×

Gocat me te bukura te forumit

Gocat me te bukura te forumit

· 907 · 22861

 • Postime: 4261
Charlie
#25 ne: 30-05-2008, 14:23:16
Ske ca te shofesh do te bie pika :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#26 ne: 14-07-2008, 21:44:42
Te gjitha si yje i kemi dhe ketu futen edhe ato qe jane pak te shemtuta. LOL LOL LOL
mishel
#27 ne: 16-07-2008, 16:36:23
qe i bie te jene?

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#28 ne: 16-07-2008, 17:29:17
Kush ka rezerva te dale perpara vet. :P


P S     Mire se erdhe nga pushimet. :perqafim

 • Postime: 91
 • Gjinia: Femer
Dallga
#29 ne: 16-07-2008, 17:50:05
1. Ka shume gjera qe e karakterizojne bukurine e nje femre.
2. C'do femer eshte e bukur ne menyren e saj.
3. Persa i perket pamjes fizike Mishel & Eurogina jane cupat qe kane fotot ne avatar & jane shume te bukura.
mishel
#30 ne: 16-07-2008, 19:35:34
faleminderit dallga...dhe te mendosh qe tani jam ne shezllon dhe shoh dallget e harbuara tek perplasen . tipi damoni vi ,edhe sot jam qektejna hahahaha.

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#31 ne: 18-07-2008, 20:42:32

3. Përsa i përket pamjes fizike Mishel & Eurogina janë çupat qe kanë fotot ne avatar & janë shumë te bukura.


flm.

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#32 ne: 18-07-2008, 21:07:59
mishel eshte terheqese dhe misterioze,eurogina sme duket e tille

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#33 ne: 18-07-2008, 21:12:04
Mendoj se te gjitha jane te bukura :),,,,pa perjashtuar dhe Lefterin,, LOL LOL perq

 • Postime: 4261
Charlie
#34 ne: 19-07-2008, 00:45:44

flm.

Shum e keqe jee mos te rritet menja :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#35 ne: 19-07-2008, 02:42:09
ncuk...sme rritet fare charlush..se ska arsye.

 • Postime: 4261
Charlie
#36 ne: 19-07-2008, 02:43:44
Jo edhe une vetem te thash asgje tjeter ...se disi mu duk qe tu ngrit menja kur te thas ashtuu :D :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#37 ne: 19-07-2008, 02:45:02
ouuuuu pse aq shpejt me ngritet mua mendja?/

kujdes kur flet se sme njef fare lal

 • Postime: 4261
Charlie
#38 ne: 19-07-2008, 02:47:11
Hahah sa te njof une askush nuk te njef ketuu ee :D ahh ca je tii vetem une e diii :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#39 ne: 19-07-2008, 11:46:14
Kush jane de gocat me te bukura te forumit??? :D

 • Postime: 4261
Charlie
#40 ne: 19-07-2008, 11:47:43
Ti deee :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#41 ne: 19-07-2008, 11:50:01
Hu hu hu thnx de :D,,edhe ti valla i mire je,,po hepim nje teme per djemt me te bukur de,, :D

 • Postime: 4261
Charlie
#42 ne: 19-07-2008, 11:50:49
Hape dee shka po pret :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#43 ne: 19-07-2008, 11:51:50
Qy de tani po e hapi valla,,veq mos ma vjedh iden ti kopuk,, :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#44 ne: 07-08-2008, 16:53:00
Konkurs BUKURIE eshte ketu..??.

 • Postime: 101
La pikkola mora
#45 ne: 07-08-2008, 17:05:28
une vet :P

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#46 ne: 07-08-2008, 17:12:34
Ajo qe thote jam e bukur nuk eshte asnjehere...leji te tjerer te flasin per ty :)

 • Postime: 101
La pikkola mora
#47 ne: 07-08-2008, 17:26:35
Ajo qe thotë jam e bukur nuk është asnjëherë...leji te tjerer te flasin për ty :)
hej po bëja shaka ok
se unë nuk mund te them jam e bukur apo jo dhe këtu nuk me njeh asnjë...

''Ajo qe thotë jam e bukur nuk është asnjëherë'' je e sigurt... hmmmmm:

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#48 ne: 07-08-2008, 17:41:31
YESS

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#49 ne: 04-01-2009, 15:29:32
Mee  :P  :D