×

Gocat me te bukura te forumit

Gocat me te bukura te forumit

· 907 · 22854

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#100 ne: 19-04-2009, 23:06:10
kur te postoje edhe ajo do e them . :P

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#101 ne: 20-04-2009, 00:21:27
mbase kalipso :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#102 ne: 20-04-2009, 21:34:39
Shejtania,Baby,Benarda,Kalipsoja jane te bukura se i kam pare ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#103 ne: 20-04-2009, 21:36:00
na e merr ti moj mos genje  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#104 ne: 20-04-2009, 21:37:27
ahaha
Kjo siper nje here... ;)  :perqafim

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#105 ne: 20-04-2009, 22:00:22
ahaha
Kjo siper nje here... ;)  :perqafim
na e merr ti moj mos genje  :perqafim
ca beni ju i beni komplimenta njera tjetres :D :perqafim

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#106 ne: 20-04-2009, 22:01:54
po e bukura pelqehet ore Titi pse e merr mbrapsh muhabetin ti  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#107 ne: 20-04-2009, 22:04:05
Kupto drejt Titi.. :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#108 ne: 20-04-2009, 22:09:31
Padyshim Charlie :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#109 ne: 20-04-2009, 22:10:19
Padyshim Charlie :P

LOL LOL LOL po vertet me e bukra eshte LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#110 ne: 20-04-2009, 22:12:26
Ja dhe nje qe ndan mendjen me mu :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#111 ne: 20-04-2009, 22:20:26
Ja dhe nje qe ndan mendjen me mu :D

jo mi se ka me shume qe mendojne si ne te dyja  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#112 ne: 20-04-2009, 22:34:25
Si duket u gjet se kush do fitoje kuroren :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#113 ne: 20-04-2009, 22:35:50
hahahaaaa po e mbyllim temen pra LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#114 ne: 20-04-2009, 22:39:14
Po percjellesja e pare dhe e dyte duhet gjete? :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#115 ne: 20-04-2009, 22:47:19
me mire jo se sdua ti verbojme te shkretat nga bukuria e Lios  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#116 ne: 20-04-2009, 22:49:36
Hahahhahahahahahaa, Berno mbylle temen, s'ka cka flitet me shume ketu :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#117 ne: 20-04-2009, 22:50:34
jomo se keto te dyja jane shoqerueset e eurogines :D :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#118 ne: 20-04-2009, 22:51:42
Hahahhahahahahahaa, Berno mbylle temen, s'ka cka flitet me shume ketu :D

po Berni e bukur eshte  :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#119 ne: 20-04-2009, 22:58:31
Une disa i njoh live disa i kam pare ne foto, per ato qe kam pa them, Crystal Tears, Eurogina, Vogelushja Korcare, Borebardha, Sorelina, Capkenja, Mishel, Erlehta e disa te tjera qe spo futen ma, kurse keto te rejat nuk i njoh.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#120 ne: 20-04-2009, 22:58:51
jomo se keto te dyja jane shoqerueset e eurogines :D :D

Tito, nga fotot qe kam pa, eurogina dhe Crystal Tears e mbajne bashke vendin e pare...........nejs e ne ate konkurimin tjeter ku nuk merr pjese charlie  :D

 • Postime: 4261
Charlie
#121 ne: 20-04-2009, 23:00:35
Padyshim Charlie :P

Hej ti mos ma merr shum neper goje ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#122 ne: 20-04-2009, 23:04:20
Charlie prandaj ta kam dhene voten ;)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#123 ne: 20-04-2009, 23:04:48
Tito, nga fotot qe kam pa, eurogina dhe Crystal Tears e mbajne bashke vendin e pare...........nejs e ne ate konkurimin tjeter ku nuk merr pjese charlie  :D
:D :D :D

 • Postime: 4261
Charlie
#124 ne: 20-04-2009, 23:05:19
Oo ske nevoj me permend emrin tim hiq bre a u morrem vesh ;)