×

Gocat me te bukura te forumit

· 887 · 21005

Gocat me te bukura te forumit

· 887 · 21005

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
ne: 30-03-2008, 18:26:22
Kush jane sipas jush gocat me te bukura ne forum??

Eurogina per mua se vetem ate njoh dhe eshte yll
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#1 ne: 30-03-2008, 22:19:40

   Nuk e njoh asnjë
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1626
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#2 ne: 30-03-2008, 23:19:19
kjo tem sa duket qenka per djem / ketu shihet sa dim ne djemt ti qmojm vajzat tona pa ja humbur bukurin,nje vajz kam pa lajv eshte si engjull,kurse te tjerat duhen te njoftohen per te qen te njohura :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#3 ne: 31-03-2008, 00:20:53
Të gjitha gocat jan yjee i kam pare shumicen e tyre dhe jan shum te bukuraa ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#4 ne: 13-05-2008, 10:26:26
pervec eurogines nuk ka? ka eshte smiley, cristal,swetness, erlehta, sorellina,emira,capi, eleganca,te tera ne teresi jane yje. po kto i kam pa ca neper foto e ca live.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#5 ne: 13-05-2008, 17:16:11
Kush janë sipas jush gocat me te bukura në forum??

Eurogina për mua se vetëm atë njoh dhe është yll :P :perqafim :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#6 ne: 14-05-2008, 08:57:50
 Nuk i kam pare ndonjehere. Them se Mishel dhe Stefi te tjera nuk ka :P :P :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#7 ne: 14-05-2008, 10:04:54
Ka ka ende nuk ke pa ti se Misheli 0 te duket tani :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#8 ne: 14-05-2008, 13:09:11
mishelit o ti charl ja ka dhene 10 ai qe e ngrof ne krevat per nate.  ajo qe jep ti apo noi tjeter ktu o i qime nga koka ime .a mkuptove or ti cun. hajt nosh e shnosh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#9 ne: 14-05-2008, 16:24:54
Nuk e kam pare asnjeren perpos ne foto ngapak,por disave si kengaime,mishel,dreamm,elegance,erlehta,capi,dolce,eurogina etj ju kam pare ngapak anën shpirtërore,,jan si yje :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#10 ne: 14-05-2008, 17:13:23
Crystali, Eleganca, Eurogina, Capkenja,Smiley, Misheli, Sweetness.
Keto po me kujtohen tashi qe i kam pare,Elegancen dhe Euroginen live, te tjerat neper foto  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#11 ne: 30-05-2008, 13:08:55
po kshu nga muhabeti duken te bukura te gjitha por kshu ne foto skom pa asnjeren pervec Mishelit..kete spo e lavderoj se do thoni ju gocat tjera shih shih si lavduroj grun e tij. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#12 ne: 30-05-2008, 13:17:06
ama jo! hahaha u ktheve ne identitet ti? e nderroje dhe surratin se mu si gjysh ngja
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#13 ne: 30-05-2008, 13:19:09
ma gjej ti nje suurrat te bukur se une skam .lool
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#14 ne: 30-05-2008, 13:24:55
Ta vej une eee? i sigurt se kam ca foto te tuat kompromentuese e di vete ti hahahahahahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#15 ne: 30-05-2008, 13:41:54
vetem mos nxjerr ato qe i bem tek krevati ate nate, :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#16 ne: 30-05-2008, 13:46:33
jooo ato jane top sekret mo. hahahaha ke te tjera po ku di gje ti hahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#17 ne: 30-05-2008, 13:49:52
shih shih druqi me eshte bo edhe gazetare e fiksit kjo..lool e ke mbushur shpin plot me kamera te vogla.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#18 ne: 30-05-2008, 13:52:34
edhe me cimka. hahahaha jam gru e zgjut une e di ti mo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#19 ne: 30-05-2008, 14:09:26
Ka shum me then te drejten  :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#20 ne: 30-05-2008, 14:10:22
Thuaj ore.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#21 ne: 30-05-2008, 14:12:06
Ato te i kam pare jane shume te bukura e per ato qe nuk i kam pare ishalla sa ma shpejt i shoh :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#22 ne: 30-05-2008, 14:18:28
Eurogina , Mishel, Vogelushja Korcare, keto kam par te tjerat kur ti shof do them  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#23 ne: 30-05-2008, 14:21:06
Vetem keto ...pak qenkan ...:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#24 ne: 30-05-2008, 14:22:06
kto kam par te tjreat kur ti shof do jap verdiktin  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super