×

Gocat me te bukura te forumit

Gocat me te bukura te forumit

· 887 · 21237

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#125 ne: 20-04-2009, 23:06:50
Brrrrrrrrrr  LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#126 ne: 20-04-2009, 23:07:13
matrix me e bukura LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#127 ne: 20-04-2009, 23:11:20
ajo akoma LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#128 ne: 20-04-2009, 23:14:59

 • Postime: 4215
Charlie
#129 ne: 20-04-2009, 23:16:21
Hajde merreni pak se me duket paski qef shum sonte

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#130 ne: 20-04-2009, 23:18:04
u be goca trime urrraaaaaaaaaaaaaaa LOL LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#131 ne: 20-04-2009, 23:19:50
Hajde merre pak hajdeee

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#132 ne: 20-04-2009, 23:20:42
kte gocen do e marrim partizoooone LOL LOL

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#133 ne: 20-04-2009, 23:20:51
Une nuk rri me ne afersi te miseve, se ka fillu te vij nje ere e qelbet :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#134 ne: 20-04-2009, 23:21:21
po tito partizane mbase i shkojne gjermanet nga mbrapa LOL LOL LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#135 ne: 20-04-2009, 23:21:58
Une nuk rri me ne afersi te miseve, se ka fillu te vij nje ere e qelbet :D

iiiiiiiiiii ca ere hahahaaa era matrix LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#136 ne: 20-04-2009, 23:22:37
Une nuk rri me ne afersi te miseve, se ka fillu te vij nje ere e qelbet :D

Kur jeni ju ktu normale qe qelbet ketu

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#137 ne: 20-04-2009, 23:23:51
aiiii bre, ku ku bre kush flet LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#138 ne: 20-04-2009, 23:24:41
Shko fakitu ti diku oree

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#139 ne: 20-04-2009, 23:26:23
goca me e bukur  e njejta dhe pse qenka e pasjellshme dreqja LOL LOL

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#140 ne: 20-04-2009, 23:27:04
Nese behet nje gare se kush e qelb me se shumti, serish e dij kush e fiton vendin e pare ;).........nejse s'eshte dhe aq e veshtire me e gjete :D

 • Postime: 4215
Charlie
#141 ne: 20-04-2009, 23:28:16
Po pra dihet ja ju dyja siper pffff

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#142 ne: 20-04-2009, 23:28:44
kenga si eshte rregulli ne ket forum lejohet ky fjalor se se kam idene...

dmth a mund ta shpalos une fjalorin apo duhet vetem ta raportoj

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#143 ne: 20-04-2009, 23:29:39
e njejta goc eshte me e bukura ma thane cunat e Prishtines qe e kishin pas te dashur LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#144 ne: 20-04-2009, 23:29:59
Cilen te duash zgjedhe ;)

Te kisha preferu ate te dyten ;)

 • Postime: 876
notorious
#145 ne: 20-04-2009, 23:31:37
shaje mi shejtone pse bo si kalamojt qe do e raportosh... spiune

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#146 ne: 20-04-2009, 23:32:17
po po jam me edukate une mi Liushe sjam si ty

ne jeten reale flasim si te duash  ;)

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#147 ne: 20-04-2009, 23:33:43
shaje mi shejtone pse bo si kalamojt qe do e raportosh... spiune

noto lere se e kish me qitje te larget goca po perdor shantazhin do te vendose ban  LOL

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#148 ne: 20-04-2009, 23:33:53
Ti notoro mire e ke deri diku, por edhe nje gje e dij une se, me nje thes me secilin nuk hyhet.

 • Postime: 4215
Charlie
#149 ne: 20-04-2009, 23:34:10
Pirdhu ore me gjith ate eduakte qe ke hee

Mos heq sysh