...po te desh suci charlo merr e beja vetes...
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 19:47:19
o mishel   sa kafe pi ne dite ti moj yllo  
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 09-09-2006, 19:47:53
po une kam profesion te nderuar deri ne detaj....c'eshte kjo pune edhe kamariere doni te me beni...nuk ka shanse...po te desh suci charlo merr e beja vetes...
Jo si kamarire moj,por beja per respekt(dmth per ta hequr qafe pra)se po merr vesh te gjitha ato qe po bisedojme ne bashke :S hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2006, 19:48:51
eshte  shum krenare  kjo ....LOL nuk e  ben dreqi
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 19:53:48
ahhhh e shef ti re dreqo si nuk te mora vesh hic une....na kafen charli merre dhe sweetin e boni i shetitje andej nga bregu detit...hajt verdho tashi LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2006, 19:59:41
hahahaah....jo  ore tani me  kaloj  qefi i  kafes :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 20:18:53
une dua nje limonate
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 09-09-2006, 20:23:01
e erlehta ku fute kjo te caji apo te kafeja LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 20:26:46
dhe me kujdes ato kafete se vallahi ti erlehta si shume te rende ma ke doren moj cupe :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 20:28:00
limonate thashe  se boll kam pire 20 kafe sot :)

Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: mishel ne 09-09-2006, 20:29:35
ja po te jap nje limon aten beje vete
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2006, 20:30:59
dhe nje gote uje dhe cik sheqer LOL
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: albnertili ne 09-09-2006, 21:23:39
kush ka lek sot me m'qiras mu me nji pije freskuse re se plasa vape?
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Cami ne 09-09-2006, 21:51:15
eja te gjaja te qeras une mesa me duket nga emri ti je nga gjakova apo jo
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 18:14:05
Ibra, je per kafe o birazer???? :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: ibraim ne 11-09-2006, 18:16:24
Ibra, je per kafe o birazer???? :D

Po qysh bre jo...
a je ka e pagun ti?
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 18:20:36
Eh, e ku pagohet me pare muhabeti me ty??? :D Paguaj une sa te duash, vetem muhabet te embel te kemi. :D

Ej, ke ndermend te vish kendej??
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: ibraim ne 11-09-2006, 18:25:07
Njehere pernjehere jo...se tash sa fillova pune...
por nese vij...kam numrin tend une, mos ki dert...se nuk shpeton leht jo... ;)
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 18:26:51
:D Vetem paraqitu nje dite me par, se ti e di qe une jam shum i zen. :D LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: ibraim ne 11-09-2006, 18:27:39
po de po :P LOL
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: wiliams ne 11-09-2006, 21:02:18
Kush e ka zemren e mire dhe te me jape nje.... kafe se plasa ;) :-[
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: kengaime ne 11-09-2006, 23:12:50
SÂŽpaska me as kafe e as caj    :D
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: Lefter ne 11-09-2006, 23:16:10
Hajde se veq me ty jam ne borgj.... ;)..Ca don kafe a caj?
Titulli: Re: Ftoj per kafe ose caj...
Postuar nga: kengaime ne 11-09-2006, 23:19:03
Kafe......me pak sheqer

Jo more sÂŽme ke borgj ti mua
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-09-2006, 13:32:05

Hajdeni kush do ma sjell mua nje kafe tash ????? :D :D

Përparësi kan çunat .......... :D :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 12-09-2006, 13:37:18
Ku e do dhe si e do..kafen hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-09-2006, 13:45:29

te ëmbel  :D

hajde williams levizi duart pakez dhe sjellma kafen ketu  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 12-09-2006, 13:49:32
Ehhh prit ta ngroh pak se u ftoh tash..edhe ti shume u vonove..edhe je e para qe desha me ta ba nje kafe..po hajt se nuk vonohem dhe ta sjell ne vend hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-09-2006, 16:35:59
ku mbeti kafja williams se me zuri gjumi duke pritur  pagjume:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 16:40:03
po ti kafe nga williams pret

Ai ka shkuar te luaje tek lodrat me shoket e shoqet.

Ec ec me bej nj ekafe sot se ta bej une neser ty. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 16:45:14
O cun, ajo kerkon kafe nga ndonje mashkull. Kshu qe, pasi ti ske asnje kokerr leku n'xhep, po i qeras une nje.

Apo jo Prishtinase?? ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 16:48:17
Me deshire eshte.  :D

Ne fakt nuk kam lek ne xhep sepse perdor shume disa karta "keshtronik"  Kane dale jashte mode leket per xhepin tim. ;) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 16:49:19
Mendjen femer e ke. Hallall plako, hallall :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 16:51:31
Ore me mire mendjen se ndonje gje tjeter.  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 17:02:42
Thuaja Ujkut, se ai eshte ca i trashe nga menja. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 17:03:58
Mendoj se do ta lexoje dhe do te te pergjigjet... LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 17:09:49
Jam i sigurt se do thote ndonje budallallik. :D LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 17:26:08
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 12-09-2006, 18:21:59
ku mbeti kafja williams se me zuri gjumi duke pritur  pagjume:
Merre ..pije e te befte mire..dhe mos me ik keshtu here tjeter kur te besh porosine..dakort..?  ;)hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-09-2006, 09:17:24
Thuaja Ujkut, se ai është ca i trashe nga menja. :D

Ah more Bekim more Bekim
Ty te kane cuar si delet ne verim

Ujku qimen ka te te holle
Ndersa mendjen e ka fjolle

Ka te trashe dicka tjeter
Nga larg i duket si far i vjeter

Mos me provokoni ta nxjerr ne shesh
Se do me sulen ulkonjat e sorkadhet e do ma bejne pershesh

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2006, 16:33:13
Kush nga ju gocat do me beje nje caj limoni  :P

Ecni shpejt boll fjetet me kembe.  :D me ate rast bejme edhe pak muhabet
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 15-09-2006, 22:31:20
Ah more Bekim more Bekim
Ty te kanë çuar si delet ne verim

Ujku qimen ka te te holle
Ndërsa mendjen e ka fjolle

Ka te trashe diçka tjetër
Nga larg i duket si far i vjetër

Mos me provokoni ta nxjerr ne shesh
Se do me sulen ulkonjat e sorkadhet e do ma bëjnë pershesh

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 16-09-2006, 20:37:38
Bekim mjaft qeshe se tu shqye goja LOL LOL po degjo ketu

Cdo njeri qe vjen te bari  qerasi dhe mbaj shenim   LOL  nga une qerasi ore se kam sebet  :D  me kishte pjellur qeni  LOL LOL LOL  sa pr informacion  5 kelyshe   :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 22:12:22
uuuuuuuuuuuuuuuuuu spaskeni pi kafe hic ju ore  apo ka qene mbaru   LOL

shpejt kafene ketu se mbarova une :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 19-09-2006, 22:16:37
hajt nje votka per mue :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 22:18:27
oooiiiiiii keta sikur flen e ngrihen me ate te shkrete vodka ...
nuk ka LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 22:20:20
ka  kush  ma  ben  nje  caj  ketu  oree ....:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 22:21:26
dy caj per lion shpejt :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 22:27:12
s'ka  kush  moj  erlehta ...te  vdekurit  nuk  bëjn kafe  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 20-09-2006, 00:17:18
Po si ore Leo, bile kafe me llokum nqs do  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-09-2006, 00:18:50
he  ashtu  te  keqen  Ladyx ...doli  dikush  qe te  ma  ben  nje  kafe  .... :-*

Flm naqee
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 20-09-2006, 00:20:25
Te befte mire, por kujdes mos e pastro filxhanin se ndoshta di kush nga forumistet te lexoj ardhmerine LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-09-2006, 00:21:36
ska  ardhmeri  per  mua  ....skam  grua me  la  ... :( nuk  kam asgje
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 20-09-2006, 00:24:37
Lum ti, tash ske nevoj te i qendosh besnik vetem nje gruaje,mund te i tradhetosh 10 te dashura  :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-09-2006, 00:25:51
oree  ca  thua  tii ....nuk  kam te  dashura  une  vetem ate e  kam  patur  :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 20-09-2006, 00:29:49
e kam pasur.... kohe e shkuar  :D
Po flasim per ardhmerine  :D
Nje leng dredhezash per mua ju lutem,te ngre dolli ardherine e Lio-s LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 14:16:50
Me vjen keq Ladyx po sapo u mbarua ky lengu...do leng tjeter apo..jo...? hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 02-10-2006, 22:37:53
Une dua caj
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 02-10-2006, 23:09:33
Bujrum e nderuar. Sapo e vendova cajnikun me caj Cejloni. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Belinaa ne 02-10-2006, 23:12:56
edhe per mua
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 02-10-2006, 23:13:22
Rrofsh Bekim, vallaj po me pihet shume  sonte caj dhe behu gati per shume e jo nje a dy  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 02-10-2006, 23:27:02
Mos u merzit se cajniku esht i madh. Dhe, une nuk pi caj, kshtu qe do jete vetem per ty dhe Belinen. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 02-10-2006, 23:28:33
Bekim hajt sa nuk jam plake shume, na e qet nga nje kafe.Llokumin e sjell une  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 02-10-2006, 23:30:31
Ja ke qellu pasha Zotin. Se me ka shku edhe mu mendja per ty.... ups... per nje kafe me ty. :D

Sa jemi te rinj moooo, se po u plakem e din ti pastaj. :D LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 02-10-2006, 23:31:22
Shume mire, Belina shkoi e mbeti caji vetem per mua.Nje cajnik besoj me mjafton :P edhe mos na bej cajat me kripe. :D
Une per siguri po e pi sonte pa sheqer, po e shoqeroj me keksa  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 02-10-2006, 23:36:46
He moj se nuk jam aq i keq sa dukem. Nuk te fus krype jo. :D

Biles, edhe keksa po te sjell. Vetem ti te jesh mire. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 02-10-2006, 23:39:16
Bekim , mjafte sherbeve.Ulu e pime kafen se u ftoh e pa ardhe ti as une spo mund te ia filloj. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 02-10-2006, 23:45:25
Erdha erdha. Sa te marr qumeshtin, se un pa qumesht nuk e fus ne goje. :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 03-10-2006, 21:56:37
Ftoj per kafe..te gjithe ata qe jane online..por te paguajne vete se i paskam harruar leket ne shtepi.. :-[
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 03-10-2006, 22:00:18
Te falemnderit per ftese, a don ta paguaj edhe ty :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 03-10-2006, 22:01:55
Me qe fute doren ne xhep, ma paguj edhe mu nji makiato t'madhe. :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 03-10-2006, 22:05:07
Të falemnderit për ftese, a don ta paguaj edhe ty :D
jo..jo..se sapo e piva nje pjate me kafe hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 03-10-2006, 22:06:19
Ore, e do nje kazan ti???????? :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 03-10-2006, 22:10:10
Me qe fute doren ne xhep, ma paguj edhe mu nji makiato t'madhe. :D
Hajt edhe ty, kamarier per Bekimin nje makiato te madhe, veq mos kerkoni me kazana  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2006, 22:11:02
phiiiii .....si nuk  keni  turp  kshtu  ....si e  lejoni gocen  qe te  paguaj  ore kopuka .... :P
Goca  hajdeni  se  sot    kam  marr  rrogen :D dhe  do  ju  qeras  te  gjithave ..pa dallim kombesie apo  race :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 03-10-2006, 22:14:17
Ore, e do një kazan ti???????? :D LOL LOL
jo..jo..se nuk me merr gjumi..lere per neser,ne mengjes se ka lezet..te hapen syte hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 03-10-2006, 22:15:56
Ore,,, tash po te duash,, se ne mengjez nuk te jap dot, se agjeroj. :D :D


Ndersa ti Charlie, mos genje gocat me ate si pune "rroge",, se s'te del as per cicmakiza. :D LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 03-10-2006, 22:24:55
Po rroga jote Bekim, del e jotja per sonte?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 04-10-2006, 00:40:32
Une skam rroge fare. Papunesia osht shtu goxha kendej.

Thuj shyqyr qe jam lidh me Karitasin, Kryqin e kuq, Unicef, El Hilal, Kalliri i miresise dhe ca shoqata tjera. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 04-10-2006, 00:45:29
E do nje kafe nga une?? E bej per hak te shoqerise ?  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 04-10-2006, 00:52:28
Ama nga ty,,, jo nga kamarjeri. :D


Dhe hidhi pak pluhur se nuk e pi te paster. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 04-10-2006, 00:55:36
Nga une pra , s'ka me kamariere, iku ne shpi ajo se u be vone. :)

Po cfar eshte ai pluhuri?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 04-10-2006, 00:58:31
He se nuk eshte kokaine... qumesht eshte... Une e kam me pako "kofeta" :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 04-10-2006, 01:00:32
Ok, ok atehere qenka qumesht pluhur.Te shiko ta gjej. Sheqer?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 04-10-2006, 01:06:26
Dy luge.

Dhe po te mundet mbushe nje gote me leng molle. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 04-10-2006, 01:10:52
Mire, dy luge.Edhe leng molle mundet.  ;)

Ndonje deshire tjeter? Veq mos kerko te mbeshtjelle cigaren se nuk di  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 04-10-2006, 01:15:43
Cigaren e thurr vete,,, ti vetem me mbaj me muhabete te ombla, tamam ashtu si te ka hije. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 04-10-2006, 01:17:38
dine edhe te kendoj :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 04-10-2006, 01:18:58
Po fillova te kendoj une, iku Bekimi  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 04-10-2006, 01:52:14
Me mire mos ja nis fare. :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 04-10-2006, 20:50:48
Hajde mishel te jap nje kafe..a cfare te doje zemra..por me dore ne zemer se nuk kam lek shume me vete.. :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Belinaa ne 04-10-2006, 20:52:47
e muaaaaa
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 04-10-2006, 20:58:56
e muaaaaa
Ty Belinna vetem Boten mos ma kerko se nuk ta jap dot,se te tjerat kerko cfar te duash..je si shpirt(keshtu mendoj) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: futjakot ne 27-10-2006, 13:58:42
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.corriere.it%2FMedia%2FFoto%2F2002%2F01_Gennaio%2F03%2Feuro--550x342.jpg&hash=ecc023b28df4d560225d0ae3faf6eeb8)

ja ka dhe lek dhe...............c a ke tjeter........... :S
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 29-10-2006, 14:41:20
hajdeni tju qeras..(po jua mbajti).. hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 29-10-2006, 15:05:14
williams po presim  :D

ku mbet kafeja ???  hmmmmm:

hajde mos u dembelav
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: futjakot ne 30-10-2006, 20:29:14
hajdeni te gjithe se paguaj une  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 31-10-2006, 11:34:00
Erdha une, nje prej te gjitheve  :D dhe dua kafe  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 31-10-2006, 11:39:55
Kush i ben te mira koretot? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 31-10-2006, 11:46:40
Po na tregove cka eshte koreto, ndoshta e gjendet edhe mjshtri i tyre  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 31-10-2006, 11:48:30
kuj tja mbaje te vije e ti jap nje kafe.. hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 31-10-2006, 11:51:25
Pse, si i jep kafet ti Wiliams? hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 31-10-2006, 11:53:40
kafet i jap vetem me sheqer dhe pa kafe ne filxhan hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 31-10-2006, 11:57:19
Dhe i thua kafe asaj?  hmmmmm: E more, ke ngaterru me duket, se ajo qe jep ti qenka sherbet  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 31-10-2006, 12:00:01
Po emrin nuk ja di po e di qe eshte shum e embel..dhe te kenaq shpirtin si fillim... hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 31-10-2006, 12:03:35
Mua sheqeri i teprume ma turbullon barkun  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 31-10-2006, 12:04:57
Po na tregove çka është koreto, ndoshta e gjendet edhe mjshtri i tyre  :D

Koretoja (nga italishtja, caffÚ corretto ose shkurt corretto) është ekspres me alkool, pra kafe ekspres se cilës i hidhet një sasi e vogël pijeje alkoolike për shije. Pija mund te jetë uiski, grapa, konjak, etj.

Mua për vete me pëlqen me sambuka ose me Jack Daniels. :)

P.S. Nje variant spanjoll i kesaj pijeje eshte carajillo.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 31-10-2006, 12:07:57
Mua sheqeri i teprume ma turbullon barkun  ;)
barkun ta turbullon po shpirtin ta embelson vec... ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 31-10-2006, 12:11:13
Koretoja (nga italishtja, caffÚ corretto ose shkurt corretto) është ekspres me alkool, pra kafe ekspres se cilës i hidhet një sasi e vogël pijeje alkoolike për shije. Pija mund te jetë uiski, grapa, konjak, etj.

Mua për vete me pëlqen me sambuka ose me Jack Daniels. :)

P.S. Ne spanjisht quhet carajillo.

Une per vete e pi me nje lloj  likeri, mmmm eshte shume e shishme
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 31-10-2006, 12:12:22
Unë për vete e pi me një lloj  likeri, mmmm është shumë e shishme

E ben te mire? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 31-10-2006, 12:17:24
Delikates, mmmm   ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 31-10-2006, 12:19:40
Do ta pija me gjithe qejf nje kafe me liker, te bere nga dora jote. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 31-10-2006, 12:22:07
Pse jo, do t'me beje nder  :)

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 31-10-2006, 12:34:41
Ftoj williams te pime nje kafe te fortesh. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 31-10-2006, 16:05:09
Ftoj williams te pimë një kafe te fortesh. :D

Unë ju ftoj qe te dyve te pijme nga një kafe po leket ti paguaj Williami :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 31-10-2006, 16:38:37
per xhaxhin a ka ndnnje kafe...se me ka rene shtypja... :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 31-10-2006, 16:42:18
Ka mo kaffee sa te dush po vecse na ka mbara sheqeri se e hengre ato te sharrnjyerit siper :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 31-10-2006, 16:45:05
po edhe pa sheqer ben...
ti a do e pijsh nje pa sheqer me mu a jo?
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 31-10-2006, 20:11:00
Unë ju ftoj qe te dyve te pijme nga një kafe po leket ti paguaj Williami :D :D :D
po Sorelina dakort jam por leket qe do paguj une do ti marr borxh ty pastaj...se jam pa asnje qindarke ne xhep per momentin..dhe e kam nje te keqe se nuk e shlyej asnjehere borxhet..vetem  kam edhe te miren qe kurr nuk e harroj personin qe i marr borxh... hmmmmm: :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 01-11-2006, 11:02:58
Ka mo kaffee sa te dush po veçse na ka mbara sheqeri se e hëngre ato te sharrnjyerit sipër :D :D :D

Si moj paskam gisht unë ne mbarimin e sheqerit?! Ti s'e di barcaleten me kafe te fortesh (domethënë pa sheqer fare), se po ta dije nuk flisje kështu! :D

Qe te ta tregoj barcaleten (është "njecike" e ndyre, ne fakt) dhe te te tregoj edhe disa gjëra te tjera qe ti nuk i di akoma, te ftoj për një kafe normale ne një vend normal, ne një ditë normale dhe me një person anormal siç jam vete :P

Na ka ardhur normaliteti ne maje te mjekres.  hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 01-11-2006, 13:44:06
kush  kujt po i  ben  kafe sot :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 01-11-2006, 13:56:16
kush  kujt po i  bën  kafe sot :D

Ti do të më bësh kafen mua dhe do të më shohësh se si e pi! :D :P

Ama bëje të mirë dhe të saktë kafen, se përndryshe... hehehe.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 01-11-2006, 14:31:39
po siiii ....e  do  me  kajmak  apo  pa  kajmak :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 02-11-2006, 16:42:59
Kush eshte per ndonje caj kenejna se po na cajne gryket si dreq :S
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 02-11-2006, 20:00:38
kush do nje kafe...te embel po pa sheqer hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2006, 23:47:28
Goca e  dua nje  kafee ....mundesisht  prej  Sweetit te  jet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-11-2006, 23:50:11
Ik cohu e me bej mua nje po deshe ti lart :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2006, 23:52:11
po veshtire eshte  bere  te  mbash  grua  ne  ditet e  sotit ...:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 04-11-2006, 12:20:19
pse veshtire Charlie,  a ka me mire se te shohesh nje grua te bukur prane teje, te ciles  5 min me heret i ke bere kafe, dhe ajo e shijon aq embel , dhe ti shkrihesh si sheqeri ne kafe  duke e shiquar ...deri kur crrrr ben alarmi i shporetit  dhe te ben me dije qe embelsira qe ke gatuar per gruan eshte gadi   :D
Eh rroft gjinia e bukur, se jau hjeshon ditet burrave  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2006, 14:12:27
Dhe kur  u  zgjua  Lady nga  gjumi  kuptoj se  ishte  vetem  nje  enderr :D pastaj  u  zgjua hop nga  shtrati dhe  shpejt  e  shpejt  ma  beri  nje  kafe  te  embel  :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-11-2006, 16:13:52
hajt te vi te pi kujt ia ndjen me e pi... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-11-2006, 17:19:17
O sa e mire qe je moj Mishel....  :perqafim  Kot te shaj ty une  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-11-2006, 17:39:31
epo nuk thone kot me mire vone se kurre.... :D
hajde pi kafene se u ftoh. :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2006, 18:45:50
je  shpirt fare  mishel ... :perqafim ...kisha dashur  ta  kem  nje  ne  shtepi  si  ty  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-11-2006, 19:06:52
more charli nga eshte sweety eee???  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 04-11-2006, 19:22:51
nga berati.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-11-2006, 20:22:37
jo more???   :D :D

epo te fala Beratit  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 04-11-2006, 21:11:03
shendet te kesh.:D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-11-2006, 22:17:25
pin kush kafe ketu?
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 06-11-2006, 22:20:22
po me duket..po nuk e di se kush.. hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-11-2006, 22:22:45
nejse, po pi vetem pra  :(
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 06-11-2006, 22:31:28
kenga hajde te keqen ma bej dhe nje mua se jam e lodhur vallaj dhe nuk po kom fuqi
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-11-2006, 22:34:57
Po moj........si e do? Ta dije ti sa e lodhur jam une s'do e kerkoje nga une, por sa per te be nje kafe ty po marr forcen e fundit  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 06-11-2006, 22:37:31
Lereni se po ja u bej une te dyjave se qenkeni keputur sot me duket.. ;)..por neser dua te ma beni nga nje ju te dyja pastaj njera ne mengjes tjetra ne darke.. hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-11-2006, 22:38:36
Une mengjesin e kam ne dreke  :D, se do fle gjat neser
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 06-11-2006, 22:39:25
hahahha aman moj te keqen njera me keq se tjetra.....hajde se nuk i ke ti ne kurriz tre dite e tre net pune me nje ore gjume.....po ti mbaj xhezvene une po hudh ujin ti hidh sheqerin e une kafen dhe i katandisim dy filxhane kafe.....dhe e pijme gjithe lezet e tu marr neper goje forumistat :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-11-2006, 22:46:10
Jo moj jo, dhe aq keq nuk jam.....aman, sa per te be dhe ndonje kafe gjej forcen une, e kam ca ne rezerve  :D. Wiliams, hajt se po te bej edhe ty , e s'po hy ne borgj per neser  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 06-11-2006, 22:47:16
Unë mengjesin e kam ne dreke  :D, se do fle gjat nesër
po mire kenga..atehere Lisa ne mengjes dhe ti ne darke..dakort..? hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 06-11-2006, 22:48:55
E e , ne darke, sonte po laj borgjin paraprakisht   ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 06-11-2006, 22:49:36
will c'ke me Lisen ti te keqen....nuk kam mbetur me borxhe akoma une........;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 06-11-2006, 23:10:19
will ç'ke me Lisen ti te keqen....nuk kam mbetur me borxhe akoma unë........;)
Po ti cke moj Lisa qe kercen ..se sheh kengen ti qe ajo eshte e gatshme qe te laje qysh sot borxhin,...?   ..dhe ti hidhesh perpjete qe sot..dhe radhen e ke neser... hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: futjakot ne 07-11-2006, 08:45:42
do marr Capkenja se ngaqe me njeh mire dhe kam kohe e pa takuar ju te tjereve dite tjeter  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 07-11-2006, 11:09:40
Kam frike se do harroje Lisa te me jape ate kafen ne darke.. hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lumlumi ne 07-11-2006, 14:39:40
Ftoj per kafe adushin. :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 07-11-2006, 18:44:45
Me duket apo kerkoi dikush nje kafe hmmmmm: Ejani , se ja une sot jam aq e pushuar sa do u bej edhe kafe e bile nqs doni edhe me llokum  :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 07-11-2006, 18:53:24
ben nje kafe me llokum mundesishte  ;)


p.s lady qka me ka marr malli per fli  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 07-11-2006, 18:56:17
Dy kafe per ty shkenctari  :D

Edhe mua me ka marre malli per fli, prej asaj darkes qe na e premtove dhe e " mbajte "  me fli sÂŽkam ngrene  :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-11-2006, 20:40:11
He moj Lady, erdha me vonese si duket une, dhe do mbes pa kafen tende  :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 07-11-2006, 20:49:20
E dija qe po vije ti  kengaime, andaj jo vetem kafe po edhe embelsire kam gatuar  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-11-2006, 20:52:56
Rrofsh moj Lady, po edhe pa embelsire ben, mjafton qe me ne fund (pas nje shekulli  ;)) u takuam
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: futjakot ne 07-11-2006, 20:55:09
Rrofsh moj Lady, po edhe pa ëmbëlsirë bën, mjafton qe me në fund (pas një shekulli  ;)) u takuam

hihihih sa mirë shkoni ju te dyja si motra  :D

un ftoj Capkenja se dhe une me atë shkoj mirë, si puna juaj  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 07-11-2006, 20:57:42
Altin 11111, pa e vertetu qe shkon mire me te nuk u besoj vetem fjaleve une, ec e ftoje ne kafe Capkenen e po vijme edhe ne te bindemi   sa mire shkoni  :D
Ama na bej nje ftese zyrtare tash  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: futjakot ne 07-11-2006, 21:00:16
Altin 11111, pa e vertetu qe shkon mirë me te nuk u besoj vetëm fjalëve unë, ec e ftoje ne kafe Capkenen e po vijme edhe ne te bindemi   sa mirë shkoni  :D
Ama na bëj një ftese zyrtare tash  ;)


hihihihi e di qe e ke tamam ti :D
Capkenja me tha vet nje dite do shikohemi bashke se me njeh  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2006, 21:09:44
une du ni kafe se me dhemb koka ><
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-11-2006, 21:10:51
E te dhemb pra , se i bie murit me koke ti  :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2006, 21:12:15
i bie mos po ndalet ama jo :(
he mi, kengaime, do ma besh nje kafe???
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-11-2006, 21:15:48
Po more Ibro, patjeter. Per kokedhembje , une e bej pa sheqer dhe ia shtrydh pak limon. Rrezikon keshtu ta pish?  hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 07-11-2006, 21:18:46
Po nenes kush do i boj noj kafe por te embel :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2006, 21:18:52
mbase ashtu po i beke...rrezikoj, pse jo...
a e ben shpejt a jo?
avajtu pak  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fe082.gif&hash=77c7fddcd46925a9997acf7d84772d8f)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-11-2006, 21:21:21
ekspres i bej

Avajtu merre, (_)<

Lule t'bukra ka Tirana ......... ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2006, 21:22:46
na i mbush rruget plot me er...
moj esmere moj... (merre ene ni lule :lule)

falemnderit per kafen :perqafim avajtu de
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-11-2006, 21:25:30
Te befte mire Ibro

Thash ta bie kafen duke kendu, se mos te largohet edhe me shpejte dhimbte e kokes  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 07-11-2006, 21:26:07
Besa per kokedhembje e degjova sot nje emision  te pihet qumsht me mjalt dhe pak biber te zi .Eshte me te degjuar Ibrahimoooo , jo me te provuar.Andaj bej si te duash vete, une nuk marr pergjigjesi :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2006, 21:27:57
mue qe me dhemb koka, sdo me thene se me kan lene veshet... c'bertete ashtu :D
avajtu edhe ti pak ladyx  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fa200.gif&hash=4bee0508d81b86e47cad014eef15f113)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 07-11-2006, 21:29:50
Majr de, nauk bertajta une  shume :D

Ku mos me te dhimt koka sa te avajtu-nit e bere veq sonte, do marrish ndezje te muskulit te qafes   ti  :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2006, 21:30:57
epo jam msu me hjek une LOL
ani, a fryn per te perzdredhme ti? :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 07-11-2006, 21:37:04
Po te fryva une Ibro , Furtuna e Murlani do te duken  si fllad pranvere  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2006, 21:38:51
luja une luja...
hajt me fryj pak se fort me dhemb qafa... ama edhe e ferkon po? :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 07-11-2006, 21:40:45
Ferkoje vet o Ibro, e ke shprehi ti kete pune, se shpesh ke kokedhmbje me siguri  :@
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2006, 21:42:40
c'eshte aj tym per vesh mi???
 (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fe052.gif&hash=49b884585e9eee2d3d125c085d1a70d1)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 07-11-2006, 21:44:45
Tym, nuk eshte tym mor taj, por eshte fuqia e frymes  qe mund ta kete  ndonje masazhere  e rrezikshme  :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2006, 21:46:48
ho mi cfar fuqie osht kjo mi qe nxjerr tym...
mos u bo nervoz mi
avajtu pak  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fe082.gif&hash=77c7fddcd46925a9997acf7d84772d8f)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: futjakot ne 07-11-2006, 21:52:05
Chapkenjen do ftoj ;) po te doni hajdeni dhe ju :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 08-11-2006, 14:30:15
Me jep mua nje kafe per vete dhe nje per Capkenen..se ishte semure dhe me dergoj mua qe ta marr....do vij nje radhe tjeter kur te behet me mire.. hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: futjakot ne 08-11-2006, 15:05:24
Me jep mua një kafe për vete dhe një për Capkenen..se ishte sëmurë dhe me dergoj mua qe ta marr....do vij një radhe tjetër kur te bëhet me mirë.. hmmmmm:

skam leke sot per te dhene ty kafe  :D

per Capkenen po se ka vite qe njihemi  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2006, 16:05:49
a eshte  ndokush  qe eshte  ka  pregatit kafe ....le te  ma  bej  edhe  mua  nje  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-11-2006, 16:25:13
Kom nji ibrik me kafe turke kush do se une se ve dot ne goje  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 13-11-2006, 20:00:28
ti rrofsh per oferten po ate lloj kafe vetem nga halli e pi, po na se po ta jap une i kafe...eemmmmm si shpirt mo

hajt te bofte mire
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-11-2006, 16:08:33
Amon more si ma ka gjet midene kjo shejtone :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 14-11-2006, 18:24:15
epo shejtan i vecante ne momente te vecanta....eeeeee :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-11-2006, 16:48:29
Dua kafe me icik honey! :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 18-11-2006, 16:52:04
Po deshe honey, ja ku me ke. :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-11-2006, 17:25:08
honey e do vetem  prej  meje ..:D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 18-11-2006, 20:28:32
kush pat cigare se kafe nuk dua..se nuk flej mire hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 21-11-2006, 12:32:49
Wiliams , a e leme duhanin  pernjehere, se me duhet mbeshtetja psiqike e dikujt.E leme me mire, e hajm molla.
P.s. nje kafe do te me kishte bere mire, sikur te ma paguaj dikush  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 25-11-2006, 20:51:17
kenga hajt te na bej mire


Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 25-11-2006, 20:56:29
Moti s'kam pire kafe me te shijshme.......mbas e edhe shoqerimi i mire ka efektin e vet  :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 25-11-2006, 20:57:53
LOL

:perqafim

Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 03-12-2006, 14:07:19
Ftoj gjithe ata qe jane online ...  :D

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.800xe.net%2Fbilder%2Ftumb-kaffee-smile.jpg&hash=e1132dca5a3e713f704cbe8f6afd8779)

Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 03-12-2006, 14:45:36
me duket se ti i ben kafet e mira..Prishtinase ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 03-12-2006, 14:46:39
ooo williams .. :)

Te pershendes!!!

A je per kafe ??
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 03-12-2006, 14:48:41
o jam per 2 kafe dhe jo per nje..oj Prishtinase ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 03-12-2006, 14:52:12

Si te duash ti ...edhe 2 kafe ti sjelli ... :D
Williams ulu aty e tash merre kafen se te mirë e paskem bë.  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 03-12-2006, 14:54:36
o ty te lumshin duart moj Prishtinase..se kafe prej teje per here te pare po pi.. ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 03-12-2006, 14:57:10
 :D :D

te beft mirë por tash pssstttt se po të ndijn tjerët e tani me shkon  dita u bë kafe  :P :P

Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 03-12-2006, 17:55:34
:D :D

te beft mirë por tash pssstttt se po të ndijn tjerët e tani me shkon  dita u bë kafe  :P :P


Me mesove keq me kete kafe te mire..dhe tash me duhet me tu lut shpesh e me ma ba vetem ti kafen.. ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 04-12-2006, 19:54:01
kush do me pi kafe le te urdheroje se paguj un ksaj rradhe.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 04-12-2006, 20:02:42
a ka per agen ni kafe ktu?
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Aida ne 04-12-2006, 20:08:47
a ka për agen ni kafe këtu?


De kishte kon majer te ngrajhesh ene ta bojsh ni kafe per vehte, ene ni caj per mu! :D
Me sa shoh kto tjeret se kan mendjen te levizin prej vendi...

Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 04-12-2006, 20:10:08
o kamarier?o kamarier?
bjeri nje kafe italiane ages ktu.( ;)TE SHTRYDHME RE O KAMARİER) :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 04-12-2006, 20:14:35

De kishte kon majer te ngrajhesh edhe ta bojsh ni kafe për vehte, edhe ni çaj për mu! :D
Me sa shoh këto tjerët se kan mendjen te levizin prej vendi...he mi cajin, te befte mire...
a i ndove caullet me flejt :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 20:27:03
kush eshte  ka  shperndan kafe  ketej ...:D le te ma  ben  edhe  mua nje :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Aida ne 04-12-2006, 20:29:01
he mi cajin, te befte mirë...
a i ndove caullet me flejt :D

hajr bofsh! :D

nauk hala, qe ku me kercejn mbi koke... :D
masi ti trusi ne gjume vi prap, nese sme zen para tyre... LOL


Pershendetje gjithve :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 05-12-2006, 21:10:58
Moj Aidke, te paska dhene leje ajo camarokja per te pire kafe :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 07-12-2006, 20:53:01
Ka kamariere ketu :(
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 20:57:44
jo nuk ka... ca don ti me pi? ta bej une njo.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-12-2006, 21:09:43
Erlehta , ec se Ibraimi po dojka me na sherby ....une pi cka te ka, nese ka caj mire ,nese ka kafe mire, nese te dyjat edhe me mire  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 21:14:26
ju befte mire kafja erlehta dhe kengaime
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-12-2006, 21:18:59
Rrofsh Ibraim  :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 21:25:25
kenga ;)
hajde mi erlehta, apo e merr kafen a jo?
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2006, 22:32:00
E marr une, se erlehtes i ka rene kafeja ne koke. :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-12-2006, 22:34:18
Largohu ti , se Erlehta mua ma la amanet kafen e saj  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2006, 22:35:30
E ndajme per gjysme??? :D :D Une do e pi gjysmen, ti pastaj ta pish fundin. :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 22:37:28
o beko po ty te bej nje tjeter more une...
te befte mire
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-12-2006, 22:37:48
 LOL LOL
Une veq kam fillu ta pij, e ty po te mbetet fundi  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 07-12-2006, 22:38:33
ua ua ua ua prandaj me zuri lemza mua se me paskit mbajtur ne goje :D

erdha erdha 
rrofsh per kafen ibro...e ftohte por shume e mire :D

Po he moj kenga cme thua, se kjo kafja nuk shtyhet pa llafe :D

Ti ore Bekim strategu kujt i ka ran kafja ne koke :D

Moj kenga ec ma kthe filxhanin se e piva :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 22:40:13
me e pas dit se i ktheni filxhanat, ju kisha bere caj :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 07-12-2006, 22:41:44
LOL  LOL LOL
 jo jo na u nderrua mendja
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 22:42:43
ku eshte mi kjo kenga...
kengaaaaaaaaaaaaaa
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-12-2006, 22:43:37
Ku je moj ti , se ta pime kafen, ta coptuam  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 07-12-2006, 22:49:20
Sa shume te shijon kafeja mes miqesh :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 07-12-2006, 22:52:43
Ehe  :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 22:57:26
ehe pra :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 07-12-2006, 23:21:07
po pra :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2006, 23:42:57
Kush deshiron ti shoh fall??? Te jeni te sigurte se do u jap lajme te mira. :D LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Ladyx ne 08-12-2006, 00:14:38
Bekim une me deshire do e pija nje kafe, e sa per fall me mire hiq. Mos u lodh  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2006, 03:30:09
Eshte vetem strategji zonjushe... sa per te mos e pi kafen vete... :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-12-2006, 16:43:00
Ku di dhia c'eshte tagjia  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2006, 11:17:32
ej kush do vije te pije nje kafe me konjak Skenderbeu te Korces :D (eshte ai konjaku qemoti)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2006, 17:46:24
A ben une te mar vetem ate konjak?.... :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lisa ne 09-12-2006, 18:20:18
une dua vetem kafen...keshtuqe lere se po e ndajme nje rracjon me Lefterin ai pi konjakun une kafen :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2006, 18:28:44
Ihaaaaaaaaaa ta kisha dit qe po e pi perball Lises ate konjak kisha mar pak me shum,dua te dehem mire.... :D

Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 09-12-2006, 19:49:36
une per vete piva nje kafe ..dhe nuk dua..por po deshi kush ja jap nje te mire..shume ;)..aq te mire sa do ma kerkoj shpesh pastaj.. hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 15-12-2006, 23:38:27
................... .....
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 23:41:36
fol  moj fol ...:D çfarë deshe te thuash 
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 15-12-2006, 23:43:38
uu aty qenke ti :d

une nuk fola se nuk pashe njeri :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 23:45:39
ktu jemi  moj  ktu :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 15-12-2006, 23:47:39
Na pi kafen shpejt se do iki une ...:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 16-12-2006, 00:56:35
Kushdo cka ti doje zemra prej meje e keni.... :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 16-12-2006, 19:35:50
Ftoj per kafe te gjitha beqaret e forumit, se jam ne humor te mire sot. :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2006, 21:02:04
Bekim me sjell nej caj te lutem , se jam me grip  :-[
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-12-2006, 21:55:23
haha...hajdee se ta bej edhe ty  nje :D se mbaruam fare nga  ky  grip  :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 19-12-2006, 09:59:00
ehhh...ky gripi.. ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2006, 21:10:45
Bekim me sjell nej çaj te lutem , se jam me grip  :-[

Grp te pulave apo cfare? :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 19-12-2006, 21:13:08
Une dua nje caj trendafili
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2006, 21:15:01
Sna ka mbet..... :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 19-12-2006, 21:29:16
Po jeshil ka :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 19-12-2006, 21:34:30
Sna ka mbet..... :D
o lefter po nuk te ka mbete sepse i ke dhene gjith trendafilat femrave,sa sheh nje femer i jep nje trendafil ti. ;).po ruaje ndonje per caj. :S.per ndonje rast te vecante hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-12-2006, 15:53:21
Ftoj per kafe me dahon kush ti doje qejfi le te vije..........

adresa: Rruga Zeriyt. pallati i forumit. Shkalla 666. Ne fund te korridorit do shikoni Barkafene.......... ....... :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 20-12-2006, 15:55:19
Kujdes.......mos bini ne kurthe te ujkut !  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 20-12-2006, 15:57:27
Kujdes.......mos bini ne kurthe te ujkut !  :D

sa e qut kjo sorkadhushja :D

avajtu iher te jap nje makjato :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-12-2006, 16:03:28
Gjithsesi une po pres............. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-12-2006, 11:05:24

Kush eshte per kafe ne kete mengjes aq te mire ? !  :) :D

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimages.google.de%2Fimages%3Fq%3Dtbn%3AEemY3BYABmqaXM%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.amann-kaffee.at%2Fimages%2Ftasserund.jpg&hash=bac9378ca9013c11acbdf14fe48508ee)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-12-2006, 16:59:26
Po cigaret ku i ke mooooooooj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-12-2006, 17:17:14
Ska cigare !! Jemi kunder duhanit  :P :P :P

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-12-2006, 17:20:59
E mire s'ka gje se nji e kam vet une. Gjithsesi perzije pak sheqerin se u ftof kafeja.......... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 21-12-2006, 18:12:03
kafe ska.. po deshet gje tjeter mire.. ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2007, 04:45:56
Une desha tju ftoj ne kafe, por ska njeri te gjalle ketu  :(
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2007, 07:41:51
Ftoj per caj te ftohte (meqe eshte ngrohte jashte) Lisen, Aiden, Erlehten, Capkenen, SmiLey-n & Mishelin. Si keni qene goca?!
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-05-2007, 07:45:59
Po Elegancen ku e le moj  LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2007, 08:02:10
Po Elegancen ku e le moj  LOL LOL LOL

Hahahahaha, Eleganca eshte ajo qe i fton ore. Une jam "The Hostess with the Mostess!" :) :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 03-05-2007, 08:10:24
Ftoj për çaj te ftohte (meqë është ngrohte jashtë) Lisen, Aiden, Erlehten, Capkenen, SmiLey-n & Mishelin. Si keni qenë goca?!
Rrofsh moj nusja e shtepise,apo sjam semure une sot me temperature te larte plus tere mengjesin kam qene me te vjella(shenja shtatezanie keto me duket LOL LOL) ma bej caj mali mua :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 03-05-2007, 08:20:27
a ka me burra shqypnia qe pijne raki mare
e han meze me kollopare :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-05-2007, 08:45:41
Dalbero, do pijme nje kafe ne te dy apo jo? :P :D LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2007, 08:59:21
O Embelsire me bej nje kafe ashtu sic je vete.  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 03-05-2007, 09:17:36
Dalbero, do pijme një kafe ne te dy apo jo? :P :D LOL

kur ta dush ti dhe me ca ta dush ti :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 03-05-2007, 09:51:19
Po mu sme thirrni mo??? :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-05-2007, 14:50:06
Eleganca rrofsh qe me paske ftu...tu bofte dita njimije...po si na ke ftu tek e tek apo tufe???

