×

Gocat me te bukura te forumit

Gocat me te bukura te forumit

· 887 · 21235

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#50 ne: 04-01-2009, 17:50:36
Ku i ke provat? :P LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#51 ne: 04-01-2009, 20:18:21
Eurogina

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#52 ne: 05-01-2009, 08:20:02
My baby. :) ;)

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#53 ne: 05-01-2009, 12:53:37

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#54 ne: 05-01-2009, 13:23:40
asnjeren nuk e kam takuar live por besoj qe ka shume..

 • Postime: 851
iShUlLi
#55 ne: 06-01-2009, 11:31:51
Te gjitha te bukura jane dhe mezi i kemi :) 

:-*

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#56 ne: 06-01-2009, 11:33:28
Plot e plot yyyyyy sa shume pervec meje......

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#57 ne: 06-01-2009, 11:35:16
Ku i ke provat? :P LOL

I ka dhene provat baby ore, por nuk ke qene i vemendshem ti per ti pare :D :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#58 ne: 06-01-2009, 11:36:46
Kjo siper eshte yll.. :)

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer
Claraa
#59 ne: 06-01-2009, 11:39:13
Me e bukura eshte stereotipi   :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#60 ne: 06-01-2009, 11:39:55
une smund te jap nje mendim perfundimtar
se me duhet kohe qe ti vleresoj por
persa i perket nga ana ne komunikim
jane te gjitha te respektueshme pa perjashtim
ky eshte mendimi im personalisht i momentit.
 :) :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#61 ne: 06-01-2009, 11:58:57
Me e bukura eshte stereotipi   :D

LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#62 ne: 06-01-2009, 12:14:57
Eurogina dhe Sweetness jane njësh. Edhe per Lisen dhe SmiLey me kane thene se jane per t'u pire ne kupe. Gruan time sigurisht qe s'ka nevoje ta permend. :D

Te tjera s'mbaj mend te kem pare, ose ishin fotot e turbullta apo te vogla sa nje pulle poste.

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#63 ne: 06-01-2009, 12:31:31
Me e bukura eshte stereotipi   :D
ku e pe? :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#64 ne: 06-01-2009, 12:36:51
Me e bukura eshte stereotipi   :D

 LOL LOL

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#65 ne: 06-01-2009, 13:16:13
ku e pe? :P

Dallohet te gishti i avatarit :LOL :LOL :LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#66 ne: 06-01-2009, 13:17:35
Me e bukura eshte stereotipi   :D

LOL

Sterio, me vjen keq por vitin tjeter skadon ky muhabet! LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#67 ne: 06-01-2009, 13:32:59
Eurogina dhe Sweetness jane njësh. Edhe per Lisen dhe SmiLey me kane thene se jane per t'u pire ne kupe. Gruan time sigurisht qe s'ka nevoje ta permend. :D

Te tjera s'mbaj mend te kem pare, ose ishin fotot e turbullta apo te vogla sa nje pulle poste.


Une vetem do te ja shtoja edhe Crystal Tears edhe sigurisht mbi te gjita eshte BabyGirl

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#68 ne: 12-04-2009, 16:17:24
Une ti ai ajo ne ju ata ato :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#69 ne: 12-04-2009, 16:47:17
Eurogina eshte e vetmja

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#70 ne: 12-04-2009, 16:48:52
mishel eshte terheqese dhe misterioze,eurogina sme duket e tille


 :D :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#71 ne: 12-04-2009, 16:51:20
Misheli Capi Dreamm Kalipso e Miss qe i kam pa e jane vertet te bukura te tjerat si kam pa

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#72 ne: 12-04-2009, 17:01:42


Eurogina eshte me e bukura nga fotoja qe kam pare<fotoja origjinale>nuk e di nese eshte simpatike apo antipatike,Mishel eshte e bukur por jo sa Eurogina mund te jesh simpatike dhe terheqese edhe po te mos jesh e bukur ;) por ky truri jot si kap keto gjera Baby  hmmmmm:  ke ofendova une ti shoku??
« Editimi i fundit: 13-04-2009, 17:57:13 nga titi10 »

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#73 ne: 12-04-2009, 17:04:39
une flas gjithmone me fotot qe kane nxjerre ketu sepse dal vivo nuk njof asnjeren <foto origjinale eshte llafi>se ve ne dyshim qe mund te kete dhe vajza te tjera te bukura ku ti sben pjese baby ;)
« Editimi i fundit: 13-04-2009, 18:06:31 nga titi10 »

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#74 ne: 12-04-2009, 17:05:12
Eurogina eshte me e bukura nga fotoja qe kam pare<fotoja origjinale>nuk e di nese eshte simpatike apo antipatike,

Titi ke shume te drejte per Mishelin eshte goxha e mire shtriga  ;)

s'me pelqen kur citohet nje tallje/sharje e dikujt tjeter, me respekt.
« Editimi i fundit: 12-04-2009, 22:30:54 nga Kisss »