×

Gocat me te bukura te forumit

Gocat me te bukura te forumit

· 907 · 21734

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#175 ne: 23-04-2009, 00:57:08
gocat me te bukura te forumit kenga miss dreamm mishel kalipso capi stefi e njera spo ja permend emrin e din vete ajo  :D

 • Postime: 206
Kalipso
#176 ne: 24-04-2009, 14:49:15
gocat me te bukura te forumit: te pakten ato qe kam pare une: shejtania dhe kalipsoja  :D

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#177 ne: 24-04-2009, 14:51:04
Plasi modestia edhe ketej nga lagjia imeeeee. :P


Po pse genjeni kaq hapur xhanem. :P LOL

 • Postime: 206
Kalipso
#178 ne: 24-04-2009, 14:52:42
pyet shejtanen c'do te tjoje per bukurine time :D

dhe me pyet mua per bukurine e shejtanes ;)

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#179 ne: 24-04-2009, 14:54:29
Tipi rri shtremet e fol drejt e kemi miss lagjen bionden me sy bojeqielli mos fol kot nashti

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#180 ne: 24-04-2009, 14:54:33
ik se akoma e kam te fiksuar ate fytyren e atij bebit dje qe sa ju pa u mek nga frika. LOL LOL LOL

 • Postime: 206
Kalipso
#181 ne: 24-04-2009, 15:03:38
pala hyrja  e pare; llahtar fare eshte: me floke te zeza kacurrela e me sy jeshile. bamp komshija LOL

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#182 ne: 24-04-2009, 15:07:34
shiko se brunet para biondeve nuk kane te krahasuar po bionde kacurrelse me sy bojeqielli e seksi si ty skam pa ndonji ka bionde e bionde  ;)

 • Postime: 206
Kalipso
#183 ne: 24-04-2009, 15:09:08
mos e trego kaq hapur bukurine tone, se do na zilepset ndonjeri ketej verdalle  ;)

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#184 ne: 24-04-2009, 15:09:09
Moj goca, mos jau ngrini kot njerezve........... ..... mendjen se eshte gjynah. LOL LOL

 • Postime: 206
Kalipso
#185 ne: 24-04-2009, 15:10:12
le te hane tarator qe t'u ulet.....mendja ;)

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#186 ne: 24-04-2009, 15:12:19
le te hane tarator qe t'u ulet.....mendja ;)

apo ska dale e trangulli i fresket tani  LOL LOL

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#187 ne: 24-04-2009, 15:14:37
Ju boft mire pra ju bukurosheve. ;) :P

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#188 ne: 24-04-2009, 15:16:12
po 1 bukuroshe kemi ne forum i befte mire ishalla LOL LOL

 • Postime: 206
Kalipso
#189 ne: 24-04-2009, 15:25:46
i befte mire atij/asaj qe i vajti mendja per tranguj te fresket LOL LOL

 • Postime: 12746
Mishel...............
#190 ne: 24-04-2009, 16:11:26
mua me vajti mendja LOL LOL...apo sa shijojne tani me nje cope djathe e nje koqe domate ....

pa he kush ishin keto feckat e bukura ketej....LOL

 • Postime: 206
Kalipso
#191 ne: 24-04-2009, 16:14:03
ti ishe ajo e treta qe mungoje...

 • Postime: 12746
Mishel...............
#192 ne: 24-04-2009, 16:15:43
mossss s'mu nda treshi mua.

pfffff LOL LOL, gjithmone ke veni qejfit me veni eeeee LOL

 • Postime: 206
Kalipso
#193 ne: 24-04-2009, 16:18:29
epo, si qeflije qe te kemi, e meriton LOL LOL

 • Postime: 12746
Mishel...............
#194 ne: 24-04-2009, 16:27:40
kush e vendosi piken mbi i mi??? hajde konkluzione hajde LOL LOL

nejse mua me klasifikoni si te tille se per bukuroshe jua kam lene juve hahahah

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#195 ne: 24-04-2009, 16:29:34
Tre pretendentet per te bukura po zihen per dicka qe e deshirojne shumeeeeeeeeeeeee. LOL :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#196 ne: 24-04-2009, 16:36:17
jo jo une nuk zihem jam paqesore LOL

thjesht kuroren po e le midis Shejtanes dhe Kalipsos...une si gjithmone zgjedh Kenaqesine LOL LOL

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#197 ne: 24-04-2009, 16:56:31
Kurora dihet kujt i perket 1 bukuroshe kemi ne forum  :D

 • Postime: 3785
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#198 ne: 21-07-2009, 08:06:01
Kurora dihet kujt i perket 1 bukuroshe kemi ne forum  :D

Sa modeste njera... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#199 ne: 21-07-2009, 23:05:20
per mua e kishte fjalen ajo Syrgjyno ..??   :D