Hajde ma boj i kafe shqeto se me iku zari fare sot ne pune...hajde luju duret shpejt  :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-05-2007, 15:29:43
kur ta dush ti dhe me ca ta dush ti :D :D


Okej, hajt ngrihu edhe me bej nje kafe Amerikane mua, jo ato turket. :D S'i kam qef. :P


Po mu sme thirrni mo??? :D


uaaaa hajde mo edhe ti je i ftuar me ne. :DO Embelsire me bëj një kafe ashtu siç je vete.  :DUne s'bej kafe; mua me bejne. Po deshe ti beje. :D Ja ketu jam une po bej sehir. :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 03-05-2007, 15:54:17
Un tani po shkoj te pi nje kafe dhe s'jam duke ftu asnje  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-05-2007, 23:46:53
PO deshe moj. :D :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 04-05-2007, 01:29:15
o yllo do vish tpish kafe ti,se se kam pire akoma  te mjesit! ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 11:11:37
Une i kam pi dy..kush do me japi edhe nje?? te mbush dozen
 :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2007, 13:57:50
Ndonjeri apo ndonjera qe do jete ne TR :D te te japi kafen :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 14:18:54
e pse i bi nga Kina ti...ja tashi mbas nja 30 min vje dhe ma jep nje kafe si me le pa gjume fare... :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 04-05-2007, 14:36:44
o mishel po sa koprace je moj?..si nuk the njehere hajde tjua jap nje...kafe po ngele vetem duke kerkuar ta japin..?
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 14:45:20
epo c'ti besh more djale, kam gjysmen e genit prej gjirokastre...helbe te c'pret dhjakonare e shkuar dhjakonares


po hajt se jam edhe i cike bujare...po deshe na i gjo si nuk
kushton gjo ta jap une....porrrr kujdesss wili, hemmmm
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 04-05-2007, 14:52:01
epo c'ti besh more djalë, kam gjysmen e genit prej gjirokastre...helbe te ç'pret dhjakonare e shkuar dhjakonares


po hajt se jam edhe i cike bujare...po deshe na i gjo si nuk
kushton gjo ta jap unë....porrrr kujdesss wili, hemmmm

keshtu po mishel,e bere zemren gur. :P.po shiko se une i them kafe. :S.po kafen ne fakt nuk e pi. :S.te shkojme njehere nga klubi e shohim e bejme. ;).(paguaj une ndoshta) ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-05-2007, 14:57:32
Sikur te ndodhi Wili (po gje qe s'ben vaki)...i ka dek nona e i ka dek baba si paret do ti pagush dhe vetem ti...more vesh tyryryyyyyy tyryryyyy  :D :D :D

Naten Wili...
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 04-05-2007, 15:00:51
Sikur te ndodhi Wili (po gjë qe s'bën vaki)...i ka dek nona e i ka dek baba si paret do ti pagush dhe vetëm ti...more vesh tyryryyyyyy tyryryyyy  :D :D :D

Natën Wili...
mire mishel dakort jam me ty..po bories pse i bie ne kete ore te vone..? :S :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 22-05-2007, 14:02:23
Pi ndonjeri kafe ose caj ne kete ore??? :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-05-2007, 14:12:26
Elegance hajde moj ta pijme nje kafe turke  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-05-2007, 02:37:02
Hajde bre lepurushke ma bej nje kafecke se po me duket dite e gjate kjo sot.  :D :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 23-05-2007, 04:52:03
Aman more Tipi, po nuk e sheh titullin e temes ti si thote " ftoj ....... " e jo " me bej ..."  :O :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lumlumi ne 23-05-2007, 04:58:27
Hajt bre se qe se unë po e prishi rendin sot e po e ftoj Kengaime-n për kafe. ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 23-05-2007, 05:01:02
Rrofsh Lumi......hic se prishe ti, por vetem e ndreqe  :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lumlumi ne 23-05-2007, 05:06:25
Sigurisht. Por për me këqyrë hollëëë-hollë e pata fjalën se unë jam shumë koprrac e nuk e ftoj askënd në kafe (nuk hyj fare në Barkafe të ZY). :P LOL
Na bëftë mirë kafja! :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 23-05-2007, 05:10:48
Euu per mua prishe kopracine  :engjell: ......ne kete rast shijoj edhe me shume kafen, duke dite se sme lejon me kopracia jote kete luksuz  :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: OXSA ne 23-05-2007, 05:13:20
ftoj për kafe gjitha gocat e forumit...
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 23-05-2007, 05:18:54
Qe kur gjakovaret kaq dorelire  :P.......une i njoh si shume kopraca  :P  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: OXSA ne 23-05-2007, 05:23:14
Gjakova gjith ka qen qyteti i mikpritjes... eja ketej  dhe mandej bisedojm..
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 23-05-2007, 06:28:15
A cme ka vajt mendja për një kafe turke :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 23-05-2007, 06:29:19
Si e pi ti zemra ?  :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 23-05-2007, 06:33:59
 :perqafim
 Te mesme e pij une :D hajt do na ndonje me dockat e tua ti  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 23-05-2007, 06:38:38
Pasi po pike si une, atehere i bej dy  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 23-05-2007, 06:40:57
Hec tezoro na i bej shpej  :D se po me vete vone per ne shkolle mua :(
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 23-05-2007, 14:31:01
kush me ben nje kafe po e dua shume te embel(pa sheqer se harrova) hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 23-05-2007, 21:43:40
Une ftoj per kafe dy motrat e bukura. Hajde ma hiqni nje cike kete merzine qe me ka pushtuar moj amani. LOL Rrofshi & Qofshi! :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2007, 22:46:30
Ftoj qe dikush te me bej i caj,se shkova nga fyti.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Berni ne 01-06-2007, 15:36:58
Kush eshte per ndonje kapucino me krip se me pelqen shume
 :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 04-06-2007, 13:40:26
Kam kohe pa pire kafe me Aiden..
Humbi ajo  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: wiliams ne 05-06-2007, 18:49:30
lere Aiden ti. hmmmmm:.po luaj vendi dhe na bej nje kafe. :engjell:.se me kane thene qe i ben shume te mira ;) :engjell:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 07-06-2007, 14:53:19
ftoj per kafe gjithe femrat e forumit. hajde se e kam taze kafene dhe te bejme ca thashethuqe_
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 09-06-2007, 14:11:31
Kush po ma bo nje kafe sade me sheqer? :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 09-06-2007, 16:11:00
Kush po ma bo një kafe sade me sheqer? :)

$5 po deshe, plus tip  :P

un tani po e pi një kafe me akull nga Starbucks....ishall a ju hyp nganjecik nepsi  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: LOLa!! ne 11-06-2007, 11:08:46
ftoj per kafe!! ju boft mir :engjell:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-06-2007, 12:32:13
Te bofte mire Lola, vetem mos i hidh kripe se une e pij sade :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Belinaa ne 11-06-2007, 13:29:33
Ftoj per caj te gjithe se tani ketu te ne po ben vape dhe thone se nese pi caj kur eshte vape ta largon.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 20-06-2007, 03:29:38
Kam kohe pa pire kafe me Aiden..
Humbi ajo  :perqafim :perqafim :perqafim

Ke shume te drejte e dashur. Edhe une e ftoj per kafe Aiden, por edhe ty Erlehta. ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 10:20:24
Hajde ketu Shorty me Elegancen te rufisim nga nje kafe dhe bejme ca thashetheme te stilit Korcar.  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 11:07:48
apo su jepet hic juve korcarve! lol
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 12:08:34
Hajde edhe ti se dhe ti nuk je mbrapa. :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 12:14:28
Vallaj mo, sa me mire me njef ti mu mer dreq....


Po jam larg nga Korca se une se!!! Hajt se vendbanimin me i ven e kena,,,,(edhe pse une e kam edhe si bicim vendlindje)..dhe meqe po pime kafe...ti ketu ne Tirane ke lind??? Kur linde? me ca linde? si linde? hajt pra... :D :D :D :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 12:24:00
Ohu sa pyetje ke ti mi dreq qenke llafazane e madhe. LOL  :D :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 20-06-2007, 12:33:22
po ti merre shtruar ore...avash avash, se keshtu e kam une bej pyetjet pastaj le te tjeret te flasin....

hajde une , kafen ma porosite?... :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2007, 13:26:54
Mire mire na merre nje kafe ti se mua kur te me vije per tu pergjigjur e sigurte qe kam per ta bere. :P :P :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 21-06-2007, 22:50:00
Ju siper li lini llafet...u ftoh kafja :D

Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 10:13:28
ftoj per kafe pjesen qe zbuloi ai pis kalamaja te avatari stereotipit  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-07-2007, 20:04:11
Elegance, vieni qua tezzoro se vetëm ne jemi. Pim kafe e bëjme i mal me llofe...jo për gjë po kafja nuk shtyhet pa to LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 20:06:10
Elegance, vieni qua tezzoro se vetëm ne jemi. Pim kafe e bëjme i mal me llofe...jo për gjë po kafja nuk shtyhet pa to LOL

Une kafe nuk du, ndonje gote vere mbase. S'i pi kafet une se me prishen dhembet dhe stomaku :D

Sa per doren e llafeve, ate e bejme edhe pa sebep ne, sic po bejme tani. :)

 :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-07-2007, 20:08:07
Do vere...Hajde moj se kam nje Baron deTuris ketu...E di si eshte  mmm fantastike
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 20:10:09
Do vere...Hajde moj se kam një Baron deTuris këtu...E di si është  mmm fantastike

Nga emri ngjan qe eshte fantastike. E kuqe apo e bardhe?! Hajde njera me Verera Franceze. Hallall!  :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2007, 20:12:13
Hajde goca mua nje kafeeeee....Se i bera qe 2 dite pa gjume,ka nevoje per nje refresh.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 20:13:56
Hajde goca mua një kafeeeee....Se i bëra qe 2 ditë pa gjume,ka nevojë për një refresh.

Po kush ta ka fajin?! Pse ke ndenjt dy dite pa gjume  hmmmmm: ti hmmm?!  (?)

Ca kofe do, se une vetem Amerikane kom?! OK, se une ta bej kofe Amerikone e Erlehta te jep nje ekspres. ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 06-07-2007, 20:15:41
O shoku e kuqe eshte por o spanjolle :D nejse

Lefto te mesme apo te embel e pi kafene?
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 20:17:24
O shoku e kuqe është por o spanjolle :D nejse

Lefto te mesme apo te ëmbël e pi kafene?

Uhuuu, Spanja i ka shume te mira ato Vererat e Kuqe. Uh-Oh. :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 09-07-2007, 21:20:57
Elegance ke ndermend te vish, se nuk do e mbaj veren per zbukurim :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Aida ne 09-07-2007, 21:33:24
A ka ndonje kafe te gatshme se me plasi koka...  :-[
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 09-07-2007, 22:01:50
Erdhi ti moj polen  :perqafim :perqafim

Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Aida ne 09-07-2007, 22:06:30
erlehte  :perqafim

Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 10-07-2007, 12:23:06
Ftoj per kafe Sorelinen :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 10-07-2007, 15:35:56
Ftoj per caj jasmine Erlehten dhe Aiden. Une per vete kam per ta pire nje caj te tille, tani per pak. A t'ju bej edhe juve nga nje filxhan?! :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 14-07-2007, 02:50:20
Do ftoj njehere Eleganten, Aiden e Verdit, dhe mbesken time. Do ju jap plaku nga nje gote me dhalle dhe nje buke misri, se e ka bere plaka ime. Aida e Verdit moj cupke, hajde te te perqafoj njeher xhaxhai se vdiste xhaxhai per ty kur ti ishe e re dhe dilje ne radio.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 14-07-2007, 02:59:27
Ftoj për çaj jasmine Erlehten dhe Aiden. Unë për vete kam për ta pire një çaj te tillë, tani për pak. A t'ju bëj edhe juve nga një filxhan?! :)

Ceshte ky caj mi xhan, Jasmine, temen e semes oj, edhe cajrave u gjeni emrin,. A ka ndonje Caj SONY per plakun
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 14-07-2007, 14:46:44
Ceshte ky çaj mi xhan, Jasmine, temën e semes oj, edhe cajrave u gjeni emrin,. A ka ndonjë Caj SONY për plakun

Jasmine eshte emri i cajit, plaku Milo. Ja tani mua do te me bente shume pune nje i tille, ta pija. Jam nje cike e pergjumur, e lodhur, e merzitur dhe si pa qejf. Do ma besh cajin xhaxhi, sa me te ngrohte por jo te nxehte. Mos harro edhe t'i hedhesh nje luge mjalte brenda, mjalte special sic e ben ti vete, atje ne fshat. Rrofsh!
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: anonimus ne 21-07-2007, 12:53:00
Ftoj per kafe te gjithe se sa kam blere na mjafton.. :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Brentiani ne 21-07-2007, 13:39:15
une s'pij kafe  ^o)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: anonimus ne 21-07-2007, 22:43:02
Deshte s'deshte do ta pish..se s'kam tjeter gje ,
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-07-2007, 23:42:35
Mos ke dert per ate ..se vi une e zevendesoj :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Brentiani ne 22-07-2007, 01:37:55
po ja qe ajo insiston per mua Charlie, dhe do te me qerase poqese jo me kafe do me gjeje diq tjeter qe te me qerase?
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: anonimus ne 22-07-2007, 23:16:49
Mos ke dert për atë ..se vi unë e zevendesoj :D
  Pa ty s'ka ...ashtu keshtu je i pari  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2007, 20:11:05
Hajde kapni kusijat me mi la komt. :D.Edhe ajo tjetra let ma bon cajin se vdica komplet. :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: anonimus ne 23-07-2007, 20:40:23
po ty s'te lajne krejt kusijat e europes  hmmmmm:
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2007, 20:41:50
Ti shuj aty,kape kusine e mos fol shume. :D..Se ajo tjetra e ka radhen per caj. :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 23-07-2007, 23:24:49
Une ftoj per caj Aiden e Verdit. Si e pi cajin ti moj cupe?! :)

 :perqafim per Aiden.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: anonimus ne 25-07-2007, 18:45:24
po ja qe ajo insiston për mua Charlie, dhe do të me qerase poqese jo me kafe do me gjeje diq tjetër qe te me qerase?
Po natyrisht kur thërrasim për çaj mendojmë për të gjitha...nese je be me u rreh pa problem   kam shuplaka me shumice sa të duash  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Aida ne 25-07-2007, 19:22:52
Unë ftoj për çaj Aiden e Verdit. Si e pi cajin ti moj cupe?! :)

 :perqafim për Aiden.

Bene si ta bejsh e dashur, vetëm mos më thuaj te cohem e ta bëj unë se jam bërë pertace e keqe koheve fundit! LOL

Të flm shumë, edhe me helm te ma bejsh do ta shijoj me endje sepse eshte nga duart tua!  :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 11:39:34
ftoj per kafe capkenen dhe aiden .bojme dhe ca thashetheme. ja psh : smiley do jete andej nga parisi tu ma pi kafen allafrenga. erlehta ketej nga shqiperia. lisa po ashtu. hajdeni pra shoqe pijeni kafene jua dhashe te rejat. ju keni nai gje te re?
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-07-2007, 13:24:12
Hajde mishel ma bej nje kafe te mesme me pak. :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 26-07-2007, 13:34:53
Mishel.....do mbajme ne goje burrat e fshatit mire LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-07-2007, 13:46:41
Mos i mbani shuem ne goje se do i shkrini fare. :D :D LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 13:50:39
apo seshte edhe vape. shkrijne fare haha
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-07-2007, 14:01:55
Mor po do i beni telef. :D
Ti ma bere ate kafen qe te thashe apo do edhe ti te besh ndonje telef. :P :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 14:05:17
ua po une ta kam bo ekspres mor rob zoti! pije dhe na thuj si u bo ceshtja e gjirit persik. e zgjidhet ju te dy apo e lat te...
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 14:27:00
ftoj nai rob me pi nai kafe se ngela tu e pi vetem. :(
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-07-2007, 14:41:27
hajde se lam nam te dy vetem ketu. :P :P :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-07-2007, 15:39:27
ja mbeta vetem une prape. kafe e piva vetem. po do ti qe me shijoi. i kafe 3 cigare u kunaqa fare.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 29-07-2007, 16:31:32
ja mbeta vetëm unë prapë. kafe e piva vetëm. po do ti qe me shijoi. i kafe 3 cigare u kunaqa fare.

Mos e pi kafen vetem moj Mishel, ke me ke ta pish. Une dhe trimi im te ftojme per nje kafe shoqeruar me pak Baileys & Frangelico. Eshte ilac tani per mengjes. Ai burri im te shoqeron edhe me cigare, vecse c'eshte. ;)

:perqafim Mishel. E shikoj qe s'te kisha munguar fare. LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 02-08-2007, 07:21:22
Do ftoj per nje caj te gjitha fshatarkat e forumit, se kam bere nje caj, qe ne dynja se gjeni dot, qe kur ta pini cajin do ju llapet trasha dhe do me "merni ne qaf" pastaj. E ka bere plaka ime.
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2007, 17:14:43
he mo doni kafe   :P :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-10-2007, 17:44:46
Po mo po ...hec se une te ftoj :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 20-10-2007, 18:13:41
Une shkoj te pij kafen e Sorelines (edhe meqe kafen s'para e pij shume), por meqe me ka ftuar. S'ja prish qejfin Sorelkes, une.  :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 20-10-2007, 18:18:55
une  po ftoj ate erlehten qe me ka harru fare! perqafim   
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 22-10-2007, 17:32:00
unë  po ftoj atë erlehten qe më ka harru fare! perqafim   
He mi, erdha une  :D
Ku eshte kafeja  :D :D
 :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 22-10-2007, 17:51:16
kush do ma japi nje tekje :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 22-10-2007, 23:40:23
O bo keq per long plako LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sugarja8 ne 23-10-2007, 22:06:15
per caj e ftoj dreamm  :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: kengaime ne 23-10-2007, 22:21:17
edhe une du caj  :)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 23-10-2007, 22:26:27
për çaj e ftoj dreamm  :Dooo thnx sugare...le te ftojme kengen..grens  dhe crystal..t'ja fusim i dore thashetheme... :P :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 24-10-2007, 06:32:56
Une ftoj per nje kafe a caj Lepurushen Korcare. Me duket se do ta pij kafen e lengun me te, shume se shpejti. :P
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 25-10-2007, 22:10:58
Ja paskin shtru grate  :D

 :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-11-2007, 16:07:02
Hajde kafe me shumice LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 01-11-2007, 20:16:25
kush do me japi nje kafe po te forte se jam tu shtri komet!  :(
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-11-2007, 14:47:40
pse ku i kishe kembet moj? :-[
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:00:08
kush jepte kafe falas ktej re amon se jam qe jam ktu ke dera te kthehem ta pij nje kafe ene te iki ne pun time ? :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 17:01:10
Une per veten time joooo :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 17:03:32
Ore ti lart ...hec se do te ftoj une ne kafe ..do vish ? :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:05:15
po kush e pra
se un isha tu kalu ktu ke lokali ene degjova shqp nji qe ishte tu bertit "kush do cay falas reeee se po maroheeeetttt" :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 17:06:43
Do kete qene charli  :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 17:07:58
Haha e dita se kshtu do te thuash :D jo mo joo une ty te thash jo atij :D  ;)
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:08:25
moj ti charli e boni si bur
ajt se te ftoj un tha
po ti qe ma dredh bishtin nje her ktej nje her anej per nje kafe 300 lek :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 02-11-2007, 17:09:00
a ka per xhaxhin naj caj ktu a si eshte puna?

Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 17:12:03
Po mo ka hec këtu e pijm nga një se te kam jaran ty :D se këto gocat po i lute shumë ju ngritet bishtii :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 02-11-2007, 17:13:58
vec le te jet i rand aman se moti skam pi caj te rand
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 17:15:30
Pa uje te bardh fare nese doo :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:15:45
shif xhaja shif
sa erdhi direkt e ne kafe
un kam nji ore tu bertit ktu e spo ja mar no njonit noj kafe
xhaja si me te qeshme me te ngjeshme e mori nji kafe :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 17:16:38
Uaaaa si thon keta po hajt mo se po ju ftoj une per kafe tgjith :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 17:20:59
Shih sa goce e mire din te behet njona :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 17:23:10
haha po une jam e mire ore :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:24:58
eeeeeee
tani masi i doli boja
mir qe fton po as venin se thot
dmth qe do me la gojen :D :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 02-11-2007, 17:34:11
thuje venin mi o soreline se mbetem ne kembe tu prit ne...
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 17:34:19
Jo mo jo nuk me del boja kollaj mua :D Vendin thote, po sa te vini ju ketu tek mua keni heq kafet e ter vitit :D :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ibraim ne 02-11-2007, 17:36:09
nje po nje kafe do pime aman... ta mbajm mend sa tjemi gjall :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 17:39:26
Po ore po hajt se caj kines do ju servir :D
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:40:46
shif shif e ndroj prap kjo
pupupupu sa kurnace qe qenka mor amonnn :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 04:24:59
Si perfundim kush i dha kafet dhe kush i piu ato?! Se shume pazar keni bere ketu dhe prape nje vrime ne uje keni sqaruar. LOL
Titulli: Re: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-11-2007, 18:08:14
Uaaaa si thon këta po hajt mo se po ju ftoj unë për kafe tgjith :D
pernjeheresh apo nje nga nje moj,e kishe llafin? hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2007, 13:58:38
Kush do me beje nje caj shpejt se po me ze gripi me duket... :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-01-2008, 18:39:37
hajde mishel,te lutem shume :perqafim
uahhh nuk e di cfar kam per momentin :-[
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 05-01-2008, 20:33:06
Lisen dhe xha Milon do i ftoja per nje caj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 05-01-2008, 20:35:31
do ftoja eg per caj me konjak se jam dhe me grip ksuh te doj tjeter te vij :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 18-01-2008, 23:40:29
Ka ndonje per kafe ketej verdalle  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 18-01-2008, 23:46:44
jam un nje kafe plss :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 19-01-2008, 17:50:53
me kenaqesiii do ftoja Mishelin..Trouble.. dhe Charlin... :)

Trouble merr nje shishe vere me vete... :D
Mishel..nje  kek  :)
Charlie...nje qengj i pjekur sdo kish qene keq.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-01-2008, 17:53:01
Une e kisha marr qingjin po kam frik se do ju dhemb barku ketyre te ftuarve tjer :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 19-01-2008, 17:53:32
hahha..Erdha erdha menjihere,por vetem me nje kusht. :D

Qe Charlie te na shikoj juasht nga dritarja. :D..Plus 1 shishe nuk na mjafton sonte dua te dehem. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 19-01-2008, 17:58:54
sonte dua te dehem. :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 19-01-2008, 18:00:26
Dehemi dehemi,deri kur t'a shohim Diellin me sy. ;)..Ose  nese nuk agon neser e presim deri ne Pranvere ashtu te dehur. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 19-01-2008, 18:02:57
Dehemi dehemi,deri kur ta shohim Diellin me sy. ;)..Ose  nëse nuk agon nesër e presim deri ne Pranvere ashtu te dehur. :D

do te spiunoj me duket.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 19-01-2008, 18:04:51
hahahha...Ska problem spijunoj une vet. :D (ca te bej qejfin e kam para te gjithave  ;))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 19-01-2008, 18:08:24
hahahha...Ska problem spijunoj unë vet. :D (ca te bëj qejfin e kam para te gjithave  ;))

..hajt se spo ta prish...po te ftoj bashke me nje shoqerues.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 19-01-2008, 18:10:47
Ncuk..Dua te vi vetem :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 19-01-2008, 22:17:46
Leftos du me i dhene nje kafe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-01-2008, 22:23:25
Soreline, hajt ngrihu bej hopppp edhe me bej icik nje filxhan kafe mua.. he te keqen :P :D:perqafim


Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 19-01-2008, 22:23:57
o goca qe qesh te vi dhe un :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 19-01-2008, 22:26:46
Soreline, hajt ngrihu bëj hopppp edhe me bëj icik një filxhan kafe mua.. he te keqen :P :D:perqafimU cke moj te bën sorelina një kafe ty. :D
 :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-01-2008, 22:27:59

U cke moj te bën sorelina një kafe ty. :D


Rrofsh me shpirt. E dija une qe te kam goce per shpi :P haha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 19-01-2008, 22:31:04
ncncnc sa m m qenka kjo puupuppu
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Aida ne 19-01-2008, 22:39:16
Kush ja ben gjyshes nje caj se me grip jam....  :(

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-01-2008, 23:20:40
Leftos du me i dhënë një kafe :D

 ^o) ..... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 20-01-2008, 18:46:43

Rrofsh me shpirt. E dija unë qe te kam goce për shpi :P haha

E mi zemer pikes i ke rene :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 20-01-2008, 18:49:03
^o) ..... :D

Ti i poshter ca ke qe mi ben turinjte ashtu :D

Ty ste ftoj une per kafe  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 20-01-2008, 19:02:19
Kush do me ftoje per caj se jam nje cike si me grip?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 20-01-2008, 19:04:14
Kush do me ftoje për çaj se jam një cike si me grip?

Bekimo cke mo te ftoj une po amon mos me ngjit gripin :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-01-2008, 20:24:23
Ftoj per kafe Lepurushja_KORCARE ndersa eurogina vjen pa ftese se ka status te till :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-01-2008, 21:33:15
hajde dreamm te pime nje kafe per qefin tone :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 20-01-2008, 22:14:54
hajde dreamm te pimë një kafe për qejfin tonë :perqafim

me gjiiiithe qef... :) :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-01-2008, 22:19:39
Ftoj kush te doj per ndonje got tek cluB VENUE TIRANE :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 21-01-2008, 12:54:26
capin per nje kafe e ca llafe
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 21-01-2008, 12:55:31
Bejme ca llafe ne se kafja e djemshme me la pa gjume mua hahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 21-01-2008, 13:01:13
me duhet te behem gati tani. me vone llafet ....e di vete ti!
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-01-2008, 23:05:25
behu gati dhe hajde se u be 1 ore qe te pres ;)(per kafe moj..) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 22-01-2008, 11:53:30
ja tani po vishem grens, hajt pra. vendtakimin ta them ne vesh kur te shifna. pfff. vertet tani do dal per nje kafe me njeren qe e di qe do me caje koken....sdi si ti bej bisht
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Cami ne 22-01-2008, 12:11:00
mund te bej shoqeri per kafe ne vend te asaj qe do te caj koken
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 22-01-2008, 12:34:44
mendon se do mundesh te me thuash ndonje gje me interesante? pff
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Cami ne 22-01-2008, 12:37:39
epo varet nga ajo se qka kerkon te dish
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 22-01-2008, 12:42:17
nga ty asgje. bye
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Cami ne 22-01-2008, 12:43:14
kaq shpejt u merzite ti qa te gjeti
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 27-01-2008, 18:50:51
hey kaq shpejt e kini mbyllur kete barin juve, une tani po  pi nje cokollate te ngrohte po ato llafet s'paskam me ke ti bej  :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-01-2008, 00:14:16
hajde ti se i bejme ato llafet,vetem hajde :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 29-01-2008, 19:40:36
he se erdha ca do na thoni ndonje gje  hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 14:09:56
Kush te ftoi ty mij   LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 01-02-2008, 14:13:43
Kete zullapin nxirreni jashte se na beri tapetin tere qime :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 14:21:44
Te bene alergji gje leshrat e mia ty mo :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 01-02-2008, 17:14:13
Citim nga: Ujku&nbsp; i&nbsp; Epirit ne 01-02-2008, 14:09:56
Kush te ftoi ty mij   LOL LOL LOL

pse ca kishe ti,u merziteeee? LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 17:16:01
Hajde një çaj me lesh sqetllash pra :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 01-02-2008, 17:27:20
Du te ngre  nje dollli per cajin me leshin e sqetllave qe ky lart ja dhuroi asaj me lart LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 01-02-2008, 17:27:47
na e shpifet LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 01-02-2008, 17:29:01
ftoj per cofee gocat nqs duan te vin ne nje lokal interesant
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 02-02-2008, 00:29:53
e ku bi ky lokali interesant?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 02-02-2008, 00:34:08
Mishel a po e pijm nga nje kafe e bejme llafe se ka qfar flet njeriu me ty,je e ftuara ime :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 02-02-2008, 00:37:14
Rrofsh se jam esell me kafe sot. po po thashe ndonje fjale gabim mos ma ve re se helbete mesi i nates ketej
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 02-02-2008, 03:14:56
Mishelke, do vic ta pijme nje kafe bashke, ka gjetur plaku nje lokal, ku banakiere eshte nje bufe, se edhe lokali BUFE quhet. Hajde te pres burimi.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 02-02-2008, 09:55:50
o milo po ky fshati paska nja 3 burime! te cili tete pres eee
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 02-02-2008, 11:12:34
Te i katerti. LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 02-02-2008, 12:56:08
aty qeke ti mer dreq? aty prit se erdha me ibrik ne dore. LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 02-02-2008, 15:50:12
Mos hajde njiher, se jam tu shplare trupin. LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 02-02-2008, 17:29:38
Nje votka bakri per kete "KAVERNIKULOZIN" siper LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 02-02-2008, 22:26:48
Pa ma shpjego iher ket llafin kavernikuloz se se kapa dot. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 02-02-2008, 22:34:36
e then shkurt fare me dy tela cifteli : shpellaxhi LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-02-2008, 11:32:07
Hajde ndonje bukuroshe nga forumi te ma beje kafen dhe te me mbaje me muhabet. :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: capkenia korcare ne 03-02-2008, 12:46:43
shume kerkoke ti :P ec bej kafen tani dhe leri te tjerat se do ikim ne pune :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2008, 20:17:41
ec "Capkene pre korçe" na bej ti nje kafe te dyve se ai eshte dembel hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 28-03-2008, 16:49:34
Ftoj per kafe ..................
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 16:52:55
njeriun e padukshem.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 30-03-2008, 22:24:52

   Më 01. prill, ta qes një kafe...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-04-2008, 19:58:35
kush do nje kafe te embel,pa sheqer ? hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 02-05-2008, 07:15:48
Ftoj per caj Mishelin, Dreamm, Emiren, Charm, Lepurushen Korcare, Capkenen, SmiLeyn, Crystal Tears, motrat B (Blerina & Bleta) & Erlehten. :) Do tu bej te gjithave nga nje caj shume te mire, zgjidhni shijet sesi i doni se i kam nja 15 lloje te ndryshme ne shtepi. E pini me qumesht, me krem, me vanilje, me sheqer, me limon a me mjalte?! ME KA MARRE MALLI PER JUVE VAJZA. Ejani ta pijme nje caj se bashku dhe te bejme nje dore muhabet. ;)


 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 14:20:21
2 sheqer jo qumesht per mua...kekun  e sjell vete :)

merri mire masat pale duam dhe noj gje tjeter :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 03-05-2008, 22:27:46

  Kafet na i qet ti te tjerat i siguroj unë.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-05-2008, 00:37:20
Ftoj për çaj Mishelin, Dreamm, Emiren, Charm, Lepurushen Korcare, Capkenen, SmiLeyn, Crystal Tears, motrat B (Blerina & Bleta) & Erlehten. :) Do tu bëj te gjithave nga një çaj shumë te mirë, zgjidhni shijet sesi i doni se i kam nja 15 lloje të ndryshme ne shtepi. E pini me qumësht, me krem, me vanilje, me sheqer, me limon a me mjalte?! ME KA MARRE MALLI PER JUVE VAJZA. Ejani ta pijme një çaj se bashku dhe te bëjmë një dorë muhabet.


 :perqafim :perqafim :perqafim


Po ndonje cun don te ftosh ti apo vetem per goca eshte festa ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 04-05-2008, 15:21:59

Po ndonjë çun don te ftosh ti apo vetëm për goca është festa ? :D

Cunat do t'i mbledh heres tjeter, nga mesi i javes. Por kesaj rradhe do me qerasni juve mua, meqe kam ditelindjen.

Ciao Charlie. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-05-2008, 18:38:34
Kendej nga ne eshte zakon qe ai qe ka ditelindjen duhet te na qerras neve tjerve :D po mos ke dert se ta jap ndonje dhurat modeste :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elegance ne 05-05-2008, 04:57:52
Kendej nga ne është zakon qe ai qe ka ditelindjen duhet te na qerras neve tjerve :D po mos ke dert se ta jap ndonjë dhurat modeste :D :D

Kendej nga banoj une, ndodh e kunderta. :P Ta hodha. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-05-2008, 12:17:47
Epo une jam mesuar me keto zakonet e mia ketu :D kshtu qe pres dic nga ty :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 07-05-2008, 08:33:40
Ftoj per kafe, ke te jete zgjuar dhe i/e lire ne keto momente.  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-05-2008, 09:07:31
Une jam i lire per ty 24/7 Stefi :D kur te duhem vetem nje fishkellime edhe aty me ke :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-05-2008, 09:09:07
edhe une jam e lire por me duket se jemi larg njera tjetres apo jo?
xx
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 07-05-2008, 09:24:18
Trendafil i kuq, nuk ka rendesi sa larg jemi kafen mund ta pime bashke gjithsesi apo jo ?  :perqafim

Ps: Tani e kuptova qe je femer  :D me fal.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-05-2008, 09:25:19
Po kam nevoj per nje kafe kete moment jam shum e merzitur.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 07-05-2008, 09:36:38
Nuk e di pse je e mërzitur, por mund te te them vetëm qe çfaredo qoftë do kaloje të jesh e sigurt, na një  :puth qe te te ngre pak moralin.  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-05-2008, 09:38:30
Flm edhe une te jep ty nje :engjell:
me duhet te iki
kalofsh mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-05-2008, 08:40:01
Ej trendafil hajde ta pime kafen bashke se nuk me shtyhet vetem si thua ? ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-05-2008, 08:41:13
Po behem gati. Ku do takohemi?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-05-2008, 08:46:25
Ketu besoj duhet te rrime tek kjo teme  :D se tek te tjerat na perzejne pastaj  :D Cfare pi ne mengjes kafe apo caj qe te ta bej gati  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-05-2008, 08:47:45
Kafe latte po pate.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-05-2008, 08:54:36
Ok patjeter qe kam ja po ta bej tani.
Ja te ftojme edhe Mishelin se ajo me shoqeron me nje cigare, hajde Mishel ku je se po ta bej dhe ty kafen  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-05-2008, 08:56:21
Nuk eshte bere e gjall sot ajo. Ndoshta eshte ne pune.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-05-2008, 08:59:32
Ok atehere e pime ne te dyja.
Me duhet te leviz per pak ciao  :puth do vi prape.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-05-2008, 09:03:26
Ok edhe unë duhet te iki por degjohemi ne mbrëmje.
Kalofsh mire
xx
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 10:05:55
sa ma paskeni laku emrin prandaj i digjshin veshet cunit hahahaha. erdha kush do e bojte ate kafen se cinaren e kam ne goje.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-05-2008, 11:11:33
Une jam gati per kafen e dyte po deshe
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 13:22:47
une jam te e treta
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2008, 14:02:23
ftoj grupin qe qenka onn..vec zgjidhni e merrni kush do beje kafet..se vete s'jam sh. ne forme ^o) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-05-2008, 14:06:28
Hajdeni vajza se kafen e bej une, e kam specialitet kete pune.
Ja ku i keni  kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) goca, kaq jemi apo jo se mos kam harruar ndonje padashje ma aman.
Ju befte mire, Mishel ja ku po e ndez dhe une nje cigare per te te shoqeruar, edhe per qefin tim kuptohet  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 14:10:22
ti na thuj i here ca ke qe sje mire. cte beri dem pastaj na thuj i cike me ke grup e ke mi shoqe. une kafe pi tjeter gje sdu rrofsh
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 14:16:16
po stefi ja po e ndez
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2008, 14:19:32
grupin e zakonshem moj,,, ne qe jemi onn zakonisht..( fatkeqsisht apo fatmiresisht vec femra :D)..

une...hmmm...u knoww ^o)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-05-2008, 14:23:00
Po kafe te bera dhe une mi, nuk te thashe ndonje gje tjeter,  e pashe qe po pertonit te benit kafet dhe jua solla, c'paske qene dhe ti  :D pastaj mire jam une, kush te paska genjyer ty qe nuk jam mire une ?ë
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-05-2008, 14:28:19
Mishel po ti thuaj qe paske patur me dreamm ate shkrimin moj, edhe une u futa mes pilafit pa dashje  :D hajde tani na befte mire kafja
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 08-05-2008, 14:39:31
qetesare stefi. uh sa ma donte shpirti i kafe me aspi
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-05-2008, 08:17:50
Stefi je gati per kafe ti?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-05-2008, 08:38:09
MIremengjes o Trendafil me vese, gati jam akoma nuk kam hapur syte ja dhe  kafe)) kafe)) hajde na befshin mire.

Si ia kalove ti ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-05-2008, 10:07:07
Ku ike moj trendafil, tu ftoh kafja  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-05-2008, 10:35:19
E pij une ne vend te saj ...:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-05-2008, 13:29:15
Ok po te eshte ftohur ca  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-05-2008, 13:59:52
Ska dert ...ma ben ti tjetren tashi :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-05-2008, 14:55:16
Une per vete fjoj per akullore :P Se vete po pij per qejf :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-05-2008, 15:00:06
E pse keshtu kush te ka thene ty qe ne nuk pime me ty ? une per vete vij vetem nese me fton per ndonje gote  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-05-2008, 15:38:05
Ketu jam une. Gati per kafe?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-05-2008, 16:39:04
Po por treshe ama :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-05-2008, 16:41:40
Te pelqen treshe ty eee?
Ke do qe te ftojm?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 09-05-2008, 17:27:31

  Mua nje kafe plus ti
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-05-2008, 08:31:31
Trendafil je gati per kafen  kafe)), hajde se po ta bej dhe ty mos u vono.

