×

Gjej kohë ...

· 41 · 898

Gjej kohë ...

· 41 · 898

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#25 ne: 21-05-2012, 16:19:37
Gjeje kohen te me degjosh
Ketu ku ndodhem eshte nje qetesi irreale
Po bie mbremja
Ben ftohte
Jam e rrethuar nga gjelberimi
Paqe
Degjo
Gjeje kohen te me degjosh
Mbyll syte
Shpirti im eshte gjalle
Dhe me mijra ngjyra
Eshte edhe i yti
Mos i beso aparencave
Degjo
Gje kohen te me degjosh
Shoh zemren tende
E madhe
E forte
E plote
Degjo
Mos degjo vetem zerin tend
Shko me tutje
Lexo ate cfare askush s'ka ditur ta lexoj
Fletet e bardha
Netet e errta
Buzeqeshjet
Lotet
Mos ndalo!
Shpirti yt reflekton nje bukuri te rralle
Hyr mes njerezve
Ne qetesi
Mos bjer ne sy
Mos thuaj asgje…dhe fillo te fluturosh dhe sill sa me shume
Engjej qe te mundesh!!!!!!!!!

Big Like. perq
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#26 ne: 21-05-2012, 16:31:54
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#27 ne: 21-05-2012, 16:32:34
duhet te gjej kohen te ulem serisht dhe te shkruaj.....tashme ndihem se kam shume per te shkruar...por me mungon dicka...deshira :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#28 ne: 22-05-2012, 23:43:37


 :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#29 ne: 23-05-2012, 14:50:15
...per te ju thene "Te Dua" atyre qe do...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#30 ne: 23-05-2012, 15:03:03
...per te ju thene "Te Dua" atyre qe do...

dhe mos u lodh kurre se beri kete
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#31 ne: 11-07-2012, 23:22:24
********
Edhe jeto jeten! :)

Nëse jeni duke jetuar drejt ju keni përfunduar me vdekjen, ju jeni tashmë shumë mirënjohës, të plotësuar.

Osho.

(Gjej kohe) e me pas vdis Passion :)

Ketu qendron e strategjia e te sfiduarit friken,pasi misioni i te jetuarit eshte kryer. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#32 ne: 16-07-2012, 00:35:08
gjej kohen per mua!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#33 ne: 05-05-2019, 18:52:55
Gjej kohë por sërish nuk me mjafton 🤔
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#34 ne: 08-06-2019, 05:50:12
....per veten ...meditim  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#35 ne: 08-06-2019, 17:09:32
Sot kam nderment ta relaksoj veten ....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#36 ne: 08-06-2019, 18:50:21
O kush do pije gjysme te forte 😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#37 ne: 08-06-2019, 22:15:57
Nuk po mund ta dij si po gjej kohe te hyj ketu :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#38 ne: 08-06-2019, 23:56:37
Te besh shume gjera brenda nje dite.... kjo e shtuna ishte nje dite e tille..😎😎🤓
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#39 ne: 09-06-2019, 00:57:43
te merresh me 7 gra dhe me nga 3 kalamaj secila..hajde gjej kohe po deshe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#40 ne: 09-06-2019, 11:01:36
...per gjume.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super