Ps: Miremengjes te gjitheve.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 09:00:02
mirmengjesi o popull i pergjumur.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2008, 09:04:45
Mirmengjes Stefi and Mishel and Charlie. Gati per kafe ju? Une gati jam
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-05-2008, 09:07:28
Shyqyr qe erdhet me ne fund se nuk po me shijonte kafja vetem.
mishe te ta bej dhe ty nje se trendafilit ja kam bere gati.
Apo c'te shijon kur ta bejne kafen  dhe e ke gati sa zgjohesh nga gjumi. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2008, 09:10:53
Duke se akoma eshte ne gjum ajo. Cdo besh sot ti?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 09:16:05
jam ngritur qe ne 7 te mengjesit.ma bej nje kafe te dyte se vdiqa
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2008, 09:19:12
Gati e ke. Cfare kafje preferon ti?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-05-2008, 09:19:54
Asgje nuk do bej trendafil, ne pune si perdite, ketu para komjuterit do me lodhet pak mesi por varja, do gjej dike qe te me beje nje masazh pastaj  :D

Ja ku e ke kafen tende Mishel  kafe)), te befte mire. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2008, 09:23:59
Me bej edhe nje kafe mua moj cupke qe te te uroj dasmen. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 09:27:49
turke ma bere mi? po une e desha expres mi. nejse rrofsh dhe me i fat te mire ishalla hahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2008, 09:29:55
Kush do martohet se nuk e mora vesh une? Hajde per hajer ishalla
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 13-05-2008, 14:53:45
Do i ftoja per kafe keto dy gocat e reja Trendefilin e kuq edhe Stefin qe te ju qerras nga nje kafe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-05-2008, 15:37:55
Mishel po expres ta bere moj se ashtu e pi edhe vete.
Charlie me kenaqesi do ta pime kafen me ty.
Ja dhe nje kafe  kafe)) per Steriotipin qe te me uroj ne dasem meqenese jam beqare  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2008, 15:57:18
për Steriotipin qe te me uroj ne dasëm meqenëse jam beqare  :D
zer be qe je beqare... :P :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-05-2008, 16:01:50
Beeeeeeeeeeeeeeee hahahaha po beqo jam mo beqo, hajde me uro tani  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-05-2008, 16:10:01
O Tipi kjo tipja e dashka kafene me bisht LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2008, 16:13:50
Beeeeeeeeeeeeeeee hahahaha po beqo jam mo beqo, hajde me uro tani  :D
Hajde ne dasëm te kalamajve atëherë. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2008, 23:55:59
Trendafilin e kuq  edhe Charlin se gjynah,,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 08:34:30
Dreamm, Mishel, Trendafil, hajdeni te pime kafen se po jua bej gati.
Jeni zgjuar nga gjumi ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-05-2008, 08:48:54
Une po. Jan zgjuar te tjeret? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 09:16:30
Trendafil ja ku e ke gati  kafe)) ja dhe nje per mua kafe)).
Kur te vijne te tjeret e kerkojne vete ato po he.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-05-2008, 09:21:08
Mire e ke ti :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 09:23:03
Hajt na befte mire ne te dyjave  perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-05-2008, 09:24:18
Ishalla :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 14-05-2008, 09:29:08

  Ju befshin mire ju te dyave kafet, ma beni edhe mua nje.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 09:34:11
Miremengjes Hektor, ta bej shoqja jote kafen, ja tek e ke  kafe))
Te befte mire.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-05-2008, 09:35:09
Ma nxori gjumin ajo kafja. Thnx Stefi :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 09:42:00
Te lutem trendafil, i kam marre persiper kafet e mengjesit une pa merak, sa here te duash me thuaj se nuk pertoj  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 14-05-2008, 10:13:33

  Kismet neser ne mengjes ua bej une nga nje dhe do ju ngopi me llafe.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 10:55:23
Te lumte keshtu behet, atehere neser i presim nga ty kafet, se mos harrosh mo ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 14-05-2008, 11:16:23

  Vetem me nje kusht:Te jesh ti prezent dhe te llafosemi.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 15:29:17
Patjeter  ;) atehere takimi ne 8 e 30 ok  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 15-05-2008, 07:29:14
 
Miremengjes si keni fjetur.
Ja kafet e unë patjetër më duhet te shkoj,kerkoj ndjesë.Ju puthe te gjithave,Stefin me gjatë.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 15-05-2008, 07:40:09

  Ku jeni te dashurat e mia ika une
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 15-05-2008, 08:28:15
Hektor thnx per kafen, je shume i mire, apo c'te shijon kur e gjen kafen gati sapo je zgjuar  :D
Hajde me vone se ta bej une tjetren  :perqafim
Trendafil hajde ti pime bashke kafet e Hektorit  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-05-2008, 09:22:20
Ja ktu jam une. Ke kafe per mua ti Hektor? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 08:12:11
Mgjesi popull. Kush eshte per kafe ne keto momente? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 08:14:50
Miremengjesi te gjitheve.
Une jam per kafe trendafil, se nuk po i mbaj dot syte hapur.
Do na i besh ti sot ? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 08:17:39
Patjeter. Gati eshte. Si u gdhive ti? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 08:22:33
Une cope-cope jam, me mire po pi nje caj tani qe u kujtova se jam komplet e bllokuar, qenkem ftohur keq me sa duket ( ne tajare jam ftof  :D)
Ty si te shkoi nga dje ?  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 08:28:33
Cka po mire te themi. Ku ishe mbreme ti? Shikove ndeshjen? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-05-2008, 08:33:09
Jo, dje mu prishen planet qe kisha se me ftuan ne nje dreke ditelindje dhe mgela aty deri ne darke, kam dale nga shtepia ne oren 7 per te ardhur ne pune dhe kam shkuar ne shtepi ne 23.
Uff nuk isha ne gjendje per asgje me e me zuri gjumi.
Ta ftojme dhe Mishelin me dreamm pre kafe ? ku jane ato ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 08:38:34
Nuk di une. Ato s'degjohen fare. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2008, 12:55:54
Kush do na e beje nje kafe se na ka shku amperi aty ku s'mban me. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 16-05-2008, 13:00:26
une jo . une dua te ma sjelle tani dikush ketu ne shtrat bile qe te ngrihem.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2008, 13:29:51
Kush do na e beje një kafe se na ka shku amperi aty ku s'mban me. :P

a ke ndonje kerkese tjeter? :D :D

hajdeni nga une ju njehere...kaffet kjo lulekuqja meqe eshte me e vogla.. :)

Warning:  Jo fjale te pista :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 16-05-2008, 14:11:41
ah po kthehem mrapsht se me kete kriterin e funit ma ke lli. se nuk rri dot pa thene sidomos kur me thone kujdes . nejse une po shkoj ta pi me shoqni femnash tani.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 16:19:30
Me mua e kishe ti dremm?(lulekuqe) Gati jan kafet apo c'fare te doni vec tregoni. Hajdeni se ndihem pak e merzitur sepse motra po vjen neser ne shqiperi dhe do ngeli vetem une. :( :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 16-05-2008, 16:20:26

  Nuk di cilat fjale jane te pista!Fjala vjen cica, kjo nuk eshte e pist, kjo edhe mund te lëpihet bile
  Sa seshte ajo ketu, une jau bej kafet, vetem urdheroni.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 16:23:27
Une jam ktu. Ma ben ti mua? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-05-2008, 16:40:54
Ca te te bejne moj :O

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 16:42:01
Kafe ore! Mos te shkoj mendja atje ty direkt. Pra do ma besh? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-05-2008, 16:44:26
Po veri kundrinorin moj cupe se i shastise cakejte e forumit, Nejse ujku nuk para ben kafe, zakonisht ja vene filxhanin perpara :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 16:48:20
Nuk jam nga ato qe ta ven ty. Nuk dorezohem shum kollaj :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-05-2008, 16:50:23
Hajde rradha se e kam kohen teper te limituar LOL LOL

Kur e provuat bananen per here te pare???????????
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 16:56:01
kur isha 6 muajsh. Po ti kur provove qershin?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Berni ne 16-05-2008, 16:57:23
Nuk e mbaj mend

Pse ka pasur banane ne Shqipëri para 20 e ca vitesh ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-05-2008, 17:00:44
Kur isha 6 muajsh i kisha qershia. Tani i kam dardha LOL

Si e preferoni Trongullin (kastravecin)????????

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 17:02:15
Te qeruar
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2008, 17:03:10
me duket mua apo i keni ngaterru temat... :D


hajt se po ftoj per coffe  keta qe jane onnline momentalisht.. :)

ka security tek dera :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-05-2008, 17:05:13
Kane ngaterruar kta komshijt. Jam bere per nje kafe. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 16-05-2008, 17:41:27
une po e pi tani
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-05-2008, 08:09:16
Mgjes more popull. Si u gdhite sot andej nga memedheu?
Gati per kafe te gjithe? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 17-05-2008, 08:16:50
Vallaj un sjam ne memedhe (do jem se shpejti) po po me qerase me nje ice-late nuk do ta ktheja mbrapsh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-05-2008, 08:18:36
Ice-late coming up. Edhe po bej nje per veti se me pelqejn. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 17-05-2008, 08:55:58
hajt gzur pra. Me shnet e lumturi te paca perhera. :D

Kte tekjen e pare e kemi me funden per miqesine tone LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 09:09:30
Trendafil, Mishel, dreamm, kush nuk e ka pire akoma kafen hajdeni se ju a bej gati ne nje sekonde  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 09:12:03
Gati jam dhe besom mua qe jam bere per nje kafe te forte.
Gati eshte? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 09:23:24
Gati e ke trëndafil urdhero  kafe)) ç'të ka gjetur qe ne mëngjes ?
Mos e vrit trurin degjo mua.
Ja ku po e pi dhe nje  kafe))për vete.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 09:24:59
Hajde ne befte mire. Gezuar Stefi :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-05-2008, 10:38:23
Stefi ..ka noj kafe nga ty ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-05-2008, 11:34:28
Patjeter charli, ta ben shoqja mos ki merak. ja tani.
Urdhero  kafe)) ja ku e ke edhe pse pak me vonese nuk te ngel hatri apo jo ?  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-05-2008, 08:31:29
Ej juve te turnit pare ju ftoj te gjtheve per kafe, me thoni sa jeni e ti bej gati.  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-05-2008, 09:04:12
Vetem une jam me duket hajdee e pijm se bashku se pastaj do ikim ne pune :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-05-2008, 09:06:42
Ok charlie, ja ku po i bej une tani  kafe)) kafe)), hajde na befshin mire.
Si je ti sot ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-05-2008, 09:08:58
Mire me duket pra nje gjysme ore u zgjova mire mire me duket qe jam :Dp.S. FLm per kafe  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-05-2008, 09:35:32
Trendafil e ke gati  kafe)) kujdes mos digjesh se sa e bera  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-05-2008, 09:36:48
Na befte mire :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 20-05-2008, 14:39:05
Kush do me beje nje kafe mua???
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2008, 09:04:22
Mgjesi te gjithe. Gati per kafe? Gati jane. Hajde Stefi dhe Charlie dhe ju te tjeret. :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 09:15:49
Erdha trendafil miremengjes, jane gati kafet apo ti bej une ?
Si gdhive sot?  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2008, 09:21:43
Mire. Gati jane. Hajde me :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 21-05-2008, 09:43:28
mirmengjesi,,trendafili erdha per kafe, ame marr shiqerin me veti opo kan boll
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 09:57:43
Eh ti rrofsh trendafil, se sot nuk me dilka gjumi hajde na befte mire.
Dreza nuk ka nevoje te marresh sheqer se kemi sa te dush ne.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 21-05-2008, 11:49:54
ahahahh stefi me vjen mir per ftes ,qaq mahek gajlen e shiqerit na baft mir
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 21-05-2008, 14:00:29
Mishelin, se me duket nuk qenka ne forme :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:05:00
ti rrofsh si me ftove po une jam top fare per nga forma. hahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 21-05-2008, 14:11:26
hahahahaha cda parametrash ke?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:18:37
tashi ti do na japesh kafe apo do na masesh? goce kafen e pi me permasa normale
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 21-05-2008, 14:25:17
LOL LOL ne filxhan dmth,,,ok si e pin pra LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:27:12
ekspresin me 1 sheqer e gjysem. turken te mesme.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 14:30:46
MIshel po ti dashke sherbet moj jo expres  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 14:41:57
epo cti besh . jam e omel  sherbet gjithe mo
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 14:48:54
Nese kerkon sherbet do te thote qe kerkon te embeltohesh se je e idhet.  LOL

Hajde hajde te ta bej une nje expres ta provosh me pak sheqer kesaj rradhe ok.  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 21-05-2008, 14:55:36
je qe je ma bej dhe mua nje  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2008, 14:56:53
Edhe mua te lutem :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 15:01:15
ne fakt ti stefi jam i cike e idhet vene vene. se ka vene qe jam hahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 21-05-2008, 15:01:53
moj po mire e kemi ne po stefi iku me duket LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2008, 15:04:07
Iku ajo iku :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 15:05:14
Jo jo vajza nuk kam iku  kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) kaq jemi se mos kam harruar ndonje e i ngel hatri.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 15:07:28
Jo jo vajza nuk kam iku  kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) kaq jemi se mos kam harruar ndonjë e i ngel hatri.

..mua sic duket..po hajt me..another time   :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 15:09:57
Tani te pashe moj qe qenke ketu, ja urdhero dhe nje per ty kafe)) se te kam xhan  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 15:11:20
Tani te pashë moj qe qenke këtu, ja urdhero dhe një për ty kafe)) se te kam xhan  :perqafim

 :engjell:..thnx....( lum si ti si pertoke kurre te besh cafe..Lum vjehrra jote  e ardhshme..loool :D)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 21-05-2008, 15:12:32
Gjith vajzat siper,:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 21-05-2008, 15:13:57
Gjith vajzat sipër,:D

hahahahhaa... je i sigurte?? :D


hi there.. :)
 
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 15:14:34
Hahahah dreamm nje fallxhore para shume kohesh me pa doren e me  tha qe nuk do me doje vjerra  LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 15:15:32
Ja nje kafe dhe per ty  kafe)) Oqean.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Berni ne 21-05-2008, 15:15:58
Pse moj goca vetem kafe pini gjith diten, nuk doni ndonje pije tjeter qe tju vijn mend verdall LOL :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-05-2008, 15:17:46
Ne kete orar jo berni, nga darka mbase mund te na ofrosh ndonje te tille ti  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 21-05-2008, 15:17:59
pse ti mendon se do ta duash vjehrren? poshte vjehrrat lart nuset. hahahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2008, 15:18:49
C'fare eshte oferta Berni varet nga pija?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 21-05-2008, 15:22:02
Gjith vajzat sipër,:D
ahaha  me  nje  kush :D

Pershendetje
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Berni ne 21-05-2008, 15:22:23
Tani ne dreke uje kurse ne darke qumesht :D LOL

Une sjam ndonje fans i madh i pijeve alkolike, po vete vetem birra me pelqen shume, e Vodka me Red Bull.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-05-2008, 15:24:40
Redbull my favorite drink ever. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 08:59:14
Miremengjes popull punetor.
Kush do vi ta pi kafen me mua ? Hajde Mishel se ti me shoqeron edhe me cigaren  :D
Trendafil ty po ta bej gati qe ta pish kur te vish :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 22-05-2008, 09:00:37
po mua me :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 09:08:28
Ja moj ja tani mos u merzit se nuk te pashe  :D hajde ta pime bashke  kafe)) kafe))  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 22-05-2008, 09:10:18
ca cigareje perdor...kent 1 e pin ti te te ofroj nje?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dalber ne 22-05-2008, 09:29:46
Ma jep mua nje se sta kthej jo :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 09:34:18
Ok na jep nga nje te dyve, ta pime per qejf.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 22-05-2008, 09:36:33
ok...patjeter me gjith qejf :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 09:53:11
po muve?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 10:22:20
Ti cfare do, kafen apo cigaren? apo i do te dyja bashke ti se harrova  :D urdhero  kafe)) njehere.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 10:37:42
une dua 2 ne 1
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 22-05-2008, 10:40:20
si si?

o stef hajde se duhesh ktu
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2008, 10:45:02
Stefi eshte gati ajo kafja ime? (po vdes per nje)
p.s Miremengjesi forumista/e
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 11:07:41
Erdha rebele erdha.
Trendafil e kishe gati e dashur, por ja prit se po ta bej nje tani qe ta kesh te ngrohte  :perqafim kafe))

Ps: kam nje linje skandaloze sot qe po me cmend fare.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 22-05-2008, 11:08:59
cpati linja??? ka qene goce e mire, marshalla LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2008, 11:10:56
Flm Stefi. Po pres
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 11:13:36
C'po pret moj hahahaha ta bera po pije se do te ftohet  :perqafim

Rebele c'goce e mire moj ma hoqi trurin kjo sot, me ka nevrikosur dhe do ti jap nje dajak te mire me duket  :D

Mishel si ishte ajo 2 ne 1 ? hmmmmm: per sheqerin e kishe fjalen me siguri  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 22-05-2008, 11:16:53
LOL LOL jo jo lere fare me mire se do e cakerodsh fare me duket,merre me te mira se ndoshta kthehet ne vete :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 23-05-2008, 06:30:31
mirmengjesi,,
po e pij nje kafe po ju kisha ftu edhe juve .meqense jeni ne gjum veq une e bej gati kafen dhe mos harronei te merrni sheqrin me vete mos vonohi se ftofet idel eraaaaaaa,hahahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-05-2008, 08:20:46
Miremengjesi, rrofsh dreza per kafen.

Hajdeni mblidhuni te pime kafet.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 08:57:40
Une gati jam. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-05-2008, 09:00:08
Mireseerdhe trendafil me vese  :puth

Ja kafen tende  kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 09:00:44
Thanx  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-05-2008, 14:10:33
Dreamm hajde se po ta bëj kafen ta pimë te dyja nga një te ngrohte  kafe)) kafe)), me sa sheqer e pi ti ? se mos e do sherbet si Misheli dhe ti moj  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 14:23:13
Per mua  nuk te paska ardh ndermend ...mire mire :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2008, 14:25:00
Dreamm hajde se po ta bëj kafen ta pimë te dyja nga një te ngrohte  kafe)) kafe)), me sa sheqer e pi ti ? se mos e do sherbet si Misheli dhe ti moj 

 :)
thnxx stefi..te mesme..kush do me shof filxhanin? :D 
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-05-2008, 14:49:24
Për mua  nuk te paska ardh ndërmend ...mirë mirë :D

Me rente pika mua, po ja mo te keqen se ta bej une tani ty c'ke ti mos u merzit  :perqafim  kafe)), ja tani hajde ta pime bashke  :D

Dreamm une nuk e di kush sheh filxan ketu ? di ti ndonjeren qe nuk tregon e tia nxjerrim sekretin ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 15:02:13
Jo tash se dua
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-05-2008, 15:27:09
Qenke inaci ti mo  :D uuuuuuuuu kot ky tani, na u preke ti apo cfare  :P si te duash mua me lusin  LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 15:27:50
Hahhaa edhe mua :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 16:14:07
Hajde te pime nga nje redbull u thava fare...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 16:14:56
Kujt i thua ti oree :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 16:16:48
Ty ore... He pra pranon?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 16:17:43
Of courseee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 16:18:56
hajde pra... po te pres :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 16:20:03
Cke qe je tha keshtu oree :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 16:21:26
Gjithe diten nuk asht lag sot. Mka kap mall....
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 16:23:18
Hahhaa nuk paske faj joo :D


Hec ta lagu iher unë me redbull :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 16:26:11
Hec pra vazhdo se po me bie infrakt me duket...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 16:28:37
Mbaje veten mi goce se erdha :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 16:31:44
ozhaku te pret...e une ne fund te tij..
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 16:34:03
Erdha erdha :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 16:35:26
uau sa ke ndryshuar nga hera e fundit.. :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 16:38:22
Hahah per te mir apo per te keq :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 16:39:31
Per te mire me dukesh me i mbushur tani duhet te perdor dy duart kurse me pare njera ishte boll.....
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-05-2008, 16:40:34
Hahahah ...mjaft re me se lam nam lam :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2008, 16:42:01
eeehh e di ti si jan keta ketu xheloza te cmendur fare...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 23-05-2008, 18:01:25
Tipin e ftoj per i kafe. se i ka leviz qimja hahahaha na hoqen seksin ashtu buken nga goja keta more, hahahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 23-05-2008, 19:07:20
Hektori ku naishi ti e bërë kafen gati,,po mos iqit shiqer se epij pa shiqer se jam shum e abel hahaahah
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 08:12:32
Miremengjesi njerez te forumit  :)

Sot ftoj per kafe te gjithe ata qe jane on-line, i bej une kafet vetem me thoni sa behemi  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 08:28:59
Me fton mua ti?
Une pi ekspres c'do here.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 08:41:55
Patjeter moj, expres do ta bej dhe une  :D

Hajde ta pime  kafe)) kafe)) bashke.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 08:43:45
Flm... qenke shum e mire.. :perqafim
Hajde na befte mire..
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 09:33:34
Ka kafe per mua? :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 09:35:18
Patjetër trëndafil si mos te këtë kafe për ty ja urdhero  kafe))dhe te befte mirë  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 09:36:10
Thanx :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 09:06:21
Trendafil, Mishel, hajdeni te pime kafen  kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 09:08:18
Thanx shum Stefi :perqafim
Kam nevoje sepse akoma nuk kam pire sot...
Hajde na befte mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 09:30:51
Trendafil, Mishel, hajdeni te pimë kafen  kafe)) kafe)) kafe))

Ju nxoft frymen :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 09:32:47
hahahhahah hajde edhe ti more.....po te ofroj nje redbull po deshe,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 09:34:24
Me vone me vone vetem kesaj Stefit i thash qe ta dij :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 10:11:07
Pse ore c'te kam bere une ? u merzite pse nuk gjete kafe ti ? po une nuk ta bej nese nuk ke ardhur se te ftohet pastaj  :D Ti me lajmero kur te vish e une ta bej gati  :puth

Hajt tani se po te llastoj pak si shume me duket.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-05-2008, 11:44:44
KA lezet kur e ben kafen vete se te shijon me shume. :D

Stefi te keqen Tipi mbylli ato shalkat se dogjem buzen nga pozicioni delikat dhe nga kurreshtja. LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 12:44:16
Hahahahah kujdes te keqen kujdes aman se nuk do ta duroja dhe nuk do ta mbaja dot mbi shpatulla fajin  LOL LOL

Hajdeni te pime nga nje kafe tani ja po bej 3, edhe nje per Steriotipin, hajde Charlie e ke gati  kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 12:48:49
Ok ok erdha po veshu icik se plas sherri pastaj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 12:59:40
Nuk vishem ore jo se kam vape, dhe jam rehat keshtu  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 13:02:38
Pse vape eshte atje tek ti ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 13:17:23
Nuk e di sa eshte temperatura sot por eshte nje vape qe te vjen ti heqesh fare dhe ato dy rripa qe ka ky avatari im  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 28-05-2008, 13:41:25
nami u befte,,hiqi.. :D

hajdeni nga une per nje pije te ftohte..
stefi  si me e vogla..ke ne dore sherbimin :) :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 13:45:53
Une dua nje birrre. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 28-05-2008, 13:46:56
Unë dua një birrre. :D

hahhaha me sa r......??
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 13:47:56
Me me shume se 7  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 13:49:58
Dreamm pse moj me e vogla ? nuk ma ka kapur syri moshen tënde ne ndonjë vend  hmmmmm: Hajt ma thuaj sa je qe ta vertetoj qe jam me e vogla :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 28-05-2008, 13:51:41
Dreamm pse mojme e vogla ? nuk ma ka kapur syri moshen tënde ne ndonjë vend  hmmmmm: Hajt ma thuaj sa je qe ta vertetoj qe jam me e vogla :perqafim


I  am way older than u angel :)

kshu qe...coffet dhe pijet Ti..
( lum vjehrra jote :D)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 13:55:15
Hajt mo Stefi hajde kafet se je me e vogla ti e di une e ndijej nga ajri. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 13:57:55
Ok kafet edhe pijet i sherbej une se nuk e kam problem, lum ai burre qe do me kete se vjerre nuk dua ne shtepi  LOL LOL

Ju te dy pa me thene moshat reale nuk e pranoj pseudon me e vogla.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 14:00:49
Edhe 2 vjet i bej une 70  :D e kjo eshte 2 vjet me e vjeter se une. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:01:09
Nuk e di sa është temperatura sot por është një vape qe te vjen ti heqesh fare dhe ato dy rripa qe ka ky avatari im  :D

Duhet pra te zhvishem edhe une qe te vije :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 14:03:15
Po jepi charlie zhvishu, ver nje avatar tjeter qe te te shohim muskujt  LOL

O ti rrofsh o lefter qe percaktove moshen, sot e tutje do te therras gjyshi Ok  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:04:33
Prit iher sa te vij deri atje se rruge eshte ftofte :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 14:05:36
Nuk pres une jo hajde zhvishu tani e dil tek vleresimet  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:07:02
Nuk kam ku te dal ...vetem para teje vlersohem une :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 14:11:35
Po pra ketu e kisha fjalen te te vleresoj une  :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:13:28
Nese eshte vape si thua ti kafeja nuk ben pune :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 14:14:42
Eshte tema e kafes kjo ore... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:16:57
Po po ...vetem se eshte bere vape icik :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 14:34:38
E pime te ftohte po he, si thua ti trendafil ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:35:27
Kafja e ftohet nuk pihet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 28-05-2008, 14:36:15
Hajde trebdafili edhe stefi per nga nje turke,,he :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:39:24
Nuk kan kohe se jam me mua :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 14:41:19
Une per vete jam per expres Oqean. ;)

Charlie si nuk pihet ore, quhet kafe e ftohte.  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:42:22
Nuk pasna degjuar me pare per kete :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 28-05-2008, 14:44:29
Stefi expres e ke edhe ta shoqeropi me coca cola,,ehe

Si ske degjuar ore,,Ice coffe  jan te mira :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:46:45
Ahh ksi po :D jam mesuar ne anglisht :D


Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-05-2008, 08:46:06
Miremengjesi popull.
Une po pi nje kafe tani, kush te doje te me bej nje zile tia bej gati  :D

Dite te mbare te gjitheve sot.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 09:02:13
Knock Knock :D a je aty :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2008, 09:11:01
Ketu jam ketu :D
p.s Miremengjesi te gjithe ju online :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 09:12:02
Ka ndonje kafe apo jo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2008, 09:14:04
Hajde ketej nga ana ime po deshe kafe :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 09:15:14
Hahhaa...vi ore vi :D ta marrin edhe kete Stefin apo jo ? :d
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2008, 09:21:12
Patjerer qe po :perqafim
Hajde na befte mire neve
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 09:22:22
Ajo nuk po vjen :D  hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2008, 09:25:20
Ok ngelem vetem ne ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 09:30:40
Edhe me mire :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2008, 09:33:41
Mos harro se eshte tema e kafes kjo ok ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 09:34:23
Patjeter :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2008, 09:35:55
Ika une  :(dhe ja kalofsh mire sot :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 29-05-2008, 09:48:47
mir,mengjesi te gjithve,trendafili rrina moj per kafe ,ok dota ftoj qershijen
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-05-2008, 10:06:49
Erdha une charlie erdha, kisha pak pune, shoh qe kafet i paskeni pire ju befshin.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 10:33:48
E pi une edhe nga ti nje ska dert :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 08:25:58
Ku jeni ju gjumash....?
Kafet jane gati kur te doni juve....po pres :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 30-05-2008, 09:11:32

  Faleminderit per kafen,ku jane tjeret.Hajde Stefi mere nje kafe edhe ti i kemi nga Trandafili.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 09:22:05
Hajde Hektor.....dhe ti Nadja pa pate deshire kafja eshte gati....
Keta te tjeret kur te zgjohen.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 30-05-2008, 10:24:38

  Mu duk shume e mire kjo kafe,desha edhe te tjere te vijne per kafe, por nuk prishe pune kushe te doje bujrun me lezet.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: BabyDance ne 30-05-2008, 12:39:52
kush vjen ne vie se ika une  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 14:24:25
ftoj ket mjaltin siper per caj dhe pse jo per nai got shampanj me von  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-05-2008, 14:25:43
Hahah veshtire e han kjo ate gje o mistercoo LOL eshte tip i rende :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 14:44:34
cke me se em aftesin time prej magjistari do e realizoj  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 15:06:18
Ftoj per kafe ....
Kush do te vij?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Emira ne 30-05-2008, 15:16:30
ke nje birre te ftohte akull? erdha direkt, aty me ke  :pafshim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 15:18:48
ke një birre te ftohte akull? erdha direkt, aty me ke  :pafshim
Hajde se kam birre  :perqafim kam bere dhe dreken gati :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 08:22:17
Miremengjesi te gjitheve.  :perqafim

Trendafil hajde se i bera kafet,  kafe)) kafe))
Si ia ke kaluar ti? , nuk jemi pare fare doitet e fundit  hmmmmm:

TE uroj nje dite dhe muaj te mbare  :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 08:23:40
Miremengjesi :perqafim
Nga humbe moj goce se na bere merak mua dhe Charlin? hmmmmm:
Hajde kafe me shumice :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 08:28:23
Sa erdha kam qene pushim te premten, te shtunen e te djelen, as nuk jam shplodhur fare se vetem kam lvizur sa andej ketej, sot si perfundim thashe do vi  :D  :perqafim

Ja tia bej dhe nje  kafe))Charlie-it
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 08:30:47
Nuk vjen dot ai tani per tani vec une dhe ti jemi per kafe. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 08:45:21
Nuk ka gje e pime ne te dyja e na befte mire  :D

Ps: paske nderruar avatar ? me pelqen ky  :urra:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 08:48:24
Ishte koha per ndryshime..dale nga dale do ve veten aty ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 08:53:17
Ahahahahaha te pergezoj per guximin qe do marresh  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2008, 09:51:32
Ka donje kafe ketu per mua ? :Dp.S. Stefi po ti kur do vesh nje foto tende ? :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 09:06:47
Ej trendafil dhe charlie nuk na paskeni bere ndonje kafe juve ?, c'paskeni qene, gjithmone gati i doni ju  :D

Ja ku i keni kur te vini  kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 09:08:39
Thnx :puth Kemi qelluar te dy dembele per zoten... :D
P.S Miremengjesi te gjithe juve online :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 09:12:16
Gjesssssss, gjesssssssss trendafil  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 09:13:50
Gjesssssiiii dhe juve kukull :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2008, 09:56:15
Ckemi? Kush do jete ajo bukuroshe qe do me beje nje kafe? ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 09:59:09
Une po deshe e do tani
p.s Miremengjesi :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 09:59:27
Zotnise tate ia bej une tani, urdhero ja tek e ke  kafe))
hajt te befte mire  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 10:01:05
Ke deshire ti pish dy ti?
U bene pernjehere... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2008, 10:04:32
Faleminderit te dyjave. :perqafim Te dyja kafet ishin te embla si zemrat tuaja. :) Tani back to work. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 10:05:44
Pse jo trendafil do me bente mire te me zgjonte nga gjumi se nuk po i mbaj dot syte hapur  :D
E shikon ore Steriotip sa mire iu mbajne vajzat e forumit, ankohuni po deshet  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2008, 10:07:40
Jo nuk e kam zakon te ankohem une jo, por nuk kenaqem me pak. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 10:09:24
Don me shume se dy ti ?:O ua ua si qenka ky robi :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 10:10:59
Hahahahaha po kafja pak pihet ore, se te ben dem me shume.

Tafmaja madhe te le pa gje sterio. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 03-06-2008, 11:38:07
Stefi dembel nuk jam ama nuk di te pregadis kafe une ...ky zanat me shum ju shkon juve gocave ...ti nese do kafe nga une te ftoj ne ndonje bar dhe te qerras nje kafe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 12:29:40
Ftoj per kafe Nisen ku do e pime :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: nisa ne 03-06-2008, 12:30:27
ore mos beni fjal se koti po ejani ju ftoj te gjitheve  per kafe un merni me vete teze e daj e krejt qa keni
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: nisa ne 03-06-2008, 12:34:33
po ku te duash e pim veq te lutem nje fliqan shum te vogel se sante dua te fle kam 2 dit pa gjum
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 12:36:27
po ku të duash e pim veç te lutem një fliqan shum te vogël se sante dua te fle kam 2 dit pa gjum

E pime tek "KAFJA E RREMES" merr dhe ndonje shoqe ti se do marr dhe une ca shok :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 13:14:19
C'behet ketej ore? Kush do te vi per kafe me mua dhe shoqet e mia? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 13:16:09
asnje :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 13:17:46
Jo trendafil nuk e kane me ty, c'ke ti se nuk te le une te te ngaterrojne ty me kafen e rremes  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 13:18:03
OK kemi vazhduar ta pime vete dhe s'ka probleme hic...mos hajde pihet me mire pa .... :D
p.s C'te ka hipur ty sot ore?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 13:19:14
OK kemi vazhduar ta pimë vete dhe s'ka probleme hiç...mos hajde pihet me mirë pa .... :D
p.s Ç'të ka hipur ty sot ore?
Jam i eksituar sdua me kafe dua... :S :P hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 13:19:55
Eshte ne qefin e tij ai trendafil, lere te qete ta pije kafen ku te doje ai :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 13:20:35
Jo trëndafil nuk e kanë me ty, ç'ke ti se nuk te le unë te te ngaterrojne ty me kafen e rremes  :D

Si ben kjo gjoja sikur sdo te pi kafe tek RREMA  :P :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 13:20:47
Epo beja dermanin vetes pra...se na mbyte duke u eksituar c'do minute ti...na ben edhe neve pastaj.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 13:22:06
Epo bëja dermanin vetes pra...se na mbyte duke u eksituar ç'do minute ti...na bën edhe neve pastaj.. :D
Dhe ti je e eksituar po se shfaq se nga brenda vlon zjarr  :D :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 13:22:56
Po te isha nuk do isha ne forum por diku tjeter ok :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 13:25:32
Po të isha nuk do isha në forum por diku tjetër ok :P
Mos fol para kohe se tani mund te jesh me nje dore tastjeren kurs e me doren tjeter rrezik po i bie mandolines  :P :P :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: nisa ne 03-06-2008, 13:26:09
po me tregoni ku eshte kjo kafja e remes se nuk jetoj ne shqipri un
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 13:26:28
Si bën kjo gjoja sikur sdo te pi kafe tek RREMA  :P :P :D

Hahahah une as nuk e di ku bie kafja e rremes, e kam degjuar po asnjehere provuar  :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 13:27:33
Ka kush te mi bjere mua mos ma qaj hallin ti ...qaja veti sepse juve ju bie me perdore sesa neve.. :P
P.s eshte tema e kafes kjo mos harro kalo te tjetra teme.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 13:27:59
Hahahah unë as nuk e di ku bie kafja e rremes, e kam dëgjuar po asnjëherë provuar  :D :P

Hajde se e bona zemren gur po tmarr dhe ty ne kafe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 13:28:56
Ka kush te mi bjere mua mos ma qaj hallin ti ...qaja veti sepse juve ju bie me përdore sesa neve.. :P
P.s është tema e kafes kjo mos harro kalo te tjetra teme.. :D
E di e di
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 13:30:07
Shkoi kafja per lesh.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-06-2008, 13:31:07
E pi nje long leshi pra :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 13:32:21
Pije ti pije te befte mire..lum si ti.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-06-2008, 13:33:03
Te ngecte ne fyt "ai" ishalla LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 13:34:34
Deri tani nuk ka ngelur asnjehere dhe nuk e besoj se do vazhdoje tani... :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 13:37:42
Hajde se e bëra zemren gur po tmarr dhe ty ne kafe :D

Mjafton emri qe ka per te mos patur asnje kuriozitet per ta provuar kafen atje.

Ps: tani seriozisht ku bie, andej nga alidemi apo ia futa kot ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 13:38:51
Mjafton emri qe ka për të mos patur asnjë kuriozitet për ta provuar kafen atje.

Ps: tani seriozisht ku bie, andej nga alidemi apo ia futa kot ?
Ne Ali Dem eshte dhe thua sikur se di cje nje ti :D
Bej shaka andej i bie
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 03-06-2008, 14:19:25
Sa beni muhabet koti ketu ...me bej dikush nje kafe mua :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 14:53:59
Ne Ali Dem është dhe thua sikur se di cje një ti :D
Bej shaka andej i bie

kafja rremes ne ali dem???? jo po te ali kau eshte. pfffff
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 14:55:50
kafja rremes ne ali dem???? jo po të ali kau është. pfffff
Pse ku eshte Pffff??? dhe fol me mire ok Pfff se spo te flet njeri Pfff mund te jesh e merzitur apo ku di une po kjo sdo te thote qe te flasesh dhe ne tema kshu ok sepse te gjithe kemi halle e probleme jo vetem ti.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:03:07
 Macoku sabo ti shkul mustaqet ..... pffff bej une jo ti. eeeee
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 15:05:22
ncncnccn paske iku fare Mishi ke pi nai cik bar me duket ...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Emira ne 03-06-2008, 15:09:14
Oboboooooooooo!!!!!!! Progres, me fal, nuk e kisha lexuar pergjigjen tende. Me paska ikur nje dreke e mire kot fare;-))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 15:12:25
kafja rremes ne ali dem???? jo po të ali kau është. pfffff

Pse sipas teje ku bie Mishel, une andej kam degjuar te pakten.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 15:14:30
hajde hajde jeni ber si macja em miun  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 03-06-2008, 15:14:52
stefi,merr autobuzin qe shkon ne kinostudjo dhe te dergon te kafja e rremes. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 15:17:44
Me merni ne qafe kot mua...nuk di se ku eshte...do doja ta dija... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 15:18:54
ftoj emiren per caj  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-06-2008, 15:21:29
ka vende me interesante si te ura e lanes nga poshte, vetem se atje e bejne kafene te trashe si salep LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:28:05
rrapin e trishit e di ka bi? e anej ka te sugjeroi ai burri jem staloni anej e ke kafen e rremes. ali kaun lejeni rehat se i kam vu kycat dyreve te lokalve per jabanxhit. hajde i kafe mu shpejt se marova...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 15:31:26
ka vende më interesante si te ura e lanes nga poshte, vetëm se atje e bëjnë kafene te trashe si salep LOL

U mbytsh ishalla me ate salepin  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:35:12
ai e shet moj nuk e pi. hahahaha hajt te befte mire stefi. kafe mua nuk doli njeri partizon me dhone gjo. ngrefem vete une ehhhh
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 15:37:21
Nqs do ta bej une ty kafen edhe une kam pak dhimbje koke tani.... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 15:37:51
ke te ftoj kto jan cop cop  :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:41:49
kush kshu mo mistrec? po i fut te gjithe me i thes eeee papapa sa sederli tjetri. aman ere aman se dhe per ty me ka marre  malli . do ma japesh nje kafe tashi? eeeee
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 15:42:37
Jo se tani jam i shoqeruar  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-06-2008, 15:43:49
rri urte ti mistrec se keto nuk duan leng geshtenjash por vaj kamioje LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-06-2008, 15:44:14
ai e shet moj nuk e pi. hahahaha hajt te befte mirë stefi. kafe mua nuk doli njeri partizon me dhone gjo. ngrefem vete unë ehhhh

Me sa di une nuk mu ofrua mua salepi, nese ty te pelqen aty e ke.....aty ku tha ujk.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:44:49
Jo se tani jam i shoqëruar  :P
i bone telef pastruset mer dreq hahaha bofsh qejf zogu.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 15:46:47
ehh por kur gruja del me burr tjeter me pastruset do shkoj :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 03-06-2008, 15:47:53
kafe mua nuk doli njeri partizon me dhone gjo. ngrefem vete unë ehhhh

Ngrifu :P boj për vete, m'sill ene mu

Ene mos e nri zonin aty! More vesh, mora thuj :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:49:49
Me sa di unë nuk mu ofrua mua salepi, nëse ty te pëlqen aty e ke.....aty ku tha ujk.

stefi jam goce pa pretendime kshu per ceshtje vendi po kam nje problem pi vetem kafe te tjerat spara i pi. ne fakt...po ty sta jep kush me zor mi me deshire eshte ajo pune. apo jo?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 15:52:42
Ngrifu :P boj për vete, m'sill ene mu

Ene mos e nri zonin aty! More vesh, mora thuj :P
syrgjo ku e do se une te broadway e pi zakonisht poshte ures se lanes. ueee si e bojne uhhh te pish dhe filxhonin. hajde nisu po te pres . i porosita dy .
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 03-06-2008, 15:55:48
syrgjo ku e do se unë te broadway e pi zakonisht poshte ures se lanes. ueee si e bojne uhhh te pish dhe filxhonin. hajde nisu po të pres . i porosita dy .

Rrofsh, ma maj icik te ngrot se erdha.

Sa t'mir t'kom ty una, kshu t'paca priher! :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-06-2008, 15:56:16
Ngrifu :P boj për vete, m'sill ene mu

Ene mos e nri zonin aty! More vesh, mora thuj :P
i kame me kimet
por deshe hajde pa siklet
lokalin zgjidhe vete
ne dac vij te ish lagja jote pa siklet
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 03-06-2008, 16:00:39
ne dac vij te ish lagja jote pa siklet

Rrofsh ene ti, po do presesh ca muj sa t'vij te ish-lagja ime :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-06-2008, 16:09:59
14 ore kushton avioni
jo muaj te te tere si kamioni
nje kafe turke si kohet e vjetra
e me pas luajne me letra
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 16:10:13
sa larg e ke lagjen e vjeter nga e reja hahahahaha. hej luje shpejt se i kam vu flaken byces se filxhanit me cakmak. hajt e dreq se ta kam i kafe borxh ma men? hahahahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:12:33
ftoj trendafilin se gjynaf ska qen asiher ne lokal  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 16:13:21
edhe ujku do vi? emmm do na prishi privacy-n ky . takoje dite tjeter kete.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:14:12
??????
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 16:16:07
mistreco coje ne lokal lluksoz vec.anej ka sheratoni ose te sky tower si te nerosh veten dhe gjithe forumin
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:17:37
mishi do e coj pse jo goc me norma esht
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 03-06-2008, 16:27:06
mishi do e çoj pse jo goc me norma esht

Se mos e cosh andej nga Marikaj... jo për gjë, po nuk dimë normat e tua :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 16:27:28
une do thosha kardinale femer mer dak! hahahahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:28:53
mishi po esht pse ke nai hall ti ??


syrgjyn po pse jo dhe marikaj esht lezetshem larg nga njerzit  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 03-06-2008, 16:33:34
sa larg e ke lagjen e vjetër nga e reja hahahahaha. hej luje shpejt se i kam vu flaken byces se filxhanit me cakmak. hajt e dreq se ta kam i kafe borxh ma men? hahahahaha

E di Ujku, ne Ameriqi e kom parku kamionin :D

Vallaj... mo mir fute n'frinorifer at kafen... LOL

A e maj men thu? Oj t'majt, nji e dy i them nrus: "Po ne ajo Misheli c'paska qen, un tri jov anej ene ajo iher s'pat koh me m'dhon i kafe mu..." :P (shaka)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 16:38:16
shaka a jo kafen do ma japesh ti se na shijo kur na e japin refugjatet. o qyl kupto hahahaha.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 03-06-2008, 17:34:30
shaka a jo kafen do ma japësh ti se na shijo kur na e japin refugjatet. o qyl kupto hahahaha.

Njajo gjo dihet... Ku te dush mi ta jap kafen, ama do ngasesh ti se mu s'ma ma anej :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 17:47:51
kujt ti ngas more? hahahaha nuk kam fillu akoma me e nga drejt me thone. zakonisht ma ngasin hahahaha. kismet syrgjo se bo vaki sjam hic ne tirone ene dal rrenacake jo per gjo hahaha. po hajt se ja lej porosi nai robi tjeter me ta dhone kafen time dhe te veten hahaha. nrune me vete do e marresh?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 03-06-2008, 18:04:53
S'kemi bere plane fare. Kot them edhe une qe do te vij :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 18:08:19
kokrra mashtrusit dole ne ti hahahaha paskam shok gjthsesi hahaha. hajt i kafe virtuale nashti dhe shnet e pare.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 04-06-2008, 08:18:10
Gjessssssssssss popull. :perqafim

I ftoj te gjithe per kafe, meqenese jam vajze punetore e nuk pertoj te bej kafe e te laj filxhan  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2008, 09:21:06
Thanx... :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-06-2008, 08:22:19
Miremengjesi popull... :perqafim
Kafet po i pime te une sot...mos u vononi.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 05-06-2008, 09:36:45
Ja erdha un Trendafili me gjeth qef ,,po mos iqit shum sheqer se jam shum e ebel vet haahhaahh
 un po ju ftoj per qaj te lulav ejani shoqri :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-06-2008, 12:41:00
Kush te doj le te vij e pres tek Ushtari i Panjohur jam me gazete ne dore
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 05-06-2008, 14:17:40
Po vi une, jam me nje banane ne dore  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-06-2008, 14:18:25
Po vi unë, jam me një banane ne dorë  LOL
Merr dhe 1 qese fara  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 05-06-2008, 14:22:14
Nese i ke te domosdoshme.......o k pa merak i marr une  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-06-2008, 14:23:24
Nëse i ke te domosdoshme.......o k pa merak i marr unë  :D
Po ngaqe esht vap aty prandaj dhe mir qe do behem i kuq nga vapa po te pakten ta shtyj me fara  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 05-06-2008, 14:23:43
ke te ftoj ktu jan cifte te gjith  hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 05-06-2008, 14:31:02
Mos ki merak ti mistrec se mund ta pime edhe disa veta bashke kafen ne  :perqafim

Progres, po ti thuaj te sjell ndonje gje per te pire une qe te freskohesh jo fara qe te marresh me shume flake e te te thahet goja  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-06-2008, 14:32:20
Mos ki merak ti mistrec se mund ta pimë edhe disa veta bashke kafen ne  :perqafim

Progres, po ti thuaj te sjell ndonjë gjë për te pire unë qe te freskohesh jo fara qe te marrësh me shumë flakë e te te thahet goja  :D
Nje Cola dua une  :D taksirat e ke me bli dhe nji akullore 1 rrug e 2 pun  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 05-06-2008, 14:33:49
leje se sdu gje hic me iku deshira
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 05-06-2008, 14:42:01
leje se sdu gjë hiç me iku dëshira

Shi si ben ky, te ngeli hatri ty ore ? hajde leri tangerlliqet tani se e pime basheke kafen  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 05-06-2008, 14:43:20
Një Cola dua unë  :D taksirat e ke me bli dhe nji akullore 1 rrug e 2 pun  :P

Si shume kerkesa paske ti me duket ?ouu ky, pse keshtu pritet femra ore ? ik se nuk qenke gje  :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-06-2008, 14:45:00

 :S :S   Po ato thashe te mi beje dhurate po sdi sdo e mire sill veten tende anulloji colat,akulloret  :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 05-06-2008, 14:47:05
Dhurate te me besh ti mua ore, meqenese ra fjala, cfare dhurate do me besh  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 05-06-2008, 14:48:18
ftoj Misshin per nje bachardi  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-06-2008, 14:48:36
Dhurate te me besh ti mua ore, meqenëse ra fjala, çfarë dhurate do me besh  :P

Nje ilac magjik te te iki dhembja e dhembit per momentin
me vone do te bej dhurata te tjera sipas momenteve
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 05-06-2008, 14:49:52
Te tjera me vone e? ne shumes ? po mundohesh t eme korruptosh e?
Nuk korruptohem une me dhurata jo  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-06-2008, 14:52:20
Të tjera me vonë e? ne shumes ? po mundohesh t eme korruptosh e?
Nuk korruptohem unë me dhurata jo  :D
ahhahha e mire sill vetem veten tende kaq du ne takim  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 05-06-2008, 14:52:37

  Une kame arsye ty Stefi dhe kompanin te ju qeras me nga nje kafe plus cola ose cka te doni tjeter.
  Ju befte mire gezuar!!!
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 05-06-2008, 15:34:03
Thnx Hektor, ti mjafton te na vizitosh ketej, se ta bejme ne vajzat kafen  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 05-06-2008, 18:39:59
po ju ftoj une per kanje kafe hmmm do vini
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 06-06-2008, 11:20:30
Po nji kafe me bisht desha una :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-06-2008, 13:56:57
Nje Kapuchino me shllak
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 06-06-2008, 16:53:56
dream
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-06-2008, 19:47:52
Kush do vi per feka ktu
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 06-06-2008, 20:43:49
E cme ka shuar mendja per nje kafe turke :( :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 20:50:09
Ta bej une po deshe..edhe mua sec me pihet tani... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 06-06-2008, 21:25:46

  Po ju behem shoqeri edhe une.Llafet i beje une.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 22:23:27
Ok hajde na befte mire.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 23:12:22
E cme ka shuar mendja për një kafe turke :( :P
kujt i thua ama te me shohin dhe filxhanin
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 23:14:59
Une i qaj me lot keto kafet turke edhe ta shoh filxhanin po deshe vecse jam pak per gjume... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 23:24:19
Unë i qaj me lot këto kafet turke edhe ta shoh filxhanin po deshe veçse jam pak për gjume... :D
si do ma shohesh:D se jemi cik larg

u nuk besoj kurre ketyre gjerave..u besoj vetem fuqise dhe vullnetit tim :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 23:28:19
Eh as une te them te drejten...vecse kam nevoje per nje kafe dhe ulem ketu me shoqet dhe bejme gjoja se po shikojm filxhanat e njera-tjetres... :D Hajt ne befte mire... sybukur)) :potelefonoj
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 23:32:40
Eh as unë te them te drejtën...veçse kam nevojë për një kafe dhe ulem këtu me shoqet dhe bëjmë gjoja se po shikojm filxhanat e njera-tjetres... :D Hajt ne befte mirë... sybukur)) :potelefonoj

hajt po e pime
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 07-06-2008, 09:33:09
ju beft mir kafja,
por tuka ftof per mua..poja bej un ket mengjes kafen :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2008, 09:38:37
shpejt nje kafe dhe nje konjak se kam mendje te keqe sot. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 09:40:01
Hajde gati i ke...vec kujdes se digjesh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2008, 09:47:44
nga cila mos digjem nga konjaku apo nga mendja e keqe? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 09:59:37
Nga mendja e keqe :D Hajde na befte mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 10:10:17
A ka kafe a jo ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 10:11:30
Kafe dhe shume gjera te tjera... :D
p.s Miremengjes :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 10:13:04
Hajdee pra me bej nje se nuk kam pi me dhemb koka
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 10:14:43
Ta heq une dhimbjen :puth..e do turke apo ndryshe ti? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 10:16:19
Mix :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 10:17:06
Ok edhe une ashtu do pi sot... :D
Hajdee cheeers kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 10:19:11
Gzuar praa :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 10:22:51
UUUUHHH sa kisha nevoj..per sheqer... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 10:28:56
Ta embelsoj una :D mos ke dert
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 10:30:02
Eehh gjithe dita me shkon mire..pastaj.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 10:31:48
Edhe mua :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 10:32:40
 :-* :potelefonoj
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 10:33:29
Ahh c'lezet ...vetem ne dy ketu dhe pijm kafe pa na shqetesuar askush :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 10:35:11
Pooo shum shum mire...pa asnje xheloz rresh nesh... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 10:36:23
Mire per ne sepse nuk jam shume ne forme te kapem me keta kopuka ...me vone dikur le te vijne ska problem :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 10:37:57
Ehh le te vine ku te done.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 10:39:25
Tani jo se mund te vras njeri :D nuk mund ti duroj tani ne kete mengjes :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 11:10:43
Hajde kafe...dhe shikojm filxhanat... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 11:38:56
Hahah..ok prap kafe ee ..me ofro dic tjeter oree :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 11:43:00
hahhaha... :D ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2008, 11:43:59
He praa :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 07-06-2008, 14:34:51
ftoj te gjitha pervec njeres :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 14:36:24
Tani sa piva nuk ka probleme hic :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 08-06-2008, 18:14:12
ja merre edhe nje kafe se nuk te ben zarar hahahaha trendafili :) :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 08-06-2008, 20:37:30
  Ju ftoj te gjithëve jo vetëm cofi, por edhe shampanje,edhe ëmbëlsira e çka te doni.Urdheroni zini vendet, urdheroni urdheroni.Kamarier, sherbeju shoqerise "ZeriYte" gezuar.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 08-06-2008, 21:56:29
ja erdha ,
por ebelsiren nuk e ha se jam shum e abel hahahaa,ke donje fest te gjtha kto qe isherben,mos uh hargjo edhe shum Hektori
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 08-06-2008, 21:58:58
Ftoj per kafe te gjithe ato qe jane tifoze me Italine :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 09:10:54
Gjessssssssssssssss te gjitheve.
Meqenese kam bere ca mungesa ketej ju ftoj te gjitheve per kafe pa perjashtim.  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 09:11:53
Thanx.. :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 09:16:37
Ja dy kafe)) kafe)) per ne te dyja trendafil.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 09:20:53
 hajt_ktu: :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 09:41:51
E bej vete une kafe oree ...ska nevoj askush te me bej :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 09:43:07
Ta bej une...hajde se gati eshte.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 09:44:16
Jo oree jo vet e bej :D :D  ^o)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 09:46:35
Hajde ta pime bashke.. :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 09:47:11
Jo re vetem dua :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 09:49:07
Epo shko atehere pije vetem :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 10:08:06
Ashtu do te bej :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 10:12:41
 :( :( :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 10:14:14
Eshte dashtu te te bije ndermend me heret jo kur erdha une :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 12:26:48
Me rente pika  >< mua qe i paska varur turinjte charlie  :P po ti cke mo zemer une i ftova te gjithe pa perjashtim thashe, pse mi paske varur turinjte ti ? :(
Hajde tani mos u bej nazeli kot, hajde te te puth nje cike  :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 09-06-2008, 12:33:10
kush po me qeras me nje kafe te shkurter se jom i cik i lodhur,dhe po patet mundesi ate kamarjeren e bukur ma sjellni te me bej i cik masazh se vduqa. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 12:34:54
UUUUUAAAA shyqyr qe erdhe ti ....do je kafe nga une apo vetem muhabet....une behem kamarjere po deshe ;) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 09-06-2008, 12:39:28
mo gjith qeif do te pranoja ty per kamarjere.. :) oh si i ke ato duart. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 12:45:03
Ehe duart i kam si flori. ;).
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 12:48:30
Paskem ngaterruar teme me duket  :P

Eshte lokal per kafe ketu apo qender masazhesh se nuk po e kuptoj  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 09-06-2008, 12:56:04
Stefi,lokalet per njerz te vecant kan pjes te ndara. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 13:00:17
Kafe dhe vetem kafe
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 13:01:53
Stefi,lokalet për njerz te veçantë kan pjes te ndara. :)

Ehe po ke te drejte aty mbrapa perdes e ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 13:05:13
Si duket me paskan ftuar per kafe ee ...po vone eshte tashi e kam pi kafen :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 09-06-2008, 13:08:11
Ehe po ke te drejtë aty mbrapa perdes e ?
shiko si e gjete.aty eshte vendi im i preferuar,ate tavolinen mo ma zer njeri.. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 13:13:41
Mos ki merak, mire tavolinen qe nuk ta ze njeri, por as nuk do lejoj qe tiu bezdisi njeri aty brenda  :D ok.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 13:15:11
Si thee ...ore ju ca beni aty ...trendafil hec me zemren ti kendej se ai vend eshte i rrezikshem per ty :D hec kendej dil ne drite :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 13:17:46
C'ke ore ti ? ajo vete e ftoi Stalionin per masazh. ;) vazhdo trendafil se nuk le njeri une tju besdise jo  :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 13:19:33
Ashtu ee ...hec pra ti me bej icik mua :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 13:21:11
Jo jo une nuk kam fuqi se kam qene semure ne fundjave, hajde ma bej ti mua po deshe  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 13:23:19
Hahaha ok ok nga e do nga ana e mbrapme apo nga ana e perparme :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 09-06-2008, 13:36:56
paska plas maszhi keq ketej..pupupu si jan keto cunat e fisit tone te marrin gjak ne vetull.lool
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 13:39:51
Hhaha e praa ...me ke preke ne familjee :D :D LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 09-06-2008, 13:39:57
stalono hajt te pic kafene heee te kuqen . merre filxhonin dhe pije  kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 09-06-2008, 13:46:59
ah te lumshin duart si ma paske bo kafen,hajde te puth pak se mu than buzet. :perqafim :-* :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 09-06-2008, 13:50:53
edhe une ty se mezi te kom...jo po qe ta dish hahaha

ika tashti se kam shume pune.....
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 09-06-2008, 13:51:56
Ftoj per kafe x-en
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 09-06-2008, 13:52:46
ik gru ik se ma prishe mendjen,po e le punën pergjysem e vij tek shtëpia pastaj.looooooool
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 13:54:20
ftoj Stefin  :P :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 14:35:41
Erdha rrofsh, kafen e ke bere apo ta bej une ? ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 14:38:22
ma bej ti mi nem dhe buzen te ta haj mas kafes  :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 14:40:38
Hahah ty  me te jap gishtin ta merr gjith doren :D :D kopuk bre
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 14:42:02
ke inot ti mer katunar kosove  :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 14:43:29
Inat ...hahha jo re kopuk jo ...po je i vogel per te ti ik merr ndonje tjeter se nuk ke takat per te ti :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 14:48:46
Ok ta bej une kafen ja urdhero  kafe)) kafe)).......mbas kafes...... mund te pish nje cigare zemra te qetesohesh ok se na felliqe fare na felliqe ne publik  :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 14:49:00
i vogel i vogel po punen e bej un jo si ca pleq qe marrin viagra  :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 14:51:28
Ca pune ben ti oree ...gjith diten ne dore e mban po ik atjee LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 14:56:05
po pse je kurioz ti charlie se paske qejf seksin e kundert em duket  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 08:16:42
Djema eshte tema kafje kjo... :D
Stefi dhe CH gati per kafe juve?
P.S Gjeeeeeeessssssssss iiiiiiiiiiii te gjithe :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 08:29:01
Gati jam une, na e ke bere kafen ti ?

Ps: Gjessssssssssss edhe nga ana ime  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 08:33:39
Kafja gati...te presim CH apo jo?... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 08:35:57
mIre e presim se i ngel hatri atij mistrecit nese nuk e presim  :P
Thuaj te mos vonohet se vduqa une  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 08:53:26
Tani vjen besoj une...do presim 15 min dhq nqs nuk vjen do vazhdojm...ne se edhe une vduqa per nje .. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 10-06-2008, 09:13:28
ja erdha un pa ftes,,sa mir do ishum bashk ,mir nakishkuh muhabeti shoqrishti,,,
po bej un ni kafe do vini
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:14:30
Kafja eshte gati te una vetem hipi kerrit e hajde...se ftohet pastaj...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 09:15:31
Erdha dhe une, se charlie po na le te presim ca si shume, kur te vi ai i bejme tjeter atij.  :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:16:30
Ok ja ben nusja atij....Hajde na befte mire vajza neve.. :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 10-06-2008, 09:17:32
ja erdha un nuk vonona.por mos elerni te ftofet kafja :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:20:19
Hajde shpejt se vduqa une... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:35:00
Yhy yhy..:D erdhaaa edhe une :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:36:01
OOOOOHHHH Shyqyr zotit...kafen gati e ke sepse po prisnim per ty... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:38:27
Duhet ta prisni te zotin e shtepise ...se nuk ben pa te apo jo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:39:57
Nganjehere dhe po ;)...hajde na befte mire sepse jam bere gati per dreke dhe po pi kafe. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:41:27
Nganjeher jo por gjithmone duhet ta prisni te zotin e shtepise...se pastaj ju le pa kulm mbi koke :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:44:46
hehheheh hajde na befte mire :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 09:47:34
E solli koken ky ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:48:12
Normale qe e sjell :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 10:09:15
Miremengjes nuk thua dot e ?  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 10:19:16
Haha thash ore ...sa here te te them :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 10-06-2008, 15:44:58
kamarjere nje kafe te shkurter per mua dhe nje akullore per Stefin..o kamarjere edhe nje triko se harrova,se doli sot cveshur Stefi se kujtoj se do mbaj diell dhe ja futi nje shi rrebesh. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 15:51:36
Akulloren e pranoj me kenaqesi, kurse sa per trikon mos u shqeteso ti se as nuk kam ftohte e as nuk ftohem une  :D

Ja se po ta bej une kafen ty meqenese me qerase me akullore, po bej dhe nje per vete me ate rast ta pime bashke ok.

Urdhero  kafe)) kafe)).
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 15:53:47
Ftoj mishin per nje caj  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 10-06-2008, 15:56:22
te lumshin duret për kafen qe paske bo. :perqafim

Stefi,unë kërkova triko se nuk doja ta bëja te madhe,ke kemishen e tejdukshme,shiu ta lagu dhe po të duken ato.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 15:57:45
Hahahaha prish ndonje pune kemisha ime nderkohe qe jemiduke pire kafen bashke ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 16:00:14
o lindi nje cift i ri urime urime  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 10-06-2008, 16:00:43
mua me pelqen por cti bej ketyre ne tavolinen tjeter qe skan par femer me sy. :) ju bekan syt xixa.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 16:05:18
hallall goc e mir ajo  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 16:05:38
O Stalonoo me duket se vetem per nja kefe the qe po e marr Stefin ti :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 10-06-2008, 16:07:53
po,kafen e pim dhe tani po vjen per shtepi. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 16:08:34
Si duket te iku nga tavolina :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 10-06-2008, 16:11:25
e besdisi sh.mistrec qe ishte ulur ne tavolinen tjeter.looooool
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 16:12:32
Haha shume i bezdishem ky tipi ishte ..si thua ti japi nje shkelm ta hedhin ne rruge ? :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 10-06-2008, 16:17:28
une them tja japim edhe nje shanc edhe pse nuk po na i le rehat klientet,jua ngul syte si shqiponje. :Phe se do mesohet se duket djal i mire. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-06-2008, 08:36:10
Miremengjes njerez.!
Si jeni gdhire sot ?, kafet po i bej une, juve vetem hajdeni ta pini  :D
Trendafil, hajde se nuk po i mbaj dot me syte hapur, po me ze gjumi ne tavoline mua, hajde ta pime nga nje  kafe)) kafe)) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 08:38:19
Thanx  :perqafim Ja u nisa dhe nuk vonoj,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-06-2008, 08:41:35
Ok po te pres  :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 08:42:33
Ja hape deren :D
p.s Gjeessii  :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-06-2008, 08:50:01
Ja urdhero, hyr brenda sa shpejt erdhe mi  :D,
Hajde na befshin mire  :D, thuaj atij charliet te na bej nje zile para se te vi qe tia bejme gati kafen mire  :D  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 08:56:26
Ehhee kur te vije ja bejme...uuuhhh sa kisha neoje per kafe...na befte mire :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 09:30:45
Erdha erdha :D mjesi ty Stefi se pastaj po te ngelet hatrit po nuk te thash :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 09:37:36
Shyqyr qe erdhe se nuk pihej kafja,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 09:46:13
Hahah...vertete ...po ju vetem se i kishit pi kafet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 09:47:40
Ja kam nevoj dhe per nje... :D
Ku iku S? hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 09:49:25
Per cfare ore ...:D

Stefi iku si duket ...ka pune ajo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-06-2008, 09:52:03
Ketu jam, erdha, ja po ju a bej edhe nga nje kafe tjeter une  kafe)) kafe)) kafe)).

Ps: miremengjes charlie  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 09:53:15
Ahh ti je tip per qejfi tim ketu ...ksi si ti duhen me shume ketu te jene :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-06-2008, 09:55:49
 :-[ :-[ :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 09:57:06
Miremengjesi edhe njeher se harrova :D :D


Hec se une dua qe ta qerras nje kafe :D  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 08:51:38
Ejjjjjjjj kush do kafe ejani mblidhuni ketu ketu  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 09:42:49
Mos thuaj tjeter gje se per kafe ketu na kee :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:44:51
Urdhero  kafe)) charlie dhe te befte mire  ;)

Ps: Gjes
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 09:46:57
Patjeter ku e ben dora jote e embel na ben mire si jo  :D  :perqafim


p.S. Mjesi dhe ty
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:52:53
 ;)   :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 09:58:21
Le ti pijm kafet iher pastaj ledhatimet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 12-06-2008, 10:40:00
ASNJERIN....sepse me harxhojne...hihihih hi...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: BabyDance ne 12-06-2008, 10:41:52
Shihe kto  :D
Hajde te qes kafe une moj shih  :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 12-06-2008, 10:57:51
Charlin e ftoj ti jap një çaj te nxete qe te digjet :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:59:27
eeehhh lum si ai,,,eshte djegur sot shume here,,,ju befshin mire juve,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 12-06-2008, 11:02:08
TRENDAFILI I KUQ...te ftoj una ty....por paguaj ti ama...hihihih.. :) :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 11:03:25
Sa per pages nuk ka problem,,,hajde na befte mire pra,,, :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 12-06-2008, 11:12:00
dua dhe akullore una.........
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 11:13:45
eehh keshtu e kane femija,,,, :D,,edhe akulore te jep teta ty ee ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 11:38:34
Charlin e ftoj ti jap një çaj te nxete qe te digjet :D :P


Hahaha te ka ik menja ty fare ....:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 09:07:10
Gjessssssssssssssss ss njerez, kujt i pihet nje kafe tani hajdeni ketu shpejt ta pime  :P  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-06-2008, 09:08:36
Gjesi dhe ti,,,une do kisha deshire por do behem gati per nje dasem :party) :XX,,,,sorry,,, :( :( :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 09:10:03
Kur e ke dasmen ti moj qe nuk te del koha as te pish nje kafe shpejt e shpejt  hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-06-2008, 09:11:36
Ne oren 11,,,por tani po vishem dhe po bej makiazhin dhe gjera te tjera,,,te vesh vajzen etj etj,,,,do vish qe te kercejm ,,,, :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-06-2008, 09:14:47
Mirmengjessssssss me pihet muaaa...me bej nji kafe gati te mesme me pak si shoku XHemal :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-06-2008, 09:18:20
Per te kercyer jam gati une se me ka vajtur ne maj te hundes :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 09:23:17
Edhe une jam gati per te kercyer  :P do na marresh me vete trendafil ? he si thua  :D

Hajde zuzuna te pime kafen ne se trendafili iku na la  ;) kafe)) kafe)) dhe ta kam bere si shoqja Stefi kafen e jo si shoku xhemal me vjen keq.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 13-06-2008, 09:36:36
Stefe ...hec se sot do ta bej une nje kafe per qejfi :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-06-2008, 09:36:57
Ne rregull meqe ma ke ber si shoqia Stefi po vij :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-06-2008, 09:38:21
Po mua nuk do me besh nje kafe)) (?)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 09:41:22
Stefe ...hec se sot do ta bëj unë një kafe për qejfi :D

Oh ti je si yll bote  ;) rrofsh erdha ketu me ke  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 13-06-2008, 09:49:06
Po mua nuk do me besh një kafe)) (?)

Edhe ty edhe ty ....uhh sa i mire qe jam une oreee :D :D vetem kafe po shperndaj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 13-06-2008, 09:50:15
Po po kur do ti je shume i mire  ;)  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 13-06-2008, 09:54:15
Vetem me ata qe me dojne mua i dua edhe une ...te tjerve nuk ja vari shume :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-06-2008, 10:04:13
Musi shpirt je...he se neser do te ta bej une kafen :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-06-2008, 08:50:15
Carlie po pres te vish per kafe gati e kam ber :D ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2008, 10:04:11
Hahah ok ok erdhaa ja ketu jam :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-06-2008, 10:29:15
He te pelqen kafia qe te bera? Edhe mos thuaj qe nuk kujdesem per ty :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2008, 11:08:06
Po po shume mire po kujdesesh :D te kam si shpirt
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Renisis ne 14-06-2008, 16:06:55
Sot po ju ftoj une per kafe meqenese jam i ri ketej  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 08:19:13
Hajde pra ,,,ku jane ato kafe,,,???? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 15-06-2008, 09:02:29
Hajde pra ,,,ku janë ato kafe,,,???? :D

Me bej ti mua nje kafe te shtrydhur se po shtrydh trute une ketu :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-06-2008, 09:10:31
Gati eshte na mere pije nji...me thuaj n.q.s nuk te pelqen :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 09:17:21
eehh thanx,,me pelqen shume,,,hajt na befte mire,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 09:37:16
Une dua kafe nga Trendefili :D


p.S. Syrgjyno kend e shtrydh ti oree ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 09:38:51
Unë dua kafe nga Trendefili :D


p.S. Syrgjyno kend e shtrydh ti oree ? :D
Kujto robi se shtrydh lehte,,,,pppfff :P
Kafe kam pire per vete ju bejani njeri-tjetrit,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 09:40:41
Ehhh c'me ke dal doresh edhe faree ..hiq nuk ndegjon :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 09:43:40
 ;) ;),,sa mire e di ti,,,boooooo,,,,ky sa here poston vec met shtrydhme dhe me eksitime nuk di asgje tjeter e prish dhe temen,,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 09:48:37
Si mendove ti ...une vetem ate e kam ne mendje :D


p.S. Mos te dalin nga tema ...me bej nje kafe shpejt :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 09:49:44
vet e kam pire vecse po te bej ty nje,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 09:52:12
Ashtu praa ..tani po fillon te behesh e urte :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 09:53:18
ja merre dhe te befte,,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 09:54:47
Ca me befte mos e le ne gjysme fjalen :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 09:55:53
me mori lemza prandaj,,,mire mire te befte,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 09:57:28
Oree cfare gruaje je ti ..nje kafe e ben edhe ate me fjale e ben :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 09:58:15
kjo te tregon dicka po ta kuptosh vete ti,,,, hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 09:59:09
Me thuaj tani ...e kam inat ta le per me vone une :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 10:04:04
pije kafen me lezet,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 10:06:31
Kafen me lezet e pije gjithemone ...po ma thuaj ate qe kishe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 10:08:31
nuk thuhet ketu,,,,,pije kafen ti pastajflasim me MP,,,,eehhh c'me gjeti???,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 11:08:59
Hahah :D mirë e ke se pastaj po hapen thashethemet menjeher :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 11:10:30
ehh pra,,,gati per kafe ti,,,kam nevoje dhe per nje,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 11:11:31
Per cfare kafe apo jo :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 11:12:30
kafe ore dreq,,,gati eshte ja merre,,na befte mire,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 11:13:51
Sot dite pushimi do te kenaqem duke pi kafe :D

Me vone dhe ndonje embelsire si thua :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 11:16:17
ehh e pata ne plan te bej nje por tani do ta le fare,,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 11:17:22
Ska dert nëse  nuk e bën ...ti ke ëmbëlsira te tjera mjaft apo jo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 11:18:46
eehhh po po,,,te pelqeu kafja ty ee? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 11:20:27
Asgje nuk eshte kafja ca do te me pelqej embelsiraa :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 11:23:03
eehhh pra,,,te befte mire :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 11:23:43
Kush kafja apo embelsira :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 11:24:17
te dyja,,,ppfff,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 11:26:36
Ohhh ...thnx thnx ..do pak embelsire ti ? :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 11:31:11
jo se shendoshem pastaj uuhh,,,gym per mua,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 11:34:28
Hahaha..ore është nuk eshte kalorik mos ke dert fare LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 11:36:03
kalori me shumice po bere gabimin,,, LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2008, 11:41:07
Hahah jo jo e di une se cfare thash nuk bere gabim :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2008, 16:22:35
eehh pra kush do te pije nje kafe me mua?????,,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 08:42:23
Miremengjes........ ...te gjitheve.  ;)
Trendafil une do vi te pi kafe me ty, ja ku i bera  kafe)) kafe))hajde ti pime tani  ;) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:08:14
gjesii popull dhe ti S,, :perqafim
Hajde te pime ate kafe e kam bere qe mbreme,,,eehh... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:09:37
E pashe qe e kishe bere po une e bera tani dhe eshte akoma e ngrohte  ;) hajde na befte mire  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:11:45
eecc aty ishalla,,,,cheers,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:13:50
Po nuk behet cheers me kafe moj trendafil, c'ben keshtu  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:14:51
eehhh me duket nuk jam ne veti sot une,,, :D
Hajde na befte mire pra,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:18:10
MOj ti nga je me origjine ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:21:31
Tani pyet ti eee??/,,,une nga Tepelena,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:24:04
Eh, nuk me kishte vajtur nder mend te te pyesja po ti sec ke disa shprehje te shkodraneve prandaj  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:25:53
eehh mamin e kam nga veriu dhe prandaj,,, :D,,
e pive kafen ti ee? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:29:21
Po e pinim bashke moj prandaj po benim pak muhabet e po dilnim nga tema se na lejohej ishim duke pire kafen nderkohe  :D  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:30:00
eehhh,,,,ti nga Tirana apo jo???,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:34:09
Po po po  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:38:02
Femije ke ti???,,,,meqe po bejme muhabet,,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 09:39:33
Femije ???? po une jam beqo fare fare mi  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 09:40:50
ooppss sorry,,,, :D,,,C'fare punon ti??<<< :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2008, 10:17:57
Ka ndonje kafe sot ketu  ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2008, 10:19:09
kafe me bollek,,,bujrum,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2008, 10:25:01
Kush po e ben :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 10:28:06
Une e bera  kafe)) ja tek e ke, hajt te befte mire se ta kam bere me gjithe zemer  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2008, 10:29:02
Ehhh ashtu per qejfi tim e ben ti e di  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 16-06-2008, 12:48:42
Trendafile hsko sillma kafen edhe afrohu se i kam ja 2 fjale me ty. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2008, 12:49:48
Hahaha pa i then une nuk leviz vendi ajoo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 16-06-2008, 12:54:18
Hec shko vrite veten ti,lem mua vetem me Trendafilen ketu. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2008, 12:55:48
Te gjitha ketu jan nen urdherat e mija :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 16-06-2008, 12:57:21
I vogel je ti per urdhera. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2008, 12:58:09
C'te besh keshtu me don me shume :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 16-06-2008, 12:59:54
Oooooo vetem une te njoh se cfare kopuki je me imiton mua ketej. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-06-2008, 14:07:05
Ti lefter ke ardhur per kafe ketej apo si e ke hallin  ;)  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 14:09:59
njeren e di vet ajo  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-06-2008, 14:28:50
Po mua do me ftosh ? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-06-2008, 15:48:28
Jo ty jo se je zogu ri akoma :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 16-06-2008, 19:02:12
he dovini për kafe  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Bekimi ne 16-06-2008, 19:11:00
ku? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 16-06-2008, 21:42:53
ne park ahhahahaha :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-06-2008, 21:45:46
te gjithe ti shoh njihere si jane ballperballe ne debat
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 16-06-2008, 22:00:02
ahahah poaaa ,,po mendoj dote jemi shum te bukur :) :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 22:02:13
dreza te pelqeu kafja  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 17-06-2008, 08:19:48
Gjessssssssssssssss edhe per sot.!

Ku eshte ajo trendafilja, shoqeruesja e kafes se mengjesit  :D hajde trendafil se nuk pihet kafja e mengjesit pa ty  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 17-06-2008, 09:00:17
Ftoj Oltin per nje espresso :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 17-06-2008, 09:11:31
Ti nuk thua dot Gjes eeeeeee ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 17-06-2008, 09:13:27
Ftoj Syrgjon jo per kafe po te me rregulloj ate problemin si kom e masanaj si teknik si o , do ti boj edhe i kafe turke apo expres si ta doje mo....hajt syrgjooo  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 09:27:11
Gjessssssssssssssss edhe për sot.!

Ku është ajo trendafilja, shoqeruesja e kafes se mengjesit  :D hajde trëndafil se nuk pihet kafja e mengjesit pa ty  :perqafim
Gjesi yllo,,,,ja ketu me ke,,,kafja gati per mua???,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 17-06-2008, 09:40:01
Ftoj Syrgjon jo për kafe po të me rregulloj atë problemin si kam e masanaj si teknik si o , do ti boj edhe i kafe turke apo expres si ta doje mo....hajt syrgjooo  ;)

Me bej njehere kete:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi25.tinypic.com%2F1znsp5v.jpg&hash=c7d757d52cc89f15017bf7076b328426)

pastaj shohim e bejme... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 09:46:55
Te pime nje kafe bashke????? :D,,,,sic duket jane ikur ato te dyja,,,,eehhh,,, :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 10:10:50
Kush e ka rendit sot nga ju dyja te bej kafe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 10:11:44
Une po i bej tani,,, :D,,,si e don???,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 10:13:21
Turke te embel :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 10:14:51
Te mesme me pak si shoku Xhemal,,,thu ti????... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 10:16:01
Mua te embel me bej ...e si e pi ky Xhamali nuk e di une dhe nuk me intereson :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 10:17:12
ja ku e ke te befte mire,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 10:18:00
Ku ore nuk e shof una :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 10:19:13
ja,,, kafe)) kafe)) perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 10:21:30
E tash poo :D  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 10:22:52
hajde na befte mire,,, :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 17-06-2008, 11:28:10

  Kafja eshte pretekst te i beje ca llafe me keto capkene.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 17-06-2008, 12:21:34
Ftoj Hektorin per kafe, meqenese na paska hyre ne forum sot  :D :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:22:37
E mua?.... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:24:41
ti me mua nqs ke deshire,,, :D,,,ti leme ata te dy vetem sepse kane nevoj,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:25:46
Ok ok une me ty ama edhe une dua vetem te dyte eeej  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:26:51
edhe ate e bejme lehte,,,, :D,,,,si e pin kafen ti???,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 17-06-2008, 12:27:26
Hahahaha jo trendafil se e pime te gjithe bashke sot  :D Si thua lefter ?  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:28:59
Stefke lem tash vetem me Trendafilen se kam  ca fjale per ti thene asaj. :D

Trendafile po deshe edhe me kocifoz e pij une ti vetem ma qit. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:29:48
eehh do me ndizen veshet mua nga fjalet,,, :D
Si e pi kafen ti ore??,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 17-06-2008, 12:31:16
Iiiiiiiiiiiii per perzute eeeeeeeeee ?  :( :( :(

Ps: trendafil me pelqen avatari yt  :D ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:31:52
Cfare te doje shpirti nuk them une joo ej.Ma qit nje njejte si e jotja qe eshte. ;) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:33:18
Iiiiiiiiiiiii për perzute eeeeeeeeee ?  :( :( :(

Ps: trëndafil me pëlqen avatari yt  :D ;)
Thanx une vet aty ne Spanje,,eehhh,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 17-06-2008, 12:34:12
Je ti aty ? hallall  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:35:56
une une,,,jam te thashe se do ve nje foto,,, ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2008, 12:37:19
Tahs e ve edhe une nje timen  menjihere. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:38:30
mire do ishte,, ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 17-06-2008, 12:44:11
Hahahahaha plasi sinqeriteti dhe guximi ketej  :D mire mire jo keq  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 14:27:08
Ftoj mishin , capin dhe dream  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 09:02:10
Une ftoj te gjithe ata qe jane online tani per kafe nga shpia ime,,eeeehhh c'me gjeti mua ,,,i hodha pune veti??,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-06-2008, 09:12:26
Erdha une e ke bere gati kafen ti ?  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 09:17:17
Gati ja ku e ke,,, kafe)) kafe))
p.s gjesi
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-06-2008, 09:20:20
O ti rrofsh hajt na befte mire  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 09:21:02
Amin,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 18-06-2008, 09:35:30
Goca kaloni ketej nji xhiro se e kam gati kafen  :perqafim biskota per shoqerim doni?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 09:45:14
ee po po moj si nuk duam,,,kafen e bera une kurse ti biskotat,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 18-06-2008, 10:01:29
OK do ti siell une biskotat ;) Neser e kam une radhen per kafe  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 10:07:45
Hajt na befsjin mire pra,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 18-06-2008, 10:13:42
Unë ftoj te gjithë ata qe janë online tani për kafe nga shpia ime,,eeeehhh c'me gjeti mua ,,,i hodha pune veti??,,, :D

Pervish menget... Une e pi shume kafen.

:d
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 10:38:52
shume e pak nuk di une ,,,nje filxhan eshte ai :D
Pra te bej nje kafe ty ee?,, :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 18-06-2008, 10:51:11
shumë e pak nuk di unë ,,,një filxhan është ai :D
Pra te bëj një kafe ty ee?,, :P

Po, te lutem, por beje njecike te madh ate filxhanin, he te keqen! :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 18-06-2008, 11:40:33
Po, te lutem, por beje njecike të madh atë filxhanin, he te keqen! :D

E merkure 18.06.2008
Mishel pret qe Syrgjyni te kryej porosine pastaj te pije kafene  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 18-06-2008, 12:50:44
E mërkurë 18.06.2008
Mishel pret qe Syrgjyni te kryej porosine pastaj te pije kafene  :D

Cfare kujtese fantastike! Pince aty te rri mendja! :P

Eh mire, mire, se po e bej vete kafen... :P

Sa per dijeni, e merkura s'ka mbaruar akoma! :d
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 13:41:30
Si perfundim Syrgjyn kush ta beri kafen ty :D


Hajdee Stefe ma bej ti ...nga duart tua e dua une  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 18-06-2008, 14:04:01
Sot do na i bej Stefi kafen  ;) se neser e kam une radhen  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-06-2008, 14:35:40
Erdha erdha me paskeni therritur eeeee ? po nuk rrini dot pa mua ju jo :D

Ja ku i keni kafet kafe)) kafe)) per te dy, ju befshin mire se jua kam bere me gjithe dashurine time :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 18-06-2008, 14:58:23
dy i ke bere,ma  ben edhe mua  nje qe ti  besh  tri,,eh,,se po i ben te mira Stefi,,eheh
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-06-2008, 15:01:50
Ehe e di qe i bej te mira, ja po ta bej dhe ty nje kafe)) , te befte mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 18-06-2008, 15:12:43
O  flm,,mundesh  me u ul qe te me besh edhe shoqeri,,edhe edhe ashtu je e mire,,eeheh
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-06-2008, 15:34:21
Patjeter oqean, ja po vi tani ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 18-06-2008, 15:54:18
asnji e pij vet per qejf  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 17:51:04
Erdha erdha me paskeni therritur eeeee ? po nuk rrini dot pa mua ju jo :D

Ja ku i keni kafet kafe)) kafe)) për te dy, ju befshin mirë se jua kam bërë me gjithë dashurinë time :D

I shkreti unë jam mësuar çdo të mëngjes kur i hapja sytë te te shoh afër sote nuk te pash këtu prandaj te thirra :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:42:05
Po, te lutem, por beje njecike të madh atë filxhanin, he te keqen! :D
ju stafi te kenaqni me keto postimet e juaja,,,,beje vet,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 18-06-2008, 22:02:53
ju stafi te kenaqni me këto postimet e juaja,,,,beje vet,,, :D

Me marrsh te ligat qe s'i kam, se vete e bera! :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 22:30:56
Me marrsh te ligat qe s'i kam, se vete e bëra! :P
E sikur te mora te ligat,,,c'fare te le pastaj???,, :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 18-06-2008, 23:53:19
E mërkurë 18.06.2008
Mishel pret qe Syrgjyni te kryej porosine pastaj te pije kafene  :D

Pa shihe njehere a ta kreva porosine. :)

Pastaj e di vete ti... kafenë! :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 19-06-2008, 00:02:21
E sikur te mora te ligat,,,çfarë te le pastaj???,, :P

Ler kafene ne tavoline here tjeter :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 19-06-2008, 00:31:04
Syrgjyn a e pijme nga nje  expres te gjat se paskan fjet te tjeret :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 19-06-2008, 01:46:42
Syrgjyn a e pijme nga një  expres te gjat se paskan fjet te tjerët :D

Posi jo, me gjithe qejf. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 08:47:38
Ler kafene ne tavoline here tjetër :P
kujtova se do kafe kafe jo vetem kafe,, :P,,,nejse leri keto dhe hajde te bej une nje tani,,,kafe expres ose turke,,,une per veti e pi latte,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 19-06-2008, 08:54:25

  Kush po na bene kafe sot?Hajde ta pine nga nje kush eshte zgjuar.Stefi,Mishel,Erlehta...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 08:57:19
Gjesssssssssssss Hektor, ja ku po vi une te pime kafen ;) e ke bere ti apo ta bej une tani ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 09:03:12
  Kush po na bene kafe sot?Hajde ta pine nga një kush është zgjuar.Stefi,Mishel,Erlehta...
s'te bie ndermend per mua ee?,,,ta bej une se jam aq e mire sa s'ka,,,,,ja ku e ke tu befte tul e dhjam.. kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) kafe))
Stefi;Haktori;Syrgjyn;Charlie;Zuzuna ja ku i keni dhe mos me pyetni me,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 19-06-2008, 09:11:32

  Faleminderit per kafen.Sa mire eshte te pishe kafen me shoqeri si kjo sot.Si po ulemi?Stefi,une,Mishel e keshtu me radhe.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 09:14:42
ju befte mire juve,, lutesi)) lutesi)) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 09:18:52
O sa e mire qe je moj aman :D do ta kisha bere edhe une kafen ti e di qe une nuk pertoj po u tregove me e shkathet ti :P
Thnx :perqafim na befte mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 19-06-2008, 09:22:51

  Me kafe shkon mire edhe muhabeti.Po mos i prekni kembet nen tavoline hahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 09:25:20
Hahahah mua jo nje here se vetem kete te bardhen kam hedhur perpara LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 19-06-2008, 09:33:33
 hmmmmm:Do ma humbesh diten sot keshtu.Bukur dukesh.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 09:38:15
Hahahah mua jo një here se vetëm këtë te bardhen kam hedhur përpara LOL

Mos u ule afer meje atehere se nuk mund te kontrroloj veten pastaj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 09:39:07
Po une ku te ulem, :(,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 09:40:11
Cfare ke vesh ti :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 09:41:01
Mire Charlie do ta kem parasysh, nuk do te bej te vuash :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 09:41:54
Aman te keqen se e di ti si jam une pastaj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 09:43:40
kafet ua bera dhe nuk ma dini per nder,,,eehhh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 09:44:45
Ta dime moj si nuk ta dime :P ti do ulesh afer meje qe te me ndash nga charlie qe mos tundohet ai nga rrobdishani im LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 19-06-2008, 09:45:17
Po unë ku te ulem, :(,,
Ulu pasi ta pastrosh tavolinen dhe ti heqesh filxhanat.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 09:46:40
Ulu pasi ta pastrosh tavolinen dhe ti heqesh filxhanat.
nuk kam nevoj te ulem hic,,,jam shume rehat ketu ku jam tani,,, :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 09:46:58
Ta dimë moj si nuk ta dimë :P ti do ulesh afër meje qe te me ndash nga charlie qe mos tundohet ai nga rrobdishani im LOL

Do ulem ne mes une ...edhe pse je e veshur ne ate menyre do te rrezikoj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 19-06-2008, 09:51:20

  Hajde shperndanu neper vendet e punes sa nuk u be belaja.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 09:52:16
Nuk behet belaja joo ..do pim kafet me lezet iher pastaj na pret puna :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 09:52:54
Jo ore jemi shume mire ketu Hektor  :D po ti ku je ulur nje here ta dime ne eeeeeeeeeee ?;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 19-06-2008, 09:56:07

  Une dhe ti jemi ulur ne nje shkam bashk,ia dham Charlit shkamin.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 10:00:41
C'fare eshte shkami Hektor ? karrike besoj ?

Mire po se mos me fusesh.......duart ore LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 10:05:48
Hahah shkam :D :D karrike eshte karrike ...po jo mo te gjithe e kemi nga nje karrike ketu
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 19-06-2008, 10:21:25
Ç'farë është shkami Hektor ? karrike besoj ?

Mirë po se mos më fusesh.......duart ore LOL
Jame njeri normal si te gjithe te tjeret.Ndoshta edhe ajo ndodhe  eee ku ta di.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 11:10:29
Nuk ndodh joo ...jam edhe une aty afer saj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 19-06-2008, 11:18:48
Kush do ma bej mua nje kaffee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 11:26:25
I ke la dhembet ti njeher :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 11:27:21
eehhh shi kush flet?,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 11:42:05
Kush do ma bëj mua një kaffee :D

Ta bej une ty ;) po na thuaj nje here cfare ke veshur :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 12:08:35
ai eshte kjo me te veshur?,,, :S,,me qene lakuriq te ben kafe njeri ketej?,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 12:12:28
Po po bejme jemi pa komlekse ne LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 12:13:45
hajt pra beje shpejt se u ngordha nga te ftohtit,,,, LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: sorelina ne 19-06-2008, 12:15:37
Ta bëj unë ty ;) po na thuaj një here çfarë ke veshur :D

Brecka dhe kanotjere ...ka filluar vapa keq ketej  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:17:51
mishin e fotj per nje caj anglez  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 12:33:24
Hajdeni e keni gati te dyja kafen kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 12:35:33
thanx u kenaqa tu pi kafe shqiprie,,eehhh,,,sa lezet,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:37:43
pini nga kafja qe shurrosi mushka ime LOL LOL LOL i pelqeka ksaj
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 12:45:26
Kujdes ti ore se kafet i bera une, mushka jote eshte shume larg kafes time :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 12:47:47
Kujton se mushka e tij rri ne c'do vend por faktike rri vetem ne hale,, :D
I mbaruam kafet ne te dalim pak ne dyqane dhe te blejm fustane per dasmen e Z,,,?/,, :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:50:13
LOL LOL LOL ik dilni se ka ber ulje tregu cam
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 12:53:05
O Stefo te shkojm tek E&A apo D&G???/,,,ti zgjidh,,,nuk e kam problem,, ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:57:02
ahahaah kur bejn pabuksit si bosa ktu kam par un ehhh vapa ben te veten LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 13:12:46
O Stefo te shkojm tek E&A apo D&G???/,,,ti zgjidh,,,nuk e kam problem,, ;)

Hidhemi njehere nga D&G, mire te shikojme andej ndonje gje ;) po mire moj kur na martohet zuzuna ne ? pse nuk di gje une :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 08:40:01
Kafaj gati kur te kini qef ju me ardhe ,,,,une pres,,,
p.s gjesi te gjithe  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 08:45:19
Gjes Gjes Gjes erdha une eshte gati kafja ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 08:55:01
gati ja si gjithmone,, kafe)) kafe)),,hajt na befte mire..
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 09:17:14
Thnx :perqafim te ftojme edhe zuzunen te na qerase ajo sot meqe ka ditelindjen ;) :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:18:51
ok une dua llokume me arra se me ka marre malli shume,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 09:21:24
Po llokumet haen kur fejohesh moj jo kur ke ditelindje LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 20-06-2008, 09:24:46
Me vjen keq po sot duhet tua bej une kafen :D mna merreni nga nji kafe)) kafe)) Po embelsirat ju pelqejn i kam ber vet eee :P :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:27:09
eeh nuk di kur hahen vecse i kam ne qef shume,,,, :D,,keto embelsirat uuuhh te lumshin duart moj i paske qare me lot fare,,,,do shendoshemi dhe do behemi halla halla,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 20-06-2008, 09:28:41
LLokume do ti? cke ti mos u merzit hajdeni ketu ju pa nuk jua prish une,cfar tju doj zemra juve :D :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:30:03
ooohh rrofsh moj goce,,, jarge: lodhje:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 09:31:04
Hahahaha nuk ka gje se e pime dhe nje nga dora jote nje tjeter ne :puth  vetem se trendafili do llokume e degjove (?) kurse une dua embelsirat e tua. Thnx :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:33:35
une te dyja i dua moj,,,e kam vendos,,,te dyja ose asnjeren,, :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 09:36:13
C'paske qene moj :D edhe me thone mua llupse, jo moj se ti je me keq se une LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:42:58
keq me raste jam une,,ditelindje,festa, sidomos per pervjetorin e marteses ha shume embelsira une,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 09:44:10
Edhe une e kam keq punen me embelsirat :D ngordh per to
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:48:05
Tregon avatari yt,, ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:04:01
Ka ndonje kafe nga ju dy yllat a jo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:25:41
kafe po po edhe embelsira biles ,,ka ra bingo sot ketej,, :D
Ja merre kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:27:33
Haha jam me fat une te kam thene :D  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:29:35
fat fat dhe vetem fat,,,, :perqafim
Te befte mire iher,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:30:25
Po ti nuk do me besh shoqeri :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:31:30
po po,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:32:34
Ashtu si ne avatar tendin me ben shoqori :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:35:01
s'di c'te them per kete tendin,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-06-2008, 11:35:46
Nje vodka me lime e me akull kush te doje le te vije
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:36:54
s'di ç'të them për këtë tëndin,, :D

Per tendin e kisha fjalen :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:39:22
edhe une per tendin :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:40:45
I yti me i mire :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:42:47
eeh dihet,,, :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:43:59
Sa romantike kemi dal aty ore :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:45:40
eehh tema e kafes kjo,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 11:46:24
Kafen e kemi pi ne tani eshte procedura e embelsires oree :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 11:47:53
ee di,,,po jo ketu te kafja  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 11:50:30
Një vodka me lime e me akull kush te doje le të vijë

Une dua vodka :D vetem se eshte pak heret tani ? ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:26:56
Vdoka ti do ee ...kemi ne edhe vodka :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-06-2008, 14:28:47
Ka per te gjithe ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 09:48:01
Nje kafe ju lutem :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-06-2008, 09:52:13
Ketu e ke gati mere nji kafe)) shpresoj qe te te pelqej...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 09:56:05
Flm shume ...se kete gruan time e paska zene gjumi si duket :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 10:05:39
burr kafja gati eshte por kam pak verejtje per mbreme :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 10:08:36
Haha isha i lodhun mi te tregova :D sonte do te besh qef :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 10:10:32
ishalla se keshtu thua c'do darke dhe pastaj je i lodhur kur vjen puna me punue :D
merre kafen iher kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 10:11:55
Pse kur kam thene keshtu oree ...hec ti pijm kafet pastaj vjen embelsira :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 10:14:55
hajde pra na befte mire,,, :perqafim
E do embelsire dyqani apo ta bej vet une? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 10:17:15
Made in you ...:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 10:25:28
ok  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 10:49:52
Hej miredita, kush do vi ta pi kafen me mua se nuk e pi dot vetem ;) e bej une kafen :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Blue sky ne 23-06-2008, 11:10:32
Epo  ja po vij une ben kafe te mire apo... :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 23-06-2008, 11:18:45
Hej miredita, kush do vi ta pi kafen me mua se nuk e pi dot vetëm ;) e bëj unë kafen :D


ooo sa mire qe te kemi ty.. :)

 :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Blue sky ne 23-06-2008, 11:21:00
Po hajde mo drim ta pime nje kafe bashke se me plake :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 11:23:38
Ja kafet i keni gati te dyja thnx per shoqerine :D
 kafe)) kafe)) kafe))   hajde na befshin mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 11:24:01
Nuk do ishte keq edhe mua te ma beni nje,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Blue sky ne 23-06-2008, 11:26:17
po patjeter trendafil me qfar arome e do hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 23-06-2008, 11:27:40
thnx per kafet and thnx per ftesen blue... :)
hajde njehere  na tregoni ndonje thashethemm :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 11:28:47
Nje caj kamomil nese keni,,, :D
Thashetheme ku tja fillojme?,,, :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 11:40:41
Ndonje kafe ka sot ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 11:47:36
Po pres edhe vet :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 23-06-2008, 11:48:46
ca po prisni..stefi i beri te gjitha kafet..
filloni  thashethemet tashi :D

ca bete e ca sbete fundjaven, nga ishit, nga brodhet..ecetera :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 11:49:06
Trendafil charlie, ja ku i keni gati kafe)) kafe)) mos u merzisni, i vonova pak se kisha pune :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 11:50:12
Jo jo nuk hidherohemi nga ty ne joo  :perqafim si je ti iher na ke munguar
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 11:51:39
:puth charlie, une asgje te vecante, te shtunen ne pishina te djelen ne shtepi, hajde na tregoni ju te tjeret cfare keni bere ndonje gje interesante ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 11:54:19
Ne kemi kercy napoleonin :D si per wikende me... pushim pushim deri ne maksimum :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 11:57:06
une asgje te vecante,,,ne shtepi rri dhe pastro,,,beji hyzmet burrit dhe vajzes dhe ruaj forumin ketu nga e keqja,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 12:09:27
Ne kemi kercy napoleonin :D si për wikende me... pushim pushim deri ne maksimum :D

Napolonin ore LOL, here tjeter do ta kercejme bashke mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 12:10:49
 :( :(,,,,,nuk perton ai jo e ka ne gjak,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 12:12:41
:( :(,,,,,nuk perton ai jo e ka ne gjak,,, :D

edhe une ne gjak e kam :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 12:15:47
 LOL :puth,,kercejeni kur te mos jem une ketu,,,s'ka lezet me pa burrin ka kerce napolonin,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 12:16:13
Hahah mua me duhet ta kercej keto dite se kam vene bast me njeren ketu :D


Nese do hajde edhe e kercejm bashk ;D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 12:18:33
per ke ishte ftesa ore (?)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 12:20:29
LOL :puth,,kercejeni kur të mos jem unë këtu,,,s'ka lezet me pa burrin ka kerce napolonin,,, :D

Trendafil po ne napolon do kercejme moj, c'te keqe ka ketu ? as nuk do prekim as duart me njeri - tjetrin mos ki merak ti :D mos u merzit se nuk te merzis une ty moj jo ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 12:21:51
 ;) :perqafim,,po ta le me qera nese me paguan mire ti S,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 12:22:17
për ke ishte ftesa ore (?)

Per ty ore ...a the vete qe do :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 12:25:25
Për ty ore ...a the vete qe do :D

e mire edhe ti se u ngaterrova, e kercen mire napolonin ti ore ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 12:28:04
Edhe nese nuk e di do te ma mesosh ti oreee c'te keqe ka :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 12:32:29
Edhe nëse nuk e di do të ma mesosh ti oreee ç'të keqe ka :D

Hahahaha ok ok pa problem ta mesoj lali jot ty :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 12:35:24
He pra si kercehet ky :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 14:35:11
Eh nuk ta mesoj dot me korespondence LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 14:36:48
Hahahaha mire e ke ti :D po si do mesohem una
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-06-2008, 15:14:56
Po ti the qe dije ore ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 23-06-2008, 15:21:11
ftoj trendafilin vetem
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 15:46:02
Ja ku jam,,kafja gati eshte??,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 23-06-2008, 15:48:30
gati esht mi ta marrim dhe progresin  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 23-06-2008, 16:01:11
Po ti the qe dije ore ?

Une thash nuk e dija dhe ti te me mesoje :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2008, 16:04:56
gati esht mi ta marrim dhe progresin  :P
Ndryshova mendje dhe nuk e dua tani,,sorry,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 23-06-2008, 16:14:14
ftoj trendafilin vetëm

Ore mistrec nderroje ore ate nick  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 23-06-2008, 16:16:44
ca ta nderroj mi ma kan ven ban  :P :P nje jav do rri me kete emer  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Blue sky ne 23-06-2008, 17:40:18
Tani u ktheva une ku je moj Drime e uruar hajde ta pime nje qaj tek ballkoni duke pare valet e detit qe shkumezojne :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-06-2008, 09:04:31
Gjesssssssssssssii popull, hajdeni te pime kafen me thoni sa jemi se si perhere i bej une kafet nuk pertoj ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 09:06:25
Gjesii dhe ty,,,sot kam nevoje per nje caj kamomili,,,nese ke,,,nuk me pihet kafja :( :S :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-06-2008, 09:12:28
GJesiiii po ku jeni ju mi se po fle ne kemb une  :P ma beni nji kafe qe te zgjohem  :D   
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-06-2008, 09:14:05
Po bej nje caj kamomil per trendafilin njehere shpejt e shpejt qe te qetesohet ;) zuzuna ne te dyja pime kafet e mengjesit ok kafe))  kafe)) Hajt na befshin mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 09:19:20
ishalla amin,, :puth :puth :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-06-2008, 09:25:34
Hajt gezuar te lumshin duart e ke ber shum te mir :D He se neser do tjua bej une  kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 09:50:51
A ka kafe apo jo ? nuk dyshoje per kete po eshte problemi se cila po ma ben se :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 09:53:47
 kafe)) kafe)) hajt_ktu: :-* :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 09:58:34
Ahhhh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 10:00:44
ooh te befte mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 24-06-2008, 10:01:15
Ahhh ...thenkjuu :D  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-06-2008, 10:05:34
ooohhh s'ka gje,,,detyrim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 08:36:07
Gjes popull ;) zuzuna hajde se i kam gati kafet kafe)) kafe)) shpejt ti pime qe te na dale gjumi ;)

Ps: Ajo bukuroshja vogel nuk qenka sot ? e ke pare gje moj ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 09:38:54
gjesiii ja sa erdha,,,keni ndonje caj per mua sepse kafja nuk me ben mire ne kete kohe,,eehhhh edhe une c'me gjeti,,,
p.s  :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-06-2008, 09:40:13
Ja erdha une flm per  kafe)) eshte shum e mir :engjell:Ajo bukuroshja nuk duket sot,,,mos ka vajtur ta pij kafen me lepurushin e saj hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 09:41:15
e keni fjalen per mua moj apo jooo???? :S
nese po ketu jam po pres ,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-06-2008, 09:43:49
GJesiii,,,aaaa,,,erdhe eee,,,une mendova se e kishe pir me lepurushin ti...Na mere nji caj hajde na befte mir :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 09:45:11
me lepurushin pi tjeter gje une ne kete ore,,, LOL LOL
thanx :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-06-2008, 09:51:16
 LOL LOL po sa eshte ora atije moj qe ben nga ato gjerat e tjera ti  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 09:53:18
Nuk ka orar ajo pune moj apo jo trendafil ;)

Ti zogu vogel edhe nje filxhan qumesh ke nga ana ime me nja 2 biskota te buta se te bejne mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 09:54:36
thanx perq perq
p.s gjesi  yll)) yll))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 10:10:44
Te lutem ishte kenaqesi :D

Ja ti bejme dhe nje kafe charliet qe ta kete gati kur te vije se i ngel hatri atij :P  kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 10:14:34
ok mire sepse te can koken kur te vije,,,,c'do dite ka keshilla se nuk i bejme sherbim,,eehhh robi qe eshte ai,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 10:18:36
Ja sot nuk ka cfare na thote ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 10:23:06
as dje kot ishte sepse nuk beme gje te keqe,,,vecse dhame mendimin tone,,tek e fundit per ata e ka fjalen forum ky,,, :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 10:32:17
Ehhhh nejse pak rendesi ka ;)

Ai gjumashi nuk eshte zgjuar akoma te pi kafen e ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 10:34:38
e mbarove kafen ti?,,, :engjell:
p.s le te flej ai se pastaj vjen dhe nuk iken me,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 10:37:48
Po po e mbarova dhe me jane hapur edhe syte tani jam top ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 10:38:36
mire sepse ashtu duhet,, ;)
te dalim pak shetitje?,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 25-06-2008, 11:29:47
Ftoj Mishelin per kafen e mengjesit
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 11:36:05
LOL LOL po sa është ora atije moj qe bën nga ato gjërat e tjera ti  ;)
ore sa te duash ti eshte ketu,,,puna nuk ka orar eshte  me te tekme,,,e di,, LOL
Hajde se do dalim me S,,,,shetitje,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 11:48:14
eeeeeeee sa mire :D po a eshte ndonje cike fresk andej moj se me kete vape qe eshte ketu as qe me shkon ndermend te leviz prej vendit une ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 11:51:19
Ftoj Mishelin për kafen e mengjesit
erdha ti  do ma besh kafen apo do e pime gjekundi? zakonisht te dreri e pi a vje i vrap? hajt nisu perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 11:52:28
eeeeeeee sa mirë :D po a është ndonjë cike fresk andej moj se me këtë vape qe është këtu as qe me shkon ndërmend te leviz prej vendit unë ;)
fresket e kemi ketej,,rri pa merak,,,do dalim?,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-06-2008, 11:53:03
Mishel, me ke nje kafe borxh! :D

Te Dreri, eee... u dashka te mesoj bicikleten une, ahahahah!
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 25-06-2008, 11:53:16
erdha ti  do ma besh kafen apo do e pimë gjekundi? zakonisht te dreri e pi a vje i vrap? hajt nisu perqafim
Ja po nisem per 10 minuta jam aty  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 11:54:02
 LOL LOL :pafshim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 11:55:51
Trendafil ka ndonje plazh aty afer te zhytemi njehere ne uje ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 11:57:11
plazhe sa te duash vetem a mund i perballon valet??,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 12:00:23
I perballoj the ? i kam shume qef jane pak te frikshme por rreziku te jep nje ndjesi uuuuuuuuuuuuuuu ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 12:01:35
ashtu si mua vecse une e marr aaaaaaaahhhhhhhhhhh hhh,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 12:09:02
Mishel, me ke një kafe borxh! :D

Të Dreri, eee... u dashka te mesoj bicikleten unë, ahahahah!
po ca te bejme o syrgjo qe kur na prishen xhuxhat u versula aty. ti shoku e preve bileten? se per biciklete mos e vri mendjen merr taksi hahahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 12:09:49
asnje sftoj me kto nerva ehh
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 12:11:54
Atehere gati per nisje trendafil dallget na presin............. ........:D

Pastaj vime prape e pime kafe ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 12:12:43
Patjeter shihemi atje,,, ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Berni ne 25-06-2008, 17:28:51
Burrin e Mishit dhe Mishelin..
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 25-06-2008, 17:46:06
rrofsh berni po un pi vec birra :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 25-06-2008, 17:48:03
nje kafe mua mundesite te forte pa sheqer se jam bo per zeherr
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-06-2008, 19:39:52
kafe nuk kam ,po deshe zeher hajde :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 08:37:00
Kafe do e bej une sot,,,, ^o)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 08:42:39
JO zemer ti ulu dhe prit se do ta bej une kafen ja tani shpejt e shpejt edhe per zuzunen, kurse per ty nje caj te ngrohte mire puc.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 08:44:07
ok atehere,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 08:48:04
Ja ku i bera kafe))  kafe)) edhe caji ty trendafil kafe)) ke edhe biskota aty te pjata mire :D

Hajt na befshin mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 08:49:11
Thanx :puth perq,,na befshin mire amin,,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 26-06-2008, 08:54:06
Trendafilit nje kafe per mengjese! kafe)) hajt_ktu:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 08:56:10
Jo kafe ti se nuk i ben mire asaj :D nje caj jepi po deshe ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 08:57:23
Trendafilit një kafe për mengjese! kafe)) hajt_ktu:
Nderroje me nje caj kamomili,,, ;) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 26-06-2008, 08:57:51
mire stefi je ti per kafe? Nuk te bene deme ty kafeja :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 08:58:46
Ore ku eshte caji im??,,, ^o)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 09:00:08
mirë stefi je ti për kafe? Nuk te bene deme ty kafeja :P

Patjeter Belush e pime bashke kafen do ta besh ti ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-06-2008, 09:00:54
Faleminderit o yll se mos te kishim ty si do zgjoheshim pa pir kafen :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 09:41:10
Stefe e dua nje kafe nga ty sot ama te embel ee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:42:46
 LOL,,,me sa sheqera e do re?,,, kafe)) kafe)) perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 26-06-2008, 09:42:57
Ore ku është caji im??,,, ^o)
Erdhi edhe caji!  Jojo:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:44:21
 LOL,,iku qefi i cajit tani,,,,,eehhhh per nje akullore nuk do ishte keq,,,,mundesisht akullore shalqiri,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 09:44:56
LOL,,,me sa sheqera e do re?,,, kafe)) kafe)) perq

Mjafton te vijsh ti me te :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:46:29
eeehhh kam shume sheqera une,,,, ;),,,po hajde te befte mire iher,,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 09:47:22
Ku është kjo Stefja oree qe nuk dëgjohet fare ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 09:51:14
Stefe e dua një kafe nga ty sot ama te ëmbël ee :D

Ja yllo ta bej une tani edhe pse shoh qe ta paska bere edhe trendafili ;) po nuk ka gje e pi ti edhe nje me mua :perqafim

Ja ku jane kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 09:54:49
Ashtu praa zemra si nuk e pi me ty  :perqafim flm te te puth fort
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 09:55:42
E dija une e dija qe nuk do ma prishje ti mua  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 09:57:51
Jo mi zemra joo ajo nuk vjen ne shprehje fare zoti na ruajt te ta prish une ty :D une te lovi ty shume e di ti kete :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-06-2008, 09:59:04
Hahahahahaha rrofsh ti rrofsh je si shpirt ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-06-2008, 09:59:37
na befshin mire pra,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-06-2008, 10:00:26
Hahahahahaha rrofsh ti rrofsh je si shpirt ;)


Rrofsh dhe ti per kafen ...edhe ti je edhe me shpirt muahhhhh  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 16:51:28
Nuk ftoj asnje se nuk ma ndien per asnje...


Do ulem tani dhe te pi nje kafe me shpirtin dhe per shpirtin tim...hajt tung
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 16:52:34
mishi as mua ??
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 16:55:10
hajde po vetem do rrish urte se dua te shijoj kafen e jo llafe  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 16:57:39
po urt do rri pse cdo bej
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 17:04:50
Mishelin dhe burin e saj....une nuk rri aty pa merak.....hihihihih
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 17:55:52
e di ckeni pa dilni te dy juve...se une jam e zonshme sot...hajt burro merre dolcen dhe jepi nai omelsine se paret jua paguaj une  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 17:57:55
po po ma fute mua ti  :( :( je e zen e mir mir
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 18:08:58
po pse ta futa merrrr...shi ca goce te kam dhone me bo shoqeri...yll fare
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 18:11:06
Misheli jam e vogel per burin tat una...por mbaje per vete se m merr ndonje...........hi hihih
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 18:15:47
po jo mi jo....se kafe do pini sa te mbaroj une pune...cke ti pse merzitesh   :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 18:21:51
haha e mir mir po i jap dolces nje akullore dhe nji cokollat  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 18:24:06
po te vish ti MISHEL vij dhe una...se mua nuk me pelqen buri yt se me duket shume i eger...shiko qenin ...iiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii i :P :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 18:28:38
dolce une vi i cike ma vone...tashi pyete per pune shkolle se si dihet mudn te jeni koleg hahaa
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 18:32:17
ehhh...une do e bej shkollen ne FRANCE do behem AVOKATE me e mil se ai :P :P :P :P....mil po erdhe ti do te te jap gjysmen e cokollates mi MISHELI
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 18:38:28
jo nuk e pi cokollaten...nai kakao te ngrohte edhe  :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 18:47:59
ok mi po te jap AKULLORE........... ...........mmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmm :) :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 18:53:01
po me iku burri pa mire ti...ku ike more???  :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 18:55:02
ahahahahaahahah...d o me ftoni ne dasem se e din si e dredh belin una miiiiiii :P :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 18:58:21
do te marrim per cingie ty hahahaha


po ky iku me duket
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Justice ne 26-06-2008, 19:04:19
prit se i therras una......... :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 09:11:26
 kafe)) kafe)) kafe)) kafe)),,,ja ku i keni kafet ju treshja e muskutjereve,,,,,,si nuk ju vjen turp ti bej une kafet??,,,,eehhh ju befshin mire,,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 27-06-2008, 09:28:52
Erdha edhe une per kafe! :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 09:32:55
Me ate avatar ti s'do marresh kafe as kos LOL LOL
p.s gjesi :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 27-06-2008, 09:34:04
Nuk du pra as kafe as kos por ta jape nje:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 09:35:14
Nek e ha kosin te reee?,,,,epo mire atehere vet edhe,,,meqe me dhe ate po te bej nje kafe te mesme me pak si shoku Xhemal,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 27-06-2008, 09:37:17
 :engjell: ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 27-06-2008, 09:38:23
Erdha dhe une per nji kafe kush do ma bej qe te me dal gjumi :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 09:38:58
ta kam bere qe heret moj,,,lexo me siper,,,
 hmmmmm:,,,,c'do te thote ajo shkelja e syrit?,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 27-06-2008, 09:40:54
Erdha dhe unë për nji kafe kush do ma bëj qe te me dal gjumi :P
Do pishe kafen lakuriq?? :D hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 27-06-2008, 09:48:38
Aaaaa me fal tani e pash  :D na merre dhe ti nji caj me biskota hajt na befte mir :perqafim                           Po ore lakuriq si gjithmon,,,ku me pe ti eeeee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 27-06-2008, 09:50:06
Po Stefi ku eshte nuk do vi ta pi kafen :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-06-2008, 09:51:10
Erdha dhe une, rrofsh trendafil per kafen, tani po e pime kafen bashke :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 09:51:26
shen me shkrime ai,,, :D
hajde ju befshin mire vajza,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 27-06-2008, 09:58:00
RRofsh moj goce lum si ai qe te ka ty goc per shpi :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-06-2008, 10:01:13
Pse jo eshte nikoqire ajo moj ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 10:02:55
tani une dua muhabet a ka a jo??,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-06-2008, 10:52:10
Ka moj ka :D ckemi ndonje gje te bukur njehere :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 12:41:56
hic jam pregers,,,c'do tjeter??,,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-06-2008, 14:43:05
Charlie hajde te pime nga nje caj te ftohte  :perqafim por mbasi te kesh mbaruar ate punen..........:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 27-06-2008, 14:56:09
Hahhaha mos se tani na keqkuptohet Trendafili LOL  :D po po e perfundova ate punen :D thnx per kafen
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2008, 15:13:48
nje kafe nuk do ishte keq,,, :( :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 15:56:47
Ftoj Capin dhe Tipin meqe jane online

hajde ju pres te kthesa e kamzes...te mbikalimi  :D :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 16:00:13
Ftoj Capin dhe Tipin meqë janë online

hajde ju pres te kthesa e kamzes...te mbikalimi  :D :D :D
Ti them Tipit te vij te me marr pak nga puna,se ai ka makine :D

Patjeter,kafen i paguan tipi mos u lodh :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 16:07:55
jo jo ftesen e bera une...leket i paguaj une


Tipi le te te qeras me vone me nai sufllaqe po deshe
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2008, 16:09:00
Hajdeni se do ju jap nga një hotdog t e dyjave. LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 16:10:10
jo jo ftesen e bëra unë...leket i paguaj unë


Tipi le të te qeras me vonë me nai sufllaqe po deshe
Sullfaqe mi :D ndonje whiski ,Campari thua,ndonje dreke tek Gradi ku shpeton kaq lehte ai moj :)

Mire ja u nisem ...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 16:10:39
Hajdeni se do ju jap nga një hotdog t e dyjave. LOL
ate mbaje ushqe macen,ku ka ketu re LOL

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2008, 16:11:06
Ftoj Capin dhe Tipin meqë janë online

hajde ju pres te kthesa e kamzes...te mbikalimi  :D :D :D
Si thua ikim pak me larg se mbikalimi. ;) :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 16:12:47
Si thua ikim pak me larg se mbikalimi. ;) :P
Jo se une se njoh Tiranen,kushedi ku me fut ti mua me ndonje cep:D

Opo kam hallin tend,se vete skam frike LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 16:13:41
te QTU-ja,,,mire eshte aty, apo e kishe llafin anej ka instituti hahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2008, 16:14:13
Jo se unë se njoh Tiranen,kushedi ku me fut ti mua me ndonjë cep:D

Opo kam hallin tënd,se vete skam frikë LOL
  Edhe une hallin tim kam se me ate uri qe ke ti aha ste ben dot kollaj njeri derman. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2008, 16:15:02
te QTU-ja,,,mirë është aty, apo e kishe llafin anej ka instituti hahaha
e aty verdalle tek QTUja bejme e ndonej pazar meqe jemi. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 16:15:48
e aty verdalle tek QTUja bëjmë e ndonej pazar meqë jemi. ;)
Cfare shitet tek QTU ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 16:27:58
cfare nuk shitet Capi...hajde se ka ulje sezoni..

kete fundjave ju ftoje tek liqeni artificial se eshte festa e Birres...ja ku keni internerarin

Beer Fest Agenda


10:00 – 13:00      Beer Drinks for All but not free 
13:00 – 15:00      Refresh time…
15:00 – 19:00      Music and Beers
19:00 – 02:00       Concert

Concert Schedule


FIRST DAY Date 27-06
19:00 – 20:30      Eranda and Irma Libohova
20:30 – 22:00      Aleksander Gjoka, Enejda Tarifa, Redona Makashi
22:00 – 23:30       Brikel Gunga and his orcestra
11:30 – 01:00      Saimir Çili, Valbona Mema, Kujtim Shehu

SECOND DAY Date 28-06
19:00 – 20:30      Sunrise
20:30 – 23:30   Soni Malaj, Elvana Gjata, Çiljeta, Julka, Kastro Zizo, Rezarta Shkurta, Roselba Gjylbeku   
11:30 – 01:00      Bujar Qamili, Artiola Toska

THIRD DAY Date 29-06
19:00 – 20:30      Burn
20:30 – 22:45       European Championship Final
22:45 – 00:15      Juliana Pasha, Altin Goci, Altin Shehu
00:15 - 02:00      Vellezerit Korçarehajde bohemi tap Capi...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 16:29:55
e aty verdalle tek QTUja bëjmë e ndonej pazar meqë jemi. ;)


Shiko se ajo rruga deri te QTU ka shume ndalesa...hahahaha

duke fillu me lubjana e me the te thashe...une me mire po ju pres direkt e te QTU...rrugen pershkruajeni bashke...edhe ndalesat po deshet hahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2008, 16:30:44
çfarë nuk shitet Capi...hajde se ka ulje sezoni..

këtë fundjave ju ftoje tek liqeni artificial se është festa e Birres...ja ku keni internerarin

Beer Fest Agenda


10:00 – 13:00      Beer Drinks for All but not free 
13:00 – 15:00      Refresh time…
15:00 – 19:00      Music and Beers
19:00 – 02:00       Concert

Concert Schedule


FIRST DAY Date 27-06
19:00 – 20:30      Eranda and Irma Libohova
20:30 – 22:00      Aleksander Gjoka, Enejda Tarifa, Redona Makashi
22:00 – 23:30       Brikel Gunga and his orcestra
11:30 – 01:00      Saimir Çili, Valbona Mema, Kujtim Shehu

SECOND DAY Date 28-06
19:00 – 20:30      Sunrise
20:30 – 23:30   Soni Malaj, Elvana Gjata, Çiljeta, Julka, Kastro Zizo, Rezarta Shkurta, Roselba Gjylbeku   
11:30 – 01:00      Bujar Qamili, Artiola Toska

THIRD DAY Date 29-06
19:00 – 20:30      Burn
20:30 – 22:45       European Championship Final
22:45 – 00:15      Juliana Pasha, Altin Goci, Altin Shehu
00:15 - 02:00      Vellezerit Korçarehajde bohemi tap Capi...
Mua tap me ke pa ardhur :D

Do bekeni qejf ju nga Tirona ..ehehehhe
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 16:34:11
Gjithë malokeri hesapi i ke...upsssss (fjale e ndaluar) me i fjale gjithë tironca te 2007 aty i ke hahahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 18:44:26
asnje
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 28-06-2008, 09:50:23
Ku jeni ju te dya sot kush do ma bej kafen mua sot :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2008, 09:51:32
ja se po ta bej une nje kafe turke,,,po e preferove,,, kafe)) kafe)) perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 08:55:25
kafet gati i keni,,,ju treshja e muskutereve,,,, :perqafim kafe)) kafe)) kafe)) :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 08:57:51
Erdha gjessssssssssssssss a ti rrofsh per kafen si yll bote te kemi :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 08:58:51
ti mos qesh kur e thua se kujtoj qe tallesh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 09:01:31
Jo moj, e si te tallem une kur vi ketu dhe e kam kafen gati ? jo moj zemer shume faleminderit :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 09:05:37
hahhaha shaka bera,,e di e di ,,,,hajde na befte mire :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-06-2008, 09:44:16
ja erdha dhe une fleminderit goca per kafen :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 09:51:45
te befte mire dhe ty iher,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2008, 09:59:50
Erdha gjessssssssssssssss a ti rrofsh për kafen si yll botë të kemi :D

Ehhh nuk kam lloj lloj gruaje une :D shiko sa e vyer eshte dhe pa pertese i ben kafet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 10:00:43
 LOL,,,,do kafe apo dicka tjeter ti iher??,,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2008, 10:02:55
Ngadal iher te cmallem me ty dhe Stefin sepse ty qe nga mbreme nuk te kam pa kurse Stefin qe nga dita e premte :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 10:05:30
ore e pata fjalen nese do caj kafe apo noj pije tjeter?,,,pse ti ku e pate mendjen qe ne pike te mengjesit?,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2008, 10:07:34
Vetem te njera askund tjeter :D dua kafee baby  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 10:10:19
ja ku e ke kafe)) kafe)),,,te befte mire ty,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2008, 10:12:59
Ahhhhhh bree nuk po mundem ketu joo te flas :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 30-06-2008, 10:27:28
Trendafili do vish per kafe se kam nevoj per shoqri ehehhehehe :) :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 10:29:39
patjeter ja po ta bej une,,,sot  kafe)) kafe)) :-* :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 11:22:28
Mire kafet ketej eeeeeeeee ? qenkemi bere shume sot :D

Heeeeej cbeni juve ketej si ia keni kaluar ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 11:23:52
mire me te vjetra jemi,,,nuk ka ndryshuar asgje,,,,ata jemi dhe ata do te jemi,,, :D,,,po ti e nxive b****8 hic dje?,, LOL :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 11:32:22
E nxiva moj e nxiva jam bere per ................... ............ LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-06-2008, 11:55:13
Ke te doje ftoj
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 11:57:26
Me mua je ok ? te ta bej une nje kafe ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-06-2008, 11:58:19
Me mua je ok ? te ta bëj unë një kafe ?
Nese nuk perton.. mund ta besh
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 12:00:03
Jo ore nuk e njoh pertesen une :D Ja ku e ke nje kafe nga dockat e mia kafe)) hajt te befte mire shiko se ke dhe 2 biskota te vogla e te buta aty :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-06-2008, 12:01:06
Jo ore nuk e njoh pertesen unë :D Ja ku e ke një kafe nga dockat e mia kafe)) hajt te befte mirë shiko se ke dhe 2 biskota te vogla e te buta aty :D
Rrofsh shume e mire kafja,te lumshin duart :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 30-06-2008, 14:42:59
uuuuuuuuh qu vonova per kafe dota bejsh edhe nje Progres
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 14:46:31
Nuk je vonuar yllo jo , kur te duash ketu e ke gati kafe :D

Urdhero kafe)) dhe te befte mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 30-06-2008, 15:15:00
hajde bre se po u jap tanve nga nje redbuull se eshte shume nxeht sot..
kamarjere sjelli shpejt nja 10 cop,faturen jepja Charlit se e paguan ai. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 15:15:38
une e para,,vetem ,,,thanx lol
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2008, 15:16:57
Une vetem Trendafili ja paguaj tjeter kujt joo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-06-2008, 15:18:03
Une pij per qejfin tim e nuk me rruhet fare per njeri :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 15:18:59
hahhaha..Ujku ku ke pare vetem per vete tiii ejjjj. :P


Hjdeni une sot qerras e paguan ky viktime ime personale Charlie. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-06-2008, 15:19:37
As ne Ujk :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: stalion ne 30-06-2008, 15:19:38
charli,faturen ta lam ty ne tavolin,kush rri i fundit paguan i thon,ti me trendafilin njelet duke u thapa thup,kshu qe unë me lefton iken duke gjuajtur ndonjë ros.lool

paguaj. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-06-2008, 15:20:02
Se mban dot ai po nejse :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 15:21:04
I pastron enet i shkreti. :D..E ka zanat e ka mesuar gruaja. :D LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2008, 15:24:44
Shiihh kush flet per enet haha po ti don mu tha tu pastru ne shpi gruan ne pune vet i ben pune e shtepise hahahaha :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 15:26:37
ktu eshte per kafene apo berbehane? nje kafe kush do ma bej a japi a si ta kene se eshte tu me dal shpirti prej suci.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:26:54
Pa fyerje! ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 15:29:57
Hajde Misheleeee se une te qes cfare te doje e bardha zemer  tyyy. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 15:32:33
ti dole partizan . kafe du kafe
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-06-2008, 15:32:55
Hajde nje kafe pa kafeine
ka alkoohol si per rutine

Tani kush do te pije gje tjeter
ne nuk i themi e ke te vjeter

Hajde pra bujrum e gezoni
Se kafene e pijen do ta leroni LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:34:08
cti ftoj pabuksat kot ahahah
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 15:40:54
Pabukse eshte babai yt. :DHajde Mishelkeeeeeeeeeeee e hajde se kafen gadi e ke. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:43:38
lefter ta dish ti babin tim o shoku ehuuu po ule zerin nari se sje ke tregu fruta perimeve qe pellet
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 15:46:07
Nese e ul zerin  diksuh ketu ai je TI. ;)..Se sjemi ne ketu pabuksa si puna jote prandaj mos e fyej askend.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-06-2008, 15:47:18
Nëse e ul zërin  diksuh këtu ai je TI. ;)..Se sjemi ne këtu pabuksa si puna jote prandaj mos e fyej askënd.
O pabuksi i te pabukseve, hiqesh dhe si "seriozi" i forumit ca jane keto llafe kot kshu??? ke dale totalisht nga tema
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:48:47
o progres e shikon po na ban ky lefteri si gangster dashaka ky mesa duket hmmm
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 15:52:56
Progres ti ke dale nga tema edhe mos u perziej,more vesh?(mora vesh bossi thuaj  :D) ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-06-2008, 15:54:06
Progres ti ke dalë nga tema edhe mos u perziej,more vesh?(mora vesh bossi thuaj  :D) ;)
Dole ti nga tema sepse edhe nese tha ai pabuks nuk e vuri theksin tek ndonje ne vecanti ty te dogji qe ktheve pergjigje??
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 15:54:06
me iku qejfi se kafes i dul era. po e boj vete dhe po pi prape vete. rrofshi
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:56:03
o lefter ate pabuks e trhash em shaka se un nuk njof asnje financiarisht po ti meqe na qenke kaq serioz shoku pse poston ke kto tema posto me mir ke tema e gjysherve ose baballarve ok
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2008, 15:56:23
Dole ti nga tema sepse edhe nëse tha ai pabuks nuk e vuri theksin tek ndonjë ne veçanti ty te dogji qe ktheve përgjigje??

Ai kur thote ,,pabuksa,, ajo dmth thote per te gjithe dhe une si ,,pergjegjes,, ketu normale eshte qe do te reagoje une(ai as emer nuk cek asgje).Dhe ne fund te fundit kush je TI qe perzihesh mes meje dhe tij? ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-06-2008, 15:58:13
Ai kur thotë ,,pabuksa,, ajo d.m.th. thotë për te gjithë dhe unë si ,,pergjegjes,, këtu normale është qe do të reagoje unë(ai as emër nuk cek asgjë).Dhe në fund te fundit kush je TI qe perzihesh mes meje dhe tij? ;)
Ai e tha me shaka, dhe nese do e thoshte me te keq do e replikonin te gjithe kur po ndodh e kunderta qe vetem ti po replikon pastaj une kam pune
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-06-2008, 15:58:36
Hahah Leftoo jan vllezer oree keshtu thone prandaj te eshte versul ...:D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 15:59:28
ore progres leje fare mos ja var se esht dhe vap skam nerva ok
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 08:40:37
nananannaannaaa mjesi njerez,,eshte c'rregullu kjo teme krejt,,ppfffff,,,,, :)

Ata qe jane online kafet gati i kane edhe sot atehere nuk bej me una per kete vit se pertoj :D,,,,

Hajdeni me rradhe,,,,ja ku i keni,,,,ne pritje jane,, kafe)) kafe)) kafe))

ENJOY
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-07-2008, 09:10:30
Opo mos te kishim ty ne do rrinim pa pir kafen e mengjezit  :perqafim         hade na befte mir rrofsh mi goce,,,po tani qe u lodhe ti kush do na i bej kafen pa  :( na mesove dhe keq  hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-07-2008, 09:11:29
Thnx bukuroshe :perqafim mos u merzit se i bej une kafet per vitin qe vjen :D nuk pertoj une :D
Hajde na befte mire kafja ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-07-2008, 09:15:08
E mir se une do ti bej ne vitin 2010 :D Hajt gezuar :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-07-2008, 09:17:20
Hahahaha jo moj ne alternohemi te dyja per kete vit ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 09:34:51
 kafe)) kafe)) kafe)),,qe ku jane vetem une due muhabet tash,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 01-07-2008, 10:56:03
Ftoj veten e ime per nje kafe////  :perqafim ec aty
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 10:57:45
sa e keqe je moj Mishelo...a pihet kafja vetem?! :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 10:59:38
une kam thane ne fillim kur te vini vetem porositni se une u bej kafe sot,, :) kafe)) kafe)),,ja ku i keni edhe ju nese i pranoni e kam fjalen,,,, :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 11:01:29
flm, me gjithe qejf...pak uje ke harruar, po ska gje :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 11:46:08
edhe ujin shko e merre ne cesme bre,,,, :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 14:29:51
e prefewroj oligomineral.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-07-2008, 14:41:50
Mire mire mos u merzit ja ta sjolla une ujin ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 01-07-2008, 14:54:29
sa e keqe je moj Mishelo...a pihet kafja vetëm?! :D


Nje fjale e urte thote...me mire Vetem se i keqshoqeruar ...andaj me  mire me veten se e njoh per te mire hahahaha

 :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 14:58:08
me mire te dali syri sesa emri, thote nje fjale e urte tjeter :D

 :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 15:02:28
vetem dream se vec ajo ja  vlen ktu
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 02-07-2008, 08:13:12
GJesiiiii kafen e kini gati sot goca shpresoj qe tju pelqej  :perqafim keni dhe llokume me arra :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 08:44:47
Eeehhh me goce,,,,shyqyr qe te kemi,,,,une ketu jam po ju pres,,, :) :perqafim :perqafim
p.s Mjesi bre te gjithve,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 02-07-2008, 08:58:15
Erdha dhe une ;) gjesiiiiiiii te gjitheve  :perqafim

Ah ti rrofsh moj zuzuna per kafet dhe llokumet se une ngordh per llokume :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 02-07-2008, 11:11:50
A ka kafe ajo o ju ylla :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 11:16:40
 kafe)) kafe)) sybukur)),,,,gati e ke,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-07-2008, 08:32:53
Gjeeeeeeeeeeeesiiii iiiiiiiiiiiiii, hej ju musketjeret kafet i keni gati kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) duhet vetem te perdorni gishtat te kapni filxhanin dhe gojen per ta pire LOL hajt ju befte mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 08:43:02
gjesi,,,uuuhhh shi shi kjo me avatar te rii,,, :D
Thanx per kafen zemer perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-07-2008, 08:53:06
Te lutem :D te thashe qe per kete vit i kam une kafet :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 03-07-2008, 10:56:07
nje kafe....kuhs do ma bej??? si per respekt moshe kuptohet  :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 11:00:13
une,,ja ku e ke te befte mire kafe)) kafe)),,,edhe Dreamm
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 03-07-2008, 11:03:27
 :) :)

thnxxx

ka gjë tjetër pervec coffes? :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 11:04:30
llokum me arra ose biskote me cream,, :),,,zgjidh e merr,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2008, 11:10:09
biskoten me cream e marr une :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 11:12:54
ka boll nuk harxhohen lehte :D,,sa i do ti? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2008, 11:17:23
E di tii :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2008, 11:20:46
 LOL LOL :-*,,,jo bre nuk di gja une,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-07-2008, 13:42:11
Kush do vi per nje akullore tani te freskohemi ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 03-07-2008, 13:59:02
Erdha une se kam nji vap  :( Na merrenji hajt na befte mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 03-07-2008, 14:29:22
Ah ti rrofsh, por u lodhe kot moj se i kisha une po i mbaja ne frigorifer sa te vije :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 08:21:21
Kafja gati cupa :),,,ndjehem ne top form sot dhe thashe me veti ti bej une,,, ,,,ja ku i keni ju befshin mire kafe)) kafe)),,,,, :-* :-*,,,,,te tjeret kur te vine te porositin tek une,,vetem per sot ama se po mesoheni keq atehere,,,,hajt tung bree,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-07-2008, 10:13:14
AAaaaaa moj lumsi ai qe te ka ty  :perqafim rrofsh per kafet  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 10:15:24
Kush do ma bej nje mua shpejt e shpejt :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreza ne 04-07-2008, 10:19:40
ja merre kafen ,me shiqer apo pa shiqer,,mos je i ebel vet,, :-[
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 10:20:58
Normale qe jam i embel po me sheqer pak i qet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 10:25:38
Une dua kapucino, charlie do ma besh ti si djale xhentil qe je :D ?

Ps: gjessssssssssssssss ssssss
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 10:27:19
Sot joo por te premtoj qe keto dite do te qerras nje :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 10:46:11
 kafe)) kafe)),,ja ku e ke kafen mer dreq :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2008, 10:48:17
Per mua ishtee ??? :D flm flm po ma bene deri erdhe tiii :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 10:51:34
Sot joo por te premtoj qe këto ditë do të qerras një :D

Si sot jo ore (?) trendafil pa edukoje pak kete burrin tend se ka dale nga shinat ky, nuk ma beri kapucinon qe i kerkova moj  shkulfloket)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 10:55:13
moj ky ashtu eshte nuk ndryshon,,don cdo gje gratis vetem ta kete para pastaj eehh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 11:53:04
Po c'behet keshtu moj ? dhe une i thashe edhe xhentil pale pale LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 12:05:19
 LOL LOL :-*,,,nuk kupton ai pa fjalor :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 13:17:09
Po jepja nje fjalor ti moj c'ben keshtu LOL pse e keqtrajton djalin LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 13:52:42
Ja tani do ja mesoj disa fjele te reja fringo LOL :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 14:13:20
Se mos i meson fjale turpi moj aman LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:16:30
moj po nuk ja mesova ato perpara ai nuk meson dot LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:19:57
Hajde trendafil na bej shpejt nje kafe. Ah mos harro te me sjellesh edhe nje uje me akull he xhan. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:22:32
Kafe po ja ku e ke kafe)),,,ujin me akull e ka nderpre bossi,,,,e di ti kush eshte ai :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 14:23:54
moj po nuk ja mesova ato përpara ai nuk meson dot LOL LOL

Eh cna gjeti tani :D na takon te degjojme edhe lloj lloj fjalesh tani eeeeeeeeee ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:24:23
epo mire jepja bossit edhe kafen se nuk me pelqen pa e shoqeruar me uje. :P


P.S ke ke boss ti mi? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:25:32
E di ti ke kam une ;),,ai qe eshte edhe bossi yt,,,
P.s Nese nuk e do kafen mos e kerko me pra :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:27:17
Jo moj se akoma nuk jam shit une qe te kem boss por thuaj atij skllavopronarit tend se kafja pa uje nuk sherbehet. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:28:35
nese do kafe mire,,,,uje me akull nuk kam se eshte prish frigoriferi LOL LOL :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:29:27
Po kete thuaj mos hyr direkt e tek tutori. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:31:00
ashtu pra duhet ti biesh rrethit jo direkt e ne te LOL hihihihi)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 14:51:40
asnje
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:52:42
une,,
hajde tip
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:56:44
Po qumshtin qe aty lart e servir. ? LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 14:59:46
jo jo qumesht nuk ka,,,nejse ti nuk ke nevoje bre per ta aty rri gjithe motin ti,,s'te vjen turp, LOL perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 15:01:26
PSe te me vije turp se te kerkova kafe me qumesht. :P LOL LOL      :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 04-07-2008, 15:02:46
E ftoj Trendafilien,,edhe pse ska qumesht sprish pune,,pijm diqak tejter :D   :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 15:04:10
hhahah flm Oqean,,nje caj kamomili kisha dasht ne keto momente,,kam nevoje te heq merzine,, :S
Tip do kafe apo jo tash?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 15:06:10
Po me qumesht pra. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 15:21:30
hhahah flm Oqean,,një çaj kamomili kisha dasht ne këto momente,,kam nevojë te heq merzine,, :S
Tip do kafe apo jo tash?? :D

Ajo kapucino ime nuk u be sot eeeeeeeee ? LOL eh cte bej po e bej vete sot :D

Ps: Kush te ka merzitur ty moj ma thuaj mua e le te gjeje vend e te futet ai biri botes LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:22:43
trendafilin
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 15:29:10
capin e te bejme ca thashetheme per kokerr te qejfit hahahaha apo si kemi ne ato te uruara muhabete i merr vesh tere dynjaja
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:29:46
na mbyten plakat ahahhahahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 04-07-2008, 15:41:33
Duhemi edhe ne nganjehere ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 04-07-2008, 15:49:06
  a pjek kush kafe turek ketu,,??
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 15:50:36
po normal mi goc se keta meshkujt tane nuk bejne thashetheme hic. copy paste i bejne muftabetet.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:51:21
ehh qente le te lehin karvani shkon perpara Stefi  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2008, 16:09:04
o mistrec do nje kafe nga une ti??,,po deshe ja ku e ke kafe)) perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 16:11:45
rrofsh :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 18:58:33
kush eshte per kafe,,,,gati jane,,,une do ti pi dy se jam shume keq nga emocionet ne keto momente,,, kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 18:59:08
Cfare emocione ke moj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2008, 19:00:31
 :perqafim

thnx...
hajde charli na shif filxhanin :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 05-07-2008, 19:01:59
ni kafe me ni gote uje ju lute..flm :P

ka lezet kafja n'bashkesi :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:02:22
Ch hajde lexo fatin se ke nevoje per doo ne keto dite :D
Hajde ju befshin mire juve,, :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:02:38
:perqafim

thnx...
hajde charli na shih filxhanin :D


Ca te coj mallin une oree ...falltor apo cfare ...ti ti na i shikon filgjanat :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 05-07-2008, 19:04:54
Ch hajde lexo fatin se ke nevojë për doo ne këto ditë :D
Hajde ju befshin mirë juve,, :)
A thu do gjej nuse per shpi? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:05:36
cheke dije qe nuk jam per ate pune,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2008, 19:06:31
Ca te çoj mallin unë oree ...falltor apo çfarë ...ti ti na i shikon filgjanat :D

dukesh tip parashikuesi nganjehere ti..
hajde iher shpalose talentin :P


Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:07:03
Une e kam gjet nusen per shpi valla :D ske ca ta shikosh timin se e di ca thot veq gjera te mira me dalin :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:07:59
dukesh tip parashikuesi nganjëherë ti..
hajde iher shpalose talentin :P
hahha ncuk nuk i parashikoj gjerat me perpara une joo :D por nese ke qejf te ta shikoj mi jep 5 funta ta shikoj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:08:58
vetem aq aa?,,,flet nje ore ne tel me to,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:09:45
Nganjeher edhe me shum varet nga lezeti :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:12:49
varet se c'fare bisedash ben ti si rob qe je,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:14:27
Po dee ajo eshte krejt esenca :D psh kohet e fundit vetem biseda qe te eksitoj po flasim :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:16:53
 LOL LOL,,,eshte tema e kafes mos harroo,,,, :D,,a nuk ekistohesh ndryshe ti vetem ne tel aa?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:18:43
Disi zeri po me eksiton i saj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:20:12
i shkareti ti dhe lumja ajo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 05-07-2008, 19:21:24
edhe ftoni per kafe..edhe te lini pa kafe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:21:40
Shii pse i shkreti une :D valla i lumi une u knaqa ajo nuk e dii a po knaqet si unee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:22:52
aaa ee ke vet noj here?,,,nese te thote po dije qe po nese te thote mmhhmm dije qe jo,,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 05-07-2008, 19:25:00
Te gjith perveq Charli se paska pi si shum :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:26:08
aaa ee ke vet noj here?,,,nëse te thotë po dije qe po nëse te thotë mmhhmm dije qe jo,,,, :D

Cdo sec thot mmhhhhmmm oree nuk po i dihet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:27:01
ku e di une,,vete ate e jo mue... :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:29:18
Po dee e kam vet po prap thot mhhhhmmmmmmm :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:30:27
atehere nuk ke gje ne terezi pra,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:32:00
Edhe ajo me thot a te pelqej...une i them mmhhhhhmmmmmm :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:34:00
as ajo pra nuk paska gje ne terezi me ty :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:34:56
Valla keq i kemi punet ...nuk po dijm cili po e do me shum une apo ajoo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:37:47
valla tash une ka kam me dit?,,vete vet ti ate :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:41:06
Po e pys po nuk po mund te biejm dakord une i them me shum ajo tho jo une me shum :D


Hajdee na e bej edhe nga nje kafe se u pim keto :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:43:37
ja ku e ke kafe)) kafe)),,,a do edhe uje me te?,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:44:46
Me 5 akuj mundesisht :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 05-07-2008, 19:45:58
Tani ketu behen ftesat e kafeve apo pihen kafet?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:48:38
ketu eshte ftesa,,ke do te ftosh ti,,,hajde meqe je e re po te ftoj une ty si fillim,, kafe)) kafe)),,atehere neser e ke rradhen ti se une jam shume pertace,,,vetem sot nuk e di se c'me ka gjetur :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:49:40
Jam une kendej prandaj je ne qejf ti :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 05-07-2008, 19:51:48
Trendafil cke ti, neser te ftoj edhe kafen e bej une.  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:52:39
Ohh rrofsh ti iher :perqafim
p,s A je F apo M? :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:53:21
Ishalla F se te ze sherri pastaj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 05-07-2008, 19:54:00
Jam F, ke ndonje problem per kte gje apo ska renci  :P shpresoj qe jo  :D

(se shaka bej, te paskam edhe komshije  :perqafim )
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:55:00
ja nuk ka problem,,, :perqafim
p,s Me ke komshije?,,Nga?? :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 05-07-2008, 19:57:06
Banimi ne Londer pra. Congrats for Oxford Uni, arritje e madhe kjo  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 20:01:30
aahh Thanx shume :perqafim,,edhe vet jam e lumtur qe e kam arrit :)
Ah do qe te flasim privat?,,sepse kjo tema e kafes dhe nuk ben disi,,, :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 10:17:37
Hajde ti Z se kafen gati e ke,,,te befte mire jemi vetem ne te dyja,, kafe)) kafe)) kafe)) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 06-07-2008, 12:08:19
RRofsh mi goce per kafen  :perqafim E kam then une ti je goc per shpi,,,do te te rrembej ndo nji dit  :P qe te ma besh nga afer kafen,,,hajt na befte mir :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 06-07-2008, 19:50:15
Dreamm ta pime si ato zonjat angeleze :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2008, 19:52:10
Dreamm ta pimë si ato zonjat angeleze :)

ehh ku ka si ty.. :engjell:

me filxhane porcelani kinez...qumesht..dh e biskota.. :)

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 06-07-2008, 19:53:32
Po dhe ta pime diku ne qetesi :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2008, 19:59:20
Po dhe ta pimë diku ne qetësi :)

kopesht me trendafila..rozmari ..
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 06-07-2008, 20:00:57
kopesht me trendafila..rozmari ..
ahahaha na gjete vend ideal
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2008, 20:05:12
ahahaha na gjete vend ideal

dhe merr ke te duash me vete :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 09:52:14
Ftoj ato dy gocat qe jane ketu kafet gati  i keni,,dhe kush te doje nga te tjeret te porosis se edhe ata gati i kane kur te vine,,, :) kafe)) kafe)) kafe))
na befte mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 07-07-2008, 09:55:43
Hajt na befte mire,,,te lumshin duart e ke ber te mbrekullueshme :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 09:57:41
per ndryshe nuk i bej hic une :D,,,te befte mire se do ta shikoj edhe filxhanin pasi te mbarosh,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 07-07-2008, 10:32:44
Ma be edhe mua nje! :engjell: :perqafim

Filxhanin mos harro ta shikosh!!!
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-07-2008, 11:40:57
Ftoj per pije jo per kafe zakonisht :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 11:44:15
gati i keni ju te dy :),,,ujku sa per uje nuk ka se nuk kemi drita ketej LOL perq kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-07-2008, 11:46:31
Une thashe per pije jo per leng LOL

Sa per uje nuk eshte keq njeri se ketej nga ne po bie shi me gjyma :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 11:47:54
hajde pra merre nje aranxhate LOL
edhe ketu kemi shi me bollek ^o)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-07-2008, 11:52:10
Kisha nja 18 vjet pa e degju kete emer pije, po nejse nuk e dua gjithsesi :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 11:53:45
hah ani pra :D,,,mos preferon Jack Daniels ti? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2008, 11:54:57
FTOJ PER 1 VODKA ME AKULL KUJT TJA NDJEJE  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-07-2008, 11:57:43
E kam thene me qindra here se ca pije preferoj une........ :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2008, 11:58:56
CA PREFERON TI UJKU :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 11:59:28
Me duket qumesht :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-07-2008, 12:17:00
Qumesht, po gjiri ama ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2008, 12:21:42
TE KUQ APO TE ZI  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 12:35:21
Qumesht, po gjiri ama ;)

aahh kam kaluar ate kohe une ujku :S,,do qumesht bidoni ti? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 07-07-2008, 12:46:58
Pershendetje o njerez :perqafim
Do ma beni nje kafe mua se jam pak e lodhur, e po pertoj ta bej vete :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-07-2008, 12:48:47
aahh kam kaluar atë kohe unë ujku :S,,do qumësht bidoni ti? :D

Jo jo se bidona gjen me shumice, gjij me qumesht jane te rralle e te bekuar ;)

Pastaj kush te kerkoi ty te futesh ne te tilla siklete  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 12:50:18
oohh S kafen gati e ke zemer,, kafe)) kafe))
ujk nuk di cte them pra,, :S
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 07-07-2008, 12:52:42
Thnx Zemer :puth

Sa per Ujkun mos u lodh ti moj, jepi nje gote votka atij e je ne rregull :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2008, 12:56:38
hjade ujku pije nje te zeze me akull pra..........
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 08:31:32
Hajdeni vajza po i bej une kafet per sot ja ku i keni gati kafe)) kafe)) kafe)) kafe))

Ju befshin mire.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: dreamm ne 08-07-2008, 08:38:31
hajde ma bej dhe nje mua :)

mirmengjesiii St. :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2008, 08:41:27
Shpejt nje kafe se jam akoma pergjumesh. :D

Miremengjesi te gjitheve :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 08:43:30
GJesiii Na mere nji kafe  kafe)) shpresoj te te pelqej :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 08:44:31
I kam bere une gati i keni te dyja kafet urdheroni merrini dhe ju befshin mire ja po ju sjell tani dhe nga nje gote qumesh qe mos tiu bie kafja rende ne stomak :D

Ps: Gjes dhe juve :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 08:45:14
GJesiii Na mere nji kafe  kafe)) shpresoj te te pëlqej :)

Edhe ty ta kam bere moj ;) pije se tu ftoh :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-07-2008, 08:47:33
Aaaaaa rrofsh mi goce si shpirt te kam  :perqafim qumshti eshte i fresket eee kisha koh pa pir qumesht SHqiperie :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 08:54:44
Mjesi populli,,,nje kafe shpejt e shpejt se vduqa,,,edhe uje me akull kisha pas nevoje,,,,ose uje me kos bre,,,,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 08-07-2008, 08:57:03
Ja ku e ke kafe zemer kafe)) kurse ujin me kos e ke fjalen per dhalle ti eeeeeeeeee ? :D ja po ta sjell une se kam ketu ne frigorifer eshte i ftohte akull urdhero do te shijoje :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2008, 08:58:38
aahh thank you shume bree yll,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-07-2008, 09:02:56
Hej gjesiiiiiiiiii kafet jane gati per ato qe vijne turni pare dhe qe nuk kan hapur syte akoma :D  kafe))  kafe)) kafe))

Hajt ju befshin mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 09-07-2008, 09:35:03
Aaaaa mi goce si shpirt te kam flm per kafet  :perqafim hajt na befte mire  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-07-2008, 09:40:43
Eh jam nikoqire moj LOL hajde se kam edhe biskota te buta emmmmmmmmmmm te shkrihen ne goje ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 09-07-2008, 09:46:03
O goce po ca ben mi, se me hape vertet oreksin ti mua :P dua te ha biskota un tani :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 09-07-2008, 10:11:03
Po haje moj une prandaj ta solla :D ti hajme bashke te na shoqerojne kafet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-07-2008, 12:37:40
Stefi shtohe garnituren se dua edhe une nje kafe. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-07-2008, 12:39:15
Kafe me sallate?? Se kisha degjuar me pare  :D Une jo jo nuk dua :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-07-2008, 12:40:22
desha me thene gramaturen po si duket dashkam qe edhe te me ushqeje stefi. :P LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 09:01:29
Gjesssssssssssss njerez, hajdeni ju qe dilni ne pune qe èa gdhire se keni kafet gati :D  Kafe)) kafe)) kafe))

Zuzuna hajde ta pime bashke ne tani, te tjeret kur te vine te bejne nje zile dhe ja bejme gati per nje sek :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 09:20:21
Une ketu jam ,,kafe me dy 2 luge sheqer e dua sot,,,,kam nevoje shume,,, :S
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-07-2008, 09:45:38
Ah mo goca lum si une per ju per dit e kam kafen gati  :perqafim hajt na befte mir ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 10:17:02
Unë këtu jam ,,kafe me dy 2 luge sheqer e dua sot,,,,kam nevojë shumë,,, :S

Ta kisha bere moj zemer une kafen sheqerin e ke mbi tavoline hidhi sa te duash :D puccccccccccccccc hajt te befte mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 10:18:33
Thnx yllo :-* :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 10-07-2008, 10:19:19
Ma sill edhe mua nje kafe)) me nje luge sheqer se ne tavolin ka mbaruar nuk ka..... :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 10:38:43
Po ti e paske bere vete ore LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 10-07-2008, 10:39:53
Iku ajo mbaroi tashe tjetren... :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 10:42:00
Ok ja ku e ke kafe)) sheqerin e ke ne tavoline mund ti hedhesh sa te duash ;) vetem si e ke mendjen do ulesh ta pish apo do ta marresh ne dore ashtu duke vrapuar :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 10-07-2008, 10:44:54
 LOL perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 10-07-2008, 10:48:40
Bujrum te gjitheve....se po qeras une sot  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 10:48:55
Ok e kuptova do ta marresh ne dore :D  perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 10:50:31
Bujrum te gjithëve....se po qeras unë sot  :P

Me cfare do na qerasesh ti se kafet i kemi pire ne :D

Une dua nje akullore tani ke ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 10:50:47
Une dua llokuma me arra,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 10-07-2008, 10:52:26
Me çfarë do na qerasesh ti se kafet i kemi pire ne :D

Unë dua një akullore tani ke ? :D

Po ste ben keq nje e dyte mi jo :P sidomos mes shoqerise :P Por merr cte duash, po nuk hahet akullorja ne pike te mjesit se do ftohesh :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 10-07-2008, 10:53:07
Unë dua llokuma me arra,,, :D

Ca llokumesh mi, eshte pika veres, as ti as Stefi as un nuk lejohemi omelsina, duhet me mbajt peris per te dal ne plazh :P  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 10:56:04
Nese nuk ka llokume du nje latte pra,,,,I love it,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 10:57:09
Hahahaha po me pelqen mua moj, dua edhe cokollat une LOL
Nuk kam nevoje per peris une jo LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 10-07-2008, 11:38:19
Hahahaha po me pëlqen mua moj, dua edhe cokollat unë LOL
Nuk kam nevojë për peris unë jo LOL

Sa e keqe je, do te hash akullore dhe cokollate ne sy tim kur une po mbaj peris...iiiiiii e poshter :P

 :perqafim  :perqafim goca
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: erlehta ne 10-07-2008, 14:45:46
Ftoj te gjithe keto cupat siper  :)

 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 14:47:22
Flm,,me dy luge sheqer e du une sot,,, :S
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 14:49:17
Sa e keqe je, do të hash akullore dhe cokollate ne sy tim kur unë po mbaj peris...iiiiiii e poshtër :P

 :perqafim  :perqafim goca

Hahahah me fal moj nuk e dija qe mbaje peris ti.
Mire mire mos bej keshtu se nuk haj ;) kafe do pi edhe une me ty, ose vetem uje me gaz si te dush ti :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 14:51:29
Flm,,me dy luge sheqer e du unë sot,,, :S

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu ce ke moj kete avatar ti :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 14:52:14
nje kafe pa sheqer..kush ma ben? :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 14:54:43
uuee shih kete simpatikun siper siper,,,e do pa sheqer ky LOL perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 14:57:06
një kafe pa sheqer..kush ma bën? :)

Po fjalen magjike te lutem ku e ke ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 14:57:44
kam frike se embelsohem shume pastaj... :D

do ma beni kafen, apo ti therras komshijes :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 14:59:12
Ja ta bej une ty ;),,sevapi i zotiti behet me ty qe ta bej une :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-07-2008, 14:59:41
Dua nje kafe nga stefi. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:00:56
Ja ta bëj unë ty ;),,sevapi i zotiti bëhet me ty qe ta bëj unë :D
flm :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:01:33
per sevapen e kisha fjalen.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 15:03:18
edhe une aty mbaj mendjen,,,e kam zili komshijen tende LOL LOL perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:07:05
qesh, qesh :D, po edhe une ate komshiun tend.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 15:07:47
te shkretet komshinje,,na ndan per se gjalli LOL perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:09:56
he pra, ate thuaj....

u be kafja, apo eshte ftohur :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 15:11:35
ja ku e ke kafe)) kafe)),,te befte mire ne loqk te zemres LOL perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:15:15
ta paqa borgj nje kafe..me gjith locke... te zemres :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 15:16:27
mi ke dy,,,uuhh cu be dhe ky muhabet per se mbari,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:19:24
2 kam....nje te forte per te varferat dhe nje te dobet per te pasurat(jane delikate, prandaj).... :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 15:20:37
Dua një kafe nga stefi. :D

Ta bej une ty rrusho :D ja ku e ke kafe)) te shoqeruar edhe me biskota :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:22:02
Stefo..ka ngel nai biskot edhe per mua? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 15:24:57
Hahahaha patjeter qe kam edhe per ty 2 cope ke jo vetem 1 ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:26:26
dy dy...po ti je e varfer, apo e pasur? ;) :D :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 15:27:01
ore mire ma bere ti mue trapi dreqit :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:28:38
flm per kafen dhe komplimentin :D

ps: atehere, e varfer apo e pasur? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 15:29:32
shaka ishte ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:31:42
muhabetit te kafes nuk po i ktheni pergjigje :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-07-2008, 15:40:43
Ta bëj unë ty rrusho :D ja ku e ke kafe)) te shoqëruar edhe me biskota :perqafim
  Rrofsh rrusho po ec ulu e ti te bejme pak muhabet per ceshtjen e gjirit Persik. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 15:45:59
  Rrofsh rrusho po ec ulu e ti te bëjmë pak muhabet për çështjen e gjirit Persik. :P

Patjeter yllo ja ku me ke :D cfare ka gjiri persik eshte pa qef LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-07-2008, 15:46:37
Patjetër yllo ja ku me ke :D çfarë ka gjiri persik është pa qejf LOL
I kane ardhur ato e spo e lene rehat keshtu qe hyr e zgjidhe pak. :P LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 15:49:25
dy dy...po ti je e varfer, apo e pasur? ;) :D :)

Po cke me pasurite ti ore ? kerkove kafe, kafe te dhane, kerkove biskota biskota te dhame, e po kjo pike e zeze, ke pare ti ka dale tjetri te gjeje nuse me pare ketej nga forumi LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-07-2008, 15:50:48
E po kafja me muhabet shijohet se po qe puna per nuse hap teme tjeter une. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:54:27
me duket se ato 2 bukuroshet se kan kap...muhabetin :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 15:55:26
une kafen e bera tani po shijoj muhabetin,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 15:57:27
ate te fortin, apo ate te butin? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 15:58:29
te fortin me shume :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 10-07-2008, 16:00:40
dmth qenke e varfer LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 16:03:10
jo jo nuk jam vetem se me pelqejne gjerat e forta,, LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 10-07-2008, 17:12:07
A ka munci noj kafe plz, ngordha :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 08:30:25
Mjesi populll,,,,Kafet gati e keni kur te doni,,,, kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-07-2008, 08:40:02
Ahhhhh ti thnx moj vajze :D te lumshin duar e vogla :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 08:43:26
Tani hajdeni me rradhe dhe merrini,,,,Ju befshin mire ne loqk te zemres,, :) kafe)) kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: belushi ne 11-07-2008, 12:15:12
Cenkan ftohur te gjitha!!!!
Beje nga nje latte... hmmmmm: :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 12:16:10
c'ma kujtove edhe ti ate mua?,, :),,ja se po bej dy kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-07-2008, 12:49:31
Beji tre se dua dhe une ;) vetem se do na marri mendte ai qe na kalon ashtu duke vrapuar gjithe kohes :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 12:50:32
Ja edhe ty nje kafe)) kafe)),,edhe Z se ndoshta ka nevoje,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-07-2008, 12:55:50
Sa e mire qe je ti moj zenepe LOL

Thnx te lumshin duart ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 11-07-2008, 12:59:46
Zenepe, ni kafe t'shukuerte per mua..te lutem :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-07-2008, 13:01:21
Ka pak pune ajo ja po ta bej une kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 13:01:49
Emrin e kam TRENDAFIL,,,OK?/,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-07-2008, 13:02:46
Bem dhe nji mua moj se vdiqa sot :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 11-07-2008, 13:02:52
flm shum :)

ps: nje pyetje, ju te dyja shkoni çift? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-07-2008, 13:03:18
Emrin e kam TRENDAFIL,,,OK?/,,

Hahahaha u merzite ti ylli :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 11-07-2008, 13:07:39
Emrin e kam TRENDAFIL,,,OK?/,,

ti je si trendafil, po emrin e ke Zenepe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 13:08:36
Pini kafe dhe beni muhabet se ika une,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-07-2008, 13:10:42
Ku do ikesh moj hajde ketu shpejt :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 11-07-2008, 13:11:43
i ngelei hatri mìduket :D

Zenepe, maje vetin moj burrnesh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 11-07-2008, 13:24:01
MOs i therrit zenepe ti ore se une ekisha me kengen jo me trendafilen ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 11-07-2008, 19:16:18
Chekevaren, Trendafilken & Stefin
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 19:17:14
Une ketu jam,,me dy sheqera e dua sonte,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 14:18:37
Une po bej nje latte vetes,,kush te doje bujrum paste,,, :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 19:28:21
Ftoj Ch per nje kafe dhe nje dore muhabet,,,se u merzitem per te,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2008, 19:31:58
Ohhh my babyyy flm shumm bree cfare muhabeti do bejm te rende apo te lehte :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 19:34:05
 LOL :puth kafe)),,,,te lehte bree,,si po ja kalon atje??,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2008, 19:37:33
Babyy vetem edhe ti me mungon dhe do te beja tsunamii fare :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 19:40:58
Kujdes baby se po the noj hunde apo noj gjo tjeter :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2008, 20:16:42
 :D :D,aahh bbay jo bree mos u merzit,, :perqafim
p.s Dallge je per nje kafe ti??
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 20:31:47
Nese do tani vjen gati e ka,, :)
p,s U bere vone ti.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 12-07-2008, 22:40:35
Erdhaaaaaaaaaaaaaaa aaaa ku e kam kafen  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 14-07-2008, 09:03:02
Gjesi popull :perqafim

Kafet jane gati per sot kujt ti pihet le te vije te me shoqeroje ;) kafe)) kafe)) kafe))

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-07-2008, 09:32:49
Ja erdha une hajt gezuar,,,na befte mir :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 14-07-2008, 09:35:03
Ah ti rrofsh yllo se po e pija vetem deri tani :D

Na befte mire gjak e shnet ishalla :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-07-2008, 09:38:04
Nuk dashka njeri kafe sot ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-07-2008, 09:40:34
Pse ja fut kot une kam nje ore qe po ta lyp kafen. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-07-2008, 09:44:32
Jo vallai nuk me ke lyp gjë ;) do e kesh menduar por nuk e ke thënë me ze LOL

Hajt ta pimë nga një bashke kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-07-2008, 11:25:18
A ka kafe sot a joo se me dhemb koka
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 11:36:15
Ty ta ben loqka jote ;),,,mmuuaahhhh bree zemer,,, :perqafim
 kafe)) kafe)),,na befte mire ishalla,, :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-07-2008, 11:48:06
Paska ardhur Charlie ? apo iku prape shpejt e shpejt :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-07-2008, 11:48:43
Oohh babyyy love u bree :D flm shum shumm
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 11:49:31
Jo mi ketu e kemi :D,,,love uu too babyy
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-07-2008, 11:50:44
Mire pra hajde ta pime te tre kafen :D une timen e bej vete ;)

kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-07-2008, 11:51:53
Hahha Stefee kam ardh kam ardhh tashi ketu me ke nja 5 dite pastaj prap do iki :D


Si ke qene tii

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 11:53:24
Une mire valla sot shume mire biles nuk e di pse,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-07-2008, 11:53:43
Une si kokrra e molles :D

Bej qef ti bej sa inat te kam :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-07-2008, 11:55:26
Hahaha ehhh hajt mi mos u merzit se edhe ti do besh qejf shpejt :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-07-2008, 11:56:34
Ehhhh (?)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-07-2008, 12:00:19
Ka ndonje kafe nga ti keto dite apo vetem po pret edhe ti qe ta bej dikush tjeter :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 12:02:17
shi bre ku i kini te dy,, kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-07-2008, 12:03:40
Ohh ta ha zemren ty une qe te kam me te miren  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-07-2008, 12:05:21
Ah ti rrofsh moj bukuroshe :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 12:11:27
More si do jetoni ju pa mua per nje muaj??,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-07-2008, 12:13:08
Ehhhh endee nuk e dii se sii do te mundemiii
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-07-2008, 12:13:29
Eh nuk e dime e veshtire do jete :D :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 12:17:25
Sa te merzitur dukeni,,njri zgerdhihet dhe tjetri se can hic mire mire :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-07-2008, 12:19:12
Ja bejm disi ja bejm mos ke dert tiii :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 12:20:32
gezohem pra,,, :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 16-07-2008, 12:22:33
Do na mungosh moj bukuroshe mos e ve ne dyshim kete :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-07-2008, 12:46:05
Sot po qeras une :D  merreni nga nji llokume dhe nga nji redbull,,,te fluturoni se une po fluturoj  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 12:51:38
Hajde te na e gezosh patenten mi cupe e tetes :D,,,une po marr llokumin se kam nevoje per embelzim :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 16-07-2008, 13:12:00
Cupka erdha edhe une  :D Ndonje thashethem ka  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 13:14:12
Po mi plot,,ja nje i pari Charlie eshte bere femnist i tmershem :D

p.s Hii,,,and qe ku e ke kafen,, kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 16-07-2008, 13:16:06
Mirdita...po per mu ka noi kafe? :)
edhe noi femer ...sdo ishte keq :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 16-07-2008, 13:16:33
E paske mesuar mire  :P

Flm per kafen. Ndonje thashethem tjeter?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 16-07-2008, 13:17:26
Mirëdita...po për mu ka noi kafe? :)
edhe noi femër ...sdo ishte keq :D

Ne nje bote ideale do i merrje te dyja :D fatkeqsisht jetojme ne nje bote mizerje kshuqe zgjidh e mer, femren apo kafen :P :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 16-07-2008, 13:20:00
Jam shum idealist me thon t'vërtetën, por kur vjen puna me zgjedh bohem realist...hajt mo.....kafen :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 13:20:24
cheke cdo beje ti pa mua ee? :D
Te befte mire ty iher,, kafe)) perq
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 16-07-2008, 13:21:51
Cheke sa i poshter qe je. E dije qe kafeja vjen me gjith kamariere e :P :P

Trendafilke ckemi andej nga ty sot?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 13:23:15
Hic mire tani po dalim icik,,,,duket ok jashta,,,Ti?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 16-07-2008, 13:23:58
Pa Trendafilin, do rrija pa kafe....pa Dallgen do rrija pa femer :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 16-07-2008, 13:24:11
Une ne pune aman..... :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-07-2008, 13:24:48
Kalofshi mire ju te dy,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 17-07-2008, 17:41:29
Pa Trendafilin, do rrija pa kafe....pa Dallgen do rrija pa femër :D

:love: :love: :love: :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 20:14:49
Kam nevoje per nje kafe qetsuese,,,Hajde L e ta pime nga nje edhe muhabet po te bej une,,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2008, 20:29:48
A me ben muhabet vec mos le pastaj me  gishta ne goje. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 10:56:26
Nje kafe do kisha desht tani,,kush eshte i zoti te ma bej mire,,kush nuk eshte edhe ma mire,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2008, 10:58:07
Ti e di qe une jam ne dispozicion per cdo gje qe kerkon ti :D  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 10:58:41
Hajde pra hudhu,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2008, 11:00:27
Patjeter babyy ne dispozicion jam per ty 24H  kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 11:04:24
Thnx lepurush,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-07-2008, 11:21:55
Ka kafe per mua se sa erdha dhe pertaoj ta bej vete :D

Ps: bukuroshe qenke zgjuar ti e ? :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 18-07-2008, 11:41:22
Stefin e Trendafilken


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.specialoccasionsgreetings.co.uk%2Fresources%2FT%2Bconti.jpg&hash=cd4959e86c35ec8a56ec0806652d1012)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fletsgoespresso.com%2Flibrary%2FCoffeeDrinks.jpg&hash=a839ae117da09041c7c2c0cd383d0a17)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2008, 12:23:09
Mua joo eee ok ok se mbet ndonje here pa keto dyja tii :D prap se prap tek une do te vijsh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 12:24:11
Kafen e pive ti qen bree :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2008, 12:25:01
Du edhe nga kjo goca e re nje ta shof se si e ben kjoo kafen :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 12:25:57
Ani ani praa,,,, :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-07-2008, 15:15:21
Stefin e Trendafilken


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.specialoccasionsgreetings.co.uk%2Fresources%2FT%2Bconti.jpg&hash=cd4959e86c35ec8a56ec0806652d1012)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fletsgoespresso.com%2Flibrary%2FCoffeeDrinks.jpg&hash=a839ae117da09041c7c2c0cd383d0a17)

Sa e mire kjo mo ejjjjjjjjjjjj :D faleminderit moj dallge me kenaqe me keto cokollata emmmmmmmmmmmmmm sa te mira ishin :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 18-07-2008, 15:27:41
Kush sherben kafe turke ketu se me pihet nje,,? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 18:59:28
Kafja gati,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2008, 19:00:31
Per mua cfar ka nga ty :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 19:02:21
Ty te shoqerohet me llokum,,ose me biskota me cream cilen e do??
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2008, 19:18:06
Me chokollad dhe cream :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 19:18:52
Ok,,hajt na befte mire pra,, kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2008, 19:29:25
Po po
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 09:45:42
Dallga dhe Hektor,,hajdeni po ju bej kafet une sot,,,

Ja ku i keni,,, kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 19-07-2008, 10:27:51
Tendafilke kishte Next sale sot moj, s'dole hic?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 10:33:48
 LOL LOL :puth,,,do dal me vona moj ai dyqani eshte hapur ne oren 5,,,isha ne gjume,,do dal dhe neser sepse vazhdon dhe neser sale,,,Do dalesh ti??? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 19-07-2008, 10:36:33
Vazhdon vazhdon por a do gjesh gje?

Une ne fakt nga Next vetem blej kepuce & kostume - per pune sepse gjerat e tjera sme pelqejne. Prerjen e kostumeve e kane te mira edhe kepucet fantastike. Bleva nja 3 kostume & 5 pale kepuce e sandale. Ka vajt numri i paleve qe kam afro 200, lash nam. Ime me me thote po ti njehere i vesh moj bije. LOL Motoja qe kam eshte qe t'i bej 365 e ti vesh njehere ne vit cdo pale LOL

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 10:40:00
 LOL LOL yll)) yll)),,nuk kam c'ti shtoj kesaj motos tende,ja ku e ke edh enje binjake per ato pune,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 19-07-2008, 10:44:30
Epo mire qe sqenkam vetem :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 10:46:04
Hajde pime kafe tash,,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 19-07-2008, 10:49:01

  Faleminderit per kafen,vetem qe te ka rene ne mend per mua eshte mjaft.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 10:50:25
Te befte mire Hektor,,,hajde se po ta shikoj edhe filxhanin,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Cami ne 19-07-2008, 11:07:47
sapo u zgjova nga gjumi me jep dikush nje kafe ju lutem
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 19-07-2008, 11:18:46
Të befte mirë Hektor,,,hajde se po ta shikoj edhe filxhanin,, :D

Uaaaaaaaaaaa shikon filxhan ti moj :P

Ec shif timin shpejt e shpejt, kur do martohem, a do bej ndonje rruge te gjate LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 11:21:21
Nje kafe ju lutem dhe nje chokollad mundesisht :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 11:34:54
Cami dhe Charlie,,ja ku i keni,, kafe)) kafe)),,,cokollada nuk ka dugaja LOL LOL :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 11:35:56
Pa chokollad as mos ma servo biles :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 11:37:47
Ndoshta nje ka mbet sa per ty,, :D,,prit sa te shikoj,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 11:39:53
E di une qe ka mbet e di :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 11:40:42
Poo pasha zotin paska mbet nje,,hajt te befte mire ne loqke te zemres LOL :-*
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 11:41:54
Po po e di qe eshte njee ...qysh nuk me ben mire kom me masakru krejt chokolladen deee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 11:43:10
Ani dee mire ja ben,,,edhe une valla e kisha masakru nje tash,, :D

Hajt tash bojme muhabet,,,Qysh i ke grate e fmin?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 11:44:31
Grate mire si rrezja :D :D njeres mbreme iu kishte rrit menja po vet ja ma rrit ska faj ajo po unee :D


Po ti miree :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 11:45:35
Mire mire qe qitu po bje shi shume sot,,,veq shka me ba,, :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 11:47:08
Edhe kendej vranet eshte veq sa nuk ka fillu :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 19-07-2008, 11:49:11
hahahahaha Trendafilke e qanke me lot kosovarçen
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 11:51:00
Po mi goce po duhet me qa prej qefi e kam,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 11:52:19
E kemi mësuar mirë oree se gjysmen e shpirtit e ka ne Kosovë kjooo :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 19-07-2008, 11:56:42
Po mi goce po duhet me qa prej qejfi e kam,,, :D

Filxhanin e kafes nuk ma pe e :( :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 11:58:24
Nuk ke nevoje ta shoh moj,,rrugetim te gjate ke,,edhe martesa pas deres po te pret,, LOL :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 19-07-2008, 12:02:10
Trendafil na shikom dhe mu filxhanin  kafe))  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 12:03:30
Po mi goce s'kam nevoje ta shikoj hic vec te mira do te keni te dyja,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 19-07-2008, 12:53:49
rrofsh mi goce :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 13:26:14
Te befte mire moj,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-07-2008, 09:01:49
Gjesi popull :perqafim sot kafet i keni gati prej meje

kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) ju befshin mire.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 09:13:18
Gjess bukuroshe,,,rrofsh moj cupe e tetes :perqafim,,,u plak teta keto kohet e fundit,,ama nuk shihem me sy  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-07-2008, 09:38:00
LOL Pse moj si plaket tjetra keshtu vetem ne fundjave mungova une dhe te gjeta te plakur ? LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 09:42:24
 LOL LOL :puth,,,he mi se ndryshon njeriu per nje fundjave behet qameti,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-07-2008, 09:50:42
Jo mi jo nuk behet qameti vetem nese rikthehesh prape ashtu e re dhe plot jete :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 09:52:41
Te lumte dora ty per keto kafe,,,kisha kohe pa pire kaq kafe te mire,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-07-2008, 09:55:25
I bera me zemer moj prandaj :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-07-2008, 12:48:11
Se do e kishe zemren ekspres edhe kjo nuk me shkonte ne mendje LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-07-2008, 12:53:02
Jo Ujk nuk e kam zemren ekspres por ne vend te sheqerit i hodha pak embelsire nga zemra ime prandaj kane dale aq te mira ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-07-2008, 12:53:58
E kushe provoi ?????

U befshin mire atyre qe ua ke dhene :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-07-2008, 13:09:47
Ka edhe per ty mund ta provoje, une nuk i kisha vene emra kafeve ;) Hajde te qeras une me njeren e ke edhe me biskote te shoqeruar ;) pastaj me thuaj si e kisha bere :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 11:44:22
Ftoj per kafe ose caj atyre qe u don zemra me pi kafe ne keto momente,,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Blue sky ne 22-07-2008, 12:52:30
Mua ma do zemra ta pi nje kafe, por sa po e piva, ta dija se do me ftoje per kafe do kisha hyre ketu me pare :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 12:53:30
Ja ku e ke,, kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Blue sky ne 22-07-2008, 12:56:55
Flm shume :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 12:57:28
Te befte mire,, :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 22-07-2008, 14:47:20
Bukuroshe do ma besh nje kafe mua se po pertoj ta bej vete ? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 15:18:43
Po moj po,,ja merre kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 15:44:13
Shpejt nje kafe dhe nje konjak se kam mendje te keqe sot. :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 15:45:31
Ta rregulloj une mendjen ty  :D,,mos u be merak,,ja ku e ke kafen konjaku vjen pas pak me kamarjere :D kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 15:47:41
Ok thx sa te vije kamarierja ec i fusim nje dore muhabet ne te dy. :D  Meqe ra fjala ta kthej filxhanin apo jo? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 15:49:45
Po po ktheje ndryshe nuk pihet kur je me mua :D,,
Soo c'do na thuash ti si po te trajton jeta?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 15:52:09
E pra se ashtu dua edhe une. :D  Jeta pergjithsesisht mire por edhe me mire do behet. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 15:53:16
Patjeter qe po,,mire mire,,ke plane per nuse apo jo beqo do rrish?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 15:55:35
Me pelqejne te dyja variantet por po mendoj per ndonje dashnore te re tani. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 15:56:23
Qyqa dashnorja qe te ka ty,,,e shkreta c'po heqka LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 15:57:14
E mire mos ja qaj hallin shume se po u ankua ajo e lashe une direkt. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 15:58:48
Nuk ja qaj jo,,,se ajo femer qe nuk  eperballon nje nuk eshte femer per mua,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:00:04
Epo meqe jemi tek kafja na fol pak per perballimet e tua... :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:00:50
Nuk fliten se marrin malin populli :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:01:43
po qe per ate pune lere fare se na duhen malukaterit. LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:03:10
Po pra pa ta hic nuk mund te shtyjme ne tipat LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:04:16
Epo pa rremuje as une e as ti nuk do rrinim dot as dy minuta. :P LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:06:20
E kemi gjakun rremujaxhi,,ne nuk kemi faj pse flasim shume LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:07:25
Sikur te paguheshim per fjalet pale sa lek do kishim. :P LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:08:17
Me shume se Sala patjeter LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:09:01
Me ate nuk matemi dot se ai fiton dyfishin per budallalleqet pa lidhje qe keput. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:09:52
Po me Lirien a thu mund te kapemi LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:15:53
A goce e mire ajo mos e perzjej. :D  Meqe e ke fiksim po te njehsoj me Jozefinen LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:18:02
Njeriu qe kam me inate ne politiken shqipe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:19:20
Mos i thuj njeriu  ;) po pije kafen se tu ftoh. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:21:40
Muhabet po bejme,,edhe nuk e njoh hic une ate,, :D

Ja se ka ardh kamarjerja,,na solli kafet me konjak,,une nuk e pi vetem aranxhaten LOL kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:22:26
Mire mire gezuar tani dhe ma shif pak filxhanin se e kam merak. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:23:25
Te tregon lala ty a do martohesh apo jo,,se ai hall te ka kap ty me duket as gjumi nuk te merr, LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:31:37
Po hyre deri tek dasma lere fare se dua te me vije suprize. :D  Ndonje gje tjeter te hajrit ka apo jo aty brenda? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:33:40
Kam kam po nuk thuhen  :D

A po te pelqen kafja??,,,e kemi kete kamarjeren e jashtme,,i ben me stil gjerat LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:34:59
Edhe kafja dhe kamarierja me pelqyen po stilin s'ja mora vesh. LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:36:25
S'kupton gjuhe te huj ti ee?? LOL,,,e shkreta po bertet shume,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:37:41
E pra edhe i thashe mos bertit se ma nxorre per hundesh kafen. LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:42:03
 LOL,,nuk kupton shqip jo ajo,,,nese i thu ndal ajo vec me keq egersohet LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:42:50
Ec moj hec hyr e ti ne mes se nuk po ndalon revanshin kjo. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:44:38
jo jo une rri e shikoj e ndoshta mesoj noj gjo prej saj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:46:38
E mire ec se pa lek eshte edhe shikimi kusuri im qe po harxhoj kalorite LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:49:17
 LOL LOL,,,he me he se te behet beli i holle,, LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:50:39
Ore vetem gjerat e tjera mos hollohen pa belit ja bejme dermanin  LOL LOL LOL  Ec em sill edhe nje kafe se me bere me dhimbje koke me bere :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:52:33
 LOL LOL,,,aahh ty te paca ne dore sa me shpejt LOL,,se me shkrive krejt,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2008, 16:54:30
I larg qofte se nuk kam nderment te behem pesha slim une. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 16:58:00
 LOL LOL,,,ndoshta ke nevoje,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 22-07-2008, 17:06:33
edhe une kam nevoje per renie kileje....ka ndonje preparat ketu???  :P


nje kafe virtuale se ate natyralen ka kush ma jep  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 17:07:44
Une i kam sot kafet,,per neser nuk flas :D
 kafe)),,ja te befte mire,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 22-07-2008, 17:23:16
e ja rrofsh  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2008, 18:51:54
fol mishel hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 22-07-2008, 18:57:04
cte flas mo???
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 22-07-2008, 19:56:56

  Ku ka thithe ky qune eshte dashur te jete akoma me i shendetshem.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 20:02:37
hahah a do kush kafe ajo?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2008, 20:05:01
po pate gje tjeter mire,kafe sapo piva :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 22-07-2008, 20:05:30

 Beri dy kafe e dashur se vetem jame ne keto momente.
 Bene edhe nje shampanje.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 20:07:18
Ja dy kafe per ne,, kafe)) kafe)),,hajde te befte mire,,
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Hektori ne 22-07-2008, 20:48:02

  Faleminderit per kafen,faleminderit per shoqerimin qe ma bere.Tjetren here te qeras une.Tani me duhet te shkoj,me presin.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:10:31
Miremengjes popull virtual :D

Sot kafet i bej une per te gjithe vetem me thoni kush i do dhe gati do ti keni per nje sek :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 09:14:41
Mirmengjes!

Hajde me bej nje kafe virtuale te embel me pak si di vete mo. ;)  Dhe sillu si kamariere virtuale kur te ma serviresh qe te te jap nje bakshish virtual. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:17:24
Kafen ta bej me deshire une ty ore :D po bakshishin mbaje per vete se une nuk e dua nuk jam kamarjere une ketu :P

Ja urdhero kafe)) hajde ta pime bashke e te bejme nje dore lloqe :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 23-07-2008, 09:17:47
RRofsh ti mi goce per kafen  :perqafim Une dua nji te mesme  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 09:18:49
Kafen ta bëj me dëshirë unë ty ore : po bakshishin mbaje për vete se unë nuk e dua nuk jam kamarjere unë këtu  

Ja urdhero kafe)) hajde ta pimë bashke e te bëjmë një dorë lloqe  :perqafim
Deshe me thënë LLOGJE LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:21:38
Deshe me thënë LLOGJE LOL LOL

Jo mo rrusho lloqe thuhet :D

Ps: Ej dje kam qene aty tek kafja e rremes LOL hahahaha doja te te thoja qe tani e di fiks ku eshte LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:22:46
RRofsh ti mi goce për kafen  :perqafim Unë dua nji te mesme  :)

Ja ku e ke gati ti zemra nje te mesme me pak si shoku xhemal LOL
Te befte mire kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 09:24:42
Jo mo rrusho lloqe thuhet :D

Ps: Ej dje kam qenë aty tek kafja e rremes LOL hahahaha doja te te thoja qe tani e di fiks ku është LOL
Po ti duhet te me thoshe moj goce apo te pihej kafja vetem?.  :P  LOL   
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:26:47
Po ti duhet te me thoshe moj goce apo te pihej kafja vetëm?.  :P  

Po une nuk piva kafe atje LOL mos e thenete zoti LOL une shkova se kisha pak pune diku aty afer ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 09:28:16
Po unë nuk piva kafe atje mos e thenete zoti LL unë shkova se kisha pak pune diku aty afër ;)
   Emi dreq thashe se e pive se do te pyesja si ishte.   :P  By the way ku ishte kjo kafja e Remes. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 23-07-2008, 09:29:22
Si shpirt te kam,,lum si ai qe do te te marr per nuse :perqafim hajt na befte mir ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 09:30:11
Tak - Tak,,,,,ku eshte kafja ime?? :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:38:06
   Emi dreq thashë se e pive se do të pyesja si ishte.   :P  By the way ku ishte kjo kafja e Remes. LOL LOL

Pa shkuar ne kinostudio hyje tek rruga qe te con ne tufine :P nga fundi asaj rruge LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 09:39:15
Po ti po na shpie ne Kafe apo ne varre? LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:39:35
Tak - Tak,,,,,ku është kafja ime?? :(

Ja ku eshte bukuroshe kafe)) te befte mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 09:40:30
Po ti po na shpie ne Kafe apo ne varre? LOL LOL LOL

Hahahaha po pra dhe mua me kapi e qeshura me thene te drejten por andej ishte LOL hajt se nuk ka problem mos u tremb LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 09:45:19
Jo nuk trembem por andej e dua me domosdo nje shoqeruese. ;) :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 10:05:47
Hahaha mire me thuaj daten oren dhe do jem une shoqeruesja jote ok :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2008, 10:12:46
Se besoj por gjithsesi do ta le nje shenim tek shtylla e takimeve per te te njoftuar. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 10:16:29
U me marsh te keqen ti mua :P ku do me shenosh tek shtylla e takimeve LOL atehere shiko mire se do te vijne disa jo vetem nje :D per vec meje ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 23-07-2008, 10:52:21
Ni kafe me pak ju lutem :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 10:59:28
Urdhero Cheke ja ku e ke kafe)) te befte mire, i kam marre une persiper sot kafet ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 23-07-2008, 11:00:38
Flm bukuroshe, gjetsh nje burre te mire ishala :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 11:02:21
Hahahaha e ty te lumte goja ore djale :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: chekevara ne 23-07-2008, 11:05:03
pse, se ke gjetur akoma? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 12:00:57
Eh jo e kam shprehur qe nuk e kam gjetur ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 23-07-2008, 12:17:49
Hajdi te gjith,e bëjmë një dor muhabet ma mir,,veç se vajzat veç burrat veç,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 23-07-2008, 13:01:10
E pse vec e vec ? si ne kohen e xhaxit Enver me dhoma te ndara ?  :D :P

Sikur ta ftoj ate Join per kafe une tani ? Vjen ai apo jo ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 08:29:54
Kush do me bej shpejt e shpejt nje kafe nga keto pellumbeshat e forumit se na u pika shume. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 08:33:29
Qy ta bo lala ty eee :D,,,,Vetem se nuk jam pellumbeshe :D
 kafe)) kafe))

P.s Mjesi :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 08:39:27
Mire kinge beje por ama sic e dua une Te mesme me pak eeee. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 08:52:34
Ehh po po u mesova me ty tash...nuk ta din per nder hic... LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 08:55:55
PO mua kush do ma bej nje kafe ? (?) apo ta bej vete  hmmmmm:

Ps: Gjes Sterio & Trendafil :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 08:58:40
Une sot se jam ne form shume,,,hajt ju befte mire,,
 kafe)) :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 09:07:12
Oh ti rrofsh bukuroshe se po pertoja ta beja vete :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 09:11:38
Sa te jem une je rehat :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 09:14:35


Ps: Gjes Sterio & Trendafil :perqafim
Miremengjes Stefi. :perqafim  Sot e ka marre ne dore stafeten Trendafili per te na bere kafet e per me pa filxhanet. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 09:20:26
Miremengjes Stefi. :perqafim  Sot e ka marrë ne dorë stafeten Trendafili për te na bërë kafet e për me pa filxhanet

Uau edhe do na shohin filxhan sot LOL mua te pares :D
Trendafil hajde me gjej ndonje burre ne filxhan tani LOL  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 09:21:57
Yyyy per burre jam keq vet moj pa le po te gjej ty tash LOL LOL :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 09:25:23
Uauauauaua po na lini rradhe nje here neve qe nuk e kemi provuar pastaj bejini nga dy ju te tjerat LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 09:25:46
Jepni karakteristikat se vjen vete burri tek ju po kapet normat elementare. :P LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 09:27:50
Trendafili i ka kap me kohe normat kurse une me sa duket nuk i kap dot LOL  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 09:28:44
Ahh ato kara....cfare ishin i japim me vona LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 09:38:46
Ahh ato kara....çfarë ishin i japim me vona LOL

Zemer cfare eshte kjo qe kam nxire me lart LOL nuk e kuptoj LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 09:40:22
Eshte sinonimi i fjales HU. :D  Me fal per nderhyrjen por e pashe qe duhet te te hapja syte ne raste te tilla. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 09:41:48
Pertova ta shkruaj ishte fjale e gjate vetem ato shkronja me erdhe ne mendje LOL LOL
Eshte pika e mengjesit te perdorim fjale te renda shume LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 09:47:24
Trendafil ato germa qe te erdhen për momentin janë me te renda se çdo fjale tjetër LOL  LOL  po ti mirë ia bërë te lumte moj vajzë LOL

Sterio thnx për sqarimin LOL ne raste te tilla ta shperblefsha LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 09:48:49
Trendafil me bej edhe nje kafe se po ja ndiej nevojen prap. LOL LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 09:50:43
Ik mer se po i bej burrit iher atehere ty me vona LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 09:52:37
Sigurisht qe burrit beja te parit. LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 09:54:20
Po mer po,,,,ty mos te ngelet hatri se edhe ty pas te vjen radha LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 09:55:12
Mos u merzit Sterio se ta bej une ty kafe)) urdhero te mesme me pak e ke ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 09:58:42
Rrofsh o Stefi se e shoh qe Trendafilja poperjeton nje muaj te dyte mjalti. LOL LOL  Ec stefi ta pime bashke ne lere Trendafilin te merret me burrin. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 10:49:59
Erdha Steio ketu jam hajde ta pime bashke kafen  hajt_ktu:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 10:51:33
Hajde hajde tek ky cepi ketu se qenka vend i mire per te pire kafen e per muhabete te tjera. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 10:53:05
Rrofsh o Stefi se e shoh qe Trendafilja poperjeton një muaj te dytë mjalti. LOL LOL  Ec stefi ta pimë bashke ne lere Trendafilin te merret me burrin. :P

 :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 10:56:27
Erdha erdha po do ta marr dhe bukuroshen me vete se u merzit pak :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 11:03:28
Pse moj kush e perzeu ate ajo nuk ka nevoje per ftese se e ka ne xhep vete. :) ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 11:35:06
Po nuk e pe ti si i vari turinjte ajo LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-07-2008, 04:14:53
Stefi kur te ngrihesh shpejt ate kafen si e dua vete. :P :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-07-2008, 08:50:19
Sa mire od kishte qene sikur te ma kishe bere gati ti o Stereio por hic (?)

Urdhero ja ku e ke kafe)) ashtu sic e do ti :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-07-2008, 10:17:51
Goca nji kafe dua une ju lutem  :perqafim se jam e lodhur nga udhetimi sot...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-07-2008, 10:19:20
Nje vodka pls  (?)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-07-2008, 10:20:09
I kam une kafet yllo, kafe)) kafe)) bera dy qe te te shoqeroj ;)

Hajt na befte mire :perqafim

Trendafil hajde shpejt ketu se do te ftohet kafja kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-07-2008, 10:21:11
Një vodka pls  (?)

Ta sjell une vodken ty, vetem se nuk te shoqeroj dot se eshte shume heret per mua :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: joy&joy ne 25-07-2008, 10:26:04
te  ofroj  une  nje  bacio  perugino
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-07-2008, 10:27:10
te  ofroj  unë  një  bacio  perugino

Duhet te theksosh kujt ia ofron (?)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-07-2008, 10:28:34
Hajt fenkju rrusho :D

Na befte mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 08:29:37
Kafe e caj derisa tu plasin syte,,keni sot prej meje LOL,,

Gati jane....
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-07-2008, 11:24:14
A ka ndonje qe i pihet kafe sot te vi te me shoqeroj mua ? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 11:30:00
mua ....vdiqa... luju duret sa pa pi origjinalen  :D


edhe rrofsh meqe ra llafi  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-07-2008, 11:49:04
Hajde mishel ja ku jane kafet kafe)) kafe))

Hajt te te jap edhe nje cigare ;) na befshin mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 11:56:31
uuu rrofsh...tashi te dal te pi nej LIVe se ngordhi roza per kocka...si i thone atij llafi...hajt se ndigjohena...Vi shpejt  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-07-2008, 11:58:54
Ti ia kalofsh mire moj po na e ngece kafen ne fyt u pervelova duke e pire shpejt e shpejt se nuk kishe kohe ti LOL  LOL  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 12:00:51
moj une kam kohe me bollik...thjesht te vete ta pi njeri desha te theshja me qupton hahahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-07-2008, 12:16:44
Hahahaha e mire mire kur te mbarposh hajde ta pime me qetesi kafen ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 12:27:11
ja erdha...ku eshte filxhani???? hahaha
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 28-07-2008, 12:33:41
po ju beje  edhe une  shoqeri :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dallga ne 28-07-2008, 13:04:19
Pranoni te tjere apo eshte mbushur plot tavolina?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 13:06:38
Hajde se miq duam...po kjo e kafeve ku hupi...hahhaha

stefi kemi miq dhe duan kafera , hajde mos bej te padukaten...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-07-2008, 15:02:06
A lejohet me i bo kafet pak me vonese ? tani sa erdha ja ku i keni kafe)) kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 15:33:32
si kofini mbas te vjelave..ska vlere
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-07-2008, 15:46:33
Eh si ben edhe ti  :( une kisha shuar ta pija prej verteti kafen moj me falet apo jo ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 08:53:36
Gjesi popull :perqafim
Kush te doje kafe me beni vetem nje zile :D do i keni gati ne sek :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 29-07-2008, 09:38:36
TRINGGGGGG kafeeeeee  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 10:06:47
Urdhero Mishel kafen kafe)) ;) te befte mirë hajde na jep edhe nga një cigare tani ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 10:27:07
Skiator hajde ta pime nje kafe bashke te bejme nga nje dore lloqe e te dredhim nga nje cigare :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 10:33:05
ok une po nisem menjehere por te lutem mos e sherbe pa mberritur une se do ftohet :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 10:36:36
Hahaha mos kimerak se do ta kesh gati sapo te vish vetem mos u vono :D e pi cigaren ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 29-07-2008, 10:42:14
Skiator hajde ta pimë një kafe bashke te bëjmë nga një dorë lloqe e te dredhim nga një cigare :D :perqafim

si i do llogjet??????  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 11:01:48
si i do llogjet??????  :P

Si te jene nuk ka problem ( lloqet ) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 29-07-2008, 11:04:00
hajt mo...mi fillo ti dhe ti vazhdoj une  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 11:04:59
nga humbe maj une po pres kafen :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 11:06:50
nga humbe maj unë po pres kafen :perqafim

Po të prisja të vijë dhe te ta jepja te ngrohte ;)

kafe)) urdhero ja ku e ke, nuk me the te te jap edhe një cigare apo nuk e pi ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 11:10:12
cka ndodhi maj naqe a iken dritat dhe spo te punon ekspresi ok ska problem po pres LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 11:11:57
Uaaa ??? ta kam bere mo ylli, cme thua keshtu ;) aty e ke shikoj emire dhe pije para se te ftohet ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 11:21:21
te flm kafen e piva ishte shume e mire por me e shijshme eshte kur ta sherben nje bukuroshe si ju :lule
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 11:24:41
Haha prape nuk me ktheve pergjigje e pi cigaren ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 11:30:08
e pi cigaren nga nje por cigaren qe do ma jepje ti do ta ruaja si relike te cmuar hajt_ktu:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 11:38:32
kafen ma solle por isha ne pritje qe ta dredhim nga nje cigare ok po pi nga keto te miat ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-07-2008, 11:41:09
Kafen ku e kam?? :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 11:51:03
Ja ku e ke bukuroshe kafe)) :perqafim

Skiator me fal per vonesen atehere ma jep ti nje mua nga ato te tuat ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-07-2008, 11:53:37
Flm rrusho na befte mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 12:00:59
Urdhero edhe nje gote qumesht per ty zemra vogel ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 12:04:33
me gjithe qef por me ka ra goma e bencit sapo te bej gomen dhe erdha te lutem na e mbaj dhe pak trendafilen se erdha dhe ta pijme nje kafe se bashke :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 29-07-2008, 12:06:11
Erdha dhe une per kafe :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 12:08:19
ai eshte qumesht dallendyshje dhe pihet ne raste te rralla flm do ta pi me kenaqesi :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 12:10:14
Ej yli lere gomen e bencit por pije virtuale kesaj rradhe nuk kemi c'te bejme lOL heren tjeter hajde personalisht ;) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 12:11:42
mire se erdhe zana e malit po i therras stefit qe tna qesin edhe nga nje kafe se tani do ti paguaj une me kenaqesin me te madhe hajde ateher ta pime per shendetin dhe shoqerin tone gezuar :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 12:12:21
Erdha dhe unë për kafe :perqafim

Ja ta bera dhe ty kafen gati kafe)) hajt te befte mire :perqafim

Aman moj aman sa e mire qe jam LOL  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 12:13:20
mirë se erdhe zana e malit po i therras stefit qe tna qesin edhe nga një kafe se tani do ti paguaj unë me kenaqesin me te madhe hajde atëherë ta pimë për shendetin dhe shoqerin tonë gezuar :perqafim

Gezuar gezuar urdheroni kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-07-2008, 12:13:27
A ka naj muhabet a jo?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 29-07-2008, 12:14:45
ah zemra ime edhe ai na duhet se eshte i domosdoshem per punen qe bej une keshtu qe pa makine jam si kur te isha me nje kembe :trendafili
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 12:15:34
Po moj zemer c'te duash ti ;) ne te shkretet jemi ne pune  :( na thuaj ti ndonje gje te bukur qe je duke u thekur ne diell per qef te shpirtit tend ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-07-2008, 12:16:58
Eeehh mire mire vape e madhe shume por ama ushqimi uuhh vdeksha une per ta,,se mbarova duke ngrene :D,,do behem bucko e keqe me duket LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 12:17:17
ah zemra ime edhe ai na duhet se është i domosdoshem për punën qe bëj unë kështu qe pa makine jam si kur te isha me një këmbë :trëndafili

Une e di qe eshte i domozdoshem prandaj te thashe vetem kesaj rradhe hajde pije virtuale ;)
Cke ti heren tjeter hajde me gjithe benz :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 12:19:13
Kujdes moj trendafil mos na u kthe nga pushimet me dhjamra teper LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-07-2008, 12:20:58
Kam frike te peshohem moj,,,ama i heq ngadale kur te vije vakti ose e shes dhjamin,, LOL :puth,,,behem milionere :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 12:29:12
Kam frikë te peshohem moj,,,ama i heq ngadalë kur të vijë vakti ose e shes dhjamin,, LOL :puth,,,behem milionere :D

Nuk te ka shkuar keq mendja jo LOL por per cfare e blejne se nuk e kuptoj ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-07-2008, 14:17:56
Stefi nje vodka limon shpejt se me ka hyp temperatura. :P Merr e nje ti dhe ec ja shtojme muhabetit.  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 14:42:30
Stefi një vodka limon shpejt se më ka hyp temperatura. :P Merr e një ti dhe ec ja shtojme muhabetit.  ;)

Pse ore c'te gjeti ty qe te hypi temperatura ? ja ta sjell une votken ne sekonde ;) vetem kujdes se mos na behesh tape e na flet lare e palare pastaj se me vjen turp mua LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: tkamzemer ne 30-07-2008, 14:47:24
vallai  e  desha  nji  kafe .qanka  me  vet  sherbim,po  ik
sa  demel  mka  fal  zoti
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-07-2008, 14:49:43
Pse ore ç'të gjeti ty qe te hypi temperatura ? ja ta sjell unë votken ne sekonde ;) vetëm kujdes se mos na behesh tape e na flet lare e palare pastaj se më vjen turp mua LOL
  HAjde hajde se do te pelqeje muhabeti cfare do te them pasi te me shoqerosh edhe ti me pije. LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 14:50:34
Na ore ti dembel se ta bej une nje kafe me kenaqesi :D
Urdhero ja tek e ke kafe)) hajt te befte mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 30-07-2008, 14:51:31
ok na sille nje kafe me pak si te shokut xhemal hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 14:53:40
  HAjde hajde se do të pëlqejë muhabeti çfarë do të them pasi te me shoqerosh edhe ti me pije. LOL LOL

Eh se mos me trembesh ore e iki me vrap LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 14:54:24
ok na sille një kafe më pak si te shokut xhemal hmmmmm:

Urdhero dhe ti nje kafe yllo kafe)) fiks si te shokut xhemal e ke lOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-07-2008, 14:56:23
Eh se mos më trembesh ore e iki me vrap LOL
Nuk je nga ato qe i ben bisht rrezikut ti jo. LOL LOL po hajde me sill ate pijen tani dh ena fol pak per gjirin persik. :P LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 15:01:16
Hahahahaha ok urdhero kafe)) nuk te vjen keq qe ta kam hedhur ne filxhanin e kafese por nuk kisha gota te tjera LOL

Cka gjiri persik ndonje problem qe duhet me ja zgjidh LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: tkamzemer ne 30-07-2008, 15:07:47
Na ore ti dembel se ta bëj unë një kafe me kenaqesi :D
Urdhero ja tek e ke kafe)) hajt te befte mirë ;)
e desha  makiato  nga dallendyshia
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 15:09:32
e desha  makiato  nga dallendyshia

Ah shumë targerllik paske dhe ti, hajt mo se po ta bëj dhe një ashtu siç e do, urdhero kafe)) .
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: tkamzemer ne 30-07-2008, 15:18:14
Ah shumë targerllik paske dhe ti, hajt mo se po ta bëj dhe një ashtu siç e do, urdhero kafe)) .
mos  u  lodh  kot  se   se  pi  dot  se  jam  demel
vetem  po  me  dhe  nje  dore ti   ,ndyshon  loja
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:20:09
tak tak kafen kush po ma ben mua???
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 15:21:32
Une patjeter kush tjeter :D
Urdhero kafe)) ja tek e ke te befte mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:22:53
uuhh thnx rrusho,,,hajde tash noj dore muhabet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 15:27:22
Ok patjeter c'te duash ti ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:28:26
hajt pra nisjani,,,a u martu kush a jo keto dite?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 15:30:50
Une per veten time akoma beqare jam LOL per te tjeret nuk e di LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-07-2008, 15:32:43
te rri uen me ty sot meqe je beqare por me kusht mos prek pa te thene une. LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 15:33:44
Ik ore ti zhduku se nuk ta ka njeri nevojen LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-07-2008, 15:36:19
Nuk ka nevoje te zhdukem sepse nuk eshte e thene qe vetem ti te ma kesh nevojen. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:39:14
hajt mo se rehat jeni ashtu :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 15:41:26
Epo me menyren si u shprehe Sterio ate le te kuptoje ;) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-07-2008, 15:43:18
Si duket te zuri vodka moj stef. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 15:52:26
Epo te thshe se nuk do na beje mire ajo votka LOL nuk me degjon ti mua ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 15:54:05
Stefee ne e bej nga nje pije mua dhe Trendafiles time dhe hajde edhe ti ta pijm bash  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 15:57:11
Muhabet ben charlie,,,na tregon sesi ka pullur ne pushime :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 15:58:08
Jua sjell une juve tani pa merak, ju befshin mire po une per vete po e le stafeten per sot se jam duke ikur :perqafim

Ju puth dhe ia kalofshi mire mbasditen :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 15:59:08
Jo joo mos ik oree hec me ne ta pijm nga nje pastaj ikem edhe ne  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 16:03:58
hajt na befshin mire,,thnx llokumo :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: joy&joy ne 31-07-2008, 09:56:11
zuzuna  ena  cafedhaki  se  parakalo, glikia  opos  esi  to  thelo.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 31-07-2008, 09:59:22
Une nuk kuptoj greqisht po vetem zuzunen ke ftuar per kafe  :( iiiiiii sa i keq :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-07-2008, 10:01:01
e mua kush ma ben nje kafe??,,beni sevap se nuk ndihem mire hic :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 31-07-2008, 10:08:37
Ta bej une moj ne vend tani ty :perqafim
Urdhero ja tek e ke kafe)) te befte mire zemra e ke dhe me biskota te shoqeruar ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-07-2008, 10:17:26
Wowww thnx,,,nuk di sec cdo beja pa ty moj :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 10:57:35
Mezi e kemi moj ate neee e kemi yll per zoten muahhh Stefee  :perqafim edhe pse nuk me qerrase edhe mua me kafe po si ta pij une si trendafili njesoj eshte :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 31-07-2008, 11:53:27
Ti e diskuton edhe ty ta ben lali jot tani ne vend :perqafim

Urdhero edhe ti si trendafili e ke me biskota :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 31-07-2008, 11:54:35
kafe)) kafe)) Skiator hajde se e bera kafen gati per ne te dy ;) hajde shpejt para se te ftohet ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 12:06:21
Ti e diskuton edhe ty ta bën lali jot tani në vend :perqafim

Urdhero edhe ti si trëndafili e ke me biskota :puth

Nuk e di ca do te beja pa ty vertet do te me mungosh keto dite ee :D

 :perqafim :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 12:16:23
do na mungoj shume shoqeria dhe kafet tuaja prandaj do ta pime me shume kenaqesi flm naqe :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 31-07-2008, 12:39:36
Eh ju befte mire te gjitheve :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-07-2008, 12:43:30
Eeehhh e shkreta une thuaj kush do ma bej kafen e mengjezit tani qe me iku kjo bukuroshia,,me kishte mesuar keq :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 31-07-2008, 13:03:04
Hahahaha zuzuna me rafte pika mua kujt tia le porosi une te ta bej kafen ty :D :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 13:04:09
Ia kisha be une vetem une kam ca kushte :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-07-2008, 13:07:14
Me kushte ke qene gjithmone,,hajt thuaji iher tash pasi vet ja nise :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 13:13:19
pa gja sja ka dhane nena babes
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 13:15:49
Me kushte ke qenë gjithmonë,,hajt thuaji iher tash pasi vet ja nise :D

Hahha ehh e dini ju se cfare kushte kam pasur une gjithmone :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-07-2008, 13:16:40
Hajt pra fol ma...ne i kujto pak keto kushte..kemi nevoje.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 13:19:57
me kushte duhet te perballemi gjithe jeten se pa kushte nuk kalohet jeta
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 13:20:14
Nuk eshte ajo qe duhet ketu qe te degjoj kushtet ndersa sa te perket tyy kam kur ti perkujtoj ato kushte dhe tani nuk te nevoitet qe ti perkujtoj sepse i di shume mire tii :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2008, 13:23:54
sa te jetosh do mesosh prandaj na i kujto pak
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Capkenja ne 31-07-2008, 13:29:05
Do te kujtoj ne cdo hap qe do hedh,ishe dhe mbetesh pjese e jetes sime.

Sa me mungon.......
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-08-2008, 09:50:24
Edhe sot i keni kafet prej meje :D hajdeni kush te doje vetem nje zile te me beje ;)

kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 09:51:54
Une une :D ta shfrytezoj rastin edhe sot se pastaj ehhhh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-08-2008, 09:52:52
Hahahaha gati e ke yllo kafe)) te befte mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 09:54:16
Ehhh rrofsh moj tii se valla mezi te kam  :perqafim te puc folt yllo muahhh hec ta pijm bashk dhe te bejm nje dore muhabet oree :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-08-2008, 09:56:50
Po rrusho ketu me ke ;) :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 01-08-2008, 09:57:53
ku eshte kafeja ime,naqe ne qoftese ka mundesi dhe nje teke raki :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-08-2008, 10:00:34
Ja ku e ke yllo kafe)) & teken e rakise por vetem nje teke ke se te ben mire per zemren se me shume fillon e na kendon genge e trendeline pastaj LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 10:00:44
Po rrusho këtu me ke ;) :puth


Edhee ... ke bere gje gati ti ndonje valixhe apo dic tjeter sa do te rrish atjee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: joy&joy ne 01-08-2008, 10:01:44
solo  un  perugjino
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-08-2008, 10:03:00
Ja ku e ke perugjinon tende :puth
kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-08-2008, 10:03:58

Edhee ... ke bërë gjë gati ti ndonjë valixhe apo diç tjetër sa do të rrish atjee :D

Po po i kam te gjitha gati me presin vetem mua te shkoj ti marr :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: joy&joy ne 01-08-2008, 10:06:52
grazie  era  dolce  come  te
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 01-08-2008, 10:09:19
ok flm me teper spo kerkoj as une se pastaj do te humbas tekstin :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 10:16:16
Ehhhh shkoj Stefi vdiq kjo teme ....hec oree ndonje zocke tjeter ketu qe me bej nje kafee  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 11:44:18
Une jo vallai iher...prite Stefin.... :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 11:46:15
Aniii aniii ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 11:51:03
Aniiii pra.. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 11:54:07
Ki drejt qe me je idhu ke drejt ;) okk :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 11:58:11
Mire jemi mare vesh sot. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 11:59:11
Nese jemi njerez kuptojm ishalla ...nese nuk jemi se di ...:(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 12:02:51
A jemi a jo???
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 12:05:38
Mendoj qe jemi ! si thua ti
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 12:11:14
Ehhh te njejten mendje kemi ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 13:21:33
Kafe kush don??...E kam bo zemren gur sot :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 13:24:34
Po ti gjithmone gur e ke pas moj  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 13:25:11
A do kafe a jo ??...nuk te lus shum :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 13:26:37
Jo nje redbull dua se kafe kam pi :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 13:30:00
Hajt ok pra...pak me pare e pive nje more.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 13:32:09
Ani dee edhe nje nuk behet gje :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 13:33:34
Hajt pra me fund po i cojme :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 13:40:02
Ku po i cojm more :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 13:41:31
Vallai ti shum mendje vec me te cuar e ke.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 13:44:21
Hahah po de ca te cojm :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 13:46:57
Redbullin de me fund :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 13:48:34
Ahhh redbullin ok ok e cojm :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 13:30:20
Hajde kafe kush do?? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Masha ne 16-08-2008, 14:47:24
Hajde kafe kush do?? :perqafim
Rrofsh! Ne dasem ishalla  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 14:50:01
Hajt ishalla pra :D

Ja ku e ke. kafe)) kafe))..hajt na befshin mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Masha ne 16-08-2008, 14:58:57
Te lumshin duart se te mire shume e paske bere  ;) Kushedi sa do te te lavderoje vjehrra ty  :-)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 15:07:11
haha hajt se edhe ty  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 15:42:24
A je ka don kafe?? :D,,Une po i bej se jam ne gjendje :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2008, 15:45:36
Kujt i thee  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 15:47:06
Ty more :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2008, 15:48:48
Ahaa jo flm ta bej une ty nje se ti nuk mundesh :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 15:51:58
Ahh duartrokitni plssss o popull...u cu djali me bo kafe ec aty :D

Hajt pra se po pres :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2008, 15:55:36
Ohh dije qe veq per ty vallai se per tjeter kend nuk kisha leviz vendii okk  :perqafim kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 15:59:02
Tnx bree zemer ;) :perqafim

A ke me kqyr filxhanat a jo? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2008, 16:00:44
Jo ata nuk kam qejf mi kqyr valla :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 16:02:29
hahaha e di vallai e di ;) :D

A ka biskota a jo pra?? :D..une kam shume dokra :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2008, 16:03:53
Ohh keto dite ty te gjitha deshirat do ti plotsoj ok vetem kerko cfar po do  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-08-2008, 15:18:17
A kam kafe sot a jo?? :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-08-2008, 15:20:13
Prej meje joo se prej tjeter kujt kush te ben me rahmet me ba i bere dyvee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-08-2008, 15:21:28
Pse more joo tash??..A me the shka te duash te bej keto dite?? :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-08-2008, 15:23:25
Valla te kam thon po sot e kam situaten si tenden e di tii :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-08-2008, 15:25:11
Dje e ke pas me keq e ma ke bo...sot qe e ke mire nuk po ma ben
f*cking hell vallai LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 17-08-2008, 15:27:56
Valla f*cking hell skom qka te boj :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-08-2008, 15:31:30
Vallai mos more se me fike krejt :D..rri pa kafe vallai tash e pas i bo kot se une nuk i pi joo ...never... ;) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-08-2008, 08:52:18
Gjesi popull sot kafet i keni nga une hajde kush te doje te me beje nje zile :d

Ps: Mire jeni te gjithe besoj :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 18-08-2008, 09:52:53
Gjesi popull sot kafet i keni nga unë hajde kush te doje te me beje një zile :d

Ps: Mirë jeni te gjithë besoj :perqafim
O rrush po shyqyr qe erdhe se qe kur ike ti une dhe Trendafili nuk kemi pir as edhe nji filxhan kafe :( Nuk na bente njeri hmmmmm: :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-08-2008, 10:06:47
O rrush po shyqyr qe erdhe se qe kur ike ti unë dhe Trendafili nuk kemi pir as edhe nji filxhan kafe :( Nuk na bënte njeri hmmmmm

Hahahaha ja erdha erdha zemra ta bej une nje kafe ty per qef te shpirtit me biskota te shoqeruar e me nje gote qumesht po e deshe urdhero kafe)) kafe)) hajde se po te shoqeroj :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 18-08-2008, 10:24:10
RRofsh mi goce hajde gezuar na befte mir  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-08-2008, 11:16:21
E Stefeee hec na bej diqka neve te semurve se kemi mbaru nuk po mundem te levizim vendi hec na e bej nga nje kafe mua dhe trendelines :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-08-2008, 11:18:50
Jua bej une ore ne cast, po c'keni juve qe jeni semur e ? 15 dite ika une e u semuret ju LOL

Ja ku i keni kafe)) kafe)) ju befshin mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-08-2008, 11:19:41
Ehh dee e shef keq jemi keq per bese  :-[
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-08-2008, 11:24:14
E mire mire ja erdha une tani e do tju mbaj me te mira, kaq e pati semundja erdhi ilaci tani LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-08-2008, 11:26:02
Hahha se besoj veq do ta shofim se cfare mund te besh tii :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 18-08-2008, 11:28:37
Po ja ore une qe tani po filloj tju llastoj ju bera kafen me biskota e me nga nje gote qumesht qe tju zbusi fytin :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 18-08-2008, 11:35:58
Ok ok flm nga ana jote shume qe na rri gati :D  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-08-2008, 08:32:42
Heeeeej kafet jane gati nga une kafe)) kafe)) kafe))

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 19-08-2008, 08:55:14
Erdha une flm per kafen hajt na befte mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-08-2008, 09:00:10
:perqafim zuzuna gjake e shnet :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 19-08-2008, 09:03:03
 :perqafim aaaaaa rrofsh mi goce ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-08-2008, 09:10:35
Une kam nje linje te dobet sot qe po ma heq trurin ufaaaaaaaaaa
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 19-08-2008, 09:14:57
DHe une ndo nji her...por fik kom.... fare dhe pastaj e hap prap dhe eshte me mir :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-08-2008, 09:31:35
Kete timen ndize fike sa te duash po ishte i dobet i dobet mbetet (?)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-08-2008, 10:46:52
Hajdee lidhe me linjen time nese do qe te floturoj PC-ja nga shpejtesia e internetit :D


P.s Nje kafe mundesisht :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-08-2008, 12:51:50
Hajt se po i bej une sot kopuko :D

Ja ku i kemi kafe)) kafe))

Exc me te mira :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-08-2008, 13:01:22
thenkjuuu thenkjuuu :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-08-2008, 13:02:26
Fenk juuu bree :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 19-08-2008, 15:43:08
Hajdee lidhe me linjen time nëse do qe te floturoj PC-ja nga shpejtësia e internetit :D


P.s Një kafe mundesisht :D

Hahahaha me thuaj ku ta fus LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 19-08-2008, 15:59:52
Jo ti nuk duhet pa fusesh une jam ai qe e fus :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-08-2008, 16:00:56
Kujdes se jeni te kafja kaloni te tema me te futur biles :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Masha ne 20-08-2008, 09:17:59
Mirmengjesi zeriste te dashur!!!!!! Sot kafete i keni nga unë   kafe)) kafe)) kafe)) Dite sa me te mbarë sot!!!! ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-08-2008, 09:22:50
Vetem zeristeve po ju qerras kafe ti ...zëritave jo ee ...:D mire mire

Hajt se e kam une Stefin ktu me ben nje  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Masha ne 20-08-2008, 09:43:12
te gjithe atyre qe shkruajne ne forum pra  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-08-2008, 09:49:06
Mos se pastaj mesohemi keq ne dhe kerkojm cdo mengjes :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-08-2008, 09:57:41
Masha atehere ma bëj dhe mua një kafe dhe hajde ta pimë bashke ;)
Nuk është pune e lehtë kjo qe more sot përsipër duhet tia besh kafen gati tani te gjithë atyre qe e kërkojnë :D :perqafim

Ps: charlie e ke nga masha sot kafen unë ta bëj nesër ty ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Masha ne 20-08-2008, 10:30:24
E bej me kenaqesi  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-08-2008, 10:39:27
Thnx :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 20-08-2008, 10:41:52
AAAA flm per kafen  ;) Hajt na befte mire :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-08-2008, 10:45:24
Akoma nuk ke zbritur nga makina ti moj u mpive moj LOL apo je nisur te me marresh mua LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 20-08-2008, 11:01:05
Akoma nuk ke zbritur nga makina ti moj u mpive moj LOL apo je nisur te me marrësh mua LOL
Po mi do vi te te marr :D Eshte rrug e gjat mi dhe u moiva :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 20-08-2008, 13:38:55
Po mi do vi te te marr :D Është rrug e gjat mi dhe u moiva :D :perqafim

Mirë atëherë unë po të pres me qanten gati ne krah ;) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 20-08-2008, 21:30:49
Mirë atëherë unë po të pres me qanten gati ne krah ;) a ka dhe per mu nje kafe ju lutem ta pini dhe nje kafe per mu se nuk kam kohe ta pi me ju se jame shume i nxen me pune por ne vikend do ta kisha pi nje kafe me ju me kenaqesin me te madhe puccc..
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 20-08-2008, 22:59:46

Ftoj per kafe te gjithe ato qe jane online.. hajdeni me shpejt, se mos ftohet ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-08-2008, 23:00:48
Veq une jam kendej a te vi a joo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 20-08-2008, 23:06:37
po ke ardh qe ke ardh deri te dera... hajde hyr, nuk perzem mysafiret ne ;).. tregom vec si e pin kafen??;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-08-2008, 23:07:39
Ma shiko qehren njeher pastaj me bej :D si e kam eee
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 20-08-2008, 23:10:10

Te embel me siguri :D, hajt te befte mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 20-08-2008, 23:18:41
Haha po praa ashtuuu si ma njeh qehren menjeher edhe tii :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 20-08-2008, 23:49:25
Per momentin vetem birre ka  :engjell: kush eshte dakort? lol
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 00:08:21
Ska birra ketu vetem caj dhe kafee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 21-08-2008, 00:11:26
oups  :-[  po ora 12 e nates çai dhe kafja do na lene pas gjume lol  mire po e kalojme me nje got uje  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 00:12:20
Pse kaq here don ti qe te shkosh ne gjume ee me vone birra me vone iher kafja dhe muhabeti :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 21-08-2008, 00:15:12
lol mire nje çaj anglez atere se vdes fare  ;)

Charlie ne cilin shtet jeton ti?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 00:17:22
Shih shih ..nuk te thash qe po ta bej une qe ti te na e besh te dyve :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 21-08-2008, 00:23:05
Shih shih ..nuk të thash qe po ta bëj unë qe ti te na e besh te dyve :D

Ha ha me shkrive fare.  Po se zhentelman qe qenke more  ;)
Mire une po zi uin ti pergatit filxhanet.
PS: nuk perdor sheqer, vetem mjalt lol
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 00:26:05
Ti e di a me mjale apo me sheqer me qenka anlez se nuk marr vesh shum nga ato gjera :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 21-08-2008, 00:29:18
po çaj anglez do edhe nje lug qumesht.
Po mire Charlie nga çfare gjeje mer vesh zoterote?  :D
lol
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 00:30:57
Une jetoj vetem per goca e di ti kete :D pra me kete profesion merrem :d

Po ti cfar di tjeter te besh pos cajit :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 21-08-2008, 00:35:22
haha lol ,  Eh, di une me shume gjera me kam 3 vjet me shume se Charlie.
dmth ti i behesh tapet gocave, :P po ta varin nga nje çik?  :D

Kujdes mos percellohesh nga çaj  ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 00:38:02
Une ne fillim e hedh ngjitsin pastaj ato vet kapen si magnet :D


Jo jo mos ke dert nuk percellohem :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 08:57:12
Kafe nuk paska gati sot e ? duhet ti bej une si gjithmone :D

Hajdeni se i keni gati vetem me beni nga nje zile :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 09:23:11
Une jam duke pi nje tani nese do beje vetes nje dhe hajde ketu tek une :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 21-08-2008, 09:27:51
Pini ju pini kafe pa mua eeeee :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 09:34:15
Jo zuzuna kafen hajde ta pime bashke ne te dyja se i bej une tani, se ky djali charlie as nuk e con ndermend te behet xhentil ndonje dite e te na bej gati ndonje kafe LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 09:37:24
Hahah edhe nje goce mbreme ketu mendonte qe po i bej kafe une asaj po si duket shpejt e kuptoj realitetit :D :D

Edhe ti deri kur do te shpresosh qe te bej une ty kafe kur ti je shendosh e mire dhe ne gjendje perfekte per ti bere LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 21-08-2008, 09:41:26
Aaaa rrofsh ti mi goce per kafen,,se vallai po nuk me bere ti mua kafe nuk kujtohet njeri :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 09:42:54
Jo ore jo nuk shpresoj te me besh kafe ti mua jo, une thjesht dua te te them qe tregohu pak me xhentil se nuk tretesh jo LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 09:44:41
Aaaa rrofsh ti mi goce për kafen,,se vallai po nuk me bërë ti mua kafe nuk kujtohet njeri :D :perqafim

Po yllo ja ku e ke kafen ti kafe)) kafe)) ta bej me deshize une ty :perqafim
Hajt na befte mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 09:47:44
Jo ore jo nuk shpresoj te me besh kafe ti mua jo, unë thjesht dua te te them qe tregohu pak me xhentil se nuk tretesh jo LOL

Kam frik se po humbas ndonje kile pastaj :D :D

dhe ne fund a do ti besh kafet a joo se do me ju ik lezeti
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 21-08-2008, 09:49:23
Hajt gezuar,,neser e kam une radhen e kafeve se me je lodhor,,ngele duke na ber kafe neve gjumashve :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 10:26:17
Kam frik se po humbas ndonjë kile pastaj :D :D

dhe në fund a do ti besh kafet a joo se do me ju ik lezeti

Ti e di qe une nuk pertoj te bej kafe, po ti me the qe po e pije apo jo ? :D  ja ku e ke nje tjeter nga dora ime kafe)) te befte mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 12:22:21
Po de thash qe po e pij une nje dhe thash qe bej nje vetes dhe hajde shoqerom por ti e bere te madhe pastaj thua se kush e di ca te thash :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Masha ne 22-08-2008, 08:53:29
Zgjohuni gjumashe!!!!! Kafete jane gati  kafe)) kafe)) kafe)) Ju befshin mire!!! :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 22-08-2008, 13:29:45
Ah rrofsh ti qe i paske bere hati moj vajze se une po ngordhja per nje tanni :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Masha ne 22-08-2008, 13:35:11
 :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-08-2008, 13:39:29
Ah rrofsh ti qe i paske bërë hati moj vajzë se unë po ngordhja për një tanni :perqafim
Ku je ti yllo nga humbe sot eeeee ;) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 22-08-2008, 13:48:20
asnje ci do te harxhosh lek kot me kto ..
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 22-08-2008, 13:51:13
Kush te doje le te vije per kafe
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 13:53:12
Une apo nuk me lejohet...

Te mesme me pak..
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 12:11:18
hajde te pime nga nje kafe me pak si shoku xhemal :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 24-08-2008, 12:54:11
Po e ftoj per kafe Dorinen,,Hajde Dori ,,cfar kafe me porsit,,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 24-08-2008, 13:04:17
heheh ja erdha erdha.. flm ti ;)

po cfar te jete, vetem mos jet shum e idhet ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 24-08-2008, 13:09:05
Mos ke merak se per vajzen e embel do e porosis edhe nje kafe te embel,, :D,,mos u vono se po te pres... :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 24-08-2008, 13:10:35
jo jo nuk vonohem, ja vi.. heres tjeter porosis un ok? ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 24-08-2008, 13:15:33
ok,ti ke te drejt te porositesh cfat te duash..s'ta prishi ty.. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 13:19:13
Eeeee sna fton njeri per kafe ketu sot :( mungon dhe ajo Stefi qe ma ben per dit kafen :S Na merreni nga nji ju ketu siper kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 24-08-2008, 13:23:04
flm  Zana,,a po dalim po e pijm nga nje kafe ne Qarshi te Vogel,,? :D...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 24-08-2008, 13:25:45
rrofsh ZUZUNA.. ta jap fjalen neser do te bej un kafe, ok?;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Oqeani ne 24-08-2008, 13:27:54
Dirina,,na bej sot se do i pijm nga dy,, :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 24-08-2008, 13:30:25
ok ska problem.. ja nje per Ty Oqean, urdhero.. kafe))
dhe per Ty ZUZUNA.. kafe)) ... Ju befte mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 13:38:26
rrofsh ZUZUNA.. ta jap fjalën nesër do të bëj un kafe, ok?;)
OK yllo flm me gjith kenaqsi do ta pi :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-08-2008, 08:20:11
GJesiiii te gjithve,, kush do kafe porosisni sot e kam une radhen :)
Hajde ST... dhe TR....... kafet i keni gati sot  kafe)) kafe)) na merrni dhe ca biskota ;) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Masha ne 25-08-2008, 08:22:21
Gjesiii!!!  Te lumshin duart Zuzuna!!!  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-08-2008, 08:26:16
Hajde na befte mire pra,,po nuk te pelqen me thuaj se po te bej nji    tjeter ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Masha ne 25-08-2008, 08:27:54
Jo , jo sh mire eshte..rrofsh  :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-08-2008, 08:39:01
Gjesi popull :perqafim

Zuzuna je yll botë thnx për kafen se e kisha me te vërtetë shumë te nevojshme tani :D dhe po pertoja ta bëja vete :D

Na befte mirë :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-08-2008, 08:58:24
GJesi yllo hajt na befte mire,,dhe na dalte gjumi sa me shpej se mua nuk me hapen syte gjum: :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-08-2008, 09:01:48
Eh per gjumin mos e pyet fare  :( po ja kjo kafja jote do na e nxjerre gjumin patjeter :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 25-08-2008, 09:22:54
Me ke harru krejt edhe mua ti hajt hajt :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 25-08-2008, 11:33:25
ZUZUNA ta dhashe fjalen se sot un do ta bej kafe...urdhero kafe))

Charlie ja dhe per ty nje, te te dale gjumi pak.. kafe))

Ju befte mire!! ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 25-08-2008, 11:36:26
Ahhh rrofsh rrush hec ta pijm se bashkuu  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-08-2008, 11:41:52
Me ke harru krejt edhe mua ti hajt hajt :D

Une te te harroj ty ????? jo mo rrusho c'eshte ajo fjale ? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-08-2008, 11:47:40
Edhe nje kafe per mua rrusho. :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-08-2008, 11:50:09
Patjeter Sterio ja tek e ke kafe)) nga behesh ti ore qe nuk te kam pare fare une e ? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 25-08-2008, 11:51:49
Unë te te harroj ty ????? jo mo rrusho ç'është ajo fjale ? :perqafim

Ku eshte kafja praa :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-08-2008, 11:55:52
Dorina si shpirt te kam,,rrofsh mi goce hajt na befte mire :engjell:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-08-2008, 12:00:23
Patjetër Sterio ja tek e ke kafe)) nga behesh ti ore qe nuk te kam pare fare unë e ? :perqafim
Hajde rrofsh dhe dasmen. :D  Ishim si me pushime qe thua ti. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-08-2008, 12:11:43
Ku është kafja praa :D :D

Ta kishin bere kafen vajzat para meje ty mo te keqen do prape ti ? ja ta ben lali jot tani ne vend kafe))  Te befte mire dhe kjo :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 25-08-2008, 12:12:59
Hahah e di ti qe une me nje nuk ngopet asnjeher dua te gjitha ti provoj ta shof se cila eshte me e embela :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 25-08-2008, 12:36:40
Hajde rrofsh dhe dasmen. :D  Ishim si me pushime qe thua ti. :P

eeeeeeeee  :engjell: qenke kenaqur eee ? pa na thuaj pak nga ishe njehere ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 10:19:16
Hajde moj se ta bera gati kafen kafe)) kafe)) hajde na jep nga nje cigare tani se mua mu mbaruan ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-08-2008, 10:26:35
do vi mbas ca ditesh ta jap hahahahhaha

merre si e do te trashe a te holle??? cigaren gjithmone  :D :D

te lumshin duart mojjjj
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 10:38:12
TE trashe e dua moj te trashe qe me mbushi gojen LOL  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: mishel ne 26-08-2008, 10:42:35
Qyqaaaaaaaaa.....me trashe edhe mua moj hahahahhahahha

vallaj puro s'kam..po me jep diametrin e gojes te te bej nje me porosi, aahhahahhaha


Hajt nje Diversant gri po ta jap
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 11:16:03
Hahaha nuk ka nevoje per diameter jo, kjo qe me dhe ti eshte ok :D
Do ta pi nje per qef tani ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 11:17:01
OOoo nje kafe plsss :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 11:20:25
Na merre nji mi yllo  kafe)) hajt te befte mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 11:21:34
OOoo një kafe plsss :D :perqafim

Si je ti ylli ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 11:22:57
A ka kafe a joo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 11:25:28
Oo thnx yllo :perqafim..hajt se ketij kopukit po ja bej vet pasi per vete pritova LOL..ec merre shpejt se ta vjedha :D kafe)) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 11:25:57
A ka kafe a joo :D

Ta bej lali jot tani ne moment ;) kafe)) urdhero ja tek e ke, te befte mire.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 11:27:02
Nje here asnje tani dy pernjeher :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 11:35:44
Hahahaha e shikon ore ? mos na bej numra pastaj qe nuk ta varim :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 11:37:00
Jo joo zoti na ruajt sa te mira jeni juuu uhaaaa :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-08-2008, 12:12:56
Stefi me bej 2 kafe. Nje per mua e nje per veten e ime.  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:22:18
Hahahaha patjeter vetem se po bej 3 Sterio 2 per ty e nje per vete :D kafe)) kafe)) kafe)) dakort je ti ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-08-2008, 12:25:41
Hahahaha patjetër vetëm se po bëj 3 Sterio 2 për ty e një për vete :D kafe)) kafe)) kafe)) dakort je ti ?
meqe kembngul hajde beje edhe nje per veten tende por me kusht ta pime bashke. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 12:27:44
Stefe ma bej edhe nje se kishte qene e embel ajo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:37:07
PO rrusho ta bej une tani, te dale nga duart e mia e mos te jete e emblel ? :D  kafe)) Ja ku e ke yllo. te befte mire
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 12:38:18
Ooo rrush ti hongsha ato duar hee :D po me duket se edhe ato me sheqer qenkan :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 12:40:13
OOo milet mos pini kafe shume se mbetni pa gjume :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:42:09
meqë kembngul hajde beje edhe një për veten tënde por me kusht ta pimë bashke. :P

Po po bashke do ta pime patjeter, atje te kafja rremes do ta pime :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 12:43:29
PO rrusho ta bëj unë tani, te dalë nga duart e mia e mos te jetë e emblel ? :D  kafe)) Ja ku e ke yllo. te befte mirë
Ehhhhh se mos vi atje ne Tirane une se ta trgoj une ty,pos kam per te te ven gjith diten te me besh kafe turke ti mua po he  :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:45:53
Stefi na bëj ndonjë kafe te na mbledh se sikur po na merrem mendet :(

Cke moj Capkene qe po te merren mendte (?) cte gjeti moj uaaaaaaaaa ja shpejt e shpejt ta bej une nje kafe qe mos na biesh pertoke :D

kafe)) te befte mire moj te keqen.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:47:32
Ehhhhh se mos vi atje ne Tiranë unë se ta trgoj unë ty,pos kam për te te ven gjith ditën te me besh kafe turke ti mua po he  :D :perqafim

Hahaha kafen turke ta bej une ty zemra por per vete e pi expres une keshtu qe do rrish ti gjithe diten me mua lokaleve LOL ishalla nuk merzitesh LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 12:48:09
Te mbyten me kafe ...ore popull ma leni yllin rehat see nuk eshte ndonje sherbetore kjooo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 12:52:14
Hahaha kafen turke ta bëj unë ty zemra por për vete e pi expres unë kështu qe do rrish ti gjithë ditën me mua lokaleve LOL ishalla nuk merzitesh LOL
Jo mi goce se nuk merzitem une hic fare une me ty,ne lokale te jemi ne pa nuk ka problem :D Po dhe nji kafe nga duart e tua ama e dua une :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 12:54:27
Tash ma sollet lengun per goje LOL..edhe due kafe se sben iher vallai :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 12:55:08
Të mbyten me kafe ...ore popull ma leni yllin rehat see nuk është ndonjë sherbetore kjooo :D
SHerbetore patjeter qe jo...Po ca ti bejem ne qe eshte goc puntore ajo dhe mik pritse :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 12:56:12
Po ama ju  e tepruat :D lereni gocen rehat se vallai i them nuk ju ben me kafee :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:57:05
Të mbyten me kafe ...ore popull ma leni yllin rehat see nuk është ndonjë sherbetore kjooo :D

O zot te vdes une per ty sa i mire qe je hajt te te puth pak :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:59:33
Tash ma sollet lengun për goje LOL..edhe due kafe se sben iher vallai :D

NJe kafe tani per trendafilin e forumit tani direkt pa u vonuar fare :D
kafe)) ja zemra te befte mire :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 13:00:55
Jo mi goce se nuk mërzitem unë hiç fare unë me ty,ne lokale te jemi ne pa nuk ka problem :D Po dhe nji kafe nga duart e tua ama e dua unë :P

Po hajde ti njehere pa te tjerat i zgjidhim ne :D bashke me kabrion hajde :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 13:02:18
O zot te vdes unë për ty sa i mirë qe je hajt te te puth pak :puth
Mos o Zot te vdesesh per ate ti uuuueeee kjo,,po kafet kush do na i bej pastaj :D
Te pucccccc si shpirt te kam :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 13:03:06
O zot te vdes unë për ty sa i mirë qe je hajt te te puth pak :puth


Jo jo nuk ben me vdek se pastaj vdesin edhe keta pas teje see mbesin pa kefe LOL :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 13:06:19
NJe kafe tani për trendafilin e forumit tani direkt pa u vonuar fare :D
kafe)) ja zemra te befte mirë :puth
Ooo mos mbetshim pa ty ne se behet tsunami ketej pastaj :perqafim :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 13:08:28
E shef cfare goce pa pertese eshte kjoo ...jo si tii me pertu me ja bere vetes kafen se lere me tjeter kujt :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 13:10:24
Po hajde ti njëherë pa te tjerat i zgjidhim ne :D bashke me kabrion hajde :D
Po mi me kabrion do vi une,,te kam dhene fjalen ;) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 26-08-2008, 13:25:29
Kujt i piet kafe le te marre nje, se kam ber me shumice sot..

urdheroni.. kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 13:34:24
O zot o zot sa te mire jeni te gjithe :perqafim ju dua shume te gjitheve  :perqafim

Tani po ja le stafeten Dor!nes se une paskem pak pune ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-08-2008, 08:17:45
Gjeeeeeeeeeeeeeeees sssssssssssssssssss iiiiiiiiiiiiiiii

Kafet jane gati per sot kafe)) kafe)) kafe)) kafe))

Hajde ju befshin mire :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 27-08-2008, 08:22:17
Mirmgjesssss  :)

 kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 27-08-2008, 08:24:53
GJesiiii dhe ty :perqafim
Aaaaaa rrofsh mi goce me nji burr te mire sic ta duash vet ;)
Hajt na befte mire :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 27-08-2008, 08:28:18
Gjesi Zuzuna  :perqafim

Edhe ti kafen si ta dush vete  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-08-2008, 08:52:15
Gjessi Claraa & Zuzuna kafet i keni gati se mos beni te tjera ore :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 27-08-2008, 08:57:00
GJesi Stef dhe Claraa,,
E ca gocash qe jeni ju,tama per shpi :perqafim
Une do pi dy sot qe te me dali gjumi :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 27-08-2008, 10:59:32
Hahah Zuzana edhe ti si unë me duket qenke vetëm gati paske dëshirë ta kesh kafen gjithmonë :D Na kenaqen me kafe mua dhe ty cfare goca jan edhe keto more aman si yjeee  :perqafim

Stefe kujt the qe ia ke lënë stafeten e kafeve sot ? :d
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 11:05:01
A ka gje per mua ketu apo kam ngaterru temen??? :D

P.s Gjesiii more yje :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 27-08-2008, 11:10:41
Po presim po presim se kush po vjen te na bej nga nje kafee :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 11:12:23
Hajt se po i bej une vetem per ne te dy vallai :D

Qe ku e ke me te mira ishalla zemro kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 27-08-2008, 11:15:49
Hajdee praa flm qe te ra ndermend :D


Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 11:16:53
Ooo me bje me bje po jam mesu ne sefa vallai vec nejse u bo tash kjo pune :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 27-08-2008, 11:18:53
Hahah e di e di prandaj te thash flm qe te ra ndermend :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 11:19:43
Ske shanse me pas sodit ti iher :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 27-08-2008, 11:21:59
Qka nuk kam shanca edhe iher ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 11:22:43
Per kurrgjo :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 27-08-2008, 11:24:22
Ani de hajt :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 11:26:15
Hajt ti more qyyy ky trimi :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-08-2008, 12:21:10
Charlie stafeten e kisha lene dje ;) sot jam ketu dhe e kam vete ne dore :D me falni per vonesen por meqe e paska bere bukuroshja per te dy nuk po bej tjeter une ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 12:25:38
A do kafe moj tii llokume?? :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-08-2008, 12:29:58
Do ma besh ti nje mua ? oh sa e mire qe je :perqafim
Bej dhe nje per vete dhe hajde ta pime bashke ok :puth
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 12:32:53
Ja ku e ke ti sa te jem une  :D

 kafe)) kafe))

Do shikosh filxhanat ti a apo jo??..Se mos po i del fati Charlit kot keshtu ne filxhan  LOL :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 27-08-2008, 12:44:48
Hahahha leja Stefit le ti shikoj se ja ka anen per keto gjera ajooo LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 27-08-2008, 13:38:35
Vallai me gjithe qef po per filxhan nuk ma thote fare (?) jepi shikoje ti bukuroshe ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2008, 13:41:31
Hajde Stefke te te jap nje birre se e shoh qe qenke dendur me Kafecka. LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 08:34:29
A do njeri kafe sot ???

kafe))  kafe)) kafe)) kafe)) i keni gati ju befshin mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: tkamzemer ne 28-08-2008, 08:37:47
kamajere e du  makiato  ;)

me qumesht  dallendyshie eee hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 28-08-2008, 08:48:49
A do njeri kafe sot ???

kafe))  kafe)) kafe)) i keni gati ju befshin mirë :perqafim
GJesiiii prap kafen gati e kam une :)Eeee ne dasem mi goce,
hajt gezuar na befte mire :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 09:10:26
kamajere e du  makiato  ;)

me qumësht  dallendyshie eee hmmmmm:

Zemra une nuk jam kamarjere e ? megjithate ta bej une kafen ;) kafe)) urdhero te befte mire.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 09:11:27
GJesiiii prap kafen gati e kam unë :)Eeee ne dasëm mi goce,
hajt gezuar na befte mirë :perqafim

Si mu gdhive ti sot njehere e ? :perqafim

Une si keq e kam nisur diten sot  :(
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 28-08-2008, 10:18:11
Si mu gdhive ti sot njëherë e ? :perqafim

Unë si keq e kam nisur ditën sot  :(
Une mir sot dje fjeta gjith mbazdite prandaj :D
Po ti pse mi nuk ndihesh mire?? hmmmmm:
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 10:24:56
Epo tani cdo dite nuk mund te shkoje mire apo jo ?

Qenke kenaqur me gjume ti e ? eh te kam zili :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 10:25:30
nje kafe ketej nga salla. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 10:26:44
Na thuaj nje here kush eshte salla pastaj te bejme kafen LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 10:32:04
Une jam pse ste pelqen ty? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 10:34:25
Ti je salla ?  LOL atehere duhet te kesh karrige per mua aty qe te vij te ulem pasi te te bej kafen LOL

Urdhero kafe)) kafe)) nje per ty e nje per vete ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 10:39:34
Ti je salla ?  LOL atëherë duhet të kesh karrige për mua aty qe të vij te ulem pasi te te bëj kafen OL

Urdhero kafe)) kafe)) një për ty e një për vete )
hajde hajde se po spati karrige ka opsione te tjera me pas. ;) :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 10:41:08
hajde hajde se po spati karrige ka opsione te tjera me pas. ;) :P

Ah opsionet e tua o zot, sigurisht ne ndonje shpallje ne shtylle se opsione te tjera nuk jep ti jo LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 10:42:37
Hajdee Stefe se du me ta qerras une nje sot ty se te gjitha zockave tjera :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 10:44:23
Ah opsionet e tua o zot, sigurisht ne ndonjë shpallje ne shtylle se opsione te tjera nuk jep ti jo LOL
ka ka po mjafton te dish ti kerkosh. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 10:47:32
Uuuuaaaaaaaauuuuuuu ky po qe eshte lajm :D

eh c'do me shijoje kjo kafe mo yllo e bere pikerisht nga dora jote thnx :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 10:48:29
ka ka po mjafton të dish ti kerkosh. :P

Me sa duket duhet te perdorim fjalen magjike ( TE LUTEM ) me shpesh e ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 11:00:16
Uuuuaaaaaaaauuuuuuu ky po qe është lajm :D

eh ç'do me shijoje kjo kafe mo yllo e bërë pikërisht nga dora jote thnx :D

Hahha ok nejse me keqkuptove icik po nejse :D thash hajde te qerras nje jo ta bej me duar te mija :D po ska rendesi me rendesi ta pijsh nga une nje :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-08-2008, 11:32:57
Shka po behet ketu moree?? :D

A ka kafe per mua a jo?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 11:43:10
Patjeter qe ka kafe per ty zemer ja ta bejune nje tani kafe)) urdhero te befte mire :perqafim

O Charlie po une mendova se do ma beje ti ore thashe me vete c'eshte kjo mrekulli ? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-08-2008, 11:51:40
Flm rrusho :perqafim...sa per Charlin mos pretendo se kot e ke nuk ben gje ai :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 11:52:12
Me sa duket duhet te perdorim fjalën magjike ( TE LUTEM ) me shpesh e ? :D
ajo eshte nje ane e medaljes por ka e te tjera. ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 11:56:05
ajo është një anë e medaljes por ka e te tjera. ;)

Eeeeeeeee ??? te tjerat kush jane ore se na bere kurjoze ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 11:57:06
Flm rrusho :perqafim...sa për Charlin mos pretendo se kot e ke nuk bën gjë ai :D

E di moj bukuroshe e di por per nje moment mendova mos iu thye pak zemra e po ma bente nje kafe :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 12:11:54
Eeeeeeeee ??? te tjerat kush janë ore se na bërë kurjoze ;)
te ben mire ta vrasesh pak mendjen. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 12:15:12
te bën mirë ta vrasesh pak mendjen. :P

E leme per nje here tjeter se sot nuk jam shume mire me nervat per ta vrare dhe mendjen :D se si dihet ku me con mendja jo per gje :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 12:17:47
E lemë për një here tjetër se sot nuk jam shumë mirë me nervat për ta vrarë dhe mendjen :D se si dihet ku me con mendja jo për gjë :D
meqe po kembengul ashtu e leme. :P por desha te dija cdo leme? ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 12:22:07
meqë po kembengul ashtu e lemë. :P por desha te dija çdo lemë? ;)

Si cdo leme ore ? vrarjen e mendjes pra :P per ato anet e tjera te medaljes :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 12:25:40
Une per vete dua nje kapuçino  pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 12:27:13
 kafe)) merre Claraa ;)

Te befte mire :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Claraa ne 28-08-2008, 12:30:47
Thanks Don!na :)
na befte mire  ;)
 kafe)) kafe)) Kush do tjeter?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 12:40:14
NJe kapucino dua dhe une ;) me takon se u lodha duke bere kafe  lodhje:  :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Dor!na ne 28-08-2008, 12:42:22
heheh ja edhe per tye nje  kafe)) ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 12:47:59
Ah ti rrofsh moj Dor!na do me shijoje kjo nga dora jote :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 12:49:41
Si çdo lemë ore ? vrarjen e mendjes pra :P për ato anet e tjera te medaljes :D
  E mire mos i thuj njeriu ama. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 12:52:41
  E mirë mos i thuj njeriu ama. :P

Pse ore e kemi sekret (?) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 12:54:40
Ti si thua.? :P ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 13:01:37
Ti si thua.? :P ;)

Po po eshte sekreti yne :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 13:02:38
Atehere hajde te te jap nje kafe e i veme kapak sekretit. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 13:03:39
ftoj per nai teke hashashh se cajin e pin vetem femrat kush do hashash te vi ...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 13:28:20
Atëherë hajde te te jap një kafe e i vëmë kapak sekretit. :P

Hahaha ah ti rrofsh faleminderit i ke bere gati apo jo ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 13:29:21
Ke duhet te bej gati se kafet po ftohen.? :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 13:31:59
Mendova se ftesa ishte bere para se te beje kafet por ska gje se une te ftohte e pi kafen ashtu me pelqen me shhume ;) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 13:32:50
Mendova se ftesa ishte bërë para se te beje kafet por s'ka gjë se unë te ftohte e pi kafen ashtu me pëlqen me shhume ;) :D
Eja atehere s e mos na ze akulli. LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 13:33:12
Po me pihet nje kafe tanii :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-08-2008, 13:34:11
Bashke e pime vallai ;) :perqafim

Qyy kafe)) kafe))

Hajt me te mira
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 13:38:50
Faleminderit shpirt

hec pra ta pijm bashk  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-08-2008, 13:40:22
Gati e mbarova more une haha :D

Te befte mire ty i pin ngadale gjerat ti :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 13:41:42
Kam qejf ngadal dhe me lezet moj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-08-2008, 13:43:50
Ani more ashtu mbaje :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 13:56:10
Eja atëherë s e mos na ze akulli. LOL

Pse ore mos gabimisht ma ke futur ne frigorifer ? LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 13:57:08
Pse ore mos gabimisht ma ke futur ne frigorifer ? LOL
  ehe :D ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 14:29:45
  ehe :D ;)

Ehh atehere nuk paskam me shonce me e pi ate te shkrete kafe u dashka me e lepi tani LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 14:31:00
Ehh atëherë nuk paskam me shonce me e pi atë te shkrete kafe u dashka me e lepi tani LOL
Dale dale mos na e bej muhabetin pornografi tani, po ec e ndaje mendjen e pije kafen. :P ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 14:34:27
Dale dalë mos na e bëj muhabetin pornografi tani, po ec e ndaje mendjen e pije kafen. :P ;)

E cta ndaj mendjen une kur ti ma ke futur kafen time ne frigorifer (?) cte bej une ? nese nuk pihet do lepihet LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 14:36:02
asnje
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 14:49:33
E cta ndaj mendjen unë kur ti ma ke futur kafen time ne frigorifer (?) ç'të bëj unë ? nëse nuk pihet do lepihet LOL
Hajde hajde se pastaj e vendosim si do veprojme. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 14:52:02
Erdha ore une ketu jam :D :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 14:53:04
Edhe une ketu jam  :P :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 14:53:22
Oo Stefe rri moj urt mos e cmend miletin kot :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 14:54:31
Mos kij merak Charlie se nuk ke shok ne këtë siklet jo. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 14:58:01
Nuk te thash ty po asaj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 14:58:37
Edeh une nuk e kisha me ty por me ate. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 14:59:54
Mos kij merak Charlie se nuk ke shok ne këtë siklet jo. :P

Me duket ketu emrin tim e permend dhe une ne ate postim nuk permenda askund Sterio Tip :D me fal ee ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-08-2008, 15:01:45
Kush do kafe me akullore?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 15:02:04
Me duket këtu emrin tim e përmend dhe unë ne atë postim nuk përmenda askund Sterio Tip :D me fal ee ;)
Te ka fal zoti mor djale. :p
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 15:09:09
Hahha a po na e qerras nga nje kafe a joo tash qe me shtyre te flas kaq shum :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 15:12:45
Po mor djale bujrum, me sheqer apo pa sheqer e do. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 15:15:00
Me shqer se nuk jam i hidhet une si tii :D :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 15:15:23
Ej ej ej cpo behet ketu (?)

Mos u zini mos u grini se macoku eshte i imi LOL  LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 15:16:29
Kush ishte tash macoku see LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-08-2008, 15:17:31
Macoku je vet more qyyy ky harroj trapi LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 15:20:02
LOL LOL Kush eshte macoku ? LOL LOL  lindi pyetja ? LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 15:21:00
Ehhh dee qe e dashke aq shum sa qe na le me goje mbylly qe te dyve :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 15:22:26
Ne e kishim per kafe se po qe puna per macok flasim ne teme tjeter. LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 15:24:51
Per kafen e kisha dhe une por ate te ngriren qe lepihet LOL

Sterio vete ma fute ne frigorifer tani nuk kam faj une LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 15:29:19
dor1nen dhe stefit nqs do
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 15:31:54
Patjeter ja ku e ke kafen kafe)) te befte mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 15:33:31
po mir qe pranove su ndikove nga shoqet ...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 28-08-2008, 15:33:44
Ftoj per kafe ndonji rob te zgjuar qe dhe kafen ta pi pa llafe dhe pa sharje
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 15:40:46
po mir qe pranove su ndikove nga shoqet ...

Ler ngacmimet tani pije kafen per qef te shpirtit tat :perqafim

Te befte mire.
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 15:43:59
mir mir rrofsh
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-08-2008, 09:15:34
Gjessssssssssi popull kush do kafe te me beje nje zile :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2008, 09:18:08
Hec mi ta pijm nga nje ne dy si i ka hije ...sa nuk eshte askush kestu se  nuk po na lene rehat pastaj :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-08-2008, 09:33:42
Hahahaha mire rrusho hajt ta pime ne te dy per qef te shpirtit tone :D

kafe)) kafe)) ja ku jane gati e na befshin mire ;)

Ps: Cne ti qe je zgjuar kaq heret sot e ?
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2008, 09:39:23
Keshtu e kam une here zgjohem heret e her zgjohem vone :D

Hajt pra flm se te embla qenkan ashtu si je ti  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-08-2008, 10:10:55
He ore se me pak ti kam bere po te duken ty te embla ngaqe kane dale nga duart e mia ;) :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2008, 10:19:16
Hajde Stefke te te jap një vodka-redbull se e shoh qe e paske tha qe pa gdhire kafen. :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2008, 10:44:40
He ore se më pak ti kam bërë po të duken ty te embla ngaqë kanë dalë nga duart e mia ;) :D

Prandaj te thash rrusho qe kan dal nga duart tua eshte bere e embel  :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 29-08-2008, 11:05:30
Hahahaha mirë rrusho hajt ta pimë ne te dy për qejf te shpirtit tonë :D

kafe)) ja ku janë gati e na befshin mirë ;)

Ps: Cne ti qe je zgjuar kaq herët sot e ?
Ehhh ty mi goce nuk te gjejem dot burre :D
kaq e mir qe je dhe kaq nikoqire ahaha e veshtire eshte...
Hajt gezuar :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 29-08-2008, 11:33:19
Ehhh ty mi goce nuk te gjejem dot burrë :D
kaq e mir qe je dhe kaq nikoqire ahaha e vështirë është...
Hajt gezuar :perqafim

Hahahaha Zuzuna po prandaj jam akoma beqare se nuk ka mashkull kaq te mire per mua LOL LOL
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 29-08-2008, 11:48:09
Eeee mi goce ty duhet te ta bejem me porosi ;) Se ndryshe nuk gjejem :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-08-2008, 20:23:15
kush do ashtu? :-[
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-08-2008, 07:20:48
So do i bekam une kafet keshtu qe bujrum ju bukuroshet e forumit. :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-08-2008, 08:29:29
SteriOtipi flm shum per kafen :perqafim Hajt gezuar na befte mire :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-08-2008, 12:39:35
Nje kafe po e bej vet sot sa per qef..

Kush do ec avajtu shpejt :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-08-2008, 12:57:53
Eeee se humb kete rast une jo qe ke orek te na besh kafe ti :P
Ma be nji te mesme :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2008, 12:58:48
Jo as une nuk e hup joo kurrr :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-08-2008, 12:59:43
Hajdeni pra edhe po shikojm filxhanat :D

Ec na befshin mire kafe)) kafe)) kafe))

Biskota a doni?? :D
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-08-2008, 13:10:23
Po mi dhe biskota :D
Hajt gezuar,,dhe na thuaj dhe filxhanin :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-08-2008, 13:11:38
Filxhani thote mos u lodh shume ne pune :( :D

Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-08-2008, 13:21:14
 LOL LOL Eee pikes i ke rene :D :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-09-2008, 09:29:52
GJesiiiiii kafet i keni nga une sot na merrini nga nji  kafe)) kafe)) kafe))
ju befte mire ;) Kush do tjeter le te beje porosin...
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-09-2008, 13:08:35
Ah ti rrofsh moj zuzuna se tani po mu pika nje qe cke me te ;) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-09-2008, 13:10:10
Eh po nuk sherbehet xhini ne kete ore prandaj LOL ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-09-2008, 13:11:38
Une po pi nje latte per qefi...kush do bujrum e ka :)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-09-2008, 13:12:35
Une dua ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-09-2008, 13:14:27
Vetem kafe sherbej une...te tjerat jo iher ;)

Stefe ja ku e ke rrusho..na befte mire se jemi bere per nga nje :D
 kafe)) kafe))
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-09-2008, 13:15:04
Unë po pi një latte për qejfi...kush do bujrum e ka :)
Edhe une duaaaaaaa ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 01-09-2008, 13:15:51
kush do pi kafe me mua eee  :P
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 01-09-2008, 13:17:15
epo mua me dueht një dopio dhe te mbledh mendjen

se jam pak keq sot :(

E pime bashke dopjon???
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-09-2008, 13:18:07
Edhe unë duaaaaaaa

Ja ku e ke edhe ti kafe))..edhe nje per nje kopuk :D kafe)) :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Stefi ne 01-09-2008, 13:18:28
Mistrec me ty e pi une kafen ;)

Urdhero kafe)) kafe)) na befshin mire ;)
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-09-2008, 13:20:13
Ja ku e ke edhe ti kafe))..edhe një për një kopuk :D kafe)) :perqafim
Eee si rrush te kam hajt gezuar :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 01-09-2008, 13:21:34
Mistrec me ty e pi unë kafen

Urdhero kafe)) kafe)) na befshin mirë ;)


rrofsh na beft mir se vec ti me ke xhan te gjith me kan iant :( :perqafim
Titulli: Ftoj për kafe ose çaj...
Postuar nga: C